ERIC DE NOORMAN 4 STKEEKNIEUWS Prijzen eindspelstudies voor J. J. v. d. Ende Middelburg I-Zierikzee I 5V2-4V2 OOSTERLAND Vordering woningbouw Nadat men enige dagen stil heeft moeten liggen vanwege het winterse weer zijn thans de werkzaamheden aan de bouw \an de 31 woningwet woningen in het plan Stouten weer kunnen worden hervat. Het Bouw en Aannemingsbedrijf Fa. S. de Har- tog en Zn., te 's Gravendeel-Zierik- zee die deze bouw uitvoert is thans weeral zover gevorderd dat er 18 woningen onder de pannen zijn, dus waterdicht. Verder zijn in het eerste blok van. zes woningen de stuca- doorswerkzaamheden begonnen. Zo doende komt er al aardig tekening in deze bouw zodat Oosterland bin nen afzienbare tijd er weer heel wat woonruimte bij zal hebben. DUIVELAND Burgerlijke stand over november Geboren 0. Johanna d.v. L. v. Klinken en H. C. Corbijn, Nieuwerkerk; 8. Adriaan z.v. J. Goudzwaard en A. Wink, Oosterland; 12. Stefhanus, z.v. P. J. Regeer en J. Stout, Nieuwer kerk; 12. Jan Jacob, z.v. C. A. Stou ten en J. Flikweert, Oosterland; 9. Arie, z.v. A. Koppert en G. de Bruin, Oosterland; 9. Cornelis, z.v. A. Kop per en G. de Bruin, Oosterland; 13. Sandra, d.v. J. J. v. d. Sande en S. J. Matthijsse, Nieuwerkerk; 24. Jacob Willem, z.v. C. W. Nikerk en T. H. Anker, Oosterland; 29. Johanna Ma ria, d.v. M. Verhoek en B. de Bruine, Oosterland; 30 Cornelis Jacob, z.v. A. Klink en M. W. Viergever, Sir- jansland. Gehuwd 30. Johannes Leendert Geluk, geb. 13 mei 1949 te Duiveland en Neeltje Helena de Rijke, geb. 16 januari 1950, wonende te Tholen. BRUINISSE Burgerlijke stand over november Geboren 3. Helena Maria, d.v. Van den Berge, Johannes Abraham en Hoo- gerheide, Helena; 22. Adrianus Hen- drikus, z.v. Van Strien, Leendert Jo hannes en Van der Hoeven, Johanna Klazina oCrnelia; 23. Janna Jacoba, d.v. Looijaard, Cornelis en Van Don gen, Janna Jobina; 27. Jan Pieter, z.v. Van Wielaart, Frans en Sieling, Sara, geb. te Goes. Overleden 5. Van der Have, Willem, echtg. v. K. de Ruiter, oud 61 j.; 28. Kik, Adriaan, geh. gew. met M. A. Klomp, oud 77 j., overl. te Goes; 29. Jumelet, Tannetje, echt. v. L. J. de Jonge, oud 73 j.; overl. te Zierikzee. Een predikant- goochelaar RHOS ON SEA (Engeland). 5-12. Een Methodistische pre dikant in de Engelse plaats Rhos on Sea heeft een uniek middel bedacht om zijn ge hoor tijdens de preek wakker te houden. Wanneer de dominee ie mand in een bank ziet knik kebollen, tovert hij een konijn te voorschijn op de preekstoel. Hij is hiertoe in staat doordat hij de goochelkunst - na zes jaar oefenen - enigermate meester is. Dominee Brian Kay heeft niet voor niets de goochel kunst te baat genomen om zijn preken kracht bij te zetten", want voortaan heeft hij elke zondag een volle kerk en van indutters niet veel hinder Gehmvd Geen Mosselprijzen iets beter Ook in de week van 27 tot 30 no vember (de vrijdag niet meegere kend) werd de mosselaanvoer weer door verschillende oorzaken iets af geremd (o.a. harde wind en mist). In vier dagen werden toch nog 36796 tonnen mosselen aangevoerd, waar van slechts 895 tonnen in het mos- sell'onds terecht kwamen. De han del stelde een merkwaardige koop lust ten toon, geheel afwijkend van vorige weken. Naar men ons verze kerde zou dit te wijten zijn aan een betere vraag van Frankrijk naar Hollandse mosselen. Het gevolg bleef niet uit. De prij zen waren iets beter, dan vorige we ken en het kwam niet voor, dat mos selen die voor de handel geschikt waren, in het mosselfonds terecht kwamen. Gevonden voorwerpen Op het groepsbureau van de rijks politie zijn inlichtingen .te bekomen over een gevonden huissleutel en een bedelarmband! e. Casco's van viskotlers In ons bericht in het dinsdagnum mer, inzake de aankomst van twee casco's in de vissershaven, is tech nisch een regel uitgevallen. Men leze de 2in: „die bij deverder: „fa. Padmos gereed gemaakt worden". j Pakjesavond vrouwenvereniging Pakjesavond van de hervormde vrouwenvereniging te Bruinisse is altijd een gezellige avond en deze werd dinsdagavond weer gehouden. Eer men zover was; werd echter de ewone agenda'afgewerkt. Na het welkom van de presidente mevr. H. M. de Koning-Jumelet en gebed, werd gezongen Gezang C 1 en. 4. Mevrouw Ottens-Boer, hieid een bijbelinleiding, over Advent ont leend aan Lucas 1 36-38. De inleiding werd afgesloten met het gezamenlijk zingen van' Gez. 6 1 en 2. Mevrouw De Koning heette daarna een zevental nieuwe leden (waarvan 3 uit Sirjansland) hartelijk welkom en mevrouw Verspoor-Stoel declameerde een gedicht over „Pak jesavond." Daarna werden de in een grote mand gepakte pakjes, onder de leden verdeeld, (ieder had daarvoor een pakje meegebracht en mocht er een ander uithalen). Daar bijna ieder pakje een gedicht was verpakt gaf een en ander de nodige hilarteit. Gok nu kan men weer op een goede en gezellige avond terugzien. Stroomstoring Maandagavond omstreeks half elf viel in een deel van Bruinisse (Kerk straat en omgeving de electriciteit uit. Het personeel van de PZEM legde nog in dezelfde nacht noodvoorzie ningen aan; onder meer voor bakke rij Jumelet, die in deze drukke tijd natuurlijk de elektrische energie niet kan missen, n.aar hel duurde dins dag een hele tijd eer men de kabel breuk had gevonden en gerepareerd. Eerst tegen de avond konden de be trokkenen weer over krachtstroom beschikken. De gewone stroomver- lichting was eerder gereed. Flitsen uit het buitenland BRUSSEL. De Belgische minister van economische zaken, Willy Claes, heeft ih de wandelgangen van de Europese ministerraad gezegd dat er momenteel vertegenwoordigers uit Iran in zijn land zijn voor bilaterale besprekingen met België inzake het vestigen van een Iraans-Belgiscne olieraffinaderij. HOUSTON. De astronauten in het Amerikaanse rujmtela'boratorium Skylab-3 hebben dinsdag met behulp van hun instrumenten een gedeelte van de aarde afgespeurd1 naar nog niet bekende olie- en heetwater- bron'en die van nut zouden kunnen zijn bij 'het, verlichten va de energie crisis. BONN. De ministers van de Rijn- oeversatten zijn er in Bonn niet in geslaagd overeenstemming te berei ken over de uitvoering van een fi nanciële regeling van de zoutopslag van de Franse kalimijnen. WASHINGTON. De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken Henry Kissinger zal persoonlijk aan de door hem voorgestelde vredes conferentie in Geneve deelnemen. De conferentie moet dan wel op de vastgestelde datum van 18 december beginnen. Dit heeft het State De partment in Washington bekendge maakt. CAIRO. De betrekkingen tussen Egypte 'en Libië zullen naar ver wachting voor het eind van deze week weer normaal zijn. Dit is in welingelichte kringen in Caoro ver nomen. NAUELS. Inwoners van het bij Napels gelegen Portici hebben een vrachtauto met bussen huisbrand olie geplunderd nadat zij voor een winkel urenlang in de rij hadden gestaan om een portie brandstof te bemachtigen. Het teken der Joms 45. Er valt een beklemmende stilte. Alle blik ken zijn thans op Wulfstan gericht, doch de Deen is niet in het minst uit het veld gesla gen. „Niet onaardig verzonnen", hoont hij, ter wijl een verachtelijk lachje zijn lippen krult. Volkomen beheerst gaat hij verder. „Van be gin tot einde gelogen, maar handig in elkaar gezet, dat moet ik toegeven! Hier en daar heeft de kerel zich zelfs aan de feiten gehou den" Met een minachtende blik neemt hij Sverre op. „Inderdaad is mijn broer vijftien jaar geleden hierheen gevlucht", geeft Wulf stan toe, maar, laat hij er snijdend op volgen: „Dat was omdat hij niet één, doch drie van zijn kameraden had vermoord en onze wraak vreesde! Daarom vluchtte hij regelrecht naar deze kerel! Vreemd, nietwaar, dat hij hem on middellijk wist te vinden in deze uitgestrekte wouden! Even vreemd als het feit. dat die duivel meteen bereid was mijn broeder te hel pen en drie van onze mannen neerschoot!" Met een zegevierend lachje kijkt Wulfstan in het rond. Dan gaat. hij verder: „Niet ge noeg kan ik het betreuren dat de vierde man, een ellendige lafaard, vijftien jaar lang zijn mond heeft gehouden. Hij vertelde ons, dat mijn broer en diens zoon beiden gedood wa ren bij het gevecht, waarbij ook zijn drie mak kers sneuvelden cn pas op zijn sterfbed heeft hij mij de ware toedracht bekend! Thans is ook de zoon van mijn broeder onder dc ver derfelijke invloed van deze duivel in mensen gedaante gekomen! Hij was het die Bolor neerschoot! Deze mensen zijn een gevaar in uw rijk, heer koning! Volgens dc wetten der Joms ben ik hierheen gekomen om hen mee te voeren en het recht zijn loop te laten heb ben. doch thans, nu gij weet dat zij drie van uw gasten vermoord hebben, kan ik de uit oefening van het recht met een genist hart. in uw handen leggen!" „Gasten, die zich onder valse voorwendsels hier hebben binnengedrongen!" valt Eric hem scherp in de rede. Doch verontwaardigd vliegt Wulfstan op: „Wij konden toch niet anders, heer koning! Wanneer wij als Jomsviking waren gekomen, zoudt ge ons niet eens in uw rijk hebben toe gelaten! En daar het enige wat wij van deze schurk wisten, was dat hij een uitstekende boogschutter moest zijn. hebben wij deze list te baat genomen!" Peinzend kijkt Eric van Wulfstan naar Sverre. die het verhaal van de Deen onbe wogen heeft aangehoord. ..Uw beweringen staan lijnrecht tegenover elkaar!" beslist de Noorman, „Daarom zal ik mijn oordeel opschorten tot uw kameraad Balor voldoende hersteld zal zijn om uw ver haal te bevestigen. Tot zolang verzoek ik u beiden hier te blijven!" „Wat zegt ge? Balor? Is hij dan niet dood?" roept Wulfstan uit en er is even iets van schrik in zijn stem. Eric schudt het hoofd. „Neen, hij werd wel iswaar zwaar gewond, doch mijn heelmeester hoopt hem in leven te kunnen houden!" zegt hij. Dan treedt Sverre plotseling een stap naar voren. „Ge hebt mij een vrijgeleide gegeven, heer koning", zegt hij met een vreemde schit tering in zijn ogen. „Ik heb mijn belofte ge houden. Houdt gij thans de uwe! Laat mij gaan en ik beloof u op mijn woord van eer dat ik over drie dagen weer hier zal zijn met het bewijs dat het verhaal van heer Wulf stan gelogen is!" voegt hij er veelbetekenend aan toe. ZIERIKZEE, december. Aan het toernooi voor eindspelstudies van de Koninklijke Nederlandse Schaak bond over 1972 werd deelgenomen door de voorzitter van de schaakver eniging „Zierikzee", de heer J. J. van den Ende. Onlangs verscheen bet ju ryrapport. Aan de heer Van den En de werd de 4e prijs toegekend. Een tweede studie van zijn hand kreeg de derde eervolle vermelding. De heer Van den Ende was hier mede de hoogst geëindigde Neder lander in dit toernooi. De eerste prijs viel toe aan B. Soukup-Bardon in Tsjecho-Slowakije, de tweede ging naar V. S. Kovalenko in de Sovjet unie en de derde naar A. S. Kakovin, eveneens in de Sovjetunie. De stelling van de hoogst geëin digde studie van de heer Van den Ende 'is als volgt: SCHIPHOL. Vier Amerikaanse as tronauten kwamen op Schiphol aan uit Rusland, waar zij met de kosmo nauten spraken over het Sojoez- Apollo projekt. Op. doorreis naar de V.S. brachten Evans, Overmeijer, Slatton en Bobko een dagje door in Amsterdam. CAIGON. Noordvietnamese troe pen hebben'een grote aanval gedaan op de districtshoofdpiaats Kien Due in de Zuidvietnamese provincie Qüang Due. TEL AVIV. Vier Israëlische mili tairen zijn in de nacht van dinsdag op woensdag gewand geraakt bij een vuurgevecht aan het Suez-kanaal, aldus heeft een Israëlische militaire woordvoerder woensdagochtend meegedeeld. SAIGON. Noordvietnamese en Viet- cong-troepen hebben bij de Cambod jaanse grens gelegen plaats Kien Due veroverd. Het' Zuidvietnamse garnizoen, ter sterkte van een regi ment infanterie, moest z.ï.c!h uit de stad terugtrekken onder de zware druk van de tegenstanders. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DELFT. Ettelijke honderdèn stu denten van de technische hogeschool in Delft, hebben geëist dat alle stu denten, die als zodanig bij de T.H. bekend z ijn, volwaardig kiesrecht krijgen. ASSEN. De Nederlandse Aard- oliemaatschappij (N.A.M.) gaat de komende maanden de Nederlandse bodem „uitwringen". Alle olieputten, die waren stilgelegd omdat zij niet rendabel meer waren, zullen nog eens worden onderzocht. UTRECHT. De Ned. Spoorwegen hebben de indruk dat veel nieuwe klanten in de treinen te zien zijn. Voorts zijn er veel mensen die mo gelijk jaren geleden voor het laatst in de trein hebben gezeten. BREDA. Op 1 en 2 december werd in het Turfschip te Breda een regio naal congres van de Getuigen van Jehova gehouden waaraan 21 ge meenten uit Z.W. Nederland deel namen, w.o. de Zierikzeese. DEN HAAG. In tegenstelling tot een oppositiepartij als de WD wil len PvdA en PPR aanzienlijke bezui nigingen op de uitgaven voor defen sie. EINDHOVEN. „Ik wil u niet ver helen, dat ik met grote zorg aan deze periode begin. De omstandigheden waain ons land, zowel economisch als bestuurlijk verkeert, geeft^weinig aanleiding tot optimisme". Dit zei de nieuwe commissaris van de koningin in Noord-Brabant, J. D. van der Har ten, na zijn installatie door waarne mend commissaris ir. H. van Haaren. Wil: Kei, Tal, Lh3, Pf5, pi.: b2, e3. Zwart: Kd3, Tc5, LcG,Pb5, pi.: d4. J. J. van den Ende, nr. 1336, Neder land, 4e prijs K.N.S.B. 1972. De oplossing: 1. exd4 Tc2 (Pxd4? 2. Tdlt), 2. Lflt Ke4. 3. Lxb5 Lxb5, 4. Pd6t Kd5!, 5. Pxb5 Txb2, G. Pa3! Kxd4, 7. 0-0-01 Kc3, 8. Pblt Kb3, 9. Td3+ Ka2, 10. Tu3 mat. Deze studie vertoonde enige ge lijkenis met een studie in 1965 door Aboni gekomponeerd. De jury achtte de studie van de heer Van den Ende echter beter. De studie welke gehonoreerd werd met een derde eervolle vermelding ziet er als volgt uit: Wit: Kol, Tf2, Lh3, Pb4, d5; pi.: a2, g2. Zwart: Kd4, Dg8, Pb3, La6, b6; pi.: c6, f7, g3. J. J. van den Ende nr. 1334 Neder land 3e e.v. K.N.S.B. 1972. De oplossing: 1. Tf4f (1. Pxc6? Kxd5, 2. Pe7t Kd6 en nu faalt Pxg8 op gxf2f Op 1. Td2f volgt Kc51. Kc5 (Ke5?, 2. Pxc6f Kxd5, 3. Pe7t Ke5, 4. Tf5f en 5. Pxg8) 2. Pe7! Dxg7 (Dd8? 3. Pxa6f Kb5, 4. Tb4f KxaG, 5. Lc8f Ka7, 6. Pxcöf Ka8. 7. Pxd8. Of 2. De8, 3. Te4! met g8D), 3. Pxa6t Kb5, 4. Tb4f Kxa6, 5. Lc8t Ka7, 6. Pxc6f Ka8, 7. Txb3 Dalf (Lf2f? 8. Ke2!) 8. Kd2 Dxa2f (Of 8 La5f, 9. Pxa5 Dxa2f, 10. Kcl Dxa5, 1]. Lb7t en zwart kan niet meer winnen), 9. Kcl! (9. Kc3? La5f, 10. Pxa5 Dxa5t, 11. Kc2 Dc5t, 12! Kb2 Df2f! en wint), 9. Dxb3, 10. Lb7f! Kxb7, 11. Pa5f Lxa5 en wist staat mal. De twee afgebroken partijen in de wedstrijd Zierikzee I-Middelburg I zijn remise gegeven, waardoor de eindstand 4V2-5V2, in het nadeel van Zierikzee I, wordt. De afgebroken partij in de wed strijd Zierikzee I-D.Z.D. I (Kruinin- gen) zal remise gegeven worden. Zierikzee I heeft hierdoor met 7%- 2V2" gewonnen. In.de huish. kompetitie werd weer fel om de punten gestreden. In de partij E. Bouman-J. A. J. v. d. Made werd een Siciliaanse partij gespeeld, een opening die vaak lot een scher pe stelling leidt. Zo ook in deze par tij. Wit zette een koningsaanval op. Deze aanval bleek succes te hebben, want na de 21ste zet van wit streek de zwartspeler de vlag. De partij F. Visser-H. Uil duurde eveneens 21 zetten. De heer Uil bediende zich hier van het fiandhetto (flankont wikkeling van de loper). De heer R. P. Hogerheyde had wil tegen dé heer J. J. v. d. Ende. Het werd een Schotse partij. In het mid denspel werden door de zwartspeler enkele witte stukken gepend, zwart won een pion, doch beide partijen hadden een dubbelpion opgelopen. In het eindspel verloor wit nog meer materiaal en besloot toen maar om er mee te stoppen. /De partij A. M. van Westen-P. Wiebols gaf een interessant slot te zien. De heer Wiebols kwam 2 pion nen voor, ruilde de stukken af en bleek toen een gewonnen eindspel te hebben. Er werden nog enkele zetten gedaan, doch de overmacht bleek te groot (0-1). De uitslagen van maandag 3 de cember zijn als volgt: J. Koster-A. Scheele 0-1; A. M. v. Westen-P. Wiebols 0-1H. Uil -E. Bouman 0-1; A. Kamp-A. de Spirt 0-1; R. P. Hogerheyde- J. J. v. d. Ende 0-1; O. Smilde-C. G. Over- weel V2-V2; F. Visser- H. Uil 0-1; E. Bouman-J. A. J. v. d. Made 1-0; M. O. Kloet-A. J. L. Blom 1-0. De ranglijst ziet er nu als volgt uit: op de eerste plaats J. J. v. d. Ende 7 punten, op de tweede plaats J. A. J. v. d. Made 6 punt, op de ge deelde derde en vierde plaats H. Uil en E. Bouman 5 punten, op de ge deelde vijfde en zesde plaats A. Kamp en A. Scheele 4 punten. Schomven-Duivelandse Sportspiegel DFS neemt het op tegen Oudemolcn Zierikzee gaat op bezoek bij Domburg De Zïerikzec-reserves spelen op „Bannink" tegen Hontcnisse II Dreischor bindt de strijd aan met Robur WIK gaat op bezoek bij Nieuwdorp. VOETBAL KNVB DISTRICT ZUID I In de 4e klas G gaat DFS, ijs en weder dienende, het zondagmiddag op het sportpark Van Zuijen opne men tegen Oudemolen. Bij voorbaat kansloos is DFS ondanks haar min der rooskleurige positie op de rang lijst zeker niet. In de 4e klas H gaat Zierikzee op bezoek bij Domburg. In eigen omgeving slaagde Zierikzee er in om met 4-0 van Domburg te win nen. Met een klein beetje produkti- viteit van de voorhoede moet het de rood zwarten ook nu lukken om een goed resultaat te boeken. AFDELING ZEELAND ZONDAGCOMPETITIE In de reserve le klas speelt Zie rikzee II op het sportpark Bannink tegen Hontenisse II. Gezien de re sultaten van de tot nu toe gespeelde wedstrijden maken de gasten hierbij de beste kans op de winst. In de 2e klas B gaat Dreischor het in eigen omgeving opnemen legen Robur, een van de naaste concurrenten van de blauw witten. Dreischor kan hierbij haar leiderspositie aanzienlijk ver stevigen als het er in slaagt op beide puntjes beslap te leggen. Renesse gaat te Vlissingen op bezoek bij de reserves van Walcheren waar de duinbciooncrs zich terdege zullen moeten inspannen als zij niet aan het kortste eind willen trekken DFS. II staat voor een bijzonder zware opgaaf bij Volharding. Ook voor Dreischor II zien wij niet veel kans op succes bij het bezoek aan Luctor II. In de 3e klas F moet Renesse II het voor eigen publick tegen Hans- weertse Boys IV kunnen klaren. SVOWK moet baas in eigen huis kunnen blijven tegen Patrijzen IV, terwijl Zierikzee IV bij Kwaden- dammc II op zware tegenstand kan rekenen. ZATERDAGCOMPETITIE In de le klas gaat WIK zaterdag middag op bezoek bij Nieuwdorp, waar de groen witten al dik tevre den zullen zijn met een puntenver deling. Brouwershaven heeft deze week vrij. In de 2c klas moet de thuiswedstrijd tegen SSV voor Bru- se Boys eigenlijk niet veel proble men opleveren. MEVO gaat het op het sportpark Bannink opnemen te gen Serooskerke. Spelend als in haar wedstrijden tegen Ooslkapelle en Middelburg maken de oranje hemden wel een kansje om ook deze wedstrijd tot een goed einde te bren gen. Duiveland is le gast bij Beve landers. De Oosterlandcrs zijn hier bij zeker niet bij voorbaat geheel kansloos. In de 3e klas A slaan wij de kansen van SKNWK II iets ho ger aan dan van het thuis spelende MEVO II. Te Scharendijke speelt ZSC de belangrijke ontmoeting te gen Cortgene. Als de thuisclub deze ivedstrijd in winst weet om le zetten komen zij er bijzonder goed voor te staan. De reserves van WIK maken te Noordgouwe een goede kans op de inzet in het treffen met Kloetinge IV. In de 4e klas A zullen Brou wershaven II en Bruse Boys III el kaar wel niet veel ontlopen. DFS 111 komt thuis als favoriet binnen de lijnen tegen WIK III, terwijl Duive land III en SKNWK III te Ooster land na aan elkaar gewaagd zullen zijn. JUNIOREN In groep A I speelt Zierikzee A 1 zaterdagmiddag in eigen omgeving legen Walcheren A I Als de rood zwarten zich voor de volle honderd procent geven moet hel voor hen mogelijk zijn de helft van de inzet thuis te houden Bruse Boys A I staat voor een zware opgaaf bij het bezoek dat het aan Axel A 1 gaat afleggen. In groep A XI moet SKN WK A I in staat worden geacht om de uitwedstrijd tegen WIK A 1 tot een goed einde le brengen. MEVO A I maakt een goede kans op de inzet in het treffen mei DFS A 11. Brou wershaven A 1 en Renesse A 1 zul len elkaar waarschijnlijk niet veel ontlopen, terwijl DFS A 1 baas in eigen huis kan blijven in de ontmoe ting tegen ZSC A 1. In groep B XVII heeft SKNWK B I de beste papie ren in handen in de thuiswedstrijd legen Bruse Boys B I. Zierikzee B I zal le Scharendijke bij ZSC B 1 wel niet veel problemen ondervinden, terwijl bij het treffen lussen W/K B 1 en Zierikzee B 11 hel terrein voordeel wel eens de doorslag zou kunnen geven. Brouwershaven B I maakt wel een kansje op winst bij hel bezoek aan Zierikzee B UI. ter wijl DFS B I het in eigen omgeving tegen Duiveland B 1 beslist niet ge makkelijk gaat krijgen, VOLLEYBAL NEVOBO Vrijdagavond zullen er in de sporthal Onderdak weer een niertal wedstrijden worden gespeeld. In de 3e klas E bij de heren gaat MEVO hel opnemen tegen DDL. Het derde herenteam ran MEVO komt binnen de lijnen tegen Apollo II. terwijl het derde damesteam de strijd zal moe ten aanbinden met Spirit III. Verder speelt voor de hedrijfscompetitie het team nan de PTT tegen Cebeco.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 4