AUTO LOUIS G0EDBL0ED NAJAARSVERGADERING V.V.V. „BURGH-HAAMSTEDE" HANOMAG efficiënt transport HENSCHEL Doek valt over Coöp. Kolenvereniging „Eendracht Maakt Macht" STREEKNIEUWS MEUBELRAMA Afd. Brouwershaven Plattelandsvrouwen bijeen op „Milieu-avond" Wethouders niet onthutst over financiële kritiek uit raad ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 23 november 1973 Nr. 21393 3 Westhoek ziet terug op goed seizoen HAAMSTEDE, 20-11. In de dinsdagavond door V.V.V. „Burgh-IIaanistede" in hotel „llaamstedc-Station" gehouden najaarsvergadering werd door de voorzitter, de heer drs. II. J. van Zuylen, 't accent in het blonder op de hui dige maatschappelijke ontwikkelingen gelegd. In zijn openingswoord richtte hij in het bijzonder een woord van welkom tot burgemeester H. P. Everwijn, mejuffrouw M. Hovestad van de Prov. V.V.V., de heer J. M. Holm van de Streek V.V.V., de vertegenwoordigers van de V.V.V. „Renesse Vooruit" de heer N. Dalebout en J. Janse en het ere-Iid de heer J. D. van Nieuwenhuize. Na opening van de vergadering werd een minuut staande stilte in acht genomen ter nagedachtenis van het erelid, wijlen de heer C. Dijkman. Mede door het voortreffelijke weer mag van een goed seizoen worden gesproken. Veel gasten waren er ook in het voor- en naseizoen. Ondanks de moeilijkheden waarmee ons land momenteel te kampen heeft zag de voorzitter toch het komende jaar met een zeker vertrouwen tegemoet Door de toename van het aantal va kantiedagen wordt in Nederland reeds op grote schaal de vakantie in twee periodes gespreidü In "het komende seizoen wordt er een ander beeld verwacht daar het aan ons grenzend gebied van Duits land nu tot in september vakantie heeft. Van deze spreiding kan Burgh Haamstede profijt trekken. De voor zitter wees er op dat de VVV steeds meer een maatschappelijke funktie gaat krijgen. Een bijzonder woord van dank richtte de voorzitter tot de WV te Renesse, in het bijzonder tot mevr. Borgmeijer-Maer, voor de verleende hulp bij de ziekte van de administra teur de heer W. Flohil. Hij sprak de wens uit dat deze uitmuntende ver standhouding bestendig mag blijven. Erg veel profijt heeft men in het af gelopen seizoen gehad van het lo gies systeem, dat steeds beter gaat werken. Een goed samenspel tussen leden en administrateur blijft gebo den. Het verzorgen van de evene- mentenlijst door de Streek-WV is een succes geworden. Hiermee werd voorkomen dat er twee evenementen op dezelfde dag plaats vonden. Ten aanzien van de eigen evenementen werd de heer Mes, die hier bijzonder veel voor heeft gedaan, dank ge bracht. Verbetering van de slecht-' weeraccomodatie is zeer zeker nog gewenst. Van zeer groot belang wordt het geacht dat een dorpshuis tot stand wordt gebracht. Door WV zal hieraan graag medewerking worden verleend. Er is vooral een groot gebrek om jongeren op te vangen, wat hiermee zou kunnen worden ondervangen. Het voordee.l van de Sehouwse Westhoek is wol dat het een goede verbinding met het openbaar ver voer met de Randstad Holland heeft. Nodig is het wel dat het accent van de auto wordt verlegd naar het wan delen, fietsen en paardrijden. Er zal moeten worden gezocht naar nog meer alternatieve mogelijkheden waarbij men hier het voordeel heeft over een groot natuurgebied te be schikken. Bij slecht weer ontbreekt het evenwel aan een alternatief, daar in de weekends praktisch alles is gesloten. De voorzitter vond het heel be langrijk dat er in ruime mate infor matie kan worden gegeven over de mogelijkheden welke er zijn. Bij het afwikkelen van de finan ciële zaken door de penningmeester de heer J. Verton liet deze een aller minst optimistisch geluid horen. F. 5600,moet er nog geind worden aan contributie van het nu lopende jaar. Zelfs als dit gehele bedrag binnen komt kunnen de uit gaven nog niet volledig met de in komsten gedekt worden. De voorzitter zei hierover dut er altijd nog een aantal mensen is die van de gedachten uitgaan dat zij de VVV niet nodig hebben. Dit zou in de naaste toekomst wel eens kunnen veranderen. Noodzakelijk is het ge meenschapsgevoel wat meer gaat spreken. Zoals de situatie nu is komt men steeds meer in -grote moeilijkheden daar het niet mogelijk is met een negatief saldo te blijven werken. Het periodiek aftredend be stuurslid de heer H. J. van Zuylen werd herbenoemd. Als lid van de kascommissie werd benoemd de heer P. Adam. De rondvraag Bij de rondvraag werd o.m. nog de aandacht gevestigd op de geluids overlast van de geluidsinstallaties op de campings en cafetaria's, het open stellen van het slot Haamstede, het gebrek aan toezicht in de duinen, klachten over honden op het strand en het bekend zijn van de verhuur- prijzen op het bureau van de WV. Namens de VVV „Renesse Vooruit" sprak de heer N. Dalebout woorden van waardering en dank voor de bijzonder prettige samenwerking met de VVV „Burgh-Haamstede"'. Nadat de voorzitter nog had toe gezegd dat de zaken welke bij de rondvraag aan de orde waren gesteld en welke hiervoor in aanmerking komen in de „Badcourant" (dit blad is een groot succes en wordt door de gasten van A tot Z gespeld) zullen worden gepubliceerd, sloot hij de vergadering. Advertentie Thans met een vernieuwd en verder uitgebreid leveringsprogramma. Noordwelle - Telefoon (01116) 245 Andere tijd tegemoet Het Dolfinarium te Scharendijke mag met meer dan 100.000 bezoekers een succes worden genoemd, evenals de dinsdag evenementen te Zierikzee Duidelijk zijn er symptomen waar te nemen die er op wijzen dat Ne derland een andere tijd tegemoet gaat. De voorzitter zag dit los van de gebeurtenissen welke in de afge lopen maand hebben plaats gehad. Reeds eerder was het aan te voelen dat er iets zou gaan gebeuren, daar men zo niet door kon gaan. Lang zaam maar zeker begint men de weg naar de natuur terug te vinden. Door de autoloze zondagen is alleen het tempo wat versneld. Opvallend is het dat ondanks de autoloze zondag toch veel tweede woningbezitters in de afgelopen we ken naar de Westhoek zijn gekomen. Mogelijkheden heeft de Westhoek in overmaat te bieden om de autoloze zondagen te overbruggen. In een artikel in een landelijk dagblad zal hier een dezer dagen de aandacht op worden gevestigd. Wandeltochten Er zijn prachtige wandeltochten te maken evenals fietstochten, ter wijl er ook een aantal goede mane ges zijn waar men paard kan rijden. Uitbreiding van het aantal fietspa den, door het natuurgebied, en pa den voor de rijpaarden is nog wel gewenst. Momenteel zijn er al een zestal wandelroutes op papier gezet. Vanuit de Randstad zijn er goedkope weekend retours welke geldig zijn van vrijdag tot maandagmorgen. Op het strand en in de bossen is er rust bij overvloed. Burgemeester Everwijn zag ook mogelijkheden om te voert- op de fiets of te paard in de weekends op aangename wijze in de Westhoek te vertoeven. Hij zou ook graag zien dat het sneller zou gaan met de aan leg van de hiervoor benodigde paden Voor een rijwielpad is krediet ver kregen. Aan de voorbereidingen wordt gewerkt, maar het ziet er nog niet naar uit dut dit pad voor het seizoen 1974 gerealiseerd zal zijn. Ook met dc aanleg van een trimbaan is men nog niet zo ver. Toegejuicht zou het worden als er wat wandelpaden in de duinen kon den worden aangelegd. Bij Staats bosbeheer stuit men hierbij nog wel op wat verzet, maar als het in de Noord-hoLlandse duinen kan moet dit toch ook hier mogelijk wezen. Mej. Hovestad zei dat men bij de Prov. VVV wel enige bezorgdheid heeft over de toekomst. Met enige verbazing had zij dan ook vastge steld dat men hier nog positief denkt BURGH, 21-11. Woensdagavond is in hotel Bom te Haamstede in haar 93e algemene vergadering, na 64 jaar te hebben bestaan definitief het doek voor de Coöperatieve Ko- Macht" uit Burgh gevallen - kon in de op 9 november gehouden verga dering deze beslissing nog niet Val len daar het vereiste aantal van tweederde der leden niet aanwezig was, nu kon deze beslissing met meerderheid van stemmen worden genomen. Alle 31 aanwezige leden stemden woensdagavond voor de liquidatie van de vereniging waardoor dit nu definitief een feit is geworden. Uit het contact dat men met de jurist van de Cebeco Zuid West had gehad bleek dat men met het toen benoe men van een liquidatie commissie juridisch gezien niet juist had ge handeld. Om deze reden werd nog maals deze commissie benoemd wel ke is samengesteld uit het bestuur en de commissie van toezicht. De heer J. Tuinman die 24 jaar lid van de vereniging is geweest waarvan de laatste 11 jaar als beheerder wierp nog even een blik in het verleden. Goede en slechte jaren De vereniging heeft naast de goe de ook slechte jaren gekend. Hij dacht hierbij o.m. aan de oorlogs jaren en ^het rampjaar. Hij sprak woorden van dank tot het bestuur voor het vertrouwen dat hij steeds heeft mogen genieten en de prettige en zakelijke samenwerking. Dank bracht hij ook aan de leden voor het genoten vertrouwen. De voorzitter de heer M. C. Visser zei dat met het liquideren van de vereniging de meest gezonde weg is gevolgd. Dooi de tijdsomstandigheden was het niet verantwoord nog langer door te gaan De familie Tuinman bracht hij dank voor de wijze waarop zij zidh altijd voor' de vereniging heeft ingezet. Dank bracht hij aan de leden voor de genoten medewerking Als blijk van waardering zal dezer dagen de fam. Tuinman nog een attentie in ontvangst mogen nemen Dank bracht de heer Visser ook aan zijn mede bestuurders, waarbij hij in het bij zonder dacht aan de oud-bestuur ders de heren H. J. Blom en L. v. d. Klooster, en de commissie van toe zicht. Ten slotte sprak de heer B. Groenleer waarderende woorden tot de bestuurders namens de leden voor de wijze waarop zij zich geheel be langeloos van bun taak hebben ge kweten. Concert Piet van Egmond In de grote kerk te MiddeLharnis wordt zaterdag 24 november a.s. een concert gegeven door Piet van Eg- mond. Getuige het succes van zijn concert van het vorige jaar denkt de stichting kerkconcerten vele or gelliefhebbers met deze herhaalde uitnodiging een genoegen te doen. De organist heeft een zeer aantrek kelijk programma samengesteld van bekende orgelwerken o.a. een con cert van Handel, prelude, air en ga votte van Wesley, de zesde sonate van Mendelssohn en het beroemde stuk van Vierne „Carillon van West- minster". Ook kunt u luisteren naar een moderner getint werk variaties over „Veni creator" van Gabriël Verschraegen, organist te Gent. Ten slotte zal Van Egmond improviseren. Hoewel een nadere aanbeveling ei genlijk overbodig is, volgen toch enige vermeldenswaardigheden van de organist. Geboren in 1912, 15 jaar eerste orgelconcert te Amsterdam, 18 jaar einddiploma conservatorium (cum laude). Succes met wekelijkse orgelconcerten voor de radio, als dirigent van het Amsterdams orato riumkoor, vooral met zijn uitvoerin gen van de Mattheus Passion. Regenval in oktober iets minder dan het gemiddelde De gemiddelde regenval over de maanden tot 1 oktober, gedurende de afgelopen 70 jaar, is - zo blijkt uit de archieven van het Waterschap Schouwen-Duiveland - 467 mm. In 1973 was de hoeveelheid gevallen re gen tot 1 oktober, iets minder, name lijk 452,2 mm. De afgelopen oktobermaand werd door velen met 91,4 mm regenval nogal als nat ervaren, maar gedu rende de periode vanaf 1920 was er éénmaal een oktobermaand met niet minder dan 216 mm regen. Daar te genover staat dat er in die periode ook een oktobermaand kon worden genoteerd met slechts 7,4 mm regen. ZIERIKZEE Regionaal „Sozenberaad" Onlangs zijn de verschillende jeugdsociëteiten van Schouwen- Duiveland tijdens een vergadering gekomen tot de oprichting van een regionaal ..sozenberaad". Hierin ver enigd zijn de sociëteiten: Brogum- Zierikzee. Big S-Burgh-Haamstede, De Pul-Bruinisse. Zenith-Brouwers- haven en The Fish-Nieuwerkerk. Het ligt in de bedoeling dat deze permanente raad eens per maand bijeen komt met medewerking van dc C.J.V.-jeugdlcider voor Zeeland, de heer E. Reinhoudt. Beoogd wordt te komen tot uitwisseling van gege vens en overleg met betrekking tot de programma's, het gezamenlijk voeren van acties en publiciteit en het elkaar bijstaan bij plaatselijke problematiek. Scheepvaarttechnici bezochten Smit-Bolnes De recente successen by de ver koop van Smit-Bolnes dieselmotoren leiden er toe e,dat de fabriek steeds meer in de belangstelling komt te staan Van de scheepvaartkringcn. Dinsdag jl. bracht de Nederlandse Vereniging van Technici op Scheep vaartgebied een bezoek aan Smit Bolnes. Een 50-tal leden van deze Vere niging werd door ir. W. A. Terwogt, direkteur van Smit Bolnes, wel kom geheten. Ir. J. D. van de Baan, research-ingenieur, hield.daarop een inleiding over de technisdhe eigen schappen van de Smit-Bolnes motor. De heer B. G. Tammes, verkoper van Smit Bolnes, sprak daarna over de toepassingsmogelijkheden van de motoren, waarbij de nadruk werd gelegd op de geschiktheid van Smit-Bolnes motoren voor het ge bruik van zware olie; een groot voordeel in deze tijd-' van schaarste en duurte van normale gasolie en scheepsdieselolie. Na de rondleiding door de fabriek werd in restaurant Mondragon de lunch gebruikt. Tevens werd daar de niéuwe Smit-Bolnes dia-voor dracht vertoond. De heer ing. W. P. Stiekema, alg. secretaris van de vereniging, ver tolkte de waardering van de leden voor het prettig ontlhaal in Zierik zee. Zilveren jubileum „Beter Wonen" Op donderdag 6 december zal het feit worden herdacht, dat de Wo ningbouwvereniging „Beter Wonen', vijf en twintig jaar geleden werd opgericht. Op genoemde datum zal het gemeentebestuur van Zierikzee „Beter Wonen" een ontvangst ten stadhuize aanbieden. Afscheid J. C. Spaans Op vrijdag 30 november, zal - tij dens een receptie in de Concertzaal foyer afscheid worden genomen van de heer J. C. Spaans, direkteur van de Chr. Mavo-school, die per deze datum het onderwijs gaat verlaten. Weer arrestatie na inbraak In de nacht van 19 op 20 novem ber werd opnieuw ingebroken in de Centrale Werkplaats aan het indu strieterrein. De dader is of de da ders zijn binnengekomen door het forceren van een deur. De buit be stond uit etenswaren, sigaretten en tabak. De rijkspolitie arresteerde, in samenwerking met de technische re- cherche, in verband met deze in braak de 21-jarige M K., die een bekentenis aflegde. De etenswaren bleken ter plaatse genuttigd; de rookwaar werd in beslag genomen. Kursus Ring C.J.V. De onlangs opgerichte ring van Christelijke Jongeren Verbond, een eilandelijk contactorgaan van lei ding van C.J.V.-clubs en groepen, gaat een achttal cursusavonden be leggen. Dinsdag 27 november begint de serie met een handenarbeidavond. Juister vond hij dat dergelijke za ken eerst in de raad worden behan deld en niet nadat zij al zijn uitge voerd. Bepaald vreemd vond hij het dat er zelfs zaken bij zijn waar van dc betrokken wethouder niet op de hoogte is. Pas toen men de reke ningen te zien kreeg kon men tot de conclusie komen dat er iets fout zat. De heer Tielcman vestigde er de aandacht op dat een en ander ook in een commissie vergadering van openbare werken aan dc orde is ge weest. Het speet hem dat deze aan gelegenheid nu ook nog eens in een raadsvergadering ter tafel werd ge bracht. Aan het werk aan dc Kamp weg was men reeds begonnen toen van de zijde van het waterschap de mededeling werd ontvangen dat deze weg een secundaire zeewering is waardoor alles weer in de oorspron kelijke staat moest worden hersteld. Dc betrokken ambtenaar, die met dc uitvoering hiervan was belast, heeft alles hierna weer in de oude staat laten terug brengen. Wel heeft hij hierbij vergeten dit aan de wethou der mede te delen waarvoor hij in middels zijn excuus heeft gemaakt. Door deze gang van zaken werd het oorspronkelijk geraamde bedrag met f -t.ïDO. overschreden Het is met name de bedoeling om ideeën uit te wisselen voor eenvou dige werkstukjes die zonder al te veel problemen en kosten door kin deren kunnen worden gemaakt. Er zal ook een emailleeroventje in ge bruik worden genomen dat door het provinciaal bestuur van hej, C.J.V. is aangekocht en dat ter beschikking komt van clubs die er gebruik van willen maken. Tijdens de verdere cursusavonden zal men zich bezig houden met spel- lieding en nieuwe spelen creatief spel en de betekenis van „het C.J.V. zijn" voor de club. Alle avonden worden gehouden in het C.J.V.-gebouw te Zierikzee. Voor enkele avonden worden deskundigen aangetrokken. Opening zaak Op woensdag 28 november wordt de moderne zaak van de firma J. Blom zonen aan de Hem 26a voor het publiek opengesteld. In de avonduren zullen invitanten de nieu we VéGé-zaak bezichtigen. Afd. U.V.V. Op dinsdag 27 november vindt in BROUWERSHAVEN, 22-11. Dins dagavond kwamen in het jeugdge- bouw een veertigtal dames van de afd. Brouwershaven van de Bond van Plattelandsvrouwen bijeen. De presidente, mevrouw Van Putte, opende de avond door allen hartelijk welkom te heten; in het bijzonder de heer Kortenoever, medewerkèr van het Instituut Natuurbeschermings educatie, en zijn helper de heer Hen driks. Daarna herdacht de presidente het heengaan van het oudste lid, me vrouw Van Sluis-v, d. Hamer. Na nog enige mededelingen werd het woord gegeven aan de heer Kor tenoever, die in zijn gehoor met de neus drukte op het probleem van het huidige leefklimaat. De natuur komt steeds in de verdrukking. Waar vroeger rust en vi*ede heersten, ver rijzen nu vaak grote huizenblokken, bankgebouwen, supermarkten en fa brieken met al het daarbij horende lawaai. In ons milieu wordt de lucht, de bodem en het water steeds meer ver ontreinigd, wat zécr schadelijke ge volgen heeft voor de mens, het dier en de plantengroei. Via prachtige dia's werd getoond, hoe mooi de natuur toch is! In zijn verhaal: „De zwerver klopt aan", nam de heer Kortenoever zijn gehoor mee naar de gelukkig in ons land nog overgebleven stukjes prachtige „Niel verontrustend" Wethouder L. C. Hoogerhuis noemde het bedrag van f 6000,niet verontrustend. Als men de plantsoe nen wil verfraaien en daar f 6000. meer aan uitgeeft wilde hij dit geen overschrijden noemen. Zo werd f 1000.meer aan beplantig uitge geven van Jiet plan Zuid-West te Haamstede, f 1400,bestrijdings middelen, f 900,aan de kweektuin en f 650.voor cursuswerk. Bij de verbetering van dc weg op het vlieg veld was de betrokken ambtenaar van de verkeerde gedachte uitgegaan dat deze post ten laste van het on derhoud straten en pleinen kon wor den gebracht. Wethouder M. J. Steur zei het niet te zinnen dat op elke vergadering dc Dienst Gemeentewerken aan de orde wordt gesteld. Dit geeft de indruk dat er maar wat raak wordt gerom meld. wat beslist niet waar is. Er zyn fouten gemaakt, maar niemand kan men hier een verwijt van maken Hij was de mening toegedaan dat de ambtenaren hun best doen. Hij zou een beroep willen doen op enige raadsleden om niet steeds ie vitten RENNESSE. De jeugd van de o.b.- school te Renesse verzameld rond hel bord met de spreuk: „Snoep ver standig, eet 'n appel". (Foto: Zierikzeesehe Nieuwsbode) het R.K.-centrum een vergadering plaats van de U.V.V.-afdeling. De St. Nicolaasavonden en de te houden kerstmiddag komen aan de orde. KERKWERVE Rode Kruis-filmavond Op maandag 26 november wordt in het dorpshuis de Rode Kruis-film avond gehouden, 's Middags voor de kinderen en 's avonds voor volwas senen. ZONNEMAIRE Rode Kruis-filmvoorsfellingen Op dinsdag 27 november, worden in het Hervormd Vei-enigingsgebouw weer films vertoond vanwege het Rode Kruis, 's Middags is er een voorstelling voor kinderen en 's avonds voor volwassenen. ongerepte natuur, waarvan een ieder kan genieten. De dames hebben zéér genoten van deze mooie voordracht en hopen lijk begrepen, dat dit eigenlijk de nood kreet inhield: „Laat men de natuur niet verder opofferen aan de wel vaart!" Aan het slot van deze mooie avond bedankte de presidente namens alle aanwezigen de heren Kortenoever en Hendriks. Advertentie NUTSSPAARBANK Uiv ideale gezinsbank U bent welkom bij uw Nulsspaarbank voor Aan- en verkoop en bewaariieniiii" effecten KERKWERVE: Ring, woensdags van 14.00- 15.00 uur. als er begrotingswijzigingen aan de orde zijn. De heer A. D. Dalcboul vond de post verplaatsingskosten nog al aan de hoge kant. Tot leden en plaatsvervangende leden van de commissie van advies en bijstand jeugdbeleid werden be noemd: gemeenteraad: de heren J. C. Heridrikse en L. Ticleman. plv. B. J. Kloosterman en mevr. A. G. .1. Friderichs-Landcgent. Burgerij Groep 1. algemeen jeugd werk: dc heer P. J. Landegcnt, Haamstede; plv. de heer L. S. de Feiter, Burgh. Groep II: kerkelijk jeugdwerk: de heer A. Ruijtcnberg. Renesse: plv. de heer Jac. de Haas. Haamstede. Groep 111: sport: dc heer C. F. Bon gerd, Haamstede; plv. de heer C. G. J. v. d. Wiel, Renesse. Groep IV: cul tuur: mej. jvr. A. C. van Citters Burgh; plv. mevr. A. T. I. van Mee- ten-v. d. Wijngaarden, Renesse. Groep V: onderwijs: mej. Bliek. Haamstede: plv. mei. J. v. d. Hoven. Genderen. Haamstede. Groep V: bur ger: de heer P. L. van Waveren. Burgh: plv. dc heer A. F. Slager. Haamstede. Eervol ontslag In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd werd aan de heer B. Bossor met ingang van 1 januari 1974 eervol ontslag verleend als bezoldigd ambtenaar van dc burgerlijke stand. Met ingang van dezelfde datum werd de hec-i Bossers benoemd tot onbezoldigd ambtenaar van dc burgerlijke stand Aan b. eh w. werd door de raad machtiging verleend tot het aangaan van een geldlening tot een maximum van f 2.000.000.— in verband met dc uitvoering van het groot-riolerings plan. Adr erf en M* LAATSTE Autovrije zaterdag NIEUWS hebben we nog niet. Kom dus a.s. zaterdag kijken naar de enorme kollektie eiken en moderne meubelen bij Nieuwerkerk, Rijksweg 26, tel. (01114) 1268 Hoge Kerkstraat 10, tel. (01114) 1265 Massamarkt, Ouddorp, tel. (01878) 1280 Gemeenteraad Weslerschouwen WESTERSCHOUWEN, 22-11. In dc deze weck gehouden raadsvergadering van de gemeente Wcstcrschomven vestigde dc heer J. C. Hendriksc er dc aandacht op dat een aantal posten in een belangrijke mate waren overschre den t.o.v. de oorspronkelijke raming. Met name noemde hij hierbij een extra bedrag van f 6000,voor de beplanting, voor de verbetering van een weg op het vliegveld f 6500,en f 4500,voor werken aan dc Kampweg. „Een en ander is uitvoerig in onze fraktic besproken. Het geeft ons bepaald een minder prettig gevoel als wij herhaaldelijk met zaken worden geconfronteerd waaraan wij onze goedkeuring moeten verlenen, terwijl zij al lang zijn uit gevoerd", aldus dc heer Hendriksc. L l

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 3