voor on gezin DE TROONREDE De septemberwedstrijden op Oosterschelde Verzekering moet Jumbojet betalen Harde klappen in Enschede Levend lijk Wal biedt de BEELDBUIS 617de Staatsloterij i,~ zijn gevallen op nummers eindigende op: 991 (vervolg van pagina 1) Ter bevordering van cle werkgele genheid zal de investeringaftrek voor bedrijfsgebouwen tijdelijk wor den hersteld en zal een nieuw werk- gelegenheidsprogram in uitvoering worden genomen. Hierbij zullen tot 750 miljoen gulden verplichtingen kunnen worden aangegaan, tempo van uitvoering en omvang worden aan de conjuncturele ontwikkeling aangepast. De hoogte van inkomsten en uitga ven voor 1974 is afgestemd op het bereiken van het noodzakelijke evenwicht tussen middelen en be stedingen. Mede in dit licht is een bijstelling van het begrotingstekort verantwoord geacht. Bij de keuze van de voor te stel. len belastingmaatregelen zijn recht streeks prijsverhogende effecten waar mogelijk vermeden. Zo blijft een verhoging van de B.T.W. achter wege. Mede gezien de ontwikkeling van de prezen in het buitenland worden de accünzen op benzine eri dieselolie verhoogd, ook een aanpassing van de aardgasprijzen bleek noodzakelijk. Het tarief van de vermogensbelas ting wordt op 8 promille gebracht en 20 opcenten worden gelegd op de tarieven van de successierechten, met uitzondering van verkrijging in de i-echte lijn. De studie inzake de invoering van een vermogenswinst belasting zal naar verwachting mid den 1974. zijn voltooid. De inflatie-correctie bij de loon- en inkomstenbelasting wordt niet toegepast. Belastingvrije bedragen Om de verzwaring van de belas tingdruk op lagere inkomens zo be perkt mogelijk te houden worden de belastingvrije bedragen met 5 pro cent verhoogd. Er is naar gestreefd dat per tariefgroep een ieder zoveel mogelijk voor een gelijk bedrag daarvan profiteerd. Voor bepaalde groepen belastingplichtigen zoals al leenstaanden met kinderen, worden knelpunten in de opbouw van het tarief weggenomen. Het deel vari de kosten van zaken- auto's dat aan liet privógebruik wordt toegerekend, wordt verhoogd. De regering heeft voorshands af gezien van een vermindering van de aftrekbaarheid van de inkomstenbe lasting van de rente van schulden. Dit in afwachting van de resulta ten van de studie die in de regerings verklaring is aangekondigd. Wel wordt de fiscale huurwaarde voor eigen woningen verhoogd, behalve voor do goedkope woningen. De middengroepen De regering heeft een open oog voor de problemen van de zelfstan dige ondernemer in midden- en kleinbedrijf, landbouw en visserij. Met ingang van 1 januari a.s. zal de mogelijkheid tot vorming van een fiscale oudedagsreserve zodanig worden uitgebreid dat met name de kleinere zelfstandigen daarvan kun nen profiteren. Voor de vrouw die in de onderneming van haar man mee werkt, zal de belastingregeling gun stiger worden, vooral wanneer de winst laag is. De regering zal wettelijke regelin gen uitwerken om de inkomsten uit commissariaten te beperken. Zij acht maatregelen gewenst om de inkomensontwikkeling in de vrije beroepen te beïnvloeden. Zij wenst een grotere openbaarheid van inkb- mens te bevorderen. Gevarieerde loonsverhogingen De regering staat positief tegen over pogingen in het bedrijfsleven om te komen tot loonsverhogingen die tenminste voor de helft in voor elk gelijke bedragen worden uitge keerd en die voorts bijdragen tot verkleining van inkomensverschillen Zij ziet daarin ook een belangrijke voorwaarde voor het slagen van het anti-inflatiebeleid. In een nota die u in de loop van het komende jaar zal bereiken, wil de regering wegen aangeven om te komen tot een samenhangend inko mensbeleid dat in beginsel alle inko mensgroepen omvat. De ondernemingsraden Aan de, Sociaal Economische Raad ::.CÊ. wmm - i b ZIERIKZEE. 15-9. Hieronder vol gen de uitslagen van de met het weekeinde gehouden september wedstrijden op de Oosterschelde. De eerste rubriek: zaterdag 15 septem ber. Klasse I.O.R. I t/m V: 1. Polka Mara". W. Kesteloo. Zierikzee; 2. ..Anne Mazurka", L. v. d. Zande, Bruinisse; 3. „Rabbelaar II". J. Breen. Zierikzee; 4. „Spirit of Rei- merswaal", E. Lenshoek, Yerseke. Grote ongemeten jachten: 1. „Ram bler N. Hogcnstein, Zierikzee: 2. ..De Ruimte J. Molenaar, Zierikzee; 3. ..Angela". J. v. d. Torren. De Maas „Orage", J v. d. Drift. Noord schans. Klasse I O.R. VI t'm VIII: 1. „May Be". Dekker, Veere; 2. „Grote Beer". J. Znndnoordijk, Wolphnnrts- dijk. Kleinere ongemeten jachten: 1. „Vuilbaard". C. Nelisse. Zierikzee; 2. „Bird Dog". G. de Jager, Yerseke; 3. 'S Kander". A. v. Vollenhoven. De Maas. Catamarans: 1. „Mallemok II". W. Laane. Willemstad: 2. „Poekeltoe- roes". G. v. Swelm. Maaskant (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Ronde- en Platbodem jachten: 1. „Candelaer", mevr. Albers.Muller, De Vijf Sluizen; 2. „Pieter Paniek", L. v. Ballcgooyen, Veere. Zeilwedstrijd zondag 16 september Klasse I.O.R. I t/m V: 1. „Rabbe laar II". J, Breen, Zierikzee; 2. ,,Wal- ta", J. Sieverts, De Maas; 3. „Anne Mazurka". L. v. d. Zande, Bruinisse; 4. „Falstaff", B. Ruys, De Maas. Grote ongemeten jachten: 1. „De Ruimte". J. Molenaar. Zierikzee; 2. „Rambler". N. Hogenstein. Zierikzee. 3. ..Isis", J. de Boer. Zierikzee. Klasse I.O.R. VI t/m VIII: 1. „May Be". P. Dekker, Veere; 2. „Grote Boer", J. Zaadnoordijk, Wolphaarts- dijk. Kleinere ongemeten jachten: 1. „Bird Dog". G. de Jager. Yerseke; 2. „Calypso II", V. Coen, Antwerpen; 3. „Ronde Poon". J. Eggink, Zierik zee. Catamarans; 1. „Mallemok II". W. Laane. Willemstad; 2. „Poekeltoe- roes". G. v. Swelm. Maaskant. Ronde- en Platbodemjachten: 1. „Candelaer", mevr. Albers.Muller, De Vijf Sluizen; 2. „Pieter Paniek", L. v. Ballegooyen, Veere. zal advies worden gevraagd over de structuur en de bevoegdheden van de ondernemingsraden, waarbij ook het oordeel zal worden gevraagd over de male vart zeggenschap van de ondernemingsraden bij fusies van ondernemingen. De regering zal zich, gelet op de gebeurtenissen die zich onlangs bij de overname van ondernemingen hebben voorgedaan, tot de S.E.R. wenden met het verzoek spoedig ad vies te mogen ontvangen over voor afgaande inhoudelijk toetsing door de overheid van fusies, ter vooibe- reiding van een wettelijke regeling terzake. Een wetsontwerp wordt ingediend, waarin de tijdige melding van om. vangrljke ontslagen verplicht wordt gesteld. Aan de S.E.R. zal advies worden gevraagd over de wenselijkheid van nadere voorzieningen ten behoeve van het bedrijvenwerk van werkne mersorganisaties. De regering heeft besloten tot be vordering van spoedige ratificatie van het Europees Sociaal Handvest met inbegrip van de erkenning van het stakingsrecht, ook voor ambte naren. De regering zet zich in voor een meer op het welzijn van de burgers gerichte Europese Gemeenschap, die is toegerust met ruime bevoegdheden die een werkelijk democratische structuur heeft en een open beleid voert, in het bijzonder gericht op de belangen van de derde wereld. Verruiming contracten Op de conferentie over veiligheid en samenwerking in Europa en de komende onderhandelingen over we derzijdse en evenwichtige verminde ring van de strijdkrachten in cen traal-Europa st'-eeft de regering naar concrete afspraken over verruiming van contacten tussen de volken van Europa en daadwerkelijke vermin dering van de militaire confrontatie. In een nota die u in do loon v»n de ze zitting zal worden aangeboden, zal met name aandacht worden besteed aan het afremmen van de bewape ningswedloop en het doelbewust ver minderen van de rol van kernwapens Een actieve dialoog tussen de Verenigde Staten en Europa over hun toekomstige samenwerking acht de regering noodzakelijk. Binnen de NAVO wil zij hét overleg stimuleren over de mogelijkheden van ontspan ning tussen oost en west en bevorde ren dat overal in het verdragsgebied de ménsenrechten worden geëerbie digd. Handhaving van alle huidige taken van de Nederlandse krijgsmacht stuit in toenemende mate op financiële moeilijkheden. De regering heeft binnen de NAVO het initiatief geno men om een betere taakverdeling tussen de lidstaten te bereiken. Voorstellen over omvang en vorm van de Nederlandse defensie in de komende jaren zullen u omstreeks de jaarwisseling in een defensienota worden voorgelegd. In 1974 wordt een begin gemaakt met humanitaire en ontwikkelings steun ten behoeve van de bevolking van de koloniale gebieden in Afrika. Deze steun wordt verleend via de be vrijdingsbewegingen, bij voorkeur door tussenkomst van internationale organisaties. Het bedrag voor ontwikkelingssa menwerking is in de begroting die u heden wordt aangeboden met 20 pro cent verhoogd. De doelstelling van de regering om in 1976 1,5 procent van het nationale inkomen voor ont wikkelingssamenwerking te bestem men zal tot uitdrukking worden ge bracht in een voortschrijdend meer jarenplan dat u binnen enkele maan den zal bereiken. Ontwikkelings samenwerking De regering verwacht in het ko mende jaar, aan de hand van het ad vies van de koninkrijkscommissie, met de regeringen van Suriname en de Nederlandse Antillen in overleg te kunnen treden over de wyze en het tijdstip waarop deze landen soe vereiniteit zullen verkrijgen. De ontwikkelingssteun aan deze landen is gericht op de bevordering van economische, sociale en culturele zelfstandigheid. Leden van de Staten-Generaal De regering heeft voor ogen het omlaag schroeven van de inflatie, het terugdringen van de werkloosheid, het verminderen van bestaande on gelijkheid en achterstand. Om dat te bereiken zijn ingrijpende maatrege len nodig. Zij stelt die maatregelen voor in de overtuiging, dat waar of fers worden gevraagd, ook het uit zicht wordt geboden op een samen leving, waarin de mensen zich meer thuis zullen kunnen voelen. De regering vertrouwt erop dat haar voorsteilen u aanleiding zullen geven tot levendige discussies, waar bij de burgers zich betrokken weten. Een intensief overleg tussen regering en Staten-Generaal zal veel van ons allen vergen. Met het uitspreken van de hoop dat wij daartoe de kracht zullen ont vangen, verklaar ik deze zitting van de Staten-Generaal geopend. ONDER WIJSKRANT DEN HAAC,, 17-9. In een oplage van een half miljoen exemplaren bengt het mini sterie van onderwijs en we ienschappen rond Prinsjesdag de eerste onder wijskrant van Nederland uit. In 24 pagina's worden inlichtingen gegeven over alle soorten onderwijs, die ons land kent, over leer plicht, vakanties, schoolgelden, etc. Minister dr. J. A. van Keme- nade schrijft, dat de krant is bedoeld om ouders en jongeren een overwogen schoolkeuze te kunnen laten maken. Er is zo veel veranderd, dat daardoor het risico bestaat, dat bij schoolkeuze een beslissing wordt genomen, die ouders en jongeren achteraf betreuren. Dat moet worden voorkomen, aldus minister Van Kemenade. Om nieuw suikerakkoord DEN HAAG, 17-D. In Den Haag acht men het niet uitgesloten, dat de reeds enige tijd aan de gang zijnde onderhandelingen over een nieuw internationaal suiker-akkoord zullen worden verdaagd. Het lijkt namelijk niet erg waarschijnlijk dat de mi nisterraad van de EEG, die donder dag in Brussel bijeenkomt, er in zal slagen de Europese commissie, het „dagelijks bestuur" van de gemeenr- schappen, een mandaat te verlenen om aan deze onderhandelingen deel te nemen. NEW YORK. 17-9. Een federale rechter in New York heeft maandag beslist dat het opblazen door Pales tijnse commando's van een Jumbo jet van de Amerikaanse luchtvaart maatschappij Pa nam op 7 september 1970 op de luchthaven van Cairo geen „oorlogsdaad" is en dat dien tengevolge de verzekeringsmaat schappijen de Panam het verzekerde bedrag van 24.2 miljoen moeten uit keren. Gehandicapte boerenzoons op speciale boerderij GOUDA, 17-9. Bij Gouda begint in november een nieuw experiment: op een boerderij zullen zes geestelijk gehandicapte boerenzoons worden geplaatst. Daarmee is er ook een ge specialiseerde voorziening tot stand gekomen1 voor de agrarische bevol king van ons land, zoals ze er ook zijn gekomen voor praktisch alle an dere geestelijk gehandicapten. Slaagt de opzet en krijgt ons land meer van deze boerderijen voor de daarvoor in aanmerking komende boerenzoons en -dochters, dan bete kent dit voor de gehele welzijnszorg een besparing van meer dan 15 mil joen gulden per jaar. Secretaris Kees Rademaker van de stichting „Boerderij", tevens di- rekteur van het Sociaal Pedagogisch Centrum in Gouda, heeft het initia tief genomen. Volgende maand kan in een landelijk gebied in Gouda, waar een woonwijk zal komen, een van de boerderijen worden aange past. ENSCHEDE, 17-9. Een kleine vechtpartij in de Enschedese binnen stad is in de nacht van zondag op maandag dermate uit de hand gelo pen, dat de gealarmeerde politie (veertien man) tegenover een me nigte kwam te staan van circa 200 merendeels aangeschoten jongelui. Bij twee felle charges, waarbij ge bruik werd gemaakt van de korte wapenstok, vielen harde klappen. Twee agenten werden licht gewond terwijl vijf arestaties zijn verricht. De vijf zijn op het Enschedese poli. tiebureau ingesloten. DODELIJKE ONGELUKKEN DEN HAAG. In het St. Joseph zie kenhuis in Eindhoven is overleden de 59-jarige P. A. Horsten uit Til burg die op het kruispunt Het Stui vertje in de gemeente Eersel op zijn bromfiets in botsing was gekomen met een personenauto. HELMOND. De zeventienjarige J. ,H. P. Hendriks uit Helmond in de gemeente St. Oedenrode is ernstig gewond geraakt bij een aanrijding. Hij is naderhand in het ziekenhuis in Veghel overleden aan de gevolgen van hersenletsel. ALPHEN. In een ondiepe greppel langs de weg Alphen-Baarle-Nas- sau is bij een bromfiets het stoffelijk overschot van de negentienjarige bouwvakker J. C. J. M. van Bergen uit Baarle-Nassau aangetroffen. Na derhand is vastgesteld dat de jon geman is overleden aan een schedel- basisbreuk. De oorzaak van het on geluk is niet vastgesteld kunnen worden. AMSTERDAM, 17-9. Door een toe val is zondagavond een stomdron ken Engelse zeeman van de ver drinkingsdood gered. Dc man, een 47-jnrige matroos van de Engelse kustvaarder Chesterbrook, werd om streeks half tien door een boot van de Rijkspolitie drijvend aangetroffen in het water van de Mercuriushaven in Amsterdam. De politiemannen, die meenden met een Rjk te maken te hebben, zetten hun lijkennet uit en visten het lichaam aan boord. Daar bleek, dat het „lijk" nog tekenen van leven vertoonde. Onmiddellijk werd kunstmatige ademhaling toegepast en de geneeskundige dienst gewaar schuwd. De Engelsman werd over gebracht naar het Wilhelmina Gast huis, waar hij verder op verhaal kon komen. Zijn toestand waè maandag ochtend bevredigend. WOENSDAG 19 SEPTEMBER NED. I: Vanmiddag om vijf uur het kinderprogramma Nog al wiedes, al is er wel een en ander veranderd in tante Emma's toneelspeelhuis. In het avondprogramma van de NOS eerst van Gewest tot Gewest, waar in o.a. een reportage van het hon derdjarig beslaan van het haven- en spoorwegwezen in Vlissingen. Ver der voor de klok van acht uur inter nationaal agrarisch nieuws, toeristi sche tips en een Socutera-uXtzending. Na het journaal beschikt de VVD over de politieke zendtijd, en hierin wordt zeker aandacht besleed aan de pas gepresenteerde miljoenennota. Daarna wordt de trekking van de Staatsloterij bekend gemaakt. Hon derd-en-tien minuten voor de Zweedse speelfilm Joe Hill. Regis seur Bo Widerberg had in deze in 1972 gemaakte film de bedoeling de kapitalistische stelling van het Ame rika aan het begin van deze eeuw te hekelen. De figuur Joe Hill wijdde zijn leven aan de belangen van zijn medemens, waardoor hij het imago van een martelaar kreeg. Geheel ten onrechte werd hij in 1915 van moord beschuldigd en door een vuurpeloton ondanks' vele protesten ter dood ge bracht. Vanavond wordt er ook weer druk gevoetbald. Feyenoord neemt het op tegen de Zweedse Oes ters. FC Twente tegen Dundee, en NAC neemt het op tegen Magden- burg. Voorzover mogelijk wordt van deze wedstrijden verslag uitgebracht in Studio Sport. Tenslotte nieuws van het binnenlandse politieke front in Den Haag vandaag. NED. II: Om zeven uur gaat de KRO van start met een aflevering Wereldcircus. Ditmaal mei Tsjechi sche en Oost-Duitse artiesten. Ont spanning garandeert ook de Martie Feldman Comedy Machine, na het journaal. Vanaf kwart voor negen de Uruguese documentaire Het zaad van de ochtendstond, op het scherm. Vier cineasten uit Montevideo film den in 1971, in drie delen, de revo lutionaire bewegingen in Latijns- Amerika. In deze eerste aflevering, de opstand van Boliviaanse mijn werkers in 1965. In de film komen ook fragmenten voor van de toe spraak die 'paus Paulus VI destijds tot duizenden Columbiaanse boeren gehouden heeft. Vanaf tien uur het IKOR met Kenmerk Kort en de zes de aflevering van Tribunaal 1982, het proces over ontwikkelingshulp. De hoofdaanklagerin dit stuk Ton van Duinhoven poneert de stelling, dat het onderwijs erg tekort schiet wat betreft de voorlichting over ont wikkelingsvraagstukken. Er volgt een kritische doorlichting vari de school en de persmedia. WOENSDAG 19 SEPTEMBER NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 17.00 Nogal Wiedus; 1-8.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws; 19.05 Van Gewest tot Gewest; 19.45 Toeristische tips; 19.50 Socutera; 20.00 Journaal; 20.20 Po litieke partijen; 20.30 Staatsloterij; 20.35 Joe Hill; 22.25 Studio Sport; 22.50 Den Haag vandaag; 23.00 Jour naal. NED. II: 18.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws; 19.05 KRO's wereldcircus; 20.00 Journaal; 20.20 TH? Marty Feld man Comedy machine; 20.45 Latijns- Arrierika: uitnodiging tot revolutie; 21.55 Kenmerk; 22.00 T ibunaal 1982; 22.30 Journaal. Advertentie DONDERDAG 20 SEP NED. I: Om te begin en'de VPRO met beertje Colargol, fugmenten uit de stomme film en eei de zeeheld Popeye. Op volgen Berichten uit d< filmpje met het journaal samenleving en een half uur Ameriaanse satyre met All in the Family let huishou den van Archy Bunkerstaat weer op zijn kop. Rond de kbit van negen wordt het tweede del uitgezonden van de door filmer RÓlof Kiers ge maakte documentaire ver China, de Chinese VolksrepublieDat gebeurt in de rubriek Zipcodejen wel onder Om een idee te geven: Houtrot herstellen. Kieren afdichten tussen kozijn en muur of langs de trap. Scheuren en naden blijvend af dichten, ook rondom cv-pijpen. Trapleuning muurvast zetten. Be tonreparatie. Uitgesleten trap of vloer uitvlakken tot "nul" zonder afbrokkeling. Dat zag u op de TV- reklamel Van dik tot ragdun pla muren. Tegels zetten op hout of spaanplaat of betonemaille of over oude tegels. Spaanplaat naadloos verlijmen. Pleisterlaag repareren op muur of schoorsteen. Opnieuw voegen. Dakpan vastzetten. Stop verf bijwerken. Betonnen ramen, beglazen. Dunne plek in goot repa reren. Lek balkon dichten. Latten tegen muur hechten. Nu gemakkelijker èn vlugger èn heter STOPPEN, AFDICHTEN, VOEGEN, UITVLAKKEN, PLEIS TEREN, PLAMUREN EN HER STELLEN met: PORTON, de in Zwitserland ontwikkelde één-com- ponentige, dus een kant-en-klare, kunsthars vulpasta met enorme hechtkracht aan èlk materiaal, droog of vochtig, binnen of buiten, ook aan glasl Blijvend thermoplas tisch en waterdicht. Krimpt niet, zet niet uit, scheurt niet, buig- en slijtvast. Onschadelijk voor de han den. In de emmer onbeperkt houd baar, dus geen restenverlies. 1/2 kg 1 kg 2 kg 5 kg ƒ4,95 ƒ8,75 ƒ15,60 30,50 de titel Het heroïsch optimisme van de pruimebloesem, over kunst en kunstenaars in China. Laatste pro gramma-onderdeel van de VPRO is Parijs gezien door over de Pa- rijse wijk La Muette. Vervolgens een programma van de EO, De wind blaast waarheen hij wil. Daarna worden ontwikkelingen binnen de kerk besproken in de rubriek Kerk en Theologie. Centraal onderwerp is de Calvinistische wijsbegeerte. Het laatste half uur wordt besteed aan de rubiek Horen en zien. Hierin een optreden van het Engels kameror kest The Northern Sinfonia met twee barok-composities, van Handel en van Telemann. NED. II: In een Engelse documen taire tussen zeven en acht, wordt ge toond waarin de Waddenzee, deels langs onze kust en die van Duitsland en Noorwegen lopend zo uniek is. Door de toenemende waterverontrei niging dreigt veel van al het mooie verloren te gaan. Na het journaal, de laatste van drie uitzendingen ge wijd aan bepaalde streken van ons land. Vanavond tussen half negen en half elf de schijnwerper gericht op Twente. De presentatie berust ook deze keer bij Jan Wolkers en Joop van Tijn. Twente heeft zijn bekend heid voornamelijk te danken aan de textielindustrie, die daar vele decen nia plaats had. Nu is het zover dat de ene na de andere fabriek moet sluiten. Over deze problematiek, die vanzelfsprekend werkeloosheid in de hand werkt, wordt gesproken in Als Twente het over mocht doen vandaar. Verder word het plan een provinciale weg aan te leggen door een van de mooiste gebieden van Twente, Twickel, besproken. Nieuws van het binnenlandse politieke front wordt daarna nog opgediend door Den Haag Vandaag. DONDERDAG 20 SEPTEMBER NED. 1: 10.45 Schooltelevisie; 14.00 Schooltelevisie; 1S.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws; 19.05 Beertje Colargol; 19.20 Zwijgen is goud; 19.45 Popeye 20.00 Journaal; 20.20 Berichten uit de samenleving; 20.35 All in the Fami ly; 21.00 Zipcode21.40 Parijs gezien door 22.00 De ivind blaast waarheen hij wil; 22.15 Kerk en Theologie; 22.45 Horen en zien; 23.15 Journaal. NED. II: 18.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws; 19.05 De Waddenzee; 20.00 Journaal; 20.20 Als Twente het over mocht doen dan vandaar22.30 Den Haag vandaag; 22.40 Journaal. Advertentie Tweede klasé 17 september!973 t 5,- zijn gevallen op nummers eindigende op: 7 zijn gevallen op nummers eindigende op: 07*) I,— zijn gevallen op nummers eindigende op: 24 i,— zijn gevallen op nummers eindigende op: 389 1,— zijn gevallen op nummers eindigende op: 904 4,- zijn gevallen op nummers eindigende op: 594 1.4— zijn gevallen op nummers eindigende op: 4629 2.(£— is gevallen op hel nummer: 068989 2.4— is gevallen op het nummer: 099252 2.(1— is gevallen op het nummer: 053851 2.Q- is gevallen op het nummer: 058378 2.(4— is gevallen op het nummer: 023680 5.Q— is gevallen op het nummer: 088885 De prijs van 50.Q- is gevallen op het nummer: 061329 Een extra prijs van Po.000,- is gevallen in serie E op nummer: 017309 en een troostprijs v;/ 2.000.- op nummer: 017309 van elk van de and' series. Een extra prijs van J>0.000,- is gevallen In serie R op nummer: 092321 en een troostprijs v^ 2.000,- op nummer: 092321 van elk van de andi series. Attentie: Op een m^n gemerkt nummer is een van de lagere prijzen gevallen. Gewonnen prijzen kén na de derde trekking worden geïnd. Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Een prijs van Een prijs van Een prijs van Een prijs van Een prijs van De prijs van

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 4