Dragen van bromfietshelm wordt ill nabije toekomst verplicht Computers in dienst Nieuvvei kerkse villa „Zonnehoek" kreeg opknapbeurt STREEKNIEUWS Al zeven-en-twintig moerden in Houston Advies rij-instrukteur „nieuwe stijl" DEN IIAAG, 13-8. In de nabije toekomst zullen bromfietsen en hun duopassagiers verplicht worden een helm te dragen. Een wijziging van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens, die de minister van Verkeer en Waterstaat de mogelijk heid biedt zo'n verplichting in te voeren, is gepubliceerd in het Staats blad van 10 augustus 1973. Tevens zijn de eisen, waaraan zo'n helm ter verkrijging van een goedkeurings- merk moet, voldoen, gepubliceerd in de Staatscourant. De reeds eerder aangekondigde maatregel', die het dragen van hel men voor bromfieisérs verplicht stelt, berust op de noodzaak deze categorie weggebruikers een betere bescherming' te bieden tegen hersen en schedelletsel. Deze verwondingen zijn van ernstige aard en komen vaak voor bij ongelukken met brom fietsers. Tn 1970 overleden 540 brom fietsers als g'évolg van een ongeval en werden, er 26.686 gewond; in 1971 - het laatste jaar waarvan officiële cijfers beleend zijn - waren deze aan tallen respectievelijk 601 en 26.615. Gebleken is dat de doodsoorzaak van 80 procent der verongelukte bromfietsers te wijten is aan hersen en schedel'letsel. Voorts vereisen de ze kwetsuren, voor zover ze niet de dood: tengevolge hebben, vaak lang durige verpleging in een ziekenhuis. Twee fasen De invoering van de verplichting' zal geschieden' in twee fasén: De eerste behelst .dé verplichting' een helm te dragen; de tweede de ver plichting een helm van een, goedge keurde soort te dragen. De tijdstippen voor beide verplich tingen zullen door de minister wor den vastgesteld. Hel tijdstip van eerstgenoemde fase (verplichting tot het dragen van een helm) wordt afhankelijk gesteld van het aanwezig zijn van een vol doende voorraad helmen, die vol gens de nieuwe eisen zijn goedge keurd. Daarbij moet dan kunnen worden voldaan aam de. vraag van die brom fietsers, die zich een helm zuilen moeten aanschaffen omdat zij.ér nóg', geen hebben. In de overgangsperió-- de mogen echter óók nog' helmen wórden gedragen, die niet aan dé eisen- voldoen. Wel móet iedere broml'ietsberijder dón al een helm dragen! Pas' al's' na verlóóp- vón tijd- het aantal, met-goedgekeurdé heh rriën door- een ^natuurlijk' verloop i§ afgenomen, zal het-. dragen 'vqn uit sluitend goedgekeurde helmen ver plicht worden'gesteld. De regelinig'is in twee fasen ingedeeld omdat men „Flitsen" uit het buitenland WENEN, Bij Traisen, aan de rand van Wenen zijn zeven ménsen om het leven gekomen bij een frontale botsing lussen twee auto's. De twee voertuigen vlogen in brand en alle inzittenden kwamen om. NANTUCKET. David Kennedy, de 18-jarige zoon van wijlen senator Robert Kennedy, is maandag ernstig gewond bij een auto-ongeluk op het eiland Nantucket (Massachusetts). ATHENE. De Griekse hoge raad heeft maandag het beroep afgewezen dat het comité voor het herstel van de democratie in Grièkenland had aangetekend tegen de volksraadple ging die in juli gehouden is. BOSTON. Het Nederlandse vracht schip „Josephine" ligt sinds vorige week donderdag in de haven van Boston vast omdat de Amerikaanse douane bezwaar heeft tegen de la ding, die bestaat uit 1.500 ton onder- zeebootnetteh uit de Tweede Wereld oorlog. MIJNCHEN. Timofej Djefermow, de „Olympische pope", die bij de voor bereidingen voor de Olympische Spelen weigerde zijn kluizenaars woning op het Oberwiesenfeld in M'iinchen le verlaten, zit weer in moeilijkheden. Nadat een onderzoek werd geopend omdat hij bigamie zou hebben gepleegd - op de foto met zijn vrouw Natasja, die hij dit voor jaar huwde - volgde een aanklacht dat hij ten onrechte geld van de so cial e bijstand had ontvangen, en zich aan belastingfraude had schul dig gemaakt. bromfietsers, die al te goeder trou'w een helm van een niêt-goéd'gekeurde soort hebben gekocht, niet dadelijk tot de aankoop van een nieuwe helm wil dwingen. Tevens kan worden bereikt dat al le bromfietsers op een zo kort moge lijke termijn helmen dragen. De ver plichting tot het dragen van een 'helm geldt voor alle bromfietsers, dus ock voor duopassagiers onder wie kinderen,in het totaal tweeën eenhalf a drie miljoen Nederlanders. DEN HAAG, 14-8. De in januari 1972 ingestelde „Commissie eisen van bekwaamheid ry-instrukteurs" heeft in haar aan minister drs. T. E. Wes terterp uitgebracht en aan de Twee de Kamer doorgezonden rapport, de rij-instrukteur „nieuwe stijl" ge schetst als iemand die niet alleen een goede autobestuurder moet zijn, maar ook nog iets zal moeten weten van verkeerswetgeving en onder wijskunde. In het ontwerp van de „wet rij- onderricht motorvoertuigen", dat bij de Tweede Kamer in behandeling is, wil de regering de toestemming om rij-onderricht te geven verbinden aan het behalen van een inslruc- teursbewijs. De commissie kreeg on der méér tot taak na te gaan welke eisen moeien wórden gesteld aan de bekwaamheid van hen, die rij-on derricht geven. In het rapport van .de commissie is niet alleen een functiebeschrijving van de rij-instrukteur nieuwe stijl opgenomen, maar ook. een nauwkeu- HOUSTON; 13-8. Nadat de politie 'vórige - Week. al. 24 stoffelijke over schotten. had--gevónd'én ;yan jongens dig de afgelopen 'cjrïe 'jaar .tijdens sébsfeèstjés van de elektriciën Dean Óoriï in Houston, ómh'ët leven wer dén "gébracht, is maandag aan ëen stfand bijGalveston het 25ste lijk opgegraven. Met dé vondst van, nog twee lijken is het aantal op 27. gekomen. Suiker Unie verliest kort geding tegen CSM Amsterdam, 14-8. De coöp. véi"èniging suiker unie ïn Rotterdam heeft liet hort geding, dat zij had aangespannen tegen de centrale suiker maatschappij, Gist-Broeades en Meneba (die willen fuseren), ver loren. De vice-president van de Am sterdamse rechtbank, mr. W. C. Has- solds, heeft heden (dinsdag) de ei gen van Suiker Unie niet ontvanke lijk verklaard eh alle voorzieningen geweigerd. Acht miljoen schoolboeken per jaar DEN HAAG, 14-8. Per jaar ver werkt de boekhandel de levering van ruim acht miljoen schoolboeken, die door circa 800.000 leerlingen worden besteld. Deze leverantie heeft betrekking op 13.000 verschil lende titels, afkomstig van 30 Neder landse en enkele buitenlandse uitge vers. Verreweg het merendeel van deze boeken dient iri krap twee maanden, namelijk tussen eind juni én half augustus te worden ver werkt. Dat wil zeggen: besteld bij de boekhandel die de orders sorteert, totaliseert en doorzendt naar depots of aan de uitgever. Na eventuele aanmaak van tekorten volgt afleve ring aan de boekhandel, sortering per besteller, controle en tenslotte aflevering aan de klant. De helm zal bij elke rit gedragen moeten worden. De volgens de nieuwe normen goedgekeurde helmen zullen herken baar zijn aan een nieuw vignet, in wit uitgevoerd, waarop een helm staat afgebeeeld rpet daarop de let ters NL, de letters IW/TNO, een 1 et tercijfercombinatie en de woorden: goedgekeurde bromfietshelm. De gebruikers wo,rdt dringend aangeraden hier bij hun aankoop op te letten. rige omschrijving van deze eisen. Zo zal de instrukteur bekwaamheid moeten tonen in de volgende vakken voertuigkennis, voertuigbeheersing', verkeersdeelneming, verkeerswetge ving en onderwijskunde. WOLFSKIND ROME14-8. Boeren hebben in de Italiaanse Abruzzen een kind van vier jaren gevonden, dat zonder menselijke zorg was opgegroeid en het aan een studentenpaar toever trouwd. Tiuee jaar lang - het kind is nu zes - heeft dit echtpaar ge tracht er een normaal menselijk we zen van te maken, maar het kind bleef bijten en dierlijke geluiden uitstoten. Het is nu in een kliniek opgenomen. Fraude in hol van de leeuw BREDA, 14-8. De Rijksrecherche zoekt uit of administratief ambte naar H. L. in het hol van de leeuw, namelijk het Bredase politiebureau, fraude heeft gepleegd. Bij een perio dieke accountantscontrole is name lijk gebleken, dat er ongeveer drie duizend gulden zoek is uit de kas van dé afdeling financiën van de ad ministratie en ook uit de kas van de politie-sparlv.ex'eniging. De Rijksre cherche gaat na of er inderdaad sprake is van fraude of van ver gaande-slordigheid. Op verzoek van de burgemeester van Breda en van de commissaris van politie heeft de officier van justitie de Rijksrecher che ingeschakeld. De ambtenaar is voorlopig met verlof gezonden. Twee doden bij auto-ongeluk BROEK IN WATERLAND, 14-8. Öp de E 10 ter hoogte van, Broek in Waterland is dinsdagmorgen een personenauto geschept door een met zand geladen vrachtwagen.' De twee inzittenden van de personenauto, de 48-jarige T. A. J. de Leeuw en de 25-jarige N. J. Keverkamp, beiden uit Monnikendam, kwamen hierbij om het leven. Het ongeluk gebeurde toen de be stuurder van de vrachtwagen moest afremmèn en daarbij op de linker- weghêlft terechtkwam. Nationale Molendag DEN HAAG, 14-S. Vrijwel alle Ne derlandse molens, die technisch nog daartoe in staat zijn en dat zijn er een paar honderd, zullen op de na tionale molendag (zaterdag 6 okto ber) draaien. Dit ter gelegenheid van liet 50-jarig bestaan van de vereni ging „De Hollandsche Molen", die in 1923 de eerste stappen zette op het pad van het molenbehoud. Er zijn thans nog 950 molens in ons land. Er zijn in ons land nog slechts 90 molens in vol bedrijf, nog geen tien procent van het gehele bestand. On der deze 70 molens bevinden zich 50 windwatertnolens. De overige 20 nog in bedrijf zijnde molens zijn vrijwel allemaal korenmolens. De ménsen, die op 6 oktober naar de draaiende molens gaan kijken, kunnen van de gelegenheid gebruik, maken om deel le hemen aan een fo towedstrijd, die is uitgeschreven on der het motto „de molen in bedrijf". Op de auto- en toeristenkaarlen van de ANWB komen de meeste molens voor. Verder zijn de VVV-ka.ntoren bereid informaties te verstrekken over de in hun gebied aamuezige molens. van de archeologen TAMPA (Florida). De modernste 'apparaten van de elektronische techniek helpen archeologen, een nauwkeuriger inzicht te krijgen in het verleden. Bij opgravingen in Galilea rondom een oude Joodse vestiging heeft een computer een ongeveer 1400 jaar oude synagoge gereconstrueert. Een ploeg archeologen van de universiteit van Zuid-Florida in Tampa is hel gelukt de constructie van een in het jour 553 verwoeste synagoog in de plaats Clürbet Sjema na te gaan door mid del van een elektronisch brein. Dit verwerkte gegevens over. de omvang en het draagvermogen van de zuilen en muren zodanig, dat de vorm min het dak eruit gedestilleerd kon wor den. De geleerden in Florida gebruiken de computer ook, om aan de hand va.n opgravingen kennis over sociale of economische toestanden in lang ■vervlogen tijden le verwerven KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ROTTERDAM. Inbrekers hebben uit een safe in het centrum van Rot terdam 12.000 gulden gestolen. Het geld bevond: zich in metalen' kastjes in de kelder, die werdén geforceerd. Vermoedelijk zijn de dieven binnen gekomen met behulp van een valse sleutel. UTRECHT. De Hout- en Bouw bond C.N.V. zal het initiatief nemen om binnen het C.N.V. een breed op gezette conferentie te beleggen ter bezinning op de doeleinden van de economie. AMSTERDAM. De Amsterdamse zedenpolitie heeft de 22-jarige tim merman A. S. uit de hoofdstad aan gehouden. De jongema-n wordt er van verdacht in de -nacht tot twee maal toe hebben geprobeerd een 22- jarig meisje te verkrachten. bruinisse Automaat gekraakt De automatenlichter, die vorige week, de kousenautomaat aan de ge vel van de firma Jac. Littooy kraak te, zonder succes, want de geldlade was juist gelicht door de eigenaar, had meer succes bij de automaat van de firma Maaskant en Zonen, die aan de Dorpsweg geplaatst is bij het O.K.-station waar men bromfïets- benzinè kan tanken. Deze automaat werd verpield en de geldlade, be vattende pirn f 40,er uit gehaald. Aardappelen als vis-aas De heer Jac. van den B., landbou wer te Bruinisse zag van zijn bedrijf af, dat men in een aan hem toebeho rend aardappelveld onder de zeedijk bezig was aardappelen te rooien of aardappelbossen uit te trekken. De dader beweerde later dat hij de aardappelen nodig had om de hen gelsport uit te oefenen, als aas voor bepaalde soorten vis. Gezonken schip gelicht Het 736 ton grote Belgische motor schip Carinë, dat op 14 juli vlak voor de buitenhaven van Wemeldinge op de Oosterschelde zonk, na in aanva ring te zijn geweest met een Duits motorschip is zaterdag gelicht. Dit gebeurde door het bergingsbedrijf Van den Akker uit Vlissingen, daar bij geassisteerd door de firma Smit- Tak. Het motorschip, dat verkocht is aan de firma M. van der Marei te Viane werd daarna naar de sloperij te Viane gesleept. Clubschip gesloopt De Watersportvereniging „Bru" was in het bezit van een clubschip, dat niet bepaald een aanwinst voor deze vereniging was. Ook het ge meentebestuur vond het schip on waardig en stelde een limiet dat 1 augustus het schip uit de werkhaven verdwenen moest zijn, Onderling werd uitgemaakt dat het schip ge sloopt zou worden. Zondag 12 au gustus ji. vond men het een uitste kende dag het wrak te verbranden, maar de wind was dusdanig, dat de rook niet over de werkhaven dreef, maar landinwaarts. De bewoners van het kampeerterrein Brunova hadden op dergelijke wijze last van de rook ontwikkeling dat men de politie bel de. Deze maakten een eind aan het vuurtje stoken, temeer omdat in de nabijheid gevulde gasflessen lagen, zodat een en ander niet ongevaarlijk was voor de omgeving. Het schip deed voor de vereniging dienst als ont-moetingsschip voor de jachtenbe- woners. Vergissing rond „De Krammer" Vele honderden inwoners van het eiland, autochtonen, of toeristen ma ken dezer dagen een ommetje naai de haven van Viane, om daar nog eenmaal de Krammer te zien, de veerboot, waaraan zij op een of an dere manier herinneringen hebben. Maar een Duitse toerist, zorgde deze week toch wel voor een verma kelijke, maar toch wel begrijpelijke vergissing. In de V.V.V.-foIders over Schou- wen-Duiveland schijnt nog altijd te staan, dat er een veerdienst is van Viane of Ouwerkerk naar Stavenis- se, zoals eertijds veerman Boom sluiter die onderhield. Dat is lang g,eleden en de Duitser was misschien voorzien van een oude gids, hij vroeg in elk geval, de veerboot ziende, wanneer deze nu eindelijk eens aanstalten maakte naar Tholen te vertrekken. Men heeft hem toen beter ingelicht. NÏEUWERKÉRK, 13-S. De aan de Ooststraat gelegen villa „Zonne- heek" heeft de afgelopen weken een heel ander gezicht gekregen. „Zonnehoek" is nu namelijk ge schilderd en de ramen en deuren- zijn van 'bruine verf voorzien. De prach tige villa, voorheen, bewoond door burgemeester A. A. van Eeten, is door deze „beurt" een, lust om te zien, en de villi a is dan ook al door Nederlands Welsh Pony Stamboek De grote nationale show van het Nederlands Welsh Pony Stamboek, die op zaterdag 25 augustus in' het magnifieke park „Berg en Bos" te Apeldoorn wordt gehouden, gaat'een grote manifestatie van de onover trefbare Welsh Pony worden. Niet minder dan 300 voorgeselekteerde, le premie pony's uit alle provinciën van het land zullen de strijd in de keu- ringsbanen om de hoogste kam- •pioenstitels aanbinden en deze kern collectie zal niét nalaten, de hoge stand van deze rijponyfokkerij ver- dei' in den, lande te verbrei-den. -De grote élégance van deze pony, zijn soberheid'en hardheid en. z'n veelzijdige gebruikseigenschappen stempelen de Welsh pony tot een diamant onder de ponyrassen. Dit zal niet alleen tijdens de keuringgn aan de hand blijken, die om 8.30 uur eenaanvang némen, maar bovendien wordt dit op uitgebreide schaal in het namiddagpfogramma getoond, met het grote défilé van het fok-ma- teriaal. Vervolgens wordt een bont scala van aangespannen en gezadel de pony's om de groene grasmat van de speelweide geëtaleerd. Wat biedt de BEELDBUIS? WOENDAG 15 AUGUSTUS NED. 1: Hei kinderprogramma, op deze woensdagmiddag ivordt door de VARA verzorgd. Twee onderwerpen die het kijken waard zijn. Een ver haal over Max en Mopsy die een op windende gebeurtenis beleven en een nieuwe aflevering van de serie fantastische avonturen van twee Zweedse belhamels. Tussen zeven en acht uur van de NOS de bekende rubrieken: Van gewest tot gewest. Toeristische Tips en Socutera. De eerste vijf minuten na het journaal zijn voor de StaatsloterijRond half negen wordt in de rubriek Vrouwen van onze tijd" een portret getoond van de vrouw van de vermoorde predikant Martin Luther King. Me vrouw King heeft nog steeds ver trouwen in de geweldloosheid, zoals ze in deze documentaire zal vertel len. Het volgende kwartier gaat op aan de Engelse documentaire „De schat van de liefde". Dit programma gaat over het Nederlandse vracht schip „De Liefde", dat in 1711 uit voer met bestemming Batavia, maar nooit is aangekomen omdat het voor de Schotse kust is vergaan. Er res teren nog vijf kwartier voordat Stu dio'Sport het eerste net opeist, en voor die vijf kivartier wordt overge schakeld naar de Belgische zeeplaats Blankenberge waar vanavond de zesde editie van het internationale „Spel zonder grenzen" zal worden gehouden. Voor Nederland neemt de plaats Geleen deel. NED. 11: Over de voorbereidingen voor een koninklijk bezoek handelt de Britse documentaire „Het bezoek" die de VARA vanavond kissen zeven en acht uur op de buis brengt. Na liet. journaal weer eens een tv-spel van eigen bodem, al is het dan een herhaling van een eerder uitgezon den stuk. „Een lampion voor een blinde" is de titel van het spel. Het verhaal gaat over de legendarische rechter Ooka, die. van 1677 tot 1751 leefde en die in Japan bekend stond als een menselijk en echt rechtvaar dige rechtspreker. De rol van de rechter wordt gespeeld door André van den Heuvel. Verder ziet men o.vi. Paul Brandenburg, Lo van Hensbergen en Carol van Herwijnen. Om ken voor half tien is het tijd voor de informatierubriek Kenmerk van het IKOR. Dat betekent, dat haar nog maar een half uur resteert, dat geivijd wordt aan de vierde af levering van de Britse serie „China vandaag". Een kijkje wordt genomen in een hospitaal in Peking, waar bij de genezing van zieken de zoge naamde acupunctuur in grote mate wordt toegepast. WOENSDAG 15 AUGUSTUS NED. 1: 17.00 Kinderprogramma; 18.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws; 19.056 Van gewest tot gewest; 19.45 Toeristische tips; 19.50 Socutera; 20.00 Journaal; 20.20 Staatsloterij; 20.25 Vrouwen van onze tijd; 20.50 De schat van de liefde; 21.05 Spel zonder grenzen; 22.20 Studio Sport; 22.45 Journaal. verschillende toeristen gefotogra feerd. Op de foto Zonnehoek hoe het wa's 1 Een foto van voor de ramp (1953). Aan de voorzijde ziel- men cle tram rails van de tram die in, die tijd over de „Straatweg" reed. Ook een in middels gedempte sloot is duidelijk zichtbaar. Het prachtige gazon, is nu omgeven door struiken on. bakent zodoende de omgeving van „Zonne hoelc" af. INGEZONDEN STUKKEN U.V.V. Zierikzee Nu de toeristendag'en, dus ook de rommelmarkt weer achter de rug zijn, willen wij gaarne de gevers- (sters) en'vooral ook de onbekenden, heel hartelijk danken voor het ver trouwen in ons, Uw spulletjes hebben allemaal hun doel bereikt en ons werk weer tot een succes gemaakt. Zonder uw me dewerking waren we natuurlijk ner gens gevveest. Hartverwarmend was het voor mij, als ik 's mórgens mijn deur opendeed er dozen voor stonden, die 's avonds of 's morgens vroeg daar neergezet waren. Ook heel veel dank aan de organi satoren van de marlet, die er voor zorgden, dat 's morgens om 8 uur onze kraam al opgebouwd stond. Wij hopen u allen terug te zien op onze verko'opdag van handwerken in no vember. Restanten wol, kralen en dergelij ke blijven natuurlijk welkom aan de u reeds bekende adressen: West- straat 40, tel. 2217; Ravensloofstraat 58, tel. 2918. DAMES U.V.V.-STERS NED. II: 18.45 Kiri de Clown: 18.55 Nieuws; 19.05 Het bezoek; 20.00 Journaal; 20.20 Een lampionvoor een blinde; 21.15 China vandaag; 21.40 Kenmerk; 22.2.5 Journaal. DONDERDAG 16 AUGUSTUS NED. I: De Evangelische Omroep bezet tot tien uur vanavond deze zender. Daarna moet ze plaats ma ken voor de VPRO, die haar tachtig minuten zendtijd laat opgaan aan de speelfilm „The big Store", in 1941 gemaakt onder regie van Charles Reisner. Het is een film met het be faamde trio „The Marx' Brothers", Groucho, Harpo en Chico. De grote schurk in de film is de manager van een warenhuis, die de boeken ver valst en iemand naar'het leven staat. De reeks komische situaties mondt tenslotte uit in een dolle jacht door het ivarenhuis. Terug naar het pro gramma van de E.O. Om zeven uur volgt in hei eerste deel van „Licht in het duister" een rechtstreekse uit zending vanuit een openluchtthea ter in Bukum. Na het journaal van acht uur wordt déze uitzending tot tien uur voortgezet. Er is een afleve ring van „De mooiste verhalen uit de bijbel", er is geestelijke muziek, de rubriek Nader bekeken komt ook vanaf het kampeerterrein dat bij het openluchttheater is, er is een ge sprek over het evangelie en tot be sluit ivordt er ook weer gemusi ceerd, onder meer door het jeugd koor „The holy sound" uit Amster dam. NED. 11: Het tweede net is van avond voor de TROS, die om zeven uur begint met de documentaire „Nu of nooit". Dit Engels werkstuk uit de serie Survival is een unieke regi stratie van het ivildleven dal Afri ka nog le bieden heeft. Na het jour naal iets heel anders: MisdaadIn Misdaden uit. hartstocht" wordt een jonge vrouw van moord op haar broer beschuldigd. Helen Shapiro, Eve Boswell, Slim Withman, The Dutch Swing College Band. Namen die tien tot vijftien jaar geleden van zich deden spreken. Aanleiding voor de TROS om een programma vol met nostalgische noten te maken, dat om tien over negen wordt uitgezonden. Om kwart voor tién volgt de film „De afrekening bij de O.K. Corral". Het is een historisch gevecht in ok tober 18S1 in Arizona tussen de broers Clanton en McLaury en hun doodsvijanden de gebroeders Earp. De TROS heeft de schrijfster Rita Boas-Koopman aangetrokken als ëen soort dagsluitster. Het eerste tién minutenverhaal dat ze voor draagt is vanavond „Het Strodak". DONDERDAG 16 AUGUSTUS NED. 1: 18.45 Kiri de Clown; IS.55 Nieuws; 19.05 Licht in het duister; 20.00 Journaal; 20.20 Licht in het duister; 22.00 The big stork; 23.20 Journaal. NED. II: 18.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws; 19.05 Nu of nooit; 20.00 Journaal; 20.20 Misdaden uit hart stocht; 21.10 Revive; 21.45 De afre kening bij de O.K. Corral: 22.35 Mevr. Rila Boas-Koopman vertelt; 22.45 Journaal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 6