BEA WINT HET PLEIT Chili's marxistisch experiment faalt Het Witte Huis en de zaak-Agnew ZTERÏKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 9 augustus 1973 Nr. 21331 BLIK DOOR HET WERELD VENSTER President Allende van Chili staal o}3 de puinhopen van zijn droom: hel socialisme in zijn land invoeren langs demokralische weg. Een golf imn stakingen en vooral van aansla gen - soms met een gemiddelde van één per uur - heeft een zo grote chaos teweeggebracht dat hij geen kans meer ziet deze de baas te blij ven op eigen kracht. De konta.kt.en die hij zocht met de christen-demo- kratische oppositie om gezamenlijk het land te behoeden voor een bur geroorlog, moeten uiteraard inhou den dat hij konsessies doet waardoor het socialiseren nagenoeg van de baan is. Het enige alternatief is dat alles hem finaal uit de hand loopt. De christen-demokraten, die nog al tijd beschikken over een meerder heid in het parlement, hebben vele van de presidentiële maatregelen niet kunnen tegenhouden, waardoor Allende inderdaad krasse verande ringen in het sociaal patroon teweeg bracht. Ze eisen voor hun medewer king nu dat Allende zich zeer in toomt. De president zit daardoor in een onaangename positie: gaat hij in op deze voorwaarden voor gezamenlijk ageren, dan verliest hij dat deel van zijn aanhang dat toch al vond dat het demokratisch werken van de presi dent alleen maar tijdverlies was en dat revolutie uiteindelijk de enige manier is om de Chileense samen leving op Marxistische basis te bren gen. Heeft het land nu te lijden on der een golf van geweld van rechtse zijde, dan zou links het offensief openen. Het één is zo erg als het an der. De christen-demokraten wensen ook dat de militairen weer in de re gering komen als de beste garantie dut het gezag wordt gehandhaafd, iets waarvoor Allende niet zoveel voelt. Eerder heeft hij al eens gene raals in zijn kabinet gehad die in derdaad zeer loyaal met- hem sa menwerkten. Intussen is er echter een militaire pidsch geweest, die weliswaar mislukte, maar die op grotere aanhang in het leger bleek te kunnen rekenen dan Allende kon hebben verwacht. Inkomensverdeling' Dit alles betekent niet dat alles mislukt is. Ook al zou het regerings beleid in Chili van de Marxistische koers omgebogen worden, dan nog zal het niet mogelijk blijken alles ongedaan te maken wat Allende tot stand bracht. In het bijzonder geldt dit voor de drastische manier waar op de president gezorgd heeft, dat de geweldige inkomensverschillen van voorheen zijn verkleind. Een bijge volg van dit opvoeren van het inko men van de laagstbetaalden is een grote inflatie geweest, die het land geheel geen goed doet. Daardoor is het effelct vay deze inkomensverbe tering aan de basis grotendeels weer tenietgedaan, maar toch niet hele maal. Dit terugdraaien naar de on rechtvaardiger toestanden van wel eer zal niet mogelijk zijn. Ma,ar de linkse partijen, ook die van Allende zelf, zullen met dit gedeeltelijk suk- ses niet tevreden zijn. En ook niet met het onmiskenbaar feit dat ko mende regeringen in Chili genoopt zullen zijn een veel vooruitstreven der koers te volgen omdat de pe- Vervalste rapporten Amerikaanse luchtmacht WASHINGTON. 8-8. Amerikaanse vliegtuigen hebben gedurende tien maanden doelen tot 160 kilometer binnen Cambodja gebombardeerd nadat Amerikaanse soldaten dit land in 1970 binnengetrokken waren, maar de rapporten die daarover op gesteld werden, werden zodanig ver anderd dat het leek of de aanvallen veel dichter onder de Zuidvietname- se grens gedaan waren, zo verklaar de dinsdag een voormalig lid van de Amerikaanse militaire inlichtingen dienst. N1EUWERKERK. Nog een feestelij ke plaat van het optreden van de drumband en majorettes van „Ex celsior" te Rotterdam,, die de jongste - en laatste - Braderie een muzikale omlijsting gaven. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) riode-Allende zeker de volksmassa's heeft laten ontwaken. Het is een zekere ironie van het lol dat hel mislukken van Allendes poging zonder revolutie maar langs demokralische weg een socialistische maatschappij te stichten, ongeveer samenvalt met het overlijden van zijn Oostduilse kollega Walter Ul- bricht. Deze was zeker geen man die veel op had met Allendes poging. Een revolutie heeft hij al leen niet noclig gehad omdat het rode leger hem aan de macht bracht, zodat hij geen tegenstand hoefde te overwin nen om Oost-Duitsland een lcom- munistische staat te maken. Wat hij met fanatisme deed. volgens de or thodoxe stalinistisch-lenisüsche theorieën waaraan hij verknocht was. En blééf, ook toen zijn grote voorbeeld Stalin, niet alleen was verdwenen in de Sow jet Unie, maar daar zelfs publiekelijk werd afggë- zworen door zijn opvolger Chroesjt- sjow. WASHINGTON, 8-8. Het Witte Huis heeft dinsdag geen commentaar 'willen geven op de bekendmaking wan vice-president Spiro Agnew, dat ér een federaal onderzoek gaande is öfh vast te stéllen of hij zich aan .omkoping, samenzwering en over treding van de belastingwetten heeft schuldig gemaakt Woordvoerder Ge rald Warren wilde ook geen ant woord geven op de vraag of de pre sident nog' vertrouwen stelt in Agnew. Dit bracht een journalist tot de veronderstelling dat de pre sident zijn handen aftrok van zijn plaats vervanger. Deze interpretatie wees Warren echter met klem van de hand. „Flitsen" uit het buitenland WENEN. De secretaris-generaal der Ver. Naties, dr. Kurt Waid'heim is van zijn bezoek aan Hongarije, Tsjecho-Slowakije, Bulgarije en Roe menië in Wenen teruggekeerd. NEW DELHI. Bij gevechten tussen Indiase militairen en inwoners van de oostelijke provincie Nagaland die een onafhankelijke staat willen slichten, zijn de afgelopen drie we ken tenminste 19 personen °m het leven gekomen, onder wie twee bur gers. De overige slachtoffers behoor den tot de veiligheidstroepen. LANPAZ. Boeren van de india nenstammen van. de Aimaras en de Quechuas van Bolivia hebben beslo ten ten strijde te trekken tegen de „economische, culturele en politieke onderdrukking" in Bolivia. JERUZALEM. Secretaris-generaal Kurt Waldheim van de Verenigde Naties wordt op 30 augustus in Is rael verwacht voor een bezoek van twee dagen. Dit is in politieke krin gen in Jeruzalem vernomen WASHINGTON. De Amerikaanse vice-president Spiro Agnew heeft bekendgemaakt ervan op de hoogte te zijn*.dat. tegen hem een officieel onderzoek gaande is wegens „straf bare wetsovertredingen" en, volgens de Wall Street Journal, gaat het om „omkoping, afpersing en belasting fraude" TOKIO. De Japanse politie heeft woensdag verklaard dat de Japan ner onder de kapers die twee weken geleden een Boeing 747 „Jumbo" in' Libië hebben opgeblazen, de 22-ja- rige Osamu Maruoka is, de man die over de hele wereld gezocht werd in verband met de slachting op het vliegveld van Lod vorig jaar, SANTIAGO. Bij een aanslag op een oliepijpleiding in het zuiden van Chili zijn zeventien arbeiders ge wond, van wie zeker zes ernstig. De met staven dynamiet uitgevoerde aanslag in San Fernando, 250 kilo meter ten zuiden van de hoofdstad Santiago, veroorzaakte een brand die verscheidene huizen in de as legde. NOEAKCHOTT. Bij een gevecht lussen gewapende leden van hel „Volksfront voor de bevrijding van de Spaanse Sahara" en een Spaanse patrouille is op 18 juli een Spaanse militair gedood en een gewond. MOSKOU. Het in Moskou ver schijnende dagblad Isvestia heeft erkend dat in. de Sowjetrepubliek Letland - een van de vroegere Oost- zeestalen - contestanten, werkzaam zijn die sleun krijgen van Letse bal lingen. DUSSELDGRP. In Düsseldorp is de voormalige cohcenti-atiekampbe- waarster Hermine Ryan-Braunstei- ner aangekomen die door Amerika is uitgeleverd op grond van de be schuldiging van moord die in de bondsrepubliek tegen haar is inge bracht. WASHINGTON. De Amerikaanse bakkers hebben president Nixon te legrafisch gevraagd om controle op de uitvoer van tarwe. ,.Als dat niet spoedig gebeurt, zal het brood tegen juni volgend jaar in het grootste deel van de Verenigde Staten ver dwenen zijn." ATHENE. De Griekse politie heeft de naar haar mening ware namen bekendgemaakt van de twee Arabi sche commando's die zondag een bloedbad aanrichtten in de vertrek hal op de luchthaven van Athene. BUENOS AIRES. De op 25 mei uit de gevangenis van Buenos Aires ontsnapte Franse handelaar in ver dovende middelen Fi-ancois Chiappe heeft zich vrijwillig bij het paleis van justitie in de Argentijnse hoofd stad gemeld. SALISBURY, RHODESIE. Ongeveer 155 studenten worden in Salisbury in cellen op politiebureaus vastge houden na een gevecht met de poli tie op de universiteit van Rhodesië dinsdag waarbij zeker vijf gewonden vielen. PARIJS. Het Amei-ikaanse vak blad „Aviation Week" meent in zijn jongste nummer te weten, dat leden van de Amerikaanse geheime dienst onderdelen gestolen hebben van het onlangs bij de luchtvaarttenloon- stelling in Parijs neergestorte Rus sische supersonnisch straalverkeers- vliegtuig van het 'type Toe-144. PHNOM PENH. De Amerikaanse zaakgelastigde in Phnom Penh, Tho mas Enders, heeft maarschalk Lon Nol. de president van Cambodja een brief gezonden waarin hij namens de regering in Washington zijn deel neming uit met de slachtoffei's van het Amerikaanse vergissingsbom bardement op het Cambodjaanse dorp Neak Luong, waarbij maandag meer dan vierhonderd doden en ge wonden vielen. Verder liet hij Lon Nol weten dat naar dé oorzaak van deze „tragedie" een „nauwgezet on derzoek" wordt ingesteld. MADRID. De secretaris van de Spaanse bisschoppenconferentie Elias Yanes, heeft de Spaanse rege ring- verweten, dat zij het gods dienstonderwijs op de scholen zwaar tegenwerkt. Hij schrijft dat in een artikel, dat door het bisschoppelijk persbureau Prensa Asociada ver spreid is. TOKIO. Honderden Japanse vis sers hebben zich woensdag aange sloten bij de al enige dagen durende blokkade door collega's van chemi sche fabrieken in C-hiba, ten oosten van Tokio. De vissers eisen dat de fabrieken hun compensatie verlenen voor het. naar zij zeggen, vervuilen van hun visgronden met kwik. PARIJS. De voorzitter van de Franse nationale vergadering Edgar Faure. die lid is van de Gaullistische partij U.D.R., heeft in een vraagge sprek met het weekblad „Express" te kennen gegeven, dat 'het Franse kernzwaard geen nut, heeft voor de Franse defensie. Oma met taxi naar Australië FEUILLETON DOOR HENK VAN HEESWIJK „Ja, wacht nou eens even." viel Nagel, het gepensioneerde school hoofd hem in de rede, nog voor hij de hamer had laten vallen, „wat Hoogeboom daar gezegd heeft, daar in schuilt veel waars. Als oud- schoolhoofd weet ik ook wel zo'n beetje wat wel kan en wat niet. Ik ben het in menig opzicht met Hoo- gebo'om eens. Als we juffrouw Van Laar^op'Meze gronden schorsen, dan slaan we als bestuur een figuur als modder. En daar pas ik toch voor. Met alle respect overigens voor de capaciteiten van onze voorzitter, moet ik toch adviseren: Doe het niet. Sangelaar wond zich op, maar hij beheerste zich. Alleen het. rood op zijn gezicht kwam wat meer naar voren. Nog steeds had hij de hamer in zijn hand en opnieuw vroeg hij: „Nog iemand anders het woord?" „Ja," klonk opeens de basstem van Verwoerd, de bakker, die zich hoe langer hoe meer nijdig had ge maakt. Hij had een uitgesproken hekel aan Sangelaar en aangezien hij ongeveer de enige in het dorp was die geheel onafhankelijk van hem was, durfde hij in de regel wat meer te zeggen dan de anderen. „Ja." her haalde Verwoerd, en trok heftig aan zijn sigaar. „Leg die vermaledijde hamer nou maar es neer, want dat voorstel van je gaat niet door. Als je dan met alle geweld je zin wilt doordrijven, dan wil ik je herinneren aan ons reglement en wil ik stem ming. En wel schriftelijk, zoals het reglement zegt: Over zaken monde ling en over personen schriftelijk. Het gaat hierover een persoon, die ik zeer hoog acht en ik wil niet, dat we juffrouw Van Laar kwijt raken om een paar futuliteiten „Futuliteiten?" viel Zijp hem ih de rede en draaide zich naar hem toe. „Noem jij dat maar een fululi- itèit, als je oudste zoon oproer in 'huis maakt en financiële eisen gaat stellen. En als hij z'n zin niet kan krijgen, de deur uitloopt met een 'kwaaie kop. Noem jij dat dan een futuliteit?" „Man, had die jongen dan de cen ten gegeven, waar hij recht op heeft," baste Verwoerd en stak op nieuw zijn sigaar aan. Zijp liep rood aan. „Man.... ben jijje hoeft bij mij niet meer aan de deur te komen niet je brood, als je dat maar weet. „Nou," spotte Verwoerd, „daar zal ik vast. failliet aan gaan. Nu werd het Sangelaar toch te gortig Hij hamerde krachtig en zei: „Kom, mensen, geen persoonlijkhe den alsjeblieft. We zijn hier bij el kaar om een ernstige zaak te bespre ken en als we dat op het persoonlijk viak neerhalen. „In ieder geval, dat voorstel gaat er niet zo maar door. Ik eis stem ming, En wel schriftelijk." Verwoerd keek Sangelaar met. half dichfge knepen ogen aan alsof hij zeggen wilde: „Zo, en nu jij weer." Sangelaar voelde, dat hij terrein verloor. Hij was deze avond naar de vergadering gegaan met het vaste besluit, juffrouw Van Laar op slaan de voet te ontslaan. Motieven zou den er wel gevonden kunnen worden Als je een hond wilt slaan, kun je altijd een stok vinden. Hij had zelfs de advertentie voor een nieuwe on derwijzeres al opgesteld: „Driemans- school op een welvarend dorp in Gelderland vraagt \vegens teleur stelling. En nu dit. Alles, wat. hij verwacht had, maar tegenstand in de vergadering van het bestuur, dat was wel het allerlaatste. Die verdHoogeboom ook. Waarom hield hij zijn mond niet? Hij had j verstandiger gedaan, als hij de man rustig thuis had gelaten „Een, schriftelijke stemming," her haalde Verwoerd, tergend langzaam, terwijl hij genoeglijk keek naar Sangelaar, die deze wending in de kwestie nog niet geheel verwerken kon. „En een neutraal iemand om als stembureau te fungeren.... ons schoolhoofd. Plij inag toch niet mee stemmen en dan krijgt niemand an ders de stembriefjes in handen...." En hij keek de vergadering eens rond. alsof hij zeggen wilde: Jon gens, stemmen jullie maar tegen het voorstel van Sangelaar, want in je hart ben je er allemaal tegen, maar je durft 'het niet te zeggen, omdat je bang voor hem bent Sangelaar deed, wat hij onder de gegeven omstandigheden het beste kon. besluiten. „Het voorstel wordt ingetrokken," zei hij en sloeg met de hamer op de tafel. „We zullen ons er verder over beraden." Maar dit was Verwoerd toch te gortig. Woedend smeet hij zijn end sigaar in de asbak en stond'op. „Wat is dat voor onzin, Sangelaar? Wie zijn die „we", die er zich over zullen beraden? Zijn wij tezamen het schoolbestuur of niet? Of ben jij het soms alleen? Niks uitstel en niks be raden Je hebt. een voorstel ter tafel gebracht en ik eis stemming. Een schriftelijke stemming. Een mo tie van vertrouwen of van wantrou wen voor juffrouw Van Laar," (wordt vervolgd) LONDEN8-8. Oma Ethel Murphy ■uit Roffey bij Londen is dinsdag mel de taxi-ondernemer Bernard Fran cis uit het naburige Horsham. over eengekomen, dat een auto van Fran cis haar voor 1.500 pond (circa 10.000 gulden) naar haar dochter in de Australische stad Perth zal brengen. De reis zal ongeveer drie maanden duren. „Bij zo'n verre reis zou het dom- zijn een straalvliegtuig te ne men en helemaa-l niets te zien", al dus de ondernemende grootmoeder. Wat biedt de BEELDBUIS? VRIJDAG 10 AUGUSTUS NED. 1: Om zeven uur op deze zender KRO MIK. Er is wa-i veran derd aan dit populaire programma. De Boertjes van Buulen verdwenen uit de gunst van deJCRO en hebben plaats moeten maken uoor de Mik- Muziekmakers. Dp 'eerste vijftig mi nuten na het journaal brengen de kijkers door in het casino van Knok- ke en omgeving. .Daar heeft zich in juni en juli voor de vierde maal het festival De Gulden Zeezwaluw afge speeld, waarop de KRO met. twee programma's aanwezig was. De hoogtepunten uit de serie tv-pro- gramma's die op dit festival werden geloond, worden de kijkers tussen tien voor half negen en tien over ne gen gepresenteerd. Daarbij zal men onder anderen The Young Genera tion, Marsha Hunt en Ydo JUrgens tegenkomen. Enige inspanning zal men zich zeker moeten getroosten wil men iets begrijpen, van de wijze waarop de jeugd in communistisch China wordt opgevoed. Dit onder - werp namelijk staat centraal in het dercle van de zes delen waaruit de door de Britse China-kenner Felix Greene gemaakte serie China van daag .bestaat. Het onderwijs in Chi na heeft dlle aandacht van de leiders van dtl land. Tot bij half elf gaat de KRO nog door op deze zender met ,een affevering uil de serie Zondige Comedies, een serie verfilmde Ierse verhalen. Alles voor Rosebud is de titel van het verhaal van vanavond. Rosebud is een mooi en naief meisje, dat beduveld wordt door een char meur. Hij voorspelt haar een prach tige toekomst, maar het tegendeel ivordt- waar, want de man laat zich na enige tijd kennen als een horloge- smokkelaar en een handelaar in se af boeken. Daardoor rolt het meisje van de ene vreemde situatie in de ande re. NED. 11: Met een aflevering van de Britse avo nturenserie Arthur wordt een begin gemaakt aan de bij na vier uur zendtijd. In het. tweede deel van Artlmr ziet men hoe deze koning door zijn eigen krijgsleerling in een gevaarlijke situatie wordt ge bracht. De jongen namelijk heeft al- tijd-'-gezegd, dat hij de dood van zijn vader zal wreken, maar hij weet evenwel niet, dat deze in een gevecht met 'koning Arthur is gedood. Voor de klok van acht uur moet de kijker af scheid .nemen van de serie Op sa fari in Argentinië. Met het zesde deel. is deze* serie aan zijn einde gekomen. Op het TROS-menu komt na het journaal de amusementsshow Op losse groeven voor, een programma, barstensvol Nederlandse muziek. Kanshebbers voor de top, de vader landse hit 5, hits van toen en het kinderkoor van de maand worden gepresenteerd door Chiel Montague. De filmminnenden komen daarna aan hun trekken met een nieuwe rolprent uit de cyclus rond de Ame rikaanse acteur James Sleioart. Om .half tien gaal de projector lopen voor de film The man from Laramie - waarin Stewart zijn zoveelste wes- ternrol speelt. Hij is een in burger pak gestoken kapitein van de cava lerie, die jacht maakt op de moor denaar van zijn broer. Aan het eind. van de film, die een spannende cli max heeft, zal die er toch aan moe ten geloven. Daarmee is voor van avond de TROS-koek op. 'VRIJDAG 10 AUGUSTUS NED. I: 18.45 Kiri de Cloiun; 19.05 MIK; 20.20 De Gulden Zeezivaluw: 21.2(J Chiha vandaag; 21.30 The Sin ners. NED. IF: IS.45 Kiri de Clown; 19.05 Orthur; 19.25 Op safari in Argenti nië; 20.20 Op losse groeven; 21.10 The man from laramie. ZATERDAG 11 AUGUSTUS NED. I: Om vier uur vanmiddag Garbo speelt de rol van de beeld schone Marguerite. Bovendien hebben ze een hond aan geschaft, terwijl hun huisbaas dat ten strengste verboden heeft. ZATERDAG 11 AUGUSTUS NED. I: 16.00 Nieuws; 16.02 Kijk kast; 18.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws! 19.05 Follyfoot; 19.30 Sport; 20.00 Journaal; 20.20 Blij Blijven; 21.35 Francois Gaillard; 22.40 Ander Nieuws; 23.05 Journaal. NED. II: 18.45 Kiri de Clown; 18.55 Nieuws; 19.05 Coronation Streel; 20.00 Journaal; 20.20 Marguerite Gauthier; 22.05 Twee malle meiden uil Liverpodl22.35 Journaal. 1- Doden in dc bergen c?' SION, 8-8. Twee jonge Belgische alpinisten, de 18-jarige Jean-Pierre Piens uit. Gent en de 19-jarige Mar- tine Neven uit Hasselt, zijn om het leven gekomen tijdens een ongeluk op de 3.425 meter hoge berg Dent de Veisivi ten zuiden va» Sion in Zwitserland. De stoffelijke overschotten werden per helicopter overgebracht naar een ziekenhuis in Sion. Twee Oostenrijkse bergbeklim mers zijn maandag onder een lawine bedolven op de 3.600 meter hoge berg Piz Morteratsch bij Pontresina in zuidoost-Zwitserland. De lijken zijn niet gevonden en de bergings- aktie is gestaakt. De slachtoffers zijn de 34-jarige Mans Egger en de 23-jarige Heinz Wal dn er. DEi^ ,HAAG. Minister De Gaay Fortman van binnenlandse zaken heeft de overtuiging, dat elk over leg met vakorganisaties wezenlijk en open behoort te zijn. Dit beeft hij gesteld in zijn dinsdag gegeven ant woord op schriftelijke vragen van het Tweede-Kamerlid Laban (PvdA) over de salarismaatregelen voor het politiepersoneel. Zaterdag 11 augustus, 20.20, Neder land II: Marguerite Gauthier. Greta gaan de deuren van de Kijkkast open ten gerieve van de lieve tv- jeugd. Ook voor de jeugd is de ope ning van het NCRV avondprogram ma om zeven uur. Dan draven paar denhoeven iveer op de farm Folly foot. Dora, de eigenaresse, zit een beetje in moeilijkheden, want. Fol lyfoot is overbevolkt. Het sportge beuren van vandaag wordt niet ver- gelen.tTot de klok van acht uur der- lig- rrünuten sportverslagen, com mentaren en uitslagen. Na het jour naal wordt het lachen, gieren en brullen in vele huiskamers. Gedu rende vijf kwartier kan de tv-kijker zich amuseren bij de cabaret-revue „Blij blijven", waarin opgetreden ■wordt door André van Duin. Frans van Dusscholen, Conny Vink en nog enkele andere artiesten. Vervolgens gaat weer een aflevering van de Franse serie „Francois Gaillard en het levert, van anderen" over het Spherm. De Franse advocaat, krijgt te maken met een slagerszoon, die op een gegeven moment ontdekt, dal hij een geadopteerd kind is. Het laatste half uur van de uilzending is voorde rubriek Ander Nieuws. NED. II: De VARA heeft gemeend het zich vanavond op het tweede nel gemakkelijk te moeten maken. Dus werd. een beroep gedaan op de voor raad films. Hoofdmoot in hel pro gramma is de speelfilm. „De dame met de camelia's", waarin Greta. Garbo de hoofdrol speelt. Om. zeven uur voor de liefhebbers van Coro nation Streel een nieuxoe aflevering van deze Britse serie. Na 't journaal va.n acht uur tracteert de VARA de kijkers op een omoetje uil de speel- filmo'epertoire. Soms doen owweljes het nog bjest. De speelfilm, „De dame ■mét de -ehmelia's", die uit 1937 da teert, zal dat kunnen aantonen, Eeit vrouw', gespeeld door Greta Garbo", liet ondanks haar zivakke gezond heid een vrolijk leventje in de Pa- rijse society-wereld. Rond de klok van tien uur wordt tot besluit, van het V AR A-programma een afleve ring op het scherm gebracht van de komische serie „Twee malle meiden uit Liverpool". De twee vriendinnen Beryl en Sandra zitten een beetje in de put, want hun onderbuurman heeft geklaagd over het. rumoer van de feestjes die zij nu en dan geven.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 7