^renóbo&rin Schooljeugd streed om hoogste korfbaleer te Zierikzee OveriiemdMoiise Geslaagde sclioolkorfbaldag LAND- EN TUINBOUW Jubileumviering N.F.O. ARNHEM. 19-5. De Nederlandse Fruittelersorganisatie - (N.F.O.) heeft vrijdag in het provinciehuis in Arn hem haar 75-jarig bestaan gevierd. Het publiek in Arnhem kon 's mor gens vroeg iets van.deze feestviering merken bij de uitgang van het hoofdstation, waar i'ruitmeisjes van de „Stichting Vierstromenland" ap pels uitdeelden. Aan de in de middag gehouden eigenlijke jubileumviering ging :s morgens de algemene vergadering vooraf. N.F.O.-voorzitter L. J. Nijs- ten vertelde daar, dat het zich' laat aanzien dat de totale handelspro- duktie van appelen in 1972, 400.000 ton, zal worden verkocht voor onge- Lucht kussen grasmaaier veer f 240 miljoen. De 520.000 ton van het voorgaande jaar brachten rond f 160 miljoen op. Voor peren was het: oogst 1972 f 50 miljoen voor 100.000 ton. het jaar daarvoor f 45 miljoen voor 110.000 ton. „Landbouw RAI '74" AMSTERDAM, 18-5. Van maandag 21 tot en met Saterdag 26 januari 1974 wordt in het RAI-gebouw in Amsterdam de tentoonstelling voor landbouwmechanisatie „Landbouw RAI 74" gehouden. Er worden onge veer 200 deelnemers verwacht. Op de landbouw RAI worden ma chines, werktuigen en gereedschap pen voort de land- en tuinbouw ge- exposeerd, die in veel gevallen ook in de glastuinbouw toegepast kun nen worden. Reeds enkele jaren wordt in ons land de Flymo-luchtkussenmaaier geïmporteerd. Gezien de vele goede eigenschappen van deze zwevende grasmaaier, is deze zeer populair geworden. Er zijn verschillende mo dellen, naast het bekende type met benzinemotor ook nog twee geheel professionele modellen. De grote snijbreedte verschaft deze machines een maaikapaciteit die hem ook voor grote gazons, sportcomplexen en boerenbedrijven zeer geschikt maakt. Daarnaast is aan de huisvrouw ge dacht. Speciaal voor haar zijn er naast de gewone Flymo twee elek trische uitvoeringen ontworpen, die heel eenvoudig te bedienen zijn. Door het zeer lage gewicht en maaibreedte is deze bijzondei' han delbaar. Stekker in het slop kont a kt en met een schakelaar aan de duw- boom kan de motor in- en uitgescha keld worden. De machine voldoet aan de hoogste veiligheidseisen en is dubbel geïsoleerd. De voordelen zijn belangrijk voor al voor de pasingezaaide gazons, be schadiging door wielsporen komt niet meer voor. Bovendien kan men alle kanten op, dus voor- en achter uit, maar ook op zij en in het rond. Men heeft geen moeilijkheden bij het maaien langs randen van gazons, borders of tuinpaden. Zelfs nat gras kan goed gemaaid worden. Met een luchtkussenmaaier is het geen probleem meer zijn gazon goed te onderhouden. RENESSE. Een interieurfoto van het nieuwe cafélariu „De Wig", dat - als gemeld - vrijdag jl. voor het publiek werd open gesteld. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) KERKNIEUWS Ned. Hcrv. Kerk Beroepen t'e Zetten-Andelst: C. v. d. Bergh te Katwijk aan Zee; te Rin- sumageest en Sybrandahuis (toez.): J. Hazeleger, kand. te Wageningen. Aangenomen naar Eerbeek: C, B. Bot laatstelijk zendingspredikant, wonende te Haarlem. Benoemd tot geestelijk verzorger bij de psychiatrische inrichting „Wolfheze" te Wolfheze: A. J. Schneider te Amsterdam. Geref. Kerken Beroepen te Joure: Th. Weerstra te Stad aan het Haringvliet; te Au- gustinusga en Surhuizum: N. J. Go- ris te Zutphen; te Utrecht-Zuid: I-I. Groeneveld te Vlissingen; te Wagen borgen: R. Iiassefras te Musselka- naal. Door de classis Gorkum is prep. geëx. en beroepbaar verklaard: J. van Houweling, Peursumseweg 19, Giessenbui'g'. Door de classis Breukelen is over eenkomstig' art. 6 K.O. prep. geëx. en beroepbaar verklaard: A. Hooi- meijer, Hendrik van Viandenstraat 17 te Vreeland. Benoemd tot ziekenhuispredikant van „Refaja" te Dordrecht: J. Wil schut te Dordrecht. Geref. Kerken Vrijgemaakt Buiten Verband Aangenomen naar Nijverdal: W. Bax te Zwartsluis. Chr. Geref. Kerken Beroepen te Deventer: J. H. Car- lier te Leiden. Geref. Gemeenten Bedankt voor Amsterdam-Cen trum: A. Hofman te Scheveningen; voor Slikkerveer: P. Blok te Dirks- land. Hervormde Gemeente Oosterland In de maand april werd het vol gende gecollecteerd in de Herv. ge meente alhier: Voor de kerkvoogdij f 953,57; voor de diaconie f 317.85; voor de centrale verwarming f 147,05: terwijl de Avondmaalscol- lecte voor „Bartimeus" opbracht 1' 110,42. de collecte voor P.K.V. f 135.66 en de paascollecte f 977.65. FEUILLETON DOOR J. L. POSTHUMUS Als de politieman klaar is met het voorlezen van diverse verklaringen en aantekeningen, kijkt hij de arres tant aan. ..Wat wilt u? Blijven ont kennen? Het is uw gced recht, het minste, wat u kunt doen. Maar ik garandeer u, als politieman met er varing. dat u yoor de bijl gaat. Wij wroeten en zoeken net zolang, tot we voldoende bewijzen hebben om u voor de officier van justitie te gelei den. Wat denkt u nu eigenlijk? Dat iemand in ons land ongestraft kan blijven? Na een dergelijke zware mishandeling gepleegd te hebben? Meneer van den Hoek, weest u blij, dat de aanklacht niet luidt: moord. Want. als meneer Hoogcndijk aan zijn verwondingen zou zijn bezwe ken, zou u moord ten laste gelegd worden. En weet u, wat de maxi mum straf is voor moord? Doodslag met. voorbedachte rade? In vereni ging gepleegd? Levenslang. In het gunstigste geval - u hebt tenminste een blanco strafregister, uw broer niet - komt u er af met een jaar of vijftien. Hoe oud bent u op 't ogen blik?" „Negen en twintig." „Kijk eens aan. Getrouwd?" Hij steekt zijn hand naar voren. „Verloofd. We gaan van 't voorjaar trouwen." „Dat trouwen moet u voorlopig maar uitstellen. Negen en twintig. Telt u er daar eens vijftien bij op: bent u vier en veertig, als u vrij komt. Komt u terug in een wereld, die radicaal veranderd en dan zal het de vraag zijn, of er voor u dan nog een plaats is. Nu blijft het bij zware mishandeling. Als u bekent, tekenen wij dat aan en beschouwt de rechter dit als verzachtende omstan digheid. Als u spijt toont, zetten wij het er eveneens bij. Ook daar houdt de rechtbank rekening mee. Abso luut. Het kan u zo zes a twaalf maanden schelen. Maar dis u blijft ontkennen en de rechtbank ziet vol doende bewijs om u te veroordelen, dan krijgt u er zeker nog een jaar extra bij. Omdat u hardnekkig blijft ontkennen. Eén en één is twee. Sum ma summarum kan het u twee jaar schelen, als u bekent. Dan hoeft uw verloofde ook niet zo lang te wach ten. Bekijkt u het zo maai' eens. Nu. wat wilt u? Terug naar uw cel? Dan beginnen we morgenochtend weer van voren af aan. Ik kan u wel ga randeren, dat wij het langer vol houden dan u. Nee. we raken u niet aan We zijn hier in Nederland en niet in Rusland. Of bij de FBI in Amerika. Hier gaat alles behoorlijk. En als u wilt, mag u meteen een ad- vokaat bellen. Daar staat de tele foon; gaat uw gang. Wij zijn mense lijker dan u voor uw gewezen zwa ger was. Nog een sigaret?" „Alstublieft". De ondervragers be merken, dat de arrestant aan het eind van zijn Latijn is. En ze vuren hun laatste schot af. „Bekennen is geen vorm van zwakheid, jongen, in tegendeel. Daar is moed voor nodig. Daarvoor moet je een kerel zijn. Ik kan niet loskomen van de gedachte. dat je er al spijt van begint te krij gen. Nu je weet, dat zijn leven aan een ontzettend dun draadje heeft ge hangen. Jullie zijn door het oog van de naald gegaan, anders was het moord geweest. Wees'achteraf maar blij, dat hij nog leeft en er gelukkig weer helemaal bovenop komt, al. zal het nog wel een poosje duren, voor hij weer tot werken in staat is. Rook kalm je sigaret op en laat het ons weten. Intussen versieren wij een kop koffie voor je." Als even later een dampende kop koffie voor hem slaat met een stuk koek erbij, slaat Willem van den Hoek de handen voor het gezicht. ..Ik heb het gedaan." fluisterde hij. ..Samen. Met m'n broer. Ik had hel nooit moeten doen De beide maréchaussée's slaken een onhoorbare zucht, maar even kijken ze elkaar aan met een triom fantelijke blik. De oudste neemt een blanco vel papier voor zich. ..Heel verstandig van je. Als je het had blijven opkroppen, zou je er onder door gegaan zijn. Zo. lucht .ie hart maar eens. Laten we beginnen. Wie kwam op de idee die Hoogendijk een pak slaag te geven?" 19 Christien Tollema is terug op haar boerderij. De hond herkent haar ter stond en is uitgelaten van vreugde. Ze knielt bij het. dier neer en trekt hem naar zich toe. ..Wat. fijn, jongen, dat ik er weer ben, he? Ja, kalm kalm aan, Je bent lief, je bent een' geweldige hond. Dank je voor je wolkom. Brave hond '"vDc knecht van Stiekema begroet haar vriendelijk en beleefd. Wel kom thuis, boerin. Én ik moet. zeg gen, dat u er weer perfect uitziet." „Dank je wel. Dank je voor al les ik heb er geen woorden voor Dat jullie het al die tijd hier in orde gehouden hebt." ..We zijn in de wereld om elkaar te helpen, boerin. En het was fijn om hier te werken: mooi bedrijf, prima vee. Mijn baas heeft, mooi vee, maar het uwe is minstens even best," (wordt vervolgd) ZIERIKZEE, 19-5. Zaterdagavond vond op het sportpark Bannink te Zie rikzee de traditionele schoolkorfbaldag voor basisscholen plaats welke uitstekend geslaagd mag worden genoemd. Met veel inzet werd door de jeugd op sportieve wijze voor de eer van hun school gestreden. Daar de teams over het geheel genomen elkaar bijzonder weinig ontliepen viel er vaak een spannende strijd te aanschouwen waarbij de doelpunten nog al erg duur waren. Gezien het enthousiasme dat door de jongens en meisjes aan de dag werd gelegd valt het zeker te betreuren dat het op een aantal plaat sen op Sehouwen-Duiveland momenteel aan mensen ontbreekt om zich in de verenigingen in te zetten voor de korfbalsport die. dit werd nog eens duidelijk bewezen, aan zyn bestaansrecht nog niets heeft ingeboet. Pr. Beatrixschool- R.K.B.S. Zierik zee^ 1-0: C.N.S. Kerkwerve-O.B.S. Dreischor 0-2; O.B.S. Dreischor- R K.B.S. Zierikzee 1-0; O.B.S. Noord- gouwe-Pr. Beatrixschool 0-2; Pr. Reatrixschool-C-N.S. Kerkwerve 2-2; R.K.B.S. Zierikzee-O.B.S. Noordgou- we 0-1. O.B.S. Dreischor Pr Beatrixschool C.N.S. Kerkwerve O.B.S. Noord gouwe R.K.B.S. Zierikzee NED. I: 10.45 en 14.00 Schooltele visie; 18.45 Ti-ta-tovenaar; 1S.55 Nieuws; 19.05 Kijk es an: 20.00 Jour naal; 20.20 Waaldrecht; 21.T5 Simon Carmiggclt; 21.20 Koning Klant; 21.50 Bandshow; 22.30 Twee malle meiden; 23.00 Den Haag vandaag; 23.10 Journaal; 23.15 Teleac. De schoolkorfbaldag werd geopend door de voorzitter van de organise rende korfbalvereniging All Ready de heer J. Th. Brouwer die allen een aangename dag met veel sportieve successen toewenste. Bij de stan daardteams wist in poule I het team van de Theo Thijssenschool al haar drie te spelen wedstrijden in winst om te zetten en als eerste te eindi gen. In Poule II was er een span nende strijd tussen de C.N.S. Haam stede. O.B.S. Brouwershaven en O.B.S. Kofschip, waarbij de C.N.S. Haamstede uiteindelijk als overwin naar tevoorschijn kwam. De O.B.S. Dreischor speelde een dominerende rol in poule III. Al haar vier te spe len wedstrijden werden in winst omgezet waardoor zij onbedreigd als eerste wisten te eindigen voor de Prinses Beatrixschool die drie ver- liespunten kregen te inkasseren- Halve eindstrijd In de halve eindstrijd gaven de Theo Thijssenschool en de C.N.S. Haamstede elkaar bijzonder weinig toe (0-0). Pas na het nemen van strafworpen viel hier de beslissing ten gunste van de C.N.S. Haamstede. In de finale toonde de O.B.S. Drei schor nog eens duidelijk haar kracht met een 2-0 overwinning op de C.N.S. Haamstede waarmee het schoolkampioen van Sehouwen-Dui veland werd en voor een jaar in het bezit van de wisselbeker kwam. Bij de reserveteams legde de O.B.S. Noordwelle in poule IV beslag op de eerste plaats met drie overwinnin gen uit evenveel gespeelde wedstrij den. De C.N.S. Zonnemaire kwam voortreffelijk voor de dag in poule V door al haar wedstrijden in winst Wat biedt de BEELDBUIS? DINSDAG 22 MEI NED. I: De VARA heeft met het programma „Kijk es an" een lof waardig initiatief genomen, want het aantal werkelijke kinderuitzendin gen op de vaderlandse tv is mini maal. Tussen zeven en acht opnieuw een aflevering van dit gevarieerde blokprogramma. De serie Waal drecht komt na het journaal aan de elfde aflevering van de dertien toe. Het verhaal van deze aflevering gaat over een bedrijfsleider op een werf, die in financiële moeilijkheden komt. Zijn dochter, die daar erg onder lijdt, vlucht in de drank. De be drijfsleider zoekt zijn redding in on eerlijke zaken. Een verrukkelijk verhaal van Simon (Kronkel) Car- miggélt staat de kijker om kwart over negen te wachten. Daarna volgt Koning Klant, de wegwijzer voor de bewuste consument. Om tien over tien volgt een show rond het VARA- dans-orkest o.l.v. Charly Nederpeli. Veertig minuten bekende en minder bekende klanken. De VARA verlaat haar kijkers met een aflevering van „Twee malle meiden uit Liverpool Een half uur heerlijke humor. Nog steeds is Sandra in de ban van de boeken van de filosoof Bertrand Russell. Haar vriendin Beryl moet er daarentegen helemaal niets ran hebben. Voor nieuws van het poli- tiekefronl zorgt tenslotte nog de NOS-rubriek Den Haag vandaag om te zetten waardoor het op de bovenste plaats "eindigde. In poule VI ontliepen de J. W. v. d. Doelschoöl IV en de Theo Thijs senschool II elkaar bijzonder weinig. Beiden eindigden zij met evenveel winstpunten én een gelijk doelsaldo waardoor strafworpen hier uiteinde lijk de beslissing i-noest brengen. De J. W. v. d. Dcelschool toonde zich hierbij net iets pröduktiever waardoor zij zich in de finale-poule plaatste. De O.B.S. Noordwelle en de C.N.S. Zonnemaire gingen in de fi- nale-poyle van start met een 0-0 gelijkspel tegen elkaar. De J. W. v. d. Doelschool IV bleef hierna met 1-0 in de meerderheid tegen de C.N.S. Zonnemaire waardoor het in de laatste wedstrijd tegen de O.B.S. Noordwelle reeds aan een punten verdeling .genoeg had om op het kampioenschap bij de reserveteams beslag te leggen. Zo ver is het even wel niet gekomen daar de O.B.S. Noordwelle deze beslissende wed strijd in een 2-1 overwinning wist om te zetten waarmee zij beslag op het kampioenschap legden. Aan hel slot. van deze geslaagde sportdag sprak dé voorzitter van All Ready de heer J. Th. Brouwer woorden van dank tot de leerkrachten voor de be geleiding van de teams op deze dag. Verder sprak de heer Brouwer woor den van dank tot de E.H.B.O.. die gelukkig niet behoefde op te treden, de scheidsrechters en de commissie die onder leiding van de heer M. Kloet hef geheel voortreffelijk had den georganiseerd. Prijsuitlreiking De wethouder van sportzaken van de gemeente Zierikzee de heer H. S. Asma overhandigde hierna met een. toepasslijk woord aan de aanvoer- defs(sters) van de deelnemende teams de door hem gewonnen prij zen. De resultaten: poule I. Theo Tijssenscho'ol-C.N.S. Scharen dij ke 2-0; J. W. v. d: Doelschool-O.B.S. Bruinisse 2-0; O.B.S. BruinissferTheo Thijssenschool 0-1; C.N.S. Scharen- dijke-J. W. v. d. Doelschool 0-1; Theo Thijssenschool- J. W. v. d. Doelschool 1-0: C.N.S. Scharendijke- Ö.B.S. Bruinisse 4-0. Theo Thijssenschool 3 3 0 0 4-0 6 J. W. v. d. Doelschool 3 2 0 1 3-1 4 C.N.S. Scharendijke 3 1 0 2 4-3 2 O.B.S. Bruinisse 3 0 0 3 0-7 0 Poule II: J. L. de Jongeschool- O.B.S. Brouwershaven 0-0; O.B.S. Kofschip-C.N.S. Haamstede 0-1; C.N.S. Haamstede-J. L. de Jonge school 0-0; O.B.S. Brouwershaven- O.B.S. Kofschip 0-0: J. L. de Jonge- school-O.B.S. Kofschip '0-1: O.B.S. Brouwefshaven-C.N.S- Haamstede 0-0. C.N.S. Haamstede 3 12 0 1-04 O.B.S. Brouwershaven 3 0 3 0 0-0 3 O.B.S. Kofschip 3 1111-13 J. L. de Jongeschool 3 0 2 1 0-1 2 Poule III: C.N.S. Kerkwerve-O.B.S. Noordgouwe 0-0; O.B.S. Dreischor- Pr. Beatrixschool 1-0: R.K.B.S. Zie- rikzee-C.N.S. Kerkwerve 0-0; O.B.S. Noordgouwe-OB.S. Dreischor 0-1; Halve finale: Theo Thijssenschool- C.N.S. Haamstede 0-0; C.N.S. Haam stede wint na strafworpen. Finale: O.B.S. Dreischor-C.N.S. Haamstede 2-0. Reseivetefims. poule IV. J. W. v. d. Doelschool II-C.N.S. Haamstede II 0-1: O.B.S. Dreischor II-O.BS. Noordwelle 0-1: O.B.S. Noordwelle- J. W v. d. Doelschool II 3-0; C.N.S. Haamstede II-O.BS. Dreischor II 2-1. J. W. v. d. Doelschool II-OB.S. Dreischor II 1-0; C.N.S. Haamstede II-O.B.S. Noordwelle 0-1. O.B.S. Noordwelle 3 3 0 0 5-0 6 C.N S. Haamstede II 3 2 0 1 3-2 4 J. W. v. d. Doelschool II 3 1 0 2 1-4 2 O.B.S. Dreischor II 3 0 0 3 1-4 0 Poule V: O.B.S. Kofschip II-C.N.S, Zonnemaire 0-1: .J. L. de Jongeschool II-J- W. v. d. Doelschool III 0-2: C.N.S. Zonnemaire-J. L. de Jonge school II 1-0; J. W. v. d. Doelschool III-O.B.S. Kofschip II 1-0; J. W. v. d. Doelschool III-C.N,S. Zonnemaire 0-1; .1. L. de Jongeschool II-O.B.S. Kofschip II 0-0. C.N.S. Zonnemai-e 3 3 0 0 3-0 6 J. W. v. d. Doels-h. Ill 3 2 0 1 3-1 4 O.B.S. Kofschip II 3 l) I 2 0-2 1 J. L. de Jongeschool II 3 0 1 2 0-3 1 Poule VI: C.N.S. Kerkwerve II-J. W. v. d. Doelschool IV 0-0; Theo Thijssenschool II-O.B.S. Bruinisse II 1-0; O.B.S. Bruinisse II-C.N.S. Kerk werve II 0-0; J. W. v. d. Doelschool IV-Theo Thijssenschool II 0-0; C.N.S. Kerkwerve II-Theo Thijssenschool II 0-0; J. W. v. d. Doelschool IV- O.B.S. Bruinisse II 1-0. Finalepoule: O.B.S. Noordwelle- C.N.S. Zonnemaire 0-0; J. W. v. cl. Doelschool IV-C.N.S. Zonnemaire 1-0; J. W. v. cl. Doelschool IV-O.B.S. Noordwelle 1-2. O.B.S. Noordwelle 2 110 2-1 3 J. W. v. d. Doelsch. XV 2 1 0 1 2-2 2 C.N.S. Zonenmaire 2 0 110-11 DUIVENSPORT I'.V. „Zieriek" Hieronder volgl. de uitslag van de wedvlucht van de P.V. „Zieriek", vanuit Survilliers, op 19 mei jl. Af stand 30 km. In concours 223 duiven. Gelost 6.20 uur, aankomst eerste duif 10.45. laatste prijswinnende duif 11.38. Uitslag: Jan Westdorp 1. 26. 28, 41. 43; J. Snijders 2; I. L. v. d. Maas 3. 10, 36. 46. 48, 54; J. den Hengst 4, 15; A. M, Berrevoets 5, 24; H. Slagboom 6. 22. 25: L. Heiboer 7. 12. 16, 39. 50: H. Merle 8, 45. 51, 55; A. J. Beeke 9; A. Hagesteyn 11. 13, 30: J. Krijger 14. 32. 40; Jac. Verwijs 17. 20. 21. 27. 31. 38: P. Flikweert 18. 47. 56; M. K. Krijger 19, 49; Joop C. Wesdorp 23. 42. 53; J. v. d. Sanae 29, 34; Abr Flikweert 33. 44: A. J. Stoutjesdijk 35; H. v d. Maas 37. 52. Donderdag a.s. inkorven voor Cor- beil, vanaf 18.30 uur. NED. II: Van de NCRV is van avond de start van een nieuwe mis daadserie te verwachten, maar voor het zover is eerst nog drie andere programma's. Dal is allereerst om zeven uur het vermakelijke spelletje Zo vader, zo zoon, met als gast inhei panel Piet Ekel. Daarna tol acht uur het programma samenspel, waarin een reportage over een actie om de onlangs opgerichte Nederlandse sportbond voor Geestelijk Gehandi capten financieel te steunen. Het eerste uur na het journaal is voor Gerard van den Berg en zijn pro gramma „Mensen, mensen, mensen". Nederlanders die denken iets te zeg gen te hebben, kunnen dat in dit programma doen. „Voortvluchtig" is de titel van een nieuwe misdaad serie, waarmee de NCRV hel tv-pu- bliek om kwart over negen laat kennis maken. Het accent van deze serie ligt vooral op het leven van misdadigers zoals zij dat ondergaan nu een ontvluchting uit de gevange nis, de onderlinge verhouding tussen de boeven, de relaties lol hun vrou wen, hun zivakke plekken en hun dromen. Aandacht voor aktualiteit vraagt om tien uur de rubriek Hier en Nu. Tien minuten voor geestelij ke liederen uil het nieuwe Liedboek voor de Kerken besluiten de uitzen ding. Kampioensploeg O.B.S. Dreischor. NED. II: 18.45 Ti-ta-tovenaar; 18.55 Nieuws; 19.05 Zo vader zo' zoon; 19.30 Samen-spel: 20.00 Jour naal20.20 Mensen, mensen, men sen; 21.15 Voortvluchtig; 22.05 Ilier en Nu; 22.45 Geestelijke liederen; 22.55 Journaal. Kampioensploeg reserve-teams O.B.S. Noordwelle. (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode) Grote M6de. E^IieftpliL.ierlge is dat wij zoveel Ikéüs i/Qft'otoAfode hebben. U moet onSjelcffeiï te komen kijken. Holty Daml9, Zierikzee Een gelukkig adres voor betaalbare Mode.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 6