Pantalons VOORZITTER E. P. J. KRIPS LEGT ZIJN FUNKTIE NEER STREEK NIEUWS Wonderlijk vulmiddel voor vakman en gezin PORION Holty Selirij ven over Dammenweg natuurgebied Twee zilveren en één bronzen plak voor Cora Hoogstrate ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 10 april 1973' Nr. 2126G Zierikzeese Oranjevereniging De scheidende voorzitter E. P. J. Krips. ZIERIKZEE, 9-4. Nog één koninginnefeest draait de inmiddels ex geworden voorzitter van de Zierikzeese Oranjevereniging, de lieer E. P. J. Krips, mee en dan is het „fini", 11a een uiterst vruchtbare periode van twintig jaar waarin hij de stijlvolle stimulator was van talrijke Oranje- (en andere) - feesten. Op de maan dagavond gehouden algemene ledenvergadering van de Z.O.V. in hotel Van Oppen, werd reeds bestuurlijk afscheid genomen van deze eminente voorzitter, die ieder node ziet gaan. Zijn plaats wordt ingenomen door mr. D. van Eek, die alle stemmen op zich ver wierf en zich een benoeming liet welgevallen. Er viel nog meer afscheid te nemen maandagavond. Ook het bestuurslid, de heer H. Schot stopt er mee, bezet zijnde door andere de gemeenschap ten goed komende besognes, w.o. V.V.V. Reden voor het afscheid nemen van de heer Krips zyn diens drukke werkzaamheden en zijn frekwent ver blijf in het buitenland. „Het is met een zekere weemoed dat ik afscheid neem van de Z.O.V., maar te bedenken valt dat de koninginnedag zelf maar een klein onderdeel is van de werkzaamheden. De Z.O.V. vraagt vele avonden in het jaar', aldus de scheidende voorzitter, jlie vooral onder de indruk bleek van de uitstekende vriendschapsbanden, die in het Z.O.V.-bestuur bestaan. „Het is een unieke vereniging en ik wens mijn opvolger graag alle goeds toe stijgende kosten - sterk moeten blij ven letten op de financiën. Burgemeester Th. H. de Meester zegde toe op 30 april (koninginnedag) nog nader terug te zullen komen op dit afscheid, maar hij wilde thans al de heren Krips en Schot danken voor hun werk. Persoonlijk heeft hij on vergetelijke herinneringen aan het Z.O.V.-welkom bij zijn installatie. Tot slot sprak de heer G. Timmer man, oud-bestuurslid, die de nodige herinneringen ophaalde aan allerlei in^.O.V.-verband opgedane ervarin gen, die onvergetelijk zullen blijven. Huishoudelijke vergadering Tevoren werd de huishoudelijke vergadering afgewerkt, aan het be gin waarvan de voorzitter, het over leden bestuurslid, de heer J. L.. v. d. Houten herdacht, wijzend op zijn belangrijk aandeel gedurende tal van jaren in het Z.O.V.-werk. Staan de werd de overledene met enkele minuten stilte herdacht. In zijn openingswoord herinnerde de heer Krips aan de zeer geslaagde propaganda-aktie in plan-West. met medewerking van de Kon. Harmonie „Kunst en Eer". Tijdens de aktie werden niet minder dan 100 nieuwe leden geworven. Het programmablad voor de komende koninginnedag, zal in boekvorm verschijnen en huis- aan-huis worden verspreid. Mede door adverteren kon tot een betere financiële opzet worden gekomen. ,Het jaarverslag van de secretaris de .heer T. Simmers, werd goedgekeurd. Nieuwe bestuursleden In het bestuur werden gekozen mevrouw M. J. de Lange-Nieuwen- huyse en de heer H. van Hemert. Met mevrouw De Lange doet de eerste dame haar entree in het Z.O.V,-bestuur. Na afwikkeling van de huishoude lijke agenda, voegden de dames van de Z.O.V.-bestuursleden zich bij de aanwezigen, waardoor een informele sfeer ontstond, geschikt om nog me nig „zegje' te doen over de ingrij pende bestuursmutaties. De vice- voorzitter van de Z.O.V., wethouder C. Bij de Vaate prees de scheidende heer Krips voor diens inzet en her innerde aan een tienjai'ig lidmaat schap en het tienjarig voorzitter schap. „We zijn u veel dank verschul digd; u gaf de Z.O.V. het stijlvolle aanzien, dat de vereniging nu heeft", aldus de vice-voorzittcr, die vooral ook wees op de Z.O.V.-rol bij de in stallatiefeesten van burgemeesters. HAAMSTEDE, 9-4. Donderdag avond 12 april komt de gemeente raad van Westerschouwen bijeen in het gemeentehuis. De agenda bevat in totaal 11 punten. Bij de ingekomen stukken bevindt zich een schrijven van de Federatie van de P.v.d.A. op Schouwen-Dui- veland, waarin aangedrongen wordt, een nieuwe studie te maken van het tracé van de toekomstige „Dammen weg", die nu zoals bekend deels ge projecteerd is door het natuurgebied „De Schelphoek". Burgemeester en Wethouders stellen voor dit schrij ven voor kennisgeving aan te nemen, omdat het nu voorgestelde tracé vastgesteld is, na veel overleg tus sen de belanghebbenden. In 1.965 kwam de heer Krips in het bestuur van de Federatie van Oranjeverenigingen en had daarin een belangrijke inbreng. „We zijn u zeer erkentelijk en wensen u verder alle goeds toe aldus de heer Bij de Vaate, die namens de vereniging de scheidende voorzitter een fraaie handgemaakt stuk ceramiek (sier- schaal) aanbood. Uit handen van het kersverse nieuwe bestuurslid, me vrouw De Lange ontving mevrouw Krips-Doeleman een fraaie ruiker bloemen. Letten op financiën In een dankspeechje wees de heer Krips nogmaals op de hartverwar mende vriendschap en de ondervon den samenwerking in het bestuur, evenals eerder met de oud-bestuurs leden. Hij wees er nog op dat de fiT nancieringsproblemen ieder jaar groter worden. De begroting beweegt zich zo rond de f 3 a 4.000 en het verjongde bestuur zal - gelet op de De Deltadienst van Rijkswater staat wil enige verbetering aanbren gen aan de aanleg steiger in de ha ven Burghsluis. B. en w. stellen voor met deze verbetering akkoord te gaan en de bestaande overeenkomst te wijzigen. Geadviseerd wordt om de nieuwe gemeenschappelijke regeling voor de Beatrixschool te Zierikzee vast te stellen. Enkele voorbereidingsbesluiten moeten weer worden genomen. Dit maal voor de kom van Renesse en een gebied ten westen van Burgh. Enkele voorstellen voor grondver- koop prijken ook nu weer op de agenda. Zoals bijna gebruikelijk ko men ook weer enkele begrotingswij zigingen ter tafel. Financieel verslag De penningmeester de heer J. J. L. Jebtmk maakte gewag van een moeilijk Z.O.V.-jaar. vooral door de hoge kosten van koninginnedag 1972. Zo vergde het avondprogramma f 2500 en de traktaties aan de school jeugd ruim f 1000,Het bestuur besloot nog niet de contributie van f. 2,50 te verhogen; men wil op an- dd.re wijze (ledenwerving) de stij gende kosten pogen op te vangen. Het jubileumfeest in september van koningin Juliana, zal ook het nodige kosten. Op de gemeente - zo werd bekend - zal geen beroep op subsidie voor deze dag kunnen wor den gedaan. Het boekjaar kon worden afgeslo ten met een gering batig saldo (f 59). maar bij dit bedrag komen uiteraard de contributiegelden en de subsidie van de gemeente. Eerder al werden de boeken gecontroleerd en in orde gevonden, waarna de penningmees ter door de voorzitter décharge werd verleend, onder dankzegging voor het akkuraat beheer. Het scheidende bestuurslid de heer Schot werd dank gebracht voor zijn vele werk t.b.v. dé Z.O.V.: de nieuwe bestuursleden wég-den welkom geheten. Het feestprogramma De voorzitter deed hierna opening van zaken over het feestprogramma van 30 api-ïl a s. Leden van de „Mr. Bakker-groep" van de N.P.V. verzorgen het vlag- hijsen (9 uur), waarna een toespraak volgt van de bui-gemeester. Optoch ten wórden gehouden door ..Kunst en Eer'ien ..Delta Sport", met leer lingen van de openbare basisscholen en de R.K.-school. Hetv tamboerskorps en het majo- rettenpeloton van „Rust Roest" ne men op een andere route, de kinde ren mee van de chr. bassischolen. Hierna volgen tekenwedstrijden voor kinderen (69 jaar) op borden (Havenplein). Delegaties van kleu terscholen zullen bejaarden en zie ken bezoeken. In de middaguren vinden op „Ban- nink" atletiekwedstrijden plaats voor de leerlingen van de 4e en 5e klassen van de basisscholen. Verder is ge programmeerd; een kindermode show voor de drie laagste klassen van de basisscholen. Het duo „Her man Jansen" treedt op voor de jeugd, met o.m. de sprekende pop. Het avondprogramma wordt inge leid met de disc-jockeys: „Disco Time Machine". De taptoe (half tien tot tien uur) wordt verzorgd door „Kunst en Eer". Tot elf uur verder popmuziek. Begrotingswijzigingen provinciale wegendienst Blijkens de toelichting op de door G.S. aan prov. staten voorgestelde 16e wijziging van de begroting pro vinciale wegendienst, werd bij wijzi ging van de begroting 1972 (goedge keurd bij K.B. van 17 augustus 1972). een krediet van f 920.000.— gevo teerd voor de, door de Rijkswater staat, ten behoeve van de provincie te maken aansluiting van secundaire weg nr. 1 (Scharendijke-Renesse) aan de Dammenweg. In 1972 zijn ter zake geen uitgaven gedaan, zodat het krediet in 1973 opnieuw wordt ge raamd. Verder wordt voor 1973 op nieuw het krediet geraamd van f 580.000.(goedgekeurd bij K.B. 17 aug. 1972), eveneens voor aansluiting secundaire weg nr. 1 (Scharendijke- Renesse) op de Dammenweg. ZIERIKZEE Demonstrafiemiddag Plattelandsvrouwenbond afdeling Schouwen Maandagmiddag had voor een vol le foyer van restaurant „Mondragon" een demonstratiemiddag plaats on der auspiciën van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen, afdeling Schou wen. Dit geschiedde op initiatief van de firma Joh. de Vries te Zierikzee, de middag werd verzorgd door Mou linex fabrieken. De presidente mevr. Gast-van Dijke heette alle aanwezi gen welkom: de dames van de U.V.V. de gezinsverzorgsters op Schouwen- Duiveland. de leden der bond en na tuurlijk de Moulinex-medewerkers. Laatstgenoemden demonstreerden o.a. een grill bakoven, vleesmolen, sapcentrifuge en elektrisch mes. Voorts werden verschillende huis houdelijke apparaten getoond. Chr. Geref. koren naar Zwijndrecht Twee Zierikzeese koren gaan za terdag 14 april a.s. naar Zwijndrecht. Dat zijn het Chr. Geref. Zangkoor en het Jeugdkoor „Sjaloom". Zij zullen in de avonduren van 14 api'il mede werking verlenen aan een Passie- paaszangdienst die gehouden wordt in de Chr. Geref. Kerk van Zwijn drecht. De koren werden hiertoe uit genodigd door het Chr. Geref. Zang koor van Zwijndrecht. De plaatse lijke koren staan onder leiding van de heer C. J. Groenleer. „Sjaloom" zingt voor de bejaarden De Zierikzeese 65-plussers kunnen op woensdagmiddag 18 april kennis maken met het Jeugdkoor „Sja loom". Zij zullen dan in het Her vormd Verenigingsgebouw o.Lv. diri gent de heer C. J. Groenleer een deel van hun repertoire laten horen. De koorleden die hiervoor van school en werk zich vrij konden en mochten maken rekenen natuurlijk op een volle zaal met bejaarden. Deze be jaardenmiddag wordt georganiseerd door de N.C.V.B. WESTERSCHOUWEN Vergadering gemeenteraad Op donderdag 12 april wordt in het raadhuis te Haamstede, een ver gadering gehouden van de gemeen teraad van Westerschouwen. HAAMSTEDE „'t Seepaerdje" Op dondérdag 12 maart a.s. zal het nieuwe- eethuisjév annex viswinkel, ,.'t Seepaerdje''. in het. pand Ring 5 te Haamstede officieel worden ge opend door de burgemeester van Westenschouwen. de heer H. P. Everwijn. Eigenaar van het eethuis je. en niet zoals in onze maandag krant werd vermeld een broodjes winkel, is de heer J. O. Reehorst, voorheen gevestigd in de Zuidstraat. Iedere belangstellende kan donder dagavond vanaf zeven uur deze nieuwe aanwinst voor Haamstede e.o. kunnen bezichtigen. DREISCHOR Collecte-opbrengst De collecte ten bate van Sonne- vank Zonnegloren heeft alhier op gebracht f 139.35. Een dankwoord jegens de burgerij en de collectanten mag hier zeker niet ontbreken. NIEUWERKERK Gereformeerde Bijbel Stichting Voor de Gereformeerde Bijbel Stichting hoopt op donderdagavond 12 april aanstaande te spreken ds. A. v. d. Berg uit Bruinisse. De bijeen komst vindt plaats in het kerkge bouw van de Geref. Gem. in Neder land. (Aanvang 7.30 uur.) Twee gewonden bij botsing Een zeventigjarige mevrouw uit Dokkum is maandagmiddag ernstig gewónd geraakt bij een verkeerson geval op Rijksweg 18, ter hoogte van de Zwanenburgseweg Het ongeluk ontstond bij een botsing met een te genligger die op de linker weghelft zou hebben gereden. De bestuurder van de tegenligger is onbekend ge bleven. De verongelukte auto. be stuurd door D. A. uit Den Haag kwam in de berm terecht en' sloeg over de kop. Dokter Van der Zande verleende eerste hulp aan de gewon de passagiere. mevr. E. B.-K. uit Dokkum, en aan de eveneens ge wond geraakte mede-inzittende mevr. J. A.-B. uit Den Haag, Me vrouw B.-K. uit Dokkum werd overgebracht naar het Rode Kruis- ziekenhuis te Zierikzee en -vervol gens vervoerd naar een ziekenhuis te Wassenaar. BRUINISSE Burgerlijk stand over maart Geboren: 12 maart: Gerardus Adri- SPORT TURNEN EINDHOVEN, 8-4. Bij de Natio nale turnkampioenschappen jeugd- tarnsters te Eindhoven wist Cora Hoogstrate van Deltasport beslag te leggen op de tweede prijs brug-on- gclijk, dc tweede prijs cvcnwichts- balk.en dc derde prijs vrije oefening, m.a.w. van dc vier onderdelen welke geturnd moesten worden, mocht onze Zierikzeese turnster driemaal het ere-podium betreden. Wanneer men nagaat, dat ook de punten van de halve finale (een week tevoren te Nijmegen geturnd) meetelden kan men begrijpen dat een dergelijke prestatie niet zomaar een uitschieter is. maar dat men zeer constant moet turnen om zover te komen. aan Cornells Marinus, zoon van Marinus Hilleman en Cornelia Wes- dorp; 30. Marinus Cornelis, z. v. Adriaan Wilhelm Bolier en Pieter- nella Mol; beiden geboren te Zierik zee. Gehuwd: 8. Leendert Willem van der Maas, 21 j. (Duiveland) en Hen- drika Plona Schrier, 22 j. (Bruinisse: 16. Dirk Hendrik van der Meer. 21 j. (Duiveland) en Krina Pïeternella van der Have, 18 j. (Bruinisse). Overleden: 5. Jacob Arent Kik, ge huwd met Leuntje Jacoba Hooger- werf, 78 j.; 11. Laurina van Damme, gehuwd met Adriaan Flohil. 84 j., overleden te Rotterdam; 12. Leendert Adriaan Jonker, gehuwd geweest met Adriana Sleendijk, 86 j.; 18. Pie- ternella Meermans. gehuwd met Jo- hannis van der Werf. 85 j.: 18. Maria Padmos, gehuwd geweest met Leen dert de Waal, 87 j„ overleden te Zie rikzee; 28. Margje Brand, gehuwd geweest met Johannes Meijer, 87 j„ overleden te Zierikzee: 28. Anthonij Karei Giljam, gehuwd met Johanna Kooman, eerder gehuwd geweest met Adriana Jacoba Luijck, 69 j„ wonen de te Middenschouwen. Collectes Ned. Herv. Kerk In de maand maart bracht de col lecte voor de Diaconie in de Ned. Hex-v. Kerk op f 900,54 terwijl voor de Kex-kvoogdij f 1953,45 werd bij eengebracht. Aan giften voor het vex-jaardagsfonds werd in het eerste kwartaal f 526,95 in de bekende busjes ontvangen. De bus Cateehesa- ties-Bijbelkring bevatte over de pe riode na 1 januari f 133,15. Geslaagd Bij het te Delft gehouden examen Zeeaanvax-ingsrecht werd het diplo ma behaald door de hex-en A. L. van Kooten, A. Jumelet Wz en J. W. Roth, allen van de Noordzeekotter, Bru 12 en door de heer H. de Waal Jz, van de Bru 90. Huizen-verkoop Het woonhuis Burgemeester Hage- laan 4 (P. A. van Duin) dat geruime tijd leeg stond is gekocht door de heer P. Bout, Het woonhuis, Dee- straat 21, tot 1971 bewoond door de heer W. N. Schilperoort en daarna eveneens geruime tijd leegstaand, ei gendom van een makelaar, is in eigendom overgegaan naar een fa milie uit Delft. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND EINDHOVEN. De politie heeft de 17-jarige S. S. uit Eindhoven gear resteerd, die er van wordt verdacht de overval op het hulppostkantoor aan de Geert Grotestraat in Eind hoven te hebben gepleegd, waarbij f 8000.wei-d gestolen. Bij de jon gen thuis werd wat geld, de gebrui k- te revolver en een spuitbus gevon den. De verdachte legde een beken tenis af. SCHOORL. Aan het strand van Schoorl aan Zee (tussen kilometer- paal 29 en 30) is een kist met medi camenten aangespoeld, waarvan ex- volgens de politie vex-schillende ge- vaax-lijk kunnen zijn. DRIEBERGEN. Met stakingen en selectieve acties in 47 bedrijven met tesamen 43.000 wei'knemers zijn de drie industx-iebonden maandag hun zevende actieweek begonnen. DEN BOSCH. De linkse drie heb ben met de polarisatietactiek hoog spel gespeeld en zij hebben dat spel verloren. Aldus dr. W. Di'ees, de vroegere minister van verkeer op het tweedaags congres van DS70 in Den Bosch. Hij hekelde in het bijzonder het voorstel van de progressieven tot verkiezing van een kabinetsforma teur: „Kies den Uyl in het Catshuis'. EINDHOVEN. Tijdens het week einde hebben brandkastkx-akers zich via een dakraam toegans verschaft tot de profimarkt aan de Strijpse- straat in Eindhoven. In het midden van deze zaak bevindt zich de brand kast. De ki-akers gebruikten snij- branders om f 17.000,te kunnen stelen. VLAARDINGEN. De Vlaardingse politie heeft dit weekeinde twee mannen en een meisje uit Vlaardin- gen aangehouden, die hebben bekend in de nacht van 29 op 30 maart een collectie zilveren sieraden ter waar de van f 12.500,te hebben gesto len uit de tentoonstellingszaal „Het Weeshuis" in hun woonplaats. DRIEBERGEN. De verhoudingen tussen de directie van scheepswerf De Hoop in Lobith en de vakbonden is maandag verhard, zo deelt het landelijk actiecentrum van d<^ dx-ie industriebonden in Driebergen mede, Bij de balk behaalde Cora het hoogste cijfer van die wedstrijd nl. 8.65. Het was een lust om te zien hoe Cora zich door deze zware wedstrijd werkte. Zonder zenuwen, rustig met daarnaast met een enox-me vechtlust maakte zij het weer waar. zodat zij in het eindklassement als vijfde eindigde. Interland? De nationale wedstrijden zijn nu voorbij en hopenlijk komt zij dit jaar reeds in aanmerking voor een inter landwedstrijd. Al met al kan Cora terugzien op een bijzonder goede start bij de top van de Nederlandse turnsters. Advertentie Om een idee te geven: Hout rot herstellen. Kieren afdichten tussen kozijn en muur of langs de trap. Scheuren en naden blijvend af dichten, ook rondom cv-pijpen. Trapleuning muurvast zetten. Be tonreparatie. Uitgesleten trap of vloer xxitvlakken tot "nxxl" zonder afbrokkeling. Dat zag u op de TV- reklame! Van dik tot ragdun pla muren. Tegehrzeltten op hout of spaanplaat oï betolemaille of over oude teaklSf Spaanplaat naadloos verlijmen. feWxstejflaag repareren op mme- of schoen-steen. Opnieuw voegend-Bakpan, vastzetten. Stop verf n)ij\veskem>^3etoimen ramen beglazen. DVrntfe pluk in sroot repa- reren. Lek balkon dichten. Latten tegen muu/hechten. NtL gemakkelijker èn vlugger èn beter STOPPEN, AFDICHTEN, VOEGEN, UITVLAKKEN. PLEIS TEREN, PLAMUREN EN HER STELLEN met: PORION. de in Zwitserland ontwikkelde één-com- ponentige, dus een kant-en-klare, kunsthars vulpasta met enorme hechtkraclxt aan èlk materiaal, droog of vochtig, binnen of buiten, ook aan glas! Blijvend thermoplas tisch en waterdicht. Krimpt niet, zet niet uit, scheixrt niet, buig- en slijtvast. Onschadelijk voor de lxau- den. In de emmer onbeperkt houd baar, dus geen restenverlies. 1/2 kg I kg 2 kg 5 kg ƒ4,95 ƒ8,75 ƒ15,60 ƒ30,50 Flitsen uit het buitenland PORT MORESBY. Maandag zijn politievei-sterkingen gevlogen naar Papoea in Australisch Nieuw-Guinea in verband met botsingen tussen stammen. Twee mensen zijn om het leven gekomen en een ernstig ge wond. BELFAST. Twee Britse sofdaten zijn om het leven gekomen toen de auto waarin zij zaten, op een land weg bij Newtown Hamilton dat op 64 km van Belfast ligt op een mijn reed Een derde inzittende - eveneens een militair - raakte zwaar gewond. LONDEN. De Londense Daily Ex press meldt dat de gehele Miragc- luchtvloot die Libië van Frankrijk kocht, naar Egypte wordt overge bracht. Volgens de defensie-mede- werker van het blad werd dit nieuws maandagavond door gezaghebbende zijde onthuld. STUTTGART (West-Duitsland). Vijf mensen zijn dinsdagochtend om het leven gekomen bij een vliegtuig ongeluk in de buurt van Stuttgart. INGEZONDEN STUKKEN Ouderavond kleuter school te Bruinisse Mijnheer de redacteur*. Hiermee vraag ik u beleefd onder staand stukje in uw blad op te ne men. waarvoor ik u bijvoorbaat har telijk dank. Donderdag 5 april jl. was er door het bestuur en personeel van de kleuterschool een oudei-avond be legd. welke heel gezellig was. De onderwijzeressen hadden hun uitex-ste best gedaan deze avond te doen slagen. Het werk van ongeveer honderd kinderen .was op succesvol le wijze ten toon 'gesteld. Iedere va der en moeder kon zich overtuigen van alles wat door de kinderhandjes gemaakt en geleerd was, alles zag er prima verzorgd uit. Alleen één ding was jammer. Er waren van de onge veer honderd kinderen die de school bezoeken maar 16 ouders waaronder dan nog drie echtparen, die van hun belangstelling blijk gaven en aan wezig waren. Voor de onderwijzeres sen die heel het jaar onze kinderen zo veel wat in hun leven nodig is tx-achten bij te brengen, en ook deze avond zo fijn hadden georganiseerd wel erg bedroevend, en voor de ou ders beschamend. Gaat het belang van hun kinderen hen dan zo weinig aan, dat er niet één avond op een jaar kan over schieten, om hun werk te bezichtigen en met de juffrouw kennis te ma ken? Hopend dal het een volgende keer beter zal zijn en de opkomst aan het doel zal beantwoorden, teken ik met dank 'voor de plaatsing namens an dere ouders. Mevr. L. A. Wiebx-ens-Capelle Weststraat 11 Bruinisse Rest ons nog te vermelden dat bij de halve fixxale die 1 april werd ge turnd Anja Lagrouw en Sjoukje Koster resp. de 13e en 19e plaats be haalden. hetgeen voor Anja Lagrouw juist één plaats te weinig was voor de finale, maar wel een goede basis om volgend jaar de finale te berei ken. Uitslagen: 1. C. Overdiep (Quick) 82.00; 2. W. v. d. Mierden (P.S-V.) 79.25: 3. W. Versloot (Pro-Patria) 78.85: 4. E. Dijkstra (D.O.S.) 78.05: 5. C. Hoog strate (D.S.) 77.75; 6. M. Lammers (de Halter) 77.35. Adverienne En dan mag u denkoraan mooie sloffen, strepen, ruilen, prachtige lijn>«erfickte pas. Ook in de grotere maten. U i\ioej)ans beloven te komen kijken. Dam 19, Zierikrce Een gelukkig adres voor 53 betaalbare Mode. Gemeenteraad Westerschouwen

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 5