NOGMAALS „DOLFIRODAM" EN SCHOUWENS SCHOON! Geld nodig? „Aktie natuur" ALLEEN JAC. MOURER ^renóboerin Depeifekte pasvorm van PantyP -Short merkt upas goed als uzeiaanheeft! partly I short INGEZONDEN STUKKEN Advertentie (I) Het was in juli 1938, dat ik het voorrecht genoot kennis te maken met. ons wondermooie eiland Schou- wen-Duiveland! Toen nog een écht eiland met alleen maar het veer An na Jacoba-Zijpe, dat elk uur heen en weer voer met een pont, die een stuk of vijftien auto's kon bevatten, wan neer ten minste de nodige manoeu- vreer-kunsten met het op- en afrij den konden worden gedemonstreerd. En toch hoefde de haastige Hagenaar - die de stad met al zÜn onrust na de werkweek ging ontvlieden en via de Moerdijk, door West-Brabant, langs het schilderachtige St.-Philipsland, Anna Jacoba bereikte met zijn gas pedaal van de auto diep ingedrukt - praktisch nooit te wachten voor een „volle pont", want Schouwen-Duive- land was nog onontdekt en telde dus niet mee voor weekenders, hoogstens in het heerlijke landelijke Renesse. Haamstede en Westenschouwen voor de schrandere vakantiegangers, die het eiland al hadden ontdekt voor hun rust! En als dan de pont was weggeva ren van Anna Jacoba - is het mij meermalen overkomen dat hij dus al los was en de eerste 20 m al waren afgelegd, maar dat de altijd waakza me „kappie" op de brug de laatkomer nog opmerkte, met zijn hand zwaaide en rustig terugkeerde om hem nog mee te nemen en daardoor een uur wachten te besparen. Dan werd de Zijpe overgestoken en stond aan de overzijde de beroemde „Zijpe-Ex- pres" gereed, het unieke stoomtram- metje met de houten banken in de tweede klas en de rode kussens, die nooit werden uitgeklopt, in de eerste klas. De Zijpe Express, die in anderhalf uur tijd met zijn expres-snelheid van ongeveer 30 a 40 km en tientallen stopplaatsen het gehele eiland Schouwen-Duiveland „deed" om bij Renesse te gaan rangeren en weer naar de Zijpe terug te boemelen. Menige heerlijke taart voor de za terdag en zondag met verder toebe- Advertentïe In een paar dagen kunt u het hebben. Met een persoonlijke lening van de NMB. Gemakke lijk, zonder onnodige formali teiten. In overleg met u worden het bedrag en de maandelijkse aflossingstermijnen vastgesteld. Een lening van-2.000,- kunt u bijv. terugbetalen in 18 x 129,50 per maand. Of 3.500,- in 24x ƒ171.50. inclusief alle rente en kosten. Stap eens binnen. We vertellen u graag alles over een persoon lijke lening voor welk doel dan ook of een woningkrediet, voor verbetering en onderhoud van uw huis. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK horen van de ook reeds verdwenen beroemde banketbakkerij Schuur man uit Zierikzee werd solo meege geven aan de conducteur van de .ex pres'', zodat de heerlijkheden bij de halte Scharendijke weer via de con ducteur moest worden afgehaald. En dan na dat gehaast met de auto tot 'de pont, het gekmip langs de unieke, romantische kronkelwegge tjes door Oosterland, Nieuwerkerk, richting Zierikzee, dwars door deze majesteitelijke eiland-hoofdstad, die reeds in de elfde eeuw overeind stond, later bewaakt door de massale S.t. Lievens Monster en dan west waarts langs de „provinciale klin kerweg" richting Scharendijke Tja, dat was een tocht vóór de her verkaveling, waarbij ook herhaalde lijk de auto gestopt werd door die zalig grote kudde schapen, aange voerd door herder Ringelberg en zijn trouwe hond. Dan was het stapvoets rijden en blaten tegen de blerrende schapen, die de chauffeur de bijzon dere wijsheid bijbi-achten. dat „tijd" een volkomen relatief begrip is. dat de goede God hem via, zijn schaapjes leerde rust te vinden in een jachtig levensgebeuren. En dan, toen aan de overkant van het Koepeltje boven de Repart op de andere punt van de kleine baai de West-Repart het witte huis met het rode dak „De wijde Wereld" een feit was geworden, toonde zich het won der van bijna 200 graden zeehorizon en niet minder dan vijf vuurtorens, die van heel dichtbij en heel ver af dat huis bewaakten. Met zijn zonsopgang ver over de Grevelingen, waar ergens Brabant lag, en zijn zonsondergang in het westen, wederom» in zee. Met zijn prachtige nooirdwésterstormen. soms met windkracht 10 en nog meer, ge weldige windstoten en inktzwarte wolken voorin-azend' uit Engeland om binnen de tien minuten ons eiland te doorweken met plasregens, soms te verlichten met onophoudelijke blik semflitsen. waarbij de donder het zelfs nog wel eens won van het machtige bruisen van de kolkende zee Ik wil u graag bekennen, dat ik met mijn gezin dikwijls God nooit zo nabij heb gevoeld als op „De Wijde Wereld", die voor onze voeten vanaf het 8 meter hoge duin lag uitge spreid. Met zijn volledige zeeflora en fauna aan de rechterkant, de smalle verbindingsduinen middenin en links het Schouwense land met als enige buur de „Pannehof" van mijn vriend Adriaan van de Panne, wiens kleine hoeve ook ten offer viel aan de alles absorberende Deltadijk. thans ge naamd de Brouwersdam. Natuurlijk moest ook „De wijde Wereld" ten offer vallen, onder de voet gelopen door de dam, die de snelste verbinding zou worden met de alles opeisende Randstad Holland; die de mosselencultuur radikaal de nek moest omdraaien; die bewijzen moet dat er nu voor de Schouwe- naars geen overstromingsrampen meer te duchten zijn en dat het thans nog visrijke Grevelingenmeer straks geen stinkende, vervuilde, ziektekie men verwekkende enorme waterpoel zal worden Stilstaan bij verleden Ik heb, geduldige lézers. expresse- lijk uitvoerig uitgewijd over het ver leden. omdat ik in 1938 behoorde tot de dwazen, die ons eiland zochten in plaats van het te willen verlaten. Mijn hoofddoel was rust. ontspan ning. heerlijk zwemmen in helder water, bruinbakken in een duinkom, contacten met de waardevolle een voudige Zeeuwen, die zo bij uitstek het gezegde wisten waar te maken: „Goed Zeeuws, goed rond". Een ge zegde. dat thans voor de oudere ge neraties nog voor 75 procent opgaat en voor de jongere generatie nog maar voor 25 procent. Want de ont sluiting van ons prachtige eiland door evacuatie in oorlogstijd, door een hernieuwde evacuatie tijdens de wa tersnoodramp. door de prachtige Zeelandbrug, de langste van Europa, naar Goes, en door de Grevelingen- dam en thans de Brouwersdam, heeft soms het malse Sc'nouwse dialect verbogen' tot het moffrikaanse dia lect, vooral in de Westhoek zichtbaar door de bordjes „Zimmer zu vermie- ten" en vele aanbevelingen van ijve- Graf vondst, in Egypte CAIRO, 4-4. Een groep archeolo gen van de universiteit van Cairo heeft het graf gevonden van Ibis Raa, de priester die het lijk van ko ning Chef ren heeft gemummificeerd. Pharao Chef ren is meer dan 4.000 jaar geleden begraven in een van de grote pyramiden van Gizeh. De vondst van het graf wordt be langrijk gevonden omdat daar mis schien aanwijzingen te vinden zijn over de plaats waar Chefren precies begraven ligt. Het graf van de priester iS"ontdekt bij opgravingen ten icesfen van de drie grote pyramiden in de nabijheid van Cairo. In het graf bevond zich een mooi kalkstenen standbeeld van de priester en er zijn inscripties die misschien de plaats van Chefrens graf aangeven. Chefren heerste van 26S0 tot 2563 v. Chr. Al langer dan een eeuw wordt in de grote tweede pyramide naar het graf van Chefren gezocht. De laatste vier jaar gebeurt dat door deskundi gen van het stralingsinstituut van de, universiteit van Californië en de universiteit Ein Sham van Cairo. Deze zoeken naar verborgen ka mers met behulp van röntgenstraling en kosmische straling. Een vijfde van het zes miljoen ton grote gebouw is al doorgelicht. De meeste kamers in de Egypti sche pyramiden waren al lang ge plunderd, voordat zij door archeolo gen werden gevonden. rige neringdoende winkeliers in een taal, die wij eens verfoeiden Ik vertel dit allemaal om u heel goed duidelijk te maken dat ik - na 35 jaren Schouwen-Duiveland in mijn hart gesloten te hebben en dus aanspraak mag maken op een 50 procent „Zeeuw" zijn - er werkelijk niet op gesteld ben om thans ons nog in vele opzichten mooie, lieflijke, landelijke, heerlijk gezonde en ont spannende eiland met zijn prachtige luchten, frisse water en alles wat er nog meer te loven valt, moet zien verworden tot een pretpark voor de Randstad Holland met Rotterdam als belangrijkste leverancier van de bumper aan bumper rijdende kolon- nes naar ons „schiereiland". Wij zien het steeds schrikbarender worden voorbeeld ten voeten uit in het eens zo heerlijke dorpje Renesse, waar ettelijke tienduizenden hun be grijpelijke ontspanning zoeken, maar waar de ontspanning hen geboden wordt door steeds meer danstenten, bars, steeds grotere vrijheden, enor me bungalowparken, met veel te weinig politie en veel te veel zicht bare en onzichtbare smeerlapperijen. Haamstede mag danig oppassen niet irr dezelfde droevige ellende te vervallen en mijn trotse dorpje Scharendijke eveneens Ad. M. C. Stok i Bossen schoonmaken i t 5 PUTTEN. 4-4. Driehonderd 4 inwoners van Puiten (Gld.) i 4 trekken zaterdag de naburige i bossen in om deze te bevrijden i i van plastic, papier, ijzer, stoe- i len, bedden en autobanden. We (I mogen de toeristen in de Paas- f dagen niet ontvangen op een a vuilnisbelt, aldus de Stichting a Natuurbehoud in Putten, ini- a i tiatiefneemster van de schoon- f 4 maakdag. 4 4 Het bedrijfsleven stelt plas- a 4 tic zakken ter beschikking, de A 4 gemeente gaat ze vol ophalen f 4 en de middenstand zorgt voor f f voedsel en dranken voor de f bosreinigers. Na de stranding van „Veronica" HILVERSUM. 4-4. De directie van Radio Noordzee heeft dinsdag Radio Veronica telefonisch laten weten dat zij bereid is via Hun tweede zender Veronica-programma's uit te zenden zolang dit zendstation hiertoe zelf niet in staat is. Veronica-directeur B. Verwey verklaarde desgevraagd het een „sympathiek gebaar" te vin den. maar hij verwacht dat onder gunstige weersomstandigheden het schip spoedig weer zal kunnen wor den vlotgetrokken en mogelijk bin nen drie dagen de uitzendingen weer kunnen worden hervat. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Kolonel W. Kaste- leijn, commandant van de tweede groep geleide wapens in Schoeppin gen in de Duitse Bondsrepubliek, is benoemd tot adjudant in gewone dienst van de koningin. Hij zal per 1 mei ook de functie vervullen van chef staf luchtmacht van de inspec teur-generaal der krijgsmacht (prins Bernhard). ARNHEM. De politie in Arnhem heeft een bende opgerold die sinds 1971 voor ettelijke tienduizenden guldens aan textiel heeft gestolen in winkels en warenhuizen te Arnhem. De gestolen waar varieert van sok ken en stropdassen tot kostuums en bontmantels. DEN HAAG. Het Comité Boom feestdag gaat geld inzamelen voor een jaarlijkse boomplantdag. Het co mité heeft daartoe dinsdag „De Stichting Fondsvorming Nationale Boomfeestdag" in het leven geroe pen. DEN HAAG. Het ministerie van defensie zal vandaag (donderdag) nog driehonderd militairen inzetten voor het opruimen van stormschade op tuindersbedrijven. Zij zullen op diverse plaatsen dienst doen, aldus de legervoorlichtingsdienst. In het Westland werken al ca. negenhon derd militairen. DEN HAAG. Vorig jaar zijn bij branden 77 personen om het leven gekomen (1971: 111) en 649 personen min of meer ernstig gewond geraakt (1971: 686). AMSTERDAM. Tydens een bijeen komst in het restaurant van het Amsterdams Historisch Museum heeft burgemeester Samkalden de tentoonstelling World Press Photo 1973 geopend. TWEEDE KAMER Roulette komt er wel DEN HAAG. 4-4. Ondanks de be zwaren van A.R.P., C.H.U., G.P.V. en S.G.P. en enkele leden uit andere fracties zal de Tweedj Kamer de in voering van de roulette wel goed keuren. Dat bleek tijdens het debat over het initiatief-wetsontwerp van de kamerleden Geurtsen (V.V.D.) en Van Schaik (K.V.P.). Daarin wordt het wettelijk kader geschapen voor de invoering van een lotto, de op richting van casino's en het wegne men van belemmeringen voor kien- avonden en prijsacties bij winkel weken. UTRECHT. 1-4. Bij de „Aktie Na tuur", een grote nationale actie, die van september 1973 tot april 1974 in Nederland wordt gehouden, zullen tal van bevolkingsgroepen intensief worden betrokken. Doel van de actie is het werven van fondsen voor het Instituut voor Natuurbeschermings- educatie, de Landelijke Vereniging tot behoud van de Waddenzee en de Vereniging tot behoud van Natuur monumenten. Daarnaast is het ook de bedoeling, aandacht te vragen voor en informatie te geven over natuur en milieuvraagstukken. Prins Bernhard is ere-voorzitter van het comité van aanbeveling waarin vertegenwoordigers van al lerlei maatschappelijke groeperingen zitting hebben. Flitsen uit het buitenland SAN CLEMENTE. President Nixon en president Thieu van Zuid-Viet- nam hebben dinsdag laten weten dat zij zich ernstige zorgen maken over de troepenbewegingen en wapenzen dingen van Noord- naar Zuid-Viet- nam die in strijd zijn met het be standsakkoord. NEW YORK. De Newyorkse politie heeft een krachtige tijdbom gevon den in een drukke bus, die juist uit New York naar Massachusetts zou vertrekken. CAIRO. De Raad van de Arabische Liga heeft woensdag als zijn mening te kennen gegeven dat de Ameri kaanse wapenleveranties aan Israël betekenen dat de V.S. rechtstreeks deelnemen aan ,.de gewapende agressie tegen de Arabische wereld". DODELIJKE ONGELUKKEN NIJMEGEN. Bij het gew. arbeids bureau te Nijmegen brak woensdag middag een hangsteiger. Vier man nen, die onderhoudswerk verrichten, maakten een val van twintig meter. Eén van de mannen werd op slag gedood, een ander werd levensge- vaarlijk gewond. MAASTRICHT: In Maasti'icht is op het kruispunt E-9-Koningsplein de ai-jarige mejuffrouw H. Miesen uit Maastricht bij een aanrijding op slag' gedood. Zonder naar het slacht offer om te kijken is de bestuurder van de auto na de aanrijding door gereden. He tslachtoffer reed op een bromfiets. ROTTERDAM. In het Dijkzigtzie- kenhuis is de 67-jarige Rotterdam mer J. B. P. de Pauw overleden aan de verwondingen, die bij een ver keersongeluk in de Maasstad opliep. Bij het oversteken van de straat werd hij aangereden door een per sonenauto. De boerin zat ondertussen weer in haar stoel, maar kwam opnieuw overeind. „Enfin, je bent er nu toch. Koffie?" De man keek blij verrast. „Dat hoef je niet te vragen, Stien. Maar ik wil deze nare geschiedeins uit de wereld hebben. Ik weet wel, dat de koe en de hond er niet meer levend door worden. Ik wil enkel bereiken, dat je me gelooft, dat ik er part noch deel aan heb. Ik heb m'n hele leven vee verhandeld. Tot in Friesland en Drente en zelfs een paar keer in Overijssel toe. Denk je nu werkelijk, dat ik zo gek zal zijn om een koe van een boerin, die na de dood van haar man mijn klant bleef, te vergif tigen? Nee, Stien, zulke dingen lig gen me niet. Dat is mijn aard niet. 'O ja, ik weet best, dat ik niet zo'n mooie repuatie heb. In m'n jonge jaren was ik een vechtersbaas, die gauw het mes trok. Maar je mag m'n zakken navoelen, ik heb nooit meer een mes bij me. Wat moet ik met een mes? Nu ja, een zakmesje, zoals misschien iedereen bij zich draagt, maar dat mag geen naam hebben. Om van een revolver hele maal maar te zwijgen. Vraag het aan wie je wilt of ik als veehandelaar niet altijd een behoorlijk mens ben geweest. Ik heb nooit iemand bedon derd met een slechte koe. Ik heb nooit iemand teveel gevraagd. En als ik voor jou wat' moest verkopen, kreeg je van mij de volle prijs, die ik er voor ontving. Ik heb goede, heel goede herinneringen mag ik wel zeggen, aan je man. We waren dikke vrienden van jongsaf aan. En met jou heb ik ook altijd goed overweg gekund. De scène, die hier plaats vond, toen ik de vorige keer bij jou was, moeten we maar vergeten. Als ik je toen beledigd heb, bied ik je SITTARD. In haar kamertje in het klooster van de zusters-Carmelites- sen te Sittard is de 39-jarige zuster Christine 'André, geboren in Duits land, verbrand. Vermoedelijk is ze op haar stoel naast twee brandende kaarsen in slaag gevallen. Een van de kaarsen moet haar kleren hebben aangestoken waardoor haar habijt vlam vatte. AMSTERDAM. De 61-jarige heer H. Verburg uit Amsterdam is in het Wilhelmina Gasthuis in de hoofdstad overleden aan de verwondingen die hij op 27 maart had opgelopen bij een verkeersongeluk in de Raadhuis straat. De man was bij het overste ken onder een tram gekomen. ROTTERDAM. De Rotterdamse ri vierpolitie heeft, uit het water van de Nieuwe Maas het lijk opgevist van de 26-jarige Westduitse matroos H. J. Bartusch. De man, opvarende van het Westduitse binnenvaartschip „Birgit" werd sinds' 12 februari ver mist. Vermoedelijk bij het aan wal gaan is hij destijds te water geraakt en verdronken. WILLEMSTAD. De 52-jarige K. Dane is door onbekende oorzaak met zijn auto in de haven van zijn woon plaats Willemstad gereden en ver dronken. NAALDWIJK. De 70-jarige J. Minnaar uit Den Haag is in Naald wijk bij een autobotsing om het le ven gekomen. Bij hem in de auto zat de weduwe M. J. van Lieshout-de Regt uit Nijmegen. Zij werd gewond naar het Hoiy-ziekenhuis te Vlaar- dingen gebracht. ROERMQND. De 8-jarige Martien van Nieuwehoven uit Nederweert is door een auto overreden. Hij over leed bij aankomst in het ziekenhuis te Weert. mijn excuses aan. Enne jij, die op-* donder, die ik je gaf.ik heb en nu spijt van. Af en toe komt de oude Adam in me boven. Je had gelijk, toen je er tussen kwam. Omgekeerd zou ik net zo gehandeld hebben. Ik weet niet, wat me mankeerde, maar zo ben ik niet, echt niet". De boerin kwam met dé koffie en zette die voor hem neer. „We praten er niet meer over Vasen. Je veront schuldiging accepteer ik en we ver geten alles, wat hier voorviel die middag. Om je de waarheid te zeg gen, ben ik er blij om. dat jij het niet deed. Eerlijk waar. En Kees zal je ook wel de hand willen reiken, denk ik". De veekoper draaide zich naar de jongeman toe en stak zijn hand uit. „Zand er over?" Kees knikte goedmoedig en depo neerde zijn stevige knuist in die van de bezoeker. „Ik denk er net zo over als de boerin, meneer Vasen." „Laat dat meneer maar weg. jon gen. Jij blijkt hier op het bedrijf een goede kracht te zijn en .daarover kan ik niet anders dan blij zijn. Want ik mag de boerin hier. Dat weet ze. Verder zeg ik niks meer." Hij haalde een leren koker uit zijn binnenzak, opende die en hield hem voor de knecht open. „Hier, steek eens op. Of ben je nog niet groot genoeg voor een sigaar?" Lachend nam K.ees er een uit de koker. „Bedankt, Vasen. Ik wilde net de vredespijp gaan stoppen". „Doe dat en bewaar de sigaar voor vanavond. Als je klaar bent met je werk. Verder alles goed hier?" „Behoudens de zwartkop dan. ge lukkig wel". „O, dat komt wel in orde. Dank je voor de koffie, Stien. Nee, geen Wat biedt de BEELDBUIS? VRIJDAG 6 APRIL NED. I: Het is alles zeer lichte kost ivat de Tros op het eerste net voorschotelt. Tussen zeven en acht uur achtereenvolgens Calimero, de pientere dolfijn Flipper en de ge maskerde Zorro. Tussen tien voor half negen en ongeveer tien uur doet het kijkersvolk onder aanvoering van Jan Theys en Willy Dobbe opnieuw Zevensprong. Het lijkt erop, dat de Tros kosten noch moeite heeft ge spaard om de shoiv een groots allure te geven. Via Zevensprong wordt men alvast in de stemming gebracht van het Eurovisie-songfestival, dat in Luxemburg wordt gehouden. Van de Tros is tenslotte een vijftig mi nuten durende aflevering van de F.B.i: te zien. Een luguber sujet steelt van zijn verloofde haar kostbare ju welen. Er is echter een getuige. Bij het onderzoek blijkt de F.B.I. al snel dat de juwelendief een grote oplich ter is, die het voornamelijk op een zame vrouwen heeft gemunt. NED. II: Met een documentaire begint de Avro om zeven uur met haar vrijdagavond-uitzending. „Noordwaarts, noordwaarts" is de titel van een film over de Lappen. Een klein uur humor zit verpakt in de show van de Mounties, die na het journaal van acht uur te wachten staat. Piet Bambergen en Renée van Vooren zijn van plan ér weer een dolle boel van te maken. Als gasten heeft het komisch duo o.a. Mieke Bos, Wim v.d. Brink en The She pherds. Om tien over negen maakt Willem Duys zijn bekende vuist. Een bonte rij mensen, dieren en din gen kan men in dit anderhalf uur du rende programma op de buis ver wachten. De Avro geeft om tien over half elf het stuur over aan de Nos, die in een uitzending van drie kwar tier het licht laat schijnen over de mtizikale satire Satyricon van de Italiaanse dirigent en componist Bruno Maderna. De rubriek Uit de Kxinst en deel twee uit de serie Kunst als kritiek besluiten de uit zendingen op het tweede net. VRIJDAG 6 APRIL NED I: 10.45 Schooltelevisie; 1S.45 Ti-ta-tovenaar; 1S.55 Nieuws; 19.05 Calimero; 19.10 Flipper; 19.30 .Zorro; 20.00 Journaal; 20.20 Zevensprong: 22.00 De F.B.I22.50 Teleac. NED II: IS.45 Ti-ta-tovenaar: IS.55 Nieuws; 19.05 Noordwaarts, noord waarts; 20.00 Journaal; 20.20 De Mounties show; 21.10 Voor de vuist weg; 22.35 Ontdek je plekje; 22.40 Eigentijds; 23.25 Uit de Kunst; 23.35 Openbaar Kunstbezit; 23.40 Journaal, tweede meer, ik moet verder. Bij ^Koops onder Scheemda is vanmid dag boeldag. Hij houdt ermee op. Zijn land heeft hij al verkocht aan de gemeente, naar ik vernam. Ze gaan er huizen op bouwen. Misschien is er onder het vee nog iets, wat ik kan gebruiken, he?" Hij knipoogde tegen Kees, maar deze begreep het blijkbaar niet. „Tot ziens, mensen, ik ben machtig blij, dat deze nare ge schiedenis ontzenuwd is. Het beste. als ik mag, wip ik nog wel eens een keer aan." „Natuurlijk, Vasen. Je kent me langer dan vandaag: behoorlijke mensen zijn hier altijd welkom." Hij schudde de hand van de boerin „Ik zal proberen m'n leven te bete ren, Christien. Een mens is nooit te oud om zich te leren beheersen. Tot kijk." De twee in het grote woonvertrek hoorden de auto wegrijden. Ze keken elkaar aan. De boerin schudde haar hoofd. „Nu snap ik er helemaal niets meer van. Als Vasen het niet gedaan heeft, wie is dan wel de schuldige? Laten we één ogenblik aannemen, dat het met de zwartkop een samen loop van omstandigheden is geweest, hoewel.... nu ja, dat kan er nog mee door. Maar wie ter wereld haalt het in zijn kop om opze hond dood te schieten? Kun jij daar een antwoord op geven?" „Gelooft u het werkelijk, dat Va sen het niet gedaan heeft?" „Luister, Kees, ik ken hem al ja ren. Elk mens heeft z'n fouten, ge breken en noem maar op. Jij, ik, Va sen, iedereen. Maar hij heeft ook goede eigenschappen. En als hij zegt, dat hij er onschuldig aan is, geloof ik hem. Jij twijfelt nog?" (wordt vervolgd) i a.s. maandag de GEHELE dag gesloten _i wegenp beursbezoek |Uf?-HhRLOGER ZIERIKZEE - TELEFOON (01110). 2443 i JUWI FEUILLETON DOOR J. L. POSTHUMUS 39 Panty P-Short - dé benJh zijn wat langer, het broekje wat kj>rlir. 1 1 Prettige panties rokjes! in de blauwe verpakking

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 6