I m ponroi BOR KHAN Delta Sport nam deel aan laatste cross van Zeeuwse competitie W. Krahier (V.O.G.) kampioen kader 38/2 3e klasse distriet Sch.-Duiveland K.N.B.B. Viertallencompetitie distr. Sch.-Duiveland All Ready wint van Seolto en promoveert naar landelijke competitie K.N.K.B.-C.K.B. MICROKORFBAL DOSKO—NOAD II Beide teams gaven elkaar bijzon- de weinig toe. Een puntenverdeling'" had de krachtsverhouding in het veld dan ook beter weer gegeven. Voor de aanvang van de wedstrijd ovei-handigde de heer J. de Wit na mens de afdeling Zuid West aan de aanvoerster van NOAD Ria v. d. Weijde-Smits de kampioensmedaille. NOAD nam door Adrie v. d. Linde de leiding 0-1. Door Ina Jonker kwam de scoor weer in evenwicht 1- 1. waarna Jan Bodbijl NOAD weel een voorsprong gaf 1-2. Door Frans de Vrieze en Ina Jonker kwam DOSKO weer voortreffelijk terug 3-2 met welke stand de le helft werd afgesloten. Na de hervatting had Adrie v. d. Linde direct succes 3-3. maar DOSKO kwam door twee tref fers van Martien Moermond weer op voorsprong 5-3. De rollen werden hierna weer volledig omgekeerd. Cobby Witte Ria v. d. Weijde-Smits en Jan Bodbijl gaven NOAD een 6-5 voorsprong welke door Martien Moermond 6-6 weer teniet werd ge daan. Twee minuten voor tijd scoor de aanvoerster Ria v. .d Weijde- Smits voor haar team het winnende doelpunt 6-7. All ReadyOranje Zwart 41 Een verdiende overwinning voor All Ready dat over de gehele slinie beter speelde dan de bezoekers. In de beginopstelling zorgdenWilma Verkaart en Jaap van Gai&el voor een 2-0 voorsprong. Na de "vakver--- wisseling wist. Oranje Zwart tegen te scoren 2-1. waarna Bart de Jonge de ruststand op 3-1 bepaalde. Ook na de hervatting bleef All Ready het beste van het spel behouden wat Theo v. d. Weele nog in het scoren van één treffer tot uitdrukking wist te bren gen 4-1. BrouwershavenNOAD 02 NOAD verdiende de overwinning omdat 't net iets meer produktiviteit aan de dag legde dan de Brouwena- ren die zeker net zoveel doelrijpe scoringskansen kregen dan de club uit Dreischor. Bert Helbers gaf NOAD de leiding 0-1. waarna Jan v. d. Velde de eindstand op 0-2 bepaal de. ZSC II—DOSKO 1—1 De 1-1 eindstand gaf de krachts verhouding in het veld vrij goed weer. Aanvallend waren beide teams niet sterk. Al in de le helft .'werd de 1-1 eindstand bereikt. Leo Dalebout gaf ZSC voorsprong 1-0. welke door Kees Reijnhout weer on- gedaan werd gemaakt 1-1. All Ready II—Good Luck III 1—1 All Ready wel sterker in het veld maar aanvallend zwak. Een aantal doelrijpe kansen werden om zeep gebracht waardoor zij met de helft van de inzet genoegen moest nemen. Freddie Dufner opende voor All Ready de score 1-0. waarna Kees Otting de gelijkmaker liet aanteke nen 1-1. All Ready—PKC 4—4 Na de wedstrijd tegen Seollo moest All Ready het nog opnemen tegen PKC voor het kampioenschap van de afdeling Zuid West. All Ready verscheen in deze wedstrijd met twee junioren, Cora Krijger en An dre Achterberg, binnen de lijnen die zich voortreffelijk weerden. Leo Fonteine gaf All Ready de leiding 1-0, waarna PKC de balans in even wicht bracht 1-1. Na de vakverwis seling gaf Corrie Stoutjesdijk-Hille- man All Ready met een mooi af standsschot weer de leiding 2-1. Coi'rie Kloet-van Nieuwenhuize be nutte hierna een strafworp 3-1 met welke stand de le helft werd afge sloten. Na de hervating schoot Piet de Ronde vanaf de middenlijn raak 4-1. All Ready leek een gewonnen wedstrijd te spelen maar PKC slaag de erin voortreffelijk terug te ko men. Met een doelpunt in de aller laatste seconden slaagden zij er zelfs in een gelijkspel uit het vuur te sle pen 4-4. Bij het nemen van de straf- worpen bleek PKC over net iets be tere schutters te beschikken (3-2) dan All Ready waardoor het afde lingskampioenschap bij hen terecht kwam. Good LuckAll Ready 56 Een niet op volle toeren draaiend All Ready is het maar net gelukt haar laatste competitièwedstrijd in winst om te zetten. Voor de Vanvart£ van de wedstrijd overhandigde, de heer J. de Wit. lid van de micro- korfbalcommissie van de afdeling Zuid West aan aanvoerder Piet de Ronde van All Ready de kampioens medaille. Uit een goed door Piet de Ronde genomen strafworp nam All Ready de leiding *0-1 waarna Leo Fqpteine met een afstandsschot de stand op 0-2 bracht. Na de vakver- wis?£eling had Good Luck aanvoerder ,Cor. van Nimwegen al snel succes 1-2. All Ready liet hierna drie straf- worpen Henk Vermeule twee en Adrie Stoutjesdijk één. ónfienut. Na de rust zorgde Corrie Kloet-van Nieuwenhuize voor 1-3. Nog in de zelfde minuut scoorde Leen van Antwerpen tegen 2-3- Met een keu- i-ig schot werd het hierna 2-4 door Adavan Tiggelhoven-Hage en 2-5 uit'qen doorloopbal van Corrie'Kloet- van Nieuwenhuize. 'All Ready 'ver zuimde hierna om door te gaan waardoor Good Luck weer de gele genheid kreeg om terug te komen. Uit een strafschop reduceerde Cor van Nimwegen de achterstand tot 3-5. Wel zorgde Leo Fonteine hierna uit een strafworp voor 3-6 maar Leen van Antwerpen, vrije kans. en Wim Hobbel, strafworp, (5-6) zorg den nog voor een spannende slot fase. ZSC—Delta 3—5 Gebrek aan voldoende productivi teit. speelde ZSC ook in deze wed strijd ernstige parten. Met een iets grotere, en betere schotvaardigheid had er voor de rood-witten zeker een kans op wjnsfjn gezeten. Uit een door Jaap Vós benutte strafworp nam Delta in de eerste speelhelft een 1-0 voorsprong-Na .de rust bracht Lou Louwerse uit een doorloopbal beide partijen weer naast elkaar 1-1. Met een fraai afstandsschot gaf Daan Bezuijen ZSC na de vakverwisseling zelfs een 2-1 voorsprong welke door een door Han Gelier benutte straf worp weer teniet werd gedaan. Weer in de begin-opstelling gaven Rie van Veen en Cor van Vliet Delta' een 4-2 voorsprong. Even zorgde Daan Be zuijen hierna nog voor wat spanning 3-4. maar het was tenslotte Johan Braber die de overwinning voor zijn club wis,t..y.eilig te stellen 3-5. DFSBhcuwei^iaven 91 Een verdiehde, maar wel wat ge flatteerde overwinning voor DFS dat veel schotvaardiger was dan het nogal verzwakte team van de Brou- wenaren. Joop Hanse (2 maal) en Joke Kenters (2 maal) bezorgden de club uit de Westhoek al in de eerste BILJARTEN helft een 4-0 voorsprong. Na de her vatting liep DFS rustig* verder uit. Door Joop Hanse, PeterTangeman. Jan van Nieuwenhuizé^en Maarten Hanse werd de stand op 8-0 ge bracht. Met een keurig schot wist Peter Bokelaar hierna de eer te red den 8-1 waarna Joop Hanse de eind stand op 9-1 bepaalde. AU Ready IIOranje Zwart 55 Maar net op het nippertje is het de reserves van All Ready gelukt om nog één puntje in de wacht te slepen. Vooral in de le helft liet de scfcotvaardigheid van de thuisclub nog al wat te wensen over. Oranje Zwart, dat beter gebruik van de ge boden kansen wist te maken, kon de eerste helft met een 3-0 voorsprong afsluiten. Na de hervatting kwam All Ready uitstekend terug. Al in de allereerste minuut wist Tonnv Hage te scoren 1-3. Met een voortreffelijk schot zorgde Levien Scheele voor 2-3 waarna Joop de Regt de balans in evenwicht bracht 3-3. All Ready kreeg hierna weer een zware klap te verwerken daar Oranje Zwart er binnen de kortst mogelijke tijd in slaagde weer voorsprong te nemen 3-5. Nadat Joop de Reet een straf worp onbenut had gelaten kreeg de thuisclub zes minuten voor tijd weer hoop toen Levien Scheele de korf wist te doorboren 4-5. In de bijzon der spannende slotfase gelukte het Joop de Regt twee minuten voor tijd met een bijzonder mooi afstands schot de gelijkmaker in de korf te laten verdwijnen'5-5. All Ready—Noad 4—5 x Tol in de laatste minuut van de laatste wedstrijd is het een geheel open vraag gebleven wie er in de le klas E bij de junioren beslag op de kampioenstitel zou gaan leggen. Voor de aanvang van de laatste nog te spelen wedstrijden had Ventura Sport, dat ook nogT het beste doelge- nv'ddelde had, de'beste-kansen hier op. Good Luck, dat theoretisch ook nlog een kansje had, zorgde evenwel voor de 'verrassing door Ventura Sport met 7-5 te kloppen. Voor de aanvang van de wedstrijd All Ready- NOAD was deze uitslag al bekend, waardoor de blauw-witten wisten dat zij reeds aan een gelijkspel ge noeg hadden om op de eerste plaats te kunnen eindigen. Buiten verwach ting gaf All Repdy echter zo voor treffelijk partij'dafNOAD zelfs in de 2e helft tegen een 4-2 achterstand aan keek. Pas in de .'slotfase gelukte het NOAD deze-3chtei-stand in een 5-4 voorsprong om te zetten waar door zij weer een steentje bijdroegen in het succes dat de club uit Drei schor dit seizoen weet te oogsten. Wim Kramer Met grote overmacht is Wim Kra mer van de biljartvereniging V.O.G. te Zierikzee er te Noordgouwe in hotel v. d. Weijde in geslaagd beslag te leggen op het kampioenschap ka der 38 2 derde klasse van het dis trict Sehouwen-Duiveland van de K.N.B.B. Alle zes te spelen partijen heeft Kramer in winst weten om te zetten waarbij hij met zijn algemeen ge middelde van 10.14 tevens naar de 2e klasse promoveerde. Voor Wim Kramer die vorige week te Ouwer- kerk ook op de titel handstoten (groot) beslag wist te leggen bete kende dit zijn tweede kampioen schap in zeven dagen. In de finale- partij. tegen F. C. Hanse. liet de kampioen nog een fraai staaltje van zijn kunnen zien. Op het moment dat hij 150 caramboles had gescoord pro duceerde hij een fraaie serie van 98 caramboles, net twee tekort om de partij uit te maken. Wel betekende dit de hoogste serie welke in het toernooi werd gescoord. Ook het hoogste partijgemiddelde (13.21) bracht Kramer op zijn naam. Aan het slot overhandigde de voorzitter van het district de heer A. J. Vas- seur aan de kampioen de bondsme- daille en de districtswisselbeker. Daar Kramer voor de derde ach tereenvolgende maal dit toernooi wist te winnen kwam de wisselbeker definitief in zijn bezit. Het toernooi werd voortreffelijk door de biljart vereniging K.V.L. georganiseerd. De eindstand: w. J. Kramer. V.O.G., Zierikzee 6 1500 148 98 13.21 10.14 12 F. C. Hanse, Concordia, Zierikzee 6 1221 209 55 8.36 5.84 8 L. Koster, V.O.G., Zierikzee 6 1072 218 33 5.70 4.92 4 A. M. Geelhoed, V.O.G., Zierikzee 6 1027 215 37 6.96 4.78 0 WILIIELMINADORP, 24-2. De vierde en laatste wedstrijd van de Zeeuwse crosscompetitie werd geor ganiseerd door A.V.'56 uit Goes in het bos bij Wilhelminadorp. Hef1, par cours was er nogal modderig door de vele neerslag maar behalve bij een Domeinencross schijnt dat tot één van de kenmerken van een oross te behoren. Meisjespupillen: Vijf Delta "Sport- meisjes gingen in de pupillengroep voor een afstand van 600 meter van start. Ditmaal was Karin Pen te de sterkste van de vijf, ze werd vierde van het totaal. Michaela Jongschaap eindigde er vlak achteraan op een 6e plaats Hanneke Verheij werd een goede zevende. Daarna kwam als tiende binnen Rosita van Goethem, die Jenny Kouijzer (lie) in de sprint versloeg Meisjes C: Bij de C-meisjes (1000) meter kwamen 6 Delta Sport-meisjes aan de start. De eerste 3 plaatsen werden bezet door 2 Schelde Sport- meisjes en één van RKHAV. Direct daarachter aan kwam Rietje Stout jesdijk. die weer een uitstekende wedstrijd liep. Jozien van Westen- brugge, die er steeds beter in komt, verraste met een vijfde plaats, voor Anita Koopman uit Serooskerke (6e). Verder liepen ook Nelleke Geluk uit Ellemeet en Ellen Dreyer een prima wedstrijd. Ze werden resp. 8e en 9e. Anita Kouijzer tenslotte legde beslag op een 14e plaats. Bij de B-meisjes (1500 meter) kwam Joke Geluk op dit gladde ter rein niet zo snel uit de voeten. Ze eindigde als 6e. Jacomein Stenhuis liep de wedstrijd goed uit en werd zevende. Jongens: Bij de jongenspupillen was één Delta Sport vertegenwoor diger, ril. Rini Stoutjesdijk Vorige week werd Rini 5e: op dit terrein ging' -het ook bij hem minder snel, hij werd lie van een groep van 22 pu pillen. Frits Verhey slaagde in z'n voornemen A. Maas van Schelde Sport, zijn naaste concurrent in het algemeen klassement, voor te blijven De D-jongen Frits vergat daardoor nog verder naar voren te gaan, hij eindigde nu nog op een achtste plaats, hij eindigde nu op een achtste plaats. Maas werd 9e Jos Geluk moest bij de C-jongens een afstand van 1500 meter afleggen Dat deed hij uitstekend. Hij eindigde op een mooie 5e plaats voor zijn me dedinger C Reijn van RKHAV. Over deze afstand deed Jos 5.37 min. Heren: De heren startten voor 9000 meter. Eén van die heren was één van Nederlands beste lange afstand- lopers Piet Vonck uit Hulst. Piet eindigde met bijna 1 minuut voor sprong op Kees van Dalen, ook geen kleine jongen meer op dit gebied, op de eerste plaats. Delta Sport-heer Martin Moermond uit Noordwelle liep een beste wedstrijd. Na 9 ronden van 1000 meter kwam hij als 9e aan de finish. Ook Wim Schot was bij de eerste 20 aankomenden, nl. 18e. Na afloop van de wedstrijden wer den de bekers uitgereikt voor de eersten in de verenigingsklassemen ten en voor de eersten in de indivi duele klassementen. Voor Delta Sport was er in beide klassementen dit jaar niets te verdienen. In een uitstekend gespeelde wed strijd is All Ready er zaterdag te Roosendaal in geslaagd op Seolto uit Vlissingen een verdiende overwin ning le behaleft. In het begin van de wedstrijd speelden de zenuwen bij beide teams.een belangrijke rol. All Ready kre^g al snel door dat het ze ker niet van de Vlissingers behoefde te verliezen. Na een kwartier spelen kon Piet de Ronde met een schot Piet de Rpnde: drie treffers voor promoverend All Ready. (Foto: Zierïkzeesche Nieuwsbode) vanuit de hoek achter de korf All Ready de leiding geven 0-1. Seolto zette hierna alles op alles om deze achterstand weer weg te werken maar door knap verdedigen, vooral Henk Vermeule die vrijdag nog bij een ongeval gewond was geraakt speelde een prima partij, wisten zij de aanvallers van Seolto het scoren te beletten. Nadat Seolto een straf worp onbenut had gelaten slaagde Piet de Ronde er uit een doorloopbal in de voorsprong tot 2-0 op te voe ren. Direct na de vakverwisseling wist Seolto uit een doorloopbal tegen te scoren 2-1. met welke stand de leJ helft werd afgesloten. Na de nost werd er in een bijzonder hoog tempo door beide teams gespeeld. Met èen afstandsschot had Seolto het eerst succes 2-2 maar direct na het wisse len schoot Piet de Ronde zijn derde treffer door de korf 3-2. Seolto was hier even door aangeslagen waarvan All Ready een dankbaar gebruik maakte door Leo Fonteine die een strafworp in een doelpunt omzette 4-2. Seolto liet hierna twee strafwor- pen onbenut. Twaalf minuten voor tijd wist All Ready de wedstrijd de finitief in haar voordeel te beslissen door Adrie Stoutjesdijk die na zich keurig te hebben vrijgespeeld het le der in de korf tikte 5-2. Seolto wist hierna nog eenmaal de All Ready korf te doorboren 5-3 maar verder lieten de rood zwarten, die op bal bezit speelden, het niet meer komen. Voor de viertallen-competitie van het district Sehouwen-Duiveland der KNBB werden de volgende wedstrij den gespeeld: Klasse C 3, afdeling A. Entre Nous-K.V.L. 2-7. M. v. d. Schee-L. J. de Munnik 0-2; J. Kort- M. de Rijke 0-2; J. de Regt-A. van Dienst 2-0; P. v. d. Schee-C. Stouten 0-2. V.O.G.-O.K.K. 0-9. W. J. Kramer- M. Lems 0-2; C. v. d. Bos-J. C. Goudswaard 0-2; A. Berrevoets-R. Poelman 0-2; Th. Kramer-L.. van Klinken 0-2. K.V.L.-V.O.G. 7-2. L. J. de Mun- nik-W. J. Kramer 2-0: M. de Rijke- C. v. d- Bos 2-0; A. van Dienst-A. Berrevoets 2-0; C. Stouten-Th. Kra mer 0-2. Entre Nous-V.O.G. 2-7. P. v. d, Schee-Th. Kramer 0-2: J. de Regt- A. Berrevoets 0-2; J. Kort-C. v. d. Bos 0-2; M. v. d. Schee-W. J. Kra mer 2-0. K.V.L.-O.K.K. 5-4. C. Stouten-L. van Klinken 0-2; A. van Dienst- R. Poelman 2-0; M. de Rijke-J. C. Goudswaard 0—2L. J. de Munnik- A. R. Heijboer 2-0. óm clistrictskampioen- schap le klasse libre .Vrijdag, zaterdag en zondag 2. 3 en 4 maart a.s. zal in hotel „Molen de Lelv" te Scharendijke door de bil jartvereniging „Molen de Lely" het toernooi georganiseerd worden om het persoonlijk kampioenschap le klasse Libre van het district Sehou wen-Duiveland der KNBB. Aan dit toernooi zal worden deelgenomen door: J. L. de Hooge en L. Koster, beide V.O.G.. Zierikzee: M. Lems, O.K.K.. Nïeuwerkerk en C. Hector, Entre Nous, Zierikzee. Vrijdagavond te 19.00 urn- zal het toernooi worden geopend met de volgende partijen: C. Hector-M. Lems en J. L. de Hoo- ge-L. Koster. De lengte der partijen bedraagt 200 caramboles. Klasse C 3, afdeling B. Bommenede-D.O.S. 7-2. W. J. Han- se-D. Sies 0-2; H. Steenland-C. v. d. Werf 2-0; J. J. Klomp-W, A. Knijper 2-0; J. M. van Almkerk-L. v. d. Maas 2-0. Dc Drie Schapcn-Bommenede 2-7. A. J. Dorst-W. J. Hanse 0-2; M. C. Mol-J. J. Klomp 2-0; W. J. Doele- man-H. Steenland 0-2; J. Nelisse-J. M. van Almkerk 0-2. D.O.S.-De Drie Schapen 5-4. D, Sies-A. J. Dorst 0-2; G. Monster-J. Doeleman 2-0; P. Bodbijl- W. J. Doe- leman 2-0; C. v. d. Werf-J. Nelisse 0-2\ Klasse C 4, afdeling A. D.O.S.-K.V.L. 2-7. J, de Jonge-* (Koopman 2-0; A. v. d. Zande- J. v. d. Weijde 0-2; M. Snoek- A. Braber 0-2: C. W. Bom-M. D. Voshol 0-2. Onder Vrienden-O.K.K. 2-7. J. Hart-H. v. d. Sande 2-0; Th. den En- gelsman-J. Matthijsse 0-2; H. Fond- se-C. Padmos 0-2; A. v. d. Weel-J. Lemsom 0-2. D.O.S.-Onder Vrienden 5-4. J. de .Jonge-J. Hart 0-2; A. v. d. Sande-P. Koek 0-2; M. Snoek-I-ï. Fondse 2-0; C. W. Bom-A. v. d. Weel 2-0. K.V.L.-O.K.K. 7-2. M. Voshol-J. Lemsom 0-2; A. Braber-C. Padmos 2-0: J. v. d. Weijde-J. Matthijsse 2-0; J. Koopman-M. L. Goudswaard 2-0. Klasse C, 4, afdeling B. Bommenede-De Carambole 5-4. J den Haan-G. Slagier 0-2; C. de Wit- B. de Rijke 0-2; H. de Vlieger-K. Dorst 2-0; W. J. v. d. Meer-A. Ver west 2-0. Bommenede-O.K.K. 4-5. M. van Leersum-M. Quist 0-2: H. de Vlieger -A. R. Heijboer 2-0; C. de Wit-M. Matthijsse 2-0; H. Koopman-J. C. van Felius 0-2. De Carambole-O.K.K. 5-4. A. Ver- west-M. Quist 2-0: B. de Rijke-M. Matthijsse 0-2; G. Slagter-J. C. van Felius 2-0: J. Dorst-A. R. Heijboer 0-2. De Carambole-Bommenede 5-4. G. Slagter-H. Koopman 2-0; B. de Rijke -C. de Wit 0-2; K. Dorst-H. de Vlie ger 0-2; A. Verwest-J. den Haan 2-0. Het lokkende zwaard Schoniven-Duivelandse Sportspiegel Delta sloot seizoen af met grote overwinning op Ventura Sport II De All Ready-adspirantcn bleven de baas over Oranje-Zwart Monsterzege van Good Luck op D.B.G.C. De Good Luck-reserves eidigden op de bovenste plaats 2e klas M. 163. ..Brr, ge zoudt koud worden van ver veling. Er is hier geen kip te zien en toch moeten wij maar „wachten en nog eens wach ten. Man. ik word er „tureluurs" van". De Noorse krijger ziet de andere met een ge melijke blik aan, als verwacht hij niet anders dan bijval. Hoeveel dagen liggen zij hier nu al sinds koningin Winonah het kamp heeft op geslagen en zelfs twee tenten lussen het ge boomte liet plaatsen'? Dc; oude Noor, die zijn ongeduldige met gezel op deze vooruitgeschoven wachtpost zwijgend heeft aangehoord, kijkt langzaam op. „Tja. de koningin denkt dat de koning daar ginds is, omdat de Vala het gezegd heeft". Na denkend staart; de ijzervreter in de verte. „Ja, ja, ik weet het. begin nu maar niet meer over vroeger", valt de ander hem bits in de rede. „Ik vind het anders niets gedaan met een vrouw aan het hoofd...." Snol hcl't de grijsaard zijn hand op. „Zwijg, melkmuil! Wat weet gij van vroeger! En geef liever uw ogen de kost, daar zit gc hier voor. Kijk, daar in de verte". „Verdraaid, ruiters!" De andere is zijn on tevredenheid vergeten en gespannen zien beide Noormannen de stippen snel naderbij komen. Zij houden hun bogen klaar. ..Noma den':, gromt de oude en zijn ogen krijgen een harde uitdrukking. „Ja. dat zie ik", snauwt de jonge krijger geérgerd. Hij kan het niet goed lijden dat de oude veteraan de ruiters het eerst heeft waargenomen. De groep wordt steeds duide lijker zichtbaar en hun ogen laten de pp en neer deinende gestalte geen seconde los. „Alle duivels, ziet ge dat! De oude Noor valt bi.jna achterover door de kracht waar mede de andere hem in de zijde port. „Kijk. die ene voorop, dat is geen nomade! Dat is er één van ons. zowaar ik leef! Wie zou flat zijn? De koning?" De oude geeft geen antwoordt. Zijn ogen blijven op dc ruiter gevestigd: „Sapperloot dat... dat is heer Rorik! Ja, hij is het! Uils kuiken, kijk. ziet ge die rode baard? Het lijkt wel een pruik zo woest, maar het is nog even rood als vroeger. Alsof er vuur in zit. Zou hij hun gevangene zijn?" „Neen, natuurlijk niet! Ziet ge niet hoe hij praat met die hoofdman, die nomade? Hij is niet gebonden en hij is gewapend ook' Die lui zijn vast bondgenoten van de koning. Neen, hij is zeker niet gevangen...." „Tja. ik geloof dat ge gelijk hebt.... of zou het een list zijn?" Wantrouwend slaat de grijze krijger heer Rorik gade. „Neen. natuurlijk niet, oude zeur! Dan zou den ze hem toch nooit zo rustig voorop laten rijden! Kom. ik ga de koningin halen, vangt gij ze op! Vrouwe Winonah zal zeker de eer ste willen zijn om' onze heer Rorik te be groeten. Delta sloot het seizoen 1972/1973 af met een 10-1 overwinning op Ven tura Sport II. NOAD 10 7 1 2 74-32 15 Good Luck 10 6 2 2 45-29 14 Ventura Sport 10 6 1 3 74-35 13 Delta 10 4 1 5 40-49 9 All Ready 10 3 1 6 47-51 7 Ventura Sport II 10 1 0 9 11^92 2 In de le klas G bij de adspiranlen bleef All Ready in de sporthal „On derdak" met 4-1 de baas over Oran je Zwart. Kampioen Good Luck sloot de co'mpelitie af met een monster- overwinning van 12-1 op DBGC, ter wijl Delta maar net met de hakken over de sloot ïêfbam tegen VIOS. Good Luck 11 ZSC Good Luck III Delta 11 All Ready II 8 S 0 0 37- 4 10 8 0 0 2 35-13 12 8 2 2 4 10-18 0 8 116 9-39 5 8 116 5-22 5 Good Luck 10 10 0 0 59- 7 20 Delta 10 5 1 4 19-33 11 VIOS(N) 10 4 2 4 27-20 10 All Ready 10 4 2 4 26-22 10 DBGC 10 2 1 7 12-40 5 Oranje Zwart 10 2 0 8 19-42 4 In de 2e klas M wisten ook de re serves van Good Luck op de boven ste plaats te eindigen door met 2-0 van ZSC le winnen. All Ready 11 moest zich in hel treffen met Good Luck III tevreden stellen met een 1-1 imntverdeling. In de 2e klas N won NOAD met 2-0 xmn Brouwershaven, Niet zonder een beetje fortuin won SVOWK met 2-1 van All Ready, terwijl ZSC II en DOSKO de puntjes broederlijk deel den (1-1). NQAD 10 9 1 0 38- 5 19 SVOWK 10 6 0 4 19-18 12 ZSC II 10 5 1 4 14-17 11 Brouwershaven 10 3 2 5 10-16 8 DOSKO 10 2 3 5 15-20 7 All Ready lil 10 1 1 8 7-26 3 In de le klas F bij de pupillen slo ten All Ready en ZSC 11 het seizoen af met een doelpuntloos gelijkspel, terwijl Brouwershaven en SVOWK het op een 1-1 puntenverdeling hiel den. NOAD 8 8 0 0 36- 2 16 All Ready S 4 2 2 12- 7 10 ZSC II 8 2 3 3 3-15 7 SVOWK 8 0 4 4 2-16 4 Brouwershaven 8 0 3 5 2-18 3

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 7