^renóboerin de hervormde kerk De opschriften van oude grafstenen in ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 30 januari 1973 Nr. 21221 vaak vreemde dingen bij haar in huis. Het feit dat de graven van haar en haar moeder zich bevinden op de begraafplaats, op het eind van de Nieuwe weg tonen aan dat deze begraafplaats aangelegd is tussen het overlijden van de dokter en dat van zijn vrouw (1866). Omstreeks 1860 moet deze begraafplaats zijn ge maakt, en was mevr. Keiler wel een van eersten die hier hun laaste rust plaats vonden. Tenslotte zij nog ver meld dat aan de zuidkant van de Herv. kerk in het interieur de prach tige graftafel zich bevindt van de adelijke Vrouwe: Suzanna Maria Loncque wed. van Johan Cau, die in september 1752 overleed, en in de grafkelder in de kerk hier ter plaat se begraven werd. Hier zou echter wel een volledig artikel over te schrijven zijn. Oosterland L A. Capelle Huisdieren dupe bestand DA NANG, 27-1. De duizenden straathonden, de enkele apen en de paar slangen die de huisdieren van de 23.000 res terende Amerikaanse dienst plichtigen in Vietnam zijn geworden, moeten in de ko mende weken worden afge maakt wanneer hun bazen naar huis terugkeren. De plaatselijke legerzender herinnert de soldaten er regel matig aan dat ze niet langer met het afmaken van hun die ren moeten wachten en dal ze het kunnen laten doen door leger-veeartsen als ze het zelf niet over hun hart kunnen verkrijgen. De vrees bestaat dal ziektes uitbreken wanneer men de honden na ahet vertrek der Amerikanen loslaat en ze ver wilderen. DODELIJKE ONGELUKKEN ARNHEM. De 63-jarige mevr. Th. Hermsen-Gerritsen uit Arnhem is in het St.-Elisabeth-Gasthuis over leden aan de verwondingen die zij twee weken geleden opliep bij een verkeersongeluk op de Rijnbrug haar woonplaats. Zij werd toen, ter wijl ze haar tas opraapte, door een bromfiets aangereden. OISTERWIJK. In het St.-Elisa- bethziekenhuis te Tilburg is de 62- jarige Hendricus van der Wiel uit Öisterwijk overleden. Op 22 januari jl. reed hij met zijn bromfiets in zijn woonplaats frontaal tegen een per sonenauto. HEERENVEEN. De 41-jarige ma negehouder P. van Hal uit Den Haag is in Nieuwehorne .gemeente Heerenveen bij een verkeersonge luk om het leven gekomen. Hij stap te uit zijn auto en liep zonder vol doende op het verkeer te letten de weg over. waarbij hij door een per sonenauto werd gegrepen. AMSTERDAM. Een ernstig auto ongeluk op de Nieuwe Leeuwarder- weg in Amsterdam-Noord heeft in de nacht het leven gekost aan de 34- jarige werkvoorbereider B. Rhemrev uit Monnickendam. DOKKUM. De 17-jarige scholiere Saskia Huyser van Reenen uit Dok- kum is in haar woonplaats gedood, toen zij door een personenauto werd geschept. Zij stond langs de weg bij iemand die een bramfiets repareerde. BOLS WARD. Het 12-jarige meisje J. M. Vrolijk uit 't Harde is bij een verkeersongeluk op de rijksweg Bolsward-Sneek in Kievitshorne (gem. Wonseradeel) om het leven ge komen. De auto, waarin naast het meisje ook haar ouders zaten, kwam frontaal in botsing met een andere personenauto. DELDEN. De 75-jarige mevrouw M. D. Kappert uit Dalfsen is overle den in het ziekenhuis te Hengelo na een verkeersongeluk in Delden. Het ongeluk gebeurde zaterdag, toen een personenauto een van de volgauto's van een begrafenisstoet in de flank aanreed. Naast het slachtoffer zijn twee mensen gewond naar het R.K.- ziekenhuis te Hengelo overgebracht. DIEMEN. Uit het Amsterdam-Rijn kanaal in de gemeente Diemen is een auto opgehaald met het stoffelijk overschot van de 58-jarige uitvoer der H. van den Berg uit Ermelo. Het slachtoffer, dat dagelijks tussen zijn woonplaats en zijn werk in IJmuiden heen en weer reed. werd sinds vrij dagavond 19 januari vermist. LEIDEN. In het Academisch Zie kenhuis in Leiden is zondagmorgen overleden de 30-jarige J. Boeken- steyn uit Ter Aar. De man was één 'van vijf gewonden bij het verkeers ongeluk van zaterdagavond in Rijn- saterwoude. De juiste toedracht is nog niet beked daar de politie de gewonde getuigen nog niet heeft kunnen horen. AMSTERDAM. De 48-jarige M. A. Verhoef uit Diemen is in het Wilhel- minagasthuis in de hoofdstad over leden aan de gevolgen van een ver keersongeval. De man kwam op 25 januari op het waterlooplein in Am sterdam met zijn bromfiets te vallen en moest met ernstig hoofdletsel worden opgenomen. DOETINCHEM. In Wehl bij Doe- tinchem is in de nacht van vrijdag op zaterdag de 21-jarige beroeps militair G. J. M. Zweers uit Venlo om het leven gekomen, toen hij met zijn auto rechtdoor reed in een bocht, in plaats van linksaf te slaan. Hij overleed ter plaatse. Sprekende stenen" Oosterland OOSTERLAND, januari. Nu de kerkrestauratie van de Ned. Herv. Kerk alhier wijze haar beslag gekre gen heeft onlangs, waren we in de gelegenheid onder deskundige lei ding een onderzoek in te stellen naar de oude grafstenen, die zich in dit al oude Godshuis bevinden. Moeizaam hebben we getracht de letters en cij fers te ontraadselen wat geen klei nigheid was. omdat er veel is weg gesleten doordat er over deze zerken honderden jaren gelopen is. Verder zijn de „wereldlijke" wapens, van de steen afgehakt in de Franse bezet tingstijd, toen het „vrijheid, gelijk heid en broederschap" geen wapens of andere tekenen van adelijke af komst gedoogde. Alleen de geestelijke wapens wer den gespaard, zoals van priesters en andere religieuzen. Oudtijds werden veel mensen bin nen de kerkmuren begraven, doch lang niet iederéén kon zich de weel de veroorloven zijn familieleden aan grafstenen te bezorgen op hun laat ste rustplaats. In hoofdzaak waren het de notabelen onder de bevolking die dit hadden. Een achttal zerken binnen de kerkmuren en een drie tal buiten het gebouw werden door ons ontleed, in zoverre dit mogelijk was. De eerste steen had een „huismerk' in de vorm van de letter X, en als opschrift: Hier leyt begraaven Len- naert Mattheusz. sterf anno( niet verder ingevuld) Ende Janne, syn huysvrou, sterf anno XVCXV, den XXIZ dach july. (24 juli 1515) Een echtpaar, zonder wapens, maar wel een huismerk. Bij de tweede steen is het man- en vrouwwapen uitge hakt, ze heeft als opschrift: Hier leyt begraaven juffrouwe Suzanna Maria de la Saulx, huysvrouwe van Adolph Path, Balliu en Dyskgraave over Oosterland, 's Heer Jansland, Oos- tersteyn eet. oud XXXVII jaaren, VII maanden en X daagen, sterf den XXVI Yuli MVIIC en twee (26 juli 1502). Dit was het graf van een vroeggestorven echtgenote van de baljuw, (burgemeester) en dijkgraaf over Oosteland en Sir Jansland. Waarschijnlijk is haar man die haar overleefde, niet in Oosterland begra ven. Op steen drie is eveneens het wapen uitgehakt, en heeft als op schrift: Hie leyt begraaven Stoffel Rabbe Stoffelsen, Van Chaftyngen, geboren anno 1533 ende sterf anno 1617. Zou deze man, die 84 jaar oud werd, niet afkomstig kunnen zijn uit het land van Saaftinge, gelegen ten noord-oosten van Zeeuws-Vlaande- ren? Dc vierde stee» De vierde steen heeft als merkte ken een weegschaal (balans) en ver toont op de vier hoeken de zinne beelden van de vier Evangelisten en het opschrift: Hier leyt begraaven van Pieter Anthonisz. Dickgraave. die sterf int jaer ons Heeren MVCLI op Sint Andriesdach (30 november 1551) Bidt voer de ziele. Het graf van een dijkgraaf uit de Roomse tijd, getuige het onderschrift. De vijfde steen dekt het stoffelijk over schot van een vrouw: Hier leyt Jan ne Lauwenens.huysvrouwe en sterf anno MVC (1500) den XXV dach van april. Bidt voor de siele. Merk. is niet meer te ontcijferen. De zesde steen heeft het opschrift: Hier levt begraaven Soete Maertensz sterf anno MVCXLV (1545) den XXIX december. Bidt voor de ziele. Deze zerk heeft een prachtig wa- penmer-k van een geestelijke strek king. Zo ook de volgende steen van ZIERIKZEE. Typisch hoekje Ven kel, de belangrijkste straat in- de te saneren Havendriehoek. Hel is dui delijk dat ook van deze pandjes, al of niet gecombineerd, iels moois valt te maken. (Foto: Zierikzcesche Nieuwsbode) Cornelie Johannes Claessens, huys vrouwe, sy sterf in 't jaer MVCLVI (1556) den XIX van july. Bidt voer nelijke tweede nam zoals zovele die siele. Deze dame bezat een man- Roomse mannen een tweede of der de vrouwelijke naam dragen die veelal Maria luidt, naar de moeder des Heeren Overigens was dit een voorname dame, getuige de „dure'' steen die haar graf dekt. De achtse of laatste steen in het kerkinterieur dekt de laatste rustplaats van een priester, die waarschijnlijk de pa rochie Oosterland als pastoor heeft gediend. Dit is te zien aan de mis kelk tussen de twee wapens (vijf ge ren, (Duiveland). Jammer dat enige naam niet is te onderscheiden.de ve le miljoenen voetstappen die over deze zerk hebben gelopen, hebben deze uitgewist. Alleen het sterio- type: Hier leyt begraaven, is nog met veel moeite en geduld te ont cijferen. Rest ons nog een drietal monumenten van recenteren datum aan de noord- en zuidzijde van de buitenkant van de kerk te vermel den. Het is bekend dat men oudtijds begroef rondom de kerk toen het be graven binnen in het gebouw op ver schillende bezwaren begon te stuiten De .gekochte" graven op het kerkhof mochten niet verwijderd worden om dat ze ten eeuwigen dage eigendom bleven van de nabestaande famili- leden. Zodoende werden deze graven veelal omtuind door een ijzeren hek Burgemeester Schutter Zo ook de aan de zuidzijde van de kerk waar in een hekwerk het graf te vinden is van de baljuw (latei- burgemeester) van Oosterland, de heer Everardus Egidius Schutter, van 1803 tot 1844 eerste burger van Oosteland, en broer van de toenma lige Herv. predikant ds. Gerbrand Hendrik Schutter. Van de laatste stammen in een rechte lijn de tegen woordige familie Vleugels Schutter af. Op de zerk van de burgemeester Schutter komen alleen zijn initialen voor E. E. S. en zijn sterf jaar 1850. Ds. Schutter, die hier niet overleed, diende de Herv. Gemeente hier als predikant van 9 september 1798 tot 24 september 1840. Aan de kerk be vestigd hangt verder ook in deze af gesloten ruimte een grafplaat met het opschrift: Hier rust mejuffrouw P. A. D. Schutter, geboren te Ut recht den 19e november 1777, ont slapen te Oosterland den le juny 1838. Ter liefderyke gedachtenis op gericht door haare broeders E. E. Schutter, burgemeester en G. H. Schutter, predikant. Ze was een on gehuwde zuster van de twwe gebroe ders Schutter die, geboren te Utrecht naar Oosterland was gekomen om haar intrek te nemen in de pastorie bij haar broeder. Ze overleed in 1838 en ze stond bekend als een zeer goedaardige dame die veel goeds ge daan heeft tijdens haar verblijf in Oosterland. Tot slot nog het graf voor de kerk aan de noordzijde, waarop de zerk staat gebeiteld: Johan Martin Keiler, genees- heel- en verloskundige, ge boren te Unterhallquin in Zwitser land, overleed te Oosterland den 10 den february 1855, in den ouderdom van 88 jaaren en vier maanden. Hoe of dokter Keller, die geboor tig was uit Zwitserland, in Ooster land gekomen als geneesheer is een onbeantwoorde vraag, we hebben dit niet kunnen achterhalen. Wel weten dat zijn vrouw: Martine Franse Schoof, geboren was te Ouwerkerk op 6 oktober 1770, en overleden al hier op 25 februari 1866. dus ruim 9o jaar oud. Zijn enige dochter Antje of Anna Keiler, die op 14 januari 1798 hier geboren werd, bleef onge huwd en woonde tot haar overlij den op 3 dec. 1874 in het pand Kerk straat. thans genummerd 12. Zij was verstandelijk niet helemaal normaal volgens overlevering, en er gebeur- FEUILLETON DOOR J. L. POSTHUMUS Kees Hoogendijk deed, waf hem gevraagd werd. De hond liet het foerloos toe. Maar nadat de man op gestaan was om zijn fiets te halen, kwam de hond overeind en volgde hem, snuffellend en nog een tikje wantrouwend. De nieuwe knecht bleef opzettelijk bij de lijn lopen, zo dat de hond naast hem kon blijven. Aan het eind van de lijn bleef hij staan en stak zijn kop om naar de boerin, die zwijgend had toegezien. Ze stak waarschuwend haar vinger op. „Pas op, Cora, want Kees hoort nu bij ons. Een paar minuten later keerde de man terug, de fiets aan de hand. Voor alle zekerheid liep hij nu wat verder van de lijn. De hond bleef hem volgen tot de boerderij, waar na hij ging zitten. Maar hij verloor de nieuweling geen moment uit het oog. In de grote woonkeuken keek de boerin naar de beide koffers, die de knecht in zijn handen hield. „Ik zal je de kamer wijzen, dan kun je je verkleden. Ondertussen zet ik thee.' De kamer was ruim. sober maar degelijk gemeubileerd. Hij trok de vitrage opzij en keek naar buiten Vanuit het vensterraam zag hij uit op twee schuren, een grote en een kleine. De grote was waarschijnlijk de koestal. Verder overal weiland, afgewisseld met donkere grond, waarop verschillende gewassen groeiden. Heel in de verte liep de grote weg naar Duitsland. Verder van huis had ik nauwelijks kunnen gaan. dacht hij bitter. Maar het is beter zo. Anders had het °P moord en doodslag uil gelopen. Hier zal ik mezelf kunnen terugvinden. Dit is, wat ik verlang: werken op een boer derij, al is hij niet de mijne. Wellicht is het dit. wat ik al die jaren onbe wust heb gezocht, waar naar ik hun kerde. Ik moet ruimte om me heen hebben. En frisse lucht. Dan pas kan ik leven, zoals ik wil leven. Acht verknoeide jaren liggen achter me, Ik moet ze zo spoedig mogelijk ver geten. Deze vrouw zal me moeten nemen, zoals ik ben. En geen vragen stellen, want die kan ik niet beant woorden. Als ze me teveel naar m'n zin vraagt, ga ik na een maand weg en zoek ik het elders. Goddank, dat er gebrek is aan boerenknechts. Ze zullen me waarschijnlijk overal kun nen gebruiken. Maar hier lijkt het me en als ik met de boerin overweg kan. blijf ik. Ik heb verder geen il- lussies meer. Ik heb de schepen ach ter me verbrand; de as is verstrooid. Er is geen weg terug overgebleven. Hier ga ik mogelijk wortelen. Ver der heb ik geen enkele wens. Als men mij maar met rust laat. Werken kan ik. m'n handen staan er goed voor. Ik zal de boerin laten zien, dat ik het niet verleerd ben. Beneden stond de theepot op ta fel. De boerin hoorde hem de trap afkomen en schonk in. Ze wees hem de stoel in de andere hoek. „Dat is voortaan jouw plaats. De vorige knecht zat er ook.' Zwijgend ging hij zitten. Z n over all was niet nieuw, maar schoon. De klompen had hij bij de deur neer gezet. De boerin zag. dat ze ge schuurd waren. Hij ziet er in ieder geval netjes uit. dacht ze. Als hij het werk aan kan en niet te beroerd is om alles aan te pakken, zal ik een goeie ruil hebben gedaan „Suiker?" „Alsjeblieft.' „Bedien jezelf. En als je wilt ro ken, kun jj je gang gaan." Zonder te antwoorden, haalde hij een berookte pijp en een zakje ta bak te voorschijn. Rustig begon hij de pijp te stoppen, waarna hij de brand in de tabak zoog. Gedurende enige tijd rookte hij, af en toe van de thee drinkend. Hij voelde, dat de vrouw tegenover hem onafgebroken naar hem keek, maar het interes seerde hem nauwelijks. Als boeren zoon wist hij, dat er altijd afstand zou blijven tussen deze vrouw en hemzelf. Dat was bij hem thuis in dertijd zo en dat is overal hetzelfde. Een vaste plaats hier aan tafel was iets uitzonderlijks. Misschien ge beurde dat zo in deze uithoek van het land. Het zal wel zo moeten zijn. dat ik hier terecht gekomen ben, dacht hij. Ik heb er geen spijt van. Ik heb nergens spijt van. Er was voor mij geen alternatief. „Hoe oud ben je?" vroeg de boe rin. „Twee en dertig. Is de leeftijd een bezwaar? Even keek hij haar aan. „Nee. Waarom zou het? Als je maar kunt werken dat is het belang rijkste." De man grinnikte enige ogenblik ken. „Dat zal in de toekomst wel be wezen worden. Als jongen van ne gen moest ik al mee het hooiland in. En na schooltijd helpen de varkens stal uitmesten. En tientallen andere werkjes verrichten. We kregen het thuis heus niet cadeau."' „Ik heb nog tweehonderd kippen. Misschien gooi ik ze er uit. De eier- prijs is de laatste weken slecht.' Hij knikte. Wekelijks las hij nog de marktberichten. Van Den Bosch. En Leeuwarden, Barneveld en Scha- gen. Hij was volkomen op de hoog te met de prijzen. „En de melk? Be taalt die hier nog een beetje?" (wordt vervolgd) Wat biedt de BEELDBUIS? WOENSDAG 31 JANUARI NED. I: Zolang de serie „Die Rote Kapellenog over het vaderlandse scherm gaat (en dal is na vanavond nog vier maal) is er voor de speel film geen plaats op het eerste net. Het derde deel van Die Rote Ka pelle verplaatst de kijker in de situ atie waarin de Gestapo de Duitse tak van hel spionagenet op het spoor is. Om vijf uur begint de t.v.-uitzending mei het kinderprogramma, dat dooi de Vara verzorgd wordt. Dat bete kent een herhaling van de „Slrate- maker op zee shoiv" en een nieuw- spannend avontuur van De kinderen van de Zeekraaibaai. die een paar geheimzinnig doende mannen ont dekken. In de vooravond gaan van Gewest tol gewest en het interna tionaal agrarisch nieuws over het scherm. Na journaal de politieke zendtijd (PSP) de Staatsloterij en Rote Kapelle is het moment aange broken voor het feministische Da mes gaan voor, dal ditmaal de ver houding tussen ouders en kinderen onder de microskoop legt. NED II: Liefhebbers van de En gelse kolder uit Monty Pythons Vlie gende Circus moeten er nog maar even goed van profiteren, want het zal zolang niet meer duren of dit programma verdwijnt van de buis. Vanavond om half tien op de buis. De Vara maakt om zeven uur haar opwachting met het programma Dagje Ouder, dal ditmaal groten deels gewijd zal zijn aan de vrouiv mr. Liesbeth Ribbius Pelelier, die o.m. als oprichtster van de vrouwen bond van de SDAP een belangrijke oud of niet Waren urnen echt ZUTPHEN, 29-1. Tivee huisschil ders uit Aalten hadden vorig jaar januari met toeslemming van de grondeigenaar, maar zonder ver gunning van de rijksoverheid, in een grasveld te Barlo naar bodemschat ten gezocht, oudheidkundige schat ten. Zij hebben toen drie urnen ge vonden. Graven naar dergelijke bodem schatten zonder toestemming van de overheid, is verboden. Vandaar dat zij een proces-verbaal kregen. Maar de politie zette er niet bij of de ur nen ouder dan vijftig jaar waren. Vandaar dat de politierechter te Zutphen beide mannen heeft vrijge sproken. rol heeft gespeeld bij de politieke bewustwording van de Nederlandse arbeidersvrouwen. Na het journaal een nieuwe editie van „Wie is die tekst", een Nederlands cabaretalbum van Wim lbo en Rob Tobber. Frans Halsema, Marnix Kappers, Henk van Ulsen, Adèle Bloemendaal en Ina van Faassen tekenen voor de monologen en liedjes in dit programma, dat als speciale gast Eli Asser in huis heeft. Om tien uur is hel tijd voor hel Ikor met de informatierubriek „Ken merk" over kerk en samenleving. WOENSDAG 31 JANUARI NED. I: 10.43 Schooltelevisie; 17.00 De Slratemakeropzeeshoiv: 17.20 De kinderen van de Zeekraaibaai 1S.45 Ti-ta-tovenaar. 18.55 Journaal; 19.05 Van gewest tot gewest: 20.00 Journaal: 20.20 Politieke partijen: 20.30 Staatsloterij: 20.35 Die Rote Kapelle: 21.30 Dames gaan voor 21.55 Studio Sport: 22.20 Den Haag vandaag: 22.30 Soculeraa: 22.45 Journaal; 22.50 Schooltelevisie. NED. II: 1S.45 Ti-la-tovevunr13.55 Journaal; 19.05 Dagje ouder; 20.00 journaal; 20.20 Van wie is die tekst, 21.00 Achter het Nieuws; 21.35 Mon ty Pythons Vliegende circus; 22.05 Kenmerk: 22.50 Journaal: 22.55 Hoe word ik de computer de baas? DONDERDAG 1 FEBRUARI NED. I: In het Vpro-programma op het eerste net staat de kijkers een hernieuwde kennismaking ie wach ten met de Amerikaanse televisie- presentator Dick Cavett. Cavetl heeft furore gemaakt door de wijze van aanpak bij zijn interviews van bekenden uit film-, toneel- en thea terwereld. Om zeven uur begint de Vpro haar uitzendingen met beertje Colargol, gevolgd door de fragmen- Surinamer doodgeschoten AMSTERDAM. 29-1. Een schiet partij bij het flatgebouw Echten- stein in de Bijlmermeer heeft in do nacht van zondag op maandag het leven gekost aan de 27-jarige Suri namer A. H. S. Loswijk. De man, die in Echtenstein woon de werd omstreeks een uur met een schot in de buik en in een been aan getroffen naast zijn auto, waarmee hij na cafebezoek in gezelschap van een 37-jarige landgenoot uit de Am sterdamse binnenstad was terugge keerd. Hij overleed op weg naar het ziekenhuis. Zijn metgezel bleef on gedeerd. Van de dader ontbreekt elk spoor. Donderdag 1 februari, 21.30: Zip- code: Vietnam. Een dagelijks terug kerend beeld in Vietnam. Een for matie helicopters neemt de vijand onder vuur. ten uit de stomme lachfilm en een tekenfilm van Popeye. De Dick Ca- vett-show kan men na het journaal en Berichten uil de samenleving ver wachten. De laatste dertig minuten die de Vpro nog uitzendt zijn gewijd aan Vietnam, in de rubriek Zipcodc. De E O. gaat om tien uur van start met de driewekelijkse rubriek „Van het kerkelijk erf", waarin ontivik- kelingen binnen kerk en theologie besproken worden. Het volgende halfuur biedt klassieke muziek. De resterende vijftien minuten zijn voor „De wind blaast waarheen hij wil", een programma over vrede in een wrede wereld. NED. II: Het eerste uur (lussen zeven en acht) op de donderdag avond besteedt de Avro aan de do cumentaire „Man van Serengeili". Serengetti is een groot natuurreser vaat in Noord-Tanzania, waar al sinds eeuwen de trotse krijgersstam Massai woont. De acteur Peter Falk kruipt na hel journaal weer in de huid van de kleine politie-inspecteur Columbo. Hij krijgt te maken met een zaakje waaarin de hoofdrol ge speeld wordt door een man die be zeten is van exotische planten en er niet voor terugdeinst een misdadig spelletje te spelen om aan het geld dat zijn hobby vraagt, te komen. Via een slim vragen spel weet Columbo de dader zover te krijgen, dat hij door de mand valt. Vervolgens is hel tijd voor de serie „Beter worden". Tot aan Den Haag vandaag resteren dan nog twee programma's een ver slag van het Hoogovenschaaktoer nooi en de twintig minuten durende film „De onzichtbare verzameling", die leerlingen van de Nederlandse filmacademie gemaakt hebben. DONDERDAG 1 FEBRUARI NED. I: 10.45 Schooltelevisie: 14.00 Vervolg schooltelevisie; 1S.45 Ti-ta- tovenaar; 18.55 Journaal: 19.05 Beer tje Colargol; 19.20 Zwijgen is goud; 19.45 Popeye; 20.00 Journaal: 20.21 Berichten uit de Samenleving; 20.35 Dick Cavett-show: 21.30 Zip-code: 22.00 Van het kerkelijk erf: 22.30 Horen en zien; 23.00 De wind blaast waarheen hij wil; 23.15 Journaal. NED. 11: 18.45 Ti-ta-tovenaar; 18.55 Journaal; 19.05 De man van Seren getti; 20.00 Journaal: 20.20 Columbo 21.35 Beter worden: 22.00 De on zichtbare verzameling; 22.20 Hoog oven schaaktoernooi; - 22.30 Den Haag vandaag; 22.40 Journaal..

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 7