ERIC DE NOORMAN I iSport en wedótrijden^ Heren: Volharding I-Delta Sport I 23-20 W. J. Hanse wint finale-toernooi 3e klasse libre Scli.-Duiveland Slechts enkele atleten bij Goese Wallenloop 2 O.K.K. organiseert Nederlands kampioenschap 5e klas libre miiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMj iïiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiT VOETBAL Geen punten in ontmoeting Zierikzee—ODIO De thuisblijvers hebben het gelijk volkomen aan hun zijde gehad. In de ze wedstrijd, waarin ODÏO nog: het minst slecht voetbalde, viel praktisch niets te beleven. De uiteindelijke 0-0 eindstand was dan ook een juiste af spiegeling van hetgeen er binnen de lijnen werd vertoond. Vooral aanvallend, wat dan ook door de eindstand tot uitdrukking wordt gebracht, bleven beide elf tallen ver beneden de maat. De strijd speelde zich -voor het grootste ge deelte dan ook op het middenveld af waarbij ODIO nog het meest in het bezit van de bal was. Met een goede redding behoede doelman Stoutjesdijk in de le helft zijn club voor een achterstand. Vlak voor rust kreeg de doorgebroken Krips een goede scoringskans maar hij schoot tegen de uitgelopen doelman op. Di- rekt na de rust kregen de bezoekers enige goede scoringskansen. In de 2e min. werd een doelpunt van ODIO terecht wegens buitenspel geanu- leerd. Een gevaarlijk schot wist Stoutjesdijk voortreffelijk onschade lijk te maken. Pas in het laatste kwartier slaagde Zierikzee erin enige druk op het doei van ODIO uit te oefenen. De doorgebroken Kees Ver- kaart had eenmaal pech toen zijn schot via de binnen kant van de paal weer terug het veld in sprong. Een goed schot van Adrie Koster wist de ODIO doelman uitstekend te stoppen MEVO III versloeg SVV II (4-3) Strijd om de bal in deze door MEVO gewonnen wedstrijd. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Een bard werkend MEVO is er op verrassende wijze in geslaagd een verdiende overwinning te boeken. In het begin zag' het er nog aller minst naai- uit dat beide puntjes te Zierikzee zouden blijven. Al vrij snel slaagden de bezoekers erin een 2-0 voorsprong te nemen. MEVO kwam hierna evenwel uitstekend te- ZAALHANDBAL Van de Delta-Sport moest alleen de heren één selectie aantreden. In de sporthal de Bevelanden te Goes wérd van Volharding verloren. In deze doelpuntrijke maar niet bijster mooiè wedstrijd slaagde het toch niet imponerende Volharding er in de Zierikzeese formatie op de knieën te krijgen. Delta-Sport speelde geen beste wedstrijd. Vooral in de verde diging klopte het niet. Bijzonder weinig schoten werden er geblokt. De meeste doelpunten werden van af de tweede lijn gemaakt. Keeper Koos van Zwieten deelde in de ge hele verdediging malaise. De wed strijd had in een gemakkelijke Zie rikzeese overwinning moeten eindi gen. In het. begin zag het er daar ook naar uit .binnen enkel minuten had den de Zierilczeeénaren al een 0-3 voorsprong opgebouwd. Bij de stand 4-4 was Volharding echter al op ge lijke hoogte. De stand bleef in even wicht tot de rust 9-9. Na de rust kreeg Volharding een voorsprong. Telkens weer greep de Zierikzeese verdediging mis op de verre schoten. Het werd 15-12 en 20-17 Delta-Sport ging over op een laat ste redmiddel, de man verdediging. Even leek het er op dat het zou sla- ble „De Pinten" bekend van televisie met een keur van medewerkers op het gebied der kleinkunst. Was aan het begin beloofd, dat het er om gir.g deze avond het publiek een plezierige avond te bezorgen, waarbij hartelijk zou worden gela chen, de Twee Pinten hebben er na tuurlijk wel slag van hun publiek mee te krijgen, maar ook de andere medewerkenden, wisten met éénak- ters en andere schetsen, een sfeer te scheppen, waarbij de lach niet van de lucht was. Het programma werd, zowelmuzikaal als tonelistisch puntgaaf gebracht, waarvoor de fa milie van 't Hoof. (hotel Storm) als animattors van de visclub zeker hulde verdient. Een plezierige avond die met een geanimeerd bal werd be sloten. BILJARTEN DREISCHOR, 8-1. Het finale-toernooi om het persoonlijk kampioenschap 3e klasse libre van het district Schouwen-Duiveland der KNBB, dat in het afgelopen weekend in hotel „De Drie Schapen' te Dreischor door de biljart vereniging „De Drie Schapen" werd georganiseerd, heeft een bijzonder span nend. verloop gehad. Tot aan de finalepartij tussen J. Hagesteijn en W. J. Hanse, was het nog onzeker wie van deze twee spelers op de kampioenstitel beslag zou gaan leggen. Beide spelers hadden acht matchpunten door een verliespartij tegen J. C. Goudswaard. Hagesteyn had hierbij het voordeel van een beter algemeen gemiddelde waardoor hy reeds aan een remiseparty genoeg had om in het bezit van de titel te komen. In de beslissende partij bleek Hanse zichzelf het best de baas te kunnen blijven. ATLETIEK GOES, 6-1. Door allerlei oorzaken, o.a. de griepepidemie, was de belang stelling van Deltasportzijde voor de 12e Goese Wallenloop maar zeer ge ring. Slechts drie atleten van deze ver eniging kwamen in Goes aan de start van de na enkele jaren weer eens georgansieerde loop over de Goese wallen. Er was een snel parcours uitgezet en alles bij elkaar kwamen er over een tiental categorieën verspreid een 130 atleten aan de start voor de wed strijden. Na afloop startten er ook nog eens een paar honderd prestatie lopers. Nelleke Geluk uit Ellemeet deed bij de C-meisjes 5.05 min. over de 1000 m en daarmee kwam ze op een zesde plaats. Haar zus Joke Geluk liep over de 1300 m meisjes B maar 3 seconden langer (5.08) en deze tijd was goed voor een vierde plaats. Bij de heren die 7800 m af moesten leggen, kwamen 35 atleten aan de start. Onbetwist winnaar werd Piet Vonck uit Hulst in 22.54.4. voor Kees van Dalen uit Goes en Hans van Kasteren uit Vlaardingen. Marien v. Prooyen, winnaar van de mosselloop, legde na deze drie zeer goede lopers, beslag op een eervolle vierde plaats in 24.08 min. Wim Schot van Delta- Sport eindigde als 27e in 28.07. De eerstvolgende wedstrijd is in Ter- neuzen op 20 januari en dat is tevens de eerste krachtmeting in het kader van de Zeeuwse crosscompetitie 1973, die in de maanden januari en febru ari afgewerkt zal worden. Schouwen-Duivelandse Sport spiegel i WIK maakte slechte start in het nieuwe jaar in thuiswedstrijd tegen Waarde Sluis bemachtigde een kostbaar puntje SKNWK bleef tegen Bruse Boys aan de winnende hand ZSC kwam tegen SSV II uitstekend voor de dag MEVO zag zich bij G.P.C. geklopt f met 2-0 c SKNWK III zag geen kans om koploper Bruse Boys II de voet dwars te zetten ZSC stelde teleur tegen hekkesluiter Wolfaartsdijk. rug. Nadat Hans van Bem'den de achterstand tot 1-2 had terug ge bracht wist Ko .van:. Bel zen de stand weer in evenwicht te brengen 2-2. Nog juist voor het verstrijken van de le helft gaf Hans van Bemden MEVO een 3-2 vooi'sprong. Na de rust werd het door Ko van Belzen 4-2 waarna de bezoekers nog tot 4-3 wisten terug te komen. gen. Delta-Sport liep in tot 20-19. In een bijzondere spannende slotfase ging Volharding toch nog met beide wedstrijdpunten weg. Kor. ingssch utter bij Delta-Sport was dit keer Hans van Urk met zes doelpunten, de overige doelpunten werden gemaakt door Jaap Conse- mulder 5x. Jan de Kok 4x. Huib van Dalen3x, Piet van Dalen lx en Theo de Looze lx HENGELSPORT Feestavond H.S.V. ,,De Grevelingcn" In het dorpshuis te Bruinisse werd het feest gevierd van de Hengelsport vereniging „De Grevelïngen", dat be gon met een goed verzorgde koffie tafel. Toen allen (veel leden van de ver eniging komen uit Noord-Brabant of uit Rotterdam en omstreken) zich daaraan tegoed hadden gedaan, be gon een goed verzorgd programma, verzorgd door het bekende ensern- ZATERD AGCOMPETITIE. WIK had in de le klas een bijzonder slechte start in het, nieuwe jaar in de thuiswedstrijd tegen Waarde. WIK vergat in deze wedstrijd te voetbal len en wilde net als Waarde met nog al tamelijk hard voetballen haar doel bereiken. Het resultaat was een 2-1 nederlaag voor WIK dat ook nog vroegtijdig een van liaar spelers naar de kleedkamer zag verwezen. Een goede dag was het voor konloper Niêuwland, dat zelf met 1-0 bij Heinkenszand wist te winnen, terwijl Nieuwdorp zich met de niet mïs.ie verstane cijfers 5-1 bij 's-Heer Arendskerke zag verslagen. Sluis be machtigde één kostbaar puntje (1-1) bij Arnemuiden II. Colijnplaatse Boys leverde verdienstelijk werk bij Veere (1-2). MEVO 15 6 4 5 38-27 16 SKNWK 14 5 3 6 29-25 13 Duiveland 15 6 1 S 30-34 13 Serooskerke 11 4 4 3 17-16 12 Middelburg VI 12 4 2 6 15-24 10 Bruse Boys 13 4 2 7 25-22 10 Cortgene 13 3 2 8 15-44 8 VCK II 14 1 3 10 15-33 5 In de 3e klas A kwam ZSC in de Nieuwland 14 9 4 1 19- 9 22 Zaamslag 14 9 2 3 28-11 20 Nieuwdorp 16 8 4 4 34-24 20 W emeldinge 14 S 3 3 28-16 19 Heinkenszand 13 5 4 4 21-20 14 Colpl. Boys 13 5 3 5 19-25 13 Arnemuiden II 14 5 3 6 19-19 13 WIK 15 6 1 S 25-22 13 Sluis 15 5 2 8 26-28 12 's-H. Arendsk. 16 3 6 7 26-39 12 Veere 12 5 1 6 24-26 11 Waarde 14 3 3 8 19-28 9 Meeuwen II 14 2 10 17-39 6 In de 2e klas A bleef SKNWK te ZSC GPC II Colpl. Boys II Nieuwdorp III MEVO II SSV II Wissenkerke II. WIK II SKNWK II Kloetinge III 13 8 5 0 26-11 34-20 1 26-22 23-20 23-18 18-24 15-25 16-32 14-30 i 25-27 13 10 i 13 6 13 2 3 8 13 3 0 10 Nieuwerkerk in de Duivelandse der by tegen Bruse Boys met 2-0 aan de winnende hand. Duiveland leverde verdienstelijk werk door te Ooster- land met 1-1 tegen koploper Beve landers gelijk te spelen. Oostkapelle had niet de minste moeite met Cori- gene (1-8), terwijl hekkesluiter VCK II uit de thuiswedstrijd tegen Se- rooskerke één puntje (2-2) overhield. Bevelanders 14 7 6 1 24-14 20 Arnemuiden III 13 7 4 2 26-16 IS Br.'haven 15 8 2 5 31-31 18 Oostkapelle 11 8 1 2 46-15 17 13 11 2 0 66-16 24 12 9 2 1 55-21 20 13 S 0 5 45-28 16 11 7 1 3 29-27 15 13 5 2 6 34-51 12 13 4 3 6 37-33 11 12 3 3 6 24-47 9 12 2 3 7 25-39 7 11 2 1 8 20-51 5 12 1 1 10 24-69 3 Het pad der verschrikking 135. Stil ligt het wijde land te dromen in de lentezon. Een zwakke voorjaarsbries ruist door de bomen en langs de rivierloopjes. Een wezel schiet ritselend weg door het onderhout; vogels zingen hun lied. Alles ademt vrede en rust en toch sluipt een jakhals schielijk weg, als een donkere onogelijke stip, over een verre heuvelkam verschijnt en zich een ondeelbaar ogenblik helder aftekent tegen de blauwe lucht. De stip verdwijnt achter een terrein plooi om weer iets later - groter nu - tevoor schijn te komen. Een onduidelijk geroffel zwelt aan tot de snelle kadans van paarden hoeven op een harde bodem. Zonlicht blikkert in een ijzeren lanspunt en uit de stofwolk maakt zich een zwaarbe wapende ruiter los, gekleed als een nomade. Een met een rode lap omwikkeld bundeltje pijlen houdt hij stijf tegen zich aangeklemd. Behendig stuurt hij zijn klein paardje tussen kuilen en oneffenheden door, terwijl hij af en toe zijn omgeving mei. scherpe oogjes op neemt. Haast onmerkbaar zwenkt de ruiter in noordoostelijke richting naar een nauwe doorgang in het woud vóór hem. Met onver minderde snelheid jaagt hij zijn paardje voort. De bomen glijden als schimmen langs hem heen en reeds nadert hij de rand van de smalle bosstrook als iets, sneller dan zijn ros, tussen de stammen vandaan schiet. De kreet van pijn en ontsteltenis die de krijger uitstoot, is zijn laatsteMet on feilbare zekei-heid heeft de pijl zijn doel ge troffen en de man is reeds dood voor hij de grond raakt. Het roodwollen bundeltje rolt traag tussen het gras Snel en zwijgend treedt een aantal mannen tussen de bomen vandaan en terwijl twee van hen het dodelijk verschrikte paardje tot rust brengen, scharen de anderen zich rond de boogschutter, die thans met een triomfante lijke grijns de pijlen uit de rode doek laat rollen. Aan zijn gordel schittert een groot breed zwaard „De grote Khan zendt boodschappers uit met pijlenbundels, die oproepen tot de strijd", lispelt Tsacha minzaam tot de man aan zijn zijde, die met zijn forse gestalte en dikke rode baard wat uit de toon valt in dit gezelschap. „Hij wacht. Zijn krijgers komen niet. Zijn kamp blijft leegDoch Tsacha's krijgs macht wordt voortdurend groter.Ah, won derlijk. nietwaar....?" Rorïk lacht onzeker en zijn ogen zwerven naar de stille gedaante in het gras, als de nomade spinnend voortgaat: „Thans zal ook de derde boodschapper van de grote Khan zijn doel nimmer meer bereiken. En wellicht nemen mijn mannen in het zuiden nog enkele van de anderen voor hun rekening. Dan maakt hij een kort gebaar met zijn hoofd. „Te paard, oh voortreffelijken, mijn hart ver langt er naar het kamp van de grote Khan met een klein bezoek te vereren Hoewel hij voor de wedstrijd nog verklaarde het kampioenschap niet te verwachten, waarbij hij zei: vol gend jaar wordt ik wel kampioen" nam hij direct het initiatief in han den om dit in het gehele verdere verloop niet meer af te staan. Toen hij de 100 carambole's had vol ge maakt bleef Hagesteijn op 86 staan waarmee de strijd definitief was be slist. Goudswaard de beide finalisten had geklopt, en door zijn algemeen gemiddelde reeds zeker was van de tweede plaats in het eindklassement, verspeelde zaterdag zijn kansen door van Dorreman en De Rijke te verlie zen. In zijn partij tegen A. Berre- voets bracht hij met 4.34,23 beurten, het beste partijgemiddelde van dit toernooi op zijn naam. Tesamen met M. de Rijke scoorde hij met 20 ca- rambole's ook de hoogste serie. Na een minder overtuigend begin mei nederlagen tegen Hanse en Hage steijn, met partijgem. van 1.62 en 2.00 heeft M. de Rijke zich keurig weten te herstellen. Al zijn overige partijen heeft hij in winst weten om te zet ten waarbij hij nog uitkwam op een partijgemiddelde van 2.34. J. Dor reman slaagde er in zijn laatste par tij, tegen A. Berrevoets, nog juist in aan een halve degradatie te ontko men. Voor de aanvang van deze par tij kwam hij hiervoor met een al gem. gem. van 1.98 nog in aanmerking. In deze voor hem beslissende partij kwam hij evenwel zo goed voor de dag dat hij nog met een algemeen gem. van 2.02 wist te eindigen. Min der gunstig liep het toernpoi voor A. Berrevoets af daar hij hel vereiste algem. gem. van 2.00 niet wist te ha len wat hem op een halve degradatie kwam te staan. Nog slechter was het voor K. Akershoek die vorig sei zoen reeds een halve degradatie kreeg en nu met zijn algem. gem. van 1.60 naar de 4e klasse degradeer de. Aan het slot feliciteerde de dis trictsbestuurder de heer A. M. Geel hoed de kampioen met het door hem behaalde resultaat waarbij hij hem de bondsmedaille en de districtswis- selbeker overhandigde. De voorzitter van de organiserende biljartvereni ging „De Drie Schapen" de heer J. L. Braber overhandigde hierna met een toepasselijk woord aan de spelers de door hen gewonnen prijzen. Namens de deelnemers sprak de heer J. Ha gesteijn woorden van dank tot de organiserende vereniging voor de voortreffelijke wijze waarop zij het toernooi had georganiseerd. In zijn dankwoord betrok hij ook de eige naar van hotel „De Drie Schapen" voor de gastvrijheid welke de spelers gedurende de drie dagen dat het toernooi heeft geduurd, hebben mo gen ondervinden. uit-wedstrijd tegen SSV 11 uitste kend voor de dag met een 4-0 over winning. MEVO II zag zich bij GPC II met 2-0 geklopt terwijl Kloetinge III een verrassende 6-3 overwinning op Colijnplaatse Boys II behaalde. 21 Eventjesgezamenlijk aan stoot (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode). W. J. Hanse, Bommenede. Zonnemaire10 564 225 14 2.50 J. C. Goudswaard, O.K.K., Nieuwerkerk 8 582 218 20 2.67 J. Hagesteijn, Entre Nous, Zierikzee8 573 226 15 2.54 M. de Rijke, K.V.L., Noordgouwe 8 515 220 20 2.34 J. Dorreman, B.V. Renesse 6 520 258 13 2.02 A. Berervoets, V.O.G., Zierikzee 2 419 228 17 1.84 K. Akershoek, Entre Nous, Zierikzee 0 437 273 17 1.60 In de 4e klas .4 zag SKNWK III geen kans om koploper Bruse Boys II de voet dwars te zetten (6-2). Na een wedstrijd met nog al incidenten behaalde DFS III een benauwde 3-2 overwinning op Brouivershaven II. MEVO III leverde knap werk door op het sportpark Bannink met 4-3 van het vee.1 hoger op de ranglijst geplaatste SSV III te winnen. ZSC II stelde echter te Scharendijke te leur daar zij zich met 4-2 door hek kesluiter Wolfaartsdijk IV lieten verslaan. DFS III SSV II Duiveland II SKNWK 111 Br.'haven II MEVO III ZSC II WIK III NIEUWERKERK, 8-1. Nieuwer kerk staat in het komende weekend een bijzondere gebeurtenis in de bil- jartsport te wachten. De aktieve bil jartvereniging O.K.K. is de eer te beurt gevallen om het kampioen schap van Nederland 5e klasse libre te mogen organiseren in hotel „De MeebaaP'. De deelnemers aan dit toernooi zijn alle gewestelijke kampioenen die zich via deze toernooien voor het nationale kampioenschap hebben weten te plaatsen. Het merkwaardige feit doet zich hierbij voor dat alle deelnemers reeds naar de 4e klasse zijn gepromoveerd. Dat het krachts verschil bijzonder gering zal zijn mo ge blijkn uit het feit. dat hel hoogste gemiddelde waarmee is gepromo veerd 1.48 is en het laagste 1.43. Ge zien deze gemiddelden mag dan ook een bijzonder enerverend toernooi worden verwacht waarbij het niet aan spanning zal ontbreken. De spe lers die hierbij hun zenuwen het beste in bedwang kunnen houden maken hierbij een uitstekende kans WIELRENNEN op een hoge klassering. Gezien de ervaring welke men reeds in het verleden heeft opgedaan met het or ganiseren van gewestelijke- en dis trictskampioenschappen mag O.K.K. dit toernooi met vertrouwen tegemoet zien. Het toernooi zal plaats vinden op vrijdag, zaterdag en zondag 12, 13 en 14 januari. Vrijdagavond te 18.45 uur zal het toernooi officieel worden geopend door de burgemeester van Duiveland J. D. de Kam. De deel nemers aan het toernooi zijn: T. Kortland, B.V. Anti-Poedel, Gouda; J. Blaas, B.V. Spoorzichl, Bussunv. F. Ronkens, B.V. Aldissen- bosch, Waubach-; W. Mijnen, B.V. 't Waantje, Hunneloo; W. van Over- veld B.V, Schuttershof, Roosendaal; D. Schilthuis, B.V. 'Jo-Sterk, Gro ningen; M. v, d. Broek, B.V. Steeds Beter, Bergen op Zoom; J. Cornelis- sen, B.V. Centraal. Beuningen. Het toernooi zal met de volgende partijen .worden gestart: Biljart I: F. Ron- kens-D. Schilthuis en T. Kortland-J. Coilielissen. Biljart II: W. Mijnen- W. van Overveld en J. Blaas-M. v. d. Broek. Kavero-renner Ko Tolhoek wint crosscompetitie •s HEERENHOEK, 8-1. In de te 's Heerenhoek verreden finale van de wielercrosscompetitie is de Ka vero-renner Ko Tolhoek erin ge slaagd definitief als eerste in deze competitie bij de amateurs te eindi gen. Hoewel hij niet als eerste door de finish ging wist hij zijn ploegmakker en grote concurrent in dit klasse ment Adrie Deusing voor te blijven waardoor hij zeker van de overwin ning was. Winnaar van de zevende en laatste wedstrijd werd de buiten mededingen meerijdende Rotterdam mer Henk Vos. A. Prinsen, die reeds zeker was van de overwinning bij de nieuwelingen, reed voor de eerste maal bij de amateurs mee waar hij fraai als derde wist te eïndgen. Bij de adspiranten legde J. v. d. Velde voor de zevende maal in successie beslag op de overwinning. Eindstand, amateurs, Victoria-klassement. 1. Ko Tolhoek, Theo Middelkamp, 120 pnt.: 2. A. Deusing, Theo Middelkamp, 118 pnt.; 3. H. Hellemons, Roosendaal, 100 pnt.; 4. T. Huijsen, Theo Middel kamp. 90 pnt.; 5. L. Schenk, Zuid West Hoek. 86 pnt.; 6. K. de Vrieze, Theo Middelkamp, 85 pnt.; 7. J. Raaijmakers, Roosendaal, 82 pnt.; 8. J. Marijs, Theo Middelkamp, 80 pnl.; 9. W. Westdorp, Theo Middelkamp. 77 pnt.; 10. P. Heesbeen, De jonge renner. 56 pnt. Eindstand nieuwelingen, KAVERO- klassement: 1. A. Prinsen, De jonge renner, 89 pnt.; 2. M. Verboom, Theo Middelkamp, 86 pnt.; 3. H. Nieuw dorp, Theo Middelkamp, 6.9 pnt.; 4. T. Veerman, Z. Vlaanderen. 66 pnt.; 5. L. de Jager. Theo Middelkamp, 62 pnt.; 6. C. Witkam. Theo Middel kamp, 57 pnt.; 7. J. Demmers, Roo sendaal, 54 pnt.: 8. C. Spaans, Theo Middelkamp, 50 pnt.; 9. C. Stoutjes dijk, Roosendaal, 40 pnt.; 10. A. Ca- ron. De jonge renner, 38 pnt. Eindstand adspiranten CERA-klas- sement: 1. J. v. d. Velde, Fortuna, 70 pnt.; 2. M. v. Gooi, De jonge renner, 53 pnt.; 3. J. Marijnissen, Wielerv. Breda, 52 pnt.; 4. O. Picavet, Z.Vlaan- deren, 47 pnt.; 5. C. Hollemans, Roo sendaal, 40 pnt.; 6. J. Dooms, Z,- Vlaandercn. 40 pnt.; 7. F. Gommers, Roosendaal, 20 pnt.; 3. A. Polak, Theo Middelkamp, 16 pnt.; 9. H. v. d. Kar, Roosendaal, 16 pnt. Clubstand: 1. Theo Middelkamp, 373 pnt.; 2. Roosendaal, 238 pnt.; 3. De Jonge Renner, 196 pnt.; 4. Z. Vlaanderen, 173 pnt.; 5. Fortuna, 70 pnt.; 6. Wielervereniging Breda, 52 pnf.; 7. Zuid West Hoek, 32 pnt.; 8, St. Williëbrord, 10 pnt.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1973 | | pagina 3