AGENDA LEDEN-VERGADERING V.V.V. VAN BLRGH-HAAMSTEDE Auto onder trein: drie mensen gedood Uitvoer naar Rusland gestegen De Stichting „Marie, wordt wijzer" 1 Gemeente krijgt toch de beschikking over een tennisbaan Broer van „kruidendokter" aangehouden Vereniging ziet terug op goed jaar BURGH-HAAMSTEDE, 25-11. TUdens een matig: bezochte vergadering van de V.V.V. Burgh-Haamstede, konstateerde de voorzitter dr. H. J. van Zuylen, dat de vereniging terug kan zien op een goed jaar. Diverse evene menten hadden een gunstig verloop. Vogelwacht-excursies en diverse wandelingen werden door het pu bliek gewaardeerd. Ook het cam pingvoetbaltoernooi, motorcross, wielerronde en de lampionoptocht. Minder gemakkelijk was het met het kampvuur dat iets te laat in het sei zoen gehouden werd, en met de strandwedstrjjden voor de jeugd. Allen die hieraan hun krachten had den gegeven wilde de voorzitter danken. De heer W. Flohil, direkteur V.V.V., werd dank gebracht voor de wijze waarop hij de belangen van de leden en de vereniging heeft behar tigd in het afgelopen jaar. Heel jammer vond dr. Van Zuy len het dat er nog velen zijn die niet willen inzien, dat het V.V.V.-werk een zakelijker inslag moet hebben, dan voorheen. Juist nu er zo heel veel inwoners belang hebben bij een goede recreatiebegeleiding, blijkt de belangstelling af te nemen, Dat blijkt o.a. uit het moeilijk binnen komen van verschuldigde contribu ties. Streek V.V.V. Spreker was verheugd dat de Streek V.V.V. in een nieuwe vorm, tot stand is gekomen. Belangrijk vond hij dat de „oude schulden" dit jaar waren weggewerkt en dat men nu op een gezonde basis kan gaan werken. Hij achtte het noodzakelijk dat de samenwerking zo goed moge lijk zal zijn. Zonder daarbij op het terrein van de plaatselijke V.V.V. te komen kan er heel wat samen gedaan worden in ruimer verband. Dat temeer omdat Streek V.V.V. in Zeeland samen de Prov. V.V.V. gaan vormen en als zo danig een belangrijke subsidie ver kregen kan worden van de provin cie Zeeland. Niet eens was de heer Van Zuylen het met de stelling van de heer De Recht (Prov. V.V.V. direkteur) inza ke de hotel-accommodatie in de Westhoek, weergegeven in één dei- bladen. Het sluiten van grote en veel kleine hotels moet gezien worden als een bittere noodzaak. De toerist is aan het veranderen. De hoteltoerist van „weleer" gaat nu naar het bui tenland, of heeft hier een 2e woning. Bovendien wil de toerist,ook al zou een huisje iets duurder zijn, liever in een vrij huisje dan in een hotel, omdat hij daar nog niet helemaal vrij is. Advertentie mmtt QrntmUm 8>£> kwpWil UtMamT*. 011141M DEELNEMER GRATIS KOOPDAG Fraude bij „steun" STADSKANAAL, 25-11. De re cherche in Stadskanaal heeft in de kanaalstreek vijf arrestaties verricht wegens het plegen van steunfraude. De mannen die een WW-uitkering genoten, verrichtten tegen betaling werkzaamheden in bedrijven zonder dit aan te melden. Het wordt niet uit gesloten geacht dat nog meer arres taties zullen volgen. Actie voor behouden eeuwenoude holle hoorn' AMSTERDAM, 25-11. De Bomen Stichting heeft zich ingezet voor het herstel en behoud van de eeuwen oude holle boom" of „kindertjes boom" bij Kraantje Lek in de ge meente Bloemendaal, die in de nacht van 12 op 13 november door de storm zware schade opliep. De Bomenstichting is van mening dat deze Hollandse iep, een natuur monument van historische waarde is en behouden moet blijven. Omdat een iep over het algemeen een geweldig herstellingsvermogen heeft vindt de stichting het ook zeer gerechtvaar digd in dit bijzondere geval vakkun dige hulp te verlenen. De kosten hieraan verbonden worden geschat op 2700 gulden, exclusief b.t.w. Na de eerste behandeling is in de ko mende jaren een blijvende verzor ging noodzakelijk om de boom weer een sterke goede vorm te geven. Er ztfn reeds enkele financiële toezeg gingen gedaan tot een bedrag van 500 gulden. (Adres Bomelistichting: Driebergseweg 3c Zeist). Aandacht schonk de voorzitter aan enkele uitlatingen gedaan door de voorzitter van de V.V.V.-Renes- se. Hij zag nog wel voldoende be langstelling voor het seizoen, maar bovendien dat het blijkt dat dank zij verschillende oorzaken het seizoen ook uitgestrekter wordt. De reclame-aktie voor het nasei zoen gaat vruchten afwerpen. Men heeft nu eenmaal meer vrije tijd en meer mogelijkheden van lange weekenden enz. De middenstander is daarbij zeker gebaat omdat het dan mogelijk wordt meer te werken met vast per soneel. ,De plannen van de Prov. V.V.V. inzake bemiddeling bij verhuur van huisjes, voornamelijk aan buitenlan ders, zag de voorzitter niet zo zitten. Plaatselijk bijvoorbeeld op het kantoor Haamstede is men heel goed in staat juiste voorlichting te geven. „Zien wat men huurt „Men wil graag zien wat men huurt". Bovendien vond hij het voor de deelnemers een vrij kostbare zaak. De heer De Regt gaf een korte toelichting op dit plan. Hij waar schuwde dat men er rekening mee moet houden dat de toekomstige toerist zittend in zijn stoel zijn va kantie plannen moet kunnen afwer ken. Bovendien is elke verhuurder vol komen vrij om hieraan deel te ne men. Op langer termijn vervracht hij wel veel van deze wijze van verhu ren. Hij zag deze wijze van werken als een zoeken naar nieuwe vormen, die van belang kunnen zijn voor de ontwikkeling. Hoewel de notulen' aan het begin van de vergadering waren uitgereikt werden deze toch door de secretaris de heer Van der Graaf voorgelezen. Naar aanleiding daarvan ontstond een fel debat tussen de voorzitter en de heer L. v. d. Klooster, inzake het niet toezenden van dé stukken. Hoewel dit in een vorige verga dering werd toegezegd heeft men het niet gedaan volgens de voorzitter omdat dit gezien de opkomst van de leden „zonde" zou zijn van de por tokosten. Bovendien waren de finan ciële jaarstukken pas dinsdag 21 no vember klaar. Dit weer als gevolg van de trage betaling van sommige leden. De heer Van der Klooster vond, dat door het niet toe zenden de be langstelling nog verder zal afnemen. De heer Van der Klooster kreeg vanuit de vergadering geen steun, zodat in het vervolg de stukken niet toegezonden zullen worden. Gezonde basis Uit het financieel verslag bleek dat er een gezonde basis is gelegd voor de' vereniging. Men schrijft niet alleen af op het kantoor maar reserveert tevens voor een toekomstig gebouw, zodat later niet weer een beroep op de leden ge daan moet worden als dit "tijdelijke kantoor vernieuwd zou moeten wor den. Zonder hoofdelijke stemming werd besloten de kontributie met 5 pro cent te verhogen om de trendverho gingen te kunnen bijhouden. Vervolgens werd 25 renteloze aan delen uitgeloot. De eigenaars daar van zullen hierover wel bericht ont vangen. Rondvraag Tijdens de rondvraag werd de aandacht gevestigd op de mogelijke aanleg van een rijwielpad onder langs de duinen van Westenschou- wen naar Renesse. De aanleg van een of meer een voudige „trim"-banen kwam ter sprake. Verder werd aandacht gevraagd voor de reclame in Duitsland voor deze streek, nu dit jaar de vakanties daar gunstig zijn vastgesteld ten op zichte van onze vakanties. De voor zitter deelde mee dat deze zaken ze ker in het bestuur de aandacht heb ben en waar nodig met het gemeen tebestuur besproken zullen worden. Bij aklamtie werden in het be stuur herkozen de heren J. C. de Feiter en L. v. d. Graaf. Wethouder Hogerhuis, die het ge meentebestuur vertegenwoordigde, zei dat het gemeentebestuur met be langstelling het V.V.V. werk volgt. Prettig dat diverse evenementen zo goed verlopen zijn. Verder wees hij er op dat*op de polderwegen, die zeer goed zijn, prettig gefietst kan worden, al wil len ook b. en w. wel graag plannen bezien voor een rijwielpad onder langs de duinen, zoals werd ge vraagd. „Benut de winter om weer met goede plannen het komende seizoen aan te kunnen", was zijn raad. De heer W. Gelijnse vroeg aan dacht voor jeugdwerk in de zomer voor de kinderen van de midden standers, en van de recreanten. Hij was van mening dat met leerlingen van het pedagogisch centrum in Zee land in deze jichting wel gewerkt kon worden. w Massale uitbraakpoging LEICESTER, 27-11. In de gevange nis van Gartree bij Leicester in En geland heeft zich zondagavond een massale uitbraakpoging voorgedaan. In twee vleugels en de sportzaal van de gevangenis die voor een van de modernste van Engeland doorgaat, werd brand gesticht. Toch wisten maar vijf gevangenen te ontsnappen. Alle vijf zijn door de politie gegre pen na een felle klopjacht in de buurt. De brand kon pas na vijf uur geblust worden. Het schijnt dat het grootste deel van de 350 gevangenen aan het kom plat heeft deelgenomen. Twee gewonden hij schietpartij te Amsterdam AMSTERDAM, - 25-11. Bij een schietpartij voor het café De Funen- bar op de Mauritskade in Amster dam-oost zijn vrijdagnacht twee' ca fébezoekers in de maagstreek ge schoten. De slachtoffers zijn de 34-jarige dakbedekker A. H. en de 39-jarige loodgieter J. P. van H. De loodgieter werd ernstig gewond in het O.L.V. Gasthuis opgenomen, waar hij in middels is geopereerd. Het andere slachtoffer werd licht gewond. Voortvluchtige Fransman gegrepen SAS VAN GENT, 27-11. De Franse politie heeft het afgelopen weekein de in Metz de 27-jarige Fransman F. M. gearresteerd. Over de arres tatie was gevraagd door de Belgische en Nederlandse politie. De Fransman was< voortvluchtig sinds vrijdagnacht toen hij in het Belgische Gent de vriend van zijn 20-jarige Nederlandse ex-vrouw As- trid Siemons, die in Sas van Gent woont, met een pistoolschot levens gevaarlijk verwondde. Op zijn vlucht via Sas van Gent nam hij zijn twee kinderen van twee en drie jaar uit zijn gescheiden huwelijk en het 18- jarige zusje van zijn gewezen vrouw als gijzelaars mee. Van zijn oude wo ning reed hij naar zijn ouderlijke woning in Frankrijk. De twee kin deren verblijven nog in Frankrijk. Omdat zij de Franse nationaliteit hebben bestaat er grote twijfel over hun terugkeer naar Nederland. Geldkistje weg met 20.000,— DEN HAAG, 26-11. Uit een café in de Wagenstraat in Den Haag zijn in het weekeinde twee geldkistjes met een totaal bedrag van f 20.000 ont vreemd. Hoe de inbreker binnen kwam is niet duidelijk geworden, maar hij ging weg door de voordeur na de ruit ervan vernield te hebben, aldus de politie. Scholier gewond hij s teek-partij ROTTERDAM, 25-11. Bij een steekpartij op het Heikerveld in Rot terdam is de 15-jarige Rotterdamse scholier J. S. ernstig gewond geraakt door messteken in de bovenbuik en linkerarm. De jongen is opgenomen in eén ziekenhuis. De scholier had ruzie gekregen met de 19-jarige ambtenaar K. W„ na dat cvze minder vleiende opmerkin gen had gemaakt over een meisje. De scholier sloeg de ambtenaar op het gezicht, waarop W. een mes trok en zijn tegenstander enkele steken toe bracht. De recherche heeft de ambtenaar gearresteerd. VENLO, 25-11. Een Duitse perso nenauto is zaterdagmiddag rond half vier op een met knipperlichten be veiligde overweg met de trein van Roermond naar Venlo in botsing ge komen. Bü het ongeluk kwamen drie mensen om het leven en werd een persoon zwaar gewond. Enidlioveuaui' tijdens vechtpartij doodgestoken EINDHOVEN, 26-11. In de nacht van zaterdag op zondag is de 21-jari ge Rob Linders uit Eindhoven bij een vechtpartij voor zijn woning van zijn schoonouders in Veldhoven waar hij zijn toevlucht wilde zoeken, door zijn 20-jarige plaatsgenoot G. van E. doodgestoken. De jongeman overleed aan messteken in borst en buik. Auto's uitgebrand bij kettingbotsing DEN HAAG, 26-11. Bij een ket- tingbotsing op de rijksweg tussen Woerden en Bodegraven zijn zon dagmiddag 'drie auto's uitgebrand. De inzittenden wisten zich allen te redden. De kettingbotsing, waarbij zes auto's betrokken waren, had tot gevolg dat zich een file vormde van ongeveer twaalf kilometer. Electriciën maakt dodelijke val AMSTERDAM, 25-11, De 36-jarige electriciën G. van Putten uit Doorn spijk is in de Bijlmermeer om het leven gekomen door een val van de negende etage van een flatgebouw in aanbouw. Bij het opstellen van een zeildoek gleed de man uit Hij kwam ruim 20 meter lager op een betonnen vloer terecht en was vrijwel op slag dood. Men vond toen de volgende oplos sing: groenstroken worden in Plan West III aangelegd uit het Fonds Dorpsuitleg. Aanleg van deze tennis baan kost plm. f 25.000 a f 28.000 extra. Wanneer nu over het bedrag dat voor een tennisbaan nodig is een beroep op het Fonds Dorpsuitleg wordt gedaan tast dit de gemeente lijke financiën niet aan. De vereni ging zal alleen voor de rente van het .gebruikte geld" behoeven te betalen en men kan de kans benutten, goed koop in het bezit te komen van een tennisbaan. De heër Groeneveld belegde daar op een vergadering van potentiële tennisenthousiasten en slaagde er in in een avond 75 handtekeningen te verzamelen van Bruinissenaars die verklaarden lid te willen worden van de tennisclub in oprichting. Het ar gument van b en w. dat een tennis baan voor Bruinisse geen haalbare zaak zou zijn, was daarmee, opgehe ven, aldus de heer Groeneveld, in een schrijven aan het gemeentebe stuur. De voorzitter vond dit ook en wilde de tennisenthousiasten royaal tege- moettreden en medewerking aan de oprichting verlenen. Minderheidsstandpunt Hij vertolkte daarmede een min derheidsstandpunt van het college van b." en w. want de beide wethou ders hadden ernstige bezwaren. Wet houder Jumelet had bewondering voor de snelle wijze waarop de heer Groeneveld de zaak van de grond had gekregen. Het speet hem alleen dat ook de laatste stap niet was ge zet, te weten het aankloppen bij een bank voor het verschaffen van het benodigde kapitaal. Hij achtte het bedenkelijk, dat een beroep op de gemeente wordt gedaan kapitaal te verschaffen. In een eerder door de heer Groeneveld aangehaald inge zonden stuk, had hij gelezen, dat ie dereen voor zijn eigen hobby's moet betalen. Hij was het daarmee eens; ook de muziekvereniging en „de voetbal" hadden indertijd aandelen bij de burgerij geplaatst om aanko pen, nodig voor de funktionering van hun vereniging, te doen. Als iedereen straks voor het be drijven van een bepaalde hobby maar aanklopt bij de gemeente is het hek van de dam. Hij wil niet graag een precedent schoppen, terwijl hij voorziet dat straks zal worden aan geklopt voor het plaatsen van toilet gebouwen en douches, reden mis- EINDHOVEN, 26-11. Frans van de M. uit Castoren is zaterdag in Neurenberg, Duitsland, aangehouden. De officier van justitie in 's-Hcrto- gcnbosch heeft zijn uitlevering ge vraagd. Frans van dc M. werd gezocht verdacht van diefstal met geweld op 10 november ten huizo van zijn broei de „kruidendokter" Willem van de M. Bij deze overval werd van een bankemployce een bedrag van f 1,2 Allen waren inzittenden van de auto. Het treinverkeer was van half vier tot vijf uur gestremd. Bij het ongeluk zijp om het leven gekomen: de bestuurder, de 19-jarige Duitser Ditmar Hanhsen uit Nettetal bij Kaldenkirchen; de 19-jarige me vrouw Chr. Timmermans-Mackestein uit Tegelen, haar 14-jarig zusje A. Mackestein uit Tegelen. Zwaar ge wond werd de broer L. Mackestein (12 jaar) uit Tegelen. De Duitser was verloofd met een ander meisje Mackestein dat niet in de auto zat. Auto tegen boom: twee doden, twee gewonden ELSPEET, 27-11. Bij een auto-on geluk op de Vierhouterweg tussen Elspeet en Vierhouten zijn zondag avond de 45-jarige B. Prins uit Vier houten en de 26-jarige E. A. E. Dek ker uit Nunspeet om het leven geko men. De auto waarin zii zaten botste te gen een boom. Twee andere inzitten den werden gewond opgenomen in het ziekenhuis in Harderwijk. „Landbouw geheel verantwoordelijk voor de vleeskeuring" DEN HAAG, 25-11. De ministers Lardinois (landbouw en visserij) en Stuyt (volksgezondheid) blijven van mening dat de primaire verantwoor delijkheid voor de vleeskeuringswet het beste aan het ministerie van landbouw kan worden overgedragen. Dit is beter, zowel met het oog op de volksgezondheid als voor de export. Ook vinden de ministers dat voor vlees en vleeswaren voor het bin nenland en de export dezelfde regels moeten gelden. schien om de tennisbaan wat dichter bij het sportveld of het gemeentelijk gymnastieklokaal aan te leggen. Overtuigd zijnde van het enthou siasme van de tennisliefhebbers nu, voorzag hij een spoedige daling van dat enthousiasme en hoewel de be reidheid om rente te betalen aan de gemeente er nu zeer zeker is, zag hij die betaling in het gedrang komen als het ledental terugloopt van 100 naar 10. Dan is de gemeente als nog de dupe. Wethouder Van Gilst bleek dezelfde mening toegedaan; ook hij had dezelfde bezwaren als wethou der Jumelet Zowel de heer Groeneveld als de voorzitter verklaarden overtuigd te zijn, dat de belangstelling voor de tennissport eerder toe dan af zal nemen. De heer Groeneveld was bang dat de heer Jumelet de zaak niet. goed begreep. Het Fonds Dorpsuitleg is een fonds waar f 60.000 en straks een ton, op een bestemming liggen te wachten. Kan men een mooier be stemming bedenken dan een tennis baan, temidden van het ook uit dit fonds te betalen groen. Toiletgebou wen en douches zijn voorlopig een overbodige zaak. Moesten die nodig zijn dan zullen die door de vereni ging worden betaald. Garant voor rente Het bestuur stelt zich garant voor de rente van het kapitaal dat voor het tennisveld wordt geïnvesteerd. Dat kan contractueel worden vastge legd. De beide wethouders verklaar den niet tegen de sport te zijn, maar waren niet door de heer Groeneveld overtuigd. De heer Groeneveld zei een indu- strieel gevonden te hebben, die zich garant heeft gesteld voor de rente van het eerste jaar. Hij hoopte dat nog enkele andere industrieën dat zelfde gebaar willen maken, in het belang van de dorps en de leefge meenschap Bruinisse. De heren M. J. van de Velde en M. Verspoor alsmede mevrouw Van Leeuwen verklaarden enthousiast te zijn voor de tennisbaan. De heer Van de Velde zei nog meer perspectieven om uit Dorpsuitleg te financieren, als dat nodig is (ijsbaan) De plannen voor de ijsbaan bleven veel te lang in de ijskast. Met 4-3 stemmen (de beide wet houders en de heer Bolier) werd tot kapitaalsfourncring voor de tennis baan besloten. miljoen buitgemaakt. Van dit geld is inmiddels ongeveer f 250.000 terecht. Interpol stelde zondag do rijkspo litie in Eindhoven per telex op de hoogte van de arrestatie van Frans van de M. NEURENBERG, 27-11. Dc broer van dc kruidendokter, de 51-jarige Frans van de M., had bij zijn arres tatie in Neurenberg ongeveer f 108 duizend gulden bij zich. Maandag 27 november Zierikzee Zaal Chr. Ger. Kerk, 19.30 uur, Chr. Schoolvereniging. Dinsdag 28 november Zierikzee Johan Louis de Jongeschool, -19.00 22.00, uur, kijk/kontaktavond met ge legenheid tot bezichtiging van het Documentatiecentrum. Concertzaal, 20.00 uur, filmvoorstel- „Daniël" (18 jaar). Donderdag 30 november Zierikzee Huis van Nassau, 20.00 uur, Alg. Bond van Ambtenaren. Huis van Nassau, pi*aatvergadering C.B.T.B. Vrijdag 1 december Zierikzee Huis van Nassau, 19.30 uur, prijsuit reiking Centrale Fokveedag Schou- wen-Duiveland. Kerkwerve Verenigingsgebouw, 19.30 uur, Sint- Nikolaas-avond openb. basisschool .Prinses Irene". Vrijdag 15 december Kerkwerve Openb. basisschool „Prinses Irene", ouderavond. Dinsdag 19 december Dreischor „De Drie Schorren", 19.45 uur, ver gadering Z.L.M., spreker alg. secre taris ir. D. Luteijn. Advertentie BIOSCOOP DE CONCERTZAAL ZIERIKZEE Telfoon (01110) 2770 brengt a.s. dinsdagavond 28 nov. aanvang 20.00 uur: Malle mensen op iPeler Schaapman|Bob de ^nge] MAndré~van den HeuvelB Sylvia de Leur-Marja Goud Karin Larsen Willem Nijholt Petra Hopman Kika Mol Iels gast Johnny KraavkamS scenario en regie Erik Terpstra kamera Fred Tammcs produkiieleidmg dan Reter Visser technische atwerkmg etnecentmm Voorverkoop telefonisch en aan de kassa op de dag van de voorstelling van 11-12 uur. DEN HAAG. 25-11. Dc Nederland se uitvoer naar de Sowjet-Unie is in de eerste helft van dit jaar gestegen tot bijna 97 miljoen gulden, vergele ken met 84,7 miljoen gulden in de eerste helft van 1971. aldus een over zicht van het Nederland-USSR insti tuut. Dc invoer uil dc Sowjet-Unie daalde en wel van 103.8 miljoen naar 96,2 miljoen gulden. Veevoederfabriek in Ameiilc afgebrand GOUDA. 25-11. Dc graanmaalderij en veevoederfabriek Van Bor en Zoon te Ameide bij Gouda is zater dagochtend door brand verwoest. De brandweer schat de schade aan ge bouwen en machines op een half miljoen. De waarde van de grote voorraad graan is niet bekend, even min als dc oorzaak van de brand. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiifiiiiiiiiiiiiiiiiim S DEN HAAG, 25-11. De stichting „Maric, wordt wüzer" heeft 5 123.000 circulaires als een „rapport voor later" verspreid op dc Ne- E H derlandsc lagere scholen, om de meisjes aan te sporen langer aan 2 het ondcrwüs deel te nemen dan thans nog gebeurt. Minister Van 5 E Veen van onderwijs staat daar helemaal achter en stuurde aan -E S 8.000 onderwijsinstanties een brief om dc aktic aan te bevelen. S EE Vorig jaar werd op initiatief van enkele leden van dc organisatie E 5 man-vrouw-maatschappij de eerste aktic gevoerd omdat nog steeds S aanzienlijk meer jongens „doorleren" dan meisjes. Waren het toen E SE een affiche en een krantje, dc fondsen uit particuliere bron wcr- den zo toereikend dat in dit jaar In veel grotere oplage het quasi- HE S rapport kon worden aangemaakt. Dit rapport zal gratis worden 5 verstrekt, bovendien werd nu een boekje samengesteld en uitge- E 2 geven. De titel ervan is „Maric, wordt wijzer". Het is voor meisjes JE ES cn hun ouders bestemd en komt ook in dc bockhandel (f 3.90). E In het boekje is ook de brief opgenomen die minister Van Veen Si EE voor het „rapport" schreef. Hij schrijft onder meer „Beste Maric, S JU cn ik moeten van het idee af dat jongens heel andere dingen E E zouden kunnen dan meisjes cn andersom". s niiiiiiiiiiiiiitimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiMiiitiimiïi Raadsvergadering Bruinisse BRUINISSE, 24-11. In de voorlaatste raadsvergadering werd een verzoek aan b. en w. van Bruinisse om nu plan West III van een groenstrook zal worden voorzien, daarin tevens een aparte strook aan te leggen door b. en w. afgewezen met de argumenten, dat de zwakke financiële positie van de gemeente deze aanleg niet gedoogde, terwijl anderzijds het college niet over tuigd was, dat de tennisbaan wanneer die was aangelegd, ook intensief gebruikt zou worden. Het voorstel tot aanleg van die baan werd toen door de indieners de heer H. Groeneveld en mevr. Van Leeuwen-Sicling terug geno men, voor een nadere studie.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 2