Waarom zou u verzekeringspremies per jaar betalen nu het ook per maand kan? ABN Algemene Bank Nederland pakket De Algemene Bank Nederland introduceert een nieuwe manier van verzekeren ABN Pakket Verzekering maakt uw budget overzichtelijker De Algemene Bank Nederland biedt als enige een nieuwe manier van verzekeren met premiebetaling per maand. Automatisch afgeschreven van uw rekening. Zonder extra kosten. Zonder rompslomp ABN Pakket Verzekering: 26 belangrijke verzekeringen in één pakket ABN Pakket Verzekering: vrijwel alle verzekeringen per maand opzegbaar Voordeel: premiespreiding een voorbeeld— verzekering VJ Centraal Cliënten Service nummer: 010-707100 Letwel: vooreen nieuwe manier van verzekeren Tot nu toe was het zo dat premiebetalingen als een min of meer onverwachte, ongelegen komende 'aanslag' op de verzekerde afkwamen: vorige maand de brandverzekering, deze maand een forse autoverzekeringspremie - wanneer de volgende nota? Nu wordt verzekeringspremie net iets als de huishuur: gewoon een vast bedrag dat elke maand automatisch wordt afgeschreven van uw rekening, ongemerkt bijna. De ABN Pakket Verzekering vormt eert nieuwe dienst van de Algemene Bank Nederland ten behoeve van particuliere rekeninghouders. Rekeninghouders van de ABN die kiezen voor deze nieuwe wijze van verzekeren, betalen hun verzekeringspremies niet meer per jaar, maar maan delijks door automatische afschrijviag van hun reke ning. Geen kwitanties, geen stortingsbiljetten, geen geloop aan de deur - en geen extra kosten! Bovendien heeft u geen stapel losse polissen, formulieren en andere paperassen meer te beheren. U hebt nu alles bij de hand in één overzichtelijke map. Gemakkelijker kan het niet! De ABN Pakket Verzekering is zorgvuldig samengesteld door de N.V. Assurantiebedrijf van de Algemene BankNederland, die 26 van de meest gangbare verzekeringen voor u, als particulier, selecteerde. Al naar gelang van uw persoonlijke behoeften kunt u hieruit de verzckering(en) kiezen die u nodig heeft. opstal woonhuis, glas in woonhuis inboedel, televisietoestel en schilderijen in woonhuis sieraden, bontwerken, foto- en filmapparatuur, muziekinstrumenten personenauto tegen cascoschade en W.A. (z.g. AU Risks) personenauto uitsluitend tegen W.A. personenauto uitsluitend tegen cascoschade motorrijtuigen tegen brand en diefstal ongevallen inzittenden personenauto motorrijwielen/scooter tegen cascoschade en W.A. (z.g. AU Risks) motorrijwiel/scooter uitsluitend tegen W.A. rijwielen, pleziervaartuigen, toercaravan persoonlijke ongevaUen persoonlijke ongevallen huisvrouw persoonlijke ongevaUen kinderen rechtsbijstand voor het gezin met motorrijtuigen rechtsbijstand voor het gezin zonder motor rijtuigen aansprakelijkheid als particulier ziektekosten overlijdenskosten Met uitzondering van de auto-, pleziervaartuig en toercaravanverzekeringen, waarvoor een jaarcontract wordt afgesloten, zijn de verzekeringen per maand opzegbaar. U bent dus niet meer gebonden aan langlopende contracten. Stel dat u zes verzekeringen hebt lopen. Bijvoorbeeldinboedel, woonhuis, glas, persoonlijke ongevallen, auto en aansprakelijkheid als parti culier. Daarvoor betaalt u, laten we zeggen, in totaal f 720,- per jaar. Namelijk f 450,- in mei, f 200,- in september en nog eens een paar kleinere bedragen in andere maanden. Voor deze zelfde verzekeringen betaalt u met de ABN Pakket Verzekering f 60,- per maand. Dit bedrag wordt dan maandelijks automatisch van uw rekening afgeschreven. Wilt u meer welen over deze manier van verze keren? Wendt u zich dan tot het ABN-kantoor waar u uw rekening hebt of tot het dichtstbijzijnde kantoor van de Algemene Bank Nederland. Of laat uw vrouw, als ze toch bij ons moet zijn, even de folder meenemen. Om van deze manier van verzekeren te profiteren hoeft u niet al deze verzeke ringen af te sluiten - alléén die waar u persoonlijk behoefte aan heeft. Natuurlijk adviseert de ABN u ook in alle andere bekende verzekeringen. Het spreekt vanzelf dat uw lopende verzekeringscontracten eerst geëindigd dienen te zijn alvorens u op deze nieuwe manier van verzekeren kunt overgaan. Als u misschien al elders een rekening hebt - geen probleem. Neem er gewoon een ABN-rekening bij en uw maandpremie wordt dan maandelijks automatisch afge schreven. Veelal zult u overdag voor inlichtingen uw dichtst bijzijnde bank bellen. Maar buiten de kantooruren kunt u óók inlichtingen wensen, een schade willen melden of een gecompliceerd schadegeval door praten. Tot 20.00 uur 's avonds houden wij een directe verbinding open met de Cliënten Service Afdeling van het Assurantiebedrijf in Schiedam: 010 - 70 71 00. Van 8 uur 's avonds tot 8 uur 's ochtends leggen wij uw vragen en wensen vast op de band. Dezelfde dag nog zullen wij contact met u zoeken. I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 6