Geld nodig? Binnen 'n paar dagen geregeld-met een persoonlijke lening van de NMB In komende jaren kan niet ontkomen aan verzwaring lasten STREEKNIEUWS Wat biedt de BEELDBUIS? benen mooier maakt Reeds wordt ingeschoten op nieuwe taak: waterzuivering Waterschap Schouwen-Duiveland HILVERSUM. De zangeres Esther Öfafirn, is zondag 19 november ie zien in de „Johnny en Rijk-show" van de K.R.O.-televisie. ZIERIKZEE, 14-11. „Wanneer wjj de jaren vanaf de oprichting van het waterschap in 1959 overzien, kan ge sproken worden van een periode zonder schokkende gebeurtenissen". Aldus de voorzitter van het water schap Schouwen-Buiveland, dyk- graaf A. M. Geluk op de dinsdag in 's Landskamer gehouden algemene ber.tuui svergadering. Hoewel het Waterschap in 1965 te kampen had met ernstige storm schade aan de zeeweringen (de scha de tengevolge van de storm van 30 november 1965 b.v. bedroeg meer dan f 100.000.-) en hoewel er ook jaren waren met een overmatige neerslag o.a. 905.4 mm in 1960 en in 1966 zelfs 937.0 mm, bleef het lasten niveau vrij konstant. Uiteraard was ook het Waterschap genoodzaakt de trend van de kostenstijging te vol gen. In 1960 bedroeg het geschot 59.- per ha, in 1962 werd dit 64.- in 1964 f 67.-. in 1965 72.-, in 1966 75.- en tenslotte in 1972 78.- per ha, een bedrag dat voor het jaar 1973 kon worden gehandhaafd. Bijdragen Rijk Dank zij de bijdragen van het Rijk in de kosten van onderhoud van de zeeweringen, van de waterlopen en van de wegen zijn de waterschaps lasten gedurende de laatste jaren in geringere mate gestegen, dan zulks zonder deze bijdragen al enige jaren in de Rijksbegroting op eenzelfde be drag worden geraamd, namelijk f' 18.000.000.-, en dus - omdat de lo nen en prijzen blijven stijgen - rela tief minder worden, zal in de komen de jaren niet aan een verdere las- tenverhoging kunnen worden .ont komen. Als gevolg van de afsluiting van het Brouwershavense Gat zijn de getijstromingen - eb en vloed - in de Grevelingen verdwenen. Het water staat nu steeds op een vrijwel konstant peil. Dit betekent dat de glooiing van de dijken langs de noordkant van het gebied steeds op dezelfde plaatsen door de golf slag wordt aangevallen. Dientengevolge ontstond bij Drei- schor en bij Sirjansland enige schade aan de glooiing, welke op een een voudige wijze kon worden hersteld. Aan de Zuidkant wordt het vol wassen van de glooiing met beton voortgezet. Daarbij wordt ook gelet op de situatie, die zal ontstaan na de afsluiting van de Oosterschelde. Het is zaak er nu voor te zorgen, dat de strook van de glooiing, die na de af sluiting bij voortduring aan de golf slag bloot staat, in goede staat van onderhoud verkeert, aldus de dijk graaf. Plantengroei en sloten Wat de waterbeheersing betreft blijkt dit jaar door de vochtige zo mer de plantengroei in sloten en wa tergangen welig te gedijen. Het kost allen, ook de onderhouds plichtige aangelanden, veel tijd en geld om alles goed schoon te houden. Toch is dit van primaire beteke nis in een agrarisch gebied, dat zich, wat struktuur, grondsoort en klimaat betreft, kan meten met de beste van Europa. De hoge opbrengsten van goede kwaliteit zijn voor een belang rijk deel mede afhankelijk van een goede waterbeheersing. Wie zich de situatie vóór de ramp of vóór de oorlog kan herinneren, zal dit kunnen bevestigen. Gezamenlijk zal moeten worden bezien of de verbeterde technische apparatuur voor slootonderhoud in de toekomst een andere en bredere aanpak van dit onderdeel van de wa- terschapstaak mogelijk of gewenst gemaakt. Gezorgd dient te worden, dat de kosten hieraan verbonden niet voor rekening van de eigenaar/verpachter komen Het dagelijks bestuur beraadt zich dikwijls over deze problematiek. In vesteringen op dit gebied - o.a. on langs weer de aanschaf van twee klepelmaaiers - bewijzen dat er naar gestreefd wordt om over moderne en Er is een NMB kantoor te: Lange Nobelstraat 6, Zierikzee Hogezoom 149, Renesse voor hun doel geschikte machines te beschikken. Zoals bekend waren op het ont werp van de tweede herziening van het Streekplan voor Schouwen-Dui- veland een aantal nieuwe wegen geprojekteerd, waaronder de zoge naamde noordelijke verdeel weg, lo pende van Scharendijke via Zonne- maix-e over Noordgouwe en Schudde- beurs naar Zierikzee. Het Streekplan Tijdens de behandeling van dit Streekplan op 8 september j.l. werd dit wegennet door de leden van de Provinciale Staten zodanig geamen deerd dat aan een groot aantal van de talrijk ingediende bezwaarschrif ten werd tegemoet gekomen en o.a. genoemde weg grotendeels van de kaart vei'dween. De aktiviteit die niet aleen de streek, maar ook met name het Land bouwschap in deze zaak heeft ont wikkeld, heeft in belangrijke mate tot dit besluit bijgedragen. Het dagelijks bestuur heeft het be sluit der Staten met instemming be- gi*oet. Immers, het Waterschap is meer gediend met het verbeteren en zonodig en waar mogelijk verbreden van het bestaande wegennet dan met DUIVELAND, 15-11. Naast de zicht-bare schade die aan het licht kwam, komt nu ook de niet direkte zichtbare voor de dag. De landbouwers die hun te velde staande mais bekeken, moesten con stateren, dat van het veel belovende gewas, veel was omver gestormd, zo dat men maar ongeveer 50% zal kun nen binnenhalen, van wat men nor maal had kunnen verwachten. Ook de palingvissers, hebben een niet mis te verstane strop. Aan hun fuiken is veel schade aangericht door de golslag. Verschillende zijn los geslagen en verschillende zijn ge heel verdwenen. Een grote fuik is een voorwerp dat met honderden tot ZIERIKZEE Vergaderig V.O.O. Op maandag 20 november a.s. vindt ih het Huis van Nassau een vergadering plaats van de afdeling van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs. Uitvoering C.J.V. Op vrijdag 24 november, vindt in het Hervormd verenigingsgebouw, de (junioren)-uitvoering plaats van de C.J.V. „Samen Verder". Opge voerd wordt o.m. de klucht in twee bedi-ijven: „Een raar stelletje men sen". Afdeling C.P.B. Op woensdag 22 november vindt in het Hervormd verenigingsgebouw een bijeenkomst plaats van de afde ling Schouwen-Duiveland van de Chr. Plattelandsvrouwenbond. Het wordt een fondue-avond. Verkoopdag U.V.V. De afdeling Zierikzee van de U.V.V. organiseert op heden (don derdag) 16 november een grote ver- koopdag-bazar in het R.K. Parochie centrum aan de Mosselstraat alhier. Vanaf hedenmorgen tien uur tot vanavond negen uur kan iedereen hier terecht voor de aankoop tegen voordelige prijzen - of bezichtiging alleen - van talrijke leuke goederen, tel. 01110-3355 tel. 01116- 424 de aanleg van nieuwe wegen, die in dit - toch nog maar kort geleden - verkaveld gebied vaak ernstige scha- desnijdingen veroorzaken en onge twijfeld afbreuk zullen doen aan het landelijke karakter van Schouwen- Duiveland. In dit kader - het verbeteren van het huidige wegenstelsel - werden door het Waterschap al enige jaren belangrijke wegverbeteringen aange bracht. De voorzitter bracht hierna de zuivering van het afvalwater ter sprake. Dit zal in de toekomst gevolgen hebben voor de samenstelling van de bestuursorganen van het waterschap. Ook het aantal distrikten in dit ge bied zal worden gewijzigd. In een nota, is inmiddels een en ander nauwkeurig uiteen gezet. Het jaar 1973 zal wel eens het laatste jaar kunnen worden, dat het Waterschap in deze oude vertrouwde samenstelling bijeen komt. Willen de Watei'schappen als pu bliekrechtelijke lichamen - als over heidsinstantie - in deze maatschappij een nuttige funktie blijven vervullen, dan zullen zij open moeten staan voor hetgeen in deze maatschappij leeft en zakelijk daarop moeten aan sluiten. meer dan duizend gulden moet wor den betaald. En dat juist toen de vangsten, vlak voor de storm, iets ruimer werden. zoals bijv. fraaie handwerken en an dere zaken, die met Sint-op-komst zeker wel de nodige belangstelling zullen trekken. (De baaten komen weer ten goede aan het plaatselijk bejaardenwerk). In memoriam M. A. v. d. Ploeg Op de leeftijd van 79 jaar over leed te Zierikzee, de heer M. A. van der Ploeg, oud-Kaap Hoornvaarder. Kaap Hoorn is de uiterste punt van Zuid-Amerika en het te bevaren met zeilschepen vergt een nautisch vak manschap, dat feitelijk geheel is uit gestorven. In zijn leven was de heer Van der Ploeg - zijn professie uitte zich in zijn moeilijke liefhebberij - een bekwaam modelmaker van zeil schepen. Enige van zijn fraaiste exemplaren staan in het Maritiem Museum te Zierikzee. De begrafenis vond inmiddels' plaats op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Namens de Ned. Ver eniging van Kaap-Hoornvaarders werd gesproken door de hoogbejaar de heer L. Smit te Alblasserdam, die er aan herinnerde dat de heer Van der Ploeg de laatste vaart meemaak te van Nederland's grootste zeilschip, de viermaster „Geertruida Gerarda". Zijn liefde voor dit schip inspireerde hem tot het maken van zijn model len. De heer Van der Ploeg was afkom stig van Zierikzee. Hjj werd in 1893 geboren als zoon van Cornelis v. d. Ploeg, kapitein van Zierikzeese stoomboot. De begrafenis en de hieraan voor afgaande rouwdienst in het hervormd verenigingsgebouw, werden geleid door ds. P. Post te Bruinisse. De heer J. J. Dorst - neef van de overledene - dankte voor de betoonde belang stelling. KERKWERVE Vergadering N.C.V.B.-afdeling De N.C.V.B. afdeling Kerkwerve vergadert in het verenigingsgebouw. Spreker is de heer Cornet uit Goes, met als onderwerp „Liefde, een mo dern toverwoord". SEROOSKERKE „De ouderen in het verkeer" De bejaardensociëteit van Seroos- kerke hield gisteren (woensdag) een extra bijeenkomst, welke stond in het teken van het verkeer. Een praatje over de „ouderen in het vei*keer", toegelicht met kleurendia's, werd ge houden door de heer Th. Phann, con sulent van Veilig Verkeer Nederland te Middelburg. Uit het betoog van de heer Phann bleek wel dat in ver band met het steeds drukker wor dende verkeer het vooral voor de ouderen moeilijker wordt in dit ver keer een plaatsje te vinden. Op de gelijke wijze konden de bejaarden op dit gebied kun kennis opfrissen. Het onderwerp had grote belangstel ling, want na afloop werden nog ve le vragen gesteld. Na de theepauze was er nog volop gelegenheid tot het beoefenen van geliefde spelletjes zoals kaarten, sjoelen en biljarten. Zo ziet de bejaai*densociëteit van Serooskerke terug op een leerzame en ook weer bijzonder gezellige soos- middag. HAAMSTEDE Nieuw bestuur en programma „Big S" De Jeugdsocicteit „Big S", al ja ren een heel bekende jeugd instelling in de Westhoek, door de bijzonder originele activiteiten, is het nieuwe seizoen bijzonder goed van start ge gaan. In het afgelopen weekend heeft de soos tijdens een vergadering een nieuw bestuur gekregen. Slechts zes leden stelden zich beschikbaar zodat er nog één vacature blijft. De nieuwe voorzitter werd Jan Kenters uit Burgh die dus Leo de Feiter gaat vervangen. Laatstge noemde heeft enorm veel werk ver zet voor de soos en hij was het die met do meest originele invallen zich enorm populair maakte. Niet alleen bij de soosleden, doch ook bij de vol wassenen in de Westhoek maakte zijn voorzitterschap een diepe indruk. Jan Kenters zat reeds in het bestuur zodat zijn taak niet vreemd voor hem zal zijn. Cor Rademaker, even eens uit het oude bestuur, zal de ta- kenverdeling der werkgroepen op zich nemen. Ad van Dongen werd penningmeester, Ad van der Pol se cretaris. Ben Meddeler sportseereta- ris en Nico Deurloo nam de algeme ne zaken op zich. De laatste vier ge noemde bestuursleden kwamen nog niet in het bestuur voor. „Big S" is eveneens veel dank ver schuldigd aan Nico v. d. Bos (voor malig penningmeester) en mej. Cor- rie Landegent (bestuurslid). De con- tact-telefoonnumers zijn nu ook ge wijzigd. Voor de sportzaken wordt dit nu 01115-1607 (Meddeler) en 01115- 1439 is het nummer van Cor Rade- maker. Dit jaar staan de traditionele pun ten weer op het programma, zoals de autorally, Sinterklaas, Kei*stdiner, een „country en westernavond", het Stroa-carnaval enz. Zondag 19 november zal in het ge bouw der soos de gi*oep „Dutch Spring" uit Goes optreden van 15.00 tot 18.00 uur. Iedereen is van harte welkom. Zo te zien hoopt het nieuwe bestuur met een keur van program mapunten aan ieders wensen te vol doen. Aid. N.C.V.B. Op dinsdag 21 november wordt in de recreatiezaal van de Gei*. Kerk een vergadei-ing gehouden van de N.C.V.B.-afdeling. De heer W. Hack zal dia's vertonen over een reis naar Polen. WESTENSCHOUWEN Kollekte Medisch Komitee Nederland-Vietnam De kollekte t.b.v. het Medisch Ko- mitee Nederland-Vietnam in de ge meente Westerschouwen heeft een bedrag van f 624,38 opgebracht. Daarnaast zijn in de gemeente Zie rikzee twee koliekten. gehouden. In „De Vlinder" werd een bedi*ag van f 180,95 bijeengebracht, terwijl tij dens een bijeenkomst van de Partij van de Arbeid f 83,15 werd opge haald. Medewerkers en gevers komt een dankwoord toe. Het bank- en giro nummer van het komitee (28.12.24. Coöp. Raiffeisenbank te Zierikzee) staat uiteraard nog steeds open. NIEUWERKERK Geslaagde Kinderpostzegelactie openbare basisschool De leerlingen van de openbare basisschool te Nieuwerkerk hebben zich ingezet voor de kinderpostzegel- aktie „Door het kind, voor het kind". De opbrengst was de mooie som van f 511,-. (Dit bedi*ag is ovei'gemaakt naar de Nederlandse Kinderpostze- gelaktie te Den Haag). Kinderpostzegels en kaarten Leerlingen van de openbare basis school hebben voor f 845 aan kin- derkaarten en postzegels vei*kocht. Bijbelkiosk Dinsdagmiddag i*eed door het dorp een geluidswagen die geestelijke lie deren ten gehore bracht. Het was de bijbel-kiosk die zijn „ki'aampje" voor de Gel-formeerde Kerk had opgesteld waar men bijbels, kruisjes, stickers e.d. vex*kocht. Ex* werd verder de op- wekkingskrant uitgereikt aan een ieder die hem maar hebben wilde. ZIERIKZEE, 14-11. In de dinsdag middag in 's Landskamer te Zierik zee gehouden vergadering van het Waterschap Schouwen - Duiveland werd de begroting voor het dienst jaar 1973 goedgekeurd in ontvangst en uitgaaf op 6.384.025.15.- met een een goed slot van 145.237.65. De kapitaaldienst sluit met een na delig saldo van 1.757.685.37. Burgemeester L. M. Moermond van Westkapelle, als voox*zitter van de Commissie tot het nazien van de Be groting, merkte op, dat dit saldo al leen kon worden bereikt, dankzij een overschrijving uit de reserve, waar door het dijkgeschot ad 78.- per ha. niet verhoogd behoefde te worden. Het aanspreken van een bepaalde resex*ve was ongetwijfeld, een goede zaak, maar het kan niet ieder jaar worden herhaald. De heer Moer mond tekende hierbij aan, dat de vergoedingsregeling voor de wegen, voor Zuid en Nooi'd-Holland met zijn vele auto's veel voox*deliger is dan voor de provincie Zeeland. Deze regeling moet nodig op de helling. Hij is persoonlijk in Wal cheren, (met steun van de heer Boone van het wegschap Walcheren) zelf ook een aktie aan het voeren. Een betere uitkering voor de wegen, ware ook voor Schouwen-Duiveland wenselijk. In de mededelingen werd aange stipt, dat de verbeterde Plompcto- renweg vanaf de Karremansweg tot de Steursweg waarschijnlijk eind van dit jaar zal worden opengesteld. Het werk werd voor 844.000.- uit gevoerd, door aannemersbedr. Gebrs Romers te Rozenburg. Zuiddijk en Oostcrstc\jnweg In 1973 zal men volgens bestek een gedeelte van de Zuiddijk en de Oos- terstcijnweg (Duiveland) worden verbreed, deze weg zal onder de dijk VRIJDAG 17 NOVEMBER NED. I: De AVRO komt van avond met een erg gevarieerd pro gramma aan bod. Sluitètuk van de avond is een politiek debat tussen Hans Gruyters van D'66 en Hans Wiegel, fraktiel^ider van de VVD. Om zeven uur begint de AVRO haar uitzending met De laatste der Mohi kanen. In het Franse kamp heerst feestvreugde, omdat er een bestand is ingesteld, en ook kolonel Munro laat een feest organiseren. Munro's dochter Alice accepteert het huwe lijksaanzoek van Heyward. Piet Bambergen en René van Voo- ren bewegen zich na het journaal weer vijftig minuten over het scherm. In de Mounties show houden zij zich o.m. bezig met een oprekma- chine en doen zij aan woningruil. Als gaste is o.a. Ciska Peters in de show aanwezig. Vijf kwartier staan vervolgens Willem Duys ter beschik king om zijn Vuist te maken. Na Ontdek je plekje, een filmpje over natuurschoon in Nederland, is het tijd voor het politiek debat en omdat Wiegel en Gruyters het op de mees te punten oneens zijn met elkaar, kan het, zo vlak voor de verkiezin gen, een pittige uitzending worden. NED. II: De Tatort-aflevering De moord op de computerexpert neemt een flink deel in beslag van de zend tijd die de TROS vanavond ter be schikking heeft op het tweede net. Desondanks is er nog voldoende tijd over voor een vijftig minuten durend programma Ster, gewijd aan de ca baretière Greta Keller en geregis seerd door Rob Touber. Hoofdcom missaris Paul Trimmel uit Tatort houdt zich in Rechnen sie mit dem Schlimmsten bezig met 'n gefingeer de, door computers geleide organen- bank, waar de chef van de rekenka mer in vreemde manipulaties met niertransplantaties is verwikkeld. In de film doet een mysterieus groepjes mensen zoiets als handelen in nie ren en andere organen, waarbij een aantal mensen om het leven ge bracht wordt. Het programma Ster van Rob Touber is gewijd aan de ook in ons landbekende Oosten rijkse cabaratier Greta Keller, ver tolkster van liedje met een sexy in slag. Een uitgebreid pakket van haar liedjes wordt in Ster gezongen door o.a. Adèle Bloemendaal, Albert Mol, Frans Vrolijk en Jerry Rix. Greta worden doox'getrokken en uitkomen op de Lange weg in de Gemeente Bruinisse. Ook na de vex*breding van de weg door het Dijk water zal men het stuk Dijkwater - Beldert ver breden. Het aanbx*engen van dek- en slijt lagen op diverse wegen in het gebied van het Waterschap werd voor 161.006.- uitgevoerd door de aan- nemings en wegenbouw mij. Offrin- ga te Vught. Met de eigenaar van de grond ter plaatse zijn onderhandelingen ge opend voor verbetering van het kruispunt Boumansweg-Kooymans- weg. De firma A. W. Wandel te Nieu werkerk vulde bermen op, gedeelte lijk voor rekening van het water schap 1475.25), gedeeltelijk voor de gemeenten (f 7335,-). De firma J. de Ruiter te Noord- gouwe verzorgde het volwassen van steenglooiingen met beton in de distx*icten 3 en 4. 31.460.-). Bespx*oken werd een aantal voor stellen van het bestuur waarvan de meesten onder de hamer doorgingen zonder discussie. Om de materiaalberging te concen treren (het waterschap doet veel met machines in eigen beheer) zal van de gemeente Zierikzee een gedeelte worden gekocht van het Industrie- tex*i*ein groot 68.20 ai*e a 12.50 per m2. Hierop zal een loods worden ge bouwd voor het opbergen van de ma chines: of de daarvoor thans in ge bruik zijnde berging komt te ver vallen en zal zo nodig worden ver kocht. Aan de gemeente Bruinisse zal voor een gulden de massa een ge deelte van de Molenweg worden overgedragen, oostelijk van de Dorps weg, tot aan de Vluchthaven. De ge- Keiler is in persoon ook aanwezig in deze show. Tussen zeven en acht uur drie programma's waaraan ook de jeugd plezier kan beleven, Calimero, de dolfijn Flipper en Zorro. Laat op de avond, om kwart voor elf, brengt de NOS de rubriek Uit de kust, op het scherm. VRIJDAG! 17 NOVEMBER NED. I: 10.45 schooltelevisie; 18.35 Ti-ta-tovenaar; 18.40 politieke par tijen; 18.55 nieuios; 19.05 De laatste der Mohikanen; 20.00 journaal; 20.20 De Mounties show; 21.10 Voor de vuist weg; 22.35 Ontdek je plekje; 22.40 Politiek debat; 23.10 journaal. NED. II: 18.45 Ti-ta-tovenaar; 18.55 nieuws; 19.05 Calimero; 19.10 Flipper; 19.30 Zorro; 20.00 journaal; 20.20 Tatort; 21.55 Ster; 22.45 Uit de kunst; 23.15 Politieke partijen; 23.25 journaal. Advertentie (in de lila verpakking) BERLIJN. Oost-Duitsland heeft 17 buitenlanders vrijgelaten op gx*ond van de amnestie-i'egeling die in de verzoeningscampagne met het wes ten is afgekondigd. Het zijn di*ie Li- banezen, twee Gx*ieken. vijf Italia nen, een Zuidslaaf, twee Spanjaar den, een Indonesiër, twee Turken en een Oostenrijkex*. meente Bx*uinisse heeft dat nodig (540 meter weg en wegkant) voor uitbx*ei- ding en dergelijke. Aan partikulieren werden eveneens verschillende op pervlakten grond verkocht. tei*wijl een begrotingswijziging werd aange nomen. Gevraagd en toegestaan werd de opneming van kasgeld tot een bedrag van 3.000.000. en het aangaan van een vaste geldlening gi*oot 500.000.- Een veel ingrijpender voorstel be trof de wijziging van de bestuurs samenstelling en de indeling in dis trikten, indien de zuivering van het afvalwater aan het waterschap zal worden opgedx*agcn. Halvering distriktrn-aanta! Besloten werd het aantal distrik ten te halveren, door telkens twee distrikten tot 1 distrikt samen te voegen I en II wordt I, III en IV wordt II enz. In een nota die aan ieder be- tuui*slid werd verstrekt, werden de verdere maati*egelen die genomen moeten worden toegelicht. Naast grondbezittex*s c.q. gebruikers gaat het bestuur bestaan uit afgevaar digden van de gemeenten, naast een vertegenwoordiger van do vervuilers. De voorzitter dc heer A. M. Geluk geloofde wel dat voor I januari 1974 deze zaak rond zal zijn, zodat per die datum het nieuwe bestuur zitting zal kunnen nemen. Spreker waarschuwde de verga dering, geen gevoelsargumenten naar voren te brengen, als sommige be stuursleden verdwijnen moesten om dat het bestuur anders moest worden samengesteld. Tevoren zei hij verheugd te zijn. naar aanleiding van het rapport van de Diepdel verscommissie dat de concentratie van de polders op Schouwen-Duiveland. had geleid tot een goed georganiseerd waterschap. Advertentie Een persoonlijke lening is tegenwoordig een gewone zaak. Het is een moderne manier om wensen of noodzakelijke voorzieningen in het privé vlak te verwezenlijken. De NMB maakt 't niet moeilijker dan 't is. Geen onnodige formaliteiten. Een persoonlijk gesprek waarbij in overleg met u het benodigde bedrag wordt vastgesteld evenals de maandelijkse aflossingstermijnen. En bovendien: gunstige voorwaarden. Een lening van 2000,- kunt u bijvoorbeeld terugbetalen in 18 termijnen van j 129,50, Een bedrag van f 3500,- in 24 keer f 171,50. Rente en kosten zijn daar al bij inbegrepen. Stap eens binnen voor meer inlichtingen. Nederlandsche Middenstandsbank Veel „onzichtbare" stormschade in Duiveland Waterschap Schouwen-Duiveland

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4