Morgen vrijdag 3 november ca. 11 uur opening van ae nieuwe Hema Zierikzee. HEMA Zierikzee heeft nu een moderne nieuwe Hema waar je als klant helemaal thuis bent. I 24.75 J prijs! En we richten ons heus niet alleen op de superslanke kleine maatjes. Nee, ook de wat zwaardere vrouw kan bij ons echt modieuze kleding vinden. U weet dat wij een uniek maatsysteem hebben ontwikkeld: wanneer een vrouw bij ons éénmaal haar juiste maat heeft gevonden, dan weet ze zeker dat alles in die maat haar goed zit. Ook de nachtkleding en foundation, waarin we erg goed zijn zoals iedereen weet. En verder denkt onze mode niet alleen aan elke vrouw, maar tegelijk ook aan elke moeder! Voor babies, peuters, kleuters en tieners is er veel keuze en alles voordelig natuurlijk". We nodigen iedereen graag uit. „Deze nieuwe Hema in Zierikzee is echt iets bijzonders. We willen dan ook iedereen uitnodigen om dit zélf te komen ontdekken. Morgen is de opening. We rekenen op véél belangstelling!" Ontdekt zelf. Dit is 't najaar van de kombinatie kleurtjes bij kleurtjes bij kleurtjes. En deze pluizige pull past goed in dit modebeeld. Met z'n sprekende rose en bleu en groen en zalm enz. Mt. 36 - 42 Draag er zo'n modieuze broek bij. Met uitlopende pijp. Helanca, in verschillende ruiten. Mt. 36-42. ©Deze acryl ribpullover: maar liefst 13 fijne kleuren om mee te kombineren. Mt. 36-46. J2 75 Heel leuk erbij: wollen pepita rokje in b.v. wit met zwart, bruin of marine. Mt. 36 - 42. J4#75 ©Kleur? Deze jacquard pullover met streepmouwen is er in de mooiste kleurkombinaties. Heel apart. Mt. 36-42. 24 75 Erbij de grote mode: flanel broek met wijde pijpen. In effen grijs, marine of bleu of in mooie ruiten. Mt. 36-44. 29.75 ©De nieuwe houtje-touwtje. Lekker warme wollen duffel in allerlei fijne effen kleuren of leuke ruiten. Mt. 36-44. 7Ü De heer H. J. Deurloo j^^B direkteur en eigenaar van uw nieuwe Hema ■kTkll r 1-7. m Zierikzee. Uw gastheer dus.'Hij is terecht nogal trots en enthousiast over zijn nieuwe warenhuis, dat vrijdag 3 november a.s. om 11 uur feestelijk wordt geopend door de loco-burgemeester, de edelachtbare heer C. Bij deVaate. Wij hebben flink de ruimte gekregen. „Ruimte, daar gaat 't tegenwoordig om als je over een modern warenhuis praat" zegt de heer Deurloo. „En ruimte hebben we! Alles heerlijk makkelijk gelijkvloers. Met moderne lage toonbanken waarop we alle artikelen goed overzichtelijk en aantrekkelijk uitstallen zodat onze klanten gezellig kunnen rondneuzen en zonder probleem zelf hun keuze kunnen maken. De zaak is erg overzichtelijk en alle afdelingen zijn gemakkelijk te vinden. Bij elke afdeling is een kassa, waar de klant meteen de gekozen artikelen kan afrekenen." Het interieur is plezierig strak en modern. „We hebben twee oude panden verbouwd tot een mooie strakke ruimte. Met brede gangpaden, dekoratieve wanden en goeie verlichting in de plafonds. Omdat de klanten zelf kiezen, moeten ze zich bij ons thuis voelen. Makkelijk de weg kunnen vinden. Waarbij de verkoopsters natuurlijk altijd klaar staan om iets te wijzen, vragen te beantwoorden en te helpen waar nodig. Onze nieuwe zaak ademt geen overdreven luxe en versiering, maar heeft de ontspannen sfeer waar de moderne prijsbewuste konsument tegenwoordig behoefte aan heeft". De indeling is erg praktisch. „Meteen als je binnenkomt zie je rechts de mode en textielafdelingen. En links de huishoudelijke- artikelen, glaswerk, porcelein, lederwaren, speelgoed, doe 't zelf artikelen en dergelijke. Daar tussenin, in't midden zijn de leuke en modieuze artikelen, zoals mode-accessoires, parfumerie,bijouterie,kousen, handschoenen. En ook de herenmode. Alle konsumptie is achterin gegroepeerd. Met bijvoorbeeld moderne hygiënische koelvitrines voor onze beroemde kaas en fijne vleeswaren vers van 't mes. En hier is ook de geweldige notenbar, met maar liefst 14 verschillende soorten verse noten uit alle delen van de wereld!" Onze mode denkt aan elke vrouw. „De mode in onze nieuwe Hema is enorm bij de tijd. U ziet in deze advertentie een paar voorbeelden. Waarbij natuurlijk ook hier ons devies geldt: erg goeie kwaliteit voor de laagst mogelijke t

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 6