'Kaas uit tvuislje' Nederlandse speelfilm? de panty die tegen een stootje kan „Henry Dunant" maakt laatste vaart ERIC DE NOO'RMAN Advertentie We denken er ernstig over. De ene Nederlandse film na de andere barst los - daar willen we niet bij ontbreken. Misschien maken we 'Geen paniek, er is nog meer in de keuken' of 'De inbreker lustte Leidse' of 'Wat proef ik?'. We moeten wel, want tegenover 'Turks fruit' mag de Nederlandse kaas geen verstek laten gaan. Bovendien: kaas uit'tvuistja-^ is de enige filmster die onaangekleed door elkeA7~~p> keuring komt... VOETBAL YVissenkerke IIZSC 02 Eert verdiende overwinning voor de rood-witten uit Scharendijke die nog een aantal kansen lieten liggen om met nog sprekender cijfers te winnen. In de le speelhelft slaagden beide verdedigingen erin meester van hun terrein te blijven, waardoor met dubbel blanke stand de thee genut tigd werd. Na de rust gaf Piet Vane ZSC een 1-0 voorsprong waarna Piet v. d. Horst de overwinning veilig stelde (0-2). MEVO IINicuwdorp III 11 De reserves van MEVO, die over wegend het beste van het spel had den, werden met deze uiteindelijke puntenverdeling maar karig be loond. Tegen de veld verhouding slaagden de bezoekers erin de leiding te nemen (0-1). Hans Bil zorgde er voor dat de le speelhelft met gelijke stand kon worden afgesloten (1-1). Na de rust had MEVO een groot veldoverwicht. Het had hierbij nog de pech dat een zeer fraai doelpunt van Piet Bij de Vaate, een kopbal uit een hoekschop, om onbegrijpe lijke redenen door de scheidsrechter werd geannuleerd. Dreischor IIGoes IV 41 Door een goede overwinning op Goes IV heeft Dreischor II de leiding in haar afdeling kunnen nemen. Na 10 minuten spelen gaf A. de Wit de Goesenaren de leiding (0-1), maar 10 minuten later maakte Ad van der Linde voor de thuisclub gelijk (1-1). Kort voor de rust slaagde Rinus de Rijke er in om de blauw-witten een 2-1 voorsprong te bezorgen. In de tweede helft waren er 20 minuten gespeeld toen W. Overweel via een kopbal de stand op 3-1 bracht en de zelfde speler bepaalde de eindstand op 4-1 voor Dreischor. VLISSINGEN, 25-10. De 37e inter nationale Boulevardloop te Vlissin- gen, georganiseerd door V.S.V. Ma rathon, betekende jl. zaterdag de opening van het winterseizoen voor de atletiek. Voor de hoofdmoot van deze wed- strijdmiddag, de loop voor senioren, kwamen 64 atleten aan de start, waaronder veel Belgen. Winnaar werd in de zeer snelle tijd over 4 km, nl. 10.59 min., de Zeeuw Piet Vonck uit Hulst, 2e werd Kees van Dalen uit Goes, 3e Van Dorpen uit Gent. Een prachtige prestatie leverde de D.S.-atleet Martin Moermond uit Noordwelle. Hij kwam als tiende Br.havcn IIWolfaartsdyk IV 111 Met de niet mis te verstape cijfers 11-1 hebben de reserves van Brou wershaven zaterdagmiddag van hek- kesluiter Wolf aartsdijk IV weten te winnen. Al in de eerste 10 min. vap de wedstrijd vielen er vier treffers te noteren. Jaap Everwijn gaf de thuisclub een 2-0 voorsprong. De. be zoekers scoorden hierna tegen (2-1), waarmee zij al hun kruit hadden verschoten. Weer door Jaap Ever wijn werd het 3-1, Peter Bokelaar wist hierna de doelman van Wolf- aartsdijk tweemaal te verschalken (5-1), waarna Wim Versteeg de rust stand op 5-1 bepaalde. Ook na de hervatting ging de thuisclub vrolijk verder met het scoren van de nodige doelpunten. Al spoedig werd het door Leo Lievense 7-1, Wim Versteeg zorgde hierna voor nummer acht, waarna Jaap Everwijn, Peter Boke- loor en nog een Jaap Everwijn in deze volgorde de eindstand op 11-1 bepaalden. Volharding IIRenesse II 12 Een sterker Renesse heeft nog heel wat moeite gehad om bij Volharding op de volle winst beslag te leggen. Al in de 10 min. slaagde Rinus Koo- man erin de rood-witten een 1-0 voorsprong te geven. Renesse kreeg hierna nog enige goede kansen in de le speelhelft om de voorsprong op te voeren, welke evenwel onbenut bleven. Al vrij spoedig na de rust wist de thuisclub van een misver stand in de Renesse achterhoede te profiteren (1-1). Renesse bleef hierna een licht veldoverwicht behouden. In de 25e min. schoot Rinus Kooman hard op de doelman waarng Wim Hoogerhuis het terug springende le der in-het net wist te deponeren (1-2) DFS A IRenesse AI 04 Een verdiende overwinning voor Renesse dat vooral veel productiever speelde dan de thuisclub. Ook de combinaties waren bij Renesse be ter verzorgd dan bij DFS waar de spelers zich nog al eens aan indivi dueel spel bezondigden. Siem Koo man (3 maal) en Wim Hart (straf schop) brachten de doelpunten van Renesse op hun naam. door de finish in 12.05 min., na een felle strijd op de laatste 100 meter uitgevochten te hebben met de Zie- rikzeese politieagent Hans van Elze- lingen, (lid van de organiserende vereniging Marathon) die als elfde eindigde. Bij de B-meisjes legde Isaline Ha- ge beslag op de 2e plaats achter M. de Winne van Racing Gent (België) na de 1000 m afgelegd te hebben in 3.15 min. Joke Geluk werd in deze groep vierde in 3.30 min. Tenslotte eindigde de Ellemeeter Jos Geluk bij de 1000 m jongens-C als zevende, na dit stuk Vlissingse boulevard in 3.12 min. afgelegd te hebben. Voetbalwedstrijd op t.v. HILVERSUM, 25-10. Do TROS-te- levisie zal vrijdagavond om 22.35 uur via Nederland 2 in het programma „TROS-Sporl" eep kleurenreportage uitzenden van de voetbalwedstrijd CSKA Sofia-Panathinaikos, die don derdagmiddag in Athene wordt ge speeld en waaruit de tegenstander van Ajux in het tournooi voor Euro pacup 1 voor landskampioenen moet voortkomen. Het gaat hier om een beslissingswedstrijd de tussen beide clubs. KORFBAL AU ReadyLuctor 31 AU Ready is er in deze wedstrijd in geslaagd haar naaste concurrent haar eerste nederlaag toe te bren gen. Door deze overwinning heeft het team uit Zierikzee tevens haar leiderspositie in de 2e klas A weten te verstevigen. A)1 Ready, dat het in deze belangrijke wedstrijd zonder de nog steeds geblesseerde Henk Ver meide en Tonny Hage moest doen, kwam de overwinning volkomen toe. De rood-zwarten waren het meest in het bezit van de bal. Als men iets zuiverder had geschoten hadden de cijfers zelfs nog sprekender kunnen zijn. In de 35e minuut slaagden de rood-zwarten er uit een doorloopbal van Corry Stoutjesdijk-Hilleman in de leiding te nemen (1-0). Drie min. voor Het verstrijken van de le helft kreeg de thuisclub een strafworp toegewezen welke door Leo Fonteine werd benut (2-0). Al vrij snel na de hervatting wist Rinus v. d. Schelde met een afstandsschot de voorsprong tot 3-0 op te voeren. Hoewel All Ready een lichte veldmeerdexTieid bleef behouden slaagde de aanval er niet meer in de Luctor korf in ern stig gevaar te bréngen. Door goed verdedigen kregen ook dc Luctor aanvallers weinig gelegenheid om veel gevaar voor de All Ready korf te scheppen. Pas kort voor tijd ge lukte het de bezoekers uit een straf worp de eer te redden (3-1). HENGELSPORT Viswedstrijd ,De Krabbe' Voor de leden van de hengelsport vereniging „De Krabbe" was het zon dagmorgen weer vissen geblazen en om 8 uur in de morgen werd aan de zeedijk het startsein gegeven. De op komst was voor deze voorlaatste en tevens de laatste bekerwedstrijd maar matig, want slechts 19 leden waren present. De vangst was rede lijk en bestond uit 16 bovenmaatse- en 45 ondermaatse vissen. Uitslag senioren: 1. M. Wessels 588 pnt.; 2. Chr. de Graaf 542 pnt.; 3. P. de Jonge 440 pnt.; 4. J. Geluk 329 pnt.; 5. A. Bóekestein 294 pnt.; 6. J. v. d. Bos 286 pnt.; 7. P. Quaak 219 pnt.; 8. M. A. v. d. Wielen 195 pnt.; 9. L. J. Steketee 152 pnt. en 10. P. de Rijke 138 pnt. Junioren: 1. Daan Blom 320 pnt.; 2. Leo van Twist 299 pnt; 3. Ad Pro voost 159 pnt.; 4. Robbie van Twist 152 pnt.; 5. Cor Quaak 135 pnt. en 6. Hans v. d.. Wielen 118 pnt. De volgende wedstrijd en tevens het laatste competitie-treffen wordt gehouden op 5 november te 9 uur aan het „Boutje" tegenover „De Drie hoek" aan het oude Burghsluis. SCHAKEN Zierikzeesche Schaakvereniging Hieronder volgen de uitslagen van de clubcompetitie van de Zierikzeese schaakvereniging. Groep A: v. d. Ende-Scheele 1-0; v. d. Westen jr.-Tak 1-0; Vleeshou- wer-Vaseur 1-0; Wielaard-Tak 0-1; Trompert-v. d. Westen jr. 0-1; Va- seur-v. d. Ende 0-1; Koster jr.-Ho- gerheijde 0-1Vérsteeg-Overbeke 0-1 Hogerheijde-Uil 0-1. Groep B: v. d. Westen-Hoogstrate 0-1; v. d. Made-Voogt 0-1; Hoog- strate-mevr. de Vlaam 1-0; De Spirt- Koster H. 1-0; Kamp-Nolet 0-1; Blom -v. d. Westen sr. afgebr. Vrijdagavond a.s. spelen Zierikzee I en Zierikzee II beiden een wed strijd en wel tegen resp. Middelburg I*en Middelburg III. ,De samenstelling van het le tien tal luidt: V. d. Ende, Nolet, Scheele, Beve lander, Vleeshouwer, De Spirt, Uil, Hendrikse, y. d. Westen jr., v. d. Westen sr. De samenstelling van het 2c elftal luidt: Hogerhcijde, Hoogstrale, Vis, Oveibekc, v. d. Made, Voogt, Wiel aard, Kamp. Zaterdagmiddag 4 november wordt het kampioenschap (Zeeuws) snel schaken in Zierikzee gehouden. Aan vang 14 uur in hot Huis van Nassau. Kwart eeuw Welfarewerk DEN HAAG, 25-10. Het Welfare- werk van het Nederlandse Rode Kruis bestaat 25 jaar. Ter gelegen heid van dit jubileum worden alle zieken, gehandicapten en bejaarden in Nederland, die aan het Rode Kruis Welfarewerk deelnemen, uil genodigd een werkstuk tc maken. Deze werkstukken zullen de basis vormen van een nationale manifes tatie Rode Kruis-Welfare-idee '73, die van 27 april tot en met 6 mei a.s. in de Flevohof zal worden gehouden. Het Rode Kruis verwacht dat het merendeel van de 20.01)0 patiënten en bejaarden, die thans door 8000 Rode Kruis-Welfare-vrijwilligsters worden begeleid, een bijdrage aan deze manifestatie zal leveren. Flitsen uit het buitenland BRUSSEL. Een 25-jarige vrouwe lijke kassier van een filiaal van de Bank van Brussel is in Brussel ern stig gewond toen twee gewapende mannen een overval op de bank pleegden. BRUSSEL. De Belgische minister van landbouw cn middenstand, Tin- demans, heeft in meer, bij de Neder landse grens de nieuwe zuiverings installatie van het aldfiar gevestigde slachtbedrijf „Comeco" in werking gesteld. Een auto- j| i vasstraat AMSTERDAM, 25-lü. - Esso f i' heeft aan de Pieter Calandlaan f i' in Amsterdam-West de eerste f wasstraat in gebruik genomen f met een capaciteit van 1000 f i1 personenauto's per dag. Vol- f gens de maatschappij neemt het proces van spoelen met f zacht water, wassen met sham- f poo, spoelen en luchtdroging l' circa drie minuten in beslag. De automobilist blijft in de I1 auto zitten tijdens de behande- iling. Esso zal volgend jaar een soortgelijke wasstraat openen i' in Utrecht. Er zijn thans vijf van dergelijke massa-wasin- richtingen voor personenauto's in Nederland in gebruik. De kosten van een wasstraat van deze grootte bedragen circa 250.000. J RECHTSZAKEN Mini mag op kantoren UTRECHT, 25-10. De 51-jarige Bredase raad van arbeid-ambtenaar E. A. H. Sadée heeft zijn strijd tegen de. mini-rokjes van het vrouwelijk personeel bij de Raad van Arbeid in Breda definitief verloren. De Cen trale Raad van Beroep in Utrecht heeft woensdag de uitspraak van het ambtenaz-engerecht in Den Bosch bevestigd. Dat betekent dat de heer Sadée in zijn eis niet ontvankelijk is verklaard, hij verlangde van zijn werkgever een voorschrift, dat vrou welijk personeel zich op zomerse dagen zedig kleedt tijdens de dienst uren. De mini-rokjes vindt hij zin- neprikkelend. LANDBOUW EN VEETEELT De kalvermesterij DEN HAAG, 25-10. De kalvcnnes- terij is in ons land invijftien jaar tijds een agrarische bediijfstak van grote betekenis geworden. In 1970 nam deze sector met f 607 miljoen bijna vijf procent van de agrarische produktiewaarde voor zijn rekening, hetgeen iets meer is dan de produk tiewaarde van de graansector. Het Produktschap voor Veevoeder vertelt dit en veel meer in een bro chure „Van kalf tot kalfsvlees". Het deelt o.a. ook mee dat vorig jaar voor de Nederlandse kalfsvleespro- duktie 115.000 ton magere melkpoe der is gebruikt, 25 pi'ocent meer dan ons land zelf van deze „grondstof" vervaardigde. Van alle in de E.E.G. gemaakte magere melkpoeder gaat ruim 80 pi'ocent naar de voor mest- kalvei-en bestemde kunstrnelkvoe- dei-s (melkeiwit met „melkvi-eemd" vet, mineralen e.d.). LAND- EN TUINBOUW „Geen illusies over komeiute prijs-ont wikkeling" BEN HAAG, 25-10. De Nederland- se land- en tuinbouwers moeten zich niet al te veel illusies maken over de pryzen van hun prodükien in de ko mende jaren. Dit heeft minister Lar- dincis van landbouw dinsdagavond in de Tweede Kamer gezegd tijdens het voortgezette debat over zijn be groting 1973. „Geen illusies kweken over de prijsvoorstellen aan en de prijsbe- slissingen van de raad van EEG-mi- nisters volgend jaar", zei de be windsman tot de kamerleden. Hij gaf toe, dat relatief gezien het jaar 1971 een goed jaar geweest is, zoals het daaraan voorafgaande jaar een „zwart" jaar was „Maar we mo gen niet denken dat we door de ont wikkeling van vorig jaar in de land bouw uit de moeilijkheden zijn". Minder appels en peren KAPELLE, 25-10. De appcloogst in Zeeland is dit seizoen dc kleinste van de laatste jaren geworden. Ook peren zijn er aanzienlijk minder ge oogst dan aanvankelijk verwacht werd. Door de kleinere produktie dan anderCjaren is de fruitpluk in Zee land al vrijwel afgelopen. De belangrijkste peer van de Zeeuwse fruittelers is de Conference. Men heeft geschat dat van dit ras maar 50 tot 60 procent van de pro duktie van vorig jaar gehaald wordt. Van de Golden Delicious, de belang rijkste appel van de Zeeuwse fruit telers, is dit keer maar tweederde ge haald van de oogst van vorig jaar. De fruitoogst is in heel Eux-opa tegen gevallen. Als gevolg hiervan zijn de prijzen op een hoger niveau geko men. Ondanks de hoge prijzen ont vangen de telers in de meeste geval len minder geld omdat do produktie veel kleiner is geweest. INGEZONDEN STUKKEN Onderwijstentoonstelling „Suiker" Mijnheer de redacteur. Met veel belangstelling uw verslag gelezen van de officiële opening van de onderwijstentoonstelling „Suiker" in het Zierikzeese Gravensteen. Jammer alleen, dat de „school meester" (in de ruimste zin des. woords) hier weer een duwtje moest incasseren, hetwelk hij of zij eigen lijk in dit geval toch niet verdient. Er werd nl. geklaagd over de geringe belangstelling van onderwijskrach ten voor deze opening. Weet u, mijnheer dc redacteur, waar men aan voorbij is gegaan? Ten ccrsle: De officiële opening werd vastgesteld op een bijzonder slecht tijdstip, nl. in dc herfstvakan tie. Ten tweedeEr zijn collega's, die dc uitnodiging pas IN dc herfstva kantie ontvingen. Bij hun thuiskomst op zaterdag d.a.v. vonden zij dc uit nodiging voor de opening op vrijdag daaraan voorafgaande in dc bus. Misschien is bij het organ^eren van deze evenementen, welke heus onze belangstelling hebben mogelijk in dc toekomst met een cn ander re kening te houden. Hoe dan ook: De „Suiker" zal onze jeugd niet ontgaan. Met dank voor dc plaatsruimte. J. G. BRUGMAN, Hoofd Theo Thijssenschool, Zierikzee. Wat biedt de BEELDBUIS? VRIJDAG 27 OKTOBER. NED. I. Op de eerste avond van het vrije weekeinde laat de VARA de kijkers Met'de muziek mee gaan, neemt zij hen voorts mee op het pad der misdaad en confronteert hen ten slotte met de actualiteit. Met de mu ziek mee komt. uit De Speeldoos in Zaandam. Voor muziek en zang te kenen o.a. Frida BoccarqUrsula Benz en Les Rios. Voor de eerste keer wordt het spelletje Het blijft in de familie gedaan terwijl ook de pre mière van de mini-musical Anton en Heleentje plaats vindt. Popzien, VA- RA's popmagazine, dat om zeven uur te zien is, bevat mede een verslag van de zesde gewestelijke finale van een discjockey-concours. Verder is er natuurlijk veel muziek, zoals van Long Talie Ernie en de Shakers en van de nieuwe Nederlandse formatie Kayak. Achter het nieuws betekent het sluitstuk van de t.v.-avond op het eerste net, maar daaraan vooraf gaat weer een verhaal van detective Mannix. Deze springt in de bres voor een rijke vrouw, die op zekere dag met een afperser te maken krijgt. NED. II. Het kuiken Calimero, een aflevering vah de vrolijke serie Wat een familie en een documentaire over ijsberen in Canada vullen het TROS- uur tussen zeven en acht op het tweede net. De F.B.I. komt na het journaal weer opdraven. Het zaakje waarmee de mannen van de federale politie te maken krijgen betreft een bejaarde man die door een geraffi neerde dief van een waardevolle col lectie munten is beroofd. Medeplich tige is een vrouw, die de bejaarde enige tijd heeft verpleegd. Om kwart over negen een nieuw programma, te zoeten 3 x 1 is 1. Presentator is Pim Jacobs, die weinig origineels ten toon spreidt wat het. bedenken van- namen betreft, gezien zijn Drieluik bij zijn vorige werkgever, de AVRO. Drie onderdelen worden door Jacobs aan elkaar gepraat, namelijk een quiz, een showtje met mensen uit de wereld van de grote en de kleine K en het spel De ware Jacob, dat aan het eind van het seizoen moei resul teren in de verkiezing van de echt genoot van het jaar. Vikki CarrKo van Dijk en Harriet Freezer luisteren met hun aanwezigheid het program ma op. Resteert van de TROS nog de spórtrubriek waarna de NOS hel programma Uit de kunst op het scherm brengt VRIJDAG 27 OKTOBER. NED. I: 10.45 Schooltelevisie18.45 Ti-ia-tovenaar; 18.55 Nieuws; 19.05 Popzien; 20.00 Journaal; 20.20 Met de muziek mee; 21.10 Mannix; 22.00 Achter liet nieuws; 22.50 Journaal. NED. II: 18.45 Ti-ta-tovenaar; 18.55 Nieuws; 19.05 Calimero; 19.10 Wal een familie; 19.30 Ijsberen in Cana da; 20.00 De FBI; 21.15 3 x 1 is 1 22.35 TROS-sport; 22.55 Uit de kunst 23.20 Journaal. Advertentie (In de groene verpakking) NEW YORK. De Verenigde Naties zijn zevenentwintig jaar geworden. 27 jaar zonder con dag van algehele vrede in dc wereld. In een bood schap van secretaris-generaal Kurt Waidheim wordt hieraan gerefe reerd. DEN HAAG, 25-10. Het sinds 1959 in de vaart zijnde hospitaal schip van het Rode Kruis, de „J. Henri Dunant" maakt deze week z\jn laatste tocht. In dertien jaar hebben bijna 30.000 chronisch zieken en invaliden van een week vakantie genoten aan boord van dit schip. In maart 1973, het begin van het nieuwe vaarseizoen, zullen de patiënten gebruik gaan maken van de nieuwe Henri Dunant, die 4 november te water wordt gelaten. Het oude schip zal waarschijnlijk worden verkocht zo deelt het Rode Kruis mee. De oude Dunant liep 14 maart 1959 van stapel en maakte 1 juni van dat jaar zijn eerste vaart met 72 patiënten. Sindsdien werden 422 wecktochten gemaakt, over een afstand van ongeveer 185.000 km - vier a vijf maal rond de aarde. De gasten werden daarbij verzorgd door zo'n 15.500 vrijwilligers en 440 artsen. Het nieuwe schip is een geschenk van het gehele Nederlandse volk, dat daar voor met de actie „Schip Ahoy" acht miljoen gulden by elkaar bracht. Het oude echter was een gift van het bedrijfsleven cn het Nationaal Rampenfonds, het schip werd dan ook bü calamiteiten als rampenschip ingezet, zoals bij de overstromingen in Tuindorp-Oost- zaan in 1960. Op zyn laatste vaart doet het schip Rotterdam, Gorinchem, Mook, Grave en Krimpen aan de Lek aan. Zaterdag is er in Rotterdam een receptie voor degenen die oude banden met de oude Dunant hebben. Het pad der verschrikking 94rf „Dc Grote Khan uit het Noorden is ccn machtig strijder', merkt Kohox* minzaam op, terwijl hij langzaam tussen de Nomaden door loopt. Op enkele passen afstand van Eric cn Yark blijft hij staan. „Het zwaard in zijn hand is gelijk de gesel der Steppcnwind. Wee hem, tegen wie zijn woede zich keert.Ge lukkig hij. die dc grote adelaar uit het Noor den tot bondgenoot heeft Het gelaat van de Grijze Vos staat onbe- Ivogen, doch er is een vreemde schittering in zijn toegeknepen ogen als hij voortgaat: „Herinner U mijn woorden, Oh Khan, daar ver weg in uw stenen huis, waar gij machtig waart.Ik ben een voortreffelijk dienaar. een trouw bondgenootDestijds weigerde gij mijn aanbodin hof besef van uw macht cn grootheid. Wellicht dat gc thans van mening veranderd zijt? Wij hebben ccn haatOh KhanTsachaVergeet het verleden, en laat ons tesamen de wraak voltrekken aan de hond aller honden, wiens adem ik haat! Gij zijt „Ik sluit geen bondgenootschap met moor denaars", valt Eric dc Steppenkrijger met snijdende stem in de rede. Als bij toverslag vervliegt de grijns op Ko- hor's gelaat cn één moment staat hij roerloos. „Sterf dan. Hond!" sist hij dan in plotseling opkomende woede. „Ge hebt het zelf gewild! Doch niet in de strijd zult ge sterven, gelijk oen krijger nis gij wellicht verlangt..!!! Dc dood door het mes hond, ccn dood die gij ver afschuwt Mof een bliksemsnel gebaar ligt de korte dolk in Kohor's hand. Een ondeelbaar ogen blik speelt de rode gloed van het kampvuur in het staal. Dan suist het wapen dc Noorman tegemoet. Doch nog voor Eric een beweging heeft kunnen maken om het wapen te ontwij ken, ontdoet Yark de stijfhoofdige zich met ccn schor gebrul aan dc greep van zijn bewa ker en stort zich naar voren. En met een ver lammend gevoel van ontzetting ziet Eric, hoc de kleine kerel met flitsende dolkmes in zijn borst heeft opgevangen. „Koning Ericikikkomt het steunend van zijn lippen, nog eenmaal zwer ven zijn blikken omhoog naar de heldere sterrenlucht. Dan breekt de glans in zijn ene oog; het hoofd met dc wapperende rode haar dos glijdt opzij, aan de voeten* van de Noor man zakt hij ineen.... Yark dc Stijfhoofdige is dood. ATLETIEK Delta Sport-atleten succesvol in Boulevardloop

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5