PEUGEOT104 AUTOBEDRIJF MOL - SCHUDREBEURS B.V. J Peugeot brengtu meer dan een nieuwe auto: de koploper van een nieuwe auto-generatie Peugeot 104 de kortste Europese 4-deurs Ingebouwde veiligheid \J i I I I I I I I l het (kortste) wonder op wielen! prijs f. 8.495.- incl. btw Officieel Peugeot agent voor Schouwen-Duiveland Kloosterweg 44 - Schuddebeurs - Telefoon 01110-3059 Vert. P. VAN HEKKEN - telefoon 01677-341 Tot nu waren er kleine auto's, eenvoudig omdat er ook goedkope auto's moesten zijn. Maar nieuwe tijden brengen nieuwe inzichten. Toenemende verkeersdicht heid, stijgende rij-kosten en vooruitstrevende techniek resulteerden in een totaal nieuw type auto. De Peugeot 104. Geheel nieuwe conceptiekorter en wendbaarder. Met 4 portieren, royale stoelen en grote kofferruimte. Met alle luxe comfort en capaciteiten van een vol waardige midden-"klasse" auto. Hoe dit verwezenlijkt werd, ziet u hier.en uitgebreider bij de Peugeot dealers in Nederland. Comfort als thuis Het zitkussen van een kamer fauteuil is in doorsnee 55 cm breed. Twee kamerfauteuils dus samen 110 cm. Fauteuils Peugeot 104: breedte van beide stoelen op elleboog hoogte 127 cm. Achterstoelen 126 cm. Preventieve veiligheid Onafhankelijk geveerde wielen. Voorwiel- aandrijving. Laag zwaartepunt. Schijf remmen vóór, tromrrielremmen achter. Automatische rembijsteilingenremkracht- verdeler. Radiaaibanden. 2,16 m2 glas oppervlak. Veiligheidssloten. En het aan gename rij-comfort dat het kenmerk is van Peugeot. Passieve veiligheid Carrosserie met schokabsorberende voor- en achterzijde. Passagierscabiné een bijna onvervormbare stalen veiligheidskooï. Be kleed veiligheidsstuur en gedeelde stuur- kolom. Ruitenwissersen (schokdempend) dashbord niet reflecterend. 3-punts vei ligheidsriemen vóór. Grote-auto-motor- prestaties Lichtmetalen 4-cilinder in lijn motor die door zijrt brillant nieuwe konstruktie, maximaal rendement uit de brandstof haalt. Daardoor een zuinige, schone motor met hoge prestaties. Bo venliggende nokkenas. 50 pk, 135 km/u. Koppel 7,4 m.kg bij 3000 omw/min. waardoor groot trekvermogende 104 trekt ge makkelijk een aanhanger van 700 kg. Kortste Europese 4-deurs De 104 heeft 4 portieren, waardoor ook de achterpassagiers gemakkelijk en veilig kunnen in- en uitstappen. Op de achter portieren zijn instelbare klndersloten aan gebracht. Overal aanzittende kinderhan den kunnen deze portieren tijdens het rijden niet per ongeluk van binnen-uit openen. Of uw garage veel groter is Totale lengte van de Peugeot 104358 centimeter, dus geen parkeerproblemen, ook niet voor uw deur! De draaistraal is 492 centimeter. Dat is zo klein, dat de 104 in een straat van 9 meter 85 in één keer gedraaid kan worden. JUL Zuinig in onderhoud Het is goed dat een auto voor onderhoud af en toe "op de brug" in de garage komt. Daarom heeft de 104 nog één smeerpunt dat om de 5000 km doorgesmeerd moet worden. Overal in Nederland en Europa staan vakbekwame Peugeot dea lers voor u klaar. Carrosserie: kwaliteitsstaal beschermd door lakpantser De Peugeot 104 is gemaakt van kwaliteitsstaal. Door dit betere staal en de elektrofo- rese lakbehandeling is de carrosserie optimaal be schermd tegen corrosie. Roestvrij stalen bumpers. Grote kofferruimte: 300 Itr, plaats biedend aan 4. flinke koffers. Exclusieve inclusieven De Peugeot 104 is kompleet uitgerust met alles wat u van een klasse auto ver wacht. Elektrische ventilator. Ventilatie systeem met twee onafhankelijke circuits. Elektrische ruitensproeiers.4 versnellings bak met sportief pookje. Uitgebreid dash bord. Comfortabele ruimtefauteuils met stoffen zitting en kunstlederen zij-en ach terkant. Achterruitverwarming. Importeur Gebr. Nefkens Automobielmij. N.V. Centrale ShowroomAtoomweg 68, Industrieterrein Lage Weide, Utrecht, tel. 030 - 443044 Postbus 2097. 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 7