t^arom geen standbeeld TOorKlaaslM\foistje? STREEKNIEUWS ONZE PUZZELRUBRIEK SNELLE REORGANISATIE BIJ COÖP. MELKCENTRALE JERRY'S DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. Assendovp; 11 en 7 uur ds. Van Roon, Zeist. Kerkwerve: 11 uur ds. Van den Berg. Serooskerke: 10 uur ds. Jansen Schoonhoven. Burgh: 10 uur da. A. A. van Leeuwen, H.A. Haamstede: 10 uur ds. Wassenaar (Herv. kerk); 19 uur ds. Wassenaar (Chr. Gerei', kerk). Renesse; 11 uur ds. L. de Wit. Noordwelle: 9.30 uur ds. L. de Wit. Scharendüke; 9,30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 9.30 uur ds, J. Feunekés; 11.45 uur zondagsschool. Zonnemaire: U uur ds. J. Feunekes; 9.45 uur zondags school. Noordgouwe: 9.30 uur ds. Geers. Dreischor: ll uur ds. Geers; 9.30 uur zondagsschool (kleinen). Ouwerkerk: 10 uur ds. J. C. Koppert. Nieuwerkerk: 10 uur ds. H. van den Heuvel. Oosterland: 10 uur ds. P. Post, Bruinisse, H.A.; 6 uur ds. J.. v. d. Berg, Scharendijke, H.A.. Sir-_ jansland: 10 uur ds. v. d. Schee, Zie- rikzee; 6.30 uur ds. Gooyer, Delft.. Bruinisse: 10 uur ds. J. M. de Meij, Woerden; 17 uur ds. P. Post. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur ds. A. Roskam, Den Haag. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Favier. Haamstede: 10 en 5 uur ds. Van der Kooij. Scharendijke: 9.30 en 14.30 uur ds. Put. Brouwershaven: 10.30 en 5 uur ds. P. A. de Bres, (bed. H.A.). Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. Kroe ze, Rhoon. Nieuwerkerk/Oosterland: 10 uur ds. Rienstra; 3 uur ds. J. Koolstra, Amsterdam, (speciale do- OVERDENKING Het begrensde leven Er was een tijd, dat wij er niet waren. En er komt een tijd dat wij er niet meer zullen zijn. Over het eerste maken wij ons nooit druk. Over het tweede maken wij ons zorgen. Het is ook een vreemde gedachte, dat ons leven eenmaal voltooid ver leden tijd zal wezen. Dit in de tegen woordige tijd te bedenken, kan ons angstig maken. Toen koning Hiskia in de kracht van zijn leven dacht, dat het afgelo pen met hem was, zei hij: „In de bloei van mijn leven moet ik heen gaan. Ik zal de rest van mijn jaren missen". Ons leven heeft een begin en eën einde. Tussen geboorte en dood wordt de weg gemarkeerd door het spelen als kind, het opgroeien tot rijpere jeugd, het verliefd-zijn, het trouwen,, wer ken. ouder woi'den. het genieten van je A.O.W. In Psalm 90 staan de woorden: „De dagen onzer jaren, daarin zijn zeven tig jaar, en indien wij sterk zijn tachtig jaar". Weliswaar hebben .wij in onze moderne westerse maat schappij die getallen wat kunnen op voeren, maar wij zullen het de psal mist toch moeten toegeven: „Het gaat snel voorbij". In een ander lied van Israël, Psalm 39, staat: „Gij hebt mijn dagen als enige handbreedten gesteld, mijn le vensduur is als niets voor U". Dat niets betekent voor ons intus sen toch altijd nog heel wat. Wij le ven, en willen ook graag blijven le ven. Voor het einde schrikken wij terug. Maar het mag dan voor ons een benauwende gedachte zijn, dat er een einde komt aan ons leven, - veel benauwender is het te bedenken, dat ons leven géén einde zou hebben. De zin van ons leven ligt dan ook niet in de duur ervan, en zeker niet in de lange duur. De zin van het le ven moeten wij zoeken in de be- grensheid ervan. Het zijn de reeds genoemde' lièdë- ren van het oude Israël, Psalm 90 en Psalm 39, die ons die zin in een paar verzen onthullen: Psalm 90 12: „Leer ons zó onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen". - Psalm 39 5 en 8: „Laat mij, Heer, mijn einde kennen". „En nu. wat verwacht ik, Heer? Mijn hoop, die is op U". Zierikzee? J. B. ASSENDORP. (Overgenomen uit Hervormd Kerkblad voor Schouwen-Duiveland) vendienst). Bruinisse: 10 uur ds. J. Koolstra, Amsterdam; 5 uur ds. Rienstra. Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Brouwershaven: 8.30 en 7 uUr ds. Urban (viering H.A.). Chr, Geref, Kerken Zierikzee; 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10 en 6 uur lëes- dienst. Haamstede: 10 uu'r leesdienst 3 uur ds. Broersma, Goes. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10.00 en 3.00 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 10-.00 en 3.00 uur leesdienst. Oosterland: 10.00, 2.30 en 6.30 uur ds. W. Hage. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: J0.00 en 6.00 uur leesdienst Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur ds. Van den Berg. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2.00 en 6.00 uur ds. van der Meer. Bruinisse 10.00 en 5.00 uur leesdienst. Leger des Heils Zierikzee: Poststraat 37, 10.00 uur heiligingsdienst, 12.00 uur jeugdsa- menkomst, 19.00 uur verlossingssa menkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19.00 uur; zon dag 10.00 uur. Haamstede: zondag 10.00 uur. Jehovah's Getuigen Zierikzee: Paternosterstraat, 10 uur openb. lezing; 11 uur Wachttoren bespreking. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Ds. D. Goudzwaard gaat met pensioen (afkomstig van Bruinisse) Wegens het bereiken van de pen sioengerechtigde leeftijd is door de provinciale kerkvergadering van Zuid-Holland met ingang van 1 ok tober 1972 emeritaat verleend aan ds. D. 'Goudzwaard predikant ,van de Hervormde gemeente van Zwam- merdam. Dingeman Goudzwaard werd op 4 juni 1907 te Bruinisse' ip de provin cie Zeeland géboren. Hij bezocht eerst de Rijks H.B.S. te Zierikzee. deed naderhand, staatsexamen gym nasium A en studeerde vervolgens aan de Rijks universiteit te Utrecht, waar, hij in 1935 zijn. kandidaatsexa men, theologie en ongeveer een jaar later in 1936 ook zijn kerkelijk voor bereidend examen aflegde. Nadat, de lieer" Goudzwaardin. 1936 door'het* provinciaal kèrfcbestiiiir van Fries land'was tcegela$ên :tót dë evangev !iebedic-iirig_iii;de ï^ederlandse Hér- vormde kericv/erq hij''op 25 oktober, van datzelfde j.aaé (1936) door nu wijlen; ds. C. -Waarden-burg, tóen'nog emerituspredikant van. de Hervormde gemeente van - Bruinisse en wonende te Rotterdam-Hillegersberg, beves tigd, als predikant van .de Hervorm de gemeente Van, Breskens in Zeeuws'-Vlaanderen, Op .23 januari 1944 verwisselde ds. Goudzwaard deze gemeente met de toenmalige. Hervormde gemeente, van IJssel- monde, welke sinds 1 januari 1966 deel uit maakte van de Hervormde gemeente van Rotterdam-Zuid. Sinds 22 juni 1969 diént ds. Goud zwaard de Hervormde gemeente van Zwamerd'am, waar hij is bevestigd door zijn neef ds. J. A.\ de Waard, toén nog luchtmachtpredikant te Nijmegen en thans luchtma.chfcprèdi- kant te Amersfoort. V Van zijn hand verschenen inder tijd enige preken in de. serie „Van Goedertierenheid en.Recht".' Tijdens zijn langdurige ambtsbe diening als predikant van de Her vormde gemeente van IJsselmonde en naderhand van die van Rotter dam-Zuid was ds. Goudzwaard vele jaren bestuurslid en de laatste, jaren voorzitter van de classicale zeri- dingscómmissie in de classis Rotter dam-Zuid. Naar wij tenslotte nog vernemen zal ds. Goudzwaard zondagmiddag 1 Advertentie 't Is hoogste tijd. In 1973 vieren we dat het vijf eeuwen geleden is: de Hoornse schipper Klaas Uit 't Vuistje snijdt met z'n ponjaard een reep kaas af en spreekt de historische woorden: 't Verrijckt den jolijt, als kaas uit hetvuystjenbij hetglaasjen leit.' Klaas gaf zelfs zijn naam aan die gulgouden hap. Kaas uit 't vuistje. Een standbeeld waard, nietwaar? oktober 1972 om drie uur zijn ambts bediening als dienstdoend predikant in de Nederlandse Hervormde Kerk neerleggen en afscheid nemen van de Hervormde gemeente van Zwam- merdam, welke 'hij ruim drie jaar heeft gediend. Na zijn emeritaat zal ds. Goudzwaard zich metterwoon vestigen in zijn geboorteplaats Brui nisse op Schouwen-Duiveland in Zeeland. TWEEDE KAMER Friese taal als verplicht vak in het basisonderwijs DEN HAAG, 28-9. De regering is van plan het Fries als verplicht vak in het basisonderwijs op te nemen. Dit plan zal worden uitgewerkt in het kader van het landelijke ontwik kelingsplan voor het kleuter- en ba sisonderwijs. Eind 1972 zal dit plan in grote lijn gereed zijn. Bij de be kendmaking er van zal tevens de bijzondere aanpak van de problema tiek van het Fries in, het basisonder wijs worden betrokken. Staatssecretaris Schelfhout van onderwijs en wetenschappen deelde dit mee in de Tweede Kamer tijdens het debat over het rapport Friese- taalpolitiek. f by MARATHON VERTON'S SCHOENEN Havenplein 13, Zierikzee Tel. 2488 Flitsen uit het buitenland TEL AVIV. De politie in de Israë lische hoofdstad heeft donderdag de arrestatie bekendgemaakt van een Israëliër, die woensdagavond de Amerikaanse ambassade had opge- bèld met de mededeling, dat een bom in de ambassade zou ontploffen NEW YORK. De Israëlische minis ter van buitenlandse zaken Abba Eban is van mening dat de Arabi sche vijandigheid de wortel is van het huidige terrorisme in de wereld. Tevens is hij ervan overtuigd dat het conflict in het midden-oosten uitsluitend kan worden opgelost door onderhandelingen tussen Isfteëhen de Arabieren. TAMPA (Florida). Een 24-jarige Amerikaan Charles Sims, die op be schuldiging van het plegen van ver krachting is gearresteerd is thans ge- identificeerd als de vader van een baby, die volgens de politie door de moeder is geruild tegen een tweede hands auto. BANGKOK. De gezagvoerder van de Griekse Boeing-707 waarvan woensdag ten onrechte was gemeld dat het toestel boven Australië was gekaapt, heeft donderdag in Bangkok ontkend dat het bericht in de wereld was gekomen doordat zijn boord werktuigkundige een verkeerde knop had ingedrukt. ROME. In Italië zijn donderdag een half miljoen werknemers in de chemische en aanverwante industrie in staking gegaan. De 300.000 werk nemers in de chemische industrie hebben het werk voor acht uur neer gelegd en de 200.000 in de aanver wante industrie voor drie uur. OSLO. De als gevolg van het af wijzen van het lidmaatschap van de E.E.G. ontstane regeringscrisis in Noorwegen is donderdag verscherpt doordat een meerderheid van de li berale pnrlementsfractie zich heeft uitgesproken tegen een driepartijen- regering zonder socialisten. PARIJS. De Israëlische ambassa de heeft donderdag de Sowjet-Rus- «usche voorlichtingsdienst in Frank rijk beschuldigd van het publiceren van een anti-semitisch artikel dat in strijd is met de Franse wet tegen het aanzetten tot rassenhaat. BRUSSEL. In Hanneehe. tussen Hanuit en Andenne ,ten noordoosen van Namen is een opslagplaats ge vonden die 3000 ton chemisch afval bevat, waaronder 1200 ton van het zeer gevaarlijke kaliumcyanide. be ter bekend als cyaankali. MANILLA. President Ferdinand E. Marcos van de Filippijnen heeft vrij dag het half miljoen rijksambtena ren in het land per 15 oktober ont slag aangezegd in zijn campagne om de regering te zuiveren van „corhup- te, ondoelmatige, onbekwame en overbodige werknemers". WASHINGTON. Een Newyorkse buschauffeur met veel contacten on der leiders van het Ierse Republi keinse Leger is donderdag in New York gearresteerd en in staat van be schuldiging gesteld wegens het aan leggen van een wapenarsenaal, zo heeft het ministerie van justitaeie bekend gemaakt. TEL AVIV. Veiligheidspersoneel van de Israëlische luchtvaartmaat schappij El Al heeft donderdag een bo maangetroffen in een transistor radio die meegeven was voor de vlucht van een Boeing 727 „Jumbov" naar Tel Aviv. De bom was zo af gesteld dat zij halverwege de vlucht zou ontploffen. BRUINISSE Aangevallen door honden De heer Jac. van Popering te Brui nisse werd, toen hij langs de te Zijpe geparkeerde woonwagens reed, aan gevallen door enkele honden. Hij kwam met zijn brommer te vallen en liep daarbij een hoofdwonde op die door de plaatsvervangster van dok ter De Bruin met enkele krammen moest worden gehecht. Koe voor auto De automobilist K. J. Nootenboom uit Hoge Zwaluwe zag in de scheme ring van de vallende avond woens dag een zestal koeien op de snelweg lopen toen hij ter hoogte van Brui nisse op Rijksweg 18 reed. Hoewel daarop wel enigszins bedacht kon hij niet verhinderen, dat één dier voor zijn auto sprong en werd geraakt. De dieren eigendom van de land bouwer M. K. Krepel bleken uitge broken te zijn uit een nabijgelegen weiland, ze werden fluks van de drukke weg afgevoerd, waarna de eigenaar de dieren na gewaarschuwd te zijn weer kwam ophalen. De aan gereden koe werd licht gewond. Aangereden op parallelweg Toen mevrouw C. Bal-de Ruiter woensdagavond met haar echtgenoot plm. 7 uur een wandeling maakte op de parallelweg naast rijksweg 18, werd zij ter hoogte van de ijsbaan aangereden door de automobilist C. de uit Bruinisse die door een te genligger verblind, het wandelende echtpaar niet had opgemerkt. Beiden wandelden c.q. reden in de richting Grevelingensluis. De plaatsvervang ster van dokter De Bruin consta teerde een lichte hersenschudding en een bloeduitstorting in het linker dij been. Bejaarden op reis Op dinsdag 26 september maakten de leden van de Algemene Bejaar- denbond hun jaarlijks reisje met een bus van de firma Van Maurik uit Öinteloord, die met 51 personen via de Zeelandbroug en Goes koers zette naar Bergen op Zoom, waar koffie werd gedronken. Na de koffie reed men door de Brabantse bossen naar Bosbad Hoeven, waar genoten werd van een goed diner. Alweer door de bossen ging men, na gerust te heb ben, naar Rijsbergen. In het dorpje Wagenberg stond een goed verzorgde koffietafel klaar, die men zich best liet smaken. Ongeveer 8 uur was men weer op Bru terug. In de bus ont braken het rokertje en het snoepje niet, zodat ieder terug zag op een zeer geslaagde reis. Bazar kleuterschool Het comité dat zich heeft gevormd om op 13 en 14 oktober een bazar voor de kleuterschool te organiseren doet alles wat zij kan om dit keer eens af te wijken van het normale patroon. Natuurlijk zal men er met ballen kunnen gooien, sjoelen, raden om een pop of een konijn te winnen alles in de schaduw van het onmisbare rad van avontuur, maar dat is lang niet alles, men kan er ook schieten, grabbelen, touwtrekken en naast een koekkraam, zijn er twee stands met. hartige happen. Lollys zullen soms recht geven op een prijsje en men kan er koffiedrinken zich van textiel voorzien, of iets kopen -in de Winkel van Sinkel. Een negental bedrijven op Brui nisse heeft er echter ook een beurs stand ingericht, zodat ook zij hun waren tonen c.q. te koop aanbieden (gashaarden, fotoartikelen, bloemen, cosmetica, manufacturen en mode artikelen (2 bedrijven) gouden en zilveren voorwerpen etc., terwijl men er ook een behangetje kan keuren, of praten over geld en reisbemiddeling. Op de Nederlandse kinderzegels 1972, die van 7 november t.m. G januari zul len worden uitgegeven, zijn de kinderen van prinses Beatrix en prins Claus afgebeeld. De kleurendia's voor de reproduktie op de zegels zijn door prins Claus zelf gemaakt. De waarden en voorstellingen zijn: 25 en 15 ct. (Willem Alexander); 30 en 10 ct. (Johan Friso); 35 en 15 ct. (Constantijn); 50 en 20 ct. (Joh. Friso, Willem-Alexander, Constantijn). De zegels zijn uitgevoerd in de kleuren rood geel, blattw en zwart. De prijs van de serie is f 2. Verder zullen velletjes worden aangemaakt bevattende vier zegels van 25 en 15 ct., een van 30 en 10 ct. en twee van 35 en 15 ct. Op deze velletjes komt bovendien de volgende tekst voor: „Plak kinderzegels op uw post". De prijs per velletje bedraagt 3. De geldigheid van de frankering is onbepaald. De puzzel van vorige week trok weer de nodige belangstelling. Van week tot week groeit weer langzaam de stapel inzendingen. Het was loten geblazen om de prijswinnaars aan te wijzen. De eerste prijs gaat naar: Mevr. T. de Witte-Bos Vlissingsestraat 37 OOST-SOUBURG De tweede prijs gaat naar: Mevr. Binj-van Gulik Van Calerlaan 1 WASSENAAR De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. gehaast; 6. gevecht; 12. Em.; 13. pal, 15. nol; 16. er; 17. zon; 19. notaris; 22. KRO; 23. eten; 25. traag; 26. bode; 27. gibus; 29. ork 30. palet; 31. de; 32. tien; 34. Eder; 36. re; 37. steek; 38. tarok; 40. boer; 41. emoe 43. slang; 46. poter; 49. eb; 51. oase; 52. laat;. 53. ge; 54. gebod; 56. via; 58. keper; 60. Ares'; 61. Ce- ram; 63. romp; 64. taf; 65. balatum; 67. ree; 68. ia; 69. hop; 70. ion; 72. en; 73. Edammer; 74. element. Verticaal: 1. gezegde; 2. emotie; 3. A.P.; 4. aan; 5. slot; 7. enig; 8. vos; 9. el; 10. herder; 11. troetel; 14. naar 18. neb; 20. tronk; 21. raket; 22. kol; 24. nutteloos; 26. barometer; 28. sie raad; 30. peretak; 33. Ee; 35. da; 37. S.G.S.; 39. kor; 42. legatie; 44. N.S.;; 45. gevel; 46. plaat; 47. o.a.; 48. ser pent; 50. beraad; 53. gemeen; 55. bef; 57 Iran (of: Irak); 59. por; 61. cape; 62. muil; 65. bom; 66. moe; 69. hm; 71 n.m. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 2. soort wesp; 12. en dergelijke (afk.); 14. houtrolletje voor garen; 15. droesem, dik; 16. uitroep; 17. deel van de hals; 19. onbepaald hoofdtelwoord; 21. oeverdam; 22. belemmering (figuurlijk); 23. aan het genoemde bevestigd; 25. vrijgevig; 27. gedeeltelijk; 29. attribuut van St. Nicölaas; 30. stromend water; 32. klierachtig orgaan; 33. snoer v.e. hengel; 34. bloem als datgene waar uit zich later een vrucht ontwikkelt; 36. ontkenning; 37. landbouwwerk tuig; 38. grasvlakte; 39. niet mager (van vlees); 41. uiting van kou; 42. mannelijk beroep; 43. juiste redene ring; 44. Chinese lengtemaat; 45. wig om hout te klieven; 47. snelle loop; 48. Amsterdams peil (afk.); 50. tocht per fiets enz.; 52. schoolvak; 55. Ned. omroepvereniging (afk.); 56. zoo"gdiev 58. edelsteen; 59. toespraak; 60. een uit steenkolenteer verkregen orga nisch zuur; 62. plechtige verklaring; 63. grove doek; 64. boomloot; 65. ou de lengteëenheid; 67. chemisch sym bool; 68. dunbladerig gesteente; 69. corps diplomatique (afk.); 70. prooi; 72. kleine driehoekige vlag; 74. mu zieknoot; 75. gedurig veranderend. Vertikaal: 1. plaats in Zeeland; 3. kein kind; 4. opzet; 5. muzieknoot; 6. boom; 7. de dato (afk.); 8. zwaard walvis; 9. handeling; 10. laagtij; 11. vrij groot knaagdier; 13. telwoord; 16. soldaat in vroegere jaren; 18. wit vlies op wijn. enz.; 20. voorloper van de broek; 22. zuiver; 24. klaar; 25. soort onderwijs (afk.); 26. onderricht; 28. eminentie (afk.); 30. jongens speeltuig; 31. op een vroeger tijdstip; 34. drinkgereedschap; 35. plaats in Noord-Brabant; 38. elke afzonderlij ke weging op de schaal der stads waag; 40. metaal; 44. hoofd v.e. de partement in Frankrijk; 46. opstan deling; 49. koopman in geslachte vogels en wild; 51. luchtig zomer verblijf; 53. vrouwelijk rund; 54. bittere afgunst; 55. deel van de hals; 57. soort van onderwijs (afk.); 59. rijkswaterstaat (afk.); 61. devies; 63. veel kostend; 66. elk der vlezige ran- d envan de mondopening; 67. man netjeshond; 70. bouwkundig ingeni eur (afk.); 71. voorzetsel; 72. Green- wichtijd (afk.); 73. muzieknoot. Voor f 22,7 miljoen geïnvesteerd DEN HAAG, 28-9. ïn snel tempo zet de Coöperatieve Mclkcentralc G.A. in Den Haag haar in 1966 inge zette rcorganisatieprogramma door. In 1971-1972 werden drie produktie- bedrjjven van het nu 25 fabrieken omvattende concern (1969: 33) geslo ten. Het aantal personeelsleden daalde dit jaar met 280 tot 3.800 man (1969: 4.300). De daling is vr(jwel ge heel bereikt via natuurlijke verloop. In het CMC-concern - eigendom van rond 8.700 melkveehouders - werd blijkens het thans verschenen jaarverslag in 1971-1972 voor f 22,7 miljoen geinvesteerd, waarvan ruim f 19 miljoen uit afschrijvingen vrij kwam. De reconstructies binnen het CMC-concern omvatten zowel de consumptiemelkgroep (15 fabrieken). die in het verslagjaar ruim 500 mil joen kilo melk verwerkte, als de zui- velgroep (300 miljoen kilo melk in 8 fabrieken) van CMC-Melk Unie N.V. Bij de consumptiemelkbedrijven kwamen enkele grote reconstructies tot een voorlopige afsluiting en wer den enkele andere in het uitvoerings- of plannenstadium gebracht. In het zuidwesten van de Randstad (Rot terdam, Den Haag e.o.) ging de re constructie zijn laatste fase van verfijning in. Een groot consumptie- melkbedrijf in Rotterdam kon na investeringen in moderne, omliggen de bedrijven gesloten worden. Bij de houdbare consumptiemelkproduk- ten viel de produktieplaats Wcesp weg, terwijl met grote investeringen in Rotterdam een begin werd ge maakt. Uilbetaling De CMC-leden hebben voor hun melk met een gemiddeld vetgehalte van 3.85 procent een prijs van 41.1] cent per kilo uitbetaald gekregen (v.j. 36,88 cent). Van de totale con- cemomzet van f 581 miljoen werd 49,7 procent (v.j. 35 procent) aan de leden uitbetaald. Dc financiële positie van het con cern werd versterkt. Het eigen ver mogen van f 226 miljoen, waarvan f 19 miljoen herwaarderingsrescrvc. komt op 14.5 proccijt (v.j. 11.5 pro cent) van het op lange termijn be schikbare vermogen van f 182 mil joen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5