Samson shag is kerf-versdaatom draait-ie zo soepel Kom er eens over praten. J RaiffeisenbankBÉBoerenleenbank mociehaois Holty ONZE NAJAARS- EN WINTERKOLLEKTIE KLEDINGMAGAZIJN DEN ENGELSMAN Kerf-vers. Precies goed van Die soepele lange draad, vochtigheid. Vandaar dit mak- Vandaar dat je Samson kelijk rollen. Die pittige geur. niet alléén maar rookt omdat Die zachte smaak. 't zo voordelig is... 1,50 DISC0-JANSSEN Adverteren doet verkopen B Eenleeuw vaneenshag lf° net meisje Nette bediende 'rfc.()anfDc Een hypotheek, die u geen moeilijkheden in de weg legt, daar kunnen wij u aan helpen. Want we begrijpen, dat u uw huis liefst zo gauw mogelijk onbezwaard wilt hebben. Een hypotheek van onze bank mag u dan ook straffeloos vervroegd aflossen, als u plannen hebt voor een eigen huis, kom dan eens met onze adviseur praten. Hij zal graag met u de.financieringsvorm zoeken, waarmee u hèt beste bent gediend en het gemakkelijkste uit de voeten kunt. de bank voor iedereen Dam 19 Zierikzee in zwart en gekleurde dames- en herenkonfektie tonen wij D.V. op onderstaande dagen: Dinsdag 26 september in het Dorpshuis te Kruiningen van 10.00 tot 17.00 uur. Woensdag 27 september in het Hervormd Jeugdgebouw, Sint Joostdijk te Oosterland van 10.00 tot 17.00 uur. Donderdag 28 september in het Dorpshuis te Nieuwe Tonge van 10.00 tot 17.00 uur. Vrijdag 29 september in het Dorpshuis te St.-Philipsland van 10.00 tot 17.00 uur. Getoond zullen worden: japonnen, pakjes, mantels, regenmantels, blou- sen en overgooiers, dit alles in zwart en gedekt gekleurd. Verder costuums Groninger Stijlgroep en andere merken, in zwart en gekleurd. Ook combinaties. Aan huis te ontbieden door geheel Zeeland, Flakkee en West-Brabant. Speciaal adres voor rouwgevallen. Bel of schrijf ons even. Telefoon (01665) 490, b.g.g. 721. Voorstraat 15 - Sint-Annaland G De Aero herenkollektie biedt ruime keuze in „extra breed". „capucoatje", marine/wit of bruin/wit: 8-13 jr- v.a. 85.-. Bonny in een leuk capuchonjasje met bonty-garnering, oranje/bruin of rood/marine: 4-8 jr-v.a. 69.75. Uw Modehuis een sprookjestuin. Gevraagd: in de huishouding Mevr. BERREVOETS, Oost straat 55, Nieuwerkerk. Tel. (01114) 1756. voor: Elektronische orgels Piano's Harmoniums Grammofoonplaten in: meditaties - psalmen - gezangen - geestelijke liederen - vad. liede- ren - marsmuziek - kinderplaten. Platenkoffers - doekjes - borstels - disco-sets. X En voor het inzetten van een nieuwe naald en voor orgelles in clubverband. Ons systeem is grandioos, vraag er eens naar: X Korte Sint Janstraat 4, Zierikzee Telefoon (01110) 3928 GEBK. I)E JONGE Havenpark 20 - Zierikzee 4= Kerf-vers. Want Samson shag roken we met z'n allen. 'I Blijft nooit te lang In de winkel liggen. Gcvraag:d (mnl.) - 18 jaar (jaarbetrekking) Cafetaria „Marktzichl" Zierikzee Inlichtingen: Driekoningen laan 15. Kantoren en zittingen te: Bruinisse - Brouwershaven - Drei- schor - Haamstede - Kerkwerve - Nieuwerkerk - Noordgouwe - Noordwelle - Oosterland - Ouwerkerk - Renesse - Scharen- dijke - Schuddebeurs - Serooskerke - Sirjansland - Zierikzee - Zonnemaire. Verkrijgbaar bij:

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 10