DE KRING Bloedige woensdag van Mtinchen is niet de laatste NU GEEN MEST MEER BLIK DOOR HET WERELD Dodelijk politiesehot op drughandelaar VENSTER STREEKNIEUWS voor iedere vrouw voor iedere maat Aanvragen voor individuele huur subsidie indienen vóór 1 okotober a.s. De bloedige woensdag van Mün- chen kreeg zijn luguberste aksent door de verklarende mededeling" van de Palestijnse terroristen: de beestachtige slachtpartij diende om menselijker behandeling te krijgen van hun mensen in Israël. Het is duidelijk dat geen zinnig gesprek mo gelijk is met lieden die geloven dat alle middelen, hoe liederlijk gemeen ook, toegepast mogen worden voor een doel dat ten enen male onbe reikbaar is. En verder is het nakaarten. Het is niet onmogelijk, zelfs waarschijnlijk dat de beveiligingsmaatregelen in Miinchens Olympisch dorp niet goed genoeg zijn geweest. Maar daar kun nen we ook tegenover stellen, dat tot dusver niet is gebleken dat alles overal en altijd afdoende beschermd kan worden tegen de in kleine groep jes opererende kommando's, vooral niet als die bezield zijn met een fa natisme dat hen blijmoedig voor hun missie de dood in doet gaan. Er is misschien ook wel iets af te dingen op de bekwaamheid waarmee de af faire op het vliegveld Fürstenfeld- bruck is behandeld en zeker op de extra klap die het vernemen van de ivaarheid gaf nadat eerst allerlei op timistische berichten de ronde had den gedaan. Maar dit is nakaarten met een grote dosis wijsheid achteraf en er valt niet veel mee te bereiken. En al nakaartend zal niemand een methode ontdekken om dergelijke ge beurtenissen onmogelijk te maken. De diskussie over het al dan niet voortzetten van de spelen toont al hoe moeilijk het is een redelijk standpunt in te nemen tegenover zó veel bloedige onredelijkheid. Dege nen die zeggen dat onder deze om standigheden doorgaan met de spe len een belediging is van de gedachte van Olympische broederschap, heb ben eigenlijk wel gelijk. Maar gelijk hébben ook degenen die redeneren dat juist het verder afgelasten van de spelen onjuist is omdat we daar door als het ware door hun extra sukses cadeau te doen de terroristen aanmoedigen. De keus tusen de twee opvattingen kan er slechte een van het gevoel zijn - nuchter valt niet te stellen welke mening het zwaarst moet wegen, In wezen zijn deze aspekten ook stukken minder belangrijk dan de reakties die de wandaden van de Zwarte-Septemberbeweging opwek ken in de Arabische wereld. Voor genoemde periode kwamen tot en met augustus rond 50.000 aan vragen bij het ministerie van volks huisvesting en ruimtelijke ordening binnen. Het is niet bekend hoeveel er eind vorige maand nog door de gemeenten aan het ministerie moes ten worden doorgezonden. Voor de voorafgaande periode (1 april 1971-1 april 1972) ontving het ministerie rond 59.000 aanvragen. KAMERPLANTEN Om de twee jaar dient u uw fla- mingoplant (Anturium) te verpotten in een speciaal grondmengsel van ge lijke delen oude koemest, veenmos, varenwortels, houtskool en verteer de bosgrond. De pot moet goed van potscherven voor zien zijn. Natuurlijk is het met uw nu ge kochte plant niet nodig in februari a.s. te gaan verpotten. Wel moet u er om denken, dat ze als elke tropische plant houdt van warmte, maar daar naast mag een vochtige atmosfeer niet ontbreken. Voor warmte kan gezorgd worden, doch voor vochtige atmosfeer moet u hulpmiddelen te baat nemen, bv. door plaatsing op een omgekeerd schoteltje, zodat het water de pot niet kan bereiken. Ook kunnen we tussen de bladeren, die zich geheel onderaan bevinden, enkele kleine stukjes spons steken, die dan regel matig nat gehouden moeten worden. Winterzon Een flamingoplant kan het zomer zonnetje beslist niet verdragen, doch dat wil niet zeggen, dat zij genoe gen neemt met een donker hoekje In uw kamer. Ze verlangt volop licht en in de winter zo mogelijk het winter zonnetje. Verder is het van belang, dat de bladeren wekelijks even met een vochtig sponsje, gedompeld in een lauw zeepsopje, worden afgenomen. Daardoor voorkomt u het optreden van dopluisjes en thrips, twee lastige luissoorten, die veel schade kunnen veroorzaken. In de wintermaanden houdt zij van een verwarmde kamer, liefst niet onder de 65 gr. F, waarbij een plaats je op het zuiden wel het beste is. De plant mag niet In het water blijven staan, dus al het water, dat na een half uurtje nog niet is opge zogen, moet dan verwijderd worden. Wie deze regels in acht neemt, zal Zieke geest Dat Syrië en Irak onverbloemd in genomen zijn met deze karikatuur van heldendom is diep treurig, maar er zijn ook diverse reakties die to nen dat onder Arabieren en zeker ook Palestijnen het inzicht groeit dat niet alleen dergelijke terreurdaden aan de Palestijnse zaak geen goed doen maar alleen kwaad. Immers: de Israëlische regering ermee op de knieën krijgen, daarop is geen schijn van kans, zelfs al zou gemiddeld per jaar het dubbele aantal doden val len, dan nog was het een onbeteke nend aantal vergeleken bijvoorbeeld met het jaarlijks aantal verkeersdo den. Effekten van die aard zijn te verwaarlozen, maar niet onderschat kan worden hoezeer in de hele we reld de weerzin groeit tegenover de Palestijnen, die uiteraard allemaal voor het gemak over een kam wor den geschoren. Het is vooral die laat ste overweging die bijvoorbeeld ook leiders van grotere Palestijnse „be vrijdingsorganisaties als El Fatah afkerig doet staan tegenover de uit spattingen van de Zwarte-Septem berbeweging. Mensen met zieke geesten noemt koning Hoessein hen - hij staat trou wens boven aan de lijst van lieden die de Zwarte-Septemberbeweging vermoord wil zien, omdat hij in een felle strijd gedurende een maand de Palestijnse guerilla's in de pan hak te. Die karakteristiek is natuurlijk juist - degenen die tot zulke daden komen zijn mentaal niet in orde. Maar dan rijst ook de vraag hoe dit gekomen is. De Zwatlé-September- beweging is een van de kleinere groepen die met de hardste terreur zijn begonnen - de groep die het bloedbad op de luchthaven Lod aan richtte is een.andere - uit teleurstel ling dat El Fatah en dergelijke niets maar dan ook niéts wéten të berei ken;-niet in Israël en niet in dé Ara bische IcLnden. Het zijn lieden die zich, 'niet helemaal ten onrechtei door iedereen en allés in de steek voelen gelaten en zich niet méér af vragen of een daad moreel nog ge rechtvaardigd is en evenmin of er iets mee bereikt kan worden. Ze we ten dat ze machteloos zijn en leven nog alleen maar in een sfeer van haat en wraak die ze willen bevre digen waar en hoe dit maar kan. Dit is een verklaring-voor hun be staan, niet een ekskuus ervoor. Maar Met nadruk wijst het ministerie er op dat toekenning van een individu eel huursubsidie niet automatisch plaats heeft. Degenen die het voor een bepaalde periode hebben ontvan gen, moeten voor de volgende peri ode opnieuw een aanvraagformulier bij de gemeente indienen als zij me nen weer voor het subsidie in aan merking te komen. veel plezier kunnen hebben van deze mooie plant. De kamerwingerd Zo ongeveer september zal de ka merwingerd haar blad gaan verlie zen, iets waarover u zich niet onge rust behoeft te maken. Het is een te ken, dat de rusttijd begint. Om de plant in goed model te hou den is het dan nodig, dat zij wordt ingesnoeid. Zij moet overwinteren op een koele lichte plaats, waar ze slechts weinig water krijgt en geen mest. In het voorjaar, als zij begint uit te lopen, krijgt zij een warmer plek je, wat meer water en kan zij zo nodig verpot worden in goede voed zame aarde. De kamerwingerd kan wel zon verdragen echter niet de hete mid dagzon. Tijdens de groeitijd vrij veel water en eens per 14 dagen mest. De pantoffelbloem Afgelopen maand hebt u weer al lerwegen de pantoffelbloemen ge zien ,die kruidachtige plantjes met heldergekleurde, vaak grillig gete kende, opgeblazen bloemen. Enkele lezers informeerden naar de behan deling. Dit plantje staat graag in het volle licht, doch niet in de zon, waar spoe dig de bladeren verschrompelen en bladluis optreedt. Deze bladluis wordt bestreden met- nicotine-extract of een kant en klaar bestrijdingsmid del. Het plantje moet dagelijks wa ter hebben, terwijl de bladeren af en toe bespoten moeten worden. Eens in de 14 dagen kunstmest, vooral niet méér. De pantofelpltint is een zaadplant, die slechte tijdelijk waarde heeft. Na zes weken ongeveer zal zij afstet- ven. Overhouden kunnen Wij haar niet, zodat wij haar na de bloei kun nen verwijderen. als we ons in de schuldvraag willen gaan verdiepen dan mag niet verge ten worden dat de Arabische landen en Israël en tevens de V.N. (en dat zijn alle landen van de wereld) niet hebben voorkomen dat zich in het nabije oosten een kanker vastvrat waarvan de gevolgen dit jaar al te voelen zijn geweest in Triëst, Rotter dam, Lod, Breinen, nog eens Lod en tenslotte München. Of tenslotte: het staat vast dat binnen niet al te lange tijd wel weer ergens dit falen om de wereld een beetje redelijk in vrede te laten leven ergens gewroken zal worden. Aan onschuldigen. Man verdronk voor de ogen van zijn vrouw WEESP, 10-9. Zondagmiddag heeft zich in de binnenhaven van Weesp een tragisch ongeval voorgedaan, waarbij een man voor de ogen van zijn vrouw is verdronken. Het echt paar Oostingh uit Amsterdam lag met hun jachtje gemeerd in de bin nenhaven. Toen het echtpaar weg wilde varen, duwde de 46-jarige heer Ooostingh de boot van de kant, maar gleed uit, waarbij hij met zijn hoofd tegen de kademuur viel, en in het water terechtkwam. Toen men hem uit het water haalde, waren de le vensgeesten reeds geweken. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. In 1973 kan green vol- doende verbetering in de werkgele genheidssituatie worden verwacht. Daarom heeft het kabinet besloten ook de tweede fase van het tweede extra werkgelegenhcidheidspro- gramma 1972 tot uitvoering te bren gen. Daarmee is 175 miljoen gulden gemoeid. Dit heeft ht ministerie van sociale zaken meegedeeld. ROTTERDAM. De politie in Zwijndrecht heeft 35 jongens uit de ze plaats en uit Dordrecht gearres teerd in verband met een omvang rijke serie bromfietsdiefstallen. AMSTERDAM. In het eerste half jaar van 1972 is de gemiddelde ad vertentiebezetting van de dag-, vróuwen-, familie-, opinie- en radio- tv-bladen, in vergelijking met het eerste halfjaar van 1971, met 6 pet teruggelopen. De grootste daling no teerde de groep landelijke dagbladen met 13 pet. gevolgd 'door de tv-bla- dën met 4 pet. en de opiniepers met 3 pet. ROTTERDAM. Het: electrotech- nisch bureau v.h. A. H. Couzy B.V. te Rotterdam zal faillissement aan vragen, wat ontslag zal betekenen voor de 55 werknemers. DREISCHOR Orgelspel en koorzang Op woensdag 13 september a.s. zal er in de Ned. Herv. Kerk te Drei- schor ophieuw genoten kunnen wor den van een programma van koor zang en orgelspel. Het programma, dat 's avonds om 8 uur begint, zal worden uitgevoerd door het Herv. Kerkkoor „Harpe Davids" uit Co- Iijnsplaat en het Hervormd Kerk koor uit Dreischor, beiden o.l.v. P. Karman. Het orgel zal worden be speeld door de bekende organist Dirk Jansz. Zwart. Op het program ma staan koorwerken van Bach, Schubert, Mendelssohn e.d. Orgel werken zijn te beluisteren van Han del o.a. Koekoek en Nachtegaal van Guilmant, J. Zwart e.a. NIEUWERKERK Leerlingen openbare basisschool Op reis Dit jaar maakten de leerlingen van de openbare basisschool uit Nieuwer- kerk op het tijdstip, waarop van ouds het „Braamfeest" werd gehou den. Deze keer een reis. De hoogste klassen reisden per bus naar de Fle- vo-hof, terwijl de overige klassen eveneens per bus een dagje naar „De Efteling" mochten. De grootsten startten om half acht, de kleineren om half tien. De beide groepen heb ben ieder op hun manier en wijze, een geweldig fijne dag gehad. Vooral de groteren hebben niet alleen veel interessants gezien maar ook veel leerzaams. Het Flevo-hof biedt een heleboel leuks en waardevols. Van daar dat de kinderen in zien en op merken een fijne dag maakten. Aan alles komt een eind, zo ook aan de reisdag. Bijzonder leuk was het dat beide groepen - beide bussen dus - elkaar ontmoetten volgens af spraak op het Hellegatsplein. Zodat groot en klein en onderwijzend per soneel en oudercommissie-leden sa men weer op Nieuwerkerk aankwa men. Daar aangekomen stond ons fanfarecorps „Oefening en Uitspan ning" de „school" reeds op te wach ten. Vanzelfsprekend waren velen, vooral ouders, broertjes en zusjes present om de jeugd op te wachten. Een ander, maar bijzonder Braam- feest is het dit jaar geworden. BRUINISSE Nevenvestigingen van machinefabrieken De firma L. Padmos en Zoon. ma chinefabriek te Bruinisse, gaat een depandance van zijn bedrijf vestigen te Stellendam, om de clientele van de kottervloot beter dan voorheen te kunnen bedienen. Ook de firma P. Maaskant en Zo nen, Bruinisse, die daar reeds van 1965 af een nevenbedrijf heeft en ook een droogdok exploiteert, gaat het Stellendamse onderdeel flink uitbreiden, zodra de beschikking over de toegezegde terreinen verkre gen is AMSTERDAM, 8-9. Een agent van het Vondelparkdetachement in Am sterdam heeft de 23-jarige Surina mer P. H. uit de hoofdstad met een pistoolschot dodelijk getroffen. Twee leden van het Parkdetache ment zagen de Surinamer met een „drughandeltje" bezig met een blan ke jongeman. Bij de nadering van de agenten rende de Surinamer plot- sèling hard weg. Een der agenten achtervolgde hem in de richting van de tuiningang van het park bij de Roemer Visscherstraat. Hier draaide de jongeman zich rond een lantaarn- paai met een mes van 20 cm. lengte in de hand en liep plotseling de agent tegemoet. Deze trok zijn pistool en loste één schot op de naderende jon geman. De kogel raakte de rechter heup van de Surinamer, die op de Vlieland wil weer toeristenbelasting VLIELAND, 9-9. Nadat de minister van binnenlandse zaken in het begin van dit jaar een voorstel van het ge meentebestuur van Vlieland tot in voering van toeristenbelasting voor dat eiland had afgewezen zal, indien de gemeenteraad van Vlieland er mee akkoord gaat, een nieuwe po ging daartoe worden ondernomen. De destijds door de minister aange voerde bezwaren bestonden hoofd zakelijk tegen de inning van de be lasting via het bootkaartje, door per sonen die gemeente-ambtenaar zijn en tegen heffing van belasting van personen, die Vlieland bezoeken, an ders dan voor toeristische doelein den. Minder vervoer oj, Westerscheldeveren MIDDELBURG, 8-9. De veren over de Westerschelde hebben in de eerste zeven maanden van dit jaar zeven procent minder auto's ver voerd dan in de overeenkomstige periode van het vorige jaar. Dit is waarschijnlijk het gevolg van de nieuwe verkeèrsweg Breda-Antwer- pen. Steeds meer bewoners van Zeeuws-Vlaanderen kiezen de weg over land, zo meent men in Zeeland. Gert heeft in het bureau nog een kop koffie gedronken. Nu komt de reactie: hij is doodop. En Balk ziet dat. Een rechercheur die nachtdienst heeft, wordt opgetrommeld. „Rijd jij hem eens naar huis, Gerrevink, want die man zou ongelukken maken, als ik hem nu achter het stuur liet plaatsnemen. En kom morgenoch tend met de eerste bus terug. Hoe laat gaat die, Hoolwerf?" „O, om vijf over half zes." Achter af is Gert blij, dat een ander hem naar huis zal rijden. Anders had hij ongetwijfeld zijn wagen buiten de stad ergens op een parkeerstrook gezet om een tukkie te doen. Want hij valt om van de slaap. Balk kijkt op zijn horloge en con stateert dat het kwart over vier is. „Komt mooi uit: het is een uurtje rijden, dus kun je om een uur of ze ven weer terug zijn. Dan ga je met een maar naar huis." Coby wordt wakker, als Gert naast haar in bed duikt. Ze knipt het licht, dat Gert uitdraaide opnieuw aan en constateert, dat het ongeveer half zes is. „Gert toch.... de hele nacht in de weer geweest?" Ze buigt zich bezorgd over haar man. „Jon gen. ben je niet doodmoe?" Hij knikt. „Op van de slaap, maar voldaan en tevreden. We hebben vannacht een machtige ontdekking gedaan. Ga maar weer slapen, Coby. Over een paar dagen lees je het wel in de krant. En als ze morgenoch tend bellen, dan ben ikben ik. Maar wat hij dan is, hoort Coby niet meer. Gert is al in slaap geval len. Ze dekt bem behoedzaam toe en drukt een kus op zijn voorhoofd. Gert merkt er niets meer van. Hij is in een diepe, droomloze slaap ge vallen en Coby strekt zich naast hem uit. Wat Gert ondekt heeft, weet ze niet. Ze heeft er geen idee van, grond viel en bleef zitten. Per G.G. en G.D. werd hij naar het Wilhel- minagasthuis gebracht, waar hij in de loop van de avond op de chirur gische afdeling is overleden. Derde bekentenis in Eerselse moordzaak EINDHOVEN, 9-9. In de Eerselse moordzaak heeft thans ook de derde verdachte een bekentenis afgelegd, zowel tegenover de politie als de rechter-commissaris. De 32-jarige Belg J. D. heeft nadat hij een revol ver en een som geld als voorschot had ontvangen van de Nederlandse vrouw S.- B., zijn slachtoffer opgezocht in een café aan de grens. Samen zijn zij via enige, andere café's naar de een zaam gelegen bungalow gegaan waar J. D. zijh voornemen uitvoerde. Wisselloper beroofd DEN HAAG, 9-9. In Den Haag is een 16-jarige wisselloper beroofd van vijf mille. De jongen moest het geld afleveren bij een bank in de Valeri- usstraat. In de straat aangekomen, werd hij besprongen door twee man nen die hem grepen, een hand over zijn mond drukten en hem de geld zak afhahdig maakten, waarop zij irt een auto verdwenen. De politie mist ieder spoor. Journalist verdronken LEKKERKERK, 9-9. De 25-jarige journalist C. Langerok uit Lekker- kerk is om het leven gekomen toen hij met zijn auto bij Bergambacht (bij Lekkerkerk) van de Lekdijk af de Lek inreed en verdronk. De man moest in een onoverzichtelijke bocht uitwijken voor een daar geparkeer de auto en sloeg over de vangrails de Lek in. Jongetje verdronken BREDEVOORT, 9-9. In Bredevoort, gemeente Aalten, is het 5-jarig jon getje R. C. W. Kempers door verdrin king om het leven gekomen. Het is niet duidelijk hoe het kind, dat dicht bij de ouderlijke woning zat te vissen' in het water is geraakt. waarmee hij nu bezig is. Maar dat het inderdaad belangrijk zal zijn, dat voorvoelt ze. En met een glim lach over haar gezicht valt ze op nieuw in slaap. Op het Hengelose politiebureau moet de dienstdoende wachtcom mandant al zijn overredingskunst ten toon spreiden om een zwaar ge pikeerde meneer Knol tot rede te brengen. „Meneer wcest u blij, dat de buit terug is. Op één of twee dozen na. maar dat zal u waarschijnlijk weinig kunnen schelen, want in het veen zie je niet op een turfje, niet waar? Evenwelvan deze zaak moest eerst nog proces-verbaal op gemaakt worden en dat duurt door gaans een dag laten we voorlopig zeggen, dat u morgenochtend om ne gen uur alles kunt ophalen. Dat ver sieren wij wel met de spoorwegre cherche want die lui hebben ook een stem in het kapitel. Ik zal mijn best voor u doen. dat morgenochtend om deze tijd alles te uwer beschikking staat. Nou? Dat is toch niet gek. Die ééne dag moet u nog geduld hebben." Maar Boudewijn Knol is een man. die beschikt over tal van argumen ten. „Meneer, u begrijpt waarschijn lijk niet, welk een schadepost deze diefstal voor ons bedrijf betekent. Tal van handelaren in Duitsland, voor wie deze zendingen bestemd waren, zijn gedupeerd". De wachtcommandant knikt en be zweert met zijn handen de rest van de tirade, die de bezoeker wil hou den. „Ik begrijp het volkomen, me neer Knol, maar zó zijn nu eenmaal de dienstvoorschriften bij de politie. En vergeet u niet, dat onze mensen er al een halve nacht mee bezig zijn geweest. Zij slapen nu en komen in de loop van de dag terug om hun werk af te maken. We kunnen hier ook geen ijzer met handen breken". De Ring van Dreischor aan het be gin van 1900. Op de voorgrond rechte de bakkerij annex kruidenierswaren van G. J. de Koster, die later werd opgevolgd door C. de Koster en daar na door F. Janse en Joh. v. d. Linde Links daarvan het huis van de heer P. Nelisse, waarvan de voorgevel al opnieuw was opgetrokken. Het derde huis van links was de schilderswin kel van K. Telle en daarnaast het winkeltje van mej. Jo Verjaal. Deze juffrouw Verjaal was zo eerlijk en nauwgezet, dat ze om toch maar het juiste gewicht aan haar jeugdige klanten te geven, een zoute puntdrop met een aardappelmesje in tweeën deelde. Twee doden door overmatig biergebruik UTRECHT, 9-9, De officier van justitie bij de rechtbank in Utrecht heeft tegen de 22-jarige scheeps- werktuigkundige C. W. A. uit Mont- foort, wegens onder invloed van sterke drank hoogst roekeloos auto rijden een gevangenisstraf van zes maanden en ontzegging van de rij bevoegdheid gedurende drie jaar ge vorderd. Bij het ongeluk dat A. ver oorzaakte in IJsselstein kwamen twee jongelui om het leven. Advertentie (in de rode verpakking) 60 FEUILLETON DOOR FRANK VAN FALCKENOORT Boudewijn ziet wel in dat hij wei nig kans maakt vandaag de zending terug te krijgen. „Brengt u me even naar de opslagplaats om te contro leren, of alles er is". De ander schudt zijn hoofd. Mag ook niet, meneer. „Moet u luisteren, we hebben een geval gehad, dat een partij gouden en zilveren voorwer pen achterhaald werd. De eigenaar wilde bekijken of alles er was en of het er nog behoorlijk uitzag, dus la ten we hem de spullen zien en wat doet meneer? Onder onze ogen haalt hij een kbstbaar collier van de hoop en steekt dat ding in zijn zak. Om drie dagen later een heleboel tram melant te maken over het dure col lier, dat er niet meer bij was. Een narigheid, die wij er mee gehad heb ben, meneerniet te beschrijven! Nu weet ik best, meneer, dat u zulks niet doet. Ik heb wel een beetje men- senkenis, dus had ik meteen door. dat u van een beter slag bent. zal ik maar zeggen. Maar sindsdien is het consigne: alles achter slot en gren del en niemand er bij voor het pro ces-verbaal rond is. Tja, zo staan dc zaken, meneer. Morgenochtend om negen uur is alles voor u. Zullen wc het daar dan maar op houden?" Boudewijn Knol weet. wanneer hij aan het kortste eind trekt. En dat is ditmaal het geval. Met een korte groet verterkt hij. De wachtcomman dant kijkt door het raam en ziet dc man in zijn grote, donkerblauwe Mercedes stappen. Instinctmatig heeft hij altijd wat gehad tegen goed geklede mannen, die in grote Mer- cedesscn en Chevrolets rijden. Zelf heeft hij het nog nooit verder kun nen brengen dan een behoorlijke fiets. Het is wel ongelijk verdeeld in de wereld. En zuchtend gaat hij ver der met zijn werk. (wordt vervolgd) DEN HAAG, 9-9. Door opschuiving van. de aanvankelijke sluitingsdatum kunnen tot 1 oktober a.s. nog aanvragen voor het individuele huursubsidie voor de periode 1 april 1972-1 april 1973, by de gemeenten worden ingediend. By de gemeentesecretarieën zjjn aanvraagformulieren verkrijgbaar en kun nen inlichtingen worden ingewonnen. Flamingoplant - Kamerwingerd - Pantoffelplantje

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4