ERIC DE NOORMAN iSport en wedstrijden^-, Competitie liengelsportver. „De Krabbe" Wat biedt de BEELDBUIS? »fe i Achtkamper Leo de Pee won ook in Vlissingen Het spoor van het zwaard Flessenmolen INGEZONDEN STUKKEN lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll4lll|IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIlllllllllllllllilllllllll|i|lllllllllllllllllllll|||||||||||||||||Qi tTlllllllllllllllllMllllllllllllllllllllllllllltlllllllllltlllllllltlllllllllllllllllllllllllllllHllllllllllllllllllltllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllliÜ HENGELSPORT Vooi de leden van de hengelsport vereniging „De Krabbe" zit de vakantie er weet* op. Voor zondag 10 september heelt het bestuur de 6e competitiewed strijd uitgeschreven. Deze keer treden de leden aan te Westenschouwen. 's Morgens om aehl uur gaat het aas het water in en dan maar weer in spanning uit zien wie het meeste gewicht boven maatse vis weet te verschalken. Zo als men weet wordt de ondermaatse vis gemeten alvorens deze weer terug het water in gaat. Spanning is er genoeg in de club competitie. Als nummer één staat P. de Jonge met 2254 punten te boek. L. J. Ste- ketee wist reeds 1438 punten te ver zamelen, direkt gevolgd door P. de Rijke met 139? punten. J. v. d. Bos staat nummer 4 met 1301 punten, ge volgd door zijn broer A. v. d. Bos met 1085 punten op resp. de 6, 7 en 8ste plaats staan J. Hart met 941 punten, W. de Jonge 918 punten en M. H. v. d. Wielen met 904 punten. De 9e plaats wordt bezet door M. Wessels met 893 en de 10e plaats is voor P. Quaak met 849 punten. Flinke deelname verwacht Bij deze tussenstanden kan dus nog van alles gebeuren, voor men zich clubkampioen zal kunnen noe men. Vorige malen namen soms 46 hengelaars deel aan de wedstrijden. Het bestuur verwacht bok nu weer een flinke deelname, zodat als. het zondag' goed weer is, men weer een aardige rij vissers op het strand be zig zal kunnen zien. Bij de junioren staat H. v. d. Wie len met 1213 punten op de eerste plaats. D. Blom tekend voor 885 pun ten, teiwijl C. Quaak direkt daar op volgt met 818 punten. Ook zij zullen zondag weer van de partij zijn om hun puntental te ver meerderen. De „De Krabbe"-leden wachten weer in spanning of de vis zondag zal bijten. VOETBAL Koewacht-D.F.S. 2-3 In de beslist niet gemakkelijke uit wedstrijd tegen Koewacht is DFS op voortreffelijke wijze in het nieuwe seizoen gestart met een overwinning. De zege van de oranjehemden uit de Westhoek was zeker verdiend te noemen. Opvallend was het dat DFS over een betere conditie beschikte dan de thuisclub, een factor welke uiteindelijk de doorslag heeft gege ven. In de le helft had Koewacht het beste van het spel, maar na de hervatting bleek al spoedig dat zij WOENSDAG 6 SEPTEMBER. NED. I. Door de 170 uren sport van de Olympische Spelen schiet de speelfilm er bij in .Op het eerste net is 't een en al sport wat de klok slaat. Want de Olympische Spelen vraagt vandaag - of liever gezegd in de nacht van woensdag op donderdag - nog een ander sportgebeuren de aan dacht namelijk de eerste wedstrijd om de wereldvoetbalbeker tussen Independiënte en Aja.v. Om half vijf begint de AVRO met haar kinder programma, dat uit twee onderdelen bestaat. Allereerst een nieuwe afle vering van de Engelse poppenfilm- serie Trumpton en vervolgens in de serie Dierentuin van de wereld, een uitstapje naar het grote zee-aquari um van Miami in Florida. Tussen ze ven en acht volgt de rubriek Tips van het Nationaal Bureau voor Toe risme. Na het journaal een filmpje van de Stichting Socutera en een film van Jan Wiegel over de binnen scheepvaart. NED. U. De hoofdmoot van het avondprogramma is de speelfilm „De aanval op Wayne", die ons na het journaal van acht uur staat te wach ten. In het vooravondprogramma wordt de documentaire „De laatste stammen van Mindanao" uitgezon den. Wat de speelfilm betreft: De Wayne is een atoomonderzeeër, die tot taak moet krijgen dienst te doen als lanceerbasis voor geleide pro jectielen. De testen die daartoe wor den gehouden zijn zeer geheim. Maar het lijkt alsof de plannen uitgelekt zijn. Aan het eind van de avond kan men nog kijken naar Televizier-sup- plement, de informatierubriek Ken merk en Teleac. WOENSDAG 6 SEPTEMBER. NED. I: 9.54-16.30 Olympische Spe len; 16.30 Trumpton; 16.45 Dieren tuinen van de wereld; 17.15 Olympi sche Spelen; 19.05 Nieuws: 19.15 Van gewest tot gewest; 19.50 Toeristische tips; 20.00 Journaal; 20.20 Politieke partijen; 20.30 Socutera; 20.35 Wa terweg; 21.00 Olympische Spelen; 22.00 Journaal; 22.05-00.20 Olympi sche spelen; 00.50 Voetbal. NED. II: 18.45 Brigadier Dog; 18.55 Nieuivs; 19.05 De laatste stammen van Mindanao; 20.00 Journaal: 20.20 De aanval op de Wayne21.30 Te- levizier; 22.00 Kenmerk; 22.25 Jour naal; 22.30 Teleac. DONDERDAG 7 SEPTEMBER. NED. I. We laten de Olympische Spelen voor wat ze zijn en beginnen met het normale aiwndprogramma. Een strop voor de liefhebbers van het komische duo Laurel en Hardy: de film „De Zigeunerprinses" die om half acht op het scherm verschijnt is cle laatste die de VPRO van dit twee tal uitzendt. „De Zigeunerprinses", die onderbroken wordt voor het journaal, dateert uit 1936 en is ge baseerd op een oud sprookje waarin twee zigeuners, een dikke en een dunne, een klein meisje kidnappen. Eveneens wordt er vanavond af scheid genomen van de serie West, over de geschiedenis van Amerika. Het laatste programma-onderdeel van de VPRO is gewijd aan de wo ningsituatie in ons land. In „Van wie is dat huis?" gaat het over de drie hoeksituatie tussen huurder, woning en eigenaar. NED. II. Vanavond zendt de TROS cle zesde van zeven films van de Gre gory Peck-cyclus uit. Het is de Wes tern „The Bravodos" uit 1958. Gre gory Peck is in The Bravodos een man, wiens vrouw eerst aangerand en vervolgens vermoord is. De recht schapen, maar. innerlijk fanatieke man wil wraak netnen voor het on recht dat hem is aangedaan. Zijn doel is de bier mannen die voor de moord verantwoordelijk zijn aan de galg te brengen. In de vooravond: Calimero, Zorro en de documentaire „In het voetspoor i:an de inbreker". Vanaf tien uur vraagt de sport weer cle aandacht. DONDERDAG 7 SEPTEMBER. NED. I: 00.50 Voetbal; 8.54-19.30 Olympische Spelen; 19,30 Laurel en Hardy; 20.00 Journaal; 20.20 Laurel en Hardy; 21,00 West; 21.35 Van wie is dit huis?; 22.30 Journaal. NED. II: 18.45 Brigadier Dog; 18.55 Nieuivs19.05 Calimero; 19.10 Zorro; 19.35 In het voetspoor van de inbre ker; 20.00 Journaal; 20.20 The Bra vados; 22.00-00.30 Voetbal en Olym pische spelen in kleur. le veel van hun krachten hadden ge vergd. DF3 kon dank zij haar betere conditie toen het heft in handen ne men door in een veel hoger tempo te spelen dan Koewacht. De thuisclub slaagde er in door Eddy Bauwens de leiding te nemen (1-0). DFS was door dit doelpunt allerminst aangeslagen en na enige vergeefse pogingen wist Joost van der Zande de stand weer in evenwicht te brengen (1-1). Kort hierna moest Van der Zande zich met een enkelblessure laten vervan gen door Kok. Nog voor het verstrij ken van de le helft wflst Rietjens de thuisclub weer voorsprong te geven (2-1). Na de thee kwam DFS prach tig terug. Toon Rijnberg brachl bei de partijen weer naast elkaar (2-2), waarna Joop Roos de winnende tref fer op zijn naam bracht (2-3). Rcnesse-Dreisclior 7-1 Dreischor, vorig seizoen nummer twee op tie ranglijst achter Rofrur, heeft weinig plezier beleeft van het reisje naar cle duinstreek. In de le helft zag het er nog allerminst naar uit dat het jeugdige team van Re- nesse zo'n overtuigende overwinning zou gaan behalen. Het veldspel was toen wel beter verzorgd dan bij de blauw-witten, die zich in hoofdzaak moesten be palen tot uitvallen over haar vleu gelspelers. Na goed voorbereidend werk van Daan Bezuijen wist Renes- se door een kopbal van Cor Bakker de leiding te nemen 1-0. Keeper Doeleman moest direct hierna al zijn talenten tonen om een fraai schot uit de tweede lijn van de voortreffelijk op het middenveld spelende v. d. Bie onschadelijk te maken. Kort voor het verstrijken van de le helft kwam Döeleman bij het onderscheppen van een voorzet in botsing met zijn ei gen achterspeler Hans Geelhoed. Na de rust wist Renesse door Cor Bakker de voorsprong tot 2-0 op te voeren. Dreischor hield nog even de spanning erin door tegen te scoren 2-1, maar ai spoedig werd l)et door Cor Kooman 3-1. Doelman Doeleman liet zich hierna door Hans Geelhoed onder de lat vervangen, terwijl bij Renesse Ad Horst de plaats van Cor Kooman innam. Deze speler had al spoedig succes door de stand op 4-1 te brengen. Dreischor was na dit doelpunt een geslagen ploeg. Cor Bakker zorgde voor nummer vijf, waarna Jan Quist, die Daan Duin houwer na de rust had vervangen, nummer zes op zijn naam bracht. In de slotfase had Kees Westdorp nog eenmaal succes 7-1, waarmee Re nesse een verdiende, maar wel iets geflatteerde overwinning boekte. AXEL. De 67-jarige C. Overdulve uit Axel is in zijn woonplaats met zijn fiets tegen een auto gebotst. De man overleed meteen. DODELIJKE ONGELUKKEN STADSKANAAL. In het zieken huis te Stadskanaal is de 61-jarige K. Koning uit Nieuw-Buinen bezwe ken aan de ernstige verwondingen, die hij bij een verkeersongeluk in Exlo (bij Borger) heeft opgelopen. Het slachtoffer wei'd die dag op zijn fiets van achteren aangereden door een passerende personenauto. OSS. De 45-jarige P. H. van Hou ten uit Heesch bij Oss is in het zie kenhuis te Oss overleden. Kort daar voor was hij in zijn woonplaats met zijn fiets in de berm geraakt en ge vallen. Op dat ogenblik passeerde een toeringcar. Het is niet duidelijk of de man in aanraking is geweest met de bus of dat hij door de val op de weg is overleden. SITTARD. De elfjarige Gerard Wouters uit Limbricht is in het-zie kenhuis in Sittard overleden aan de verwondingen die hij enkele dagen geleden bij een verkeersongeluk op liep. Hij werd toen met zijn fiets aangereden door een personenauto die hem achterop kwam. MIDDELHARNIS. Om vier uur maandagmorgen is langs de Staak- veg in Middelharnis het lijk gevon den van een bromfietser die vermoe delijk tegen een afrastering was ge reden. Het bleek de achttienjarige E. A. Kievit uit Oude Tonge te zijn. VLISSINGEN, 2, 3-9. De al reeds districtskampioen op de 8-kamp zijnde Delta Sport B-junior Leo de Pee (Middelharnis), werd afgelopen weekend ook Zeeuws kampioen op deze meerkamp in Vlissingen, op de wedstrijd georganiseerd door Zee land Sport. Het was de derde achtk^mp. waaraan hij dit jaar deelnam en het puntentotaal was nu hoger dan de vorige keren, nl. 4635 punten. Het begon met een prima prestatie op de 100 meter, nl. 12.1 sec. (0,3 sec. beneden z'n pers. record). Hij werd daarmee 3e, achter P. Moelker, Schelde Sport (11.7) en R. Geljou, Zeeland Sport 12.0 sec. Het vèr- springen won Leo met een afstand van 5,89 m. Bij het kogestoten nog steeds vooruitgang. Op dit nummer kwam hij tot 13,70 m (verbetering ei gen clubrecord). Nummer 2 was hierop R. Geljou met 11.30 m. Bij het hoogspringen 1,70 m. even hoog als R. Geljou van Zeeland Sport. De 100 m h. verliep spannend, Leo won met minimaal verschil van Geljou, nl. resp. 15.6 en 15.7 sec. Het discuswer pen was de enige tegenvaller in de ze 8-kamp. Leo de Pee kwam maar tot 29,90 m, maar zijn concurrenten kwamen nog minder ver. Het speer werpen leverde de Delta Sport-at leet een grote puntenwinst. Een pri ma worp: 46,82 m, Peter Moelker 2e met 35,20 m en R. Geljou 33,28 m. De 1000 m, het laatste nummer was toen maar een kwestie van uitlopen. Leo werd hierop 4e in de matige tijd van 3.04.6 Peter Moelker won dit nummer in 2.47.4. De einduitslag luidde: 1. Leo de Pee, Delta Sport 4635 punten; 2. Rob Geljou, Zeeland Sport 4300 punten; 3. Peter Moelker, Schelde Sport 3795 punten; 4. André Stroo, Marathon 3503 punten. Het ligt in de bedoeling dat Leo de Pee en Isaline Hage ook zullen deelnemen aan de Nederlandse meerkamp-kampioenschappen voor B-junioren op 30 september en 1 ok tober in Amsterdam. 66. Een sterke Noordwester doet het zeil van Drakkar bollen, scherp als een ploeg ijzer snijdt de boeg door het opspattende wa ter. Op de voorplecht van het schip staat Eric en monstert goedkeurend zijn mannén. Ondanks de vele zeer uiteenlopende karak ters van de geharde krijgers, heerst er een goede stemming aan boord, als of allen be seffen, dat zij een onderdeel zijn van het kleine wereldje op het schip. Zelfs Wolf, - voor wie de zeereis een geheel nieuwe sen satie is - is opgewekt - en loopt bedrijvig van de ene verschansing nhar de andere, om de onbegrijpelijke wereld om hem heen van olie kanten te begrijpen. Het was niet de bedoe ling geweest de hond mee te nemen, doch toen het dier het schip met zijn meester zag wegzeilen, sprong het eensklaps jankend in zee en onder gejuich werd hij aan boord ge hesen. Alleen Orm, die zijn duistere voorspel lingen ten spijt op het allerlaatste moment toch was meegegaan - had niet gejuicht. Volgens dc sombere roerganger zouden zij nu zeker en gewis omkomen, want de hond ging natuurlijk alleen mee om ergens op een ver graf van de Noorman te zitten treuren, gelijk eeh trouwe hond betaamt. Ruim twee weken zijn zij nu onderweg. Twee weken.... Peinzend staart de Noorman over zee en eensklaps ziet hij weer het bleke gezichtje van Winonah vlakbij zich, zoals tijdens hun afscheid, waarvan zij beiden niet wisten of het ooit een weerzien zoiT inhouden. De opgewonden stem van Erwln onderbreekt zijn gedachten. „Fadir, wat een fijne zeereis!" roept de jon gen opgewonden. Glimlachend ziet Eric op zijn zoon neer. Achteraf heeft hij er geen spijt van, Erwin meegenomen te hebben. „Tot nu toe gaat alles goed. mijn zoon. maar als ik me niet vergis, komt er straks slecht weer. De zee is zeer woelig geworden." De Nomade luistert uiterlijk onbewogen toe. doch de schuwe blikken, die de man om zich heen werpt, verraden dat hij zich niet op zijn gemak voelt. Ook het gezicht van Orm staat bedenkelijk. Argwanend volgt hij met zijn ogen de storm vogels, die hoog over het schip wieken. Er is niemand die op die beesten let", mompeld hij troosteloos. „En ik zal er niet over praten, maar die stormvogels spreken voor mij een duidelijke taal. Ik zou van narigheid wel over boord willen springen, als ik niet zeker wist, dat ik er vroeg of laat toch wel afgespoeld werd". Yark werpt de roerganger een verdrietige blik toe. „Hopelijk gebeurd dat gauw", snauwt hij. ..Want als ik nog langer met zo'n doodgraver moet ronddobberen, spring IK overboord. De roerganger rukt moedeloos aan zijn snor. .Doe gerust geen moeite, het komt alle maal vanzelf. Ik wil alleen maar zeggen. Verder komt hij niet. want op hetzelfde ogenblik, breekt de eerste hoge golf over het slanke vaartuigje heen. KERKNIEUWS Ger. Kerk Nieuwerkerk Ds. A. Vreugflenhil met emiritaat Ds. A. Vreugdenhil, Gereformeerd predikant te Vrijhoese-'s-Gevenduin -Capelle (N. Br.) hoopt per 1 no vember a.s. met emeritaat te gaan. Ds. Vreugdenhil, die in 1904 in Rot terdam werd geboren, was aanvan kelijk werkzaam bij de Havenburgs- bank in Rotterdam. In de naroorlog- se jaren mocht hij in enkele classis, een stichtelijk woord spreken, waar door hij ook in menige gemeente in Zeeland 's zondags in de prediking voorging. In 1949 werd hij' lerend ouderling bij de Geref. Kerk van Nieuwerkerk. Na drie goede jaren keerde hij echter in het najaar 1952 weer naar Rotterdam terug, om werkzaam te worden aan de Bank waaraan hij voordien was verbon den. Weldra werd hij directeur van het bij-kantoor Rotterdam-Zuid van Slavenburgsbank. In 1965 werd hij weer lerend ouderling, nu in de Ge reformeerde Kek te Zwartewaal in de classis Brielle. In 1969 kwam de nu ds. Vreugdenhil op art. 6 van de kerkorde tot het predikambt. Het beroep naar Vrijhoeve's-Grevelduin- Capelle werd aangenomen. Nu hij met emeritaat gaat, keert ds. Vreug denhil naar zijn geboorteplaats Rot terdam terug, waar hij inmiddels de benoeming per 1 november a.s. als hulpprediker aan nam. Ned. Herv. Kerk Bedankt voor Meerkerk: C. Snoei. Reeuwijk. r» Geref. Kerken Beroepen te Winschoten: C. W. de Bruijne, Goes. Geref. Gemeenten Beroepen te Oudemirdum: E. Ve- nema. Zwijndre.cht; te Capelle aan de IJssel: C. de Ridder, Nunspeet. Bedankt voor Rotterdam-Centr. en voor Lefchbridge: L. Blok, Beek bergen. LAND- EN TUINBOUW Eerste oogstraining appelen en peren DEN HAAG, 1-9. Het Centraal Bureau voor de Statistiek heeft, in samenwerking met de voorlichtings dienst voor de fruitteelt van het mi nisterie van Landbouw en Visserij, de eerste oogstraming appelen en peren opgesteld voor '72/'73. Dit jaar zijn deze - op steekproefbasis gehou den - onderzoekingen gebaseerd op 8 a 9 procent van het landelijke are aal appelen en peren. Dit betekent een belangrijke uitbreiding van het onderzochte areaal, waardoor het mogelijk is ramingen op te stellen los van produktiegegevens in het voorafgaande jaar. In tegenstelling tot andere jaren is het nu ook mo gelijk ramingen op te stellen van de totale produktie, zo deelt het mini sterie van Landbouw en Visserij me de. De cijfers over de lotale produktie hebben betrekking op de produktie welke naar verwachting van de bo men zal komen, zonder rekening te houden met (vroegtijdige) val, be waar- en sorteerverliezen. De totale produktie van appelen voor 1972/'73 wordt geraamd op 600 min. kg tegen plusminus 650 kg in 1971/'72. De totale perenproduktie wordt voor 1972/'73 geraamd op 165 min. kg tegen .ongeveer 130 min. kg in 1971 '12. MELBOURNE, 4-9. De uit Ne derland afkomstige Jo Eykeri- boom heeft bij zijn woning in Kinglake, in de omgeving van hel Australische Melbourne, van 5.000 lege flessen een mo len gebouwd van 10 meter hoogte en wieken van 7 meter. Hoeveel tijd er gemoeid was met het legen van de nodige flessen is niet bekend. Voor de bouw aan de molen had de landverhuizer vier maanden nodig. Eerder had hij in acht maanden tijd een huis van flessen gebouwd, waar vele toeristen naar komen kijken. Een gravure van het eens zo fraaie slot Windenberg le Dreischor. Het slot werd in de veertiende eeuw ge bouwd. De laatste ambachtsheer die eigenaar van „Windenburg" was heette mr. Cornelis de Jonge, gebo ren in 1764. Op 8 augustus 1837 ver kocht deze het kasteel met alles wat er bijhoorde aan timmerman Barend Janse te Brouwershaven. Na de sloop werden erf en gracht eigen dom van de voormalige gemeente Dreischor. De gracht rond het slot werd als „Steengracht" een begrip in het dorp en de jeugd leerde er schaatsenrijden. Later werd deze gracht langzamerhand gedempt. Na 1953 kwam de fundering van het slot bloot en deze werd geheel ont graven. Op deze fundering werd de ambtswoning voor burgemeester A. H. Vermeulen gebouwd, welke later in particuliere handen is overgegaan MARKTBERICHTEN Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 4-9. Prijzen (excl. o.b.) vastgesteld per 100 kg af-bedrijf op auto volgens kwaliteitseisen bin nenland c.q. export: klei-aardappe- len binnenland: Bintje 35 mm opw. in 2 maten f 18,00-19,00; Bintje 50 mm opw. f 19,00-20,00; Eigenheimers 40 mm opw. f 22,00-24,00; klei-aard appelen export: Bintje 35-50 mm los verladen f 16,75-17,75; Bintje 40 mm opw. voor overzee f 23,50; Bintje 45 mm opw. bestemd voor Italië f 23,50; Bintje 50 mm opw. los verladen f 19,00-20,00; blankschillige rassen v. d. kleigrond voor overzee 40 mm opw. f 22,00; voeraardappelen f 5,50. Stemming: binnenland rustig, ex port rustig. Grondprijs te Dniveland Meneer de redacteur, De raadsverslaggever van Duive- land die in Uw blad van 29 augustus 1972 de besprekingen van de gehou den raadsvergadering vermeld was m.i. nogal onvolledig. Vooropgesteld zij, dat zulks mogelijk buiten zijn schuld is. Het is mij nl. niet bekend of Uw verslaggever ook inzage heeft van de raadsstukken. Indien niet, dan kon hij althans uit de discussie niet meer te weten komen dan hij vermeldde en is er geen er.kel ver wijt. Over het door een ingezetene bij de raad ingestelde beroep inzake aankoop bouwgrond, was het voor een goede beoordeling toch wel no dig geweest, om te vermelden dat het verschil in prijs voor de grond in de Schoolstraat met die in de Er- lingsteenstraat inclusief kosten f 7000.- is. Tengevolge van deze ho ge grondprijs is er geen sprake van dat een, zij het zeer eenvoudige wo ning in de Schoolstraat in aanmer king kan komen voor de premie krachtens de premiebeschikking van de minister voor het verwerven van een eigen woning, terwijl precies de zelfde woning bij bouw in de Erling- steenstraat, volgens de daartoe uit gegeven tabellen in aanmerking komt voor een premie van f 7000,-. Wie het ook betreft (dit doet niet ter zake) het gevolg is dat bij een cn dc-« zelfde woning er een kostprijsver- schil ontstaat van f 14.000,-. Deze cijfers met de toelichting daarop, mij uiteraard bekend, komen in het bewuste verslag niet voor, ze zijn evenwel voor een juiste oor deelsvorming hoog.-t belangrijk. In dien zoals reeds in een groot aantal gemeenten geschied, de raadsstuk ken met de eventuele prae-adviczen van b. en w. ter inzage zouden liggen zou dc beoordeling van de motieven welke tot weigering van ingekomen verzoeken leiden, voor iedereen al licht gemakkelijker tc begrijpen zijn. Overigens is het nu naar mij reeds door meerderen is gezegd moeilijk te verstaan, dat in een en dezelfde gemeente (op mogelijk een goede halve kilometer afstand) uit elkaar een en dezelfde woning f 14.000.- duurder wordt gemaakt, terwijl de in dit geval bedoelde woning cste- tisch do vergelijking met het thans in het alleen voor „dure jongens" bereikbare Bouwplan Gaanderse op getrokken bouwsel, glansrijk kan doorslaan. Niet twijfelend aan de ob jectiviteit van Uw verslaggever mo ge de hierboven als aanvulling ge geven weer gave bedoelde zaak in duidelijker licht stellen. Met dank voor de plaatsing. Hoogachtend, D. Rentier, Nieuwerkerk

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5