Veel belangstelling voor functie van hoofd gemeentewerken Nieuw gemeenteraadslid Brouwershaven STREEKNIEUWS Afscheid hoofd de heer W. de Geus Chr. Nat. school Haamstede Streekconcours landelijke rijverenigingen EEN-EN-ZEVENTIC JAAR GEWERKT BIJ DEZELFDE BAAS ZDERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 31 augustus 1972 Nr. 21141 Vergadering gemeenteraad Middensehouwen Vaststelling structuurplan 'Kuststrook Seharendijke' SCHAKEN DUKE, 30-8. De raad van Middensehouwen kwam dinsdagavond in openbare vergadering bijeen onder voorzitterschap van burgemeester S. Francke. Naar aanleiding van de notulen van de vorige vergadering deelde de voor zitter mede. dat voor de functies van hoofd gemeentewerken en technisch ambtenaar voor de dienst gemeentewerken met Bruinisse zich resp, 22 en 30 sollicitanten hebben aangemeld. Een aantal sollicitanten zullen voor kennis- makig worden opgeroepen. B. en w. hebben een voorstel aan de raad gedaan tot vaststelling van het structuurplan „Kuststrook Seha rendijke". Tegen het ontwerp van het structuur plan zijn een drietal bezwaarschriften ingediend. Mvr. M. L. Buysse-Calon te Wa terlandkerkje heeft bezwaar tegen het niet bestemmen tot kampeerter rein van een haar toebehorend per ceel aan de Kuijerdamseweg te Seharendijke De raad was van me ning, dat mede in relatie tot het Streekplan Schouwen-Duiveland de gevraagde bestemming niet mogelijk is. De Stichting het Zeeuwse Land schap heeft bezwaar gemaakt tegen het projecteren van een horecabe drijf op het voormalig werkplateau ten westen van de aansluiting van de Brouwersdam op de kust bij Seharendijke. De raad deelde de me ning van de stedebouwkundige, dat bij aanpassen van de architectuur aan het landschap een horecabedrijf ter plaatse aanvaardbaar is. Ook de Rijkswaterstaat heeft be zwaar gemaakt tegen het oprichten van een horecabedrijf bij het aan- sluitpunt, nl. vanuit waterstaatkun dig oogpunt. De raad was van mening, dat wa terstaatsbelangen en recreatieve be langen kunnen samengaan. In de 2e herziening van het Streekplan Schouwen-Duiveland is het gebied onmiddellijk ten westen van het aansluitpunt gedacht als een con centratie voor de dagrecreatie, waar een horecabedrijf in een behoefte zal voorzien De heer I. C. Padmos pleitte voor voldoende mogelijkheden voor ont wikkeling van de verblijfsrecreatie rond Ellemeet. De voorzitter deelde mede, dat de ruimte voor recreatie rond Ellemeet beperkt is, omdat het Streekplan Schouwen-Duiveland niet meer ruimte biedt. Het struc tuurplan gaat reeds verder dan het streekplan. Nog meer gronden be stemmen voor de recreatie is voor lopig niet haalbaar. De raad besloot het structuurplan „Kuststrook Seha rendijke" hierna vast te stellen zo als het plan ter visie heeft gelegen. „Natuurgebieden" Door de raad werd eveneens vast gesteld het bestemmingsplan „Na tuurgebieden". In dit plan zijn de volgende natuurgebieden opgeno men: 1. Weversinlaag, 2. Flaauwers- inlaag, 3. 2 oude boezems nabij de haven Flaauwers. Besloten werd te Seharendijke de volgende percelen bouwgrond te verkopen: 1. aan de Fa. R. T. Lou- werse Zn. te Seharendijke een perceel op de hoek Platteweg-Eb en Vloedstraat, groot 890 m2 voor f 20.381,-, voor het bouwen van vier woningen; 2. aan de heer L. A. Ha- gesteijn te Seharendijke een perceel aan de Deltastraat, groot 690 m2 voor f 14.715,10. Aan de PZEM zal worden ver kocht een perceeltje grond aan de Elkerzeeseweg te Seharendijke voor het plaatsen van een gasdrukregel- station voor f 250,-. Tenslotte werd besloten aan de heer A. H. Hageraats Jr. te verko pen een strook grond gelegen aan de zuidzijde van de oude begraafplaats te Looperskapelle, groot 288 m2 voor f 1.440,-. De heer L. C. Hart informeerde of op de over te dragen grond zal wor den gebouwd, gelet op de prijs, wel ke hiervoor wordt gevraagd. De voorzitter antwoordde hierop ont kennend. Parkeren B. en w. hebben voorgesteld het onlangs vastgestelde parkeerverbod voor een gedeelte van de Elkerzee seweg te Seharendijke te wijzigen in die zin, dat het parkeerverbod niet zal gelden voor de westzijde van de Elkerzeeseweg, gelegen tussen de Carlstraat en de Dijkstraat. In de praktijk is gebleken dat een par keerverbod voor dit weggedeelte be zwaarlijk is voor de aldaar gevestig de slagerswinkel, terwijl de veilig heid van het verkeer niet in gevaar wordt gebracht. De heer M. Bóót vond het parke ren op de rijbaan van de Elkerzee seweg wel bezwaarlijk Deze situatie doet zich volgens hem ook voor in het dorp Eikerzee. De voorzitter antwoordde, dat de rijbaan ter plaatse onlangs met 75 cm is verbreed. De heer L. C. Hart vond het parkeren ter plaatse niet bezwaarlijk. Vooral voor de nabij heid van winkels moet op dit punt niet te straf worden opgetreden. De raad accepteerde de door burge meester en wethouders voorgestelde wijziging van het parkeerverbod. Op verzoek van die sportverenigin gen te Kerkwerve en Scharendyke hebben b. en w. een voorstel aan de raad gedaan tot het bouwen van ruimere klublokalen op de sportter reinen ter plaatse, raming f 90.000. De gebouwtjes z yn prefabricated door Jarino N.V. Een aantrekkeiyke kantineruimte en een beter onder komen voor de scheidsrechter zal in het gebouwtje aanwezig zijn. De voorzitter lichtte nog toe, dat de bouw een forse uitgaaf betekent, doch gelet op het grote belang van goede ontspanning en opvangen van de jeugd, menen b. en w., dat de uit gaaf verantwoord is. De heer Wessels verklaarde zich volkomen met het standpunt van b. en w. te kunnen verenigen. Mevr. Kloet wees er op, dat geen regeling voor het onderhoud van de gebouw tjes is opgenomen in het voorstel van b. en w. De voorzitter antwoordde, dat hierover nog geen gesprek heeft plaats gehad met de sportverenigin gen. De raad besloot het geraamde bedrag beschikbaar te stellen voor het bouwen van klublokalen op de sporttereinen. De subsidie aan de Stichting Re gionaal Ped. Centrum Zeeland werd voor de jaren 1972 en 1973 vastge steld op f 0,15 per inwoner. Vervolgens werd door de raad vastgesteld de 8e wijziging van de gemeentebegroting voor 1972. Rondvraag Tijdens de rondvraag wees de heer I. C. Padmos er op, dat er volgens de omwonenden af en toe veel ka baal is 's nachts om 2 uur en later bij de discotheek-dancing aan de Platteweg te Seharendijke. De voorzitter begreep niet, dat de ze omwonenden zich dan niet eerder tot hem hebben gewend. Mevr. Kloet' deelde mede, dat er enkele avonden lawaai is geweest. Thans is het e/nter rustig. De voor zitter antwoordde, dat wanneer er geregeld lawaai zal zijn, maatregelen genomen zullen worden. Burgemeester Scliouwenaar: 'Raadslid kwetsbaarder' BROUWERSHAVEN, 30-8. In de raadsvergadering van Brouwersha ven heeft de heer J. J. Klomp uit Zonnemaire de vrijgekomen zetel in de PvdA-fraktie, wegens het vertrek van de heer Matthijsse, ingenomen. In handen van burgemeester Schou- wenaar legde de heer Klomp de be loften af. De raadsvoorzitter feliciteerde de heer Klomp met zijn benoeming en stelde dat deze wegens enige op schuivingen wellicht niet had ver wacht in de raad te komen. Door de kandidaten wordt dit meestal niet serieus onderkend. Het raadslid maatschap komt steeds meer in de schijnwerpers der publiciteit en wordt steeds kwetsbaarder. Voor de raad is wel terdege een taak weg gelegd; de raad kan goed ingespeeld een bepaalde richting geven aan een zaak. Dat het ambt van raadslid aan het devalueren is, is sterk overtrok ken, aldus burgemeester Schouwe- naar. De bestuursstructuur is weer ter discussie, gesteld bij de gewest vorming. Reeds op 19 oktober 1970 heeft Brouwershaven een Plan gemaakt cm de gemeente te doen opgaan in één gemeente Schouwen-Duiveland. Voor een goed funktioneren is ge- wést vorming nuttig by de stedelyke agglomeraties, maar voor het platte land is hét bezwaarlijk. De besluiten worden genomen door personen die zich laten leiden,door het sctedelijk patroon, waarin ze zijn opgegroeid. Er is m.i. een studie noodzakelijk inzake het bestuurlijke patroon van het platteland, aldus de burgemeester. Na deze inleiding verwelkomde de voorzitter het nieuwe raadslid en hoopte op een vruchtbare samen werking. Burgemeester van Goedereede Met ingang van 5 september is de heer G. van Velzen benoemd tot burgemeester van Goedereede met toekenning van gelijktijdig eervol ontslag als burgemeester van St. Philipsland. De heer Van Velzen (42) is sinds 1 mei 1966 burgemeester tevens se cretaris, van St. Philipsland. Hij behoort kerkelijk tot de Gerefor meerde Gemeente en is lid van de S.G.P. Voor de consolidatie van vlottende schuld nam de raad een besluit tot het aangaan van een vaste geldle ning ad. f 200.000,-. Bezoek muziekvereniging uit Swifterband (Flevo) Zaterdag 2 september a.s. zal de muziekvereniging „Amor Musae" uit Swifterbant (Flevo) een tegen bezoek brengen aan Zeeland op uitnodiging van de N.V. C. Meyer te Kruiningen. Vorig jaar op 9 juni luisterde o.a. de Kon. Harmonie E.M.M. uit Kruinin gen de opening van een nieuw ge- bouwencomplex van de N.V. Meyer in Swifterbant muzikaal op. Om de toen ontstane vriendschapsbanden te verstevigen volgt nu dit tegenbe zoek. Daar de N.V. Meyer oók een bedrijf heeft in Oosterland, wordt Duiveland ook in het bezoek betrok ken. 's Avonds om half zeven wordt een rondgang gemaakt in Nieuwer- kerk. Aan deze rondgang zal ook de drumband uit Nieuwerkerk meewer ken. Voor het gemeentehuis zal hier een begroeting plaatsvindén door het gemeentebestuur. ZIERIKZEE Examens Zweedse Rode Kruisziekenhuis Voor het in het Zweedse Rode Kruisziekenhuis te Zierikzee gehou den examen ter verkrijging van het diploma Ziekenverpleging A slaag den de dames J. E. Guldemeester, afkomstig van Dirksland en K. W. A. de Jonge afkomstig van Renesse. Voor de overgangsexamens van de eerste naar de tweede leerperiode zijn geslaagd de leerling-verpleeg kundigen, de dames: P. G. Aanstoot, J. Jümelet, A. J. Okkerse, H. N. de Ronde en Y. Willemse. Voor het overgangsexamen van de tweede naar de derde leerperiode slaagden de dames M. A. van Riemsdijk, C. A. v. d. Welle en J. de Wit. Diiecteur AMRO-bank N.V. Tot opvolger van de heer J. de Snayer als directeur van het kan toor Zierikzee van de Amsterdam- Rotterdam Bank N.V. is benoemd de heer J. A. Maris. Zoals bekend ver laat de heer De Snayer Zierikzee in verband met zijn benoeming tot di recteur van het kantoor Goes. HAAMSTEDE, 30-8. Woensdag avond werd afscheid genomen van dc heer W. de Geus als hoofd van de Chr. Nat. school te Haamstede in verband met zyn benoeming te Nij megen. Tijdens de afscheidsbijeen komst werd het woord gevoerd door dc voorzitter van het schoolbestuur, de heer C. A. van Oord. „De grote belangstelling voor deze receptie, bewijst wel dat de heer en mevrouw De Geus een grote plaats hebben ingenomen in onze gemeen schap. We weten dat u wars bent van lange toespraken, maar een kort woord mag toch niet ontbreken", al dus de heer Van Oord. Met nadruk stelde de voorzitter, dat men zowel op het terrein van de school als op kerkelijk terrein en op andere wijze de heer De Geus zal missen. „In de negen jaar dat u hier werkzaam was hebt u veel tot stand gebracht". In het begin dacht het bestuur „wat moet dat worden". Hij doet z'n naam eer aan. Dat is een vrije „geus". Het ging bij u om de inhoud van het lesgeven en de vormen die wij zo »ewoon waren waren voor u bijzaak" zo sprak de voorzitter. De voorzitter noemde mevrouw De Geus een vrouw met vele gaven. Maar de heer Van Oord, wilde toch ook niet al te sentimenteel zijn. „De persoon is in vrij korte tijd gewisseld aan de school. De belofte is gebleven". De opvolgers staan klaar om het werk voort te zetten. Hij wenste het echt paar Gods onmisbare zegen toe bij hun werk in Nijmegen. Vervolgens werd de gebruikelijke enveloppe overhandigd en mevrouw De Geus een fraai bloemstuk aange boden. De heer De Geus wilde voor één keer nog graag het laatste woord hebben. Toen hij de benoeming aanvaardde met de bij-bedoeling het is maar voor korte tijd. omdat hij hier vrij stelling van „dienstplicht had", werd hem gezegd: „Wat moet jij als Brabander tussen die stugge Zeeu wen". Hij was blij dat de voorzitter ook wat van zijn onhebbelijkheden had verklapt. Dat is tenminste heilzaam. Nu na negen jaar wilde de heer De Geus stellen dat die „stugge" Zeeu wen hem heel erg meegevallen zijn. Hij was zeer dankbaar voor de aan geboden receptie. Jaarvergadering schaakvereniging Maandagavond 4 september houdt de schaakvereniging „Zierikzee" de jaarvergadering waarmee het nieu we schaakseizoen wordt ingeluid. Op de agenda staat naast de gebrui kelijke punten een voorstel tot wij ziging van de statuten. Bovendien zal het bestuur voorstellen doen voor een propagandacampagne tot meer activering van het Zierikzeese schaakleven. In dit verband zal worden nagegaan de mogelijkheid een gratis kursus te geven voor ge- intresseerden in het schaakspel, waartoe men zich nu reeds kan op geven bij de voorzitter de heer J. J. van den Ende, 't Vrije 25, Zierikzee. Vergadering U.V.V. De afdeling Zierikzee van de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers (UW) komt in vergadering bijeen in het R.K.-Centrum in de Mosselstraat op dinsdagavond 5 september a.s. Op de agenda staat o.a. verkiezing bestuurslid wegens het aftreden van mevrouw C. de Rijke-Constandse. Vergadering „Delta-Foto" De eerstvolgende vergadering van de a.f.v. „Delta-Foto" zal plaatsvin den a.s. vrijdagavond 1 september in „Mondragon". Aan de orde komt het programma voor het nieuwe seizoen en bestuursverkiezing. DREISCHOR Start bejaardensoos Na een vakantie van 3 maanden wil de bejaardensociëteit weer be ginnen met de bijeenkomsten voor de bejaarden vanaf 60 jaar en ouder en wel op 5 sept.,half 3 in „De Drie Schorren". Nieuwe leden zijn harte lijk welkom. NIEUWERKERK Botsing op Rijksweg 18 Dinsdagmiddag, ongeveer 12.15 uur, deed zich op Rijksweg 18, ter hoogte van „de Wereld" te Nieuwer kerk een botsing tussen enkele auto's voor. Een personenauto, bestuurd door de heer A. J. F. M. uit Bergen op Zoom, kwam uit de Ooststraat en wilde alzo links de rijksweg opslaan in de richting Zijpe. Vanuit de rich ting Zijpe kwam over dezelfde hoofdrijbaan van Rijksweg 18 een vrachtauto met daarnog achter een personenauto, bestuurd door H. G. v. N. uit Oirsohot. De vrachtwagen gaf richting aan naar rechts en reed de inrijstrook op en draaide de Zaterdag 2 september -Ie Scliuddebeurs: ZIERIKZEE, 30-8. Het Streekver- band Schouwen-Duiveland, aange sloten bij de Gevv. Bond van Lande lijke Rijverenigingen in Zeeland, houdt zaterdag 2 september a.s. voor de leden van de L.R.-Schouw- se Ruiters en de L.R. Westelijk Schouwen een streekconcours op het oefenterrein van de Schouwse Rui ters aan de Kloosterweg te Schud- debeurs. Het programma, dat 1 uur begint, zal bestaan uit drie verschillende dressuurnummers voor paarden en pony's nl. B 1, B 2, en L 1, een ca- prilli-springproef en een L. dres- suurproef voor viertallen en achttal len. Verder zullen verschillende springnummers gereden worden. Ook zal de trekking plaats vinden van de loterij. Als juryleden funge ren op dit streekconcours: de heer en mevrouw A. den Exter en mevr. M. van Doorn-Dieleman uit Axel. Ongetwijfeld zullen vele ruitersport- liefhebbers kunnen genieten van deze wedstrijden. Ooststraat in. De personenauto die achter de vrachtwagen reed wilde rechtdoor. De bestuurder M. zag de personenauto niet en reed de rij baan van de rijksweg op. Een flinke botsing tussen beide personenwagens was het gevolg. De 24-jarige be stuurder Van N. werd gewond aan het linkerbeen en diens echtgenote liep een hersenschudding op. De plaatselijke arts verleende eerste hulp en het gewonde echtpaar werd per ambulance vay de fa. Elenbaas uit Bruinisse naar huis vervoerd. De beide personenwagens werden zwaar beschadigd en met de kraan wagen van de fa. Ista uit Oosterland weggesleept. NUTSSPAARBANK.. Uw ideale gezinsbank U bent welkom bij uw Nutsspaarbank Aan- en verkoop en bewaarneming effecten SCHARENDIJKE: tegenover Geref. kerk, woens dags van 12.30-13.30 uur. RAWALPINDI. Bij vechtpartijen tussen enkele honderden christenen en de politie zijn heden (donderdag) in Rawalpindi drie doden en meer dan zestig gewonden gevallen. DODELIJKE ONGELUKKEN FINSTERWOLDE. De 79-jarige H. Aukes uit Beerta is in het zieken huis te Winschoten overleden. De man was kort daarvoor in Finster- wolde aangereden door een auto, toen hij een weg wilde opfietsen. HEUSDEN. De zestienjarige Lin da de Weerd uit het Brabantse Heusden is bij een verkeersongeluk op een kruispunt in haar woonplaats om het leven gekomen. Het meisje werd door een personenauto overre den toen zij plotseling met haar bromfiets een voorrangsweg wilde oversteken. DEN HAAG. De 76-jarige A. Hulst uit Den Haag is bij een ver keersongeluk op de Sportlaan in zijn woonplaats om het leven gekomen. Hij stak per fiets de weg over en werd aangereden door een met grote snelheid rijdende auto, KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND BEILEN. Grondeigenaren in het voorgenomen ruilverkavelingsgebied Hoalerhoes in Hoogeveen - een op pervlakte van 1858 hectare - hebben zich donderdag tegen de ruilverka veling uitgesproken. Het is de eer ste keer in Drente dat een ruilver kaveling is afgestemd. Er is geen actie gevoerd voor of tegen de plan nen. DEN HAAG. Het Nederlandse An- gola-comité krijgt een subsidie van 25.000 kronen (ongeveer 12.000 gul den) van het Deense ministerie van buitenlandse zaken. Het geld is be doeld als bijdrage aan de financie ring van het tweewekelijkse blad „Facts and Reports", een knipsel krant met artikelen uit de buiten landse pers over zuidelijk Afrika. Prettig werken Hij kon op deze wijze van vele oud-leerlingen en ouders afscheid nemen, waar anders geen gelegen heid voor geweest zou zijn. Het was heel prettig werken in deze school en met dit bestuur. „We kregen de volle vrijheid om bezig te zijn zoals wij dachten dat hel gedaan moest worden", aldus het scheidende hoofd. Dat het zo geworden is was niet al leen mijn werk, aldus de heer De Geus, ook andere collega's hebben zich voor honderd procent ingezet om het goed te doen. Hij sprak ook de hoop uit dat dc nieuw aangestelde leerkrachten op gelijke wijze met het bestuur en de ouders zullen samen kunnen wer ken, als het hun mogelijk gemaakt was. Onder de aanwezigen waren bur gemeester en mevrouw Everwijn, wethouder van Onderwijs, de heer M. J. Steur, collega's van de Open bare Basisschool, inspekteur basis onderwijs en vele anderen, zowel uit het kerkelijk- als uit het jeugdwerk. Onder het genot van een kopje koffie of een andere verversing bleef men nog geruime tijd bijeen. 87-jarige lieer C. M. Flik weert Azn. begon als „koeie wachter" maar tegenwoordig ook in elektri sche apparatuur. Zijn baas, de heer C. J. Korsten stelde hem in de gelegenheid een avondschool te volgen daar de heer Flikweert geen handschriften kon lezen. Hij heeft van zijn baas ontzet tend veel geleerd, zoals b.v. verf kleuren maken. Op 21-jarige leeftijd trouwde hij met Dora Arts, die evenals haar man een Zierikzeese was. Het echt paar kreeg vier kinderen, drie meis jes en een jongen. Zijn vrouw stierf echter op 54-jarige leeftijd. Sinds die tijd woont de heer Flikweert al leen in zijn huisje in de St. Domus- straat. Hij doet bijna nog alles zelf, behalve zijn was en warm eten dat doet hij bij zijn zoon. „Ik heb ontzettend veel aan mijn baas te danken. Hy leerde me zeep te maken, wat vooral in de oorlog bijna niet te krijgen was. Deze zeep maakte ik uit olie en loog, een bu tende vloeistof. Ik was de enige in Zierikzee die dat kon, vertelt hy trots. Hij heeft dan ook ontzettend veel mensen geholpen. De mensen hadden in die tijd veel last van ongedierte en ook daar wist de heer Flikweert iets op. Hij waste zijn eigen kinde ren in een spiritusbad. Dat hielp uitstekend. Ze hadden nergens meer last van. Zo kon ook dit middel weer door verteld worden aan de mensen die eveneens last van „klein gespuis" hadden. In de oorlogen, de heer Flikweert heeft er twee meegemaakt, werkte hij „gewoon door". Door de beschie tingen sneuvelden er nogal eens rui ten en die moest hij dan gaan inzet ten. „Ik heb drie generaties in het bedrijf Korsten meegemaakt. Maar in mijn eerste jaren die ik daar heb gewerkt, heb ik dacht ik wel het meeste geleerd. Ik leerde ook olie- jassen en zeilen te maken. In de Tweede Wereldoorlog heb ik ontzet tend veel zeep gemaakt, en die ruil de ik dan voor wat eten". De heer Flikweert heeft in de oorlog veel in Haamstede gezeten. Hij maakte daar voor een bakker zeep en die gaf daar eten voor. voor zijn kinderen in Holland, waar de heer Flikweert eens in de maand naar toe ging. De eerste fiets En met een glunderend gezicht vertelt hij „Ik heb de eerste fiets gezien. Zoals we daar allemaal naar keken en voor stilstonden. Het was een wonder dat men zich op 7.0'n ding kon voortbewogen". De heer Flikweert, die zo lang mo- gelyk in zijn huisje uil blijven wo nen droomt daar nog na over het verleden. Een heel mensenleven by dezelfde baas is toch wel een hele prestatie, dat vindt hy zelf ook. Iiy eindigt zyn verhaal met: „En by de firma zyn zy maar wat trots da-t een knecht zolang by hen gewerkt heeft". (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). ZIERIKZEE, 30-8. „De schoolwet is de mooiste wet die ik ooit lieh meegemaakt". Dat zegt de 87-jarige heer C. M. Flikweert Azn., die zelf nooit de kans heeft gekregen 0111 te leren. Immers, hij ging al werken toen hij negen jaar was. En dat betekent dat de heer Flik weert thans terugziet op hel wel hijzonder opmerke lijke feit van een dienslperiode van 78 jaar, waarvan 71 jaar hij een en hetzelfde bedrijf: de firma C. J. Korsten te Zierikzee. Hij begon als jongetje van 9 als koeiewachter. werkte van 's mor gens vijf uur tot 's avonds zeven uur en verdiende welgeteld één gulden per week. Dc heer Flikweert heeft als jongen bij verschillende bazen gediend. Hij kwam op zestienjarige leeftijd bij de firma Korsten in dienst die toen vooral gespecialiseerd was 'in verf. I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 3