UITVAL VAN Raad bijeen op 22 augustus VERENIGING Omvangrijke agenda gemeenteraadsvergadering van Zierikzee STREEKNIEUWS Smalstad's zeiljeugd heeft een eigen zeil-instructieboot ZEEREKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 8 augustus 1972 Nr. 21128 Ned. Hervormde Kerk Ds. M. v. d. Linden nam afscheid van St. Philipsland Do „Brulboei" (de „1" wordt met een andere letter geschreven, zodat de suggestie van BRU-boei ont staat), het orgaan van de Water sportvereniging „Biu" is uiterst ongenuanceerd uitgevallen tegen V.V.V. Bruinisse, in verband met tekortkomingen tijdens de Greve- lingendagen. In het orgaan wordt V.V.V.-Bruinisse omgedoopt in „Vervelend Voor Vreemdelingen" en een aantal grieven wordt op gesomd. De vereniging heeft op de be- wustex Grevelingen-zaterdag ge zorgd voor een in een vlag gewik kelde meermin, die echter - aan het water ontstegen - drijfnat een rondtoer door het dorp heeft moe ten maken. De bewuste dame kreeg ook geen bloemetje aangeboden. Vooral dat laatste is inderdaad niet erg elegant, want dames moet men altijd bloemen aanbieden, vooral dames die in liet openbaar iets voor de gemeenschap doen, of als symbool komen aandraven. Het steekt intussen de water sportvereniging dat de V.V.V. door haar wordt gesubsidieerd met f 1000,— per jaar. Enfin, het ver volg van het commentaar is dus danig dat men wel van een volle dige breuk tussen beide verenigin gen kan spreken. We gaan hier de lichte noncha lance van V.V.V.-Bruinisse niet goed praten, maar het toontje in de „Brulboei" bevalt ons niet. Er zijn talrijke „uitheemse" zeilers lid van deze vereniging en we hebben nooit kunnen ontdekken dat zij ter plaatse niet gastvrij zijn opgeno men, niet alle zeil-faciliteiten krij gen die nodig zijn en het gewoon niet fascinerend vinden om Brui nisse als haven te hebben. Dat had dan ook wel eens ver meld mogen worden. Bovendien willen wij als excuus aanvoeren de enorme psychologische terugslag, die een plaats als Bruinisse heeft gehad van de Grevelingen-afslui- ting. Misschien hebben leden van de W.S.V. nog herinnering aan de mosselfeesten en dan zal men kun nen begrijpen hoe geweldig moei lijk het overschakelen is op iets anders, dat maar in povere mate remplacerend kan zijn. Ongenuanceerd uitpakken zoals de W.S.V. heeft gedaan schept een sfeer, die het voor de toekomst niet gemakkelijker maakt alle steeds heterogener wordende bestandde len van de bevolking, harmonisch samen te laten leven, te laten wer ken, te laten ontspannen. Een meermin mag niet kletsnat op een wagen en heeft recht op een at tentie, maar een tot de bodem ste kende diskwalificatie als gedaan door de watersportvereniging, kan niet door de beugel. Anderzijds kan V.V.V. lering trek ken uit de vermaning en begrijpen dat voor de recreatieve toekomst, juist ook deze dingen van belang zijn. Men moet voorbereiden en werken „to the point" en de re creatie ook naar buiten een gezicht geven. Zo gezien wordt wellicht uit de ze verwijtende affaire nog iets goeds geboren, want de begelei ding van de recreatie moet men in de praktijk ook leren. En men moet het vooral goed willen doen; dan komt de rest „vanzelf". WASHINGTON. Met 84 tegen 7 stemmen heeft de Amerikaanse se naat maandag een wetsontwerp ver worpen, dat het bezit van wapens door particulieren beoogde te ver bieden. Uit het debat bleek dat er jaarlijks 2Vi miljoen revolvers en pistolen in de V.S. worden verkocht. ZIERIKZEE, 7-8. Voor dinsdag 22 augustus is een vergadering van de gemeenteraad uitgeschreven met een lange agenda van zes en twintig punten, w.o. (uiteraard) notulen en een ook alweer lange ljjst van inge komen stukken. Een eerste voorstel heeft betrek king op de vaststelling van een Archiefverordening. Voorgesteld wordt een verordening goed te keu ren, die slechts op enkele onderge schikte punten afwijkt van een ooit door de Zeeuwse Archivarissen en de in^pekteur aanbevolene. Aan de orde komt verder een voorbereidingsbesluit bestemmings plan „Havenkwartier" voor de gronden hierin gelegen. De ter-visie legging van het plan - zo verwacht het college van b en w - zal binnen enkele maanden een feit zijn. Ter zake dient een eerder door de raad genomen besluit (september 1971) te worden ingetrokken. Van het be trokken gebied is een kleurenkaart gemaakt, die ter visie zal worden gelegd. Grenzen bebouwde kom Vastgesteld dient te worden de grenzen van de bebouwde kom, waarvoor de Boswet geldt, zulks als een reactie van G.S. op een eerder door de raad genomen besluit ont heffing te verzoeken van de ver plichting tot het vaststellen van een bebouwde kom ingevolge de Bos wet. Voorgesteld wordt tot het vast stellen van de bebouwde kom, ge lijkluidend aan die van de bouwver ordening. ZIERIKZEE Badmintonkampioenschappen Het staat vrijwel vast dat de dis- triktskampioenschappen Badminton (senioren) op zaterdag 28 oktober zal worden gehouden in het Sportcen trum „Onderdak". HAAMSTEDE Rijden onder invloed Door de politie werd R. W. M.-C. uit Den Haag aangehouden omdat hij onder invloed een auto bestuurde. Zijn rijbewijs werd ingenomën en hij kreeg er een procesverbaal voor terug. MIDDENSCHOUWEN Burgerlijke stand over juli 1972 Geboorten: 9. Elena, dochter van C. J. den Boer en J. T. Dalebout (Kerkwerve); 14. Maatje Pieternella, dochter van C. S. Kristalijn en W .J. Roskam (Kerkwerve); 14. Marinus, zoon van M. de Jonge en G. Bezuij- en (Scharendijke); 14. Jannetje Maatje, dochter van J. W. Siesse en C. K. Boogert (Ellemeet); 21. Antje, dochter van L. A. Hendrikse en D. Vaane (Kerkwerve). Huwelijken: 7. P. van Beveren, 23 jr. (Capelle aan den IJssel) en M. J. van den Hoek, 23 jr. (Middenschou- wen); 21. A. Dane, 23 jr. (Brouwers haven) en G. J. van der Weele 21 jr. (Middenschouwen). Advertentie NUTSSPAARBANK Uw ideale gezinsbanls U bent welkom b\j uw Nutsspaarbank voor HYPOTHEKEN op aantrekkelijke voorwaarden DREISCHOR: Ring, donderdags van 1 12.00 uur. De Stichting Katholiek Onderwijs verzocht voor de bouw van een vijfklassige basisschool een opper vlakte bouwgrond van de „Mossel boomgaard", tot een oppervlakte van 1025 m2. De grondprijs ware te stellen op f 45 per m2. De N.V. Delta Electronica bood de gemeente voor een bedrag van f 1,50 per m2 grond aan tot een oppervlakte van 190 m13, gelegen aan en nabij de Juliana- straat. Als voorwaarde werd gesteld, dat het verbindingsstraatje tussen Vissersdijk en Julianastraat bij de houtloods ter plaatse, wordt bestraat met oude keien voor rekening van de gemeente. Na ingewonnen advies (Gemeentewerken) wordt voorge steld dit aanbod in te gaan Grondzaken De Stichting Sportcentrum vroeg eigendomsoverdracht van een deel van het perceel, waarop de sporthal zwembad-combinatie is gevestigd tot een oppervlakte van 99 are. Voorge steld wordt over te gaan tot verkoop tegen een grondprijs van f 7,50 per m2, (excl. b.t.w.). Aan de noordelijke zijde van plan West V zal via het bestemmingsplan West H een ontsluitingsweg naar de Laan van St. Hilaire worden aange legd. Voor een juist beloop van het wegtracé dient grond aangekocht van de heer M. J. Vane, die in over dracht bewilligt. „Beter Wonen" wil drie kavels grond aankopen in West V tot een totaal oppervlakte van 7510 m2, het geen neerkomt op een aankoopprijs van f 5324,77, (excl. b.t.w.). Verder grondaankoop voor West V tot een bedrag van f 278.006,08 (excl. b.t.w.) zijnde zeven kavels voor de bouw van 44 premiewoningen. Voorgesteld wordt per 1 juli tot hoofdleidster in vaste dienst aan de openbare kleu terschool „De Woelwaters" te be noemen, mevr. P. H. Baris-Rotmeijer Eervol ontslag zal op haar verzoek worden verleend aan mevr. C. Klip- pel-Huurling per 16 augustus, als kleuterleidster van „De Woelwaters" Lening en kredieten De Stichting Sportcentrum ver zocht de gemeente garant te zijn voor rente en aflossing op een door de Stichting bij het Burgerweeshuis op te nemen geldlening ad f 100.000. Gevraagd wordt deze garantie te verlenen. Een krediet van f 23.000 wordt gevraagd voor voorbereiding verbre ding Westbrug. De heer M. J. Schouls deed afstand van pacht voor een perceel aan de Laan van St. Hilaire, i.v.m. de toekomstige bouw van een school. Het vergoe dingsbedrag is vastgesteld door het Grond, Pacht en Taxatiebureau van. de ZLM. Voorgesteld wordt het sub sidie voor de Stichting Regionaal Pedagogisch Centrum Zeeland per 1 januari 1972 op te trekken tot f 0,15 per inwoner. Overlijden: 4. S. de Jonge, (Scharendijke). BROUWERSHAVEN Voorgesteld wordt verder 30 °/o van de subsidiale kosten van restau ratie van het N.V. Kon. Zeelandia- pand (Poststraat 7). Idem 30 °/o van de subsidiabele kosten ter restauratie van het pand Havenpark 14, in ge volge een verzoek van de Stichting Nutsspaarbank-Zierikzee. Idem 30 voor restauratie van de Vrijmet selaarsloge „De Ster in 't Oosten" t.b.v. de restauratie van de loge (St. Domusstraat 66). NIEUWEBKEBK Aanvang koorrepetities Na genoten vakantie en jaarlijks uitstapje gaat de chr. gem. zangvei'- eniging „Eén Naam is onze Hope", op donderdagavond 10 augustus het werk weer voortzetten. Ook het kin derkoor „Van knop tot bloem" gaat dezelfde avond weer aan de gang. Uiteraard zijn, nu het wintersei zoen weer nadert, nieuwe leden van harte welkom. OUWERKEKK Ned. Hervormde Kerk De opbrengst van de collecten over de maand juli waren: diaconie f 136,09, kerkvoogdij f 205,41 en in de busjes f 73,66. Bij de afscheidsdienst van ds. Fa- ber bracht de extra gehouden col lecte f 372,50 op. OOSTERLAND Avonddiensten van de geref. gemeente Door de kerkeraad van de Ger. Gemeente alhier werd besloten om in het vervolg, ook bij leesdiensten, de avondgodsdienstoefeningen om half zeven te doen aanvangen. Voor heen was dit alleen het geval bij preekdiensten en begonnen de lees diensten om zes uur. Nu men een eigen predikant heeft en de lees diensten niet meer zo veelvuldig voorkomen, heeft men deze uniforme regeling ingesteld om verwarrihg te voorkomen. Hervormde kerkdienst in de sporthal Op zondagmorgen 13 augustus a.s. zal de morgendienst van de Ned. Herv. Kerk alhier een doopdienst zijn met als voorganger ds. H. J. Groene- wegen uit Schiedam, oud-predikant van de herv. gemeente alhier, vanaf 12 november 1961 tot 21 mei 1967. In verband met de geringe plaatsruimte in de „Conferentiekamer" alhier, waar men nog steeds kerkt in ver band met de restauratie van het kerkgebouw, zal de morgengods dienstoefening plaats vinden in de sportzaal aan de Dokter Schutter straat. De avondgodsdienstoefening met dezelfde voorganger zal weer ge woon plaats hebben in de „Confe rentiekamer", aanvangende 6 uur. Burgerlijke stand over juli 1972 Eerste aardappelen aangevoerd Geboren: 12. Bianca Jacoba, d. van J. van Ast en M. H. Rijnberg; 18. Jacoba Helena, d. van H. J. Natte en L. E. van Popering; 18. Maarten, z. van M. A. Hanse en A. de Ridder. Overleden: 15. Cornelis Hanse (te Zierikzee), 90 jr.; 17. Tannetje van Nieuwenhuize, 83 jr.; 25. Adriaantje Bezuijen, 66 jr., echtg. van C. T. Pols. KERKWERVE Begin bejaardengymnastiek Donderdag 10 augustus a.s. wordt in het verenigingsgebouw weer een begin gemaakt met de bejaarden gymnastiek. Voortaan wordt deze vorm van gymnastiek dan weer elke week beoefend. Alle belangstellende bejaarden, vooral ook degenen die niet geregeld kwamen, zijn hartelijk welkom. Motto van deze foto zou kunnen zijn: wat klimop aan een huis kan doen. Het is een plaatje van de bekende villa „Maja" te Schuddebeurs uit 1937. In de grote loods van de C.T.V. aan de Van den Abeelestraat alhier zijn dezer dagen weer de eerste aardap pelen aangevoerd van de nieuwe oogst. Het waren Bintjes, die qua op brengst en kwaliteit, goed waren te noemen, terwijl ook de huidige prij zen bevredigend zijn. Overigens zal het een bijzondere drukke tijd wor den voor de landbouwers als het weer een beetje meezit. Alles komt dan namelijk tegelijk. De graanoogst staat rijp te worden en ook verschil lende zaadsoorten vragen om geoogst te worden. Men was maandagmorgen druk begonnen met maaidorsen van gerst en dergelijke en het is te be treuren dat een kort onweer met plensbuien na de middag een stok in het wiel kwam steken, zodat met dit werk plotseling gestopt moest wor den. A. M. Kodde overleden In de ouderdom van 84 jaar over leed in de „Corneliastichting" te Zie rikzee onze vroegere dorpsgenoot de heer Adriaan Marinus Kodde. Hij vertoefde in deze stichting nog slechts kort met zijn vrouw, en was tijdens zijn leven een bekende persoonlijk heid in het dorp en in de wijde om trek. Als opvolger van zijn stiefva der, de heer Jan van der Reest, dreef hij tal van jaren een handel in lom- ST. PHILIPSLAND. 7-8. Ds. M. van der Linden te St. Philipsland heeft zondagmiddag afscheid geno men van de Hervormde gemeente te St. Philipsland, wegens z(jn vertrek naar Dirksland. Hij deed dit met de bekende tekst uit Lukas 11 :24: „Maar Hij zeide: Ja zalig zijn degenen die het woord Gods horen en het bewaren". Na de predikatie dankte ds. Van der Linden eerst allen die hem bij zijn vijfjarige ambtsbediening hadden geholpen en bijgestaan, alsmede de gemeente zelf, van wie hij veel vriendschap had mogen ontvangen. Vooral de eerste tijd, toen zijn vrouw de taak van wijkverpleegster van het Groene Kruis waarnam, waren in dat opzicht waardevol geweest. Het was een aanleiding tot kennismakin gen over de kerkmuren heen. Toespraken werden gehouden door burgemeester G. van Velzen, die kon spreken van een intensief contact tussen burgerlijke en kerkelijke ge meente, vooral tijdens de restauratie van het kerkgebouw; door ds H. van den Heuvel te Nieuwerkerk namens de Classicale vergadering, waarvan ds. Van der Linden vice-voorzitter of in kerktaal: assessor was; door de consulent ds. De Reuver uit Tholen; door de heer Van Winkelen te St. Annaland namens de Classicale zen dingscommissie, waarvan de schei dende predikant voorzitter was; door een ouderling van de Oud-Geref. Kerk namens de andere kerkforma- ties te St. Philipsland en tenslotte door ouderling Moerland namens de Hervormde gemeente. Het gezin Van der Linden werd togezonden Psalm 121 4. Van de gelegenheid het gezin Van der Linden de hand te drukken werd door velen gebruik gemaakt. pen en metalen aan de Lange Ach terweg alhier. Niet alleen hier op het dorp, maar ook op geheel Schouwen- Duiveland kwam hij deze artikelen opkopen, en dreef ook hierbij nog een handel in biggen en geiten enz. Als één der eersten had hij zich een nieuwe vrachtauto aangeschaft, een toen nog in zwang zijnde T-Ford, waar hij behalve een melkrit naar de fabriek „De Duif" te Nieuwer kerk mee reed, ook tal van vrachten voor dorpsgenoten mee vervoerde. De overledene was tal van jaren kos ter en kerkschoonhouder van de Ge reformeerde Kerk alhier. Op woens dagmiddag 9 augustus zal het stoffe lijk overschot alhier teraardebesteld worden op de algemene begraaf plaats, na een rouwdienst vanuit het Ned. Herv. Verenigingsgebouw aan de Sint Joostdijk. Wielrijdster maakte ernstige val Toen maandagavond de heer J. R. en echtgenote uit Nieuwerkerk per rijwiel een bezoek wilden afleggen bij de fam. W. alhier, reden ze onge veer zeven uur vanaf de oprit van de dijk aan de rijksweg, over de pa rallelweg, toen ze een drietal meisjes tegenkwamen, eveneens op de -fiets, die ondanks de waarschuwing van R. weinig of niets op zij gingen. Met het gevolg dat mevr. R. hen aanreed en een hevige smak maakte tegen het wegdek. Ze wist niet op te staan, en R. vroeg de meisjes, wier identi teit onbekend is, doker Speelman te waarschuwen, die spoedig ter plaatse was en vervoer naar het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis te Zierikzee noodzakelijk achtte. Per ziekenauto werd de onfortuinlijke wielrijdster weggebracht en men constateerde dat er behalve een sleutelbeen uit de kom, een scheur in het bot ontstaan was, waardoor mevr. R. hevige pijn had. Desondanks kon ze toch naar huis terugkeren. De rijkspolitie die de zaak in onderzoek heeft verzoekt de drie meisjes, van rond de tien jaar, zich aan te melden bij de politie te Bruinisse, of personen die de kin deren kennen of het ongeval zagen gebeuren, zich te melden bij de po litie, BRUINISSE De inbraak bij de juwelier Door het forceren van de achter deur is - gelijk gemeld - een inbre ker binnengedrongen in de juwe lierszaak van de heer H. J. Smit te Bruinisse. Het kasgeld werd onaangeroerd gelaten, maar de in de winkel en de etalage voorradige gouden voorwer pen: armbanden, ringen, slotjes, broches, horloges enz. werden mee genomen, tezamen een verkoop waarde vertegenwoordigende van f 2.500,—. Boven sliepen zes jongelui, die van de inbraak niets hebben gemerkt Het echtpaar Smit is met vakantie afwezig, dit werd kenbaar gemaakt door een papiertje op de winkeldeur. Twee afpersers gesnapt De twee personen, die onlangs in Bruinisse de oudste inwoner, de heer M. Jumelet, een bezoek brachten en hem onder bedreiging afstand wil den laten do envan enkele antieke voorwerpen, zich voordoend als in specteurs van de volksgezondheid, zijn gesnapt. Hun operatieterrein was nu het eiland Voorne-Putten. In de omge ving van Brielle liepen zij tegen de lamp, c.q. in de armen van de politie. Ook in de omgeving van genoemd stadje hadden zij dergelijke praktij ken toegepast als te Bruinisse. Zij mllen worden voorgeleid aan de of ficier van justitie in Rotterdam. Hond beet schaap dood Een nog onbekend gebleven hond, heeft in de inlaag, bekend onder de naam de Uilslag te Bruinisse, een aan de landbouwer J. Flohil toebe horend schaap dood gebeten, en een ander schaap verwond. Waarschijn lijk betreft het hier dezelfde hond, die vorige week bij de sloper J. Gil- jam te Bruinisse meerdere konijnen dood beet. Naar de schuldige hond wordt gezocht. Geslaagd concert Begunstigd door fraai zomerweer, gaf de muziekvereniging uit Oude Tonge een concert op de tent te Bruinisse. Ook deze vereniging uit het Flakkeese land, weet wat spelen is, een zeer fraai programma werd uitstekend gebracht ten gerieve van de luisteraars, dat zijn de muziek liefhebbers die bij elk concert aan wezig zijn. Jammer, dat het publiek niet talrijker is. En de organiseren de vereniging „Nu met Hope" en de uitvoerende vereniging verdienden dat toch eigenlijk wel. Tas met vakantiegeld vermist Bij de politie te Bruinisse werd vorige week aangifte gedaan van de vermissing van een tas, waarin f 1400,- aan vakantiegeld zat. De man die de tas vermiste kampeerde op Flakkee. Bij een tocht over het eiland Schouwen-Duiveland, werd in de buurt van Bruinisse de tas ver mist. Jacht gekapseisd Dat het op de Grevelingen, ook ai is dat dan nu een meer, nog altijd oppassen is bewees vorige week het kapseizen van het jacht Avontuur 3. De opvarenden, twee mannen en een jongen uit Nijmegen, raakten te wa ter maar konden door schipper H. Brinkman uit Ouddorp, die met zijn visboot in de buurt was, worden ge red. Gezamenlijk kreeg men toen ook het jachtje weer overeind. Verjaardagsfonds hervormde kerk Ih de maand juli leverde het ver jaardagfonds voor de Hervormde kerk f 223,85 op. Advertentie STERK EN DEGELIJK Voor „I uw koffers Ml J DAM 9 LENGKEEK LEDERWAREN ZIERIKZEE ROTTERDAM. Twee tot dusver onbekende mannen hebben zater dagmorgen 22 gouden herenringen ter waarde van f 5200,gestolen uit een juwelierszaak in Rotterdam. De ringen zaten op een plateau dat het tweetal uit een etalagekast haal den, toen de verkoopster zich achter in de winkel ophield. ROTTERDAM. De Rotterdamse politie heeft in de nacht na veel moeite een Duitser gearresteerd die wordt verdacht van een inbraak in een juwelierswinkel in de Maasstad. Naam: ,,'t Brouwt je" BROUWERSHAVEN, 5-8. Zaterdag j.l. heeft dc thans 42 leden tellende jeugdafdeling van dc watersportver eniging Brouwershaven de zeilwed strijden vanaf het m.s. „Dc Aldoen- dc'\ georganiseerd op de Grevelin gen door dc K.W.V. „De Kaag" op dc voet gevolgd. Alvorens werd ingescheept vond dc onthulling plaats van dc naam van dc zeilinstructieboot. Dc jeugd leden waren n.l. in de gelegenheid gesteld een passende naam voor de „Sea Horse 480" te bedenken. Van de 24 ingezonden namen werd door de jury, bestaande uit mevrouw T. van Snippenburg-Bakker en de heer M. A. Hanse als boste gekozen .,'t Brouwtje" ingezonden door Annelies Boom te Brouwershaven. Als herin nering ontving zij uit handen van de instrukteur een nieuw vereniging- geusje met oorkonde. Bij de keuze van dc naam werd door do jury o.m. overwogen dat juist ,,'t Brouw-tje" voor de jeugdboot van de W.S. „Brouwershaven" een zeer toepasse lijke naam was. De „Sea-Horse" lag gepavoiseerd in de haven en bij de onthulling kreeg ,,'t Brouw-tje" van de vele aanwezigen een hartelijk ap plaus. Aan boord van de volgboot was inmiddels de grote verenigings- vlag - het wapen met kleuren van Brouwershaven gehesen en het was voor het eerst dat de nieuwe vlag op de Grevelingen werd getoond. Voor toelichting over de moderne wedstrijdtactiek was eveneens ech instructrice van „De Kaag" aan boord. Fantastisch schouwspel Bij dc wedstrijdbaan aangekomen kon de jeugd genieten van een fan tastisch schouwspel, van wind en golven. De harde wind deed dc snel le 470 klasse met ongelooflijke snel heden over dc golven snellen. Het was leerrijk de kleine solo's alleen met stuurman cn de Flying Juniors met fokkemast op dc woe lige Grevelingen te zien manoeuvre ren. Statig zeilden dc Ynglingklassc tussen de speelse kleine boten. Het geheel bood een kleurig cn fleurig schouwspel. Over dc gewij zigde Olympische haan. waarvan dc start cn de finish in dc wind lagen, werd circa twee uur gezeild. Bijzonder veel aandacht trok bij de jeugd een drietal omgeslagen zeil bootjes. Met veel behendigheid werd het omgeslagen bootje op de golven gezwommen en in een wip overeind getrokken. Met de loosklepjes open liep dc boot al zeilende weer leeg en werd de wedstrijd vervolgd.. On danks de behendigheid en routine is het omslaan op het ruwe water een vermoeiende bezigheid. Om circa vijf uur wendde dc volg boot de steven naar Brouwershaven en toen de jeugd het schip verliet kon men terugzien op een fijne en leerzame middag.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 3