Verkenners „Mr. Bakker-groep" genoten van Duitse vakantie STREEKNIEUWS Grevelingendagen 1972 te Bruinisse Meer ontwikkelingshulp aan Suriname WERKLOOSHEID IN ROTTERDAM ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 11 juli 1872 Nr. 21112 Week zon, maar één (lag noodweer (Van een bijzondere modewerker) ZÏEKIKZEE, 10-7. Van zaterdag 1 juli tot 8 juli 1972 verbleef de mr. Bakkei-padvindersgroep te Sindel- fingen in West-Duitsland. Onder lei ding van hopman P. van Waveren en de heer D. Dokman vertrokken 22 padvinders 's morgens om 6 uur vanaf het Jannewekken naar de plaats van bestemming. Via Putte ging de groep de grens over naar België richting Duitsland. In Duits land werden de auto's opgeslokt in de grote file vakantiegangers, waar door ernstige vertraging ontstond in het. reisschema. 's Avonds laat arriveerde de groep in Sindelfingen, waar de tenten werden opgezet. Zondag, de eerste kampdag werd begonnen met het hijsen van de na tionale driekleur en de Zeeuwse vlag met daarna een kerkdienst, die een internationaal karakter droeg. Samen met Duitse jongeren werd een jeugddienst gehouden. De dag werd verder doorgebracht met het verkennen van de tijdelijke woon- paats en besloten met een kamp vuur. *s Maandags werd een bezoek ge bracht aan Tübingen en de eeuwen oude burcht Hohenzollern. Dinsdag een rustige dag met een bezoek aan het grote zwembad ter plaatse. De dag werd besloten met een bezoek aan een bioscoop. 's Woensdags een gloeiend hete dag die alleen maar geschikt was om te gaan zwemmen. Voor die dag stond op het programma een bezoek aan Stuttgart. Tijdens het zwemmen werd de lucht dreigend zwart en ontlaadde zich een onweersbui met slagregens, die - naar inwoners van deze stad vertelden - sedert jaren niet was voorgekomen. Het weer had het kampeerterrein in een zodanige toestand herscha pen, dat kamperen niet meer mo gelijk bleek. Met medewerking van een bevriende relatie van de heer Van Waveren werd onderdak ver schaft in een schoolgebouw. Donderdags werd het uitgestelde bezoek aan Stuttgart gebracht. De jongens konden naar eigen believen ronddwalen om daarna vanaf de ruim 200 meter hoge televisietoren van een prachtig uitzicht te genieten, 's Avonds was de gehele groep te gast bij een familie te Sindelfingen, alwaar onder genot van spijs en drank - aangeboden door deze fa milie - een waar feest werd opge bouwd. Vrijdagmorgen om 8 uur werd een bezoek gebracht aan de Mercedes- Benz fabrieken. De jongens waren onder de indruk van het geweldige fabricage-proces. Iedere 45 seconden rolt een complete Mereedes-auto van de band. Gedocumenteerd met pla ten en boeken over dit autotype ver liet men opgetogen de fabriek. Afscheidskampvuur De dag werd verder benut om de inmiddels gedroogde tenten te ber gen en voorbereidingen te treffen voor het afscheidskampvuur. Samen met ongeveer 60 gasten werd het kampvuur tot een groots vreugde vuur met een waarachtige vrienden- karakter. Tijdens het kampvuur werd door de padvinders uit Zierik- zee een keurig uitziende smakelijke koude hap, en stokbrood met jam en kaas aangeboden. Aan de padvin- dérsgroep van Sindelfingen werd een vaantje overhandigd. De jon gens wisselden onderling als herin nering halsdoeken en andere uit- monsteringsartikelen uit. ZIERIKZEE Provinciaal subsidie meerdere restauratiekosten Noordhavenpoort MIDDELBURG, 10-7. Ged. Sta ten van Zeeland hebben aan provin ciale staten een schrijven gericht n.a.v. een brief van het gemeentebe stuur van Zierikzce, waarin vervat een verzoek om een provinciale bij drage van 10 procent in de meerdere restauratiekosten van de Noordha- venpoort. Ged. Staten herinneren in hun schrijven aan besluiten van prov. staten van 1966 en 1970 waarin op de aanvankelijk op f 962.985,- geraam de herstelkosten een bijdrage van 10 procent werd toegekend. De uitein delijke restauratiekosten zijn door de staatssecretaris van CRM defini tief vastgesteld op f 1.147.558,62, zo dat de meer kosten zijn te tellen op f 184.573,62. In verband met de vele restaura ties en de daarvoor beschikbare geldmiddelen zijn Ged. Staten van oordeel dat de bijdrage van de pro vincie zich zal dienen te beperken Zaterdagmorgen 8 juli werden in de vroege morgenuren de auto's ge laden en vertrokken de padvinders huiswaarts. Via Zuid-Duitsland, Lu xemburg en België werd de reis naar Nederland terug gemaakt. Ver meldenswaard is nog het feit dat de padvinders op het moment van aan komst in de stad Luxemburg getui ge waren van de ontvangst van het Russische staatshoofd Gromyko. Te ca 19.30 uur arriveerde de groep op het vertrekpunt van een week daarvoor. Wellicht vermoeid, maar uiterst dankbaar namen de jongens afscheid van hun hopman en waren hem zeer erkentelijk voor deze kampeerweek ver van huis. De kampweek, kan, met uitzondering van het noodweer op woensdag, overgoten met zon, zonder ongeluk ken en mankementen aan de ver voersmiddelen, met een opperbeste stemming in de groep, bestempeld worden tot een onvergetelijk zomer- gebeuren. tot 5 procent van de meerdere her stelkosten. Het college stelt provinciale staten dan ook voor aan de gemeente Zie- rikzee een bijdrage te verlenen van f 9.229,- (5 procent) in de op f 184.573,62 vastgestelde meerdere subidiabele restauratiekosten van de Noordhavenpoort. Bestuuisoveidracht RoUryclub Tijdens de maandaglunch in Mon- dragon, vond de bestuursoverdracht plaats van de Rotaryclub Zierikzee. De scheidende voorzitter de heer K. E. Rasmussen noemde in zijn toe spraak enkele hoogtepunten uit het Rotary jaar en gaf - na een jaar er varing - zijn visie op Rotary, blijk gevend van respekt voor de toen malige oprichters enerzijds, ander zijds enkele kanttekeningen plaat send bij zaken, die een nieuwe aan pak vergen. Hij installeerde de nieuwe voorzit ter, de heer M. J. Bij de Vaate, die de scheidende voorzitter dank bracht voor diens werk in het jaar 1971/ 1972, hem prijzend voor diens zake lijke aanpak en de goede samen werking in bestuur en club. Tevoren bracht de secretaris de heer J. de Snayer het jaarverslag uit, waarin een resumé werd gege ven van de vele aktiviteiten in het afgelopen Rotary-jaar. Met succes kon het z.g.n. verpleegstersprojekt worden afgesloten, met het behalen van het diploma door een Maleisi sche verpleegster in het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis. E^n succes werd ook de ,boekenaktie voor In donesië, waaraan de club een be langrijke bijdrage leverde. Geme moreerd werden verder de contacten met de clubs Rotterdam-noord en Dendermonde (B.). Bij ontstentenis van de penning meester ir. N. Biezeveld, zal het fi nancieel verslag latei' worden uitge bracht. WESTERSCHOUWEN Speciale actie Vrijwillige Brandweer De vrijwillige brandweerkorpsen in Renesse en Burgh-Haamstede zijn er altijd als de kippen bij als de alarmsirene gaat. Door hun snelle uitrukken hebben ze al meerdere malen voorkomen dat een kleine brand gote vormen kon aannemen. Hun oefeningen zijn er steeds op gericht om de snelheid van uitruk ken nog op te voeren. Voorkomen is echter nog altijd be ter dan genezen zo menen de korps leiders. Vandaar dat ze uitermate gebaat zijn bij een snelle berichtgeving als er onverhoopt ergens brand uit breekt. Om deze snelle berichtge ving nog te bevorderen zijn de korpsleden dezer dagen begonnen, bij alle telefoon abonné's het num mer van de politie en de doktoren bij de toestellen te plakken. Een zeer goede gedachte omdat juist als men gehaast een nummer moet nazoeken er wel eens fouten gemaakt kunnen worden. Als ze zichtbaar bij het toe stel geplakt worden kunnen vergis singen voorkomen worden en kan in geval dat het nodig is de brandweer nog vlugger ter plaatse zijn. Weekeinde met veel tegen Velen moeten ver in hun „memoi res" terugzoeken om een herinnering tegen te komen aan een seizoen waarin het twee dagen aaneen bijna voortdurend regende. Bij informatie bij de heer Van de Sluyters te Noordwelle, die waarne mingen verricht voor het KNMI, bleek dat er van vrijdagmorgen 9 uur tot zondagmorgen 9 uur, in twee etmalen dus 12,9 mm water is geval len, Er kon op worden gerekend, dat van zondagmorgen tot maandagmor gen 9 uur daar ongeveer 10 mm bij zou komen, zodat men kan stellen dat er in drie dagen ongeveer 23 mm water gevallen is. Voor de vakan tiegangers meer dan ruim voldoende om over „petweer" te spreken. Het blijkt nu wel van groot be lang te zijn of er op de camping voorzieningen getroffen zijn voor de „slechtweer recreatie". Verschillende campinghouders hebben daar nog te weinig aandacht voor. BRUINISSE, 10-7. Hieronder volgt het programma van de Grevelingen dagen 1972 te Bruinisse. Donderdag 27 juli: 14.00 uur kin derspelen op hot sportveld; 18.30 uur kinderfeestprogromma met Hans Borghardt (o.a. goochelen, kinder- kwis. balonnade en poppentheater) in ,,'t Durps'uus",; 20.15 uur rond gang door muziekvereniging „Nu met Hope". Vrijdag 28 juli: 14.30 uur boeg sprietlopen. kussengevecht enz. aan de haven; 20.00 uur Vara's drive-in discotheek in ,,'t Durps'uus". Zaterdag 29 juli: 9.00 uur interna tionaal hengelconcours, georgani seerd door de hengelsportvereniging „Het Zijpe" vanaf boterv Inschrijven in het recreatieoord „Stoofpolder" van 7.00 tot 8.30 uur, tel. 01113-1508- 1466. Hoofdprijs: draagbare TV; 14.00 uur aankomst Grevelingen- meermin in de haven, daarna rond gang met muziekvereniging „Nu met Hope"; 16.00-18.00 uur mosselen eten op het havenplateau m.b.v. muziek; 15.30 uur concert door de Kon. St. Jacoba Harmonie uit Antwerpen; 18.00 uur rondgang St. Jacoba Har monie door het dorp; 19.00 uur voet balwedstrijd Xerxes uit Rotterdam tegen Sparta. Geslaagd Aan de Technische Hogeschool in Delft is geslaagd voor het doctoraal examen civiel-ingenieur de heer M. J. Padmos. Prestatiewandeltocht De kerk van Burgh is hard aan restauratie toe. Hiervoor werden en worden diverse acties georganiseerd. Gnder het motto „Uw prestatie voor onze restauratie" wordt op donderdag 13 juli een wandeltocht gehouden. Begin- en eindpunt: Pompstation, einde Adriaan v. d. Weydeweg). .Afstanden: 5 en 8 km. De 5 km-tocht gaat grotendeels over het tegelpad, zodat voor deze tocht wandelwagentjes meegenomen kun nen worden. De start is tussen 18.00 en 19.00 uur en de kosten zijn voor kinderen t/m 12 jaar f 1,50; oudere kinderen en volwassenen f 2,50. Ruime par keergelegenheid is aanwezig. De tocht is uitgezet door de heer N. H. Lysen, opzichter van de dominiale duinen en is zeer origineel van opzet, zodat een paar fijne wandeluren te wachten staan. Na afloop ontvangt iedere deelne mer een „vaantje". HAAMSTEDE Concert in ridderzaal slot Haamstede Op woensdag 19 juli wordt weel een concert gegeven in de Ridderzaal van slot Haamstede. Het concert wordt verzorgd door het klarinet kwartet van België. RENESSE Internat, zangdienst Morgen (woensdag)-avond wordt in de Herv. kerk van Renesse een in ternationale zangdienst gehouden, m.m.v. de kindergroep uit Wuppertal C. Groenleer (orgel), A. E. de Looff (fluit) en J. v. d. Burg (trompet). De leiding berust bij da. A. A. van Leeuwen te Burgh. Op het program ma staat o.a. een korte Nederlandse en Duitse toespraak. NIEUWERKERK Extra kerkdiensten Geref. Gemeenten Op woensdag 12 juli a.s. hopen de Geref. Gemeenten te Nieuwerkerk in een extra kerkdienst samen te komen. Aanvang van deze dienst, waarin ds. Bogaart uit Leiden, hoopt voor te gaan is 7.30 uur. Op woensdag 26 juli a.s. hoopt ds. Koster uit Barnevelt voor te gaan, in een extra kerkdienst die begint om 7.30 uur, eveneens in het kerkge bouw van de Geref. Gemeenten te Nieuwerkerk. Hervormde Kerk In de Ned. Hervormde kerk alhier zullen de kerkdiensten vanaf 16 juli tot eind augustus om half tien be ginnen. Dit in verband met de va- katures in de omgeving, waardoor de plaatselijke predikant ds H. van den Heuvel, vaak andere gemeenten moet helpen. De kerkeraad verwacht begrip en trouwe opkomst. Neerbosch' cent collecte De leidster van de Neerbosch' cent collecte, mevrouw Van Oost-de Bil, laat weten dat weer de volgende be dragen zijn opgehaald voor de Neer bosch-stichting: door Katy Brouwer f 34,75, John Stoutjesdijk f 25,78, Janneke Hogerland f 23,16, Ans van Dijke f 15,18. Totaal het mooie be drag van f 98,87. Gevers en collec tanten wordt hartelijk dank ge bracht. Vakantie Herv. Zondagsschool Met ingang van zondag 9 juli houdt de zondagsschool van de Hervormde gemeente vakantie. Te zijner tijd zal nader bericht volgen wanneer dit werk weer wordt hervat. Gemeentewerken Op de plaats waar men voorheen vuil stortte en snoeigroen deponeerde ter verbranding, is een tegelplateau aangelegd. Hierdoor zal deze „hoek" (hoek Platte Capelledijk-Stoofweg) nu een ander aanzien krijgen dan voorheen. OOSTERLAND Het rooien van groen In verbond met ons bericht in hel maandagnummer inzake het rooien van groen, bericht men ons van be voegde zijde, dat het verkeer met de maatregel niets heeft uitstaan, maar het rooien is gedaan in het kader van maatregelen tegen besmettelijke ziekten. Een behoorlijke aantasting was tevoren reeds geconstateerd. Overigens is de beplanting boven de grond afgezaagd, zodat er weer aan- PARAMARIBO, 10-7. De Neder landse ontwikkelingshulp aan Suri name zal worden uitgebreid. Dit heeft de Surinaamse statenvoorzitter, J. Lachmon, in Paramaribo meege deeld. ROTTERDAM, 11-7. De direc teur van het Gewestelijk Arbeidsbu- rau in Rotterdam vindt de situatie op de Rotterdamse arbeidsmarkt on gunstig. Ondanks de minder pessi mistische geluiden over de ontwik keling van de economische situatie z(jn volgens de directeur ook de vooruitzichten nog weinig rooskleu rig. De geregistreerde arbeidsreserve in het gewest Rotterdam handhaafde zich ook gedurende de maand juni op een naar de mening van de di recteur veel te hoog peil. Het aan tal werkloze mannen bedroeg 5730 (69 minder dan mei) en het aantal werkloze vrouwen nam met 29 toe tot 669. In het gewest Rotterdam is nu 3 procent van de afhankelijke beroepsbevolking werkloos, het pro vinciale percentage ligt op 2,34 en het landelijke op 2,6. In juni steeg de werkloosheid in de metaalnijver heid en in de kantoorsector. Daling van de werkloosheid werd geconsta teerd in de bouwnijverheid, de ho reca en de scheepvaart. Terug van vakantie antiek weg RIJSWIJK, 11-7. Toen de bewo ners van een flat aan de Ocarinalaan in Rijswijk (Z.H.) maandag van hun vakantie terugkwamen, ontdekten zij dat inbrekers hun hele huis hadden doorzocht en twee antieke klokjes en antiek tafelzilver t.w.v. vijftigdui zend gulden hadden meegenomen. De dieven hadden een bovenlicht aan de galerijzijde geforceerd en waren zo het huis binnengedrongen. De politie heeft een onderzoek inge steld, maar mist nog elk spoor. Politie vindt buit terug van juwelendiefstal DEN HAAG, 10-7. In een hotelka mer in Den Haag heeft de politie maandagmorgen vroeg de 46-jarige Hagenaar G. G. aangehouden en de buit teruggevonden van een inbraak bij een juwelier aan de Theresia- straat in Den Haag. Daar was enkele uren eerder voor f 10.000 aan ringen, gouden armbanden en horloges ont vreemd, nadat de etalageruit met een steen was verbrijzeld. De politie kwam G. op het spoor door o.m. ge bruik te maken van een speurhond. groeimogelijkheden zijn. De maatre gelen zijn genomen door de Rijkswa terstaat, in samenwerking met de Plantenziektekundige Dienst en Staatsbosbeheer. Ook te Zierikzee werd gerooid (bij rotonde) en te Zijpe waarbij 692 stuks beplanting betrok ken waren. NUTSSPAARBANK.. Uw ideale gezinsbank U bent welkom bU uw Nulsspaarbank GIRO niet dagafschriften en betaalcheques DREISCHOR: Ring, donderdags van 11.00- 12.00 uur. De heer Lachmon, die vrijdag uit Nederland in Suriname terugkeerde, zei tijdens een persconferentie dat naast de eind vorig jaar toegezegde hulp van 400 miljoen gulden voor het tweede Surinaamse vijfjarenplan (1972 t/m 1976), de Nederlandse re gering bij de Wereldbank garanties zal verstrekken voor een bedrag van 200 miljoen gulden. Geld dat Suri name bij de Wereldbank leent, zal moeten worden gebruikt voor eco nomisch verantwoorde projecten. De Nederlandse hulp zal - aldus de statenvoorzitter - verder bestaan uit 220 miljoen gulden voor cultu reel, sociaal en maatschappelijk werk en 25 miljoen gulden van de partici patie bank. Daarbij komt nog een bedrag van 50 miljoen voor overloop van het eerste naar het tweede vijf jarenplan. Van het bedrag dat be stemd is voor sociaal en maatschap pelijk werk kan volgens de heer Lachmon mogelijk een deel worden bestemd voor het tot stand komen van een ziektekostenverzekering in Suriname. Overleden tien maanden na ongeluk DEN HAAG, 11-7. In de Ursula- kliniek te Wassenaar is dinsdagoch tend vroeg de 20-jarige Johan Drinkwaard uit Katwijk overleden aan het letsel dat hij tien maanden geeden opliep bij een bromfietsonge val. De jongeman raakte toen met zijn brommer in een slip op de flu- vvelenburgwal in Den Haag. Kurhaus op monumentenlijst DEN HAAG, 11-7. Staatssecretaris Vonhoff (C.R.M.) heeft - op voorstel van de Monumentenraad - met in gang van 7 juli het Kurhaus te Scheveningen op een aanvullende ontwerplijst van beschermde monu menten voor de gemeente Den Haag geplaatst. Flitsen uit het buitenland SARAFAND (Israël). Een generaal van het Israëlische leger Rehavam Zeevi, heeft toegegeven dat hij de Japanner Kozo Okamoto een pistool met een kogel had beloofd om zelf moord te kunnen plegen, in ruil voor inlichtingen over zijn aandeel in het bloedbad op het vliegveld Lod op 30 mei. KARATSJI. Negen personen heb ben maandag het leven verloren in een bloedige botsing tussen Oerdoe- en Sindhi-sprekende menigten in La- tifabad, een buitenwijk van de Pa kistaanse stad Hyderabad. BRUSSEL. De Russische minister van buitenlandse zaken, Gromyko. heeft in Brussel besprekingen ge voerd, zowel met de Belgische pre mier Eyskens als met de Belgische minister van buitenlandse zaken. Harmei. BRUSSEL. Het Europees ontwik kelingsfonds heeft onlangs een be drag van ruim vijftig miljoen gulden ter beschikking gesteld, als gift, voor projecten in ontwikkelingslanden. Rufm 45 miljoen daarvan konit uit het Derde Europees ontwikkelings fonds. De rest wordt gevoteerd uit het tweede fonds. TOKO. Zware regenval en over stromingen hebben in het zuiden en noorden van Japan tot maandag aan 152 mensen het leven gekost. Vijf tig mensen werden toen bovendien nog vermist. JERUZALEM. Een woordvoerder van de Israëlische politie in Jeruza lem gelooft dat de Arabische gucril- laleider Ghassan Kanafani, die za terdag in Beiroet door hel ontplof fen van een zware springlading in zijn auto werd gedood, het slachtof fer is geworden van een pakketbom die naar Israël of elders moest wor den verstuurd. TEL AVIV. In een toilet van het centrale busstation in Tel Aviv is dinsdag een handgranaat ontploft. Over slachtoffers is nog geen mel ding gemaakt. De explosie deed zich voor om 10.30 uur (Ncd. tijd). Vóór-1914-plaatje van een deel van de Grote Markt te Brouwershaven. Intrigerend zijn de vier dames in het wit. Wat een elegantie in die tijd, maar wie het zijn? Wie het weet, mag het zeggen! Subsidiëring Stichting Zeeuws instituut voor Kunstzinnige Vorming MIDDELBURG. 10-7. In de loop der jaren heeft de stichting Zeeuws instituut voor Kunstzinnige Vor ming een belangrijke ontwikkeling doorgemaakt. Dit heeft er toe geleid dat het Instituut thans, blijkens een schrijven van het bestuur aan Ged. Staten, heeft verzocht cm vaststel ling van een provinciale subsidiere geling naar analogie van de voor de stichting Zeeuwse muziekschool vastgestelde regeling. Het instituut is thans actief in zeven afdelingen, waaronder Zierikzee en het aantal cursisten steeg van 528 in 1966 tot circa 1700 thans. Het instituut wordt via het mini sterie van CRM van rijkswege ge subsidieerd. Het rijkssubsidie be draagt in principe 50 pet. van de subsidiabel verklaarde personeelslas ten, met als maximum het bedrag dat de lagere overheden subsidiëren, indien dit in z'n totaliteit lager zou zijn. In verband daarmee streeft men van de zijde van het instituut, aldus ged. staten in een schrijven aan pro vinciale staten, thans naar een pro centuele subsidiëring, eveneens tot in totaal 50 procent van de perso neelslasten, door de provincie en de gemeenten gezamenlijk. Het provin ciaal aandeel, zou evenals bij de mu ziekschool, moet worden gesteld op 15 procent. Ged. Staten achten tege moetkoming aan het verzoek, mede met het oog op de voorgestane inte gratie in een instituut voor creatieve vorming - waarin ook de muziek school zal zijn opgenomen in prin cipe aanvaardbaar. Vierdaagse van Apeldoorn geopend APELDOORN, 10-7. Burgemeester mr. F. Th. Dijckmeester heeft maan dag de 19e vierdaagse van Apeldoorn van de Nederlandse Wandelsport bond geopend. Dinsdag gaan de 1200 deelnemers uit 12 landen op weg in de richting van Beekbergen, Loenen om via Uchelen terug te keren naar Apeldoorn. De parkoersen zijn uit gezet over afstanden van 30, 40 en 50 km. APELDOORN, 11-7. Dinsdagmor gen zijn in Apeldoorn 1367 wande laars begonnen aan de Apeldoornse vierdaagse. De tocht voert langs het Apeldoorns kanaal in de richting Loenen en dan met een lus voor de „vijftigers" via Beekbergen en Uche len" terug naar Apeldoorn. Met „vijftigers" worden niet de wandelaars van die leeftijd bedoeld, maar de meer taaien, die de langste afstand van 50 km. lopen. De ande re afstanden zijn 20 en 40 km. De deelnemers boffen, het regent niet. RECHTSZAKEN Twaalf maanden voor inbraak in apotheek DORDRECHT, 10-7. De rechtbank in Dordrecht heeft maandag de 23- jarige ijzerwerker R. A. P. en de 28- jarige terreinarbeider J. B. van E„ beiden uit Dordrecht voor een in braak veroordeeld tot twaalf maan den gevangenisstraf, waarvan twee voorwaardelijk en aftrek van voor arrest. Zij hebben eind vorig jaar bij een inbraak in de apotheek van het R.K. ziekenhuis in Dordrecht een grote hoeveelheid verdovende mid delen buit gemaakt. De eis tegen de beide mannen was tien maanden ge vangenisstraf met aftrek. Van E. kreeg ook nog veertien da gen voorwaardelijk met twee jaar proeftijd, wegens het in bezit hebben van LSD. MARKTBERICHTEN Coöp. Vcluwsc Eierveiling BARNEVELD. 10-7. - Aanvoer 795.592 stuks, stemming redelijk. Prijzen per 100 stuks: eieren van 50-51 gram f 7.10; 55-56 gram f 7,90- 8.10; 60-61 gram f 8.90-9.5065-66 gram f 10,00-11,75.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 3