BjR IC IDE NOOR MAN Het spoor van hel zwaard Wat biedt de BEELDBUIS? Spannende eindstrijd op komst in campingtoernooi te Renesse 32. Enkele knechten hebben het lichaam van de ongelukkige Alström weggedragen. Eric's gelaat staat als uit graniet gehouwen als hij de stal verlaat. Op hetzelfde moment krijgt hij zijn zoon in het oog, die zijn schietoefening in de paar- denkraal heeft hervat. Een vreselijk vermoe den dringt zich eensklaps aan de Noorman op en langzaam begeeft hij zich naar de jeug dige schutter. „Hebt gij Tsacha's boog Ver kregen, door hem een dienst te bewijzen?", vraagt de Noorman ernstig. Welke was deze dienst? „Uh, dat vertel ik niet, Fadir", lacht Erwin geheimzinnig. ,.Ik heb beloofd niets te ver klappen. ziet ge?" „Heeft een zoon geheimen voor zijn vader?" De koele, grijsblauwe ogen van de Noorman boren zich diep in die van zijn zoon. „Spreek jongmens! Hebt gij heer Tsaeha over het zwaard ingelicht, in ruil voor de boog?" „J....ja. Fadir", beaamt Erwin verbaasd. Een smartelijk gevoel bekruipt Eric, doch zijn stem is vlak als hij zijn zoon kort beveelt mee te gaan. Als Erwin even later tegenover zijn ouders staat, begrijpt hij niet goed waar om zij hem zo vreemd aanzien, maar hij voelt zich weinig op zijn gemak. „Weet ge waar Pum Pum is, mijn zoon?" vraagt Eric zacht. „En.... weet ge wat er met Alström gebeurd is?Pum Pum is ontvoerd.... Door de man die gij uw vriend noemt. En Alström is dood!" Een hevige schrik tekent zich af op het ge zicht van de jongen en zijn donkere ogen glijden verwilderd van zijn vader naar zijn moeder. Doch Winonah staart met neerge slagen ogen voor zich en Eric vervolgt: „Gij zijt hiervan de schuld. Uw begeerte naar de boog van Tsacha maakt u een willoos werk tuig in zij handen! Begeerte maakt zwak, mijn zoon.... en door deze zwakte kunt ge later, als ge een man zijt, tot daden vervallen die u en uw medemensen in het onheil storten. Zo als nu is geschied met Pum Pum cn de goede, oude Alström Een snik welt op in de jongen. „Ik hoop dat dit een droeve les voor je is, mijn zoon", zegt de Noorman iets zachter. „Zeg mij nu wie heeft u over het zwaard Tyr verteld?" „Dat was ik!" Winonah's stern is nauwelijks hoorbaar. „Doch ik vermoedde niet waarom hij alles weten wilde. Ik meende slechts dat het belangstelling was „En gij liet uw moeder in die waan, Er win?" De Noorman schudt verbijsterd het hoofd. „Ge hebt zéér slecht gedaangij doet mij hiermee veel verdriet....!" „Maar het was een proef, een meester proef", snikt de jongen eensklaps krampach tig. „Ik wil niet gemeen doen, FadirGij hebt mij toch verteld dat een man ccn ge heim moet kunnen bewaren?" Een vleug van een glimlach verschijnt op Winonah's gelaat. „Hij besefte niet wat hij deed, Erie! Het is toch nog maar een kind cn Tsacha wist zijn zwakke kant te treffen. Kalmerend legt zij haar hand op de wild schokkende schouder van haar zoon. „Maar ge weet toch dat een kind geen geheimen voor zijn ouders moet hebben? Gij had dit aan uw vader of aan mij moeten vertellen. Vertrouw nu nooit meer vreemden, al belooft men je ook de mooiste rijkdommen op aarde! Wanl met al deze rijkdommen kunt ge het verdriet dat ge zo uw ouders doet. niet goedmaken „De boog van Tsacha is duur gekocht", voegt Eric er zacht aan toe. „Hécl duur. Er win. Doch go zijt. genoeg gestraft. Alström heeft er zijn leven voor gegeven cn Pum PumMaar zo wij Tsacha's plannen niet kunnen voorkomen, vrees ik dat nog velen, zéér velen het lot van Alström zullen delen". me aj (Anneke Koning s) en Heg, mister Jesus Christ (Frits Lam- brechts). Behalve Nederland, Grool- Brittannië en Portugal wordt aan dit Knokke-festijn deelgenomen door België, FrankrijkScandinavië, Spanje, West-Duitsland en Roeme nië. Muzikaal worden de deelnemers bijgestaan door het orkest van Fran cis Bey, Jan Theys treedt als gast heer-presentator op. De Knokke-uit- zending wordt voorafgegaan door Bonanza, en KRO's Wereldcircus en gevolgd door een epiloog van bis schop Zwartkruis. In Wereldcircus artiesten als acrobaten, jongleurs, de clownsDe Francescos en De Salva dor met evenwichtsprestaties op een grote kogel. Onder de titel „Joyce en Waldo" breng de KRO 's middags een programma op het scherm dat gemaakt is door de zesde klas van de Merkelbachschool in Amsterdam en 'hun onderwijzer Jacques de Vries in samenwerking met het Am sterdams Werktheater. NED. II: In de middaguren een rechtstreekse reportage van'tWim- bledon-tennistoernooi. Het program ma in de vooravond xvordt verzorgd door de E.O. E.O.-bijdrage nummer één is „In de muzikale kring" een programma ditmaal in het teken staand van composities van Johan Ludwig Krebs. Voorts richt de ca mera op oud-burgemeester J. J. G. Boot van Hilversum, die een boekje schreef over het rassenprobleem in Zuid-Afritca. Na het nieuws van acht uur wordt de wacht overgeno men door de AVRO. Het AVRO-pro gramma vermeldt achtereenvolgens de film „Liefde, haat, liefde", AV RO's Sportpanorama en het derde deel van Imperial Palace. In Lief dehaat, liefde", de vreugde en hel verdriet van een verliefd stel: Shei la (gespeeld door Lesley Warren) en Russ (Ryan O'Neal of te wel Rod Harrington van Peyton Place). Na die liefdesgeschiedenis en de sport van AVRO's Sportpanorama de ver dere verwikkelingen in Imperial Palace. ZATERDAG 8 JULI NED. I: 16.00 Journaal; 16.02 Tus sen twee oceanen; 16.30 Joyce en Waldo; 18.45 Brigadier Dog; 18.55 Journaal; 19.05 Bonanza; 20.21 We reldcircus; 21.10 Songfestival; 22.40 Epilog; 22.45 Journaal. NED. 11: 14.00 Wimbledon; 18.45 Brigadier Dog; IS.55 Journaal; 19.05 In de muziekale kring; 19.30 Nader bekeken; 19.50 Tenslotte; 20.00 Jour naal; 20.21 Weekend film21.30 Soprlpanorama; 22.10 Imperial Pa lace; 22.55 Journaal. ZONDAG 9 JULI NED. 1: Gilbert Becuud, zien en horen we vanavond vanuil hel Pa- rijse Oly'mpia. Gilbert wordt bij zijn tour-de-chant terzijde gestaan door o.m. monsieur Poinlu, Juanita Franklin en het Olympia-orkest, dat onder leiding staal van Jean Claude Petit. De VARA opent zijn programma met Coronation Street - Alan Howard krijgt het daarbij steeds meer te verduren van schuld eisers die zo langzamerhand wel eens geld willen zien - om na het nieuws over te schakelen op Gilbert Becaud. Na hel zang-spektakel op nieuw een programma in het kader van VARA's actie „Van Onderen". Medewerkenden o.m. De Zangeres zonder Naam en Frits Lambrechts. Om tien over tien leest Simon Car- miggell z\jn verhaal Amsterdam in de zomer". Aan het eind van de rit laat de VARA Engelancls hoop in bange dagen bezit nemen van de beeldbuishet zijn de wonderlijke schutters uit de Engelse serie Dad's Army" die cr een nieuwe vrijwilli ger bij krijgen in dc persoon van een gepensioneerd militair. In dc vooravond aan IKOR-bijdrage een filmpje van John Taylor cn dc zesde aflevering uil dc serie ..Hel Pete kind". 's Middags kan men o.m. kij ken naar Ben dc lieer en naar Miin- che'n nadert, rvaariu voor de tweede maal de schijnwerper u'ordt gericht op binnen- en buitenlandse kandi daten voor de komende Olympische spelen. NED. II: Liefdesperikelen. Ze hebben voor talloze schrijvers van hoeken, van toneelstukken cn van I.v.-spelen model gestaan. Ook voor Hugh Leonard die voor Granada Te levision bef 1 v.-spel „Pandora" schreef. Pandora is een jonge vrouw die op het punt staat te scheiden. Zij houdt er al lange tijd een minnaar op na. Die amoureuze geschiedenis tussen Pandora en haar minnaar wordt door de NOS rond negen uur uit de doeken gedaan. Voor die tijd een aflevering van The Partridge Family, Studio Sport en over de strijd om het Amerikaanse presi dentschap. De laatste vijftig minu ten zendtijd besteedt de NOS aan het Holland Festival. Ditmaal staat het Holland Festival-evenement Margritte Margritte centraal. Het is een collage van dans, poëzie en to neel van Anna Sokolow, de ver-- maarde choreografe van Ameri kaanse kom-af. ZONDAG 9 JULI NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 15.30 Journaal; 15.32 Weekjorunaal; 15.52 Ben de Beer; 16.15 De Verre kijker; 16.25 Miinchen nadert; 18.25 Brigadier Dog; 19.00 Communicatie; 19.05 Het Petekind; 19.30 Coronation Street; 20.20 Journaal; 20.25 Gilbert Becaud in de Olympia; 21.20 Van Onderen22.10 Simon Carmiggelt; 22.15 Daar komen de schutters; 22.45 Journaal. NED. II: 18.55 Brigadier Dog; 19.00 Journaal; 19.05 The Partridge Fami ly; 19.30 Studio Sport 1 en 2; 20.30 De strijd om het Amerikaanse pre sidentschap; 20.55 Pandora; 21.55 Holland Festival; 22.45 Journaal MAANDAG 10 JULI NED. I: De KRO besluit haar uit zendingen op de maandagavond met een directe uitzending van de demi finale van het Knokke Songfestival In deze voorfinale de zes ploegen die -tot op heden de meeste puntjes wis ten te scoren. Voordat er naar Knokke wordt overgeschakeld, een flinke handvol andere programma's. Om de chronologische volgorde aan te houden: eerst een aflevering van de Partners, daarna Sessie-4, direct aansluitend op het nieuws van acht uur, gevolgd door de derde afleve ring van „De Familie Ashton". In de Partners opnieuw vreemde beleve nissen 'van de agenten Lennie Crooke en George Robinson. Op nieuw krijgen ze „mot" met hun baas. Geen wonder, want ze klunge len weer flink. In Theo Slokkink's Sessie een optreden van de Buf foons, Super Sister, Rob Hoekes R. B. Group, Mr. Albert Show, Co bra en CC Inc., Deep Purper en Dr. John the Nigttripper. Bij de familie Ashton wordt binnenkort feest ge- vired. Dochter Margaret wil trou wen. De keus is gevallen op John Porter. Rond half zeven de gebrui kelijke samenvatting van de Tour de France. NED. 11: De AVRO gooit hel een uur lang over de populaire boeg, door direct na het nieuws van acht uur plaats le maken voor Pierre Karlner oftewel Vader Abraham. Kartners-show kan men het best vergelijken met de Lach en een traan-show van Jhonny Hoes. Me dewerkenden zijn: Vader Abraham en zijn zeven zonen Jacques Herb, het Amersfoortse accordeonduo De Kermisklanten. Ben Cramer, Wilma, de Gebroeders Brouwer, Corrie en Hanny met de Rekels. Aan de pret gaat in vooravond het tweede deel van een optreden van Curtis May- field vooraf en verdere avonturen van Sebastien. Sebastien, nog steeds logerend bij zijn oom, ontdekt een verborgen kelder. Om Hen voor half tien is het tijd voor Peyton Place. In het stadje dc nodige opwinding in verband met het overlijden van Adrienne van Leyden. Viel ze van de trap of werd ze eraf geduwd? en :o ja, icie deed dal dan? Er zijn drie figuren die dc moord in de schoenen geschoven kan worden: de oude Martin Peyton, Betty en Eddie Jacks. De AVRO beslulf met de ac tualiteitenrubriek Televizier. MAANDAG 10 JULI NED. 1: 18.25 Tour dc France 18.45 Brigadier Dog: 18.55 Journaal 19.05 De Partners: 19.30 Sessie: 20.00 Journaal: 20.21 De familie Ashton21.10 14e Europabeker voor zangvoordracht; 22.40 Journaal. NED. II: 18.45 Brigadier Dog; 18.55 Journaal: 19.05 Curtis Mayfield; 19.30 Sebastien en dc Mary Mor gana; 'ja.no Journaal; 20.21 i)c Va der Abraham show; 21.20 Peyton Place; 22.05 Tclcuiricr magazine; 23.00 Journaal. le. 424 l.o. Fokker-eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. 2a. 1117 l.o. Fokker-eigenaar: J. v. d. Wielen, Zierikzee. 2b. 8492 l.o. Fokker-eigenaar: J. J. A. v, d. Velde, Nieuwerkerk. 2c. 2170 l.o. Fokker-eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. 2d. 1118 l.o. Fokker-eigenaar: J. v. d. Wielen, Zierikzee. 2e. 8472 l.o. Fokker-eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk Enkelingen ooien, geboren vóór 1971. la. Z 8651. Fokker-eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. lb. 14933. Fokker A. J. C. v. d. Velde, Klaaswaal. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. Oudere ooien met haar in 1972 gebo ren ooilammeren. la. Z 9360. Eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. lb. Z 8061. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. lc. Z 8665. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. 2a. Z 8047. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. 2b. Z 9692. Eigenaar: S. Hart, Kerkwervo. 2c. Z 9358. Eigenaar: A. Vijver berg, Ouwerkerk. Oudere ooien met haar in 1972 gebo ren ramlammeren. la. Z 8655. Eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. lb. Z 9440. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. 2a. 14313. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. 2b. Z 8664. Eigenaar: A. Vijver berg, Ouwerkerk. Oudere ooien met haar in 1Ö72 gebo ren ooi- cn ramlam. la. Z 9456. Eigenaar: J. J. v. d. Velde, Nieuwerkerk. lb. Z 9357. Eigenaar A. Vijverberg, Ouwerkerk. lc. Z 9689. Eigenaar: S. Hart, Kerkwerve. 2a. A 9346. Eigenaar A. Vijverberg, Ouwerkerk. 2b. Z 9348. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. 2c. Z 9363. Eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. 2d. Z 9350. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. 3a. Z 9690. Eigenaar: S. Hart, Kerkwerve. 3b. Z 7908. Eigenaar: W. Berre- voets, Kerkwerve. Oudere ooien met haar in 1972 gebo ren ooilam. la. Z 8059. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. lb. Z 9455. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. lc. Z 9355. Eigenaar: A Vijverberg, Ouwerkerk. - Oudere ooien met haar in 1972 geboren ramlam. la. Z 8047. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. lb. Z 9442. Eigenaar; J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. lc. Z 8656. Eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. 2a. Z 9688. Eigenaar: S. Hart, Kerkwerve. 2b. Z 9475. Eigenaar: W. Berre- voets, Kerkwerve. 2c. Z 9345. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. Jaarling ooien met haar in 1972 ge boren ooi- of ramlam. la. 411 l.o. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. lb. 7342 l.o. Eigenaar: A. Vijver berg, Ouwerkerk. lc. 421 l.o. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. Kampioen rammen. Kampioen: Z 1606. Eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. Fokker: C. J. Commandeur; Texel. Reserve kampioen: Z 1709. Fokker: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. Kampioen ooien: Kampioen: Z 8651. Fokker-eige naar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. Reserve kampioen: 403 l.o. Fokker eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. Afdeling paarden Hengstveulens la. Gamin van de Bosweg. Eige naar: St. M. v. d. Velde, Zonnemaire. lb. Marc van Linquenda. Eigenaar: C. v. d. Houten, Kerkwerve. Drie-jarige merries, geboren 1969. 1. Bea van Steenzwaan. Eigenaar: A. N. Steendijk, Nieuwerkerk. 5-10 jarige merries, geboren 1967- 1962 (kleine maat). Eerste prijs: Marna van Beek veld. Eigenaar: I. J. de Glopper, Ellemeet. Eerste prijs: Tanja van de Hoek. Eigenaar: C. v. d. Houten, Kerk werve. Eerste prijs: Gerda van Schelp- hoek. Eigenaar: S. Hart, Haamstede. Merricveulcns. 1. Ludolfina. Eigenaar: S. Hart, Haamstede. 5-10 jarige merries, geboren 1967- 1962 (grote maat). Eerste prijs: Jariska d'Orange. Ei genaar C. v. d. Houten, Kerkwerve. Eerste pi'ijs: Lize Lore d'Orange. Eigenaar: C. v. d. Houten, Kerkwer ve. Eerste prijs: Wilma van Steen zwaan. Eigenaar: A. N. Steendijk, Nieuwerkerk. Merries, ouder dan tien jaar. 1. Connie van Cromstrijen. Eige naar: St. M. v. d. Velde, Zonnemaire. 2. Suzy van Rozenberg. Eigenaar: St. M. v. d. Velde, Zonnemaire. Stalgroepen. la. Tanja van de Hoek, Jariska d'Orange en Lize Lore d'Orange. Ei genaar: C. v. d. Houten, Kerkwerve. lb. Connie van Cromstrijen, Suzy van Rozenberg en Gamin van de Bosweg. Eigenaar: St. M. v. d. Velde, Zonnemaire. Vierspan. Wilma van Steenzwaan, Bea van Steenzwaan, Marna van Beekveld en Connie van Cromstrijen. Eigenaars: A. N. Steendijk, Nieuwerkerk, L. J. de Glopper, Ellemeet en St. ,M. v. d. Velde, Zonnemaire. Kampioenschap Merries. Marna van Beekveld van de heer I. J. de Glopper, Ellemeet. Ere-kampioenschap. Connie van Cromstrijen van dé heer St. M. v. d. Velde, Zonnemaire. Groep Mestvee van diverse rassen. Kampioen: A. Dalebout, Noordgou- we. Eerste prijs: A. Dalebout, Noord- gouwe. Eerste prijs: A. J. A. Steendijk, Nieuwerkerk. Eerste prijs: B. Viergever, Zierik zee. AMSTERDAM. Wegens het bezit van opium is in de Binnén Bantam- merstraat in Amsterdam aangehou den de 24-jarige Fransman J. R. Hij had 50 pakjes van elk één gram bij zich. ZATERDAG 8 JULI NED. I: Rechtstreeks beelden van het zangspektakel in Knokke brengt de KRO vanavond tussen negenen en half elf. Het festival wordt dit jaar voor de veertiende maal in suc cessie gehouden. Om maar een paar liedjes van onze ploeg te noe men: Op het warme strand (Blue Daimonds( Ik vraag me op, ik vraag Zaterdag 8 juli, 21.10: Veertiende Europabeker voor zangvoordracht. Bij de Nederlandse ploeg kan men de Blue Diamonds in aktie zien. FOKVEEDAG ZIERIKZEE Jeugdkampioene koeien. Aukje 11. Fokker en eigenaar: J. v. d. Hoek, Ellemeet. Kampioene en reserve kampioene koeien. Kampioene: Dora 30. Fokker-eige naar: Gebr. Beije, Haamstede; Reser ve-kampioene: Geertje 21. Fokker eigenaar: W. Vijberberg, Ouwerkerk. Algemeen kampioene: Juliana 10, Fokker: Voorbeeldbedrijf „Friesland hoeve". Eigenaar: S. Simonse, Kerk werve. Kampioene drachtige vaarzen. Jantje 63. Fokker-eigenaar: S. Si monse, Kerkwerve. Koe met de beste uier. Rika 98 van Duiveland, A. Vijver berg Pzn., Ouwerkerk. Levensproduktieklasse. 1. Jarinkje 72. Fokker: Voorbeeld bedrijf „Frieslandhoeve". Eigenaar: S. Simonse, Kerkwerve. Toiletprys. 1. A. Vijverberg, Ouwerkerk; 2. Gebr. Beije, Haamstede; 3. A. Bolijn, Ouwerkerk. Opfokwedstryd kalveren. 1. N. v. d. Wekken, 217 punt.; 2. Jac. v. cl. Bosse, 203 pnt.; 3. M. M. v. d. Wekken, 200 pnt.; 4. Mej. C. 'Stouten, 189 pnt.; 5. A. v. d. Velde, 177 pnt.; 6. Jac. v. d. Velde, 165 pnt. Afdeling schapen Tweejarige en oudere rammen. la. Z 1649. Fokker: L. A. M. Elen- baas, Scherpenisse, Eigenaar: W. A. van Nieuwenhuizen', Brouwershaven. lb. Z 1606. Fokker: C. J. Comman deur, Texel. Eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. Rammen geboren in 1971. la. Z 1709. Fokker: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. Eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. lb. Z 1726. Fokker: C. J. v. d. Peet, De Weere. Eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. 2a. Z 1733. Fokker: A. Vijverberg, Ouwerkerk. Eigenaar: W. Berrevoets, Kerkwerve. Enkelingen ooien, geboren in 1971. la. 403 l.o.. Fokker-eigenaar: A. Vijverberg, Ouwerkerk. lb. 8484 l.o. Fokker-eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. lc. 8476 lo. Fokker-eigenaar: J. J. A. v. d. Velde, Nieuwerkerk. ld. 7481 l.o. Fokker-eigenaar: C. J. Zoeter, Ouwerkerk. RENESSE, 6-7. In hel camping- vcetba' tcernooi te Renesse, dat weer een bijzonder succesvol verloop heeft, zijn alle beslissingen, voor de teams welke hedenavond in de halve finales zullen uitkomen, nog niet gevallen. In de eerste wedstrijd boekte de Wijde Bliek een l-o overwinning op Case waardoor zij zowel in punten als met het doelgemiddelde gelijk kwamen met Duinhoeve/Karavaan. Beide teams zullen nu (heden) vrij dagavond eerst strafschoppen gaan nemen om uit te gaan maken wie van hen beide in de halve finale gaat opnemen tegen Internationaal. Inter nationaal kwam in de halve finale doordat Julianahoeve, hoewel het technisch wel beter speelde, tegen Bona-Fide genoegen moest nemen met een doelpuntloos gelijkspel. Bremhoeve, dat over een uitstekend team de beschikking heeft, won op overtuigende wijze met 3-0 van Wil- helminahoeve waardoor zij het van avond gaan opnemen tegen de win naar van het vorige jaar Schouwen in de halve finale. Gezien het tot nu toe vertoonde spel mag er heden, en morgenavond bij de halve finales en de finale boeiende en spannende Spelmoment uit de ontmoeting tus sen Bremhoeve en transparent. wedstrijden worden verwacht waar bij het krachtsverschil wel uiterst gering zal zijn. VOETBAL DFS en Zierikzee niet in dezelfde afdeling Door de competitieleider van de afdeling Zuid I van de K.N.V.B. zijn de indelingen bekend gemaakt. Hieruit blijkt dat Zierikzee en DFS in de 4e klas niet in dezelfde afde ling zijn geplaatst. Zierikzee zal nl. uitkomen in de z.g.n. Brabantse af deling, terwijl D.F.S. zal spelen in de Zeeuwse afdeling. In de 4e G. komen met Zierikzee uit: B.S.C., DIVO, grenswachters, S. C. Kruisland, Odio, Oude Molen, Roosendaal, Steenbergen, S.V.C. en V.E.S.'35. Het geproveerde D.F.S. zal in het komende seizoen zijn krachten moeten meten met: Biervliet, Clinge, Corn. Boys, Domburg, Hansweertse Boys, Koewacht, Sluiskil, Steen, Zeelandia en Zeeland Sport.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5