Schrijf... rijm... teken... kleur... knip-en-plak en vertel zo aan California je GrotëVakantieVerhaal. Met California's GroteVakantieWedstrijd heb je altijd prijs en misschien zelfs wel één van de 333 extra geldprijzen. Doe mee! Altijd prijs! Haal een wedstrijdformulier in de winkel. En de spelregels zijn erg makkelijk: California' Bijvoorbeeld over wat je doet met vakantie of waar je bent geweest en met wie, en wat je hebt gezien of beleefd. Je mag precies doen waar je zelf zin in hebt, als 't maar iets met de GroteVakantie heeft te maken. Iedereen die meedoet krijgt een prijs van California; een mapje met 6 viltstiften. Bovendien krijgen de 333 kinderen met de mooiste inzendingen een geldprijs. 270 van 10,-, 50 van 25,-, 5 van 50,-, 5 van 100,-, 2 van 250,-, 1 van 500,-. Met dat geld mag je doen wat je wilt. Je kan 't op je spaarbankboekje zetten. Je kan er ook wat voor kopen. Speelgoed of sportspullen. In de winkel of bij California. Alle geldprijswinnaars krijgen een brief van California waarin staat welke cadeaus ze voordelig bij California kunnen kopen. Zonder verplichtingen natuurlijk. Je haalt een wedstrijdformulier in de winkel. Daar maak je iets moois op dat over de GroteVakantie gaat. Dan stuur je het formulier met 3 California- vlaggetjes naar: California, Postbus 500, Harderwijk. De jury wacht tot 15 augustus en gaat dan aan de slag. In die jury zitten Eia Bremer (van de TV, van onder andere 'Stuif-es-in'), Harry Geelen (schrijver, van 'Oebele' en 'Kunt u me de weg naar Hameien vertellen, meneer?') en een meneer namens California. Iedereen krijgt vóór 15 september bericht.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 12