sSport en wedstrijden^ I ERIC DE NOORMAN Delta-Sport-meisjes versloegen Z.H.-meisjes B op „Bannink" Scheidsrechter Theo Sies blies zijn laatste wedstrijd De Nijmeegse vierdaagse ATLETIEK ijjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiMiiiiiiiiij, iTi 1111111111111111111111111111111111111111111111111111111k 11111111111111111111111111111111111111 11111111111M n n m1111111 i 111 iTi VOETBAL Duivëland—Zierikzee 2—2 OOSTERLANB, 24-6. Voor de aanvang van de wedstrijd Buiveland -Zierikzee (comb.) wedstrijd werd ruime aandacht besteed aan het feit, dat scheidsrechter Theo Sies uit Zie rikzee hier zyn laatste officiële wedstryd ging fluiten. Namens de sportvereniging Duivëland en de voetbalvereniging Zierikzee werd het woord gevoerd door de heer H. v. d. Werf. De aanvangsperiode van zijn eerste optreden als scheidsrech ter ligt gelijk met de eerste aktivi- teiten op het voetbalterrein van 2ijn eigen vereniging Duivëland, aldus de heer v. d. Werf. „In deze beginpe riode hebben wij veel te maken ge had met het scheidsrechters drietai N. Speelman, A. de Looze en Th. Sies". Woorden vanwaardering sprak hij tot de heer Sies voor de wijze waar op hij er steeds weer in slaagde de goede harmonie in het veld te waar borgen. Mede door zijn rustig optre den is hij er steeds in geslaagd de gemoederen, zo die eens mochten op laaien, weer tot bedaren te brengen. Veel heeft hij er ook toe bijgedragen om de jeugd op gepaste wijze de sport te laten beoefenen. Als blijk van waardering voor het vele en goede werk dat hij in een periode van ruim zestien jaar voor de voetbalsport op Schouwen-Duivë land heeft gedaan bood de heer v. d. Werf hem namens de S.V. Duivëland en de voetbalvereniging Zierikzee een gouden dasspeld aan. Mevrouw Sies bracht hij dank voor het feit dat zij haar man steeds in de gelegenheid heeft gesteld zich in zijn hobby uit te leven wat hij ge paard liet gaan met het aanbieden van een ruiker bloemen. Namens de sportvereniging WIK te Kerkwerve bracht de heer W. H. Ooms de heer Sies dank voor de wijze waarop hij de wedstrijden heeft geleid voor de betoonde prettige samenwerking. Als blijk van waardering bood hij de heer Sies een enveloppe onder cou vert aan wat hij gepaard liet gaan met de beste wensen voor de toe komst. Wedstrijd Mevrouw Sies kreeg hierna nog de taak toegewezen de aftrap te ver richten van de ontmoeting tussen Duivëland en Zierikzee waarbij scheidsrechter Sies twee collega's, de heren Van V/el en de Bilde, kreeg toegewezen als grensrechter. Het is een wedstrijd geworden welke het aankijken volledig waard was. Technisch had Zierikzee het beste van het spel maar door een grote in zet aan de dag te leggen slaagde Duivëland erin deze tekortkoming ruimschoots te compenseren. De Zierikzee combinatie, waarin maar liefst zeven A-junioren waren opge steld, bleek aan routine nog wat te kort te schieten. Opvallend was het, vooral in de le helft, hoe de voor hoede talloze malen in de simpel op gezette buitenspelval van de Duivë land achterhoede liep. Hoewel de Duivëland voorhoede hiervan niet op afdoende wijze wist te profiteren liet in het eerste halfuur van de wedstrijd de dekking in het cen trum van de verdediging nog al hot een en ander te wensen over waar door er grote gaten ontstonden in de rood zwarte defensie. Ook met de harmonische samenwerking tussen aar-val en 2e linie klopte het niet al tijd. Zoals gezegd legde Duivëland een bijzonder grote inzet aan de dag waarvan het rendement nog groter zou zijn als de meeste spelers in staat zouden zijn een bal bij een pass behoorlijk te controloeren. Nog al te vaak wordt nu bij een poging om het Ieder te stoppen deze een ge makkelijke prooi voor de tegen par tij. Het contact tussen de linies on derling vonden wij bij de Zierik/.ee- verdedigirg niet allemaal even best klopte. Na goed werk van Henk Dorst op de rechter vleugel wist Rinus de Bruine Duivëland in de 28e minuut de leiding te geven 1-0. Alleen voor doelman v. d. Maas staande liet Kees Verkaart hierna een fraaie kans lig gen om dé stand in évenwichtte brengen. De thuisclub, 'slaagde er zelfs in een 2-0 voorsprong te nemen toen doelman Roskam zich - op een gemakkelijk! balletje van Rinus de Bruine verkeek. Kort voor de rust wist Zierikzee de achterstand tot 2- 1 te reduceren door een uitstekend doelpunt van v.d. -Hulle die een voorzet van Kees Verkaart ineens op zijn slof nam. Ook na de rust blééf het een aantrekkelijke wedstrijd, waarin beide elftallen elkaar maar- bijzonder wéinig toegaven. In de 25e minuut bracht E. Cabuc voor Zierikzee de stand in evenwicht 2-2 een stand welke de krachtsverhou ding in het veld vrij goed weer gaf. Voor Duivëland betekende het haar derde gelijke spel in de evenveel voor haar nederlaag toernooi ge speelde wedstrijden. Afscheid Alle scheidsrechters van de scheidsreohtersvereniging Schou- wen-Duiveland, die bij de wedstrijd Bruse Boys- Zeeuwse trainers 2—1 Zaterdagmiddag speelde Bruse Boys een wedstrijd tegen de Zeeuwse trainers welke onlangs waren ge slaagd voor het D-diploma. Voor laatstgenoemden was deze wedstrijd bedoeld als afsluiting van de door hen onder leiding van de heer P. Lindenberg te Vlissingen gevolgde cursus. De uiteindelijke 2-1 overwin ning voor de Boys was zeker ver diend, daar vooral het teamverband bij hen toch wel wat beter was. De thuisclub had twee A-junioren, Kees Willemse en Johan Jumelet, in hun gelederen welke hét niet onverdien stelijk deden, terwijl doelman Ju melet weer onder de lat stond en de van MEVO teruggekeerde Hans de Oude als aanvals spits fungeerde. Door een doelpunt van v. d. Kerkho ven, waar nogal een buitenspel lucht je aanzat, namen de trainers de lei ding. Uit een voorzet van Willemse bracht Frans de Oude de partijen naast elkaar (1-1), waarna Rinus Roon nog voor het nuttigen van de thee de thuisclub een 2-1 voorsprong gaf. Na de rust kreeg Bruse Boys, vooral in het laatste kwartier, een groot veldoverwicht maar gescoord werd er niet meer. Na afloop werd de gasten nog in de kantine een mos selmaaltijd aangeboden waarbij de spelers en hun dames hen het Zeeuws zeebanket uitstekend lieten smaken. DUIVENSPORT P.V. „Zierick" Hieronder volgen de uitslagen van wedvluchten gehouden op zaterdag 24 juni j.l. van de P.V. „Zierick". Uitslag van Survilliers, afst. 300 km. Gelost 7 uur, aankomst le duif 11.07, laatste prijswinnende duif 12.26. In concours 92 duiven. J. C. Wesdorp 1, 5, 12; J. J. Snij ders 2, 3, 4. 11; P. Flikweert 6, 13, 18; H. v. d. Maas, Ouwerkerk 7, 16; B. Visser 8; J. den Hengst 9; A. Hage- stein 10; L L. v. d. Maas, Ouwerkerk 14; J. P. Schot 15. 17. 19; Fr. Mays 20, 21; Jan v. d. Sande 22; Abr. Fnkweert 23. Uitslag van Chateauroux. afst. 562 km. Gelost 5.45 uur, aankomst le duif 15.55, laatste prijswinnende duif zondag 9.56. (Zaterdag 12 duiven thuis). In concours 89 duiven. P. Flikweert 1. 6, 23; A. M. Bar revoets 2; H. Slagboom 3; A. J. Stoutjesdijk 4; A. C. Stoutjesdijk 5, 9, 14; J. C. Wesdorp 7, 8; A. J. Bceke 10, B. Visser 11; J. den Hengst 12, 17; H. v. d. Maas, Ouwerkerk 13: I. L. v. d. Maas, Ouwerkerk 15, 19; A. Hagesteijn 18; Fr. Mays 16. 22; Jac. Verwijs 20,21. Donderdag a.s. inkorven voor Compiègne, vanaf 18.30 uur. Gouden speld voor scheidende scheidsrechter. (Foto: Zierikzëesche Nieuwsbode). tussen Dpiveland en Zierikzee aan wezig warén, gingen na afloop naar hotel „De Meebaal" te'Nieuwërkerk, waar "afschei'd van de heer Sies werd genomen. De heer J. P, van Wél té Nieuwerkerk, momenteel de oiidste scheidsrechter van de vereniging, sprak woorden van dank tot de heer Sies voor het vele werk, waarvan vele jaren als voorzitter, dat hij voor de vereniging heeft gedaan en pret tige onderlinge verstandhouding. Als scheidsrechter noemde hij hem een stuk propaganda voor het scheids- rechterskorps. Namens de scheids reohtersvereniging bood hij hem een tafelgasaansteker aan terwijl me vrouw Sies een ruiker bloemen in ontvangst mocht nemen. De heer Sies sprak hierna woorden van dank tot hen die er toe hadden bijgedra gen deze dag voor hem tot een on vergetelijke te maken. P.V. „Gevleugelde Vrienden" Uitslag jonge duiven, vanuit Beaumets, afstand 180 km. Gelost om 7.30 uur. Deelnamen 135 duiven. Aankomst eerste duif 9.25.05, laatste duif 9.44.13. Feleus Westenbrugge 1, 14; J. Wesdorp 2, 6, 11, 17, 29, 33; Jac. Dek ker 3, 21; C. Berrevoets Zn. 4, 12; L. v. d. Hoek 5, 18, 34; Iman Wes dorp 7; L. Noordijk 8, 16, 24, 27; W. Blom 9, 19, 22, 32; J. van Almenkerk 10; C. Groenleer 13, 15, 20, 30; Schiettekatte-Stoutjesdijk 23; W. den Boer, 25, 31; A. Kramer 26; P. Ros kam 28. Hoofdprijs plus extra prijs gewon nen door Feleus Westenbrugge. Vrijdag 30 juni inmanden voor Compiegne, oud en jonge duiven vanaf 18.30 tot 19.30 uur. P.V. „De Reisduif", Brouwershaven Uitslagen P.V. „De Reisduif" te Brouwershaven vanaf Chartres, af stand 404 km. H. Krabbe 1; A. J. Flikweert 2, 4, 6 en 7; A. de Wilde 3; J. M. Kloet 5 en 9; Comb. Westdorp 8. ZIERIKZEE, 24-6. De favoriete Zuid-Hollandse B-meisjes-ploegen werden op de competitiewedstrijd te Zierikzee afgetroefd door de meisjes- ploeg van de organiserende vereni ging Delta-Sport. De bekendmaking van dit onver wachte resultaat was één van de hoogtepunten j.l. zaterdagmiddag tijdens de atletiekmeeting op het sportpark Banink. Het was de tweede competitiewed strijd voor de B-meisjes en B-jon gens uit het district West II. De eerste vond plaats in Lisse. Daar werden de D-meisjes 4e achter Olympia 48 I en II en Sparta allen uit Den Haag. Ook de B-jongens eindigden hoger, in Lisse waren ze achtste, nu zesde, hoewel met een lager puntental. Het eigen terrein „sportpark Ban nink" lag er keurig bij, hoewel voor al bij zulke wedstrijden een volledige sintelbaan node wordt gemist. De B-meisjes De vier Delta-Sport-meisjes, die voor deze voortreffelijke eerste plaats zorgden waren Isaline Hage, Thea Kaaysteker, Joke Geluk (Elle- P.V. „Duiveland-Nieuwerkerk" Wedvlucht vanuit Survilliers (Fr.) afstand 30o km. Gelost 7 uur, aan komst le duif 11.19 uur, laatste prijs winnende duif 12.22 uur. De uitslag luidt als vlogt: J. Quist 1; H. v. Noorden 2, 4, 6, 9, 11, 15; C. Bal 3; C. Zandijk 5, 14; J. Folmer 7, 12; F. N. Dalebout 8, 13; L. de Bruine 16. Ook werd deelgenomen aan een wedvlucht vanaf Chateauroux, af stand 565 km. Gelost om 5.45 uur, aankomst le duif 15.55 uur. Laatste prijs niet verdiend, daar door de slechte weersomstandigheden veel duiven verloren zijn gegaan. In to taal bereikten slechts 4 duiven de zelfde dag het hok. De uitslag luidt: C. Zandijk 1; P. Dooge 2; L. de Bruine 3; J. Folmer 4. P.V. „De Bruse Trekker" Uitslag wedvlucht Survilliers, 24 juni, afstand 306 km. Los 7.00 uur. Aankomst le duif 11.21, laatste prijswinnende duif 12.39 uur. In con cours 71 duiven. Ph. Steketee 1, 7, 11; L. IJzelen- berg 2, 18; J. v. Boven 3, 9; A. S. de Koning 4, 13; J. Bal 5; J. Jumelet 6; A. Schults 8; J. J. de Jonge 10, 12, 14, 17; B. de Ruiter 15, 16. Winnaars verenigingsprijzen: Th. Steketee, J. Bal, J. J. de Jonge. Ook werd deelgenomen aan Cha teauroux met 69 duiven. Deze be langrijke vlucht kende een zeer slecht verloop. Los om 5.45 uur. Aankomst le duif 17.06 uur. L. IJzelenberg 1, 6, 7; T. v. Hekke 2; B. de Ruiter 3, 4; J. Jumelet 5. ZEILEN Overwinning Kesteloo niet „Polka-Mazurka" Na zijn recente overwinningen in de Burnham-hoek van de Holland race en de Delta week heeft Willem Kesteloo met zijn zeiljacht Polka Mazurka in de vrijdag 23 en zater dag 24 juni gehouden zeilwedstrijd West-Mersea naar Breskens weer een fraaie eerste plaats behaald in de I.O.R. klasse III. Stormachtige overtocht Na een stormachtige overtocht van Zierikzee naar West-Mersea, waarbij schip en bemanning danig op de proef werden gesteld, werd vrijdag morgen om 10.15 uur gestart voor de 200 mijl lange race via de luchtsche pen Sunk, Smith's-Knoll en Outer Crabberd naar Breskens, waar op zaterdagavond de finish werd be reikt. Behalve overwinnaar in klasse III werd de Polka Mazurka tevens win naar van het totaalklassement over alle deelnemende jachten. meet) en Angelica Koevoets. Geza menlijk deden ze de estafette 4 x 100 meter in de redelijke tijd van 54.8, waarmee ze derde waren van de 13 ploegen. Verder nam ieder van de meisjes nog twee nummers voor haar rekening. Voor Isaline Hage betekende dat twee topprestaties. Ze won het discuswerpen met een per soonlijke record worp van 33.84 m. Ook op de 800 meter was ze vooraan te vinden, ze werd derde in haar serie en derde in totaal met een tijd van 2.33.0. Verspringen Thea Kaaijsteker zorgde voor veel punten bij het verspringen met 4.59 meter (derde) en met een voortref felijk resultaat op de 100 m. Welis waar leek de tijd 13.8 niet zo snel, maar er was tegenwind op de sprint nummers en ze werd toch vierde in totaal op dit nummer. Het hoog springen van Joke Geluk viel wat tegen, 1.40 m. Eén meisje kwam ho ger, nl. L. v. d. Linden van Olympia '48 met 1,55 m. De 300 meter van Joke was prima, nl. 46.1 tegen vorige week in Terneuzen 46.8. Ook Ange lica Koevoets had een flink aandeel in deze overwinning. Het kogelstoten was vrij goed, 8.87 m. WANDELSPORT BROUWERSHAVEN, 26-6. De Alg. Sportvereniging „Brouwershaven" organiseert cp zaterdag 1 juli a.s. haar 17e wandeltocht. Het vertrek punt is vanaf Hotel Graaf Floris V 's middags 2 uur. Graag wordt een kwartier vóór tijd aanwezig te zijn voor het afhalen der startkaarten. •Men kan inschrijven voor de 15 km en de jeugdige wandelaars tot en met 10 jaar voor de 8 kilometertocht. Aanmeldingen kunnen geschieden bij de heer J. van Steyn, Zijpestraat 7 te Zierikzee, W. J. Botbijl, Jacob Catsstraat 29, Brouwershaven: K. Mandemaker te Zonnemaire, G. Gerritsen te Noordgouwe en D. v. d. Geer te Dreischor. Voor de drie grootste deelnemende groepen wordt een mooie prijs beschikbaar gesteld en voor alle verdere groepen een fraaie medaille. Iedere deelnemer NUNSPEET, 26-6. De organisato ren van de Nijmeegse wandelvier daagse (18 t/m 21 juli) verwachten dat er dit jaar circa 5.000 Nederland se militairen zullen meelopen. Vorig jaar telde het evenement ruim 3.000 militaire deelnemers. Het buitenlandse contingent militairen zal eveneens hoog zijn. Volgens de marsleider van de Nijmeegse Vier daagse, majoor bd. A. van Dongen, komen 1500 Engelsen, 50000 Ameri kanen, 500 Denen, 500 Zwitsers, 250 Belgen, 250 Zweden en een nog on bekend aantal Duitsers, Italianen en Oostenrijkers. Ook in 1972 zal het civiele aantal deelnemers aan de vierdaagse veel groter zijn dan het militaire. Majoor Van Dongen schat het totale aantal deelnemers op circa 15.000, dat is ongeveer 10 procent meer dan in 1971. Er komen burgers naar Nijme- gen uit alle delen van de wereld. Man slaat vrouw dood UDEN, 26-6. De 37-jarige fabrieks arbeider L. H. uit Uden is zaterdag avond in verzekerde bewaring ge steld, verdacht van doodslag op de 84-jarige mevrouw J. M. van Lierop uit Uden. De officier van justitie te Den Den Bosch, mr. J. Booster, acht moord niet uitgesloten. Een eerder op de dag eveneens aangehouden verdachte, die als kostganger bij de gedode vrouw woont, is op vrije voe ten gesteld. Nog beter was het speerwerpen, nl. 21.82 m, zeker als men in aanmer king neemt dat ze voor de eerste keer op dit nummer in een wedstrijd uitkwam. Op alle nummers kwamen van el ke ploeg één meisje uil, dus drie meisjes op elk nummer. De beste re sultaten luiden als volgt: Versprin gen: T. Douwens, Parthenon, 4.80 m; Hoogspringen: L. v. d. Linden, Olym pia '48 I, 1.55 m; Discuswelpen: I. Hage, Delta-Sport, 33.84 m; Kogel stoten: L. Clemens, Spartaan I, 10.09 m; Speerwerpen: H. Borsboom, Sparta I, 30.58 m; 800 meter: L. v. d. Poel, Spartaan I, 2.29.1; 300 meter: B. Tangelder, Olympia II, 45.1 sec.; 100 meter: M. de Pagter, Sparta I, 13.4 sec.; 4 x 100 meter: Olympia '48 I in 53.7 sec. De einduitslag bij de meisjes luid de als volgt: 1. Delta-Sport, 5834 punten; 2. Olympia '48 I, Den Haag, 5762 p.; 3. Spartaan I, Lisse, 5679 p.; 4. Olympia '48 II, Den Haag, 5535 p.; 5. Sparta I, Den Haag, 5524 p.; 6. Parthenon I, Dordrecht, 5481 p.; 7. Sparta II, Den Haag, 4924 p.; 8. Schelde-Sport, Terneuzen, 4840 p.; 9. Spirit, Oud-Beijerland, 4808 p.; 10. A.A.V. '36, Alphen a/d Rijn, 4798 punten. ontvangt een medaille c.q. een cij fertje. Be routes De route van de 8 km is als volgt: Start Haven, Zuiddijkstraat, Oude Schouwsedijk, Delingsdijk, Zonne- mairsedijk, Prov. straatweg, Poort- dijkstraat, Haven. 15 km: Start Haven, Zuiddijk straat, Oude Schouwsedijk, Delings dijk, Zonnemairsedijk, Zeedijk (langs caissonhaven) Veerdijk, Zonnemaire (rust), Blooisedijk, Schenkeldijk, Zuidernieuwlandweg, Oude Schouw sedijk, Zuiddijkstraat, Haven. Gezien de ieder jaar steeds groter wordende deelname belooft het bij goed weer ook nu weer een goede wandeltocht te worden met een mooie route. Voor 55 jaar.... DREISCHOR. Ook in deze gemeen te is men met ingang van maandag l.l. begonnen de schooltijden een uur te verzetten. ZONNEMAIRE. Heden is het twin tig jaar geleden, dat op initiatief van dr. Wortman het ziekenfonds „Onderling Hulpbetoon" alhier werd opgericht. De nuttige instelling ver- verkeert in bloeiende tijd. SlRJANSLAND. Alhier komen vijf gevallen van diphteritis voor. ZIERIKZEE. Gisteren zijn op het terrein Malta nog een stitk van een bom en een aantal scherven van de bomramp van 30 april l.l. gevonden. Zij zijn bij de commandant alhier ge deponeerd. NOORDGOUWE. Voor de met 1 juli a.s. openvallende betrekking van onderwijzer aan de openbare school alhier hebben zich vijf sollicitanten aangemeld. ZIERIKZEE. Burgemeesters van acht gemeenten van Schouwen-Dui- veland hebben met de bestaande brandstoffencommissie te Zierikzee voor de distributie van brandstoffen een centraal comité gevormd. BRUINISSE. Deze iveek werd in de haven alhier het lijkje gevonden van het vijfjarig zoontje van de heer G. F. Vermoedelijk was het kind al spelende van de kant in de haven gevallen. ZIERIKZEE. De landbouwer J. v. H. alhier bekwam, doordat zijn paar den op de Zandweg op hol sloegen, ernstige hoofdwonden. In bewuste loze toestand is hij per rijtuig naar zijn woning vervoerd. Het spoor van het zwaard 26. Zoekend scharrelt Pum Pum tussen de bijgebouwen rond, maar nergens is een spoor van Erwin te vinden.... tot hij mompelende stemmen uit de stal verneemt. Als de dwerg behoedzaam de deur opent, ziet hij hoe de jongen enigszins verveeld bij de oude Alström zit. „EhAlström, kent gij ook een verhaal waarin verteld wordt waar het zwaard Tyr verborgen ligt?" informeert Erwin onschuldig. Maar terwijl de jager peinzend achter zijn oor krabt, schiet Pum Pum haastig naderbij. „Er win! Gij komen! Komen snel!" prevelt de dwerg waakzaam. „Meester Eric wachten! Gauw komen" En terwijl Alström grijnzend toekijkt, trekt Pum Pum de jongen mee naar buiten. „Zeg Pum Pum. weet gij eigenlijk niet, waar het zwaard Tyr ligt?" vraagt Erwin lachend, als ze samen door het hoofdgebouw lopen. „Uh.... mij niets weten.... helemaal niets", mompelt Pum Pum bedachtzaam. „Arm Pum Pum klein hoofd, gauw vergeten. Ach, ach. Pum Pum zóóóó dom...." En daar blijft het bij. Hoewel zijn trots hem niet toestaat te falen, nu Tsacha een meesterstuk van hem verwacht en hij bovendien dolgraag de prachtige boog wil bezitten, is Erwin nog niets verder geko men. als Winonah hem 's avonds naar zijn legerstede brengt. „Je bent zo stil, Erwin". zegt zij bezorgd, „voel je je niet goed?" Hij ziet er gespannen en koortsig uit, denkt zij. „Vroeger vertelde u mij altijd een verhaal voor ik ging slapen...." „Je bent nu te oud voor verhaaltjes en bo vendien de meeste sagen en legenden heb ik je immers al verteld?" „Nee, nu een écht verhaal.over Fadir! Toeniemand vertelt zo mooi als u. U bent de liefste moeder op de hele wereld". Hij lacht, hij vleit Winonah kan haar enige zoon zo moeilijk iets weigeren.... en mis schien slaapt hij dan rustiger, hoopt ze. „Goed", glimlacht ze. „Waarover zal ik ver tellen?" Erwin richt zich half op. Zijn ogen glinste ren. „Over Fadiren over het zwaard Tyr...." Zij schrikt. Het zwaard Tyr waar Tsacha op loert! Maar de ogen van haar zoon staan zo vol verwachting, dat haar vrees verdwijnt. „De jongen heeft natuurlijk ook over het zwaard horen sprckc-n", denkt zij. Het is be grijpelijk dat hij nieuwsgierig geworden is. ..Goed", zegt ze dan glimlachend. „Ik zal het je vertellen. A.S.V. „Brouwershaven" organiseert wandeltocht

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 6