Zilvermerk, vacuum-verpakte gemalen koffie. Ook voor weekend en vakantie. Gemeente Westerschouwen Gemeente Westerschouwen Gemeente Westerschouwen Gemeente Westerschouwen Reinigingsdienst Schouwen-Duiveland GAZON-MAAIERS „Tuinbouwhuis Sluijs en Zn" Douwe Egberts koffie lekkere koffie. Bestemmingsplan Zeebad Nieuw-Haamstede De burgemeester van Westerschouwen maakt ingevolge artikel 26 juncto artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 26 juni 1972 geduren de één maand ter gemeentesecretarie te Haamstede voor een ieder ter inzage ligt het door de raad dézer gemeente bij besluit van 16 februari 1972 vastgestelde bestemmings plan Zeebad Nieuw-Haamstede. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg bezwa ren tegen het bestemmingsplan indienen. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. Haamstede, 23 juni 1972 De burgemeester voornoemd, H. P. EVERWIJN. Ontwerp-bestemmingsplan Buitengebied West De burgemeester van Westerschouwen brengt, ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ter openbare kennis, dat vanaf 26 juni 1972 gedurende één maand ter gemeentesecretarie van Westerschouwen te Haamstede voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp-bestemmingsplan Buitengebied West, alsmede de daarbij behorende toelichting en voorschriften. Gedurende de genoemde termijn kan een ieder schriftelijk bezwaren indienen tegen dit ontwerp bij de gemeenteraad. Haamstede, 23 juni 1972 De burgemeester voornoemd, H. P. EVERWIJN. Bestemmingsplan „Scholderlaan" De burgemeester van Westerschouwen maakt bekend, dat gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 16 mei 1972, onder no. 281/299, 4e afdeling r.c., gedeeltelijk hebben goed gekeurd het door de raad dezer gemeente bij besluit van 10 mei 1971 vastgestelde bestemmingsplan „Scholderlaan". Eerstgenoemde besluit ligt met het bestemmingsplan vanaf 26 juni 1072 gedurende één maand ter gemeentesecretarie te Haamstede voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder, die be- bezwaren heeft tegen de onthouding van de goedkeuring door gedeputeerde staten aan een gedeelte van de voor schriften beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gericht aan H.M. de Koningin en kan worden ingediend bij de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te 's-Gravenhage. Haamstede, 23 juni 1972 De burgemeester voornoemd, H. P. EVERWIJN. Lange voorgevormde beha, met stretch rug, Lyora tailleband. A, B, C-cup Hei domein voor de vrou w CORSETTERIE LINGERIE SMILLEGANGE DAM 21 - ZIERIKZEE Zoekt U gezelligheid voor vele dagen? Abonnement op de Nieuwsbode vragenl Bestemmingsplan „Oude Moolweg" De burgemeester van Westerschouwen maakt bekend, dat gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 16 mei 1972, onder no. 1134/295, 4e afdeling r.o., gedeeltelijk hebben goed gekeurd het door de raad dezer gemeente bij besluit van 10 mei 1971 vastgestelde bestemmingsplan „Oude Moolweg". Eerstgenoemde besluit ligt met het bestemmingsplan vanaf 26 juni 1972 gedurende één maand ter gemeentesecretarie te Haamstede voor een ieder ter inzage. Zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedeputeerde staten hebben gewend, kunnen gedu rende bovengenoemde termijn van één maand beroep in stellen bij de Kroon. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder die bezwaren heeft tegen de onthouding van de goedkeuring door gede puteerde staten aan een gedeelte van de plankaart. Het beroepschrift dient te worden gericht aan H.M. de Koningin en kan worden ingediend bij de Minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te 's-Gravenhage. Haamstede, 23 juni 1972 De burgemeester voornoemd, H. P. EVERWIJN. Grof vuil zal worden opgehaald op: 27 juni 1972 in wijk IX (Bruinisse, ten oosten en incl. Dorpsweg enz.). HET BESTUUR Straks de schooltijd voorhij? Zoek je dan een interessante baan Kom dan eens mei ons praten! Wij zoeken een MEISJE ter opleiding in ons juwe liershuis, ter assistentie bij de verkoop van sieraden. Juweliersliuis 'De Twaalf Apostelen' Zierikzee - Havenplcin 6 - Telefoon (01110)2738 Voor al uw administratie- en belastingzaken Accoutantskantoor DE GROOT Iepenlaan 1-3, Middelharnis, telefoon (01870) 2428 Voor Zierikzee: zitting iedere dinsdag middag in Hotel Van Oppen, Verrc- nieuwstraat 11. Het juiste adres voor: Hand-, motor- en electr. maaiers groot of klein 'f In het „Tuinbouwhuis" daar moet je zijn Wenst u een mooi gazon van goede kwaliteit •I Wij hebben machines voor elke gelegenheid I* Hoogezoom 44 - Telefoon 1437 - Haamstede Wij verzorgen voor U de in- en verkoop van onroerende goederen op Schouwen-Duiveland Heeft U grond en/of panden welke U wilt verkopen? Of wenst U over te gaan tot de aankoop van on roerende goederen? Belt U dan: (01116) 294. BEHEER- EN EXPLOITATIEMAATSCHAPPIJ „ZEELAND" N.V. Hogczoom 139 - Renesse tjhhn Ja, ook als u zich buiten ontspant, kunt u genieten van een lekker vers kopje koffie. Extra gemakkelijk, met Douwe Egberts Zilvermerk. Vacuum-verpakt en kant en klaar gemalen voor uw snelfilter. Waar u ook heengaat, Douwe Egberts vacuum-koffie... even vers en geurig als thuis. Zilvermerk-250 gr. 2,35 mfa -C?

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 10