Zeiler W. Kesteloo won met groot overwicht in Delta-week Gezellige start van Haamsteedse kermis STREEKNIEUWS Wot biedt de BEELDBUIS? „Kroon"-winkel te Bruinisse heropend na belangrijke uitbreidingsverbouwing Geslaagde sportdag hoogste schoolklassen Burgh-Haamstede Landbouwschap eens met structuurbeleid, maar er blijven nog wensen ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 19 jui\l 1972 Nr. 21099 Succes van „Polka Mazu ZIERIKZEE. 18-6. De zeiler W. Kesteloo van de VV.S.V. „Zierikzee" heeft zondagavond uit handen van burgemeester Th. H. de Meester, de eerste prys in het algemeen klasse ment voor de Ior-gemeten jachten in de Deltaweek ontvangen Kesteloo heeft in vrijwel alle wed strijden uit deze tiendaagse reeks een vooraanstaande rol gespeeld en de voorsprong van zijn „Polka Ma zurka" op de naaste concurrent was BRUINISSE, 15-6. Dat de firma C. Kik met de tyd mee gaat, blijkt wel het duidelijkst wanneer men even in de geschiedenis duikt en de diverse verbouwingen memoreert. In 1890 nam het toen pas getrouw de echtpaar Leendert Kik A. Kik- Faasse een klein kruidenierswinkel tje in de Nieuwstraat over van een zekere Janna Meijer (naast de schoenmakerij van de heer Bossers). In 1902 werd iets verder, de tegen woordige winkel (met achter het woonhuis gebouwd) vloeroppervlak winkel toen 15 m-, en dat bleef zo tot na de oorlog. De zaak werd toen al voortgezet door de heer C. Kik Lzn. In 1950 vond de eerste verbouwing plaats en kreeg men in de winkel iets meer ruimte, in 1968 dacht men met een forse vergroting nu wel voor een tijdje uit de brand te zijn, maar de geschiedenis gaat steeds sneller. Deze week opende mevrouw J.' van Buuren-Kik haar zaak op nieuw, nu nadat een naastliggend pand erbij was getrokken. De winkel was immers opnieuw te klein ge bleken voor de steeds groeiende ge meenschap te Bruinisse, waar na de oorlog, steeds meer kleinere zaak jes werden gesloten en opgheven. Belangrijke uitbreiding De firma C. Kik is een z.g. Kroon- winkelier en genoemde grossiersor ganisatie nam de gehele uitbreiding wat inrichting en ontwerp betreft voor haar rekening. De uitbreiding betekende een vergroting met 9 x 5,6 meter, de gehele zaak kreeg nu een vloeroppervlak van meer dan 100 m-, waar de rekken en de schap pen, inclusief de z.g. gondola's over- BURGH-II AAMSTEDE. 17-6. Don derdag 15 juni j.l. werd op het sport park ..Van Zuyen' te Burgh-Haam stede de jaarlijkse sportdag voor de leerlingen van de hoogste klassen van de basisscholen gehouden. De deelnemende scholen waren de openbare scholen te Burgh-Haamste de, Renesse, Serooskerke, Noordwel- le en Ellemeet en de Chr. nationale scholen te Haamstede en Scharendij- ke. In de morgenuren konden dc leerlingen individuele proeven afleg- ka" enorm groot. Vorig jaar won Keste loo ook deze wedstrijden met zijn vorige boot, de Polka Dos. Overwinnaar in de 2-onde- en plat- bodemjachtenklasse werd C. Blaak. De belangrijkste uitslagen zijn: lor-klasse: 1. W. Kesteloo met Polka Mazurka 7579 pnt.; 2. B. Louet Feis- sen met Emma II 4948 pnt.; 3. C. de Ruiter met Soeticheit 4818 pnt. Ron de- en platbodemjachten: 1. C. Blaak met Helios; 2. G. Oorthuys met Nar wal. zichtelijk staan opgesteld, vol met allerlei waren. Naast de reeds bestaande diep vriesinstallatie staat nu een tweede en grotere opgesteld, een Hough- koelinstallatie. Was voorheen alles van hout, nu is alles wat los en vast is in staal uitgevoerd, iets wat natuurlijk de duurzaamheid en soliditeit ten goede komt. Van 1890 af was de winkel van de familie Kik bekend om haar aard appelen, groenten en fruit (zelf ge teeld). Deze afdeling vooral is na tuurlijk ook nu nog ruim gesor teerd, alles op dit gebied is er te koop. Maar dit geldt nu ook voor al lerlei andere branches. Bij de heropening zyn als nieuwe artikelen brood (uit de warme bak kerij van bakker Spelt) en melk en melkproducten aan het assortiment toegevoegd en om te concureren met een super markt ontbreekt eigenlyk alleen vers vlees. (Gekoeld vlees is wel aanwezig). De ambachtslieden J. van Oeveren (metselwerk) Jac. Deurloo, timmer werk en Huibers (electra) zorgden voor een passend geheel, nu twee gedeelten aaneen moesten worden gebouwd. Bruinisse is een naar de eisen des tijds aangepaste zaak rij ker. Uitleencentrnm beeldende kunst herfst 1972 open? MIDDELBURG, 17-6. In verband met het door de Zeeuwse Culturele Raad ontwikkelde plan voor een uit leencentrum voor beeldende kunst in Zeeland, is onlangs een stichting-in- oprichting geformeerd, die voorlopig gaat werken onder de naam Stich ting Beeldende Kunst Zeeland (S.B. K. Zeeland) in oprichting. Het bestuur vart de S.B.K. Zeeland wordt voorlopig gevormd door de he ren C. J. Buurman te Goes (voorzit ter), J. Jobse te Vlissingen en P. J. I. Verhage te Cadzand, namens het toe komstig publiek, en mevrouw A. G. Planteydt-Witmans te Middelburg en J. van Leeuwen te Middelburg na mens de beeldende kunstenaars in Zeeland. In het bestuur zijn boven dien twee plaatsen opengelaten voor de beroepsorganisaties van beeldende kunstenaars B.B.K. en B.B.K. '69, die zijn uitgenodigd een bestuurslid aan te wijzen. Het voorlopig sekretariaat van de S.B.K. Zeeland berust bij de heer J. van Leeuwen, Schuitvlot- straat 32 te Middelburg. gen op de onderdelen hardlopen, hoog- en vèr-springen grote bal- werpen kasticbalwerpen en behen- digheidsbaan. Er werden 10 A, 60 B, 110 C, 72 D. en 6 E diploma's be haald. In de middag, werd een estafette wedstrijd georganiseerd waaraan ook alle leerlingen deelnamen. Er waren drie afstanden, nl. 60 m. 80 m en 100 m. De wisselbekers werden gewonnen door de ploegen van de CNS-Haam- stede (60 m)„ Openbare bassisschool. Burgh-Haamstede (80 m) en de Burgemeester De Meester feliciteert winnende zeiler Kesteloo. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). De „nummer 2", de zeiler B. Louet Feissen kreeg een fraaie sier-wissel- sleutel aangeboden, die garant staat voor een week gratis logies in de „Auberge Maritime". Uiteraard ont ving hij de prijs uit handen van de eigenaar van het etablissement, de heer K. Weber. Zodra door de minister van C.R.M. en provinciale staten van Zeeland positief op de ingediende verzoeken om subsidie is beslist, zal een defini tief stichtingsbestuur worden ge vormd. Er worden voorbereidingen getroffen om al in de herfst van dit jaar met het uitleencentrum te star ten. Rijksscholengemeenschap „Prof. Zeeman" Lijst van geslaagden eindexamen H.B.S.-B, 16 juni 1972. De heren D. L. Bakker, Scharen- dijke; H. J. Brons, Renesse; J. M. Dooge, Oosterland; L. J. van Gastel, Zierikzee; mej. M. J. Hage, Drei- schor; de heren M. D. v. d. Hoek, Kerkwerve; L. C. Jonker, Zierikzee; J. P. A. de Koeijer, Brouwershaven; R. M. de Raat, Zierikzee; A. de Ron de, Bruinisse; K. D. Saman, Zierik zee; C. Steketee, Nieuwerkerk; R. C. Stoel, Burgh; L. Stoutjesdijk, Oos terland; J. H. Tieleman, Haamstede; mej. M. J. I. Uitdewilligen, Scharen- dijke; mej. W. J. Vis, Noordgouwe; de heren C. J. van Westenbrugge, Nieuwerkerk; G. J. Wilbrink, Zierik zee; R. C. van Geesbergen, Zierikzee; K. de Jonge, Zierikzee; M. M. Krij ger, Renesse; J. J. Stols, Zierikzee; B. J. de Vos, Zierikzee en J. H. P. Wiebols, Zierikzee. Verlengd examen: 2 kandidaten. Afgewezen: 1 kandidaat. „Pres. Jan Leis" bracht jachtje in haven Burghsluis De reddingsboot „President Jan Leis", kapitein Corn. Schot, heeft gis teren (zpndagavond), na een melding om hulp van 22.05 uur, een in het Krabbegat in moeilijkheden verke rend Engels zeiljacht in de veilige haven van Burghsluis geloodst. Aan boord van het jacht uit Gravesend bevond zich de familie Chatman, be staand, uit man, vrouw en drie kin deren. Het jacht was een zg. Hol landse boeier en op weg naar Vlis singen. Ongeveer ter hoogte van het ruiterpad in het Krabbegat deden zich echter moeilijkheden voor en verdaagde het scheepje naar het strand, totdat hulp geboden werd door de „Jan Leis". ZIERIKZEE Smit-Bolnes boekt belangrijke order Motorenfabriek Smit Bolnes N.V. is er in geslaagd een opdracht te ver- krygen voor de levering van twee 14-cilinder H.D.K.-motoren, bestemd voor een veerboot, die voor Scandi navische rekening in West-Duitsland zal worden gebouwd. Beide motoren, elk met een ver mogen van 5100 p.k. bij 305 r.p.m., zyn van het nieuwe type. dat tydens het onlangs gehouden „Open huis" aan het publiek werd getoond. Openbare school, Renesse (100 m). Alle deelnemers van de winnende ploegen ontvingen nog een bal. In de morgenuren werd belang stelling getoond door de wethouder van onderwijs van de gemeente Westerschouwen, de heer M. J. Steur en de inspekteur voor de lichamelij ke opvoeding, de heer A. Klaassen. De inspekteur sprak zijn voldoening uit over de fijne sfeer en de vlotte gang van zaken. De leiding en organisatie was in handen van de heren J. H. Blom en D. Vos. Schoolreis R.K. scholen Nadat de hoogste drie klassen in mei vijf dagen in „De Koebel" hun schoolkamp hebben gehad, was het donderdag de beurt voor de klassen 1, 2 en 3 om op reis te gaan. Met prachtig weer en uitgezwaaid door de ouders vertrok men om acht uur. De reis ging via Willemstad richting Tilburg, terwijl onderweg in de Bra bantse bossen werd gestopt om de benen te strekken en een flesje limo nade te drinken. Het eerste doel was de dierentuin in Tilburg, waar de kinderen geno ten van al die vreemde en onbekende dieren. In de middag werd koers ge zet naar Bosbad-Hoeven. Hier werd naar hartelust gezwommen, geroeid en ook de speeltuin werd in bezit ge nomen. Dit alles onder het wakend ook van de leerkrachten en enige le den van het oudercomité. Veel te vlug werd de thuisreis weer aanvaard. Om acht uur reed de bus van de firma Van Oeveren, met aan het stuur de heer Van Aken, Zierik zee binnen. Een lege bus ditmaal, want de kinderen waren al aan de Nieuwe Haven uitgestapt; dit om de ouders die stonden le wachten, te foppen. Terwijl de ouders bevreemd de lege bus zagen, kwamen de kinde ren, luid zingend, het Kraanplein op gelopen. Vermoeid maar tevreden kunnen leiders en kinderen ook dit jaar weer terugzien op een geslaagde schoolreis. Geslaagd Aan de Rijks Pedagogische Aka- demie te Middelburg slaagde voor de akte: volledige bevoegdheid on derwijzer, onze stadgenote mej. A. C. A. Ochtman. Mej. Ochtman is - voor de tijd van een jaar genoemd als on derwijzeres aan de Beatrixschool te Zierikzee. HAAMSTEDE Auto in botsing met overstekende ree Dat de borden „Overstekend wild" niet „zo maar" geplaatst zijn langs de Vroonweg bleek dezer dagen weer. De heer B. v. d. W. uit Sir- jansland, vroeger te Haamstede woonachtig, moest dit ervaren. Op de Vroonweg kwam hij in aanraking met een overstekende ree. De ree vond hierbij de dood en de auto werd zwaar beschadigd. Het vervelende hierbij is dat dergelijke schade door verzekering niet gedekt wordt. In het verleden is al eens getracht op an dere wijze vergoeding van geleden schade te bekomen, maar voor zover ons bekend is dat op niets uitgelo pen. RENESSE Kerkcreche in zomermaanden Dankzij de medewerking van en- ,kele dames is men er in geslaagd om ook in Renesse gedurende de maan den juni, juli en augustus een crèche te organiseren, waar mensen die de dienst wlilen bijwonen, hun kinde ren in vertrouwde handen kunnen achterlaten. Een verenigingsgebouwtje Het voormalig evangelisatiege bouwtje, dat ongeveer twee jaar ge leden door de Ned. Herv. Gemeente werd aangekocht, en dat tot begin van dit jaar werd gebruikt als de pendance van de kleuterschool, wordt nu door vrijwilligers grondig opge knapt. Het ligt in de bedoeling het als verenigingsgebouw te gaan ge bruiken, zodat de Ned. Herv. vrou wevereniging, de jongens- en meis jesclub en hét kerkkoor er hun bij eenkomsten kunnen houden. Ook zal het worden gebruikt voor de catechi satie en vergaderingen en voor de chêche. Tevens wil men na de dienst de kerkgangers uitnodigen om daar koffie te komen drinken. DREISCHOR Geslaagd Aan de provinciale school voor ag rarisch en natuurtechnisch onderwijs te Kapelle (Z.B.) slaagde voor aan komend hovenier de heer M. J. Goudzwaard te Dreischor. Plattelandsvrouwen Bond De afdeling Noordgouwe e.o. van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen komt voor de laatste maal dit seizoen in vergadering bijeen op don derdagavond 22 juni a.s., in café „De Drie Schapen", aan de Ring. De heer L. M. Moermond hoopt deze avond iets te vertellen over de reis die hij onlangs naar Amerika maakte en daarbij dia's te vertonen. De volgende activitèiten van de af deling zullen weer plaatsvinden na de tweede helft van augustus. BROUWERSHAVEN Geslaagd Deze week slaagde aan de avond- M.T.S. te Rotterdam afdeling Elek trotechniek onze stadgenoot W. J. Fonteine. Actie Bangla Desj De actie van de gezamenlijke ker ken, de Hervormde en de Gerefor meerde Kerk te Brouwershaven, be stemd voor Bangla Desj, heeft zon dagavond opgebracht het mooie be drag van f 850,50. NOORDGOUWE Geslaagd Voor de akte volledige bevoegd heid onderwijzer slaagde aan de Pe dagogische Akademie „Jan van Nas sau" te Utrecht, onze dorpsgenote mej. E. A. Kik. Met ingang van het nieuwe cursusjaar werd zij benoemd tot onderwijzeres aan de hervormde basisschool te Viane. HAAMSTEDE, 17-6. Zaterdag is de jaariykse kermis in Haamstede weer van start gegaan. Met grote belangstelling heeft de jeugd in de afgelopen week de op bouw van de kermisattracties ge volgd, Zaterdag kon 2e naar harte lust genieten, van de kinderdraai molen en een golfbaan. Gesnoept kon er worden van een suikerspin, of gebak uit het gebak kraam van de fam. Van der Zande. Schiettent, vissen of op andere wij ze zijn geluk beproeven: het kon al lemaal. Naar het schijnt is de opleving van de kermis voor een groot deel te danken aan de vele „gasten" die in de gemeenten reeds aanwezig zijn. De eigen bevolking doet het wat kalmer aan. Men heeft niet de indruk, dat men zoals in vroeger dagen, weken lang aan het sparen LAND- EN TUINBOUW DEN HAAG, 17-6. Het Landbouw-, schap is het in grote trekken eens met de nota inzake het landbouw- structuurbeleid van minister Lardi- nols van landbouw. Dit schryft het „schap" in een brief aan de vaste commissie voor landbouw van de Tweede Kamer. Het Landbouwschap kan zich ge heel verenigen met het schrappên in de stemmingsprocedure over ruilver kavelingen, van de bepaling dat zij niet aan de stemming hebben deelge nomen, worden geacht hun toestem ming tot de verkaveling te verlenen. Wanneer het wetsontwerp voor de wijziging van de ruilverkavelingswet bij de Kamer zal zijn ingediend, zal het Landbouwschap zijn standpunt naar voren brengen, dat ook de pachters als belanghebbenden bij de besluitvorming tot ruilverkaveling dienen te worden betrokken. Het „schap" betreurt het, dat door financieringsbesluiten van de rege ring, de ruilverkavelirtgslasten zullen stygen. Dit leidt tot tegenstand tegen ruilverkaveling, aldus de brief. Grote waarde hecht het Landbouw schap aan de financieringsfaciliteiten NIEUWERKERK Auto in sloot Vrijdagavond jl., omstreeks half zeven, raakte een personenwagen op onverklaarbare wijze in een sloot, ter hoogte van de Vissersweg. De wagen werd bestuurd door de heer K. te Haarlem, en reed vanaf Zijpe in de richting van de Zeelandbrug. De bestuurder wijt het ongeluk aan een defekt aan de stuurinrichting. Hijzelf kwam met de schrik vrij, doch zijn echtgenote, mevrouw K.- D., werd met een hersenschudding en een hoofdwond naar de plaatse lijke arts gebracht, die onmiddellijk door een omstander was geroepen. Daar vandaan werd mevrouw K. per ambulance naar Haarlem vervoerd. De personenauto liep behoorlijke schade op. Geslaagde oproep Nieuwerkerkse Verenigingsraad .Het blijkt, zo vernamen wij van de zijde van het bestuur vaii de Ver enigingsraad „Nieuwerkerk", dat de laatste oproep om financiële steun bij de plaatselijke bevolking, een succes is geworden. Ruim f 1100,- heeft deze aktie opgebracht. Zoals bekend kampt de verenigingsraad met financiële moeilijkheden, omdat van gemeentezijde geen subsidie verleend wordt, zodat de vereni gingsraad zich noodgedwongen tot de burgerij moest wenden. Eventuele nakomende giften zijn alsnog harte lijk welkom. Welfaie-werk In Bruinisse zijn onlangs aan een zestiental dames het legitimatiebe wijs met bijbehorend speldje uitge reikt door burgemeester Hokken van Bruinisse te Bruinisse. De -dames volgden enkele weken een boeiende cursus, waarin men diverse hand werktechnieken leerde, en boven dien ook begeleiding ontvingen van enkele predikanten. Het Welfare- werk dat begeleiding van ouden van dagen en hulpbehoevenden beoogt is een groots en mooi werk. Deze cur sus werd gegeven door mevrouw Coninck-Westenberg te Vlissingen. Voor de afdeling Duiveland, is in middels als hoofdleidster, mevrouw Van der Maas-van 't Hoff benoemd. Duivelandse leden van deze Wel fare-groep zijn: in Nieuwerkerk: mevrouw Talen-Stoütjesdijk; mevr. Van der Linde-Hart; mevr. De Reus- Hartman; mevr. Schiettekatte-de Vrieze; en in Oosterland mevr. Kik. mevr. Van der Maas-van 't Hof. Vader steekt zoon levensgevaarlijk SPRANG-CAPELLE. 17-6. In Sprang-Capelle heeft zich zaterdag middag een familiedrama afgespeeld in de tuin van de ouderlijke woning. Tijdens een vechtpartij slak de 51- jarige grondwerker M. A. A. R. zijn 22-jarige zoon Cor met een mes in de onderbuik. De jongen liep een slagaderlijke bloeding op en is in levensgevaarlijke toestand overge bracht naar het St. Nicolaaszieken- huis in Waalwijk. De vader is aange houden en in verzekerde bewaring gesteld. is om maar wat „martgeld" bijeen te hebben. Het brandnetelssnijden, voor de firma Van Zalm was, een van de bezigheden waarmee nog wel wat verdiend kon worden. De draai molen, toen bij de hoer Beeke drie cent voor een rondje is wel iets in prijs gestegen, maar men heeft nu ook veel „mooiere dingen", waar men in rijden kan. Of er nog wel getracht wordt op de „martdag" de nieuwe aardappe len klaar te hebben in eigen tuin en dan daarbij zoute vis met worteltjes of „krabbekwaet", zeekraal te eten is niet bekend. Tot dinsdagavond heerst de ker mis rond de kerk in Haamstede. Een gezellige drukte die het nog wel heel lang zal uithouden zolang de ker misexploitanten er nog maar wat brood in zien. bij bedrijfsvergroting; in het kader van het ruilverkavelingsbeleid moet de mogelijkheid tot het vormen van levenskrachtige, goed ingerichte be drijven optimaal kunnen worden ver wezenlijkt, zo staat in de brief. Miniinumprijsregeling kleinfruitproilukten DEN HAAG, 17-6. Op de Neder- landse fruitveilingen die zijn aange sloten bij het Centraal Bureau van Tuinbouwveilingen zal dit seizoen weer een minimumprijsregeling gel den voor verschillende kleinfruitpro- dukten. De regeling gaat in op heden- maandag 19 juni. Beneden 50 cent per kg mogen dit seizoen geen rode bessen verkocht worden. De minimumprijs voor de zwarte bessen is vastgesteld op 90 cent per kg en voor frambozen en bramen geldt een minimumprijs van 85 cent per kg. FINANCIEEL NIEUWS Forse besparingen bij coöperatieve banken AMSTELVEEN, 17-6. Bij de Boe- renleenbanken en Raiffeisenbanken is in mei op spaarrekeningen f 821 miljoen ingelegd en f 591 miljoen te rugbetaald. Daaruit resulteerde een spaaroverschot van f 230 miljoen, vergeleken met f 168 miljoen in 1971 en f 85 in 1970. Het inlegoverschot over de eerste vijf maanden kwam daarmee op f 678 miljoen ofwel ruim f 100 mil joen meer dan in het gunstige spaar- jaar 1971 (f 577 miljoen) en meer dan het dubbele van 1970 (f 307 miljoen). Eind mei-beliep het inleggerstegoed f 17,6 miljard. DINSDAG 20 JUNI NED. I: Van de Vara hoeven we de eerstkomende weken geen ver rassingen te verwachten. Het is ie dere week hetzelfde recept: „Zomaar een zomeravond", McCloud en „Achter het Nieuws". Om met het eerste programma te beginnen: voor het nieuws van acht uur ontvangen Letty Kosterman en Herman Stok onder meer Ria Valk en het mario nettentheater The Mumford Pup pets. Na het journaal komt in Zo maar een zomeravond ook de ont knoping van de Ombudsmanactie Loterom. McCloud houdt zich van avond bezig met een helikopteron geval. Hij doet dit op verzoek van secretaresse Jennie Tannaquil, wier chef bij een helikopterramp om het leven gekomen is. Jennie wordt op onaangename wijze herinnerd aan wijlen haar baas en als psychiaters haar niet kunnen helpen zoekt zij hulp bij McClou.d. Het laatste Vara- programma is de actualiteitenru briek „Achter het Nieuws", die tot vijf voor elf duurt, waarna het late journaal volgt. NÈD. II: Ook deze week wordt de t.v.-kijker nog getracteerd op pro gramma's die aan het festival in Montreux hebben meegedaan. De NCRV zendt om tien voor half negen de bijdrage van de Noorse Radio Omroep uit, getiteld Olympicome- diade". Het programma toont het ontstaan van enkele olympische spelen, maar dan wel op bijzonder komische wijze. De NCRV vervolgt hierna met de derde ronde van „Spel zonder Grenzen", die zich af speelt in Duitsland. Een koekje van geheel ander deeg is de rubriek „Ander Nieuws", om tien voor half elf. Met het laatste nieuws en „Den Haag vandaag" gaat Nederland 2 de lucht uit. In de vooravond wordt al lereerst de vierde aflevering van Follyfoot uitgezonden, waarin een slecht spelletje wordt gespeeld met als inzet een beroemde merrie. Daarna presenteert Tanja Koen weer het programma Dier en Vriend. Er wordt hier onder meer gepraat over zeevogels. DINSDAG 20 JUNI NED. 1: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Zo maar een zomeravond; 20.00 Journaal; 20.20 Zo maar een zomeravond; 21.00 Mc Cloud; 22.15 Achter het Nieuws; 22.55 Journaal. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Follyfoot; 19.30 Dier en Vriend; 20.00 Journaal; 20.21 Olympicomediade; 21.05 Spel zonder Grenzen; 22.20 Ander Nieuws; 22.40 Journaal; 22.45 Den Haag vandaag. Ruim 100 m2 verkoopruimte NUTSSPAARBANK Uw iileale gezinsbaiik U bent welkom bij uw Nutsspaarbank SP AARBUSJES in bruikleen bij bar „De Luifel", woensdags van 9.00-10.30 uur. I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 3