Treinen onder Kanaal door met 200 km/u AGENDA Visserijhaven - Oosterschelde - Mosselseizoen - Grevelingen Contactraad richt zich op één partij Prijs voor Zierikzeese in fotowedstrijd Zeker 68 doden bij treinramp in Frankrijk In 1970 eiste wegverkeer 50.000 doden STREEKNIEUWS „Vissers in Zeeland moeten samenwerken met deskundigen" LAATSTE NIEUWS De Zevibel-vergaderiug VLISSINGEN, 17-6. Op zaterdag 17 juni te Vlissingen gehouden jaar vergadering van de vissersvereniging „Zevibel" (Zeeuwse Vissery Belan- en) kon de voorzitter de heer A. L. S. Lockefeer, diverse vooraanstaan de figuren uit de wereld van de vis serij begroeten ondermeer de heren: Th. Tienstra, hoofdinspecteur der Visserijen, drs. Van Dijk, voorzitter van het Productschap van Vis en Visproducten en de bioloog drs. Drinkwaard, die momenteel belast is met het nemen van proeven voor het kunstmatig verwateren van mosse len. Na het welkomstwoord van de heer M. Siei'evelt, voorzitter van de ontvangende vereniging „Draagt el kander last" te Arnemuiden, waarin deze pleitte voor Vlissingen als vis serijhaven voor Zeeland en het be sluit van het provinciaal bestuur, dat daarvoor Breskens had aange wezen, het argument gebruikend dat de 'visser in Vlissingen hogere prij zen kan maakt, dan in Breskens, hield voorzitter Lockefeer zijn jaar rede. Autorally veroorzaakt opstopping bij veerboot VLISSINGEN, 17-6. Een autorallye van de AVRO heeft zaterdag in Vlis singen stagnaties veroorzaakt bij het veer Vlissingen-Breskens. Vakantie gangers en Zeeuwen moesten soms enkele uren wachten door het grote aanbod van auto's. Ook deelnemers aan de rally zijn uren opgehouden. De wedstrijdleiding stippelde een route uit waarbij de deelnemers twee keer de Westerschelde moesten over steken, eenmaal van Vlissingen naar Breskens en dan op de terugweg van Kruiningen naar Perkpolder. Deelne mers die om drie uur binnen moes ten zijn bij het eindpunt, Het Turf schip in Breda, stonden om één uur nog bij de veerpont in Vlissingen. Prinselijk paar met kinderen „Porto Ercole" Natuurlijk kwam hierbij de Oos terschelde problematiek weer om de hoek kijken. Spreker was verheugd, dat een zaak waarvoor hij zoveel ja ren had gewaarschuwd, thans alge meen aandacht gaat trekken, al gaan wel de werkzaamheden voor de af sluiting van de Oosterschelde nog steeds onverminderd door. Bestaat er bij de regering een ster ke onderwaardering, voor de sterke argumentatie, waarmee vele honder den ocologen en andere vakmensen tegen de afsluiting waarschuwen, zo vroeg spreker zich af. Spreker herinnerde verder aan enige uit spraken op het Oosterschelde con gres enige weken geleden, op He- denesse gehouden. Het mosselseizoen Met gemengde gevoelens wprdt te ruggezien op het afgelopen mossel- seizoen, waarbij 277,000 tonnen mos selen in het Opvangfonds moesten worden geleverd, terwijl de gemid delde prijs voor de kweker f 15,09 was tegenover f 26,30 in het vorige seizoen. Optimistisch was spreker over de zeevisserij, die vorig jaar meer be- somde dan in 1970 gerekend naar de aanvoer in de havens Breskens "Co- lijnsplaat en Vlissingen. Maar gezien in het licht van de Oosterschelde- afsluiting en de voortgaande vervui ling van de Westerschelde, was er voor een optieme op langere termijn geen sprake. Want dat ook de Noordzeevisserij, door deze twee factoren sterk zal worden beïnvloed in nadelige zin, staat vast aldus de heer Lockefeer. De beschikking: bijdrage moderni sering zee- en kustvissersvaartuigen van de minister van landbouw en visserij kreeg in de jaarrede aan dacht evenals de mogelijkheid meer mosselpercelen in cultuur te bren gen op de Waddenzee. naar DEN HAAG, 17-6. Prinses Bea trix en prins Claus en hun drie kin deren zijn zaterdagmorgen per vliegtuig vertrokken naar Porto Er cole in Italië voor het houden van enige weken zomervakantie. Prins Claus over het milieu-vraagstuk NICE, 17-6. „Wy moeten aller eerst tot de overtuiging komen dat niet de kwaliteit van de leefgoede- ren, maar de kwaliteit van ons leven het belangrijkste is". Aldus prins Claus in een inleiding over het milieuvraagstuk op het con gres der Europese gemeenten in Nice. Een bewustwording noemde hij daarom onmisbaar en een gebiedende eis, Deze eis - aldus de prins o.m. - is niet bedoeld om te pleiten voor een houding die zich los wil maken van het heden om te vluchten in het verleden. Wat wy werkelijk nodig hebben is een flinke dosis continuï teit. Wy hebben een gemeenschappe lijk goed ontvangen en moeten dit doorgeven. Wij moeten eert open geest hebben voor de nieuwe opvattingen. Goedereede viert Uriels feest GOEDEREEDE, 17-6. Zaterdag heeft het dorpje Goedereede op Goeree-Overflakkee feest gevierd, omdat het vierhon derd jaar geleden is ingeno men door de watergeuzen. Zo als in Den Briel werd de poort gerameid door Brielse geuzen. Een deel van de bevolking ging gekleed in 16e eeuwse kle dij. Na de inname ging het in optocht naar het gemeente huis. Evenals vier eeuwen ge-> leden is ook nu een stadhou der benoemd in naam van Willem van Oranje. Flitsen uit het buitenland BELFAST. De Britse staatssecre taris voor Noord-Ierland, William Whitelaw, heeft een beroep gedaan op protestanten en rooms-katholie- ken in Ulster, de wapens neer te leg gen en vredesonderhandelingen te openen. LOS ANGELES. Het hooggerechts hof van Californië heeft vrijdag de doodstraf die Sirhan Sirhan was op gelegd vooi* de moord op senator Ro bert Kennedy in 1968, veranderd in levenslange gevangenisstraf. DRIEBERGEN, 17-6. De contact- raad van de drie confessionele par tijen (KVP, ARP cn CHU) heeft za terdagmiddag overeenstemming be reikt over de te volgen koers by de samenwerking van deze drie partij en. De Contactraad richt zich op de vorming van één partij, waarin christenen en niet-christenen zich kunnen herkennen. De Contactraad - het gespreksor- gaan van de drie partijen - heeft voorgesteld tot instelling van een bestuursorgaan, dat aan de verdere ontwikkeling op de weg naar één partij leiding kan geven. Ook is de partijen in overweging gegeven voor de verkiezingen van 1975 mét één lijst uit te komen, hetgeen ook één fractie betekent in beide Kamers der Staten-Generaal. ZIERIKZEE, 17-6. Dc Zierikzeese mevrouw N. Moermond smaakte het genoegen dezer dagen het bericht tc ontvangen dat een door haar inge zonden foto. gemaakt op een zoge naamde „Dolle DAF-Dag". in aan merking kwam voor beloning. Er waren voor deze fotowedstrijd van Van Doornc's Automobielfabrie ken N.V, tc Eindhoven veel inzen dingen, waaronder heel wat grappige en originele opnamen. De prijswinnende foto van mevr. Moermond. Laan van St. Hilaire 7. waarvoor haar dezer dagen een prijs zal worden overhandigd door de DAF-distriktsmanager in dit rayon, staat hierbij afgedrukt: de molen van Dreischor met daarbij een groepje vrolijke jeugd en natuurlijk „de" auto. uiteraard een belangrijk begrip in deze wedstrijd. Verhoging van de minumumprijs van de mosselen van f 13,- tot f 15,- achtte de Zevibelvoorzitter noodza kelijk, zeker nu ook de pachtprijs van de mosselpercelen in de Wad denzee met 67 procent werd ver hoogd. „Hearings"' Met voldoening zag hij terug op de „hearings" door Zevibel in 1971 georganiseerd om de problemen van de mossel visserij, in verband met de Grevelingenafsluiting onder de aan dacht te brengen, terwijl hij een Vis serijdag in 1972 te organiseren onder auspiciën van de Ned. Vissersbond in het vooruitzicht stelde. Jaarrekening 1972 en begroting 1973 werden goedgekeurd. De be stuursleden B. W. Schot, Zierikzee en Fh. Sinke Yerseke werden her kozen. SCHIPHOL, 18-6. Als alles mee loopt zal de weg- en spoortunnel on der het Kanaal tussen Engeland en Frankryk in 1980 gereed zyn en dan zal wellicht ook dankzy een nieuwe ophanging van de wagons op dc as sen de snelheid der treinen op de normale rails kunnen worden opge voerd tot 200 km per uur. Dit zou betekenen, dat een trein reis van Londen naar Parijs binnen circa 2 xk uur zou kunnen worden af gelegd. Met dit nieuws is staatssecretaris Kruisinga van verkeer en waterstaat zondagmiddag teruggekeerd van de in Londen gehouden halfjaarlijkse vergadering van de C.E.M.T. de Con ferentie van Europese Ministers van Transport, waaraan 18 landen plegen deel te nemen. WASHINGTON. Ex-vicc-prcsident Hubert Humphrey zal de komende dagen een felie campagne voeren om te voorkomen dat senator McGovern op de komende conventie van de de mocratische party al bij de eerste stemming tot democratisch presi dentskandidaat wordt aangewezen. WASHINGTON. President Nixon heeft er bij het Congres op aange drongen het Amerikaans-Russische akkoord inzake beperking van de strategische bewapening (Salt) vóór 1 september a.s. te bekrachtigen, op dat in oktober de volgende fase in de onderhandelingen met de Russen kan beginnen. MONTEVIDEO. Het r.k. episco paat van Uruquay heeft het geweld als gevolg van activiteit van de Tu- pamaros veroordeeld, maar ook ge protesteerd tegen de marteling van politieke en andere gevangenen. SAARBRÜCKEN. De Westduitse verkeersvliegers doen niet mee met de staking die de Internationale bond van verkeersvliegers (Ifalpa) heeft georganiseerd voor hedén- maandag, om te protesteren tegen vermeende laksheid van regeringen bij het optreden tegen vliegtuigka pers. BARCELONA. In Barcelona is de Catalaanse schrijver Eliseo Bayo op gepakt, aldus is uit welingelichte bron vernomen. WASHINGTON. De Amerikaanse Senaat heeft besloten tot het einde vari volgend jaar éénderde van de begroting van de Verenigde Naties te blijven fourneren. SANTO DOMINGO. In de Domi nicaanse republiek zyn zeventien mensen om het leven gekomen door wateroverlast als gevolg van hevige stortregen. Behalve vermisten zijn er twee duizend mensen die door het water van de buitenwereld zijn afgesne den. VATICAANSTAD. Paus Paulus heeft de Nederlandse mgr. Herman F. M. Munninghoff benoemd tot bis schop van Djajapoera in West-Irian. DODELIJKE ONGELUKKEN VENLO. Bij het oversteken van de Pontanusstraat te Blerick is de 8-jarige Mathias Ves'tjens in zijn woonplaats door een personenauto overreden. De jongen werd bij de botsing zo zwaar gewond, dat hij enkele ogenblikken later is overle den. HUIZEN. In het stads- en acade misch ziekenhuis in Utrecht, waar heen hij vanuit het St. Jans zieken huis in Laren was overgebracht, is de 59-jarige heer A. Vos overleden. De heer Vos werd in de nacht van woensdag op donderdag op de Gooi land weg in zijn woonplaats Huizen geraakt door een auto die hem in haalde. SOISSONS, 18-6, Zeker 62 mensen z(jn omgekomen en zeker 86 gewond geraakt toen twee passagierstreinen die uit tegengestelde richting kwa men, vrijdagavond laat bij Vierzy in het Noordfranse departement Aisne, op het puin inreden, dat afkomstig was van een gedeeltelijk ingestorte spoorwegtunnel. Hoewel de oorzaak van de botsing nog niet bekend is, verklaarden brandweerlieden die zich een weg baanden door een muur van ver wrongen staal en gesteente in het midden van de tunnel, dat het vrij wel zeker is dat het plafond van de ongeveér anderhalve kilometer lan ge tunnel is ingestort voordat de treinen aankwamen. De -voorste rijtuigen van de twee treinen vlogen op elkaar en drongen drie meter in het plafond van de tunnel. De treinen onderhielden de ver binding Parijs-Lion. Gewoonlijk rei zen er weinig passagiers op deze lijn. Er heerstè een verstikkende atmo sfeer in de oude spoorwegtunnel, waar de treinen halverwege op el- ROERMOND. Op een akker bij het dorp Ospel (gem.) Nederweert is de 38-jarige landbouwer P. Heekers uit Ospel verongelukt. Hij raakte door nog onbekende oorzaak be kneld tussen een door hem bestuur de tractor en een daarachter gekop pelde meststrooier. MUSSELKANAAL. In Musselka- naal' is de 17-jarige R. M. Vos bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. De jongen reed de School straat in zonder op het naderend verkeer te letten. Hij werd gegrepen door een personenauto. WIJK BIJ DUURSTEDE. In de gemeente Maurik (in de buurt van Wijk bij Duurstede) is de 34-jarige mevr. G. Smits-Pitloo uit Rijswijk (N.B.) bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. Zij reed op haar bromfiets op een voorrangsweg, maar werd geschept door een perso nenauto. ROTTERDAM. De 38-jarige Ita- liaaanse chauffeur R. is in hét Dijk- zigtziekenhuis in Rotterdam overle den aan ernstige inwendige kneu zingen die hij woensdagmiddag op liep toen hij bekneld raakte tussen een stilstaande oplegger en een ach teruitrijdende vrachtauto. ROOSENDAAL. De 19-jarige J. J. A. Habets uit Roosendaal is in een ziekenhuis te Roosendaal overleden. Hij werd in de nacht op de Roosen- daalse weg door een personenauto aangereden, nadat hij op zijn brom fiets een rijwielpad af en de rijweg opgereden was. WAGENINGEN. In hét ziekenhuis in Wageningen is de 17-jarige Mar- tinus van de Berg uit Eist overleden aan verwondingen die hij vrijdag avond opliep toen hij als bestuurder van een bromfiets op de Veerweg werd aangereden door een motorrij der uit Randwijk. UTRECHT. In IJsselstein is een auto uit de bocht gevlogen en 'tegen een boom gebotst. Een van de inzit tenden, de 18-jarige H. van Arkel uit Montfoort, was op slag dood. De 22-jarige bestuurder, werd licht ge wond, een derde inzittende, H. van Duren uit Linschoten, is met zware verwondingen in een ziekenhuis op genomen. Zware tol in 6 E.E.G.•landen SCHIPHOL, 18-6. Het wegver keer heeft in 1970 binnen dc zes EEG landen tezamen 50.000 doden geëist: 20.000 in Duitsland, 15.000 in Frank rijk, 10.000 in Italië en 5.000 in de drie Benclux-landen. Dit staat in een rapport, dat door een speciale werkgroep ir an de C.E.M.T. (Conferfentie van Europese Ministers van Transport) is uitge bracht. Op de halfjaarlijkse verga dering van 18 Europese ministers, die in de afgelopen week in Londen is gehouden, is dit rapport over de ver keersonveiligheid diepgaand bespro ken. Voor Nederland nam staatsse cretaris Kruisinga aan de vergade ring deel. By zyn terugkeer op Schiphol decide dr. Kruisinga zondag mede, dat het rapport vier voornaamste oorzaken opsomt: 1) het niet verle nen van voorrang; 2) onverantwoord inhalen; 3) onverantwoorde snelheid cn 4) alcoholgebruik. Duitsland drong er in dit verband op aan dc veiligheidsriemen in auto's internationaal verplicht te stellen. Dit is naar bekend in Nederland reeds het geval. Ook is voorgesteld een gedifferentieerd systeem uit te werken van niet alleen maximum, doch ook minimum snelheden, in een drietal categorieën. 'kaar botsten. Later werd een lucht pomp geïnstalleerd die de dichte stofwolken verdreef. De minister van vervoer Jean Cha- mant, die de plaats van het ongeluk bezocht, verklaarde nog nooit zo'n verschrikkelijk schouwspel te heb ben gezien. Tussen de hopen verwrongen staal zaten nog steeds overlevenden be kneld. De voor een deel afschuwe lijk verminkte lijken zijn naar een ziekenhuis in Soissons overgebracht. De reddingsploegen kunnen geen gebruik maken van elektrische ap paraten wegens het gevaar van ex plosies en instortingen. Verkeerde tunnelbuis ingereden: Dode en zes gewonden It AREND RECHT, 18-6. Een auto, die de verkeerde buis van de Heine- noordtunnel in de wegverbinding Rotterdam-Zeeland onder Baren- drecht was ingereden, is bij de uit gang van de tunnel frontaal op een tegenliger gebotst. Door dit ongeval, dat om vijf over één in de nacht van zaterdag op zon dag gebeurde, is de dertigjarige me vrouw C. Visser uit Hasselt (Over ijssel) om het leven gekomen. Zij overleed in een ziekenhuis. Vermoe delijk was zij de bestuurster van de verkeerd rijdende auto. Haar passagiers, de heer en me vrouw Borglo uit Hasselt en hun ba by, werden allen gewond. Ook alle drie inzittenden van de andere auto, de heren M. Bezeij en N. J. Kimmel uit Oud-Beijerland en mej. W. C. Notenboom uit Numansdorp, werden gewond. Mevrouw Borglo en de heer Bezeij zijn er zeer ernstig aan toe. De gewonden zijn naar een zie kenhuis gebracht. In de loop van zondag is ook mevr. Borglo overleden. Jongeman na druggebruik overleden HEUSDEN, 18-6. Zondagmiddag om half één werd op zijn slaapkamer de 20-jarige S. D., in Heusden dood aangetroffen, door zijn ouders. Een dokter werd gewaarschuwd, deze wilde echter geen doodsoorzaak af geven zonder er de politie in te ken nen. Het parket uit Den Bosch, con stateerde dat de knaap overleden was door overmatig druggebruik. Aanpassing agrarische Ionen DEN HAAG, 17-6. In de land- en tuinbouw, de pluimveehouderij, de bloemkwekerij en het griend- en rietbedrijf zullen de tijdlonen en va kantiebonwaarden op deze datum met 3% procent worden verhoogd. Voor de sector landbouwambachten bedraagt de verhoging 3 procent. ZIERIKZEE De Blauwe Zöne Van politiczydc maakt men er op attent, dat de (lange) waarscliu- wings - cn „inschiet" - periode ten aanzien van de ingestelde blauwe zöne thans voorbij is. Alle voorzieningen zyn getroffen. Het publiek is in het bezit van par- keerschyven cn de blauwe marka- ties z(jn uiterst scherp cn duidelijk aangegeven (blauwe steentjes), zodat dc tijd thans rijp is „dc zöne" se rieus te nemen, hetgeen impliciet het rislko Inhoudt van verbalisering indien het publick zich niet aan dc regels houdt. De Avondvierdaagse Dc volgende groepen (naast dc in- dividuclen) nemen deel aan de Zie rikzeese Avondvierdaagse, die heden (maandag)-avond van start gaat. De aangegeven volgorde is ook die van dc opstelling: VLISSINGEN, 17-6. Dc Zeeuwse vissers moeten zo spoedig mogelijk met wetenschapsmensen om dc tafel gaan zitten om dc mogelijkheden voor dc visserij na de afsluiting van dc Oosterschelde tc onderzoeken. Dit heeft drs. A. G. U. Hilde- brandt, hoofd afdeling Visserij van het Landbouweconomisch Instituut zaterdag in Vlissingen verklaard op dc jaarvergadering van Zevibel, de Zeeuwse Vereniging voor Visserij- belangen. Het ontbreekt aan samenwerking, dat kan een groot nadeel voor do visserij worden. Visser^ in dc het noorden hebben drie jaar gepraat om tot een structuurcommissie voor de Waddenvisserij te komen. U, hier in Zeeland, heeft geen drie dagen meer dc tijd om hetzelfde te doen voor de Zeeuwse visserij, aldus drs. Hildebrandt. Deze deskundige vroeg dc Zeeuw se vissers een commissie in te stel len die in overleg met Rijks- en Provinciale Waterstaat, biologen cn economen moet proberen maximale resultaten tc bereiken. „Als men uw problemen en mogelijkheden niet kent, kan men ook geen rekening met u houden". Zakclyk opstellen Voor de Zeeuwse visserij is hel z.i. nu in de eerste plaats van het groot ste belang zich nuchter, zakelijk en positief op te stellen. Laat de visse rij de kansen die er nu nog zijn, uit buiten. Drs. Hildcbrant acht het niet onmogelijk dat in zee voor dc Oos terschelde een interessant haf-ge bied ontstaat voor dc visserij en dc oester- cn mosselcultuur. De moge lijkheden moeten grondig worden onderzocht en dit kan alleen door samenwerking van vissers met des kundigen. Maandag 19 juni Zierikzee Havenplein, 18.45 uur, start Avond vierdaagse. Dinsdag 20 juni Zierikzee R.K.-Centrum, Mosselstraat, 7.30 uur, vergadering U.V.V. Havenplein, 18.45 uur, start Avond vierdaagse. Woensdag 21 juni Zierikzee Havenplein, 18.45 uur, start Avond vierdaagse. Scharendykc Ned. Herv. kerk, 7.45 uur, zangavond bij gelegenheid van het 25-jarig be staan van „Sursum Corda". Donderdag 22 juni Zierikzee Havenplein, 18.45 uur, start Avond vierdaagse. „Mondragon, 10.30 uur, vergadering Kamer van Koophandel en Fabrie ken, voor M.- en N.-Zeeland. Dreischor „De Drie Schapen", 8.00 uur, Platte landsvrouwen Bond afd. Noordgou- we e.o. Vrijdag 23 juni Zierikzee Graanbeurs, 7.30 uur, ouderavond St. Willibrordusschool. Individuelen 8 en 15 km. G.v. Rust Roest, Zierikzee. C.N. School Scharendijke. Alg. Sportvereniging Brouwershaven O.L. School Nieuwe Boogerdstraat, Zierikzee. O.L. School Theo Thijssen, Zierikzee. Verkenners N.P.V. Westenschouwen. Welpen N.P.V. Zierikzee. Johan Louis de Jonge school Zierik zee. J. W. v. dé Doel school Zierikzee. Wandel vereniging Vierbannen te Nieuwerkerk. O.L. School Noordgouwe. St. Willebrordusschool Zierikzee. Sport vereniging Delta Sport Zierik zee. Sport vereniging Duiveland Ooster- land. RENESSE Scooter uitgebrand Zondag rond het middaguur raak te op de Dorpsring van Renesse, te genover het oude gemeentehuis, de scooter van J. R. uit Rottei'dam, waarschijnlijk door kortsluiting in brand. J. R. wist met zijn duo-pas sagier de naast een auto geparkeerd staande scooter nog naar een veili ger plaats te transporteren. De ge waarschuwde brandweer ging het vuur eerst mét kleine blusappara tuur te lijf, maar later moest toch de slang er aan te pas komen. Dit alles kon echter niet voorkomen dat de scooter volledig uitbrandde. De eige naar was niet tegen brandschade verzekerd. ELLEMEET Brand in woning Zaterdagmiddag omstreeks 3 uur brak brand uit in de woning van de heer Kr. aan de Burg de Bruijnstraat te Ellemeet. De brandweer van Scha rendijke was in korte tijd aanwezig. Het vuur bleek op de vliering van de woning te zijn ontstaan en had het dak reeds aangetast. Het meubilair was met vereende krachten reeds grotendeels uit de woning verwij derd. Al heel spoedig was de brand weer het vuur meester. De bewoners hebben tijdelijk onderdak gevonden in hét kamp van de Rijkswaterstaat aan de Moolweg te Ellemeet. BRUINISSE Opgewekt PTT-jubileum Het jubileum van dc heer YV. Ju- mclet, vrydag door hem temidden van zyn gezin en elders wonende kinderen gevierd is voor allen een onvergetelijke feestelijke dag gewor den. Het begon 's middags toen het hoofd van dc dienst in het district Schouwen-Duivcland, de heer H. van der Post de jubilaris dc gebrui kelijke enveloppe met inhoud over handigde en diverse feiten uit diens 40-jarige loopbaan memoreerde. Namens het personeel sprak dc heer Van Putten tc Nieuwerkerk, die zijn gelukwensen vergezeld liet gaan met iets voor één van de vele hob by's die dc jubilaris heeft. Als vriend sprak nog do heer De Vries, notaris uit Oude Tonge. 's Avonds trok op de receptie, een stoet dorpsbewoners en andere aan de stevig in dc bloemetjes gezette familie Jumclct (40 bloemstukken) voorbij, om zijn erkentelijkheid te tonen voor het dienstbetoon, dat nu eenmaal bij het brieven bestellen hoort, maar dat toch altijd met een gevoel van grote plichtsbetrachting was gedaan, Koningin naar Parijs vertrokken DEN HAAG. 19-6. Koningin Julia- na cn prins Bomhard zyn maandag morgen om 10.37 uur met hun gevolg met een Friendship van dc Konin klijke luchtmacht van Soestcrberg naar Parijs vertrokken, voor hel brengen van een vierdaags staats bezoek aan Frankryk. op uitnodiging van president en mevrouw Pompi dou.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 2