[KMfera] Geen verruiming van het aantal caravans in de boomgaarden Oplichterij via de telefoon 3 nieuwe kleuren: INGEZONDEN STUKKEN Vergadering Classis Zierikzee N.H. Kerk 609de Staatsloterij Gemeenteraad Westersciiouweii WESTERSCHOUWEN, 5-6. Met de door de raad vastgestelde en goedgekeurde Kampeerverordcning in de hand is het college van b. en w., bezig orde op zaken te stellen, inzake het plaatsen van caravans in dc boomgaarden en op boerderijen. Een zelfde kontrole gelijktijdig tce passen op de kampcerbedryven is nog niet mogelijk omdat de lan delijke richtlijnen nog niet door de minister zijn vastgesteld. Bij deze controle blijkt het dat er wel wat ruim gedacht is door ver schillende fruittelers inzake de toe gestane aantallen. Op late termijn zullen zeker enkele procesverbalen opgemaakt moeten worden, als de eigenaars niet goedschiks hun aan tal caravans tot het toegestane ge tal terug brengen. De heer A. D. Dalebout, had voor de rondvraag schriftelijk een vraag ingediend, of het college er alsnog toe kon overgaan het aantal van vijf caravans per ha met een n *>ximum van 25 per bedrijf wat verhogen kon, bijv. met 2 per ha. Nogmaals betoogde de voorzitter, dat dit getal in 1971 in overleg met diverse standorganisaties en de be trokken fruittelers gekozen is. Het zal voor de raad duidelijk zijn dat op de uitvoering van dit besluit kontro le moet zijn. Nood in kwekerkringen Men is er wel van overtuigd, dat de nood in de fruittelers kringen groot is, maar b. en w. blijven van mening, dat men de fruittelers niet kan redden met telkens enkele staanplaatsen meer toe te staan. In goed overleg zien verschillende te lers dat in, maar enkelen zullen he laas via de rechter tot de orde ge roepen moeten worden. Zou men oogluikend een groter getal caravans toelaten, dan ondergraaft de raad en b. en w. haar eigen positie en is de kans groot dat men blijvend kam- peerbedrijven gaat stichten op plaatsen waar het planologisch niet kan. De heer Dalebout was wel van me ning dat het gezag gehandhaafd moet worden, maar is dit gezag wel juist, was zijn vraag. „We zitten met nog steeds dalend grondwater en da lende fruitprijzen. Als men dan op de kampeerbedrijven ziet hoeveel daar staan op een kleine ruimte dan is het toch begrijpelijk dat de fruit teler meer wil." Richtlynen De voorzitter lichtte toe, dat con trole op de kampeerbedrijven zeker plaats zal vinden, zodra de minister de juiste richtlijnen hiervoor heeft vast gesteld. Advertentie 2 Alle drie even mooi ff Verkrijgbaar bij: Fa. Verschiere 6 Zn. Korte Sint Janstr. 16 Zierikzee - Tef. 2106 Voor 35 jaar NIEVWERKERK. De Chr. Meis jesvereniging „Manlui" alhier heeft in het afgelopen seizoen 93 kleding stukken vervaardigd, welke onder behoeftige ingezetenen worden ver deeld. ELLEMEET. Door bemiddeling van den agent der Arbeidsbemidde ling zijn drie landbouwers uit deze gemeente in Duitsland geplaatst bij 't landbouwbedrijf. Zij vertrekken za terdag a.s. RENESSE. Dal weer langzamer hand de zomer nadert, moge Inen op maken uit het feit, dat ons actieve muziekkorps „Luctor et Emergo", evenals vorige jaren a.s. zaterdag avond om acht uur zijn eerste con cert op de tent zal geven. ZIERIKZEE. De R.TM. organi seert. op 8 juni a.s. een goedkope reisgelegenheid naar Rotterdam, tot het bijwonen van den voetbalwed strijd Feijenoord-Arsenal. KF.RKWERVE. De collecte voor de zending heeft jl. zondag f 10,27 opge bracht. KERWERVE. Meldden wij enkele maunden geleden van een rooflusti ge hond. die een aantal kippen en konijnen buit maakte, thans verne men wij, dat het nog steeds niet is gelukt, den dader daarvan op te sporen. SEROOSKERKE. Dc g. Zakjes- collccte voor de zending heeft opge- f bracht een bedrag van f 4,24. Bij het uitgeven van nieuwe ver gunningen houdt men daar reeds re kening mee en gaat uit van te ver wachten bepalingen één sta-caravan op ongeveer 200 m2 met een maxi mum van 30 per ha, zodat ongeveer 40 procent van het terrein voor openbare voorzieningen beschikbaar blijft. Zodra hierover zekerheid be staat zal men met in achtneming van een overgangstijd zeker de be staande terreinen aanpassen aan de wettelijke bepalingen. Individueel kamperen Door het provinciaal bestuur Zee land zijn richtlijnen opgesteld voor het individueel kamperen, en deze zijn toegezonden aan de burgemees ter en wethouders van alle gemeen ten. Alle raadsleden ontvingen hier van een exemplaar, zodat ze kennis kunnen nemen van deze voorstellen. Het blijkt wel dat de fruitteeltbe- d rij ven als ze beoordeeld worden aan de hand van deze regeling er niet zo goed af zullen komen. B. en w. wilden deze richtlijnen niet in hun algemeenheid nog dit jaar geheel van toepassing verkla ren. Ze zijn te laat binnen gekomen. Wel willen zij voor het volgend jaar een regeling vast stellen. Om nu toch nog iets te kunnen doen voor de boerderijen, waarvan in heel en kele gevallen een vergunning voor drie, inplaats van voor twee cara vans afgegeven zou kunnen worden, vragen zij machtiging om indien mo gelijk dan deze regeling voor die be drijven voor dit jaar te kunnen toe passen. Voor 1973 De heer Lustig zag liever dat heel deze zaak pas in 1973 in een strakke verordening ondergebracht zou worden. B. en w. weten dan waar aan ze zich te houden hebben bij af gifte, maar er moet dan wel een be roep op de raad mogelijk blijven was zijn mening. Nu is het te laat. Ook de heer Kloosterman was voor een goede verordening en heeft reeds en kele punten waaraan een boerenbe drijf zou moeten voldoen samenge vat. De voorzitter wees er op dat het maar om enkele bedrijven zal gaan die aan de hand van de richtlijnen door het provinciaal bestuur gesteld zijn, die er nog een caravan bij zou den kunnen krijgen dit jaar. Tenslotte besloot de raad, dat in die enkele gevallen dit jaar vergun ning verleend zou kunnen worden, maar dat uitdrukkelijk gesteld moet worden, dat na oktober 1972 één ge heel nieuwe vast omlijnde verorde ning dient te worden opgesteld. Hoewel de raden van de gemeen ten dus zelf kunnen beslissen of in dividueel kamperen kan worden toe gestaan onder de bepalende richtlij nen, willen G.S. toch opgaaf van de gevallen, waarvoor een vergunning wordt afgegeven. De vergunning moet telkens voor een jaar geldig zijn en kan alleen benut worden tus sen 1 april en 1 oktober van dat jaar. Voor alles wil G.S. voorkomen dat er uit deze verordening langza merhand overal kampeerbedrijven zouden ontstaan. Strenge eisen Strenge eisen worden gesteld aan de beplanting om de bedrijven en de sanitaire voorzieningen, maar ook wat betreft de veiligheid van de kampeerders inzake het werken met landbouwwerktuigen e.d. Op een vraag van mevr. Fridc- richs-Landegent inzake de caravan- bezitters die, door uitvoering van de maatregelen in moeilijkheden komen als hun caravan verwijderd moet worden, meende de voorzitter, dat dit een vervelende zaak voor hen is. Maar dat de verantwoordelijkheid tenvolle ligt bij .de eigenaren van de bedrijven, die boven het toegestane getal deze mensen toelieten. Hij heeft zeker begrip voor deze mensen maar moet hier toch uitvoering ge ven aan een besluit dat genomen is. Uitdrukkelijk stelde de voorzitter tot slot van de bespreking, dat voqr wat betreft het individueel kamperen op de boerenerven er voor dit jaar, maar bij hoge uitzondering drie in plaats van twee caravans of tenten toegestaan kunnen worden. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND HEERLEN. De Tungelroyse beek en de Neerbeek in Midden-Limburg zijn ernstig verontreinigd door een giftig zuur dat uit een defecte in stallatie van „Zinc-Örganon" in Bu- del, een dochteronderneming van de Akzo, is ontsnapt. ZAANDAM. De metaalbond van het CNV en de industrie-bonden van het NKV en NW zijn pessimistisch ten aanzien van de werkgelegenheid bij de Zaanlandsche scheepbouw- maatschappij te Zaandam. ROTTERDAM. - Zakkenrollers hebben tijdens de Europa cupfinale vorige week in de Rotterdamse kuip zeker 21.000 gulden buitgemaakt. Bij de Maasstedelijke politie deden nog eens 21 gedupeerden aangifte van diefstal. Dat brengt het totaal op 66. Bij het bedrag is niet het geld meegerekend dat in treinen naar het stadion is ontvreemd. AMSTERDAM. De vereniging van M.O. studenten in Amsterdam „Hy dra" heeft in een nota haar bezwa ren uiteen gezet tegen de nieuwe le rarenopleiding. De vereniging acht deze opleiding formeel een experi ment met nog veel bezwaren en spe ciaal onduidelijkheden, omtrent de graden en de mogelijkheden voor de eerste graad. AMSTERDAM. De 56-jarige aan nemer J. Plaat uit Amsterdam is in de nacht in het water van de Oude zij dskolk in zijn woonplaats geval len en verdronken. TILBURG. De 67-jarige priester J.J. Vanheertum is in het St. Elisa- bethziekenhuis te Tilburg overleden. De priester, die rector van het be jaardentehuis in Eerde (gem. Veghel) was, is maandagavond in Schijndel met zijn bromfiets gevallen. AMSTERDAM. Sinds 27 maart is de 14-jarige Ronald Root uit Am sterdam spoorloos. Hij is 1,64 meter lang, van slank postuur, heeft een bol gezicht met blauwe ogen en lang sluik, lichtblond haar. NIEUW BUINEN. Dc 61-jarige G. Hoving is in zijn woonplaats Nieuw Buinen met zijn bromfiets tegen een stilstaande auto gereden en ter plaat se overleden aan de daarbij opgelo pen verwondingen. MAASTRICHT. Leden van de open kerk in Limburg zijn een brief actie begonnen, om paus Paulus te bewegen een einde te maken aan het conflict tussen de nieuwe bisschop van Roermond mgr. Gijsen en een groot deel van zijn priesters en veel gelovigen. De actie bestaat uit het overschrijven van een brief die naar de paus moet worden gestuurd. HOEVEN. De volkssterrenwacht Simon Stevin heeft van het Prins Bernhardfonds f 40.000 gekregen. Van het geld zal een zonne-obser- vatorium worden gebouwd, bestaan de uit een spiegelstelsel, waarmee het beeld van de zon met behulp van een lenzenstelsel op een scherm ge projecteerd kan worden. i1 TEL AVIV, 7-6. Een bank in t' Tel Aviv heeft zich laten op- l' lichten voor een bedrag van 115.000 gulden door twee jon- i' gemannen die uiterst bedre ig ven zijn in het gebruikmaken I1 van de telefoon. De zaak begon a/gelopen vrijdag onschuldig in een bankfiliaal in de buitenwijken van Tel Aviv. Een van de 1 mannen opende er een reke- J; ning en stortte er een bedrag Jl van 150 gulden op. Zondag- ll morgen constateerde de direc teur van het filiaal dat zijn te- lefoon defekt was en waar schuwde de technische dienst van de PTT die zijn klacht (i noteerde. In werkelijkheid ,i teas de telefoonlijn omgescha- ,i keld en werd ze bezet door een van de oplichters. Ondertussen maakte de an- 4 dere oplichter een toernee langs de bijkantoren van de bank in geheel Tel Aviv om d vrij grote cheques te verzilve- 4 ren. Elke keer belde het kan- 4 toor het bankfiliaal waar de i rekening was geopend om te i zien of de cheques gedekt wa- i ren en de medeplichtige op- 11 lichter gaf via de omgescha- 1 kelde telefoonlijn alle beno- i1 digde waarborgen. De specta- 1 culaire oplichterij werd pas 1 ontdekt toen de cheques in het i1 oorspronkelijke bankfiliaal i1 aankwamen. SCHIJNDEL. In het ziekenhuis te Raamsdonkveer is de 73-jarige P. Groenenveld uit Almkerk (NB) overleden aan de gevolgen van een verkeersongeluk. De man werd op 31 mei gegrepen door een auto toen hij per fiets een weg in zijn woonplaats overstak. AMSTERDAM. De vrouw wier stoffelijk overschot uit de Lemaire- gracht in Amsterdam west werd ge haald, is geïdentificeerd. Het bleek de 71-jarige weduwe A. M. de Vries-Cornelissen uit de Mar- nixstraat in de hoofdstad te zijn. Flitsen uit hel buitenland PARIJS. Voor de vyfde maal in vjjf weken heeft de Vietcong dins dag van de Verenigde Staten geëist naar de conferentietafel terug te ke ren om donderdag de onderhande lingen over een vreedzame regeling van de oorlog te hervatten. PORDENONE. Een officier van piket die in een kazerne in het Ita liaanse Pordenone een onderzoek in stelde naar een electriciteitsstoring, heeft in de wapenkamer een lading TNT met lont gevonden. In de ka zerne verblijven tweeduizend mili tairen. BAGDAD. Twee Iraakse staats commissies bestuderen op het ogen blik de schadeloosstelling die aan de Iraq Petroleum Company dient te worden betaald voor de nationalisa tie van haar activa in Irak, zo heeft het Iraakse staatsbureau bekend ge maakt. FRANKFORT. In Frankfort staat een ambtenaar van het O.M. in deze stad terecht die zich lucratieve bij verdienste had verworven door in beslag genomen verdovende midde len en pornografie niét te vernieti gen maar te verkopen. ATHENE. Griekenland heeft be kend gemaakt, dat het diplomatieke betrekkingen aangaat met de Chine se volksrepubliek. In een officiële bekendmaking heet het, dat Grie kenland Peking erkent als de enige wettige regering van China. BEIROET. Irak hoopt ondanks de aankondiging van wettelijke maat regelen door de Iraq Petroleum Company 'tegen een ieder die olie van die genaaste onderneming koopt, uit het buitenland aanbiedingen te ont vangen voor de olie uit de velden die het vorige week heeft genationa liseerd. WASHINGTON. De Amerikaanse minister van defensie Meivin Laird heeft de leden van hét congres op nieuw dringend verzocht de noodza kelijke fondsen beschikbaar te stel len voor de bouw van een nieuwe serie kernonderzeeboten. NEW YORK. Libanon heeft bij de V.N. geprotesteerd tegen drie schen dingen van zijn luchtruim door Is raëlische vliegtuigen op 5 juni. Het heeft geen bijeenkomst van de Vei ligheidsraad gevraagd. BRUSSEL, 7-6. Het „Europees coördinatiecomité tegen de vogel vangst" heeft opnieuw een protest laten horen tegen dc vogelvangst, zoals die nog steeds in Belgic plaats vindt. Het protest is gestuurd naar dc Belgische minister van landbouw, Tindcmans. CAIRO. Wcst-Duitsland en Egypte hervatten hun diplomatieke betrek kingen nadat deze zeven jaar gele den werden verbroken, aldus is uit welingelichte kringen in de Egypti sche hoofdstad woensdag vernomen. RECHTSZAKEN Foute medicijn AMSTERDAM, 7-6. Dc officier van justitie bij dc rechtbank in Am sterdam heeft woensdag een weck voorwaardelijke hechtenis geëist te gen de 31-jarige voormalige apothe kersassistent Anne S. uit Amster dam wegens het op ..grove onvoor zichtige wijze" bereiden van een re cept. waardoor ccn 5-jarig jongetje kwam tc overlijden en zijn 4-jarig zusje enkele woken in een zieken huis moest worden behandeld. CJV-kamp Zierikzee Zaterdag 27 mei j.l. vond de offi ciële opening plaats van het nieuwe CJV-kamp aan de Rampweg te Re- nesse. Velen waren hiervan getuige en de mogelijkheid om het geheel te bezien was dan ook beperkt. Andere belangstellenden werden door de slechte weersomstandigheden weer houden aanwezig te zijn. Op veler verzoek willen wij dan ook zaterdag a.s. op 10 juni, 's mid dag van 4 tot 8 uur, open huis hou den, voor ieder die interesse heeft voor hetgeen 150 CJV-jongeren heb ben opgebouwd. Het is beslist de moeite waard Van harte welkom zaterdag a.s. Het bestuur van de stichting CJV-Kamp Zierikzee. Geachte redaktie, ZIERIKZEE, dinsdagmiddag 6 juni 1972, 4.15 uur. Oorlog op de Appelmarkt? Wel nee er kwam „maar een stuk pand" naar beneden. Eindelijk is gebeurd wat we allen allang verwachtten. Onder oorver dovend geluid, gekraak van vele panden aan de Appelmarkt is een gedeelte van het voormalige pand De Gruyter onder bouwwerkzaam heden ingestort. De ellende en rommel in de aan grenzende en tegenoverstaande hui zen en winkels is groot, scheuren in muren, deui-en die niet meer sluiten, stukken steen vielen naar beneden. Het stof zit overal, het is niet meer te overzien, maar wat erger is, is het gevaar dat aan dat instorten was verbonden, de jongens die er werk zaam zijn, hadden bedolven kunnen worden. Waarom mag in een hoofdstraat van Zierikzee, waar het toeristen seizoen voor de deur staat gesloopt en gebouwd worden, zonder eerst de twee betreffende panden met een houten stellage af te schutten? In het treffen van maatregelen zijn gemeentewerken en eventueel anderen die voor veiligheid behoren te zorgen, toch behoorlijk in gebre ke gebleven. Gaat nu het behouden van een monument vóór gevaar van mensen, onbegrijpelijk. Verschillende bewoners uit de straat hebben weken geleden, toen de straat werd overspoeld door stof," gemeentewerken gebeld dat het zo niet langer kon, ook voor de win kels niet, (men zag sommige dagen geen klant) toch is toen nog geen maatregel genomen om de boel goed af te sluiten. Ik verwijt de bouwondernemers en slopers niets, want iedereen kan begrijpen dat het verschrikkelijk moeilijk is zulke oude panden te moeten slopen, waarvan een gedeel te moest blijven staan, maar ik wil graag weten wat gaat er verder ge beuren. De mensen gaan de Appel markt voorbij, en dat is voor alle be drijven die daar gevestigd zijn een grote strop! Ook toeristen en dagjes mensen zijn we kwijt. Ze vluchten de straat uit voor stof en rommel. Gaarne zagen de buurtbewoners dit stuk geplaatst met tevens de vraag wie er voor alle schade aan sprakelijk is en wanneer de straat weer veilig open kan! De gezamenlijke bewoners van de Appelmarkt P.S. Ie. In nader overleg met de buurtbewoners: Wij eisen dat de straat weer volledig opengaat (bin nen 1 a 2 dagen) en dat het puin aan de achterzijde moet worden afge voerd, anders zitten wij er nog we ken mee! KERKNIEUWS ZIERIKZEE, 5-6. De classicale vergadering van Zierikzee der Ne derlands Hervormde Kerk hield de voorjaarsvergadering, die* nadat ge zongen was, Psalm 68 12. door dc pracses ds. J. van der Schee werd geopend naar aanleiding van een door hem gelezen schriftgedeelte Zach. 8 20-23. In de vakature ds. H. Ommering werd als primus afgevaardigde naar de vergadering van de P.K.V. be noemd ds. J. Geers, Dreischor, ds. Jac. van den Berg, Scharendijke werd in de vakature ds. Feunekes benoemd tot secundus afgevaardigde naar diezelfde P.K.V., waarna da. Van Leeuwen tertius afgevaardigde werd en verklaarde dit ook te wil len blijven. Ds. G. J. Voortman, Oud Vossemcer werd benoemd tot secun dus visitator provinciaal, de heer J. Moerland, St. Philipsland neemt dc plaats in van zijn plaatsgenoot J. Rijstcnbil als tertius lid van het breed moderamen van de classis. Na een verslag van enkele P.K.V.- vcrgadcringen.en opmerkingen over hel visitatierapport kwam na dc pauze het synodale geschrift over het Avondmaal aan de orde. Inleiders Inleiders waren ouderling Joh. Dorst uit Zierikzee, die ccn visie gaf op de viering van het Heilig Avond maal in dc kerken der Reformatie, zoals die tot voor kort gebruikelijk was en zoals die ook in het geschrift van de Synode op een bepaalde ma nier werd aangegeven cn ds. J. Geers, Dreischor, die dc viering meer zag als ccn „maaltijd", die dus loskoppeling van Avondmaal en het doen van openbare belijdenis een vanzelfsprekende zaak vond cn meer het blijde karakter van deze gebeur tenis, in hel licht van een bepaalde bijbeluitleg naar voren bracht. Een forum werd gevormd door de In de pers staat: de heer Deurloo heeft geen schade en de buurtbewo ners dan? Tellen die niet mee? Di verse schades aan panden en haast geen verkoop meer in de straat! De bejaardenreis De bejaarden uit Zierikzee. Maakten een onvergetelijke dag mee, Op 't Havenplein saam gekomen. Zag men weldra ieder op zijn plaatsje tronen. Door de bui-gervader uitgeleide gedaan. Vingen we om 8 uur de reis aan. We reden over dammen, bruggen en onder tunnels door. De chauffeur lichtte ons hierover duidelijk voor De eerste pleisterplaats was Kinderdijk. Wat is dat dorp een molens rijk. Met het middaguur in Rhenen aangekomen. Hebben we bezit van de dierentuin genomen. Het was daar om te gieren. Wat een grappige dieren. We zagen daar heel grote apen. Maar ook kleine knapen. Dat ze „tot onze familie behoren". Kon ons nu niet zo bekoren. Verder papegaaien in velerlei kleuren. Leeuwen, die je wilden verscheuren. Een kleine geit die stond te slapen. Lama's die je begapen. En dan ook nog giraffen. Die met hun lange halzen stonden te blaffen. Allerlei soorten beren. Die men zo prachtig zitten kan leren. Verder, zebra's, flamingo's en olifanten met lange slurven. Dan was het even oppassen want ze durven. En wat een dolfijn al niet kan. Daar waren we allen getuige van. Had het vrouwtje niet altijd trek in zingen. Ze toonde zich een pikeur in springen. En voetballen dat ze kunnen. Het is maar dat Ajax ze geen plaatsje gunnen. Ze maken daar ook heerlijk eten. Ieder heeft zijn buikje rond gegeten. Er waren weieens kleine voorvallen. Maar nimmer ongevallen. Eén dame kwam het duur te staan. Ze klampte steeds de ober aan. Bestelde dan weer een glaasje nat. Maar het vloeide steeds in het verkeerde gat. Het eiste wel veel geduld. De buurvrouw en het glas kregen de schuld. Verder was het lachen, praten, zingen. Dansen, springen, maar ook nuttig trimmen. En ook in de rij staan voor 't toilet. Dat gaf vaak nog de meeste pret. Het laatste traject kwam de burgemeester ons nog vergezellen. Maar een ongelukkig telefoontje kwam vertellen. Dat de Appelmarkt dreigde in puin te gaan. Toen was het helaas met zijn komst gedaan. In Zierikzee aangekomen. Heeft „Kunst en Eer" ons zingend en trommelend meegenomen. Naar 't Havenplein, voor het laatste ballet. Dit was dan het einde van de pret. De begeleiders kregen van de bejaarden tot besluit. Een bloemetje en hiermee is mijn verhaaltje uit. Zierikzee, 6 juni 1972 Een begeleidster genoemde inleiders en de heren ds. Van der Linden, St. Philipsland en ouderling Van Mourik, Nieuwerkerk. Over de Gezinscommunie en het voor en tegen daarvan ontstond een levendige discussie. Waarderende afscheidswoorden werden gesproken aan het adres van ds. Van der Linden, door de praeses. Ds. Van der Linden heeft een beroep naar Dirksland aangenomen en komt daardoor in een andere classis te recht (Brielle). De vergadering werd met gebed door ds. Geers gesloten. Ned. Herv Kerk Aangenomen naar Vaassen (tocz.) C. J. Baart tc Raamsdonkveer. Bedankt voor Assen Ph. J. Stout- jesdijk te Hellendoorn; voor St. Ja- cobi-Parochie en Wier J. Rienstra te Ruurlo (nadere beslissing); voor IJs- selmuiden W. Verboom te Benschop. Geref. Kerken Aangenomen naar Aruba (Ncd. Prot. Gem.) A. C. Bronswijk, gods dienstleraar tc Breda. Geref. Kerken Vrijgemaakt Examens: Aan dc Theol. Hogc.- school tc Kampen zijn geslaagd voor het kandidaatsexamen theologie dc heren C. v. d. Ber, Noordcndijk 443 te Dordrecht, P. F. Lameris, Van Hasselstraat 28 te Kampen Cn C. Stan. Tamboerlaan 277 te Hooge- vecn. Collecteopbrengsten Hervormde gemeente Oostcrland In de maand mei werd in de Ned. Herv. Kerk alhier gecollecteerd: voor de kerkvoogdij: f 690,65; voor dc diaconie f 230,22; voor de centrale verwarming f 172,0?; Pinkster/en dingscollecte f 360,99. Advertentie Derde klasse 7 juni 1972 zijn gevallen op nummers eindigende op: 1 33 67 77 67-) 62 132 933*) 368 zijn gevallen op nummers eindigende op: 5149 077855 079526 093020 063270 012444 066574 035813 045107 068971*) Een exlra prijs van 250.000.is gevallen in serie V op nummer: 089911*) een een troostprijs van 4.000,— op nummer 089911*) van elk van de andere series. Een extra prijs van 500.000.— is gevallen in serie A op nummer: 041247 en een troostprijs van 5.000,— op nummer 041247 van elk van de andere series. Attentie: Op een met een gemerkt nummer Is ook nog één van dc andero prijzen gevallen. Prijzen van 25,- Prijzen van 50,- Prijzen van 50,- Prijzen van 50,- Prijzen van 50,- Prijzen van 100,- Prijzen van 200,- Prijzen van 400,- Prijzen van 1.000,- Prijzen van 2.000,- Een prijs van 5.000,- Een prijs van 5.000,- Een prijs van 5.000,- Een prijs van 5.000,- Een prijs van 5.000,- Do prijs van 10.000,- De prijs van 25.000,- De prijs van 50.000,- De prijs van 100.000,- is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer:

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4