ERIC DE NOORMAN Geslaagd hippisch streekconcours in „Boeyes Bos" te Burgh Het spoor van het zivaard STREEKNIEUWS Wat biedt de BEELDBUIS? .t-v. i -'J %j-, Vaandel voor L.R.V. „Westelijk Schouwen" BURGH, 2-6. Na het eerder dit jaar te Schuddebeurs succesvol verlopen streekconcours werd j.l. zaterdag in Boeyes-Bos te Burgh door de landclyke rijverenigingen „Schouwse Ruiters" en „Westelijk Schouwen" voor de twee de maal een streekconcours georganiseerd. Hoewel de prestaties over het geheel genomen iets lager lagen dan te Schuddebeurs kan ook deze maal van een geslaagd optreden van de amazones en ruiters van „Schouwse Rui ters" en „Westelijk Schouwen" worden gesproken. Voor de aanvang van het middagprogramma werd door de voorzitter van „Westen-Schouwen" de heer N. Beije een woord van welkom gesproken waarbij hy zich in het byzonder richte tot de juryleden, de heren A. J. Priester, Kortgene, Jac. de Fieter, Axel en J. J. Hokkc, Kloosterzande, de landelijke rij vereniging „Schouwse Ruiters", de leden van de jeugdsociëteit „Big S", die de consumptietent op het terrein verzorgden en de aanwezige toeschouwers. Vaandel voor Westelijk Schou wen". Ontwerpster en maakster bie den de voorzitter de heer N. Beije het nieuwe vaandel aan. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). De nog jonge vereniging „Weste lijk Schouwen" kreeg hierna een vaandel aangeboden hetgeen ontwor pen was door mej. Silvia Müller en vervaardigd door mevr. Lidia Klop- Steendijk. De voorzitter toonde zich hiermee bijzonder verrast en blij. Beide dames bracht hij dank voor de door hen geleverde prestatie waar aan zij ongetwijfeld vele uren heb ben besteed. Het programma werd 's morgens geopend met de viertallen waarbij het pony-viertal van de „Schouwse Ruiters" met 6.1 pnt op de eerste plaats beslag legde voor de paarden van de Schouwse Ruiters, 5.85 pnt en derde Westelijk Schouwen, 5.59 pnt. Bij de dressuur voor paarden klasse L 1 werd B. Bevelander op Tampy eerste met 95 pnt; 2e B. Goudswaard op Cupido, 88 pnt; 3e A. J. Hanse op Jordan, 87 Vz pnt. Bij de individuële dressuur voor pony's legde L. Bevelander op Prins, met 6.43 (klasse L 1) beslag op de eerste plaats; 2e H. Krijger, Lydia, 6.16 pnt (klasse B 1); 3. H. Bremer, Danny, 6.16 pnt (klasse B 1); 4. E. v. Oeve- ren, Silvera, 6.14 pnt (klasse B 2); 5. J. v. d. Velde, Prescot, 5.7 pnt (klasse L 1); 6. J. de Reus, Fairy, 5.46 (klasse L 17. M. A. Kristelijn, Fran- chie, 4.75 pnt (klasse B 1). Bij de Caprilli proeven ging de eerste prijs naar N. Beije op Dandy met 95 pnt; 2e J. C. Prince, Monsigneur, 90 pnt; 3e H. Kooman, Lex, 90 pnt. Bij het nummer individuele dres suur paarden klasse B 1 en B2 ging de eerste prijs naar C. Stouten op Nelson (klasse B 2) met 6.92 pnt; 2e H. Kooman, Lex, 6.57 pnt (klasse B 2); 3. mevr. Krabbe-Fierens, Bian- ca, 6.57 pnt (klasse B 2); 4. mej. Rött- ger, Helga, 6,5 pnt (klasse B 2); 5. P. Custers, Daquera, 6.43 pnt (klasse B 1); 7. J. Bevelander, Bento, 6.29 pnt (klasse B 2). In het middagprogramma werd er gestart met het nummer B springen voor pony's waarbij J. de Reus op Fairy C als enige deelnemer het par cours mei 3 strafpunten ruim binnen de vastgestelde tijd aflegde. Bij het nummer Klavertje drie voor paarden en pony's ging de eer ste prijs naar het le team van Wes telijk Schouwen met de ruiters R. v. Iersel, C. Smeets en N. Flikweert; 2. Westelijk Schouwen II met H. Kooman, T. Hanse en E. Röttger; 3. Westelijk Schouwen III met A. Bakker, P. Custers en J. L. Hanse; 4. Schouwse Ruiters met C. Stouten, B. Bevelander en mevr. Krabbe- Fierens; 5. Pony's Schouwse Ruiters met J. v. d. Velde, J. de Reus en E. van Oeveren. Het B springen voor paarden werd gewonnen door C. Stouten op Nelson voor B. Bevelan der op Tampie. De Tally Ho voor pony's werd gewonnen door H. Krij ger, 2e L. Bevelander; 3. E. van Oe veren; 4. H. Bremer en 5. M. A. Kris- teleijn. Bij het nummer voor het best- gaande rijpaard ging de overwinning naar P. Custers op Daquera; 2. H. Kooman op Lex; 3. A. J. Hanse op Jordan; 4. A. Bakker op Gaygo en 5. B. Bevelander op Tampie. Het L.-springen voor paarden werd gewonnen door A. J. Hanse die het parcours foutloos aflegde voor B. Goudswaard met 8 ft. De over winning bij de bestgaande rijpony ging naar L. Bevelander, Prins; 2. J. de Reus, Fair; 3. H. Bremer, Danny; 4. J. v. d. Velde, Prescat. Hierna volgde een demonstratie door B. Bevelander als best geplaat ste ruiter in de dressuur en het po ny-viertal van de Schouwse Ruiters als bestgeplaatste viertal. Bij het equipe-springen ging de overwinning naar de Schouwse Ruiters met B. Bevelander, B. Goudswaard en C. Stouten. Het geslaagde programma werd afgesloten met een parade wel ke werd afgenomen door de burge meester van Westerschouwen H. P. Everwijn, de voorzitter van de Schouwse Ruiters Klompe en voor Westelijk Schouwen door mevr. De Vrieze en de heer Priester. WIELRENNEN Roy Schuiten wint Ronde van Midden-Zeeland GOES, 4-6. De 2l-jarige Roy Schuiten heeft, na een solo van twintig kilometer in de slotfase, za terdag de ronde van Midden-Zee land gewonnen. De Zandvoortse renner ontsnapte op de zeedijk langs de Oosterschelde uit een kopgroep van 26 renners. Hij verwierf zich snel een voorsprong van 35 seconden en werd niet meer achterhaald. Schuiten dankte zijn overwinning niet alleen aan zijn eigen kwalitei ten, maar ook aan de rivaliteit tus sen de Zeeuwse renners uit de Tri- co-Noble ploeg, die met vijf man SPORTTOTO AZ' 67-Graafschap X VVV-Volewijck X SVV-Heerenveen X Wagcningen-Roda JC X Haarlem-Heracles X HVC-Willem II X DFC-Vecndam X Blauw-Wit-PEC Zw. X Cambuur-Helm. Sp. X Fort. S.C.-Forluna VI. X Boruss. Mg-Eintr. Br X Baycrn M-Eintr. Fr. X Bochum-Schalkc'04 X DEN HAAG, 4-6. De cijfers van sporttoto 49 van het afgelopen week einde zijn: aantal deelnemers 451.587. inleg f 1.015.197,prijzenbedrag f 429.428,—r; le, 2e, 3e prijs en pre mie elk f 107.357,Er was zondag avond één melding voor de le prijs. (Van den Bunder, Van der Burg, Huyzen, De Waal en Raas) in de kopgroep was vertegenwoordigd. Toine van den Bunder, Jan Raas en Wim de Waal letten meer op elkaar dan op de concurrentie. De uitslag is: 1. Roy Schuiten (Zandvoort), 190 kilometer van Goes naar Goes in 4 uur 32 minuten en 37 seconden. Op 28 seconden: 2. Nanno Bakker (Wieringerwerf), 3. Peter van den Donk (Rosmalen), 4. Wim de Waal (Axel), 5. Arie Hassink (Neede), 6. Gerrie Knetemann (Amsterdam), 7. Bert Broere (Oudenbosch), 8. Wim van Helvoirt (Tilburg), 9. Tonnie Huyzen (Kloetinge), 10. Toine van den Bunder (IJzendijke). DUIVENSPORT P.V. „Duiveland-Nieuwerkerk" Wedvlucht vanaf Survilliers (Fr.). Afstand ongeveer 305 km. Gelost 6 uur. Aankomst 1ste duif 9.39 uur; laatste prijswinnende duif 10.03 uur. De uitslag luidt als volgt: C. Bal 1, 33; T. M. Dalebout 2, 6, 9, 19, 29, 32; L. de Bruine 3, 4, 11, 17, 24, 28, 30; W. Dalebout 5, '8, 22 31; J. Fol- mer 7, 12, 13, 27; J. Quirt 8, 10, 16; H. v. Noorden 14, 15; C. Zandijk 20, 23, 26; L. Smalheer 21, 25. P.V. „De Brusc Trekker" Uitslag wedvlucht Survilliers, ge houden op 3 juni. Afstand 306 km. In concours 136 duiven. Los om 6 uur. Aankomst le duif 9.39 uur, laatste prijswinnende duif 10.06 uur. A. Schults 1, 16, 21, 23, 28, 29, 30, 31, 34; J. Kik 2, 32; L. C. Hage 3, 13; L. IJzelenberg 4, 12, 20, 33; A. S. de Koning 5, 7, 10, 14, 15; J. Jumelet 6; J. J. de Jonge 8; Ph. Steketee 9, 17, 18; T. v. Hekke II; B. de Ruiter 19, 24, 25; J. Bal 22, 27; J. v. Boven 26. BADMINTON Rillandia SmashersZierikzec 52 Donderdag jl. verloor het vetëra- nenteam van de B.C. Zierikzee ver diend van een beter Rillandia. Mis schien dat een 4-3 nederlaag de ver houding wat juister had weergege ven, doch niettemin was Zierikzee in deze wedstrijd de mindere, wat vooral in de herendubbels uitkwam. Alle 3 herendubbels gingen naar Rilland, hoewel het dubbel Wierin- ga/De Vos tot 3 sets kwam. Een da- mesdubbel en een gemengddubbel leverden de twee winstpunten voor Zierikzee op. Het Zierikzeese team bestond uit de dames v. d. Haven, Quartel en Wieringa en de heren v. d. Hoeven, De Vos en Wieringa. Maandag 12 juni volgt 't Pluum- pje-Zierikzee. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Opheusden: B. Haver kamp, Nijkerkerveen; te Hoogland: D. J. J. Wolthuis, Klazienaveen- Zwartemeer; te Zeist: J. C. Schuur man, Putten. Bedankt voor Hagestein: R. W. Steur, Garderen; voor Lunteren: D. v. d. Berg, Huizen. Geref. Kerken Bedankt voor Ommen: M.' Berg. Delfzijl. Geref. Kerken Vrijgemaakt. Beroepen te Driebergen-Rijsen- burg: B. van Riet, Bolnes-Slikker veer. Geref. Gemeenten Beroepen te Clifton U.S.A.: J. van Haaren, Amersfoort. Evang. Luth. Kerk Beroepbaar: H. C. Donga, prop. Jephtastraat 4211, Amsterdam. Meer bijbels verkocht AMSTERDAM, 3-6. De bijbelver spreiding in ons land is het afgelo pen jaar met bijna 75 procent toege nomen, zo blijkt uit het jaarverslag van het Nederlands Bijbelgenoot schap. Werden in 1970 ruim 84.000 volledige bijbels verkócht, in 1971 steeg dit aantal tot 146.000. In totaal werden aan bijbels en bijbelgedeel ten (nieuwe testamenten, afzonder 13. „Gij hadt overigens een slechtere keus kunnen doen, mijn jongen", sniffelt do oude, terwijl hij zijn brits dichter bij het vuur schuift. „Het is een der beste verhalen die ik ken en ik ken er heel wat! Maar het is nogal griezeligen geheimzinnig, omdat niemand er de helft van weet...." De grijs aard wrijft zich vergenoegd in de handen en staart enkele ogenblikken nadenkend In het vuur. „Tja, het vervloekte zwaard Tyr fluistert hij afwezig. „Luister goed, jonge knaap, dan zult gij horen hoe het de mensen gaat wiens geest dronken is van machtsdro men „Heel. heel lang geleden, leefde er eens in dit land ccn geweldige krijger, Markatyr, de machtige genaamd.Hij wilde meer, zoals dat wel vaker gaat, als ik me niet vergis. Daarom dwong hij Gondemar de fhvergenkoninn voor hem ccn zWaord te maken. Êen onoverwinne lijk zwaard, zodat hij heersen mocht over de hele wereld.... Welnu, Gondemar smeedde dat zwaard eigenhandig. Het was zó hard dat het stenen kon doorsnijden en ijzer kliefde als ware het hout. Het was een vreselijk zwaard, jongmens, bar en boos. Men zegt dat het uit zichzelf vocht en in de slag werd het rood en gloeiend gelijk een verterende vlam. Marka tyr de machtige won er alras veel gevechten mee cn hij was zeer tevreden over zijn zwaard.... eieiei" De jonge nomade schuifelt onrustig heen en weer cn loert schichtig naar de dansende schaduwen van het houtvuur. Dan deinst hij verschrikt achteruit als de oude eensklaps heftig opspringt. „Maar Gondemar was zo helemaal niet te vredenvervolgt deze met stemverheffing. „Gondemar vreest te veel voor de kwade ge volgen van dit verschrikkelijk wapen cn daar om sprak hij over het zwaard Tyr een vloek uiteen vloekeen lelijk ding als ik me niet vergismaar Gondemar deed het om de wereld tegen het zwaard te behoeden. Want zo luidt de vloek, jongmens: Hij, die met het zwaard Tyr zijn vijand wil slaan, zal aan hetzelfde ten onder gaan". Een ijskoude windstoot tiert huilend langs de vensters, „Maar het is toch allemaal slechts een legende, een verhaal, meer niet", stamelt de steppenkrijger bleek. „Sssst", mompelt de oude bezwerend, „heb geduld en luister jonge knaap. Gij zult er an ders over denken als ik u meer vertel En het mooiste komt nog". Terwijl de grijsaard zijn stem laat dalen lot ccn geheimzinnig gefluister, drukt buiten in de gang Pum Pum met kloppend hart zijn oor dichter tegen de deur. lijke bijbelboeken en kleinere uitga ven) 337.634 exemplaren verkocht tegen 243.805 in 1970. OUWERKERK Herv. Gemeente Gedurende de maand mei werd in de Herv. Kerk als volgt gecollec teerd: voor de diaconie f 87,68; voor de kerkvoogdij f 136,52; in de busjes f 34,60. NIEUWERKERK Geslaagd Onze vroegere dorpsgenoot, de heer S. A. Flikweert, woonachtig te Wijk bij Duurstede, slaagde dezer dagen voor het Politiediploma-B. BRUINISSE Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad van Bruinisse zal op vrijdag 23 juni in openbare vergadering bijeen komen. Ds H. Jagersma promoveert Ds. H. Jagersma van 1965 tot 1968 predikant van de Ned. Herv. ge meente te Bruinisse hoopt donder dag 22 juni aan de universiteit te Utrecht te promoveren tot doctor in de Godgeleerdheid, op een proef schrift over Leviticus 19 (Idenditeit, Bevrijding, Gemeenschap). De promotie geschied op gezag van prof. dr. Sj. Groenman rector aan genoemde Rijksuniversiteit. Promotor is prof. Th. C. Vriezen. Hendrik Jagersma werd op 2 fe bruari 1927 geboren te Oudega. Ds. Jagersma besloot in 1968 een betrek king te aanvaarden als leraar te Arnhem, maar het ambt trok -hem toch weer aan en momenteel is hij (sinds 1971) weer predikant te Assen. Pinkstercollecte De Pinksterzendingscollecte bracht in de Ned. Herv. Kerk te Bruinisse f 1207,60 op. Daarbij komen nog de gaven van de kinderen op de zon dagsschool. Verkeer Grevelingendam De maand mei was voor het ver keer over de Grevelingen met bijna een kwart miljoen voertuigen een drukke maand, waarin de 11 miljoen begin mei werd gepasseerd. Op 1 mei stond de teller bij de Grevelingen- sluis op 10.998.405, op 1 juni was dat 11.231.975. Een totaal dus van 243.569 auto's. Op Hemelvaartsdag 11 mei passeerden hier 13.350 auto's; twee de Pinksterdag waren het er 17.089; eerste Pinksterdag waren het er 12.159. Zondag 14 mei 10.521, op de fatale 7e mei 12.073. Emigrant vertoeft hier De heer W. van der Have Lz., die in 1927 naar Cannada vertrok ver toeft momenteel weer in zijn ge boortedorp. Twee en twintig jaar geleden waagde hij de overtocht en was toen enige maanden in Bruinis se. Van der Have die indertijd zon der kapitaal naar Canada vertrok, omdat de werkgelegenheid daar be ter was, maakte enkele harde jaren mee. Hij slaagde als emigrant en werd boer, huwde er en stichtte een gezin. Nu op 69-jarige leeftijd geniet hij van een verdiende rust. Op 8 juli gaat hij naar zijn nieuwe en defini tieve vaderland terug. DODELIJKE ONGELUKKEN ROERMOND. De 2-jarige F. Vos sen uit Posterholt (L.) is verongelukt toen hij de straal waarin hij woon de overstak. Het jongetje werd door een auto gegrepen en overleed enige tijd later in het ziekenhuis aan de daarbij opgelopen verwondingen. VALBURG. De 31-jarige W. van den Dam uit Driel is in Valburg bij Nijmegen om het leven gekomen. Hij raakte op onverklaarbare wijze de macht over het stuur van zijn per sonenauto kwijt en botste tegen een lichtmast. Dc man overleed ter plaatse. WERVERSHOOF. Dc 40-jarige P. C. Schooneman is in zijn woonplaats Wervershof (N.-H.) door een andere personenwagen aangereden toen hij uit zijn auto stapte. Hij overleed korte tijd later in het ziekenhuis. VENLO. De 13-jarige Jac. Verbeek uit Arccn die in zijn woonplaats werd aangereden door een personen auto, is in een ziekenhuis in Venlo overleden. De jongen wilde zonder op het verkeer te letten de Rijksweg oversteken. HAARLEM. De 4-jarige Jan Hero- nimus is in zijn woonplaats Haarlem verongelukt. De kleuter viel van een rijdende bestelauto af waar hij op wilde klimmen en kwam onder één van de achterwielen terecht. HAARLEM. De, 63-jarlgc J. M. J. van Vclthuijsen uit Haarlem is in een ziekenhuis te Amsterdam overleden na een verkeersongeval op donder dagavond in Haarlem. Toen de heer Van Velthuijsen met zijn bromfiets twee fietsers wilde passeren, werd hij aangereden door een auto. EINDHOVEN. De 46-jarige me vrouw Rijnen-Vermeer uil het Bra bantse Moergestel is bij ccn auto ongeluk in de gemeente Hoogcloon om het leven gekomen. Op ccn krui sing verleende een anderewagen de door mevr. Rijnen bestuurde auto geen voorrang. Begroting in siiorllial UBACH OVER WORMS, 2-6. De Limburgse gemeente Ubach over Worms gaat dit jaar de begroting bespreken in een sporthal (600 zitplaatsen). Be zoekers krijgen kans via ver plaatsbare microfoons op de tribunes vragen te stellen. De eerste vergadering blijft exclu sief voor de raadsleden in de traditionele algemene beschou wingen. AARDENBURG. De 67-jarige O. Kellner uit Aardenburg is in het zie kenhuis te Oostburg overleden kort na een verkeersongeluk. Volgens de politie heeft hij in zijn woonplaats op een kruising geen voorrang ver leend aan een auto. OOSTERBROEK. De 81-jarige A. Loots uit het Groningse Muntendam is op een kruising in Zuidbroek (gem. Oosterbroek) door een autobus gegrepen en om het leven gekomen. Volgens de politie gebeurde het on geluk toen de heer Loots fietsend een voorrangsweg wilde oversteken. DOESBURG. Op de rijksweg 51 van Doesburg naar Doetinchem is de 7-jarige B. H. van den Born uit deze plaats bij een verkeersongeluk om gekomen. De jongen stak plotseling de weg over en werd gegrepen door een personenauto bestuurd door H. V. uit Ellekom die tevergeefs pro beerde de jongen te ontwijken. Spaaroverschot bij Rijkspostspaarbank DEN HAAG, 4-6. Over de afgelo- pen maand mei heeft de R.P.S. een spaaroverschot geboekt van 57 mil joen gulden. Over de maand mei 1971 was er een overschot van 29 miljoen. Er werd de afgelopen maand in gelegd 221 miljoen (mei 1971: 160 milj.) en opgenomen 164 milj. (mei 1971: 131 milj.). Het inleggerstegoed bedroeg eind mei 1972: 6965 miljoen gulden tegen 6165 miljoen ultimo mei 1971. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTERDAM, 5-6. Aanvoer: totaal 1005, slachtrunderen 786, varkens 219. Prijzen (per kg): koeien f 5,60- 6,20 (le kwal.), f 4,90-5,35 (2e kwal.), f 4,85-5,00 (3e kwal.)T vaarzen f 6,20- 6,60 (le kwal.), f 5,50-5,95 (2e kwal.); stieren f 5,85-6,20 (le kwal.), f 5,50- 5,80 (2e kwal.); worstkoeien f 5,00- 5,20; varkens f 2,52-2,54 (le kwal.), f 2,50-2,52 (2e kwal.), f 2,48-2,50 (3e kwal.); slachtzeugen f 2,24-2,34; zwa re varkens f 2,35-2,45. Overzicht: Slachtrunderen: aan voer korter, handel lui, prijzen lager; Varkens: aanvoer klein, handel vlug, prijzen hoger, enkele prima's boven notering. DINSDAG 6 JUNI. NED. I. De VARA gaat deze zomer door met de succesvol gebleken for mule van het programma „Zo maar 'n zomeravond". Van dit wekelijkse brok amusement beleven we van avond de première van de vierde jaargang. De zomerse show wordt gepresenteerd door Lelly Kosterman en Herman Stok. Kinderen houden een bespreking over een boek dat ze hebben gelezen. Vaste „prik" in het programma: een potpourri van on geveer eeil kwartier, waarin in beeld en muziek een profiel wordt ge schetst van een Nederlandse compo nist, dichter en liedjesschrijver, door bekende Nederlandse artiesten. De rest van de avond vult de omroep van meneer Kloos met „De man die moet verdwijnen", een af levering uit de McCloud serie en met de aktuali- teitenrubriek Achter het nieuws. Mc Cloud, de plattelandsmarshall die zo zijn eigen manier heeft om politie- gaakjes tot een goed einde te bren gen, krijgt er lucht van, dal een zeer welgestelde directeur gevaar loopt uil de weg geruimd te worden. NED. II. Vanavond zendt de NC RV een Poolse film uit, getiteld „Muren". De rolprent werd. destijds op het festival van San Remo be kroond. Dc film gaat over twee men sen die beiden in dezelfde flat wo nen maar elkaar niet kennen. De muren van de flat vormen letterlijk en figuurlijk een scheiding tussen het tweetal. Het NCRV programma begint met Follyfoot. Steve, die op de keien is komen te staan, krijgt een baantje van Dora. Een half uur later vraagt Tanja Koen aandacht voor haar Dier en Vriend. Aanslui tend op hel journaal een Please Sir- aflevering. Price heeft duidelijk le kennen gegeven van school weg te willen. Na de schoolverwikkelingen dc film Muren. Daarna brengen de bariton Dietrich Fischer Dicskau en het Radio Symfonie Orkest van Ber lijn de Kindertotenlieder van Gustav Mahler. In de aan het slot van de avond uit te zenden rubriek Ander Nieuws, aandacht voor de in april jl. op het eiland Kreta gehouden inter nationale conferentie over het vor mingswerk voor volwassenen. DINSDAG G JUNI. NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Zo maar 'n zomeravond; 20.00 Jour naal; 20.20 Zo maar 'n zomeravond 21.00 McCloud22.15 Achter het nieuws; 22.55 Journaal; 23.00 Teleac. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant18.55 Journaal; 19.05 Follyfoot; 19.30 Dier cn Vriend20.00 Journaal; 20.21 Please Sir; 20.45 Muren21.40 Kin dertotenlieder; 22.10 Ander nieuws; 22.30 Journaal; 22.35 Den Haag van daag.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5