DE KRING Eerherstel voor de balans der afschrikking BLIK DOOR HET WERELD Zuidbevelandse fruittelers willen gerechtelijk onderzoek champignonaffaire VENSTER Drie jongelui dood Koningin bij Thorbecke-herdenking Contributie Wegenwacht wordt verhoogd Dreigende taal Pompidou aan adres EEG In zijn nogal wee-zoete rede tot de Russiche natie - maar zijdelings na tuurlijk ook gericht tot de Ameri kaanse kiezers van november - stel de president Nixon vast dat de V.S. en de Sow jet-Unie in zo heel veel opzichten op elkaar lijken en dat ze geen vijanden hoeven te zijn al zul len ze wel eens als rivalen optreden. Dit laatste kan zelfs iets krasser ge zegd worden: ze moeten wel rivalen zijn maar kunnen zich niet permit teren vijanden te zijn. Dat is dan te vens het grote belang van de over eenkomst over strategische (kern) wapens die in Moskou werd onder tekend. Aanleiding tot de langjarige on derhandelingen die aan dit akkoord vooraf gingen was de ontwikkeling in beide landen van steeds nieuwe machtiger kernwapens, raketten en vooral diverse systemen om raket- aanvallen van de tegenpartij onmo gelijk te maken. Niet slechts dat dit beide landen dwong tot enorme uit gaven, bovendien ontstond een ge voel van onveiligheid. De garantie tegen een kernoorlog was steeds het zogenaamde evenwicht in afschrik king: de Amerikanen zowel als de Russen hadden het vermogen elkaar en vermoedelijk tevens vrijwel de hele resterende wereld met kernwa pens te vernietigen. Geen van beide was natuurlijk ooit voornemens van dit vermogen gebruik te maken of zelfs door ermee te dreigen de ander iets af te dwingen, althans zo heette het in officiële uitsprakenMaar voor alle zekerheid verzekerden beide kernkolossen zich van een „second strike capability" - het vermogen om na een vernietigende slag toch nog een slag terug te kunnen uitdelen. Vandaar de kernonderzeeërs, die vrijwel onkwetsbaar zijn, zeker als ze in groten getale onder de wereld zeeën verborgen varen. Vandaar ook de zwaar gepantserde silo's met ra ketten die niet te vernietigen waren tenzij door een volmaakte voltreffer. En dat was dan de armoedige verze kering tegen een kernoorlog: geen van beide kon zich permitteren hem te beginnen, omdat de vergelding in gelijke munt niet uit te schakelen was. Twee uiariuekorporaals bij autobotsing verongelukt AMSTERDAM, 3-6. Een verkeers ongeluk in Amsterdam-Noord heeft het leven gekost aan de marinekor poraals S. van der Vliet (19) en J. Visser (32). De wagen, waarmee zij op weg waren naar hun woonplaats Den Helder, kwam op de Leeuwarderweg in botsing met een tegenligger, die door nog onbekende oorzaak op de verkeerde weghelft was geraakt. De korporaals, die met weekend gingen, werden door de aanrijding uit hun auto geslingerd en kwamen in een sloot terecht. Een derde inzittende, korporaal R. Pieters (33) eveneens uit Den Helder, werd licht gewond. Hij kon na be handeling in een ziekenhuis naar hui£, evenals de bestuurder van de andere auto, de 51-jarige F. van den B. uit Amsterdam. Ontslagen in Ridderkerk DORDRECHT, 3-6. Montinex Kout- staal N.V. te Ridderkerk, een bedrijf met 180 personeelsleden zal 25 man ontslaan werkzaam in de adminis tratie en onderhoudsdienst. Onder hen zijn twee van de drie directeu ren. Het bedrijf is een onderdeel van de Biliiton-Shell groep. LEIDEN, 3-6. „Superieur was Thorbeckc zonder meer, niet alleen door zyn verstand, maar ook omdat aan zün fouten nergens de smet der verachtelijkheid kleeft. Hij kon niet anders zijn dan hij was op straffe van niet te zijn". Aldus het liberale Eerste Kamer-lid mr. II. van Kiel, één van de vier inleiders dp de na tionale Thorbeckchcrdenking in Lei den. In aanwezigheid van koningin Ju liana werd het overlijden nu 100 jaar geleden - herdacht van „de grootste staatsman die ons land heeft voort gebracht". De herdenkingsbijeen komst in de monumentale Pieters kerk in Leiden was sober en indruk wekkend tegelijk. De betekenis van de staatsman, rechtgeleerde en poli ticus Thorbecke, werd achtereenvol gens belicht door de hoogleraren dr. J. A. Boogerman (Utrecht), dr. J. C. Borncwasscr (Tilburg), dr. H. A. DEN HAAG, 3-6. Met ingang van 1 januari 1973 zal de A.N.W.B. het lidmaatschap van de wegenwacht met vyi gulden verhogen tot twintig gulden per jaar. Ook een aantal an dere prijzen zal worden aangepast om kwaliteit en kwantiteit van de dienstverlening te kunnen handha ven en verbeteren. Dit heeft de voorzitter van de A N. W.D.. mr. K. II. Gaarlandt, zaterdag In Den Haag gezegd in zijn jaarredc op de nlgemen vergadering van de bond. Beter en duurder Aan die situatie veranderde iels toen zowel Russen als Amerikanen hun anliraketsystemen gingen bou wen als het middel om die tweede vernietigende slag-terug ook af te weren. Logisch gevolg natuurlijk weer methoden om door zulke af- weergordels heen te komen, bijvoor beeld door een raket te voorzien van vele kernkoppen plus een paar loze stukken metaal, zodat zoveel kern ladingen zouden komen aansuizen dat er altijd wel flink wat door de verdediging heen zouden komen. Het antwoord daarop kon alleen maar zijn nog meer anti-raketsystemen. Het werd een vicieuze cirkel die steeds gigantischer bedragen zou gaan vergen, een xuedloop tussen de twee waaruit geen der deelnemers zich kon permitteren weg te gaan op straffe van een verbroken „even wicht in afschrikking" en dus ook een verlopen garantie op vrede. Rustig doorgaan Bezuinigend werkt het akkoord van Moskou niet. Beide partijen kun nen rustig doorgaan met het ontwik kelen van raketkoppen met nog meer ladingen, raketten verbeteren enzo voort. De defensiebegrotingen zul len niet noemenswaard afnemen. De genoemde ontwikkelingen zijn trou wens haast niet in een verdrag af ie remmen omdat er geen kijk is op controle - je kunt wel raketlanceer- plaatsen ontdekken met behulp van kunstmanen, maar je kiLnt niet zien wat er precies inzit. Wat Nixon en Brezjnev wel hebben gedaan is af zien van alle ijver om dat afschrik- kingsevenwicht te gaan verbreken. Ze leggen zich erbij neer dat zij bei den nu eenmaal kolossale kernmach ten zijn die elkaar over en weer kun nen uitroeien, zij het dat ze niet ge heel weerloos zijn en in ieder geval een wraak kunnen nemen die in ernst niet voor de aanval onderdoet. Vandaar dat zowel het vermogen om klappen uit te delen, als het vermo gen om ze af te weren grofweg ge reglementeerd is op zodanige wijze dat het, althans in grote trekken, over en weer door spionagesatellie- ten gecontroleerd kan worden. Eerherstel dus voor de balans der afschrikking - een echter positieve betere garantie op vredewaarin echte ontwapening onontbeerlijk is, zou plezieriger en rustgevender zijn. Maar dit akkoord plus het verant woordelijkheidsgevoel der twee gro te kernmogendheden dat eruit spreekt zijn ook al veel waard om de kans op oorlogen zo klein mogelijk te houden. Die balans der afschrik king is zeker niet ideaal, maar het is voorlopig het beste waarop men kan hopen. Schoonmaker doodgestoken ROTTERDAM, 3-6. Rechercheurs van de Rotterdamse politie zijn op zoek naar de man, die vrijdagoch tend vroeg in de keuken van het Rotterdamse restaurant Bellevue de 61-jarige schoonmaker Roelof Knij- pinga met twee messteken om het leven heeft gebracht. De politie heeft vooral belangstelling voor een 23- jarige Marokkaan, die enkele weken geleden bij Bellevue werd ontslagen. „Er zijn geen direkte aanwijzigingen tegen deze man, maar wel willen we hem graag spreken over deze zaak". Aldus de politie vrijdagavond. Rechercheurs postten bij het huis van de Marokkaan, maar sinds de politie zich na ontdekking van het misdrijf met deze zaak is gaan be moeien, is hij spoorloos. Gomperts (Leiden) en het V.V.D.- kamerlid Van Riel. Expositie Direct na de herdenking opende minister mr. W. J. Geertsema (bin nenlandse zaken) de tot eind deze maand durende expositie „Thorbecke in Leiden". In deze overzichtsten toonstelling wordt in foto's, schilde rijen, tekeningen en persoonlijke be zittingen, aandacht geschonken aan zowel de persoon van Thorbecke ge durende zijn verblijf in Leiden als aan de omgeving waarbinnen hij zich geplaatst zag. In het groot auditorium van de Rijksuniversiteit aan het Rapenburg werd aan koningin Juliana een eer ste exemplaar van de Thorbcckc-zc- gel overhandigd. „Er is meer dan voorheen in de wereld te doen". Al dus de ook nu nog actuele tekst uit een voordracht van Thorbecke op deze postzegel die ter gelegenheid van de herdenking door de P.T.T. werd uitgegeven. Hij releveerde, dat het boekjaar 1970 moest worden afgesloten met een verlies van rond f 1 miljoen. Het boekjaar 1971 is helaas met een nog veel groter nadelig saldo afgesloten nl. met een tekort van f 3.2 miljoen. Hoewel de kostenstijgingen nog al tijd dooi'gaan hoopt de A.N.W.B. toch als gevolg van de contribulieverho- ging van 1 januari j.l. het lopende verenigingsjaar te kunnen afsluiten met een geringer verlies. „Misschien spelen wij zelfs wel quitte", zei de voorzitter, die vervolgens opmerkte dat andermaal een aantal prijzen zal moeten worden aangepast. Historische boerderijen in ons land verdwijnen ARNHEM, 3-0. Hel aantal boorde- rijen in ons land, dat sinds de Twee de Wereldoorlog werd gesloopt, wordt in het jaarverslag van de Stichting Historische Boerderij-On derzoek (S.H.B.O.) onrustbarend hoog gerxoemd. De schaalvei'groting die thans in de landbouw op gang begint te komen, zal het slopingsproces nog verhaasten. Het aantal opmetingen zal daar mee, zegt secretaris drs C. T. Kokke, gelijke tred moeten' houden en jaar lijks moeten worden vergroot voor het te laat is. Niet minder dan 20*f» van de boerderijen, waarvan de bij het Nederlands Openluchtmuseum te Arnhem ondergebrachte stichting opmetingen bezit, is' thans al ge sloopt. Stemmen tegen geweld in Noord-Ierland BELFAST, 3-6. De stemmen die zich verheffen tegen het geweld in Noord-Ierland nemen toe. De afgelopen dagen hebben 40.0U0 inwoners van de Rooms-Katholieke getto's in Belfast hun handtekening gezet onder een petitie waarin sta king van het geweld en uitvoering van een rechtvaardige en vreedzame oplossing wordt geëist ter opheffing van de huidige moeilijkheden". De organisatoren verwachten bin nen een week het dubbele aantal handtekeningen te hebben. Zij reke nen op de steun van negentiende van de ongeveer 100.000 Rooms-Katho- lieken in Belfast. In Londonderry zou een soortge lijke petitie al door 4000 mensen zijn getekend. Villa afgebrand NAARDEN, 5-6. Aan de Rijksweg in Naarden is zaterdagmorgen de villa van de familie J. W. Ruiter, de directeur van Centraal Beheer in Amsterdam, uitgebrand. De dochter des huizes ontdekte dat er rook kwam uit het dak van de aange bouwde garage. Het gehele pand is met riet gedekt. De schade wordt geschat op f 220.000, het bedrag waarvoor het pand is verzekerd. De oorzaak is vermoedelijk koinsluiting in de ga rage. Forse prijzen voor antieke borden AMSTERDAM, 3-6. Bij Mak van Waay in Almsterdam is vrijdag een fraaie verzameling familie rose Chi nees en Japans porselein onder de hamer gekomen, waarvoor zeer forse prijzen werden betaald. Aan de top stonden twee rose diepe borden, die een prijs van 34.500 gulden haalden. Koper was een Nederlandse anti quair. Voor de rest ging alles naar het buitenland. Hiertoe behoorden o.a. twee bloembakken, afkomstig uit de collectie Dreesmann. Ze brachten 18.500 gulden op, een familie rose klapmutskom 17.000 gulden, twee rose kopjes en schoteltjes 5800 gul den, een paar Amsterdamse bonte borden 10.800 gulden en een paar diepe familie rose eierschaalborden 15.500 gulden. Auto in sloot HOORN, 3-6. Drie jongen mensen inwoners van de Noordhollandse plaats Hoogkarspel zijn zaterdag in de vroege ochtend by een verkeers ongeluk in de gemeente Sybekarspel nabij Hoorn om het leven gekomen. Hun auto kwam eerst tegen bo men terecht en reed vervolgens in een sloot. De slachtoffers zijn: J. M. J. Noordeloos (21) C. E. Noordeloos (23) en H. G. Truicns (22). Het ongeluk gebeurde op de A. C. de Graafweg in Sijbekarspel. In een flauwe bocht kwam de auto in de linkerberm. In een poging de auto weer op de weg te krijgen heeft de bestuurder de 21-jarige J. Noorde loos de macht over het stuur verlo- ren. De auto raakte eerst drie bomen en kwam daarna zwaar beschadigd in een sloot terecht. De drie jonge mannen waren op weg naar hun werk. Kiuil verdronken HOOGEVEEN, 3-6. In Elim (Hoo- geveen) is zaterdag de vijfjarige Christiaan Wouter Deegenen door verdrinking om het leven gekomen. Hij viel bij het spelen langs de wa terkant bij de ouderlijke woning voorover in het water. Andere kin deren schreeuwden om hulp maar deze kwam te laat. t Zuid-Beveland f 5 parkgebied I f VL1SSINGEN, 2-6. Zuid-Bevc- f land heeft alles in zich om als a f een van de 15 landschapspar- 1 f ken i7i Nederland te worden j J aangemerkt. Het gebied dat f f bekend staal als een uniek a dijkengebied zou volgens de f vereniging Het Landschapsre- f servaal Zuid-Beveland. dat f zich bezig houdt met natuur- i en landschapsbescherming, uil- stekend in het plan passen dat f het ministerie van C.R.M. on- i langs heeft gelanceerd en dal uitgaat van de aanwijzing van i 15 natuurgebieden tot land- 4 schapspark. In een brief aan J de staatssecretaris Vonhoff f heeft de stichting een sugges- tie in deze richting gedaan. GOES, 3-6. De leden van de vei lingvereniging Zuid-Beveland in Goes hebben er vrydagavond tijdens de algemene ledenvergadering op aangedrongen alle stukken over de „champignonaffaire" by de officier van justitie te deponeren, om op deze wyze een gerechtelijk onderzoek mo gelijk te maken. Het inmiddels afgetreden bestuur van de veilingvereniging besloot twee jaar geleden een champignon experiment aan te gaan in verband met de crisis in de fruitteelt en de daarmee samenhangend te verwach ten mindere fruitaanvoer. Het ex periment mislukte en de veiling bleef zitten met 1,8 miljoen gulden aan schulden. Dit bedrag moest door de 600 leden van de veiling worden aan gezuiverd, voordat de banken de veiling nog krediet zouden verschaf fen, om de veiling te laten voortbe staan. Tijdens een vergadering op 15 fe bruari j.l. werd besloten dat 800.000 gulden binnen zes weken op tafel moest worden gebracht, en de overi- Hoolwerf, die net rustig een siga ret zat tc roken, begon te glimla chen. „Wouters demonstreert de po litieman. Altijd wantrouwend, he? Wat is er op tegen, dat de nieuwe bewoners het hek op slot doen en een bel en microfoon aanbrengen?" „Op zichzelf heeft dit niets tc be tekenen", antwoóx'dde agent Wouters voorzichtig. Tenslotte was Hoolwerf al een oude rot in het vak, die heel wat opmerkelijke suksessen op zijn naam had staan. Zelf was hij nauwe lijks twee jaar bij de politie. „Maar toch lijkt het me verstandig het in me op te nemen". De ander knikte. „Daar zit wat in. Altijd opmerkzaam zijn, is een goeie stelregel voor een-politieman. Klei nigheden kunnen soms van zeer groot belang zijn. Weet ,je. wat jij wel kunt doen, Wouters? Eens op het gemeentehuis informeren naar de nieuwe bewoners. Voorzover ik het heb kunnen nagaan, zijn het twee heren". Dat is een tip, dacht Wouters. En daarom liet hij cr geen gras over groeien. Reeds de volgende morgen was hij op het gemeentesekretarie en vroeg namen en bijzonderheden van dc nieuwe bewoners van „Haer- sate". De ambtenaar keek de politieman vragend aan. „Is er wat met die men sen?" Wou tere haastte zich te ontkennen. „Welnee, waarom? Gewoon een roe- tinehandcling. Als er eens wat mocht gebeurenpoging tot inbraak bij voorbeeld, is het altijd goed als we weten, wie cr precies wonen, niet waar?" De ambtenaar «lacht even na cn knikte toen. ..Inderdaad. Ogenblikje". De man dook in een grote kaarten- kasl cn haalde cr een paar uit. Daar- ge een miljoen gulden in jaarlijkse bedragen binnen de eerstkomende tien jaar. Door dit besluit raakten vele fruit telers in grote financiële moeilyk- heden. Het provinciaal bestuur van Zeeland stelde het agrarisch nood fonds open om de ergst gedupeerden te helpen, maar de financiële cata strofe en de manier waarop het champignonexperiment mislukte, bleef de leden van de veiling danig kwellen. Samen met de financiële commissie drongen ze vrydagavond op een gerechtelyk vooronderzoek aan. De inventaris van de champig- nonkwekeryen, die twee jaar geleden werd aangeschaft, werd deze week voor een ton verkocht. DEN HAAG. Na een aanlooptijd van anderhalf jaar is de Nederlandse Financieringsmaatschappij voor Ontwikkelingslanden (F.N.O.) volle dig operationeel geworden. mee kwam hij terug naar de balie en liet ze zien. „Jan Vilvoorde, een en veertig jaar, fabrikant van speelgoederen. Heeft zijn fabriek in Hoogvliet, ge meente Rotterdam, maar wil cr niet meer wonen, omdat er zoveel lucht- Vervuiling is. Daarom heeft hij, sa men mijn zijn compagnon, het land goed gekocht. De ander heet Gerar- dus Maria Baanders, eveneens speel goedfabrikant. Compagnon van Vil voorde. Baanders is vrijgezel, zeven cn veertig jaar. Vilvoorde is gehuwd. Zijn vrouw is momenteel met vakan tie - volgens zijn zeggen - maar komt binnen een paar maanden ook hier wonen. Er zijn geen kinderen". Wouters maakte een paar aante keningen. waarna hij zijn boekje op borg. „Dank u wel. Zo. dus het zijn speelgoedfabrikanten. Nou, ik ken Rotterdam, want ik ben er geboren. En het kan in Hoogvliet en omge ving soms verbazend vuil zijn. Dc lucht, bedoel ik. Ik kan die mensen geen ongelijk geven. Hoewel, met de auto van hier naar Rotterdam duurt ook wel een uur of twee en een half. Als-ie dat elke dag op cn neer moet rijden De ambtenaar vertrouwde de po litie toe: „Ik heb een zware Buick gezien cn een grijze Alfa Romeo. Vooral de laatste is een snelle wa gen. Maar wie van wie is, weet ik niet". „Doet cr ook weinig toe", meende Wouters. „Nogmaals bedankt". Weer een dag later vertrouwde Wouters de inlichtingen, welke hij op het gemeentehuis gekregen had. aan Hoolwerf toe: „Twee speelgoed fabrikanten uit Hoogvliet. Dat is bij Rotterdam. Dc een is vrijgezel, de ander getrouwd, maar zonder kin deren. Nu ja. dat weten we dan niet- waar?'i Nog een foto van de toenmalige in stallatie in de herfst van 1934 van burgemeester mr. J. J. Schuurbeque Boeye. Autoriteiten en schooljeugd op het Havenplein b\j het open rij tuig, waarmede het echtpaar Schuur beque Boeye door de stad werd ge reden. Jaclit overvaren, man verdronken LEEUWARDEN, 3-6. De 62-jarige J. P. Posthuma, directeur van het te lefoondistrict Leeuwarden, is vrij dagavond in het Prinses Margriet- kanaal bij Wartena verdronken. De heer Posthuma bestuurde zijn mo to rj acht en werd van achteren over varen door een leeg vrachtschip, binnen enkele seconden verdween het jacht naar de diepte. Mevrouw Posthuma kon worden gered. Nooit iets terug BRUSSEL, 3-6'. De kelders van het Brusselse paleis van justitie lijken momenteel een dorado voor mensen die van tijd tot tijd eens een gokje willen wagen. De stoffige ruimten staan namelijk vol met gokautoma ten (een vijftigtal), die in de laatste weken in Brussel in beslag genomen zijn. De kelders lijken echter meer een dorado dan ze zijn, want de ap paraten die er opgeslagen zijn - in de volksmond heten ze eenarmige ban dieten - zijn ditmaal wel zeer grote schurken. Er is namelijk zo mee ge knoeid dat de gebruikers nooit kon den winnen. Het Brusselse parket stelt een zeer uitgebreid onderzoek in. De moge lijkheid is namelijk niet uitgesloten dat de gierige apparaten voor mil joenen in hun metalen buik gehou den hebben, geld dat ze - zij het dan toch al spaarzaam - aan winnaars hadden moeten uitkeren. De zaak kwam aan het rollen toen de rijkswacht de tip kreeg van on tevreden gokkers dat ze van ver schillende gokapparaten in gelegen heden in het Brusselse stadscentrum nooit iets van hun inzet terug zagen. 4 FEUILLETON DOOR FRANK VAN FALCKENOORT „Zo is het", antwoordde Hoolwerf min of meer automatisch, want hij was met zijn gedachten bij een zaak je, dal hij momenteel onderhanden had. Begin augustus was dc verbouwing van het restaurant aan de Bosstraat gereed. En gelijktijdig wisten de in woners van Dorringen, dat het geen restaurant meer zou worden in de oude zin van het woord, maar een cafetaria. Want men had een grote lichtreclame aangebracht, vermel dende: „Cafetaria „Dc Ring". Zo, dus het weid een cafetaria, een soort snackbar. Dat zou Imminghovcn be paald niet leuk vinden, want hij had tot nog toe het monopolie. Met an dere woorden: hij was de eigenaar- exploitant van dc eerste en enige ca fetaria in Dorringen. Gelukkig zat hij zo ongeveer aan het andere ge deelte van het dorp. zodat ze niet be paald op eikaars lip kwamen te zit ten. Bovendien wei'd dc nieuwe cafe taria veel moderner. Dat kon je nu wel aan het zo goed als gereed zijn de interieur zien. Ruime, gezellige zitjes met boxen en een bar rond de toonbank. Alles glom cn blonk van nieuwheid. Het zou niet zo lang meer duren, of de zaak werd geopend. En dat wei'd ook aangekondigd middels een grote advertentie in dc plaatselijke krant. Nou. nou. die wa ren wat van plan: hartige hapjes, koffie, thee, ijs. maar ook complete maaltijden, zelfs Chinees, broodjes met allerlei beleg, teveel om alle maal op te noemen. Mensen-nog- aan-toe. het water zou uit je mond lopen. En als openingsrcclame de eerste week voor alle bezoekers, on geacht dc waarde van hun vertering, een coupe met ijs gratis. (Wordt vervolgd). PARIJS, 3-6. Aan de lunch in Pa rijs ter ere van premier Gaston Eys- kens van België, heeft president Georges Pompidou van Frankrijk vrijdag gewaarschuwd dat hy de topconferentie van de vergrote Eu ropese Gemeenschap in oktober in Parijs zal afgelasten, als hij de in druk heeft dat ze weinig of niets zal bereiken. „Wat mij betreft neem ik niet de verantwoordelijkheid van het uitno digen van'negen regeringshoofden op mij, als hun bijeenkomst zou resul teren in vage beginselverklaringen. overeenstemming op ondergeschikte punten of, nog erger, nauwelijks ver hulde onenigheid", aldus de Franse president. In een heildronk op Eyskens zei Pompidou dat er nog heel wat fun damenteel werk aangaande belang rijke E.E.G.-problemen, vooral op economisch en monetair gebied en gemeenschappelijke bijstand aan de ontwikkelingslanden, ligt te wachten. Het vrijmaken van de weg naar politieke samenwerking, „Europa's grootste hoop", zal veel geduld, voor zichtigheid en volhardendheid ver gen, vervolgde de Franse president.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4