voor de slanke van 129 voor lEn EiO speciaal cassis TOPSUCCESSEN DELTA SPORT-PLOECEN IN DEN HAAG ONZE PUZZELRUBRIEK r^STIJLKLOKKEN^ DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Elftal van PZEM duidelijk van slag 1 Wm- SPORT TURNEN DEN IIAAG. 27-5. Zaterdag j.I. werden door de gymnastiekvereni ging WIK uit Den Haag invitatie keurturnvvcdstrüden gehouden voor verschillende leeftijdsklassen. Delta- sport nam aan deze wedstrijd deel met drie meisjes, te weten Anke Hoogstratc, Cora Hoogstrate en An ja Lagrouw. In deze wedstrijd werd door tien verenigingen deelgenomen met ieder drie turnsters, waarvan de twee bes ten per toestel telden. De bedoeling van WIK Den Haag om op deze manier de beste turn sters uit Nederland bij elkaar te krijgen is dan ook tenvolle geslaagd. Na het eerste onderdeel brug on gelijk stond Delta Sport op de 6e plaats terwijl na het tweede, vrije oefening de meisjes opgerukt waren naar de derde plaats. De spanning zat er dus wel dege lijk in, vooral toen na het derde onderdeel het „zenuwentoestel", de evenwichtsbalk de tweede plaats door Delta Sport bezet werd, achter Pro-patria uit Zoetermeer. Het laatste onderdeel springen moest dus de beslissing brengen. De Delta Sport meisjes hebben alles gegeven wat ze konden en wisten samen met WIK Den Haag op de eerste plaats beslag te leggen. WIK Den Haag wist dus in de laatste ronde ook Pro-patria voorbij te stre ven. De puntentelling voor Delta De turnster Anke Hoogstrate tijdens een radslag op de balk. Sport en WIK Den Haag was 62.55 en voor Pro Patria 61.35. Cora Hoogstrate mocht levens het genoegen smaken van alle deelneem sters, (het waren er 30 in totaal) het hoogste aantal punten te behalen. De deelneemsters: v.l.n.r. Anja Lagrouw Cora HoogstrateAnke Hoogstrate en de trainster mej. R. Kosters. Volop inzendingen nog op de puz zel van vorige week, zodat het ook in dit opzicht lente-stormachtig ge noemd kan worden. Ook het aantal goede inzendingen was op peil, zodat dit puzzeltje bij elkaar weer wel een succes was. De eerste prijs gaat naar: De heer J. v. d. Bos Kloosterweg 22 Haamstede De tweede prijs is bestemd voor: De heer J. Timmerman Sint Domusstraat 19 Zierikzee De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. plantsoen; 8. rozet; 12. parool; 13. bede; 14. as;- 16. toer; 17. Kobe; 18. be; 19. rib; 21. es 22. nota 23. kor; 24. stomp; 26. beo; 27. bloem; 29. sla; 30. pruik; 32. aria; 34. kier; 36. L.O.; 38. tel; 39. e.d. 41. sein; 42. moot; 44. rij; 45. tol; 47.. N. N.; 49. mier; 51. slag; 53. sloep; 56. eik; 58. eland; 60. Uri; 61. trens; 63. lat; 64. unie; 66. ka; 67. tam; 68. ar; 69. kies; 70. maan; 72. p.a.; 73. bats; 74. nestor; 76. Reims; 77. Duitsland. Verticaal: 1. paars; 2. A.P.; 3. nat; 4. troep; 5. soes; 6. oor; 7. el; 8. re- bab 9. ode; 10. ze; 11. toermalijn; 13. bot; 15. sits; 17. kooi; 18. boeier; 20. bolk 22. neus; 23. kort; 25. mais; 26. br; 28. la; 30. prins; 31. klomp; 33. metselaar; 35. een; 37. ooi; 40. dollar 43. teer; 46. Iaat; 48. vore; 50. riet; 52. G.N.; 54. luis; 55. ei; 57. knap; 59. Duits; 61. taats; 62. smaad; 65. Nes 66. kast; 69. kam; 70. mei; 71. nol; 73. b.i.; 74. nu; 75. Ra. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. spelleider bij to neelopvoeringen; 8. slaghout bij cricketspel; 9. uitroep van medelij den; 10. van weinig verstand getui gend; 12. buis door middel waarvan men vloeistoffen v.h. ene vat in het andere overtapt; 13. opstandeling; 15. twaalftal; 16. tenen mand; 18. nijdige, gemelijke kerel; 20. niet ge sloten; 21. bode v.e. studentencorps; 23. rekening van geleverde goederen enz.; 24. direct, terstond; 26. lidwoord 28. geneesmiddel in balletjesvorm; 29. deel v. c. kledingstuk (b.v. van een jas); 31. titel (afk.); 32. onder zoek; 33. sierplant; 34. militaire rang (afk.); 35. Europeaan; 37. vrucht; 33. voltooid; 40. wijnsoort; 44. wissel borgtocht; 47. behaagziek; 48. koorts- werend geneesmiddel; 50. flink manspersoon; 52. voorwerp waarmee men schrijft; 53. schrijfkostcn (La tijn); 54. tamelijk; 55. zuigbuisjc; 56. zelfkant van linnen; 57. afgemat; 59. onbepaald voornaamwoord; 60. ba byspeelgoed. Verticaal: 1. bergkloof; 2. voedsel; 3. geluid van zeker dier; 4. deel v.h. hoofd; 5. Engelse munt (afk.);' 6. plaats in Noord-Brabant; 7. rood edelgesteente; 8. niet vrij (van een zitplaats); 11. wijnsoort; 12. trekvo gel; 14. lang, dun en smal stuk hout; 15. muziekinstrument; 16. slaapplaats 17. troefkaart bij diverse kaartspelen 19. Noordamerikaanse laurierboom; 21. soort houtzaagmolen; 22. soort peer; 24. geneeskundige leefregel wat spijs en drank betreft; 25. man nelijk dier; 27. boomloot; 28. bene dendeel v.e. gevel; 30. uiting van ge negenheid; 31. positieve afbeelding op glasplaat voor projectiedoelein den; 36. vogel; 39. adellijke titel; 41. deel v.e. tabakspijp; 42. Japanse munt; 43. vertrouwelijk; 45. meertje met helder water; 46. 'krijgsmacht; 48. hijsblok van twee schuin tegen elkaar staande masten; 49. proper; 51. godin der meren en stromen (my thologie); 53. hoofdstad van Peru; 57. 0,001 meter (afk.); 58. oude leng- teëenheid. Wedstrijden tc Breda Bij de recentelijk gehouden vere nigingskampioenschappen van de ZEBRA in Breda wisten de meisjes van Delta Sport, te weten Sjouke Koster, Jaqueline Ornêe, Betsie Kloet, Anja Lagrouw, Cora Hoog strate, Rianne de. Jonge, Anke Hoog strate en Tinie Koster, voor de derde achteréénvolgende maal de beker voor de hoogste waardering in de wacht te slepen, terwijl de dames- ploeg een derde prijs behaalde. Al met al is het wedstrijdseizoen voor de turnafdeling zeer succesvol geweest en vastgesteld kan worden, dat deze afdeling van onze vereni ging er alles aan heeft gedaan, dat de naam Zierikzee tot in de top van de Nederlandse turnwereld, beslist geen onbekende klank meer is. Alleen vreest de technische staf die deze afdeling elke week geheel belangeloos 12 uur traint dat dit sei zoen wel eens het laatste zou kunnen zijn. De enorme verhogingen van zaalhuren door rijk en gemeente maken het voortbestaan van deze afdeling praktisch onmogelijk. Ho- penlijk wordt door het bestuur in onderling overleg spoedig een oplos sing gevonden. VOETBAL D-junioren: SKNWK D I-MEVO D I 3-0; SKNWK D I-Bruse Boys D I 0-1. DAMESVOETBAL Yerseke-SKNWK 1-5. Zomeravondcompetitie Rayon Zierikzee Kon. Zeelandia-VAB 2-0; Toren Boys-PZEM 6-0; Rijkswaterstaat- Velocitas 3-0. Zomercompetitie SKNWK-DOSKO 6-1. VOETBAL Finale Zeeuws jeugdtoernooi Morgen (zaterdag)middag om één uur zal te Goes gestart worden met de finale van hét Zeeuwse jeugd toernooi voor A- en B-junioren. De A-junioren finalisten zijn als volgt ingedeeld: poule I: Arnemuiden A I, Zierikzee A I en Breskens A I. Poule II: Colijnsplaatse Boys A I, Terneuzen A I en Kloetinge A I of Goes A I. De B-junioren zijn als volgt ingedeeld poule I: Brouwershaven B I, Cort- gene B I en Hontenisse B I. Poule II: Krabbendijke B I, Oostkapelle B I en Schoondijke B I. Toernooi C-junioreu Op zaterdag 10 juni a.s. organi seert de voetbalvereniging „Zierik zee" op het sportpark „Bannink" een voetbaltoernooi voor C-junioren. Met de wedstrijden zal een aanvang worden gemaakt om 13 uur. Deelne- Bruinisse, MEVO, Zierikzee, allen mende verenigingen zijn Duiveland, ingedeeld in poula A. In poule B: SKNWK, DFS, WIK en Zierikzee II. Het programma luidt als volgt: 13.00-13.20 Duiveland-Bruinisse en MEVO-Zierikzee I; 13.25-13.45 Zie rikzee II-SKNWK en DFS-WIK; 13.50-14.10 Duiveland-MEVO en Bruinisse-Zierikzee I; 14.15-14.35 SKNWK-DFS en Zierikzee II-WIK; 14.40-15.00 Duiveland-Zierikzee I en Bruinisse-MEVO; 15.05-15.25 SKN WK-WIK en Zierikzee II-DFS; 15.30 eventueel te nemen strafschoppen; 15.45 finale wedstrijd. Heden (vrijdag) eerste thuiswedstrijd DFS-damesclftal Het dameselftal van DFS speelt niet zaterdag - zoals gisteren werd gemeld - maar heden (vrijdag) avond om 19.15 uur haar eerste thuiswed strijd op het sportpark Van Zuijen te Burgh. Wolfaartsdijk—SKNWK 0—2 SKNWK is er in een voortreffe lijk door de Nieuwerkerkers ge speelde wedstrijd in geslaagd de 4e klasser Wolf aartsdijk in eigen huis een verdiende nederlaag 'toe te bren gen. De thuisclub verscheen met acht spelers uit de basis opstelling en drie spelers welke in aanmerking komen voor het eerste elftal binnen de lijnen. Bij SKNWK ontbraken Albert de Winter en Jurry Snijders. Opvallend was het dat SKNWK praktisch gedurende de gehele wed strijd het beste van het spel had. In e,en goed tempo werden er vaak uitstekende combinaties opgezet wel ke de Wolfaartsdijk verdediging met spelers als Verstelle en Strijd nogal eens voor problemen stelden. In de beginfase hadden de Nieuwerker kers pech toen Jan Thiery hard op de paal schoot Na een half uur spe len had dezelfde speler meer succes met een bekeken schot waarop de doelman van Wolfaartsdijk het ant woord schuldig bleef. Na de rust het zelfde spelbeeld met een gevaarlij ker opererend SKNWK. Tekenend voor de aanvalskracht van de thuis club was wel het feit dat doelman Hans Stoutjesdijk alles bij elkpar drie gevaarlijke schoten kreeg te ver werken wat hem uitstekend afging. Tien min. voor tijd viel de beslissing toen Jan v. d. Zande een handig hak- balletje gaf aan Kees Prooi die hier mee de gelegenheid kreeg de stand op 0-2 te brengen. YersekeSKNWK 14 In de uitwedstrijd tegen Yerseke zorgden de dames van SKNWK weer voorf een fraaie prestatie door de thuisclub op overtuigende wijze de puntjes afhandig 'te maken. In de eerste helft, waarbij SKNWK het na deel van de sterke wind had, een praktisch gelijk opgaande strijd. Toch slaagden de bezoekers er in de eerste speelhelft in de leiding te nemen. Uit een strafschop scoorde Sarie Matlhijsse de openingstreffer (0-1), met welke stand ook de eerste speel helft werd afgesloten. Na de her vatting, nu mét de wind in de rug, kregen de dames uit Nieuwerkerk een groot veldoverwicht hetgeen zij in doelpunten tot uitdrukking wisten 'te brengen. Al in de 5e min. schoot Saar Folmer de blauw-zwarten naar een 2-0 voorsprong. Nog in dezelfde minuut slaagde Yerseke er evenwel in tegen te scoren (1-2). Even zag het er nog naar uit dat de overwinning in gevaar zou komen maar in de 10e min. maakte Janny Folmer aan alle onzekerheid een einde door met een uitstekend schot de doelvrouwe van Yerseke kansloos te passeren (1-3). De bezoeksters speelden hierna een gewonnen wedstrijd waarin Gerda de Winter er nog in slaagde de eind stand op 1-4 te bepalen. WIELRENNEN DE RONDE VAN MIDDEN-ZEELAND Voor de 13e maal zal morgen (za- terdagjmiddag te Goes, waar ook de finish is, de Zeeuwse amateurklas- sieker de Ronde van Midden-Zee land van start gaan. Aan deze wedstrijd zal ook worden deelgenomen door de wielerploeg van Kavero waarvoor onder leiding van ploegleider Chris de Jonge de volgende renners aan de start zullen komen: Ad van Overveld, Piet Maas Piet Franken, Wim Evertse, Wim Westdorp en Wim de Wilde. In to taal hebben 13 ploegen van 6 renners ingeschreven waaronder: Caballero, Frisol, van Terp Tegelhandel, Skol Flandria, Trico Noble en Amstel. De totaal af te leggen afstand bedraagt 184 km. De start is te 14 uur op de Grote Markt te Goes, terwijl de aan komst te 18,23 wordt verwacht üan de Bergweg. HILVERSUM. De Evangelische Omroep zal de komende maanden 35 nieuwe personeelsleden moeten aan trekken om het bij de Omroepwet opgedragen totaalprogramma, dat de E.O. als C-omroep na 1 oktober ver plicht is te maken, te kunnen bren gen. Advertentie HmnpMn 1 ZtrUo* TtL (01110) 2441 Na dc voortreffelijke start in de zomcravondcompctitic van het rayon Zierikzee is het elftal van dc PZEM in haar laatste wedstrijden klaarblij kelijk geheel van slag. Koploper Toren Boys had gezien dc cijfers 6-0, niet dc minste moeite om in het treffen met de PZEM op beide puntjes beslag te leggen. Het elftal van dc Kon. Zeclandia, dat tc Noordgouwc met 2-0 van V.A.B. wist tc winnen, is momenteel nog de enige concurrent van Toren Boys. Velocitas bleef door dc 3-0 neder laag welke het van R.W.S. kreeg te inknsscrcn in hel bezit van dc rode lantaarn. Toren Boys 8 G 1 1 25- G 13 Kon. Zeclandia 6 4 11 9-4 9 PZEM Stella Boys R.W.S. Die Gouwe V.A.B. Velocitas 7 3 2 2 10-14 8 6 2 3 l 10- 6 7 7 2 2 3 8-6 7 6 2 13 8-9 5 6 114 7-12 3 1 0 7 10-24 0*) 4 punten in mindering. Heden (vrijdag)avond gaat Die Gouwe het tc Noordgouwe opnemen tegen V.A.B., terwijl tc Scrooskerke R.W.S. en dc Kon. Zeclandia elkaar zullen ontmoeten. Maandag speelt te Serooskerke de P.Z.E.M. tegen R.W.S., terwijl te Noordgouwc Die Gouwe binnen dc lijnen komt om het op te nemen tegen Stella Boys. Voor dinsdagavond staat hel treffen tussen de Kon. Zeclandia en Smit Bolnes te Noordgouwe op het pro gramma. Ncd. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.3Q uur ds. W. A. Vrijlandt, Borssele, 7 uur ds. v. d. Schee; 11 uur ds. Assendorp. Kerkwerve: 9.30 uur ds. v. d. Berg. Serooskerke: 10 uur ds. Jansen Schoonhoven; 11.30 u. zondagsschool. Burgh: 10 uur da. v. Leeuwen (viering H. Avondmaal). Haamstede: 9.30 en 7 uur ds. Wassenaar. Renesse: 9.30 uur ds. De Wit. Noordwelle: 10.45 uur ds. De Wit. Scharendijke: 11 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 11 uur ds. Faber. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Assendorp, (bed. H.D.); 11 uur zondagsschool, lyoprdgouwe; 11 uur ds. Geers. Dreischor: 9.30 uur ds. Geers. Ouwerkerk: 9.30 uur ds. Fa ber. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Rien- stra (in de Herv. kerk); 5 uur ds. v. d. Heuvel, (in de Geref. kerk). Oos- terland: 10 uur cand. v. d. Graaf, Utrecht; 6 uur cand. M. C. v. d. Meer Leiden, (jeugddienst).. Sirjansland: 10 uur ds. Van der Schee; 6.30 uur ds. Korevaar, Rotterdam. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. H. W. van den Brink, Den Haag. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Favier, (bed. H.A.). Haamstede: 9.30 en 7 uur ds. Van der Kooij. Scharendijke: 9.30 en 7 uur ds. Put. Brouwershaven: 10.30 en 5 uur ds. De Bres, (bed. H.A.). Zonnemaire: 10 en 2.30 uur kand. A. Van der Kevie, Amsterdam. Nieuwerjkerk-Oosterland: 10 uur ds. Rienstra, (in Herv. kerk); 5 uur ds. v. d. Heuvel (in Geref. kerk). Brui nisse: 10 uur ds. A. van Egmond, Gapinge; 5 uur ds. Rienstra. Gereformeerde Kerken Vry gemaakt Brouwershaven: 9 uur ds. Kapteijn, Spakenburg; 7 uur student Groene- veld, Utrecht. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10 en 6 uur ds. N. Rebel, Sibasa (Z.-Afrika). Haam stede: 10 uur leesdienst; 3 uur ds. Rebel. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst. Oosterland: 10 en 2.30 uur leesdienst; 6.30 uur ds. W. C. Lamain, Grand Rapids, (Mich.) (U.S.A.). Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10.00 en 6.00 uur lees dienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur leesdienst. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur ds. A. v. d. Berg. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2.00 en 6.00 uur ds. A. van der Meer. Bruinisse: 10.00 en 5.00 uur leesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdijk; 10 uur dr. J. F. yan Royen, Rotterdam. Leger des Heils Zierikzee: Poststraat 37, 10.00 uur heiligingsdienst, 12.00 uur jeugdsa- menkomst, 19.00 uur verlossingssa menkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19.00 uur, zon dagmorgen 10.00 uur. Haamstede: Zaterdag 19.00 uur; zondag 10.00 uur. Renesse: „De Ark", zaterdag 19.00 uur; zondag 9.30 uur. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te IJsselsjtein (toez.): A. J. Timmer, Woudenberg; te Oude Tonge (toez.): A. van Brummelen, Hierden; te Katwijk aan Zeé: J. Catsburg, St. Maartensdijk; te Ach terberg: B. Haverkamp, Nij kerker veen; te Hoornaar: G. F. Smaling, Dussen. Aangenomen naar Scherpenzeel (Fr.) ca.; J. J. v. d. Heiden, kand. te Zeist; naar Terneuzen (toez.): G. C. Vijzelaar, Veenendaal b.g.w.w.; naar Iloetinchem: R. E. J. Stellwag, kand. tè Èpse—Gorsel; paar Schérpenisse: A. G. Haring, Nieuwland. Bedankt voor Driebergen: drs. S. Meijers, Ermelo; voor Oudewater (toez.): H. A. van Slooten, Nijkerk; voor Zoetermeer: A. van Brpmme- len, Hierden; voor Huizen: A. J. de Jong, Leiden; voor Bolsward: A. Griffioen, Heeg. Geref. Kerken Beroepen te Lisse: J. de Waard, Zandvoort. Bedankt vopr Zaandam: R. Pluim, Coevorden. Geref Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Emmen: D. Grutter, Huizum. Aangenomen naar Den Haag-West: A. Geelhoed, Hasselt. Geref Kerken Vrijgemaakt (buiten verband) Bedankt voor Kampen: J. D. Hout man, Heerenveen. Chr. Geref. Kerken Bedankt voor Mijdrecht: H. Vliet- stra, Werkendam; voor Assen: J. J. Rebel, Hilversum. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Heemstede: M. H. Boogert, Hellendoorn; te Zevenhui zen (Gr.) (toez.): W. Kruidenier, Sur- huizum (Fr.). Beroepbaar: J. v. Roest, zendings- pred. in dienst van de Ger. Zendings- bond, Jupiterstraat 7, Hardinxveld- Giessepdam. Ger. Kerken Beroepen te Oudega (Smnllinger- land): D. Dijkstra, Zuidwolde (Gr.); te Rotterdam-Zuid/Katendrecht: E. Groenenberg, Vianen. Aangenomen naar Rotterdam- Lombardije: A. Bakker, Duisburg. Chr. Qcr. Kerken Beroepen te Middelburg: M. Vliet- stra, Werkendam; 'te Rotterdam-West P. v. Zonneveld, Leerdam. Ger. Gemeenten Bedankt voor Nieuwerkerk (Zld.): W. C. Lamain, Grand-Rapids. Hervormde gemeente Zierikzee De kerkcraad van de Herv. ge meente Zierikzee verzoekt ons het volgende mede te delen: Door ziekte van ds. Bergsma is er een wijziging gekomen in de dien sten van a.s. zondag (Gasthuiskerk). De morgendienst om 9.30 uur wordt geleid door ds. W. A. Vrijlandt te •Borssele; in de avonddienst (7 uur) gaat ds. J. v. d. Schee voor. DEN HAAG. Op het strand tussen Den Haag en Monster is donderdag een Duitse mijn uit dc tweede we reldoorlog boven het zand gekomen. Dc omgeving werd afgezet en perso neel van dc mynopruimingsdicnsl brach% de mijn donderdagmiddag op het strand tot ontploffing. OVERDENKING Een hand In de Openbaring aan Johannes lezen we: En toen ik Hem zag, viel ik als dood voor zijn voeten; en Hij legde zijn rechterhand op mij en zei: Wees niet bevreesd, Ik ben de eerste en de laatste, en de le vende, en Ik ben dood geweest, en zie, Ik ben levend tot in alle eeuwigheden Deze woorden volgen op de visio naire ontmoeting van Johannes met de verheerlijkte Christus. Johannes komt Jezus onder ogen en het ver gaat hem nét als zovelen: dit is te veel. Je wilt wel wegkruipen, want de ontmoeting met Jezus stelt je zonden zo duidelijk in het licht. Daar schaam je je voor. Je beschuldigt je zelf. Maar Jezus laa't het er niet bij. Hij legt zijn hand op je. Je ontmoet Jezus en Hij vraagt uw leven te mogen bepalen. Maar wij proberen nog zo vaak God de wet voor te schrijven. Met Jezus spelen we een spelletje van touwtrekken om ons leven naar eigen keuze te laten verlopen. We zeggen maar niet een-twee-drie: Heer, kom toch alst ublieft in mijn leven. En telkens weer legt Jezus zijn hand op ons. Hij heeft na zijn hemel vaart nog steeds dezelfde aandacht voor ons menselijk gebeuren. Hij heeft bij het graf van zijn vriend La zarus tranen geschreid en ook onze tranen neemt Hij serieus. Hij legt de hand bemoedigend op ons en spreekt, soms nauwelijks hoorbaar. Hij, de Overwinnaar, die de mach ten van dood en duisternis versla gen heeft. De dood geweest is en Hij leeft. Als wij ons klein voor Hem voe len, acht Hij zich niet te groot om zijn hand op ons te leggen. Een be moedigende hand: wees niet be vreesd, Ik ben het, de eerste en de laatste. De eerste en de laatste, dat wil zeggen: de draad van de geschiedenis is gespannen tussen zijn handen. Ook de draad van ons leven. Als dat uw geloof is, dan zal Jezus, als u Hem voor het laatst onder ogen komt, alle beschuldigingen tegen u van de hand wijzen. Dan laat Hij zijn hand zien, zijn doorboorde hand, die Hij aan het kruis heeft laten spijkeren, opdat wie in Hem gelooft, nooit uit zijn hand valt. Scharendijke. P. Advertentie ..^2 lmI

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4