ERIC DE NOORMAN Ned. melkproduktie kan stijgen tot 12 miljard liter per jaar ',10",'l'iikl"i<k'n. Afscheid, bevestiging en intrede ds. R. T. Urban Kavero-renner Ad van Overveld won in Mariekerke Puntloos V.A.B. speelde gelijk (1-1) met P.Z.E.M. in Italië LANDBOUW EN VEETEELT Vergrote E.E.G. biedt 1 J IJ voor ile veehoitclerii AMERSFOORT, 17-5. De Nederlandse melkproduktie zou wel eens kunnen toenemen van acht miljard tot twaalf miljard liter per jaar. Met dit vooruitzicht confronteerde ir. M. P. de Jong, adjunct-directeur van het proefstation voor de rundveehouderij, dinsdag in Amersfoort de deelnemers aan de studiedag van de „Stichting Afnemerscontrole op Vee voeder'. Zon grote produktie kan tot problemen leiden, maar onvermijdelijk is dat volgens ir. De Jong niet. Ze zal er ook niet van vandaag op morgen komen, al bestaat de mogelijkheid, dat de nieuwe EEG-rcntesubsidieregeling de ontwikkeling zal versnellen, ook in de ons omringende landen behoort zo'n produktie-uitbreiding tot de mogelijkheden en daardoor zullen wel moeilijkheden kunnen ontstaan. Veel gemengde bedrijven, waar dus naast de rundveehouderij nog een of meer andere agrarische pro- duktietakken te vinden zijn, zullen er in de toekomst ook nog wel blij ven. De rundvleesproduktie zal zich volgens ir De Jong steeds meer gaan voltrekken in grotere eenheden op akkerbouwbedrijven, of op gespecia liseerde bedrijven, die in een of an dere vorm ge-integreerd zijn met mengvoederindustrie en/of de vlees verwerkende industrie. Varkens- en pluimveebedrijven Op deze studiedag, gewijd aan de toekomstige structuur van de dienst- veredelingsbedrijven, sprak ir. E. H. Ketelaars, rijksconsulent voor de varkens- en pluimveehouderij in Noord-Brabant en Zeeland, over de verwachtingen voor de varkens- en pluimveebedrijven. Hij verwachtte, dat bij deze bedrijven de ontwikke ling naar grotere eenheden door zal gaan. Een rem hierop zal echter in toenemende mate worden gelegd door beperkte financieringsmoge lijkheden en milieuproblemen. Om dat ook de afzetmogelijkheden niet onbegrensd zijn, zal men vooral met VOOR DE VROUW U kunt niet ALLES ivetenl SPROEI DE TUIN niet zolang de zon aan de hemel staat. Niet alleen werken de druppels dan als brand glazen, maar bovendien is het plot selinge temperatuursverschil zeer nadelig voor gezondheid en groei van de planten. NYLON HANDSCHOENEN moet u geregeld uitwassen. Wat vuil ge- worden handschoenen maakt u schoon met goede huishoudzeep. Uitspoelen met water en niet dro gen in de zon, maar in de wind. WATERVLEKKEN IN EIKENHOU TEN MEUBELEN verwijdert u door inwrijving met gelijke delen slaolie en spiritus. Goed droogwrij- ven, vervolgens weer in de was zetten, laten intrekken en uitwrij ven. Zonodig herhalen. MOET U IETS SCHOONMAKEN MET BpNZINE, dan kunt u het ontstaan van „vlekkenranden" verminderen door dit werkje te doen in de zon. GEEL GEWORDEN PIT RIET wordt eerst afgenomen met zeepsop, daar na flink afgespoeld en vervolgens behandeld met verdund bleekwa- ter. Zodra het voorwerp wit ge worden is, wordt het afgespoeld tot de chloorlucht verdwenen is. VETVLEKKEN OP SUEDE kunt u verwijderen met magnesiumpoe der. Dit poeder op de vlek strooien, in laten trekken en afborstelen. SUEDEJASJES gemaakt van scha penhuid, zijn de goedkoopste, die van een kruising van schaap en geit (persian) zijn duurder, terwijl die gemaakt van antilopehuid de duurste zijn. ZEER VUIL MARMER kunt u schoon maken door er een laag vers ge bluste kalk met water op te strij ken en er 3 dagen op laten ziten. de ontwikkeling naar specialisatie voorzichtig moeten zijn. Strikt nood zakelijk is een gespecialiseerde opzet in de dierveredeling ook niet; enige risicospreiding kan juist erg nuttig zijn en de combinatie van rundvee en mestvarkens biedt volgens ir Ke telaars nog altijd perspectief. VOETBAL Oef enwedstrij d zaterdagspelers Dinsdagavond a.s. zal een selectie van zaterdagspelers uit de afdeling Zeeland een oefenwedstrijd spelen te Yerseke tegen het eerste elftal van de vereniging van die naam. Voor deze wedstrijd welke aan vangt te 19 uur voor de selectie de volgende spelers uitgenodigd: Co- lijnsplaatse Boys: Gert Jansen; Krui- ningen: Wim Brandt; MEVO Diet de Boer; Costkapelle: Gillis Maranus; Gerard Schipper; Sluis: Ton Smits; SSV: Kees Schroevers, Toon Ver hoeven; Veere: Jan Maljers, Piet de Meester; Wemeldinge: Kees de Vos; WIK; Wim Berrevoets, Adri Verhage Zaamslag: Adri van den Ende; Kees Kempe, Rinus Zegers. Scheidsrechter: J. de Winter; grensrechters: B. H. A. Kroeze en P. G. v. d. Schraaf. DUIVENSPORT P.V. „Be Reisduif", St. Philipsland Uitslag van de gehouden wedvlucht van de P.V. „De Reisduif" te St. Phi lipsland vanaf St. Ghislain. De af stand bedroeg 132 km. In concours waren 346 duiven. Ze werden met zuidwestenwind gelost om 7.15 uur. De snelheid van de eerste duif was 1166.56 m.m. Aankomst 9.01.33 uur. De snelheid van de laatste duif was 993.39 m.m. Aankomst 9.28.49 uur. J. Zuidweg 1, 19, 35, 115; H. Kaas hoek 2, 85, 114; A. Verwijs 3, 17, 40, 59, 98; Joh. Quist 4, 6, 14, 64, 94; Th. Bakker 5, 61, 66, 72, 80, 102, 108; W. v. Dommelen 7, 10, 70, 91, 96, 99; M. Meijer 8, 11, 42; C. Verwijs 9, 33, 63, 67, 68; L. Vermeij Zn. 12, 13, 46, 51, 55, 74, 90, 113; J. Verwijs Zn. 15, 18, 22, 34, 38, 44, 58, 82; M. v. d. Est 16, 26, 53, 104, 106, 111; Jac. Geense 20, 52, 83, 97, 112; Lz. Reijngoudt 21, 27, 100; J. C. Verwijs 23, 25, 47, 75, 89, 105; Kr. Reijngoudt 24, 49, 62, 82, 86; F. den Braber 28, 110, 116; W. Neele 29, 48, 50, 65, 87, 93, 103; L. Reijngoudt 30, 32, 43, 77, 101; A. Faasse 31, 37, 41, 54, 69, 73, 76, 79, 81, 88, 109; A. v. d. Est 36, 39, 45; Gebr. Fonteijne 56, 71, 95; M. Geuze 57, 78; A. Hooglan der 60; M. Fonteijne 84, 107. TENNIS DOS IV (Vlissiiigen)— LTC Zierikzee 1—7 Door deze vijfde overwinning in successie is het eerste 'team van de L.T.C. Zierikzee kampioen geworden van hun afdeling. Voor het eerst in Het In de hele veredelingssector aanwezige streven naar integratie (tussen agrarische produktiebedry- ven, industrie en/of handel) zal vol gens ir. Ketelaars in goede banen geleid moeten worden. Integratie geeft allerminst garanties tegen overproduktie, en kan ook de renta biliteit der bedrijven afzonderlijk niet meer veilig stellen. RECHTSZAKEN Vier jaar voor roofoverval DEN BOSCH, 17-5. Het gerechts- hof in 's-Hertogenbosch heeft woens dag de 23-jarige H. C. uit Veldhoven en de 27-jarige J. van den B. uit Eindhoven in overeenstemming met het vonnis van de rechtbank in Den Bosch en de eis van de advocaat-ge neraal veroordeeld tot vier jaar ge vangenisstraf met aftrek van voor arrest. Ze stonden op 3 mei in hoger beroep terécht wegens een op 1 maart gepleegde roofoverval op een bank- loper te Eindhoven, waarbij ruim f 131.000 werd buit gemaakt. Beide verdachten ontkennen iets met deze overval te maken te hebben gehad. Het geld is nog steeds spoorloos. het bestaan van de club zal nu een team uit kunnen komen in de 4de klasse. De heren J. J. de Vlieger en R. J. Pothaar wonnen hun enkelspelen overtuigend resp. 6-3, 6-0 en 6-1: 6-1. Ook in het herendubbelspel kregen 'tegenstanders en wind geen vat op hun spel, winst voor Zierikzee 6-0, 6-1. De dames mevrouw De Looff en Nolet hadden veel last van de ruk winden. Winst én verlies voor onze dames 6-1, 4-6, 6-3 en 2-6, 3-6. De dubbele wonnen zij 9-7, 2-6, 6-4. Ook dit keer werden beide gemengd dub bels gewonnen.. Na afloop wen'ste dë aanvoerder van DOS het team geluk met het kampioenschap en sterkte in de 4e klasse. Hét bestuur van DOS over handigde de-dames bloemen. WIELRENNEN voor de veehouderij ARNHEM, 17-5. De vergroting van de Europese Gemeenschap biedt meer mogelijkheden, maar dan al leen zal onze veehouderij in weer grotere mate profiteren, als een voorsprong wordt opgebouwd, die het voor een consument in Europa vanzelfsprekend maakt, dat een Ne derlands predukt wegens zijn prijs en wegens zyn kwaliteit te prefere ren is. Want het Nederlandse varken of kalf is niet automatisch beter dan het dier van welke andere herkomst ook. Dit zei ir. G. A. Meijer als voor zitter van het produktschap voor vee en vlees op de woensdag in Arnhem gehouden 53ste ledenraadsvergade ring van de „Geldersche Maatschap pij van Landbouw". De vergrote ge meenschap noemde hij een indrin gende uitnodiging om te bezien, waar men naar toe wil en indien nodig de noodzakelijke mentale en financiële diepte-investeringen te doen om dat doel te bereiken. „Het is mijn overtuiging", aldus ir. Meijer, „dat we niet meer terug kunnen. Immers, een van de twee in Nederland gemeste varkens, 95 van de 100 gemeste kalveren en vier van de tien liter geproduceerde melk gaan in een of andere vorm de grens over. Er is geen fantasie voor nodig om te bedenken wat een inkrimping van onze produktie tot de nationale consumptie alleen aan kapitaalver nietiging en gelegenheidsverlies zou meebrengen". „Flitsen" uit het buitenland PARAMARIBO. Ongeveer 100 men sen hebben in Paramaribo deelgeno men aan een protestmars tegen het besluit van president Nixon de Noord Vietnamese havens met mijnen te blokkeren. STRAATSBURG. De toekomst van Tsjechoélcwakije ziet er somber Uit. De onderdrukking duurt voort en heeft de afgelopen maanden 21/' jaar nadat de Russische invasie de Praagse lente verstoorde - een der gelijke omvang aangenomen dat er diepe bezorgdheid bestaat over de verdere gebeurtenissen. Ad van Overveld, van de Kavero- ploeg, heeft deze week bewezen dat zijn overwinning van vorige week te Koewacht beslist geen uitschieter is geweest. Dat hy momenteel de goede vorm te pakken heeft toonde hij nog eens duidelijk in het Belgische Ma- riekerke waar hij in een wedstrijd over 108 km op de eerste plaats be slag wist te leggen in de tijd van 2 uur en 40 min. Wim Evertse eindigde in deze wed strijd op de eervolle 5e plaats. Ook in de dinsdag te Hulst gereden wed strijd over 110 km kwam van Over veld weer uitstekend voor de dag. In SPORT ZOMERAVONDCOMPETITIE ZIERIKZEE, 17-5. Bij de j.l. maan dagavond voor de zomeravondcom petitie gespeelde wedstrijden vielen een aantal verrassende uitslagen te noteren. Zo zag het nog puntloze team van V.A.B. kans om de P.Z.E.M. zijn eerste verliespuntje (1-1) te bezórgen. Ondanks dit gelijke spel zag kop loper P.Z.E.M. haar leiderspositie nog wat verstevigd daar de beide naaste concurrenten hun eerste ne derlaag kregen te inkasseren. Ver rassend was zeker de 2-0 overwin ning van het nog puntloze Velocitas op Stella Boys. Toren Boys en de Kon. Zeelandia leverden een span nende strijd welke met 1-0 door Zeelandia werd gewonnen. Ook de elftallen van Smit Bolnes en KERKNIEUWS Ceref. Kerk (Vrijgemaakt) Brouwershaven de slotfase liet de kopgroep zich ver rassen door Martin Venix die hier door beslag op de le plaats kon leg gen. Ad van Overveld toonde zich hierna de sterkste in de eindspurt waardoor hij op de 2e plaats eindigde voor Herman Nak, Rotterdam; Gees Bal, Kwadendamme; Ribert Ferket (België); Henk Prinse, Hank; Johnny Meijer, Utrecht; Wim van Steenis, Hoogblokland; Theo Joore, Raams- dor.ksveer; Bas Hordijk, Rotterdam; Wim Evertse, Tholen; Aad v. d. Hoek Dirksland; Toon Konings, Sprundel; Wim Westdorp, Heinkenszand; Piet Maas, Heerle; Joop van Rossum, Den Haag; Peter van Doorn, Blericum. Rijkswaterstaat bleken na aan el kaar gewaagd te zijn. (3-2). P.Z.E.M. 4 3 1 0 7- 2 7 Toren Boys 4 2 119-45 Stella Boys 4 2 119-55 Die Gouwe 4 2 117-55 Zeelandia 4 2 1 14-35 Smit Bolnes 5 2 1 2 8-15 5 R.W.S. 5 113 5-63 Velocitas 4 1 0 3 6-10 2 V.A.B. 4 0 13 3-81 Heden (donderdag)avond speelt Stella Boys te Serooskerke tegen Rijkswaterstaat, terwijl te Zierikzee op het sportpark Bannink de P.Z.E.M. en de Toren Boys het tegen elkaar zullen opnemen. Morgen avond speelt de Kon. Zeelandia te Noordgouwe tegen Die Gouwe, ter wijl V.A.B. te Serooskerke op bezoek gaat bij Velocitas. Ds. R. T. Urban zal Pinksterzondag (21 mei 1972), 's morgens om half tien te Ferwerd en 's middags om kwart voor twee te Hallum afscheid nemen van de Gereformeerde (Vrijgemaak te) Kerken van Ferwerd en Hallum, welke voor de dienst des Woords zijn gecombineerd. Op een nog nader te bepalen zondag, vermoedelijk in juli van dit jaar (1972), zal hij, na vooraf te zijn bevestigd door ds. J. M. Goed hart uit Zwolle, intrede doen als pre dikant van de Gereformeerde (Vrij gemaakte) Kerken van Goes en Brouwershaven, welke dan voor de dienst des Woords zullen worden ge combineerd. De Gereformeerde (Vrij gemaakte) Kerk van Goes is vakant geweest sinds 30 november 1969, toen ds. T. Dekker naar Capelle aan den IJssel is vertrokken waar hij drie weken later intrede heeft gedaan. De Gereformeerde (Vrijgemaakte) Kerk van Brouwershaven is vakant ge weest sinds oktober 1968, toen ds. J. Keizer, thans predikant van de Ge reformeerde (Synodale) Kerk van Bleiswijk, zich weer met de Gere formeerde (Synodale) Kerken in Ne derland herenigde. Rein Tiemens Urban werd op 30 november 1940 te Kampen geboren. Hij bezocht eerst de h.b.s. te Drach ten, deed naderhand staatsexamen gymnasium A en studeerde vervol gens aan de theologische hogeschool van de Gereformeerde (Vrijgemaak te) Kerken in Nederland, Broeder- weg 15 te Kampen, waar hij op 29 maart 1968 zijn kandidaatsexamen aflegde. Nadat de heer Urban bijna vier weken later op 24 april 1968 na praeparatoir examen door de classis LAND- EN TUINBOUW De stookolie voor groentetelers Door de minister van landbouw en visserij is de uiterste datum waarop aanvragen voor omzetting van het aan groentetelers verleende voor schot op een deel van de stookolie- prijs moeten worden ingediend, 'thans vastgesteld op 31 mei 1972. Dit houdt in dat de groentetelers die van genoemde voorschotregeling gebruik hebben gemaakt, de hen in middels toegezonden formulieren vóór 1 juni 1972 moéten hebben in gezonden bij de D.B.H. Het niet tijdig inzenden van deze formulieren zal tot gevolg hebben dat het verleende voorschot zal wor den teruggevorderd. Telers, die, alhoewel de omschake ling op aardgas technisch mogelijk is geweest, maar tot op heden nog niet tot een beslissing zijn gekomen, kunnen alsnog voor de omzetting van het voorschot in een premie in aan merking komen, indien zij de om schakeling van hun verwarmingsin stallaties vóór 1 juli 1972 tot stand brengen. Groepsindexcijfer akkerbouwprodukten DEN HAAG, 17-5. Volgens een op- gave van het Centraal Bureau voor de Statistiek bedroeg het groepsin dexcijfer voor de prijzen van akker bouwprodukten in februari 1972 104 tegen 120 in februari 1971. De prijzen voor gerst en haver waren hoger, terwijl alle andere produkten in de ze sector, t.o.v. de overeenkomstige maand in 1971, lager in prijs waren. Eerste vroege aardappelen geveild BROEK OP LANGENDIJK, 17-5. Als primeur produkt werden woens dagmorgen aan de groentenveiling te Broek op Langendijk de eerste vroe ge aardappelen van de koude grond aangevoerd. De hoeveelheid bedroeg totaal 150 kg., namelijk 90 kg. grote Eerstelingen, die f 1,40 per kg. op brachten en 60 kg. kleine aardappe len, welke f 1,51 per kg. noteerden. De tuinder-aanvoerder was P. Koe dijk Ozn. uit St. Pancras. Kopers waren respectievelijk D. Keizer te Broek op Langendijk en J. Hessing uit Zuid Scharwoude. Het spoor van liet zwaard Scheepvaartbericliten Akl/ti. 1 TTnmbiirtf 4. De drie vreemde ruiters, die onverstoor baar het gebied van de Noorman binnentrek ken, worden argwanend nagekeken bij elke boerenhoeve die ze passeren. Hun Mongools uiterlijk, hun zware bewapening, de kleine, taaie steppenpaardjes die zij berijden, dat alles wekt wantrouwen. Soms blaft een hofhond hen woedend na. Dan wendt de jongste van de drie zich schichtig om in het zadel en zijn scherpgewette lans trilt. Dc aanvoerder, een man wiens tengere bouw de lenigheid van een kat verraad, buigt zich spottend naar hem over. „Dc Zoon der Steppe schijnt bevreesd voor de honden der honden!" mompelt hij spinnend. De jonge krijger kijkt verschrikt op. Hij wil niet toegeven dat hij, gewend aan de wijde uitgestrektheid der Steppe, zich beklemd voelt in dit rijk der grote bomen, waar men zelden of nooit de horizon ziet#cn waar de bewoners zichzelf opsluiten binnen burchten en palisa den. „Het is niets, o Tsacha „Uw vrees is grappig. Zijt gij vergeten hoe- vele van deze blanke honden de grote Khan, onze meester, hoeft doen janken van angst?" Tsacha lacht geluidloos. „Het is jammer dat wij hier als afgezanten zijn. Nu moeten wij.. chhoffelijk blijven. Hoewelhij lacht weer„onze hoffelijkheid geldt alleen voor tweebenige honden. Wat de vierbenige be treft Hij tast plotseling naar z'n korte, Mongoolse boog cn legt bliksemsnel een pijl op de pees, want zijn scherpe ogen hebben eensklaps een donkere vorm in het struikgewas ontdekt, die hen argwanend opneemt. „Bor Khan heeft ons niet gezegd de vier benige honden te sparen die ons aangluren als waren wij dc maan. Laat hem janken. Dc boog vliegt omhoog. Doch ccr de moor dende pijl de pees kan verlaten klinkt plotse ling een jongensstem schril van woede door het woud. .-Schei uit! Als ge op Wolf schiet zal ik U doden Met. een ruk wendt Tsacha zich om - en een wreed glimlachje plooit zijn dunne lippen als hij z'n boog op het nieuwe doel richt Abida, 15-5 Hamburg. Acmaea, 15-5 te Tunis. Camitia, 22-5 Rotterdam verwacht. Diloma, 27-5 t.h. Kaapstad verwacht. Dione, 9-6 te Wilmington (Cal.) ver wacht. Ganymedes, 16-5 aank. San Martin. Kelletia, Port Dickson. Kenia, 16-5 te Aden. Korenia, 1-6 te Hena al Ahmadi ver wacht. Krebsia, 16-5 Pointe Noire. Schiekerk, 15-5 600 m. o.n.o. Ascen sion. Straat Fremantle, 15-5 20 m. w. Kaapstad. Vlieland, 15-5, Ormuz. Zafra, 21-5 verw. Yokohama. Staking rijksambtenaren ROME Heden (dodnerdag) zijn 300 duizend rijksambtenaren in Italië voor twee dagen in staking gegaan om hoger loon en betere arbeidsvoor waarden te verkrijgen. Drachten was beroepbaar verklaard in de Gereformeerde (Vrijgemaakte) Kerken in Nederland en hij nader hand op 20 juli 1968 nog door de classis Leeuwarden peremptoir was geëxamineerd en toegelaten tot de dienst des Woords en tot de bedie ning der sakramenten in genoemde Kerken werd hij op 25 augustus van datzelfde jaar (1968) door ds. J. M. Goedhart uit Zwolle en toen nog predikant van de Gereformeerde (Vrijgemaakte) Kerk van Drachten, bevestigd als predikant van de Gere formeerde (Vrijgemaakte) Kerken van Ferwerd en Hallum, welke voor de dienst des Woords zijn gecombi neerd. Algemeen secretaris Wereldbond van Bijbelgenootschappen LONDEN, 17-5. Dominee Ulrich Fick van de Lutherse Kerk in Würt- temberg is woensdag tot algemeen secretaris van de Wereld Bond van Bijbelgenootschappen (UBS) be noemd. Hij is de opvolger van dr. Oliver Beguin, die 25 jaar lang deze fuctie bekleedde en in april van dit jaar overleed. Bisschop Gijsen bij vergaderingen van liturgisch centrum ROERMOND, 18-5. Bisschop Gijsen van Roermond, heeft aan pater H. J. Pot, directeur van het liturgische centrum van het diocees Roermond, laten weten dat hij voortaan zelf alle vergaderingen van het centrum zal bijwonen en voornemens is ook de vergaderingen van de Nationale Raad door de Liturgie by te wonen. Het liturgische centrum Roermond, dat 15 leden telt, begeleidt onder lei ding van deken J.' Brouts uit Schaes- berg, de activiteiten op liturgisch gebied in het bisdom Roermond. Het centrum ziet volgens de direc teur in de mededeling van mgr Gij sen een antwoord op het verzoek om inspraak bij de benoeming van een opvolging van mgr Beel als gedele geerde van het bisdom in het cen trum. De vergaderingen van de na tionale raad voor de liturgie worden tot nu toe alleen bijgewoond door mgr Bluyssen, bisschop van Den Bosch als schakel tussen de bis schoppen en de raad. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Krabbendijke: J. B. Cats, 's-Gravendeel; te Meerkerk: W. Verboom, Benschop; te Vaassen (toez.): C. J. Baart, Raamsdonksveer; te Huizen: A. J. de Jong, Leiden; te Bussum: N. v. d. Bosch, Goes; te Op perdoes (toez.): P. S. Lefeber, kand. te Leiden; te Hoogeveen: dr. B. W. Steenbeek, Nunspeet; te Lunteren: D. v. d. Berg, Huizen; te Ede: B. Ha verkamp, Nijkerkerveen; te Ede: C. v. d. Bergh, Katwijk aan Zee. Aangenomen naar 's-Heerenhoek- Nieuwdorp (toez.): kand. drs. C. Haas te Leiden, die bedankte voor Omme landerwij k-Meeden (toez.). Bedankt x'oor Jutrijp-Hommer'ts: J. G. Barnhoorn, Haulerwijk; voor GeldermalsenL. E. Emmen, Ber- gentheim; voor Amersfoort: A. Gooij- er, Deldt; voor Krimpen aan de IJs sel b.g.w.w., voor Maarssen en voor Sprang: W. Verboom, Benschop. Ger. Kerken Beroepen te Ommen: M. Berg, Delfzijl; te Reeuwijk: A. T. B. M. v. d. Kevie, kand. te Amsterdam; te Rotterdam-Lombardije: A. Bakker, Duisburg. Aangenomen naar Drachten: S. W. Kempenaar, Ureterp, die bedankte voor Bergum, Haren (Gr.) en Om men. Bedankt voor Zwijndrecht: A. Bakker, Duisburg. Ger. Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Rijswijk-Den Haag- Zuid: D. Grutter, Huizum. Bedankt voor Rozenburg: W. Vreugdenhil, 's-Hertogenbosch; voor Delfzijl en voor Vollenhove-Kadoe- len: D. Berghuis, Breda-Almkerk- Werkendam. Ger. Kerken Vrijgemaakt Buiten Verband Beroepen te Kampen: J. D. Hout man, Heerenveen. Chr. Ger. Kerken Beroepen te Oud Beijerland: G. Leendertse. Zwijndrecht (verb, ber.); te Rotterdam-C: P. op den Velde, Zierikzee; te Mijdrecht: M. Vlictslra, Werkendam; te Aalten: A. Bijkerk, kand. te Zaandam; te Nieuw Beijer land: J. C. L. Starreveld, Kornhorn. Ger. Gemeenten Beroepen te Capelle aan de IJssel: J. C. Weststrate, Meliskerkc. Tweetal te Veen: drs. A. Vergunst, Rotterdam-C en G. A. Zijderveld, Middelburg. Bedankt voor Rotterdam-AIexan- derpolder: J. van Haarcn. Amers foort; voor Hilversum en St. Anna- land: C. dc Ridder, Nunspeet; voor Norwich: F. Harinck. Den Haag- Zuid; voor Nieuw Beijerland: J. van Haaren, Amersfoort. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Bolsward: A. Griffi oen, Hecg. Ger. Gemeenten Beroepen te Rotterdam-West: W. C. Lamain, Grand Rapids. Bapt. Gemeenten Bedankt voor Emmererfscheidon- veen: J. Tromp, Sittard. J

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5