Planmatige regeling vuilverwerkingsplaats aan Hoosjesweg Dieven halen honderdduizend sigaretten Vereniging milieu-defensie Conferentie „Groene kustweg" Gestoorde pleegt moord en zelfmoord weg uit magazijn STREEKNIEUWS Britse soldaten sluiten wijk van Belfast af VOORBEREIDING HERDENKING 100 JAAR „N. EN U." Een bank die iedere spaarder iels te bieden heeft NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Rami Westerscliouweli Fikse inhraak Ie Zierikzee (Slot) WESTERSCHOUWEN, 15-5. Op (le jongste vergadering van de ge meenteraad van Westerschouwen kwam - gelijk gemeld de planma tige regeling vuilverwerkingsplaats aan Hoosjesweg ter sprake, waarbij de heer Lustig opmerkte het beter te hebben gevonden als de raadsle den vóór de aankoop van de grond waren ingelicht. De voorzitter gaf hierop zjjn visie. De heer Kloosterman vroeg zich af of het wel juist was om deze grond voor dit doel te bestemmen. Zullen we er later geen spijt van hebben, als in verband met het „watertoe risme" do haven en de secundaire voorzieningen van deze haven uit breiding noodzakelijk maken. Men kan straks nergens heen als men nu deze grond gaat gebruiken, was zijn mening. De heer Dalebout bleef van me ning dat deze grond niet voor dat Zonder hoofdelijke stemming, maar met de aantekening dat de heer Dalebout er tegen was, werd daarna besloten het voorstel van b. en w. aan te nemen. Als inderdaad over enkele maan den het bestemmingsplan „Buitenge bied Oost" ter tafel komt, is er over dit punt al een grote overeenstem ming. Voor vele bedrijven in de „West hoek" is de ligging van dit vuilver- werkingsbedrijf een flinke kostenbe- pnoi-nvirlfl Vncit oorvtnl fa ZIERIKZEE, 18-5. In de afgelopen nacht hebben onbekenden zich toe gang verschaft tot het magazijn van tabakswaren van GrossierderU D. C. Quist achter in 't (woon)pand 't Vrtfe 11. Met name de gehele voorraad sigaretten werd gestolen, hetgeen voor de betrokken zakenman een grote schadepost betekent. In totaal zijn honderdduizend si garetten ontvreemd. Z(j vertegen woordigen een waarde van rond f 15.000. De politie is direkt met het onderzoek begonnen en krijgt hierbij steun van de technische recherche in Den Haag. Doden bij spoorweg- De vertegenwoordigers van de raad van Westerschouwen in het be stuur van de Reinigingsdienst, waren van deze zaak op de hoogte en kon den beoordelen, of hier ontoelaatba re zaken werden uitgedacht. Anderen vonden het juist een goe de gedachte van het bestuur dat men ondanks dat men zonder meer kon beginnen, toch de raad eerst de be- stemmingsplanmatige goedkeuring vroeg. De heer Van der Sluyters, vroeg aandacht voor de aan te brengen be planting aan de zijde van de Prov. weg. „In een zo vroeg mogelijk sta dium aanbrengen" was zijn advies. Bij een goede behandeling' en bemes ting kan een dergelijke beplanting in vijftien jaar flink groot geworden zijn vond ook de heer Lustig. De heer Van den Berge sloot zich hierbij aan, maar wilde in deze aan breng vooral groenblijvende beplan ting een ruime plaats geven. Een aantal beukenboompjes, zal ook dienst kunen doen, om in de winter een en ander aan het gezicht te ont trekken. Zilveren guldens en rijksdaalders uit roulatie DEN HAAG, 17-5. Met alleen de stem van de N.M.P. tegen is de Twee de Kamer akkoord gegaan met het voorstel inzake de buiten omloopstel ling van de zilveren rijksdaalder en de zilveren gulden. Als ook de Eerste Kamer met het voorstel instemt zul len met ingang van 1 januari van het komend jaar deze munten geen wettig betaalmiddel meer zijn. De buiten omloopstelling is een gevolg van het invoeren van de nik kelen guldens en rijksdaalders. De nikkelen gulden kwam in 1968 in omloop; de nikkelen rijksdaalder in 1970. Per ultimo 1971 waren nog in om loop 137,8"miljoen zilveren guldens. Het uitstaande bedrag aan zilveren rijksdaalders was aan het einde van het afgelopen jaar f 115,8 miljoen. Nachtelijke huwelijkssluiting DEN BURG, 17-5. Om vijf over twaalf in de nacht van woensdag op donderdag is in het raadhuis in Den Burg op Texel het huwelijk voltrok ken tussen Hanneke Bruin uit Den Burg en Carl Arthur Wilson uit Ply mouth (Eng.). Het niet eerder gereedkomen van een notariële akte en het feit dat de bruidegom zich donderdagmorgen om zeven uur in Den Helder moest in schepen zijn de oorzaken van het on gebruikelijke tijdstip van de huwe lijksplechtigheid. De bruidegom werkt op een schip dat op de Noord zee seismografische onderzoekingen naar olie verricht. BELFAST. 17-5. Vierhonderd Britse soldaten zijn woensdag de katholieke wijk Turf Lodge van Bel fast binnengedrongen. Het ziet er naar uit dat ze er zullen blijven ook. Tot woensdag was dc wyk voor po litie cn leger vrijwel afgesloten. De inval had plaats twintig minu ten nadat drie protestantse mannen tegen de wijk aan door het Ierse re publikeinse leger waren ontvoerd. De mannen werden spoedig gevon den. Ze waren vrijgelaten in de na bij Serooskerke en te dicht langs een verkeersweg. Men had moeten trach ten iets verderop grond aan te trek ken. YVeinig hinder „De gedachte aan de werkwijze aan de Stolpweg ligt waarschijnlijk hieraan ten grondslag. Zowel het verkeer als de inwoners van Se rooskerke zullen weinig hinder on dervinden, als er op de voorgestelde wijze gewerkt wordt". Aan de ande re zijde van de Hoosjesweg grond aankopen, zou als het gekocht kón worden veel bezwaar op leveren, vari de zijde van vogelkenners, omdat gebleken is dat voor sommige vogels een dergelijk opgezet project niet zonder gevaar is, aldus een toelich ting van wethouder Steur. De opmerkingen inzake de beplan ting zullen nog besproken worden met Staatsbosbeheer, die het plant- plan zal voorbereiden, zegde de voorzitter toe. De uitbreiding van de sportliaven en de noodzakelijke voorzieningen daarvoor op het land, lopen geen gevaar. Een nieuw aan te leggen Rijksweg zal lopen achter Seroos kerke om, zodat deze kern betrokken blijft bjj deze ontwikkeling. Zijdelings kwam nog even de openstelling ter sprake. Getracht zal worden deze openstelling zo ruim mogelijk te doen zijn, zodat men er altijd terecht kan met het vuil. Of er daarnaast nog niet een mogelijk heid kan geschapen worden dat de partikulier, die zaterdags zijn tuin tje wat opknapt en direkt dat „vuil" even weg wil brengen, willen de vertegenwoordigers in de dienst wel ter sprake brengen. Via een kleine brug is daar misschien iets aan te doen en kunnen toch de grote inrij- hekken gesloten blijven. Tct „dij kkruin"-hoogte Wat er met deze grond kan gedaan worden, als het tot „dijkkruin"hoog- te is opgehoogd, kon nog niet vast gesteld worden. Als er een vlak ter rein ontstaat zijn daar wel mogelijk heden voor te vinden, was de mening van de voorzitter. AMSTERDAM, 17-5. Onder het motto „Leve de wereld" is de ver eniging milieuhygiëne een wervings actie begonnen om in snel tempo ze ker 20.000 leden te krijgen. Dat aan tal is nodig om een professionele aanpak van zaken mogelijk te ma ken", aldus een der oprichters, drs. P. J. Konijn. De vereniging is onlangs opgericht door de stichting Raad voor de Mi lieudefensie en heeft zich als belang rijkste doel gesteld de burgers te be trekken bij de milieuproblemen. burig katholieke wijk Andersontown Een legerwoorvoerder zei dat men zodanig in Turf Lodge was gefil treerd. „dat de ontvoerde mannen in vrijheid werden gesteld". Voor de inval had het Britse leger af en toe in Turf Lodge gepatrouil leerd. Bij al die gelegenheden werd door sluipschutters op do soldaten geschoten. Woensdagmorgen ontdek te men een sluipschutter cn schoot op hem. Hij is volgens het Britse le ger gewond. o|JaLk;iiuv iiv-v MM*...»* rijden kilometers met het huisvuil sterk bepalend is voor de kosten van afvoer in de drukke zomermaanden. Vrijspraak Theodoralds ATHENE, 17-5. De Griekse com ponist Theodorakis is woensdag vrij gesproken van de aanklacht, de auto riteiten beledigd te hebben en valse geruchten verspreid te hebben voor dat de huidige regering door een staatsgreep van het leger aan de macht kwam. Mét Theodorakis werden woensdag vijf andere voormalige afgevaardig den van de verboden procommunis- tische partij „Verenigd Democratisch Links" (EDA) terecht, onder wie Elias Eliou, de voormalige parlemen taire woordvoerder van de Eda Theo dorakis, Antonios Brillakis en Vassi- lis Nefeloudes werden bij verstek berecht. GRONINGEN, 17-5. Heden, don derdag 18 mei, begint in Groningen de veertiende Groene Kustweg-con ferentie. Een dergelijke conferentie wordt jaarlijks georganiseerd voor V.V.V.-functionarissen uit steden langs de route van de groene kust weg, die door Nederland, Duitsland, Denemarken en Noorwegen voert. De ongeveer honderd deelnemers uit de vier landen zullen onder meer plan nen beramen voor acties om meer bekendheid te geven aan de groene kustweg en de landstreken, waardoor deze route loopt. Schilderijenroof in V.S. WORCESTER, 18-5. Drie gemas kerde mannen zijn woensdag het museum van Worcester in de Ame rikaanse staat Massachusetts binnen gedrongen en hebben zich meester gemaakt van een Picaso, twee Gau- guins en een Rembrandt voor een gezamenlijke waarde van circa drie- en-een-kwart miljoen gulden. Een bewaker schoten zij neer. De man is niet levensgevaarlijk gewond. MEPPEL, 18-5. In een woning aan het Jufferenpad in Meppel heeft de 69-jarige, geestelijk gestoorde inva lide E. B. (69) in de nacht van woensdag op donderdag zyn 68-ja- rige vrouw met een mes om het le ven gebracht en vervolgens zichzelf van het leven beroefd. Omstreeks halft twee 's nachts waarschuwden buren de politie, om dat ze een hevig gegil hoorden in de woning van het echtpaar. De politie forceerde een keukenraampje en drong de woning binnen. Op de overloop lag het lijk van B met door gesneden keel. Op de slaapkamer het deerlijk verminkte stofflijk overschot van de vrouw. B., vroeger timmerman, verloor veertig jaar geleden bij een arbeids ongeval zijn rechterarm. Hij werd daarna tuinman en krantenbezorger. Reeds jaren was hij onder behande ling van een zenuwarts. Geruime tijd werd hij ook in een inrichting ver pleegd. Dertien jaar geleden ont snapte hij uit de kliniek en deed hij al een poging /zijn vrouw te ver moorden. ZONNEMAIRE, 17-5. In verband met het 100-jarig bestaan van dc muziekvereniging „Nut en Uitspan ning" in 1973 zijn de voorbereidingen voor de herdenking van dit feestelijk gebeuren al in volle gang. Naast een aantal festiviteiten op hoog niveau die volgend jaar gehou den zullen worden ter ere van de jubilerende muziekvereniging, het oudste dorpsgezelschap van Schou- wen-Duiveland, zal men ook dit jaar al een voorsproefje van dit feestelijk evenement kunnen nemen. Deze zomer namelijk al zal een grote openluchtbazar worden geor ganiseerd in de J. M. v. d. Bijlstraat en wel op 27, 28 en 29 juli a.s. Een groot aantal winkels in en om Schouwen-Duiveland is door middel van een brief verzocht hun mede werking te verlenen aan deze bazar door iets passends beschikbaar te stellen. Fraaie prijzen Gezien de resultaten tot nu toe kan men verheugd zijn over dc sympa thie, die men in bijna geheel Schou wen-Duiveland aan „de muziek" be- De dief of dieven heeft (hebben) zich toegang verschaft door het openbreken van twee openslaande deuren, waarmede de opslagplaats is afgesloten. De politie vermoedt dat zij achterlangs het pand hebben be naderd en de buit ook langs dezelfde weg (Baden Powellweg) hebben af gevoerd. De eigenaar ontdekte de in braak vanmorgen en stelde rond half 7 de politie op de hoogte. Waar schijnlijk is de inbraak in de vóór nacht gepleegd. Hoewel de familie Q thuis was heeft zij en ook verder niemand iets van de inbraak bemerkt. Hoge Milanese politieman doodgeschoten MILAAN, 17-5. Dr. Luigi Calabre- si, plaatsvervangend hoofd van het politieke bureau van de Milanese po litie, is woensdagochtend vermoord toen hij zijn woning verliet. Hij viel door schoten uit een auto, waarin volgens ooggetuigen, een vrouw en een man zaten. Dr. Calabresi leidde het onderzoek naar de bomaanslag van december 1969 op een bank in Milaan, waarbij zestien mensen het leven lieten. Hij wordt er van uiterst linkse zijde van beschuldigd dat hij de dood heeft veroorzaakt van de anarchist Giu seppe Pinelli, die 15 december 1969 uit een raam van het hoofdbureau van politie in Milaan viel toen hij werd verhoord in verband met de. bomaanslag. Kort haar in Duitse leger BONN, 17-5. Het Westduitse mi nisterie van defensie heeft deze week beslóten het soldaten na- een experiment van een jaar te verbie den nog haar van onbeperkte lengte te hebben. Een jaar lang hebben de Westduit se soldaten hun haar bij wijze van experiment zo lang mogen laten worden als ze zelf wilden. Waar dat nodig werd geacht moesten ze het wegstoppen in haarnetjes. Het experiment sloeg al gauw veel kritiek los en het aanzien van het leger daalde. Een dagblad noemde het „het lachertje van de NAVO'. Ook artsen hadden zich tegen lang haar voor soldaten uitgesproken omdat het volgens hen onder mili taire omstandigheden huidziekten in de hand werkt. Miljoenen voor projecten uit Europees Ontwikkelingsfonds BRUSSEL, 17-5. De Europese Com missie heeft besloten een bedrag van 31.168.00 rekeneenheden uit het Eu ropees Ontwikkelingsfonds ter be schikking te stellen voor in totaal zeven projecten. Het geld gaat naar Dahomey (aan leg van olieplantages), Dahomey (aanleg van aqajoucultuur), Ivoor kust (ontwikkeling van de rijst bouw), Senegal (uitbreiding van de produktie van consumptiepinda's), Kongo en de Centraalafrikaanse Re publiek (aanschaf van onderhouds- materieel voor waterwegen), Tsjaad (aanvullende financiering voor de uitbreiding van een ziekenhuis) en de Centraal Afrikaanse Republiek (aanvullende financiering voor de bouw van een landbouwinstituut). tuigt. Min of meer aan deze bazar vastgekoppeld wordt een enorme verloting georganiseerd, waaraan een aantal even enorme hoofdprijzen zijn verbonden. De eerste prijs: een volledig ver zorgde reis van 15 dagen voor twee personen naar Majorca of andere te kiezen plaats; 2e prijs: een televisie toestel; 3e prijs; een koelkast; 4e prijs: een vouwfiets; 5e en 6e prijs: draagbare radio; 7e prijs: elektrisch schcerapparaat; 8e prijs koffiezet- automaat; 9e prijs: elektrisch strijk ijzer; 10e prijs: wollen deken. Naast deze hoofdprijzen zullen nog tweehonderd waardevolle prijzen worden uitgeloot. De trekking zal plaats vinden op 29 december 1972 in café Van Almkerk te Zonnemaire ten overstaan van notaris mr. D. van Eek te Zierikzee. Bekendmaking hiervan vindt plaats in dcZierikzee- sche Nieuwsbode van 12 januari 1973 Prijswinnaars worden automatisch in kennis gesteld. Inlichtingen als mede het bestellen van loten bij de heer J. Dekker, Breedvcld 2, Zonne maire, telefoon (01112) 407. Dc bazar en verloting worden dit jaar al gehouden, omdat volgend jaar de financiële zekerheid te heb- ongeluk in Zuid-Slavië ZAGREB, 17-5. In de buurt van Dugo Selo, een tien km. ten oosten van Zagreb in Kroatië, zijn zeven mensen om het leven gekomen en en kele tientallen gewond bij een bot sing tussen twee treinen, aldus een bericht van het Zuidslavische pers bureau Janjoeg. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. De schuldenlast van de verschillende ontwikkelingslan den ten opzichte van ons land be droeg per 31 dec. jl. f 1.164.943.000 als gevolg van verstrekte leningen. HENGELO. Koninklijke Machine fabriek Stork N.V. (onderdeel van het VMF-eoncern) heeft opdracht ontvangen voor de levering van de ketelinstalla'tie voor de eerste een heid van de door de P.L.E.M. in Maasbracht te bouwen centrale. Met deze opdracht is een bedrag van ruim f 60 min. gemoeid. DEN HAAG. Vereenvoudiging van de spelling is een zaak van sociale rechtvaardigheid. Dit is de conclusie die dr. G. A. Kohnstamm heeft ge trokken uit de opiniepeiling van de NOS over dit vraagstuk. DEN HAAG. De Nederlandse re gering heeft uit fondsen voor de ontwikkeling van Suriname een be drag van ruim zes miljoen gulden Nederlandse courant ter beschikking gesteld voor de financiering van de kartering van zuidwest Suriname. GRONINGEN. Het Nederlands in stituut van psychologen is bezorgd over de afnemende werkgelegenheid voor psychologen, die staat tegen over een wassende stroom van afge studeerden in deze richting. OOSTVOORNE. Na een verkeers ongeluk in Oostvoorne is de 61-jari- ge K. Langendoen uit die plaats in het Rotterdamse Dijkzigtziekenhuis aan zijn verwondingen overleden. NIJMEGEN. Het grote, demonstra tieve protest, dat woensdag in Nij megen zou worden gehouden tegen recente regeringsmaatregelen met betrekking tot het onderwijs, is ern stig verzwakt door onderlinge me ningsverschillen tussen studenten en onderwijskrachten. DEN HAAG. De schoolgeldverho ging wordt niet uitgesteld alleen door het feit, dat het wetsontwerp ervoor niet voor het nieuwe school jaar door de beide kamers is aange nomen. Daar het schoolgeld een re tributie is, kan het ook achteraf worden ge-ind. Zo heeft minister president mr. Biesheuvel gezegd. HELMOND. De 72-jarige P. van van wat er buiten gebeurde. Griensveen uit Helmond is in zijn woonplaats door een bestelauto aan gereden toen hij over de weg van Bakel naar Helmond fietste. Hij overleed ter plaatse. LAREN. Prof. Jan Bronner, oud hoogleraar aan de Rijksacademie voor beeldende kunsten in Amster dam, is in Laren op 90-jarige leef tijd overleden .Zijn Hildebrandmo- nument werd in 1962 in de Haarlem merhout onthuld. HAARLEM. De 77-jarige mevrouw T. Franken uit Haarlem, die op een voetgangersoversteekplaats op de Delftlaan nabij de Zaanenlaan in haar woonplaats door een auto werd aangereden, is in de afgelopen nacht in een ziekenhuis aan haar verwon dingen overleden. ben om de jubilerende muziekvere niging namens d dorpsgemeenschap Zonnemaire een geheel nieuw in strumentarium aan te kunnen bieden Nut en Uitspannning namelijk is het enige gezelschap op Schouwen- Duiveland, dat nog in de zogenaamde „hoge stemming" speelt, wat o.a. het gecombineerd spelen met andere korpsen onmogelijk maakt. Daarom wordt aan alle inwoners van Schou wen-Duiveland gevraagd: „wanneer men straks langs komt met loten koop ze zoveel mogelijk" en steun „Nut en Uitspanning', die gedurende honderd jaar zijn sporen op cultureel gebied dubbel en dwars heeft ver diend. Concerten Om in het vakantieseizoen ook zoveel mogelijk toeristen gelegen heid te geven van de muzikale kwa liteiten van N. en U. te laten proeven en aan de aktic deel te nemen, zullen N. en U. en de Boercnkapel een groot aantal optredens gaan verzor gen op de verschillende campings op Schouwen-Duiveland. ten einde hun stroven tot een groot succes te ma ken. Men deelt ons mede dat vorige week ook reeds de nieuwe sporthal „Onderdak" met ongewenst nachte lijk bezoek is vereerd. Hier valt echter niets te halen en werd ook niets vermist. Kringvergadering Rode Kruis De Kringvergadering van het Rode Kruis zal worden gehouden op za terdag 3 juni in „De Prins van Oran je" te Goes. ZIERIKZEE „Winkel van Sinkel" Zierikzee heeft er een „goedkoop- te-eiland" bijgekregen: een nieuwe zaak maar gevestigd in een vanouds bekend pand. In het pand Haven park, waarin tot voor enkele maan den geleden nog gevestigd was de bekende camping, en sportzaak fir ma Koevoets (verplaatst naar de Mol) is thans een „Winkel van Sin kel" ondergebracht, waarin - zoals de naam al aangeeft - vrijwel „van alles" te koop is. De nieuwe zaak is van de heer J. van Dijk, oorspron kelijk afkomstig uit Rotterdam, die ook in Wouw een „Winkel van Sin kel" bezit. De leiding van de Zierik- zeese „Hema-in 't-klein" heeft de hier woonachtige mevrouw S. Ver hoeven-van Leeuwen. Opzet van de nieuwe zaak is vol gens de heer Van Dijk: alles zo goedkoop mogelijk te brengen. Daar bij gaat het erom grote partijen voordelig in te kopen en zo voorde lig mogelijk te verkopen. Een be langrijk punt is dan natuurlijk het bereiken van een grote omzet. In de nieuwe zaak is bijzonder veel te koop van ritsluitingen en knopen, vrije- tijdskleding, textielgoederen, speel goed tot plastic zakken, koperwerk en een uitgebreide sortering gereed schappen toe. Verder in de „Winkel van Sinkel", aardewerk, pannen, sieraden, hengelsportartikelen en strandgoederen en nog vele andere zaken. Werkbezoek minister Minister Boersma van sociale za ken brengt heden (donderdag) een werkbezoek aan de Centrale Werk plaats te Zierikzee. Stijgend aantal overnachtingen door buitenlandse gasten DEN HAAG. 17-5. Volgens voor lopige cijfers van het C.B.S. is in 1971 het aantal geregistreerde over nachtingen van buitenlandse gasten in dezelfde groep hotels die ook in het vorige jaar in de waarneming was betrokken met 3,6 procent geste gen, nl. van 5.380.000 tot 5.575.000. Wat het aantal overnachtingen door gasten uit de voor Nederland uit toeristisch oogpunt belangrijkste lan den betreft, valt een toeneming te vermelden voor de b.r. Duitsland (1,0 pet.), Engeland, Schotland en Ierland (2,9 pet.) en de V.S. van Amerika en Canada (3,9 pet.). Schade door Gulf mogelijk een miljoen ROTTERDAM, 17-5. De schade die de brand bij Gulf heeft veroorzaakt bedraagt volgens een voorzichtige schatting van de leiding van het be drijf ongeveer een miljoen gulden. Het is mogelijk dat door de her stelwerkzaamheden, het opstarten van de ethyleenfabriek wat oorspron kelijk voor begin juni was gepland, moet worden uitgesteld. Koningin bij jubileumbijeenkomst te Amsterdam AMSTERDAM, 17-5. In de regen heeft koningin Juliana, gekleed in een lichtblauwe mantel met dito hoed en voorzien van een doorzich tige paraplu woensdagmiddag een koningslinde geplant op het nu in het Floriadéterrein opgenomen ter ras bij het RAI-Congrescentrum in Amsterdam. Dit gebeurde ter gele genheid van het honderdjarig be staan van de Koninklijke Nederland se Maatschappij voor Tuinbouw cn Plantkunde. De koningin had voor deze boom planting de jubileumbijeenkomst in de Amstelhal van het RAI-complex verlaten. De daar achterblijvende feestgangers werden door een radio verslaggever op de hoogte gehouden van wat er buiten gebeurde. Priester in honger staking bij Unctad SANTIAGO, 18-5. De 49-jarige Belgische r.k. priester J. Ulburghs is woensdag op de Unctad-conferentie in Santiago een hongerstaking be gonnen uit protest tegen „de zinloze praatmarathonHij heeft plaatsge nomen in een stoel vóór de zaal waar de plenaire vergaderingen worden gehouden. Ulburghs, afkomstig uit Belgisch Limburg, houdt zijn actie onder het motto: Minder woorden en meer da den". H\j wil daarmee de arme lan den tonen „dat er in de rijke landen mensen zijn die mei hen sympathi seren Advertentie Nog deze zomer grote openluclit-bazar Grootscheepse verloting ten bate van Zonnemaire's muziekkorps

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4