Jaap ten Oever's nieuwe leven BRUINISSE KOOPT GROND VOOR BOUW VAN WONINGEN Bijbelse tuin op de Floriade Ton voor Sumba Trouwdag Wat biedt de BEELDBUIS? panty de ragfijne panty in de gele verpakking Vergadering gemeenteraad Donderdag 18 mei, 21.30 uur: Fred Haché-shoio. Harry Touw als Fred Haché en Lijf Blokker als Barend Servet in hun laatste show. BRUINISSE, 15-5. In de vorige week gehouden vergadering van de gemeenteraad van Bruinisse deelde voorzitter burgemeester G. Hokken mede, dat h\j naar aanleiding van opmerkingen van het raadslid de heer Van de Velde in een der vorige vergaderingen gedaan, contact had gezocht met het bestuur van de be- jaardensociteit „Nooit Gedacht*'. De heer Van de Velde had ge vraagd de subsidie niet uit te keren, voordat meer samenwerking in het bestuur een feit zou zijn. Gelukkig zijn er wel bejaarden die iedere week, de vergaderingen bezoeken, maar het kan niet worden ontkend, dat de club wel in twee delen uiteen valt, analoog aan de vroegere twee verenigingen. De gemeentelijke sub sidie, wordt echter wel voor een ge zamenlijk doel gebruikt, het bejaar denreisje, de sinterklaasviering en de kerstbijeenkomst zijn daar voor beelden van. Wethouder Van Giist zei dat sinds de bejaarden vakantietoeslag krijgen een subsidie voor het reisje een ach terhaalde zaak is, al wil hij hiermee niet suggereren, het subsidie in te trekken. Na een korte discussie waarin betreurd werd dat de werke lijke eenwording maar langzaam voortgang maakt werd besloten de subsidie uit te keren. Ophalen grof vuil Verder had de voorzitter op een rondgang door het dorp gezien, dat met de voorschriften voor het opha len van grof vuil door de bevolking een loopje wordt genomen. Sloop hout wordt niet gebundeld, er wor den niet bij de dienst behorende zakken met gewoon huisvuil mee gegeven, er wordt bij twee rondgan gen, op ieder der plaatsen en tijden grof vuil meegegeven (het bedrijfs- vuil moet in containers worden ver zameld). Maatregelen zullen op den duur niet kunnen uitblijven. Woningbouw De voorzitter gaf vervolgens een situatie over de woningvoorziening en de woningbouw. In aanbouw zijn 10 bejaarden woningen en 26 eensge- zins woningen. Genoemde 10 bejaar denwoningen zijn alle toegewezen aan inwoners van Bruinisse, die al len op één na daarvoor een eensge zinswoning in leveren. Deze eensge- AMSTERDAM, 15-5. - Voorzitter, mr. A. Stempels, van het Genoot schap Nederland-Israël, heeft maan dagmiddag tegenover het Israëlisch paviljoen op de Floriade te Amster dam „Het land van de bijhei" ge opend. Deze bijbelse tuin is een ont werp van de Israëlische architect en archeolooog E. EVardiman, die hij baseerde op de situatie uit „de tijd van de bijbel". Een groot deel van de tuin wordt in beslag genomen door een voor stelling uit het dagelijks leven uit die tijd. Er is o.m. een reconstructie van een dorpsplein en van een wachttoren in een wijnberg van ruim 3000 jaar geleden. Voorts is er een bijbels weefge touw, een broodoven en roommaken- de en wevende vrouwenfiguren. In „Het land van de bijbel" zijn ook vele vondsten van Nederlandse ar cheologen in Israël te bekijken. Ontslagen bij Shell ROTTERDAM, 15-5. Een door de directie noodzakelijk geachte ombui ging van de steeds stagende kosten- lün zal bü een aantal Shell-vestigin- gen in Nederland dit jaar en volgend jaar leiden tot een vermindering van de personeelsbezetting met 615 ar beidsplaatsen. Dit hebben alle 18.400 personeels leden van Shell in ons land maan dagavond via een circulaire verno men. De mededeling was onderte kend door Shelldirecteur mr. J. R. H. van Schaik, die ook voorzitter is van de centrale ondernemingsraad. BREDA. In Breda werd het Jazz festival oude stijl geopend met een „straat-parade". Hier een plaatje dat lang geleden in New Orleans zou kunnen zijn gemaakt. zinswoningen zullen binnenkort worden toegewezen. Doordat ande ren zelf bouwen kunnen behalve de tien genoemde nog enkele andere woningzoekenden worden geholpen. Er zijn echter binnen Bruinisse 37 en van buiten Bruinisse 49 aanvragen voor een eensgezinswoning, daar naast zijn er resp. 18 en 24 aanvra gen voor een bejaardenwoning. Men zal dus moeten blpvcn bou wen en daarom hebben b. en w. plannen om in 1973 of eerder nog 20 bejaardenwoningen en 35 woning wetwoningen te bouwen. Daarvoor is bouwgrond nodig en daar gedacht wordt aan uitbreiding van plan West in de richting Molen weg, is - overeenstemming bereikt met de familie De Jonge over aan koop van grond en bedrijfsgebouwen aan de Molenweg. Aankoop grond Voorgesteld werd daarom aan te kopen van mevrouw C. de Jonge- van den Berg, Langeweg 1 4.41.20 ha bouw en weiland, sectie G. 79, met de daarop staande woning en be drijfsgebouwen aan de Molenweg. Verder aan te kopen van mevr. J. C. de Jonge te Lisse 36.20 are wei land, sectie G. 78, terwijl de heer W. de Jonge moet worden schadeloos gesteld als vergoeding voor tussen tijdse pachtbeëindiging. De heer Van de Velde maakte be zwaar tegen de clausule, over de eventuele belastingschade, hij meen de dat de vergoedingen dermate zijn dat van vergoeding van belasting- schade geen sprake meer hoeft te zijn. De voorzitter zei dat een dergelijke clausule altijd gebruikelijk is, maar meende dat in de praktijk van uit voering ervan altijd weinig blijkt. Bruinisse heeft sinds mensenheuge nis, nog maar één keer een dergelij ke schade moeten betalen. Na enige diskussie werd het voorstel met al gemene stemmen aangenomen. Verheugd was de voorzitter over de coulante houding van de bewo ners van de Noorddijk. Aanvankelij ke bezwaren die bestonden, tegen het afstaan van grond voor het aanleg gen van een trottoir, alleen mejuf frouw Van Eijsden, Noorddijk 31 bleef weigerachtig maar er is goede hoop dat zij voor de argumentatie van wethouder Van Gilst, die zal trachten haar alsnog te overreden haar bezwaren te laten varen, begrip zal tonen. Met de heer Aalbregtse werd over eengekomen, dat hij inplaats van een vergoeding in geld, vervangende grond zal krijgen. De heer Van de Velde had tegen deze transactie be zwaar. De heer Aalbregtse krijgt meer dan hij geeft, besloten werd daarom het meerdere met de heer Aalbregtse te verrekenen, maar de heer Van de Velde bleef bezwaren houden. Met" 5-2 stemmen besloot de raad tenslotte tot aankoop van een gedeelte van de voortuinen aan de Noorddijk (22 percelen). Ook het krediet voor de afheining en de be strating werd goedgekeurd. Eveneens goedgekeurd werd de aanleg van een trottoir voor de wo ningen van Van der Klooster en Vreugdenhil aan de Deltastraat. Een en ander werd opgedragen aan de firma v.h. M. van de Velde en Zoon. Rondvraag Bij de rondvraag bleek de heer Bolier niet tevreden over de manier waarop het grof vuil wordt ogehaald terwijl de heer Van de Velde aan dacht vroeg voor verzakkingen in de Beursstraat, het opknappen van een woning in de Irenestraat en de aan leg van de beloofde parkeerhaven in de Irenestraat. Nogmaals wees hij op Drie doden bij auto-botsing NOORDWIJKERHOUT, 15-5. - In Noord wij kerhout is maandagmiddag een personenauto, die een voorrangs- weg opreed, in de flank gegrepen door een vrachtwagen. De drie inzit tenden van de personenauto, een echtpaar uit Den Haag en een vrouw, waren op slag dood. De bestuurder van de vrachtwagen liep geen letsel op. De slachtoffers zijn de bestuur der van de auto, de 82-jarige Z. Groet uit Den Haag, de 64-jarige mevrouw G. Groet-Brown en haar uit Engeland afkomstige zuster, de 71-jarige mevrouw Alice Brown. de noodzaak regelmatig te vegen. De heer Groeneveld zou de tennisbaan, die in plan West is gedacht graag anders situeren. Na in besloten zit ting te zijn geweest wordt door de raad met algemene stemmen be noemd als schoonhouder van het ge meentehuis annex het zorgen voor koffie en thee op het gemeentehuis de heer P. Geluk te Zierikzee. GILLINGHAM, 15-5. Jock Cowie uit de Engelse plaats Gillingham heeft zich nog nimmer zijn trouw dag weten te herinneren, ondanks het feit dat hij er al bijna drie de cennia op had zitten. Zijn vrouw Nell wilde er ter gelegenheid van de 30ste verjaardag wel eens verande ring in brengen, dus plaatste zij een advertentie in de plaatselijke krant: „Gefeliciteerd Jock, dat je 30 jaar geleden met mij getrouwd bent. Als je het je weet te herinneren zal dat de eerste keer zijn. Veel liefs van Nell". Of Jock het zich herinnerde? Natuurlijk niet, hij las die ochtend zelfs de krant niet KORTF BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. „Been Bacchanalen", dat Hella Haasse in opdracht van Nieuwe Komedie schreef, heeft groot succes: deze maand wordt er de hon derdste voorstelling van gegeven, op 25 mei in de Brakke Grond in Am sterdam. UTRECHT. De trein Ede-Amers- foort is op een niet-beveiligde over weg in de Veenweg te Luriteren te gen een personenauto gebotst. De auto werd opzij geschoven en ver nield. De bestuurder kwam er goed af. LITH. De negenjarige Marius W. A. Schellen uit Oss is in de Maas te Lith-Ooijen (gemeente Lith) verdron ken. Vermoedelijk is de jongen van een binnenschip gevallen. WEESP. Dank zij de activiteit van een nachtveiligheidsdienst heeft de rijkspolitie van Weesp een inbreker kunnen arresteren, die in actie was op het industrieterrein-Noord in Weesp, waar veel wordt ingebroken. De man heeft reeds 26 inbraken, in het gehele land gepleegd, bekend. DEN HAAG. „Dolle Mina" heeft haar huifkartocht door Nederland in Den Haag besloten. De deelnemers aan de tocht leverden op het Binnen hof rond 25.000 handtekeningen af, bestemd voor de Tweede Kamer-le den, met een brief, waarin hun me ning over abortus is neergelegd. UTRECHT. Bij een inval in hotel café De Harmonie in Maarssen heeft de rijkspolitie vijftien mensen be trapt op het beoefenen van het zgn. 24-24 spel, een op roulette gelijkend kansspel. BUDEL. De 15-jarige Antonia van Kessel uit Gastel is overleden, kort nadat zij als duopassagiere van een bromfiets was betrokken bij een bot sing tussen de bromfiets en een mo tor. Het ongeluk gebeurde te Budel op hét moment dat de bromfietser linksaf wilde slaan en de motorrijder wilde inhalen. COEVORDEN. De 30-jarige J. H. G. Heerink uit Denekamp was op slag dood, toen de auto die hij be stuurde frontaal in botsing kwam met een tegenligger, die. op de linker weghelft reed. Het ongeluk gebeurde in een flauwe bocht van een weg in Coevorden. Scheepvaartberichten Acmaea, 14-5 aank. Sfax. Ameland, 15-5 vertrek Lavera naar Trieste. Atys, 13-5, vertr. Rastanura naar Karachi. Diloma, 13-5 vertr. Khor al Amaya naar Portland. Kelletia, 14-5 Miri. Kenia, 13-5 160 m. n.o. Mogadiscio. Krebsia, 13-5 vertr. Douala naar Point Noire. Schiekerk, 13-5 150 m. w.z.w. Mon rovia. KERKNIEUWS UTRECHT, 15-5. Bij het algemeen diakonaal bureau van de Gerefor meerde Kerken is de afgelopen maand ruim f 110.000 binnengekomen voor de bestrijding van de hongers nood op Sumba. Er zijn ook besprekingen geweest met de rooms-katholieke instanties in West-Duitsland, die in relatie staan met de R.K.-kerk op Sumba. Zij zullen 100.000 mark bijdragen. Ze hebben het algemeen diakonaal bu reau gevraagd, als coördinator op te treden. Volgens de laatste berichten is de hongersnood op Sumba nog steeds ernstig vooral op Oost-Sumba. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 15-5. Aanvoer to taal 1114; slachtrunderen 846; var kens 268. Prijzen: koeien per kg. Ie kwal. f 5,90-6,50, 2e kwal. f 5,10-5,55, 3e kwal. f 4,85-5,05. Vaarzen per kg. Ie kwal. f 6,40-6,75, 2e kwal. f 5,85- 6,25. Stieren per kg. Ie kwal. f 6,05- 6,45, 2e kwal. 5,70-6,00. Worstkoeien per kg. f 5,15-5,40. Varkens per kg. Ie kwal f 2,45-2,48, 2e kwal. f 2,43- 2,45, 3e kwal. f 2,40-2,38. Slachtzeu- gen per kg. f 2,20-2,25. Zware var kens per kg. f 2,35t2,45. Slachtrunderen: aanvoer als vorige week, handel lui, prijzen duur. Kalf- en melkkoeien: duurder. Varkens: aanvoer iets korter, handel vlug. Aardappelbeurs ROTTERDAM, 15-5. Prijzen (excl. o.b.) vastgesteld per 100 kg. af-be- drijf op auto volgens kwaliteitseisen binnenband c.q. export. Klei-aardappelen binnenland: Bint jes 35-50 of 35-55 mm f 14,50-15,50; Bintjes 40 mm opw. f 15,50-16,50; Bintjes 50 of 55 mm opw. f 16,50- 17,50; Furore 40 mm opw. f 14,00- 15,00; Irene 40 mm opw. f 14,00-15,00. Klei-aardappelen export: Bintjes 35-50 of 35-55 mm f 14,50-15,00; Bintjes 50 of 55 mm opw. f 16,00- 17,00. Voer-aardappelen f 2,75-3,25. Stemming: binnenland en export vast. WOENSDAG 17 MEI. NED. I. Omdat de TROS op deze woensdagavond op het eerste net zit verzorgt deze omroep ook de weke lijkse speelfilm. Het is het Frans- Italiaans produkt uit 1954 „La reine Margot" van Jean Dréville. Jeanne Moreau speelt hierin de hoofdrol. Het kinderprogramma om vijf uur komt voor rekening van de AVRO. In de laatste aflevering van Bible- bons van dit seizoen beleven Bolle- tjeboos en Sebastiaan weer een dwaas avontuur. De TROS begint haar uitzending om zeven uur met een aflevering van Nancy. De kran ten maken zich druk, want het is erg ongewoon, dat een simpele dieren arts zich in de echt verbindt met een presidentsdochter. Om half acht ko men de popliefhebbers aan hun trek ken. In TROS Pop Internationaal, ziet men o.m. Slade, The Electric Light, John Kongos en Lindisfarne. Na het journaal, de politieke zend tijd (DS '70) en de Stichting Socute- ra is het moment aangebroken waar op de filmprojector ingeschakeld wordt voor de vertoning van „La reine Margot". Centraal in de film staat de vete tussen katholieken en hugenoten. De verwachting dat het huwelijk tussen Marguerite en Henri 57 Als Berendien een lange afscheids zoen op zijn lippen heeft gedrukt, is zijn hoofd lichter. Natuurlijk, de vrouwen hebben gelijk. Een kwestie van enkele dagen, dan kan hij mis schien al een beetje normaal lopen. Het vijftal, dat de mishandeling op zijn geweten heeft, is overge bracht naar het Huis van Bewaring in Zutphen. Alleen het meisje is van daar uit na drie dagen in vrijheid gesteld. De andere vier zijn ingeslo ten en zullen daar wel moeten blij ven tot hun berechting. Boer Druivenvoorde heeft ver schillende pogingen in het werk ge steld om zijn zoon vrij te krijgen. Hij heeft een dure advokaat in de arm genomen. Deze heeft gewezen op het belang van het boerenbedrijf, waar op de jongen werkzaam is en node gemist kan worden, nu het voorjaar in aantocht is, maar alles vergeefs. De officier scheert alle verdachten over één kam „Als ik er één vrij laat moet ik de anderen ook naar huis laten gaan Doch daar denk ik niet aan Daarvoor is het misdrijf te ern stig Op verzoek van de boer gaat de advokaat bij het Hof in beroep tegen het bevel van de officier tot inbewa ringstelling Doch binnen een maand wijst het Hof dit appèl van de hand. „Mensen, die dergelijke gangsterme thoden bezigen, moeten aan den lij ve ondervinden, dat zoiets in ons land niet getolereerd kan worden. Vergeet niet, dat het slachtoffer ge tolereerd kan worden. Vergeet niet, dat het slachtoffer gedurende enige uren in levensgevaar heeft verkeerd. En zulke mensen in vrijheid stellen? Hoe komt meneer de advokaat op die gedachten?" In zijn hart is meneer dc advokaat het met het Hof eens. Maar hij moet Navarre een eind aan deze vete zal maken, komt niet uit. Het laatste programma van vanavond, voor het nieuws en „Den Haag vandaag" h de rubriek „Podium". NED. II. Vanavond bij de AVRO op het tweede net kan men Adamo weer aan het werk zien in een aan tal liedjes die hij vorig 'jaar in Sche- veningen vertolkte. De AVRO start om zeven uur met een aflevering uit de Tarzanserie. Tarzan redt daarin een aantal inzittenden van een neer gestort vliegtuig. Na het tweede op treden van Adamo wordt om kwart voor negen het televisiespel „Alles is altijd anders" van Henk Voges uit gezonden. Sacco van der Made speelt een oude man die samen met zijn vrouw en een jonge man, die hun zoon zou kunnen zijn, in een verval len huisje woont. De verhouding tus sen de drie is niet al te best. Het hierna volgende programma „De cursisten" gaat over de uitsluitend uit vrijwilligers bestaande Neder landse commando's. Na deze repor tage over de commando's en hun ge vaarlijke taken in oorlogstijd wordt de uitzending door CVK-1KOR-RKK voortgezet met de informatierubriek „Kenmerk" over kerk en samenle ving. Op het laatste nieuws volgt de herhaling van de Téleac-cursus Fi losofie. WOENSDAG 17 MEI. NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 17.00 Kinderprogramma; 18.45 Fabeltjes krant; 18.55 Journaal; 19.05 Nancy; 19.30 Pop Internationaal; 20.00 Jour naal; 20.20 Politieke partijen; 20.30 Socutera; 20.36 La reine Margot; 22.40 Podium; 23.05 Journaal; 23.10 Den Haag vandaag. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Tarzan; 20.00 Jour naal; 20.21 Adamo; 20.45 Alles is al tijd anders; 21.40 De cursisten; 22.15 Kenmerk; 22.40 Journaal; 22.45 Te- leac. DONDERDAG 18 MEI. NED. I. De humorist Harry Touw is er allesbehalve rouwig om dat zijn rol als Fred Haché, wiens laatste show vanavond om half tien door de VPRO wordt uitgezonden erop zit. Enfin, vanavond behoort deze ook door de kijkers met gemengde ge voelens gevolgde serie Fred Haché shows tot het verleden. In de laatste show treden o.a. op Ko van Dijk, Henk van Ulsen, Willeke van Am- melrooy en John Soer. Om zeven uur wordt begonnen met een tekenfilm pje van Betty Boop, met daarop aan sluitend een aflevering van het „Beertje Colargol". Tegen half acht al komt de rubriek „Achter het net met Barend Servet" op het scherm. Een „Achter het net Special" dus Na het journaal ziet men tot half tien achtereenvolgens „Berichten uit de samenleving", een aflevering uit de Laurel en Hardy serie en de Ame rikaanse documentaire „De burger straks de leider en aanstoker verde digen, daarvoor wordt hij betaald en goed betaald. In het dorp is rumoer ontstaan, als men te weten komt, dat Druiven- voorde een dure advokaat voor zijn zoon heeft aangezocht en zelf de brutaliteit wist. op te brengen pogin gen in het werk te stellen zijn zoon vrij te krijgen. Gelukkig is dat niet gelukt. Waar blijft anders het rechts gevoel? Notabene de man, die de dreigbrief schreef en vooraan stond toen het dreigement werkelijkheid werd. Eigenlijk al erg genoeg, dat zijn vriendinnetje weer vrij in het dorp rondloopt. Maar de winkel, waar ze gewerkt heeft, wilde haar niet meer terug. Zodat ze in een an dere gemeente een werkkring moest zoeken. En de jongens in Bergevoort draaien hun hoofd om, als ze op haar brommer passeert. Ze is in haar woonplaats niet meer in tel. Er komen ingezonden stukken in de plaatselijke bladen en een paar ingezetenen nemen het initiatief om geld in te zamelen voor de andere drie jongens. Niet, omdat ze deze boefjes zo aardig vinden. Beslist niet Maar Frits Druivenvoorde heeft straks op de rechtszitting een eigen, dure advokaat, terwijl de andere drie het wel zullen moeten doen met een toegewezen raadsman. Dan zijn de verhoudingen scheef getrokken. Het is te hopen, dat ze enkele maanden opgeborgen zullen worden. Sommi gen zeggen: nog lieven een jaar; zul ke bandieten! Maar het rechtsgevoel spreekt een woordje mee. Deze jon gens moeten zo mogelijk dezelfde rechtsbijstand krijgen als Frits. De krant voelt wel wat voor dit initia tief en beveelt het aan. Nogmaals wordt er de nadruk op gelegd, dat zulks niet geschiedt uit gevoel voor sympathie voor de onverlaten, maar in de verdediging", die handelt over het verzet tegen de inbreuk op de privacy. NED. II. Vanavond bij de TROS d| finale van de door de Belg Jan Theys gepresenteerde quiz „Zevensprong". Er is daarvoor ruim anderhalf uur uitgetrokken. Ster in het programma is Gilbert O'Sullivan. Verder o.a. de Duitse Mary Roos en de Spaanse groep Paco Paco. Voorts om tien uur van de TROS het programma „We reld op wielen". Aandacht wordt be steed aan de veiligheid op de weg. Tussen zeven en acht uur twee pro gramma's. Eerst vijf minuten voor de kleintjes' met het kuiken Calimero dat wenst dat het een Indiaan was, en vervolgens het populaire „Op los se groeven" met presentator Chiel Montague. Naast het moderne Ne derlandse hitwerk komen ook de ouwetjes aan bod, zoals in de figuur van Johnny Jordaan. Ook verschijnt Mieke Telkamp met haar nieuwe plaat „Wie heeft er nog tijd?" Aan het eind van de televisie-avond, om streeks half elf, zendt de NOS de rubriek „Ter visie" met het parle mentair weekoverzicht uit. DONDERDAG 18 MEI. NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Beertje Colargol; 19.24 Achter het net met Barend Servet; 20.00 Jour naal; 20.21 Berichten uit de samen leving; 20.35 Laurel en Hardy; 20.50 De burger in verdediging; 21.30 De Fred Haché show; 22.30 Journaal. NED. II: 18.45 Fabels; 18.55 Jour naal; 19.05 Calimero; 19.10 Op losse groeven; 20.00 Journaal; 20.21 Zeven sprong; 22.00 Wereld op wielen; 22.35 Ter visie; 23.00 Journaal. DOOR GERRIT FRANSSEN om het recht zo goed mogelijk zijn loop te doen volgen. Binnen veertien dagen is tweedui zend gulden bij elkaar. Voldoende voor een eigen verdediger. Een be kende strafpleiter uit Amsterdam wordt aangezocht. Hij is bereid de drie jongens te verdedigen. En daarmee is iedereen in Bergevoort tevreden. Henk Garreveer heeft er een mon teur bij. Eentje met diploma's, al zegt Henk dat niet zoveel. Tenslotte komt het op de praktijk aan. Jaap had geen diploma's, maar verstond zijn vak heel aardig. Deze man werkt gestadig door. Na een paar weken weet Henk: Hij is in elk geval een vakman. Maar overwerken is er niet bij. Om de zoveel weken op zaterdag pompdienst doen, daar bedankt Vor- remans voor. Een enkele keer een taxiritje maken of met de takelwa gen er op uit, dat kan er nog mee door. als het maar geen gewoonte wordt. Hij is monteur, als men daar maar aan wil denken. De anderen vnden hem allesbe halve sympathiek. Vorremans heeft van de eerste dag af aan al een air aangenomen van: ik kan motoren repareren en jullie zijn enkel chauf feur. Misschien met uitzondering van Brink. Die zich overigens niet zo gauw laat intimideren. Henk Garreveer bemerkt al spoe dig. dat de nieuwe monteur niet bij zonder getapt is bij de andere perso neelsleden. Vooral Grada steekt haar antipathie, niet onder stoelen ofN banken. „Die vent verbeeldt zich minstens, dat hij de uitvinder is van de diessel en benzinemotor. Hij moet zich een paar stelten laten aanmeten, kan-ie altijd met zijn neus in de lucht lopen." (Wordt vervolgd) Advertentie Enka'sheer*

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4