7manieren om de bevrijding te vieren met kaas uit't vuistje. AGENDA Geslaagde ouderavonden van Chr. Nat. School te Scliarendijke Klacht over onveilige strijkijzers Straf van 520 jaar Topprijs voor beeldje STREEKNIEUWS BEVRIJDING i „Open huis" Zierikzees Kamerkoor Het verkeer te Zierikzee HET GEMEENTEBESTUUR STELT EEN BLAUWE ZÓNE IN Oost-verdragen maken een betere kans Ook Zonnemaire vierde Koninginnedag Vele oud-leerlingen kwamen n.a.v. 65-jarig bestaan Advertentie 1Doe een blokje kaas in uw knoopsgat. 2. Organiseer kaashappen voor de kleuters. 3. Snij een toeter van kaas en blaas. 4. Gooi blokjes kaas vanaf een toren op het feestgewoel. 5. Snij iets moois uit 'n stuk kaas en hou een expositie. 6. Verkleed u 's avonds als vuistje en vraag uw geliefde als kaas te komen. 7. En natuurlijk: hap er nog maar es lekker van. SCHARENDIJKE, 4-5. Vorige week hield de Chr. Nat. School te Scharendyke de twee jaarlijkse ou deravonden. Mede in verband met het 65-jarig bestaan van de school, werd besloten om het programma twee keer te vertonen. Behalve de ouders van de leerlingen, werden ook alle oud-leerlingen uitgenodigd de avond by te wonen. Velen gaven hieraan gehoor. Het hoofd der school, de heer M. A. de Vries, opende de avond .met het lezen van een bijbelgedeelte en gebed, waarna hij de aanwezigen hartelijk welkom heette. In het bij zonder burgemeester Franke, domi nee en mevrouw Put, het bestuur en de oudleerlingen. Hierna trad Jaap den Haan op als boertje en vertelde vlot en op rijm welk programmapunt nu volgde. Maanden van het jaar De kinderen van klas 1 en 2 zon gen en speelden alle maanden- van het jaar. Bij elke maand werd een leuk liedje gezongen. Ook werd door deze klassen een waarlijk kunstig geïmproviseerd poppenspel vertoond, hetgeen handelde over de a.s. moe derdag. Alles onder leiding van mevrouw Hack uit Haamstede, onderwijzeres van klas 1 en 2. Vervolgens kwam een „waar ar tist" nl. Adri Hillebrand, die al klep perend met lepels de begeleiding vormde bij een muzikale mars. CASTELLON DE LA PLANA (i 4-5.- Een rechtbank in het i Spaanse Castellon de la Plana i heeft de 45-jarige Mariano ,i Agues Palau tot 520 jaar ge- i vangenisstraf veroordeeld. De i verdachte had als employé van i een handel in kasregisters een |i half miljoen peseta (ongeveer i 25.000 gulden) verduisterd. De rechtbank kwam tot de zware L straf omdat hij al eerder was i veroordeeld. D'66 heeft groot tekort DEN HAAG, 4-5. De politieke par tij Democraten '66 kampt met een tekort van f 140.000. Om dit weg te werken zal ze een beroep doen op de leden voor een extra financiële bijdrage. Voorts bestaat het plan door middel van een advertentie campagne sympatisantèn op te wek ken de partij te steunen. D'66 zal verder streven naar stringente be zuinigingen. EERSTE KAMER Twijfel over nut departement landbouw DEN HAAG, 4-5. By het beleids- debat in de Eerste Kamer over land bouw en visserij is van de zijde van de fraktie van D'66 in de senaat de positie van het departement van landbouw ter sprake gebracht. De vraag werd gesteld of voor de aktiviteiten van het departement nog wel een afzonderlijk ministerie noodzakelijk is. In het bijzonder werd gesuggereerd het landbouwon derwijs over te brengen naar het de partement van onderwijs, om be leidsverantwoordelijkheid en uit voering van Staatsbosbeheer in één CRM-HAD te leggen en om de vleeskeuringsdienst onder te bren gen bij de minister van volksgezond heid. „Bij D'66 bestaat ernstige twij fel over de richting waarin dit mi nisterie zich gaat ontwikkelen", zo wérd gezegd. Dat het vroeger wel een beetje anders ging als nu, vertelde de heer Ringelberg, oud leerling, uit Zierik- zee. Men genoot van het relaas van „toen", waar de stok als straf nog vaak werd gebruikt. Toch kon de heer Ringelberg terugzien naar een prettige lagere schooltijd in de nu als jeugdgebouw fungerende vroege re lagere school. Op de tweede avond vertelde me juffrouw Van Steenbrugge over vroeger, toen zij zelf onderwijzeres was en vele oud-leerlingen in haar klas had. „Poets" Klas 3 en 4 veroorzaakten veel ge lach met het opvoeren van sketchjes ontleent aan de Ster reclame en het programma Poets.Arie van der Linde als Chinees, was nog steeds op zoek naar China. Alleen de boer, die over een denkbeeldige grens werd ge dragen, antwoordde: „Je wordt be dankt voor het dragen". Dit alles onder regie van meester Letteboer. Tijdens de pauze werd aan de ou- dres en belangstellenden een kopje koffie aangeboden en kregen de leer lingen een bekertje limonade. Na de pauze kwamen de klassen 5 en 6 aan de beurt. Opvoering „musical" Opgevoerd werd de musical „De wonderlijke machine van professor Knap'. Professor Knap heeft een machine uitgevonden waardoor mensen uit het verleden ten tonele konden ver schijnen. Zo zag men o.a. een trou badour (Cees Padmos) en enkele holbewoners. Het stuk eindigt met het uiteenknallen van de machine. Als professor trad op Jan Landman, die zijn rol op grootste wijze vervul de. Andere hoofdpersonen waren Joke Coomans als juffrouw Rozalaer, Sam Coomans als commissaris en de holbewoners: Jaqulien v. d. Linde, Ria Heerenthals en Marijke Coo mans. Er werd door alle leerlingen met volle overtuiging gespeeld. De zaal genoot zichtbaar van de komische taferelen, die door de tijdmachine ontstonden. Toren Edam wordt gestut EDAM, 4-5. Be speeltoren in Edam zal zo spoedig mogelijk in stei gers worden ingepakt en met balken worden gestut. Dan pas zal men met de fundering van de oude toren kunnen gaan be ginnen, zo zei ir. B. Haringsma, des kundige uit Amsterdam, op een donderdagmiddag gehouden perscon ferentie in het gemeentehuis in Édam. Het gemeentebestuur is met een juridische adviseur in bespre king om te kijken of een gedeelte van de geëvacueerde bewoners weer naar huis kan terugkeren De bewo ners rondom de toren, die zich in een buurtcomité verenigd hebben, eisen van het gemeentebestuur een aansprakelijkheidsgarantie voor eventuele gevolgen. Het giftige damppakket te Rotterdam ROTTERDAM, 4-5. De PTT stelt het Sint Ignatiusziekenhuis in Breda aansprakelijk voor de schade ten ge volge van giftige dampen uit het postpakket, woensdagnacht' in het postkantoor in Rotterdam. Giftige stoffen mogen volgens de postwet niet per PTT worden verzonden. De PTT deelde desgevraagd mee, dat de fout ligt bij het ziekenhuis omdat het pakket, dat door de che mische fabriek Hicol in Rotterdam per bode was verzonden, per post terugstuurde. De fabriek heeft vol gens de PTT de juiste weg bewan deld. Verloting De totale opbrengst van de in de pauze gehouden verloting en vrije gift aan het einde van de avond voor de aanschaf van shirtjes bedroeg f 671,—. Een pracht resultaat waar de ou dercommissie zeer blij mee is. De avond werd besloten door de voor zitter de heer Ja. v. d. Panne die oudercommissie, personeel en kin deren hartelijk dankte voor hetgeen ze gebracht hadden. Hij sloot de avond met dankgebed. NEW YORK, 5-5. Een kleine sfinx die Toetanchamons vader, farao Amehhotep 111 voorstelt heeft op een veiling in New York bij Park-Ber- net bijna 850.000 gulden opgebracht - een absoluut recordbedrag voor een Egyptische antiquiteit. Het Turkooizen beeldje van 25 cm, daterend uit 1410 tot 1320 voor Chris tus, werd door een Newyorkse agent gekocht voor een onbekende cliënt. Vroeger is het in bezit geweest van de inmiddels gestorven Britse arche oloog Howard Carter, die samen met Lord Caernarvon in 1921 Toetanch amons graftombe ontdekte. Zelfmoord in politiecel AMSTERDAM, 4-5. De 19-jarige Syriër M. H. is woensdag dood in een cel in het hoofdbureau van politie in Amsterdam gevonden. De man had zich opgehangen. Hij was vori ge week in verband met geldwissel- trucs bij Amsterdamse winkeliers aangehouden en ter beschikking ge steld van de vreemdelingendienst. Deze onderzoekt nu uit welk land H. en twee mensen die samen mét hem werden aangehouden, afkomstig zijn, omdat hun paspoorten waarschijnlijk vals zijn. DODELIJKE ONGELUKKEN DEN HAAG. De 65-jarige mevr. M. Kus'ters uit Den Haag is in het Westeinde ziekenhuis in haar woon plaats overleden, nadat zij zondag jl. bij het oversteken op de Haagweg in Rijswijk (Z.H.) door een auto werd aangereden. SNEEK. De 46-jarige heer Postma uit St. Anna-parochie is in een zie kenhuis te Sneek overleden, 's Mid dags was hij gewond geraakt toen hij op een kruising in Gaasterland in botsing kwam met een andere auto. Mevrouw Postma werd gewond. BEERS. De 73-jarige J. Th. van de Leuvert uit Cuijk is in Beers (N.B.) om het leven gekomen toen hij met de fiets plotseling een voorrangsweg overstak en werd aangereden door een personenauto. HEILOO. In de nacht is op de Ken- nemerstraatweg in Heiloo de 24-ja rige Th. J. Westerhof uit deze plaats om het leven gekomen, toen hij mét zijn auto in frontale botsing kwam met een andere automobilist, die be zig was in 'te halen. ZEVENAAR. De 26-jarige heef F. Maat uit Groessen is in het zieken huis te Zevenaar overleden aan de zware verwondingen die hij eerder op de weg Zevenaar-Babberich op liep. Hij reed door onbekende oor zaak mét zijn personenauto tegen een boom. RUCPHEN. De 50-jarige W. L. van Hooidonk uit Schijf is donderdag morgen in Rucphen om het leven gekomen toen hij door onbekende oorzaak met zijn auto tegen een langs de Zundertseweg staande boom opreed. MAASBRACHT. De 25-jarige heer J. G. M. Wolfhagen uit Herpen bij Roermond is in de nacht van don derdag op vrijdag in Maasbracht mot zijn auto verongelukt. Naar de poli tie vermoedt, is hij met hoge snel heid in de middenberm geraakt en tegen een boom gebotst. ROERMOND. De 14-jarige Leon Konings uit Belfeld is bij het spelen met zijn fiets om het leven gekomen. De jongen liét zijn fiets steigeren door heftig aan het stuur te trekken. Hierbij reed hij tegen de zijkant van een passerende vrachtauto. een overzicht van de straten en ter reinen, die binnen de blauwe zóne vallen. 1. Havenplein van Appelmarkt en Mol tot aan het Havenpark, (einde en begin); 2. Appelmarkt. 3. Post- straat van Appelmarkt tot aan Man- huisstraat (begin). 4. Meelstraat van Dam tot aan de Klokstraat (begin), 5. Beddeweeg van Maarsstraat tot aan de Klokstraat (einde). 6. Maar straat. 7. Melkmarkt. 8. Mol. 9. Ver- renieuwstraat van Melkmarkt tot de panden Verrenieuwstraat 18-20 (ein de). 10. Schuithaven (einde). 11. Par keerterrein gelegen aan het Bedde weeg. 12. Dam. 13. Hoge Molenstraat van Lange Nobelstraat tot aan Ba den Powellweg (einde en begin). BEN HAAG, 4-5. Be Consumen tenbond heeft bij het ministerie van economische zaken een klacht inge diend over onveilige strijkijzers. Bij een onderzoek kwam aan het licht, dat drie strijkijzers niet aan de vei ligheidsnormen voldoen. Ballonnen wilden niet omhoog ZONNEMAIRE, 2-5. Onder ideale weersomstandigheden is ook op Zon- nemaire het Koninginnefeest ge vierd. Met de muziek voorop en een ballon in de hand werden de school kinderen naar het Breedveld ge bracht, waar 's morgens om half tien de ballonnen opgelaten zouden wor den. Helaas hadden vele ballonnen tje grootste moeite om zich in hogere sferen te bewegen. Hierna begaf .men zich naar het sportveld, waar een aantal kinder spelen gehouden werden. De uitsla gen waren als volgt: Jeu de boules: 1. Laura Fokker; 2. Jos va nAst; 3. Tonny van Sas. Hindernisbaan leerlingen 6 en 7 jaar: 1. Cor Jan de Jong; 2. Tonny van Sas; 3. Johan de Bie; 4. Mieke de Wilde; 5. Karin v. d. Velde. Hindernisrace op fiets voor leer lingen 8 en 9 jaar: 1. Niek van Putte; 2. Jan Winkel; 3. Mirjam de Reus. Hindernisbaan leerlingen 8 en 9 jaar: jongens: 1. Wim Fonteine; 2. Mare. v. d. Ende; 3. Rini Hillebrand. Meisjes: 1. Rian v. d. Velde; 2. Jac queline Kuiper; 3. Hannie van Vos sen. Hindernisrace op fiets, leerlingen van 10 en ouder: meisjes: 1. Erna Buyze; 2. Rian de Munnik; 3. Cockie de Wilde. Jongens: 1. Gert Jan An ker; 2. Jaap van Sas; 3. Jan v. d. Moere. NOORDGOUWE Ouderavond kleuterschool Woensdag jl. vond de ouderavond plaats van de kleuterschool te Noord- gouwe. De voorzitter van de ouder commissie, de heer Hoogmoed, ver welkomde in 't bijzonder, burgemees ter Schouwenaar, wethouder Moer- mond en de heer Gerritsen, hoofd van de openbare basisschool. Overi gens bestond voor deze avond geen grote belangstelling, waarover de voorzitter zijn spijt tot uitdrukking bracht. Bij de bestuursverkiezing werden in de plaats van de aftredende me vrouw Romijn en de heer Hoogmoed gekozen mevrouw Maijs en de heer H. B. Lokerse. Burgemeester Schouwenaar sprak enkele woorden van waardering n.a. v. de samenwerking tussen de scho len en het gemeentebestuur en bracht mej. Provoost dank voor haar werk voor de kleuters. In de pauze werd koffie geserveerd en er werden loten verkocht tot het mooie bedrag van f 71,-. Het hoofd van de Beatrixschool, de heer W. B. van Leeuwen uit Zie- rikzee, sprak vervolgens over het moeilijk lerende kind. De klacht heeft betrekking op de „Topas" en de „Vendomatic", die geen drie-aderig snoer hebben (dus niet geaard zijn) en derhalve alleen in niet-vochtige ruimten (bijv. de huiskamer) gebruikt mogen worden. Over de „Rotel" voorts zegt de Con sumentenbond, dat de .aardleiding niet goed is bevestigd. Hardlopen meisjes: 1. Henny Pan- nekoek; 2. Ansje Kater; 3. Annema- rie van t Veer. Jongens: 1. Gert Jan Anker; 2. Arnold Stoel; 3. Louike de Wilde. Goalschieten jongens: 1. Ad Quist; 2. Arnold Stoel; 3. Niek Deïst. Balwerpen meisjes: 1. Rian de Munnik; 2. Erna Buyze; 3. Marike Mandemaker. Hardrijden op de fiets: jongens: 1. Gert Jan Anker; 2. Louike de Wilde; 3. Johan de Jong..Meisjes: 1. Rian de Munnik; 2. Ex-na Buyze; 3. Henny Pannekoek. Hindernisrace op brommei'S voor deelnemers van 13 tot en met 15: 1. Johan Paauwe; 2. Giljam de Vlie ger; 3. Albert Buyze; 4. Cobi Gouds- zwaard. Na de spelen toog iedereen naar de kleuterschool om een traktatie en eventueel een prijs in ontvangst te nemen, 's Avonds maakte het mu ziekgezelschap „Nut en Uitspanning" een rondgang door het dorp, verge zeld van een groot aantal lampion- dragende kinderen, wat een sfeervol einde van deze dag betekende. WEEKEINDE- ARTSENDIENST Zaterdag 6 en zondag 7 mei Dokter G. J. v. d. Waarden, Noord- gouwe, tel.(01112) 480, neemt waar voor dokter Van Geer en dokter Bontkes. De weekeindedienst voor Zierikzee e.o. gaat in op vrü dagmiddag om 18.00 uur en duurt tot maandagmor gen 08.00 uur. Dokter G. A. M. Stengcr, Haamstede, tel. d)1115)-1280, neemt waar voor dokter Terpstra en dok ter Simons. De weekeinde-dienst voor de West hoek en Brouwershaven gaat in op zaterdagochtend 9.00 uur en eindigt maandagochtend om 8.00 uur. Dokter J. N. T. de Bruin, Bruinisse, tel. (01113)-1280, neemt waar voor dokter Speelman. De artsendienst OQSTERLAND- BRUINISSE, gaat in op vrijdagavond 19.00 uur. Dokter L. J. v. d. Zande, Nieuwer- kerk, tel. (01114)-1388, neemt waar voor dokter Vleugels Schutter. Zuster M. Kunst-Visser, Scharendjjke, tel. (01117)-280, neemt waar voor geheel Schouwen. DIERENARTS Dierenarts J. Minderhoud, Middel- harnis, tel. (01870) 2897, heeft dienst voor Schouwen-Duive- land en Goeiree-Overflakkee. De weekeindedienst gaat in zater dagmorgen na 9.00 uur. Vrijdag 5 mei Bruinisse Kerk Geref. Gem., 7.30 uur, tijdrede ds, J. Doi'sman. Zaterdag 6 mei Zierikzee Fabriek Smit Bolnes, 13.30-15.30 uur: „open huis". Serooskerke Dorpshuis, 14.00 uur, tweede Schelp- hoekwandeltocht. Schuddebeurs Streekconcours landelijke rij vereni gingen „Schouwse Ruitei-s" en „Wes telijk Schouwen", aanvang ochtend- progi-amma 9.00 uur, middagpro- gramma 13.30 uur. Zondag 7 mei Serooskerke Vogelwacht, 14.45 uur, voorjaars wandeling Schelphoekgebied. Maandag 8 mei Zierikzee Mondragon, 8.00 uur, afd. Philate- li.ca. Burgh W. G. Bootlaan 24, 8.00 uur, mode show huis „Marie Eugénie". Nieuwerkerk Ons Dorpshuis, 8.00 uur Coöp. Ver. Diepvrieskluizen. Oosterland „Pleisterplaats", 7.30 uur, afdeling Duiveland, Ned. Plattelandsvrouwen Bond. Dreischor Plaatsenhuis, 7.30 uur, vergadering gemeenteraad, Brouwershaven. Dinsdag 9 mei Zierikzee Hervormd verenigingsgebouw 8.00 uur, Vrouwengroep „Wees een Ze gen". R.K.-centriim, 7.30 uur, contactavond U.V.V. Brouwershaven Jeugdgebouw, 8 uur, afd. Ned. Plat- telandsvi'ouwen Bond. Donderdag 11 mei Haamstede Vogelwacht, 7.00 uur, vogelgeluiden excursie, splitsing Vertonsweg-Mool- weg, Haamstede. Vrijdag 12 mei Zierikzee Mondi-agon, clubavond Delta-Foto, (bondscollectie). Dinsdag 16 mei Haamstede Geref. kex-k, recreatiezaal, 8.00 uur, streekvergadering N.C.V.B. Vanmorgen toevallig heel vroeg poosje buiten gestaan. Vijf uur, of is dat niet vroeg; nu dat is dan vroeg. De morgenstond had nog aardig wat gouden tanden in het bekje en het was bijna ongelofelijk hoe de (vrije) vogels er op los jubelden. „Juist, be vrijdingsdag", dacht ik. Na zoveel ja ren mogen u en ik dat nog altijd ho ren; een nieuwe lente beleven, nog plannen maken en bij alle gemier dat er ook is, tussen de druppels om door nog wat gelukkig zijn ook. Ach ze hebben er geen weet en geen hart zeer meer van al die doden van de oorlog van toen en van nu, maar er is toch een mooi brok aards leven aan hen voorbijgegaan en dat maakt het mysterie van het zijn dan opeens weer „levens"-groot. Brokstukken herinnering komen boven: Canadezen met hun sterke nekken en brede schouders, ge bruind, gespierd en stinkend naar zweet en olie. Een vreselijk mooi En gels bureaumeisje in khaki en de baret zo zwierig op het koppetje. Ge lukkig is zij niet in verkeerde han den terecht gekomen. Ze is vast ge trouwd met de majoor, die haar zo veelbelovend toelachte en woont nu aan een meertje in Ontario, met zwijgende pijnbossen op de achter grond, denk ik zo. En dan de diefstal van een gealli eerd soldateninterlokje in de bossen van het Haarlemse. Een echte dief stal was het niet, want de soldaten gooiden ze toch maar op een hoop, overgoten hun dessous met benzine en staken er de brand in. Minus dat ene hemd, dat een soort diakenhuis mannetjes-gevoel gaf. Een fiets was er ook nog; hij was gedemonteerd en opgeborgen op een oude zolder. Daar kwam de bevrijding; fietsje in elkaar gezet en trots trappen tussen het nog aanwezige „Feldgrau" en „the allies Fietsje tegen woning gezet; vijf mi nuten later teruggekeerd... fietsje weg Bloemen gelegd bij het kruis van de gevallenen, schuifelend in een lange rij met snikkende mensen; eer ste sigaretje (Sweet Caporal) gerookt (had ik nooit moeten doen), biskwie- tjes gegeten met reuzel om weer bo ven de 100 pond te komen, op leger wagens naar Amsterdam gereden om het vrije land en de vrije hoofdstad te zien. Het „Salvam fac reglnam nostram" gezongen in de Bavokerk en - wat - dacht ik ook - was het nu allemaal kaaltjes gisteravond in Zie rikzee. Geen tocht naar de graven, geen bloemen, geen herdenking, een enkel eenzaam vlaggetje en dan - dat nog wel - de sirene om acht uur. God, wat povertjes allemaal. Te po ver, zeg maar, in vergelijking met elders. De vogels zongen vanmorgen toch? SCHIEREIL ANDMAN. 'Advertentie ULIIIIJIIIIIIIllllllllllfflIlllllflIlllllllllllllIllllllllllllJIIIIIJllJlllIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIII In de maand mei zijn de repetities van het Kamerkoor vrij toegan- S E kelijk voor alle belangstellenden. Er wordt nieuw werk in studie S genomen, waarop eventuele aspirant-leden hun kraéhten meteen E kunnen beproeven. Maar ook zij, die niet direkt de bedoeling E s hebben lid van het koor te worden zijn van harte welkom. J E De repetities worden 's maandags om 8 uur in het RK parochie- S 5 centrum (Mosselstraat) gehouden. E iiiiiiiTT ZIERIKZEE, 5-5. Het college van b. en w. gaat be kend maken dat voor een deel van het stadscentrum een zgn. blauwe zóne wordt ingesteld, hetgeen in houdt dat in die zóne slechts voor een beperkte tijds duur mag worden geparkeerd. Verder is voor het par keren een parkeerschijf noodzakelijk. De parkeertijd krachtens de par- de verbods- en gebodsbepalingen keerschijf is vastgesteld op ander- binnen de blauwe zóne van kracht half uur. Het begin van de blauwe blijven, zóne zal zijn aangegeven met een bord. De parkeerschijven zijn bij banken, maar ook bij de A.N.W.B. De Straten gratis verkrijgbaar. Uitdrukkelijk dient vermeld dat de reeds bestaan- Ondei'staande opsomming geeft BONN, 4-5. In Bonn zyn donder dag blijkbaar de kansen gestegen om in het Westduitse parlement een meerderheid te vinden voor de ver dragen met Moskou en Warschau. Bondskanselier Willy Brandt en de christendemocratische oppositielei der Rainer Barzel zijn volgens rege ringswoordvoerder Conrad Ahlers in een gesprek onder vier ogen overeen gekomen voor te stellen het debat over de ratificering van de verdra gen volgende week dinsdag en woensdag te houden. Deze termijn was de afgelopen da gen al vastgesteld voor het geval de sociaal-leberalp regeringspartijen en de oppositie in hun gespi-ekken het eens zouden worden over de verdra gen. Mochten de contacten zijn mis lukt dan had de regeringscoalitie volgens haar oorspronkelijk plan het debat vrijdag (vandaag) al willen laten beginnen ofschoon ze in de bondsdag nog slechts over 248 van de 496 zetels beschikt en daarmee geen absolute meerderheid heeft.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 2