ERIC DE NOORMAN PORION STREEKNIEUWS Hippische streekwedstrijden op 6 mei a.s. te Schuddebeurs Geslaagde keurturnwedstrijden Zierjkzee Bijeenkomst van de dapperen De Heer der Heruli C Wandel en Zn Rose roos wint veld „Geen beurs dan een oor ONZE PUZZELRUBRIEK i f SPORT PAARDENSPORT SCHUDDEBEURS, 27-4. Naar wij van bevoegde zyde vernemen, wor den zaterdag 6 mei a.s. op het oefen terrein van de Schouwse Ruiters te Schuddebeurs streekwedstrijden ge houden. 1 januari van dit jaar is de L. R. „Westelijk Schouwen,, officiéél toe getreden als lid van de Kon. Federa tie van L. R. en korten tijd daarna is een samenwerkingsverband ge vormd met de L. R. Schouwse Rui ters -en -genoemd -„Streekverband Schouwen-Duiveland", aangesloten bij de Gewestelijken Bond van L. R. en in Zeeland. Omdat amazones en ruiters van beide verenigingen deelnemen aan deze wedstrijden krijgt dit gebeuren GYMNASTIEK uiteraad een eenigszins ander ka rakter en wordt derhalve streekcon- cours genoemd. Deze samenwerking werkt tijd - en kostenbesparend bij het uitnodi gen van juryleden en zo,n streek- concours is voor toeschouwers veel aantrekkelijker. Het deelnemen aan deze wedstrijden kan beschouwd worden als het afleggen van een examen om in een hogere klasse voor dressuur en springen te komen, dus om te tonen wat op de oefenin gen is geleerd. Als juryleden fungeren op dit streekconcours: Mevr. M. Bom-v.d. Hil, de heer J. K. Munters uit Oude Molen en de heer A. J. Dane uit Willemstad. ZIERIKZEE, 27-4. By de j.l. zater dag door Delta Sport georganiseerde keurturnwedstrijden voor dames, meisjes en jongens heeft men van een aantrekkelijke wedstrijd kunnen genieten. Verheugend was ook, dat er uit de Rotterdamse keurturnvereniging 5 dames en 7 meisjes aan deze wed strijden deelnamen. Een gelukkige omstandigheid voor Delta Sport was, dat zij beslag had weten te leggen op de sporthal, het geen dan ook goed te merken was, want iedereen was vol lof. De wedstrijden hadden een vlot verloop, terwijl de 2 favorieten bij de meisjes, Cora Hoogstrate, Zierik- zee en Corrie Lindenberg, Yerseke geheel aan de verwachtingen vol deden, moest Corrie Lindenberg in twee vooi'gaande wedstrijden om het Ned, kampioenschap in Cora Hoog strate haar meerdere erkennen, nu was het andersom. Corrie Linden berg werd verdiend eerste met 33.30 en Cora Hoogstrate tweede met 32.75 Derde werd het Rotterdamse meis je Ans Hamers met 31,25. Verrassend was, dat Anja Lagrouw van Delta Sport 5e werd in deze wedstrijd. Vermoedelijk weer een nieuw talent in Zierikzee. Bij de dames werd het een Rot terdamse aangelegenheid Joke Flem- mink werd eerste met 34.95 en Olga Blom tweede met 30.15. Bij de jongens was V.T.V. uit Vlis- singen oppermachtig. Werner Hel- mich, V.T.V. werd eerste met 53,60 en zijn clubgenoot Hans Bommeljé Tweede met 53,05, deze werd Kees Heijboer uit Sas van Gent met 50,55. Rest nog te vermelden, dat dit de eerste officiële wedstrijden waren in de nieuwe sporthal. Een jeugdige deelneemster in actie: gereed voor een „koprol" over de lange mat. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Advertentie Kant en klare universele kunsthars vulpasta met gebundelde hechtkracht op ELK materiaal, droog of vochtig, binnen of buiten. Krimpt of scheurt niet, zet niet uit. Onschadelijk voor handen. Onbeperkt houdbaar. Geen ver lies resten. Onmisbaar bij elk karwei: STOPPEN, PLAMUREN, HERSTELLEN van beton, houtrot, afdichten, enz. 1 kg ƒ8.55, 2 kg ƒ15.30, 5 kg ƒ29.95 bij winkels in hobby- en dhz-artikelen, verfwaren, ijzerwaren, en bouwstoffen. DUIVENSPORT Eerste seizoen-wedvlucht De belangstelling bij de Bruse dui- venliefhebbers voor de eerste wed vlucht in dit seizoen, was bijzonder groot. Niet minder dan 197 Bruse dui ven waren in concours. Startplaats zaterdag 22 .april Moeskroen, afstand 119 km., gelost 8.30 uur. Aankomst eerste duif 10.32 uur; laatste prijsw. duif 11.05 uur. J. J. de Jonge 1, 7, 11, 15, 16, 18, 29, 33, 44; L. IJzelenberg 2, 6, 14, 25, 26, 47; L. C. Hage 3, 19, 30; W. van Koo- ten 4, 41, 48; A. Schults 5, 9, 12, 17, 37; A. S. de Koning 8, 20, 27, 31, 32, 34, 35, 38, 39, 42; Ph. Steketee 10, 21, 23; B. de Ruiter 13, 50; J. Jumelet 22, 36; G. Beije 24; L. van Duiven- dijk 28, 49; A. J. IJzelenberg 4, 43; J. Kik 45, 46. De verenigingsprijs is waarschijn lijk gewonnen door W. van Kooten. SCHAKEN T.O.G. speelde laatste competitiewedstrijd Zaterdag 22 april speelde een achttal van. de schaakvereniging T. O.G. van Bruinisse haar laatste wedstrijd voor de Zeeuwse compe titie, tegen H.V.V. P.I. uit Sas van Gent. De voorlopige uitslag is 3 V2-3%, daar de partij tussen A. van den Berge en W. Cardon is afgebroken en gearbitreerd moet worden. De ge detailleerde uitslag is als volgt: A. C. Verton-????? A. van We- zel-B. Rammeloo 0-1; Th. Muller-A. Meeuwse O-1/^; A. van den Berge- W. Gardon afgebr.; W. Hokken-M. Cardon 1-0; P. van de Velde-W. Claayssens 0-1; T. de Ronde-K. La- fort 1-0. Vrijdag 28 april speelt de S.V. T.O. G. een vriendschappelijke wedstrijd tegen Zierikzee, die met enkele zeer goede schakers naar Bruinisse komt. We noemen o.a. de heer Van den Ende en de heer Nolet. T.O.G. zal dus zijn beste beentje moeten voorzetten om goed voor de dag te komen. KERKWERVE De bejaardencociëteit Men deelt ons mede dat op dins dag 2 mei géén bijeenkomst zal plaats vinden van de bejaardenso ciëteit. Op woensdag 3 mei wordt een bezoek gebracht aan Bruinisse. Vertrek Verenigingsgebouw 14 uur. NIEUWERKERK Gemeentewerkman Tot gemeentewerkman in algeme ne dienst bij de gemeente Duiveland is benoemd met ingang van 1 mei a.s. de heer N. Eerland te Nieuwer- kerk. OOSTERLAND Bouw dubbel woonhuis Het dubbele woonhuis, dat mo menteel in aanbouw is aan de Van den Abeelestraat alhier door het bouw- en aannemingsbedrijf Capel- le-Stouten, is dezer dagen onder de pannen gekomen. Deze woningen worden gebouwd voor de heren Corn, de Bruine Jacs. zn. en M. Ver hoek Gzn. alhier, die ook de toekom stige bewoners van dit complex worden. Er rest nu in deze straat nog één perceel bouwgrond waar ook nog een dergelijk dubbel woon huis op kan worden gebouwd. Dit perceel is eigendom van het Bouw bedrijf L. W. Boogert, die er ook een dubbel woonhuis op gaat bouwen. Maar dan is ook alle bouwgrond in de Van den Abeelestraat verbruikt. Opbrengst Sakor-collecte De SAKOR-collecte, die gehouden werd door de j ongedames Marjan Boogert, Ida Dooge, Liann.e van den Houten, Catrien van der Hulle, Mie- neke de Later en Tineke Stuij, onder leiding van mevr. D. Stuij-ter Heide, bracht op de mooie som van f 232,50. Hier past een dankwoord aan de ge- vers(sters) en niet minder aan de leiding en de colectanten. Afdeling Duiveland Plattelandsvrouwenbond Op maandag 8 mei houdt de afde ling Duiveland van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen een bijeen komst in de „Pleisterplaats" te Oos- 'terland. De bijeenkomst wordt ver zorgd door de heer Berrevoets te Goes, die zijn „Zeeuwse vertellin gen" brengt. Het aardgas nadert Het tijdstip schijnt nu nader te gaan komen dat ook Oosterland aan gesloten zal worden aan het aard gas. De ploeg werklieden, die mo menteel in Nieuwerkerk aan het graven is komt naar hier, als het werk in Nieuwerkerk klaar is. Be reids heeft men al een grote hoe veelheid plasticbuizen van 116 en 11 mm in doorsnede, met een lengte van 10 meter, aangevoerd en opge slagen op een terrein aan de Weel straat. Als het wat meezit, en men niet al te veel obstakels onder de grond tegenkomt, gaat het leggen van de leidingen zeer vlug en be staat er wel kans dat ook Ooster land spoedig aardgas zal hebben. „Kijk"avond in de nieuwe openbare basisschool Op dinsdagavond 2 mei a.s. zal er gelegenheid gegeven worden voor ouders der leerlingen en verdere be langstellenden, om het nieuwe schoolgebouw van de openbare ba sisschool 'te bezichtigen, en tevens kennis te nemen van de verschillen de nieuwe leermiddelen. Deze „kijk- avond" is van kwart voor negen tot kwart voor tien. Hieraan vooraf gaat een opvoering van de musical: „De wonderlijke machine van Professor Knap", door leerlingen van de vijfde en de zesde klas van de school. Deze opvoering begint om half acht. Na mens de oudercommissie van de Openbare basisschool worden de ouders der leerlingen uitgenodigd deze musical bij te wonen, eveneens in hét nieuwe schoolgebouw. Geslaagd Bij de deze week gehouden exa mens te Eindhoven slaagde voor het diploma: Zwemonderwijzeres, onze dorpsgenote: mej. Joke Roks Abr. d. Sinds de oprichting is mej. Roks reeds werkzaam in het gemeentelijk instructie-zwembad te Nieuwerkerk. BRUINISSE De te Bruinisse onderleiding van mevr. Haeck-Hack gehouden SA- KOR-kollekte bracht f 363,54 op. Een woord van dank aan de koliek- tanten is zeker op zijn plaats. Viering Koninginnedag Maandag 1 mei zal met de kinde ren van de beide 'basisscholen en van de kleuterschool gezamenlijk ko ninginnedag worden gevierd. Daar voor zal men zich om 10 uur op hét sportveld verzamelen. De leerlingen van de kleuterschool en van de klas sen 1, 2 en 3 van de basisscholen, zul len allerlei spelletjes doen, leerlin gen van klas 4, 5 en 6 kunnen mee doen aan een puzzeltocht op de fiets. Een tocht met hindernissen uiter aard. 's Middag zullen er enkele kinder films gedraaid worden in het Ned. Herv. Ver. gebouw (aanvang 2 uur). Mét medewerking van „Nu met Hope" is er 's avonds 8 uur dan nog een ballonnenoptocht. Lampionnen worden 's middags in het Ned. Herv. verenigingsgebouw uitgereikt. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DOETINCHEM. De recherche van DoetinChem heeft donderdag vijf scholieren uit Doetinchem, Azewijn en Ulft gearresteerd, verdacht van handel in soft en hard drugs. Het gaat om jongens in de leeftijd van 15 tot 20 jaar. DEN HAAG. Prinses Beatrix zal op donderdag 25 mei a.s. een bijeen komst in de Oude Kerk in Delft bij wonen, waarbij het door Joep Nico las te Tegelen geschilderde Jesaja- raam aan de kerkvoogdijt van Delft wordt overgedragen. HELMOND. Donderdagmiddag is de negentienjarige mej. J. Baker mans uit Helmond op het kruispunt Eüropaweg-Boerhaavelaan in haar woonplaats om het leven gekomen, toen zij te voet de Europaweg over stak en werd aangereden door een van links komende personenauto. Ze werd overgebracht naar het plaatse lijke ziekenhuis, waar zé kort na aankomst overleed. DEN HAAG, 27-4. Ruim honderd dragers van de dapperheids-onder scheidingen Bronzen Leeuw en Bronzen Kruis komen zaterdag in Leiden bijeen voor de jaarlijkse reünie. Onder de reünisten bevindt zich mi nister De Koster van defensie, die wegens zijn ak'tiviteiten in het ver zet tijdens de Tweede- Wereldoorlog is onderscheiden met de Bronzen Leeuw, na de militaire Willemsorde de hoogste dapperheidsonderschei ding. TENTOONSTELLING OVER BEVOLKING AMSTERDAM, 27-4. Vanaf vrij- dag 28 april is gedurende het zomer seizoen in het Zoölogisch museum in Amsterdam (boven het Artis-aqa- rium) door dr. Dick Hillenius een tentoonstelling ingericht Over be volking". Met voorbeelden uit het dierenrijk wordt er getoond wat de gevolgen zijn van overbevolking. Er wordt duidelijk gemaakt, dat voedselpro blemen niet eens zo zwaar gaan drukken als wel psychische. Er is een hok sprinkhanen neergezet, die zich zonder voedselproblemen onge limiteerd kunnen vermenigvuldigen. Op een moment - ongeveer eens per maand - zullen zij elkaar zo voor de voet lopen dat ze elkaar gaan afma ken. Hillenius zegt voor de sprink hanen te hebben gekozen, omdat de onderlinge destructie van deze nogal mechanisch aandoende beesten de bezoekers niet tezeer de stuipen op het lijf zal jagen. Vogelwaarneniiiigen op Schouwen-Duiveland in 1971 G8. Eer iemand ook maar één beweging heeft kunnen maken om in te grijpen, heeft het noodlot zich voltrokkenEn op hetzelfde moment dat Bogul dodelijk getroffen neer stort, zinkt ook de Heer der Heruli ineen. Niemand bekommert zich om de verrader, want iedereen wendt eerbiedig de blik naai de stervende vorst. Hij mompelt enkele on verstaanbare woorden.nog éénmaal zoekt hij Eric's blik, alsof hij in diens ogen nog maals de vergiffenis wil lezenDan valt hij opzij In de diepe stilte die over het strand valt, buigen allen het hoofd en terwijl het eeuwig ruisen van de branding een lijkzang zingt voor de Heer der Heruli, vecht menig krijgsman vergeefs tegen zijn ontroering. Allan ziet de koning der Noormannen vast in de ogen. „Hij stierf met ere, zoals hij leefde!" zegt hij luide, zodat iedereen het horen moet. „Onbuigzaam tot het laatste toe". De Noorman knikt langzaam. „Had ik hem toch tot vriend gehad", zegt hij ernstig. „Een moedig man was hijen een eerlijk man". Hij wacht even en gaat dan voort: „Doch gro ter nog ware hij geweest indien hij in alles de matigheid gekend had en niet de harts tocht der overdrijving, die hem tot onrede lijke dingen dreef. Het schaadt de mens niet in zijn eer, als hij bij tijd en wijle weet te wijken vóór gevoel en verstandalleen de dood wijktnooit!" Allan knikt zwijgend en met êen ietwat verlegen uitdrukking in de ogen omhult hen allen thans weer de drukkende stilte. Doch dan, als om die beklemming te door breken, klinkt plotseling een schorre stem uit de achterhoede: „De Heruli zien hun vorst! Hij leve, de Heer der Heruli!" Het komt voor de andere Heruli als een bevrij ding en aarzelend eerst doch weldra luider klinkt het van alle kanten: „Hij leve!" Allan veert recht, alsof hij door een wesp werd gestoken. En terwijl zijn ogen vonken schieten, keert hij zich met ingehouden woede dreigend om (I) SCHOUWEN-DUIVELAND, 26-4. „Sterna" het blad van de Vogelwacht geeft in het deze week verschenen nummer weer een overzicht van vo gelwaar nemingen in 1971. Wy nemen dit overzicht hier over, om de geva rieerdheid van de vogels in deze re gio te illustreren. Koolmees: 1 doodgevlogen Burgh. Als nestjong gei-ingd in Lusche (D) op 26-7-'70. Sneeuwgors: 1 vinken- baan Westenschouwen. Pestvogel: 3 naast vinkenbaan Westenschouwen. Sneeuwgors: 1 vinkenbaan Westen schouwen; Pestvogel: groep at rode bessen Gelderse roos in tuin Burgh. Klapekster: 1 vinkenbaan Westen schouwen. Hop: bosrand kreek Ou- werkerk. Koekoek: 1 vinkenbaan Westenschouwen. Temminck-strl.: 1 Koudekerkse inlaag. 3teen str.lop.: 2 Brouwershavensedamstrand. Gier zwaluw: 1 vinkenbaan Westenschou wen. Wespendief: 1 vinkenbaan (ook 21-09). 1972 Sneeuwgors: 2v. Schelphoekgat- pier. Eidereend: Iv. dood Schelphoek O.pier. Rotgans: 85 drijvend midden Schekgat. Kleine zwaan: 8 ad en 8 juv Weversinlaag. Goudplevier: 20 weil. bij Flaauwers. Buizerd: 2 zwe vend Zeepegebied: Gr. kiekendief: 1 Oude Polderdijk Nieuwerkerk. Rotgans: groep 80 ex. grazend K.- inl.. Torenvalk: 1. Weversinlaag. Rietgans: 48 four, akkerl. Plompe to ren. Rotgans: 80 grazend Koudekerk- se inl. Velduil: 1 doodgevl. gevonden Ellemeet. Roodkeelcluiker: 1 dood olie strand vuurtoren. Ekster: 1 ex Zeepegebied. Roerdomp: 1 ex. Bra- Advertentie Citroen-agent voor Schouwen-Duiveland GARAGE Nieuwerkerk, tel. (01114) 1487 bersweg Haamstede. Pijlstaart: tot 25 weil. t.n. Weversinl. Rotgans: 120 Koudekerkse inlaag. Torenvalk: 1 bij Bruinisse. Goudplevier: 12 t.w. Ouwerkerk. Kolgans: 30 weiland Prunjepolder. Brandgans: 350 wei land Prunjepolder. Rotgans: 146 Koudekerkse inlaag. Kievit: 1 Flaau- wers, 1 Koudek. inl. Steenuil: gerui me tijd 's avonds roep gehoord om geving Pasen Hill". Rotgans: 140 ex inlaag bij Pikgat Zierikzee. Kool mees: 1 zingend Zierikzee. Kluut: 12 Zuidhoek Zierikzee; Rietgans: 110 wintertarwe n.o. Zierikzee: Rood- keelduiker: 1 z.o. hoek Grev. meer, 2 Dijkwater; Roodkeelduiker 1 Scha- rendijke (Kopel) Fuut: tot 30 ex op geheel eiland. Brandgans 1700 wei land Prunjepolder. DE KWAKEL, 27-4. De rose rozen lijken het te gaan winnen van de rede. Van de in 1970 op de Neder landse bloemenveilingen omgezette grootbloemige rozen was acht pet. rose (tegen zestig pet. rood), maar dit jaar halen de grootbloemige rose rozen de 25 pet al. Bij de N.V. Rosaflor in De Kwakel bij Aalsmeer denkt men dat dit kan worden toegeschreven aan de in korte tijd zeer sterk gegroeide aan plant en omzet van de nieuwe rose rozenvariëteit Sonia. Twee jaar ge leden kwam deze in ons land in de handel, de verwachting is dat er dit jaar al 30 tot 35 miljoen stuks van zullen worden aangevoerd. LONDEN, 27-4. Geen beurs, dan een oor, zo dacht een zakkenroller op een metrostation in Londen en hij voegde de daad bij de gedachte. Het slachtoffer was een Amerikaanse toerist. De man was een groep Australiërs te hulp gekomen die in handen van een bende zakkenrollers was geval len. De bende vroeg hem daarop zijn beurs. Toen hij deze niet wilde af staan, greep een zakkenroller zijn mes. Hij kapte de Amerikaan een oor af en sprong daarna met het oor) in een trein die juist het station verliet. Het oor werd enkele uren later op een naburig station gevon den. Het kon in een ziekenhuis zon de,r moeilijkheden weer aan het hoofd worden genaaid. Een redelijk aantal oplossingen voor de puzzel van vorige week, die wat moeilijkheid betreft, duidelijk „in de middenklasse" lag. Het aantal goede inzendingen lag dan ook pro centueel hoog. De eerste prijs is bestemd voor: Mevr. E. de Glopper-Theunis Burg. de Bruynstraat I Ellemeet De tweede prijs gaat naar: Be heer M. de Jonge Hofferstraat 2 Zierikzee De oplossing van de puzzel is de volgende Horizontaal: l. schets; 6. bz'idge; 11. glans; 13. kroes; 14. TV; 16. slot; 17. lier; 18. kg; 19. tor; 21. koevoet; 23. koe; 24. egel; 26. Deens; 27. duel; 28. reder; 30. net; 31. beits; 32. leges; 34. 'toets; 35. idee; 36. zoom; 37. knoet 40. troon; 43. groen; 44. bob; 46. de pot; 48. loon; 49. gelijk; 51. deze; 52. oer; 53. melkkan; 55. neg; 56. RP; 57. roze; 58. open; 60. M.O.; 61. cadet; 62. koran; 64. etiket; 65. korund. Verticaal: 1. setter; 2. hg; 3. els; 4. talk; 5. snood; 6. bries; 7. roet; 8. Ier; 9. Ds.; 10. Engels; 12. steen; 13. klont; 15. vogel; 18. koets; 20. rede; 22. veen 23. kuit; 25. legioen; 27. deemoed; 29. reden; 31. boord; 33. set; 34. tot; 37. kroep; 38. Noor; 39. dolk; 41. open; 42. nozem; 43. glorie; 44. belet; 45. bijkok; 47. tegoed; 49. gezet; 50. ka pok; 53. mode; 54. nero; 57. rak; 59. nar; 61. c.i.; 63. nu. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. vogel; 6. hoge, vrij staande vierkante zuil, die in een pi ramidevormige spits uitloopt; 12. stad in Zwitserland; 13. deelbaar door twee (rekenkunde); 14. hoewel, ofschoon; 16. schoon, zuiver (bijzon dere stijl); 18. uitschot van fruit; 19. uitroep; 20. pulverig, los; 22. kittel- orig, vitziek mens; 24. enigszins lu xueus ingericht café; 25. grappenma ker, clown; 27. veldgewas; 28. wijn soort; 29. holte onder de arm; 31. pluisje op wollen stoffen; 32. groot ste dichter van Italië (1265-1321); 33. boordsel of oplegsel van gevlochten goud- of zilverdraad; 35. afzonder lijk bedrag in een boekhouding; 36. opslagplaats voor goederen; 37. af gesneden stuk v.e. vis; 39. bedriege- lijke slimheid; 41. iemand die een tak van sport als beroep uitoefent (verkort); 44. door een vorst afge kondigd besluit; 46. zangtoon, melo die; 48. soort schaatsen; 50. stad in Italië; 51. zangstem; 53. toespraak; 54. bladplant; 55. ulevel van gebran de suiker; 57. gedwee, mak; 58. per soonlijk voornaamwoord; 59. gepant serde gevechtswagen op rupsbanden; 60. kegalvormig onderdeel v.e. uur werk; 62. soort onderwijs (afk.); 63. luchtig zomerverblijf; 64. vrouwelijk dier; 66. nederige onderworpenheid; 67. hagedisachtig dier. Verticaal: 1. vloeistof voor het was sen v.h. hoofdhaar; 2. chemisch sym bool; 3. alvorens; 4. eer bewijzen; 5. onvergelijkelijk; 7. duurzame bouw stof; 8. wild zwijn; 9. water doorla tende; 10. voorzetsel; 11. muziek- of zangstuk voor vier partijen; 15. stad in België; 17. gasvormig element; 18. vloeibare spijs; 19. zetel van over tuiging; 21. lading v.e. schip; 23. slaginstrument; 24. veelkleurig; 26. diensten die een leverancier aan zijn klanten bewijst; 28. R.K. geestelijke; 30. vorm v.e. schoen; 32. plaats in Utrecht; 34. onderdeel v.e. tennis- partij; 35. meisjesspeelgoed; 38. li keursoort; 39. hoofdstad van Peru; 40. ten naaste bij42. dunne schroef boor met scherpe schroefdraden; 43. ranonkelachtige plant; 45. s'tootwa- pen; 46. afvaldraden van vlas of of hennep; 47. van tijd tot tijd; 49. plaats in Noord-Holland; 61. familie lid; 52. interest; 55. rank vaartuigje; 56. zonder inhoud; 59. tot en met (af kort.); 61. biljartstok; 63. bekend sportevenement (afk.); 65. muziek noot. 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 3& 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 bZ 63 64 65 66 7

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4