ERIC DE NOORMAN idee voor moeder- en vaderdag Start De Heer der Heruli competitie Zierikzeese tennisclub „Geen middelbaar kader voor landbouw" Opnieuw toonde Ajax defensieve kracht Ds H. W. Waardenburg met emeritaat Voor de amateurfotograaf Kiek of vergroting: VOETBAL K.N.V.B. Afdeling Zeeland Zondagcompetitie Het programma voor a.s. zondag 23 april luidt als volgt: Res. Ie klas: Vlissingen IV- Corn. Boys II. 2e klas B: Renesse-RCS III (14.30 uur); Domburg II-Zonnemarie. Zaterdagcompetitie Het programma voor a.s. zaterdag 22 april luidt als volgt: le klas: MEVO-W.IK (16.15 uur); Heinkenszand-ZaamslagKloetinge- 's Heer Arendskerke; Veere- Waarde; Wemeldinge-Middelburg V. 2e klas A: Brouwershaven-SKNWK (16.15 uur); Bruse Boys-ZSC. (16.15 uur); Kloetinge II-Duiveland; Colpl. Boys-Bevelanders; Serooskerke- Dames MEVO II-SVD, gespeeld op vrijdag 7 april. SVD speelde een goe de wedstrijd, maar is nog te weinig technisch om dit lang vol te houden. MEVO speelde in haar sterkste op stelling en won deze wedstrijd dan ook zonder veel moeite. Uitslag ME VO II-SVD 3-0. Na deze wedstrijd speelde MEVO heren I tegen MEVO II. Dat MEVO I sterker zou zijn, was te verwach ten, maar dat MEVO II zich zo goed kon Verdedigen daar hadden zij blijk baar niet op gerekend. Dit leidde nog al eens tot paniek in de verdediging van MEVO I. MEVO II wist zelfs door hun inzet een set te winnen. De uitslag van deze spannende wedstrijd werd MEVO I-MEVO II 3-1. 8 april speelde MEVO dames I uit in Rotterdam tegen Rovok III. Deze jonge energieke ploeg bleek niet on der te doen voor de meer gerouti neerde MEVO-speelsters. Rovok speelde goed samen en wist het ach terveld van MEVO meerdere malen te verrassen. Maar MEVO kon steeds door te blijven aanvallen Rovok van zich afhouden. Uitslag werd Rovok III-MEVO I 0-3. Vrijdag 14 april kwam Rovok voor de „return" naar Zierikzee. Men had het team iets versterkt, maar de ME- VO-dames namen in de eerste set meteen een voorsprong. Rovok dat altijd in een hal speelt had in de Mu- lockstraat moeite met het plafond. In de tweede set wist Rovok MEVO TENNIS ZIERIKZEE, 19-4. Zondag ging de landelijke competitie Tennis weer van start. De Tennisclub Zierikzee neemt hieraan deel met 3 ploegen, 2 in de 5e klasse, 1 in de jeugdcompe- titie. De sterkste formatie van de L.T.C. Zierikzee, bestonden uit de dames Nolet en De Looff en de heren Pot- haar en De Vlieger, startte de com petitie met een 7-1 overwinning in Kortgene.' In het le enkelspel had J. de Vlie ger af te rekenen met zijn jeugdige, zeer taaie, tegenstander. De routine gaf de doorslag voor De Vlieger: 6- 4, 4-6, 7-5. Mevrouw Nolet verloor op het nippertje: 5-7, 7-9. De overige partijen werden op overtuigende wijze gewonnen: 2e heren enkel R. J. Pothaar 6-1,6-1; 2e dames enkel M. de Looff 6-2, 6-0; heren dubbel De Vlieger-Pothaar 6-0, 6-1; dames dubbel Nolet-De Looff 6-2, 6-0; le gemengd dubbel mevr. Nolet-R. J. Pothaar 6-2, 6-3; 2e gemengd dubbel mevr. De Looff- J. de Vlieger 6-2, 6-4. Het tweede team, Zierikzee II, dal op het laatste moment geformeerd werd, omdat de Vlissingse tennis club D.O.S. zijn vijfde team terug trok, bestaat uit de dames G. Steu- tel en M. Schaap en de heren H. Koster en F. Postma. Deze jeugdige spelers zijn inge deeld in een afdeling met sterkere Oostkapellc; Wolfaar'tsdijk II-Bors- sele. 3e klas A: Apollo II-Bruse Boys II. Junioren Groep A I: Vlissingen A I-Zeel. Sport A I; Axel A I-Terneuzen A I; Middelburg A I-Arnemuiden A I. Groep C XI: Duiveland C I-Brou wershaven C I (10.15 uur); DFS C I- Bruse Boys C I (-10.15 uur); MEVO C I-Zierikzee C I (10.15 uur); SKN WK C I-Zierikzee C II (10.15 uur); WIK C I-ZSC C I (10.15 uur). Groep D: Zierikzee D I-MEVO D I (11 uur); SKN WK D I-Zierikzee D II (11 uur); Bruse Boys D'I-SVOWK D II (11 uur). KORFBAL Afdeling Zuid-West 2e klas A: All Ready-Seolto (15 uur); Tjoba III-Atlas; BKC-Zuid- westers II. 3e klas A: All Ready Il-Seolto II (15 uur). 3e klas B: Zaamslag-NOAD II; Swift IV-Animo IV; Volharding- Olympia II. helemaal uit balans te spelen, maar gelukkig kon MEVO op tijd zijn zelf vertrouwen terugvinden en de set met gering puntenverschil winnen. De derde set deed Rovok niet zoveel moeite meer. Alleen ontstond om het laatste punt een woordenwisseling met de scheidsrechter, maar deze ving dit rustig en goed op. Uitslag was MEVO I-Rovok III 3-0. Dit was voor MEVO-dames I de laatste wedstrijd in hun competitie en zij kunnen terugzien op een goed jaar. Met 29 punten uit 20 wedstrij den prijken zij op de vierde plaats, terwijl zij vorig jaar pas in deze competitie begonnen zijn. Zaterdag 15 april bij de opening van de sporthal speelde MEVO dames een demonstratie-wedstrijd tegen stadgenote Delta Sport. Het werd een sportief maar stevig spelletje met leuke combinaties en goede smashes aan beide kanten. De punten verder niet van groot belang, lagen nooit ver uit elkaar en dat hield de span ning er in bij spelers en publiek. Volleybalvereniging „Deltasport" „Deltasport" start met een junior enafdeling volleybal. De inschrijving is opengesteld voor meisjes en jon gens van 12 jaar af. tegenstanders dan die uit de afde ling, waarin ons sterkste team speelt. De eerste uitwedstrijd werd gespeeld tegen Schelde II. Beide heren behaalden een gemak kelijke overwinning in hun enkel spel: F. Postma: 6-2, 6-4; H. Koster 6-2, 6-2. De beide dames verloren hun en kelspel, doch boden aardige tegen stand: Gera Steutel: 3-6, 2-6; Marij ke Schaap: 4-6, 4-6. Te weinig routine en gebrek aan taktiek deden de dubbelspelers ver lor engaan. Toch kan men 'tevreden zijn met de uitslag 2-6 voor deze eerste wedstrijd in de 5e klasse van deze spelers. Het jcugdteam Het jeugdteam speelde een thuis wedstrijd tegen Middelburg II en bestond deze keer uit de dames Boel en Granenkamp en de heren P. v. d. Mark en F. Schaap. De beide dames wonnen hun enkelspel, de beide he ren enkel spel gingen verloren. Het gemengde dubbel mej. Boel-F. Schaap wonnen hun partij. Het 2e gemengd dubbel verloren. De stand was toen 3-3. Het „herendubbel" moest toen de beslissing brengen, deze werd in het voordeel van Mid- derburg beslist, mede door het grote leeftijdsverschil en gemis aan tactiek aan de Zierikzeese zijde. Met de uitslag 3-4 mag de jeugd toch niet ontevreden zijn. Adspiranlen 2e klas B: Tjoba-Blauw Wit B; Togo B-Volharding. 3e klas B: Volharding B-All Ready B; Blauw Wit C-Luctor; Togo C- Togo D. BRIDGE Zierikzeese Bridge Club Cursus bridgen afgesloten Na gedurende enkele maanden door de heer H. M. van der Post te zijn ingewijd in de geheimen van de kunst van het bridgen hebben maan dagavond alle deelnemers aan de lessen een onderlinge drive gespeeld. De uitslag van deze wedstrijd was: 1. Vuijk-Schiettekatte, 74 punten; 2. Evelaar-Polderman, 68 pnt.; 3. Ver- kaart-Berrevoets, 67 pnt.; 4 tot en met 6 (gedeeld) echtpaar Hogerheij- de, dames Hendriks-Does en dames Schiettekatte, alle met 65 punten; 7. Eekman-Hommersen, 54 pnt.; 8. echt paar Schot, 46 pnt. Zo deze nieuwe oogst straks lid wordt van de Zie- x-ikzeese Bridge Club, betekent dat een welkome versterking. De uitslag van de dinsdag gespeel de competitiewedstrijd luidt: Groep A: 1. Goedhart-De Vlieger, 62 pnt.; 2. Canters-Ribbens, 58 pnt.; 3. Ten Haaf-Holty, 49 pnt.; 4. echtp. Nolet, 48 pnt. Groep B: 1. Dames Van der Valk van de Zande, 98 pnt.; 2. echtp. Mat- thijsse, 94 pnt.; 3. Schürmann-Wie- bols, 94 pnt.; 4. echtp. De Graag, 86 punten. TURNEN Turu weds t rij d S.V. „Delta-Sport" Op zaterdag 22 april organiseert de S.V. „Deltasport" een wedstrijd voor turnsters, jeugdturnsters en turners in het sportcentrum „Onderdak" (2 uui*). LISSABON, 19-4. (Van een speciale ANP-verslaggever). Ajax heeft de afweersiag in het Estadio da Luz doorstaan, 0-0. Het was genoeg. Een voortdurend ster ker Benfica heeft zich vastgelopen op de verdediging van de Amster damse ploeg, die hygend over de eindstreep kwam. Het doelpunt van Johan Neeskens, dat scheidsrechter Burtenschaw al in de vyfde minuut afkeurde, heeft Ajax een klap gege ven, die byna anderhalf uur door werkte. Ajax kon geen moment daarna meer in zijn aanvallende patroon ko men en moest voor het zo hevig be- geei-de gelijke spel vrijwel uitslui tend leunen op zijn verdedigers. Dat kon woensdagavond in het Estadio LEEUWARDEN, 18-4 Ir. P. van der Schans, directeur van het land bouwonderwijs, heeft dinsdagmid dag tijdens de opening van de prak tijkschool voor de veehouderij en weidebedrijf te Oenkerk (Fr.) ge zegd, dat het Nederland ontbreekt aan middelbaar kader op landbouw gebied. Oorzaak hiei-van is volgens hem de onevenwichtige ontwikkeling bij het onderwijs in de jaren 70. „We heb ben een ovei-vloed aan ingenieurs, die precies weten wat er gebeuren moet, maar het ontbreekt ons aan mensen die een en ander vakbe kwaam kunnen uitoefenen", aldus ir. Van der Schans. Hij meende dat dit zal moeten lei den tót een bijsturen en wellicht tot een beleidsombuiging. Voor de onge- bi-eidelde ontwikkeling van het we tenschappelijk onderwijs moet, aldus de heer Van der Schans, een beheers te ontwikkeling in de plaats komen. Nu is er een te groot aanbod van studenten in het wetenschappelijk LANDBOUW EN VEETEELT Minder mijtziekte bij bijen DEN HAAG, 19-4. Het aantal ge- vallen van mijtziekte of acariose bij bijen is verminderd. Daarom heeft minister Lardinois van landbouw en visserij met ingang van donderdag 20 april de bestaande vervoersverbo- den voor bijenvolken voor het groot ste deel van het land opgeheven. Al leen in vier kleine gebieden in Noord Bi-abant en Limbui-g blijven ze nog gelden. Wel zal voor het vex-voer van bijenvolken naar bepaalde, in de desbetreffende beschikking aangewe zen drachtgebieden, een gezondheids verklaring van de Rijksbijenteelt- consulent nodig zijn. FINANCIEEL NIEUWS Spaaroverschot Coöperatieve Banken AMSTELVEEN, 20-4. De Raiflei- senbanken en de Boerenleenbanken hebben in maax-t een spaaroverschot geboekt van f 94 min. Dat was min der dan in maart 1971 toen het spaar- verschil f 116 min. bedroeg, doch be langrijk meer dan in voorafgaande jaren in maart werd behaald. Bo vendien heeft, aldus de Coöperatieve Raiffeisen-Boerenleenbank, dit jaar de vroege Pasen ongetwijfeld de spaarzin ongunstig beïnvloed. In het eerste kwartaal 1972 be droeg de spaaraanwas f 316 min. te gen f 339 min. in dezelfde periode van 1971 en f 193 min. in de eerste drie maanden van 1970. Eind maart dit jaar was het inleggerstegoed toe genomen tot f 17,2 miljard. AMMAN. Koning Hoessein van Jordanië is woensdagavond in zijn land teruggekeerd na een bezoek aan de Verenigde Staten, dat bijna een maand heeft geduurd. da Luz doordat Heinz Stuy een schittei-ende wedstrijd speelde en in grote stijl afstands-schoten - aan schieten van dichtbij kwam Eerifi- ca niet toe - uit zijn doel hield. Voor Stuy stond een linie, die'soms in pa niek raakte, maar attent genoeg bleef om het voort-durend Portu gese gevaar in te tomen. In het vier- tal voor Stuy was Hulshoff meester in de lucht, speelde Krol foutloos, assisteerde Blankenburg waar nodig was en hield Suurbier een redelijke greep op de aalgladde Jordao. Aan dit vijftal en aan Johnan Neeskens, dié Eusebio overmeester de, dankt Ajax het dat voor de derde keer in vier jaar in de finale van het toernooi om de Europese beker is bereikt. landbouw en hoger agi-arisch onder wijs, anderzijds is er een sterke da ling in hel lager onderwijs en een dreigende vermindering van het aan tal leerlingen in het middelbaar ag- rarisch onderwijs. Volgens de heer Van der Schans zal in 1980, wanneer deze ontwikke ling doorgaat, nog niet de helft van de bcdrijfsopvolgers in de landbouw een middelbare land- of tuinbouw school hebben gevolgd. „Dat be hoort een zorg te zijn voor allen, die de toekomst van de land- én tuin bouw in Nederland ter harte gaat," zei de heer Van der Schans. Scheepvaartbericliten Abida, 19-4 te Houston. Atys, 17-4 Bulom naar Saigon. Camitia, 19-4 Stanlow naar Barton. Diloma, 21-4 Geelong. Krebsia, 19-4 te Curagao naar Coto- nou. We hebben er allemaal mee te ma ken, telkens weer: cadeau's uitzoe ken. Elk jaar wordt het weer moei lijker. Binnenkort zitten we mis schien weer met de handen in het haar, op 14 mei is het moederdag. En moet je wéér proberen origineel te zijn. Ga d'r maar eens aan staan. En dan is het op 18 juni weer vader dag, weer dezelfde problemen, jezelf suf piekeren. Je geeft misschien wéér een volkomen nutteloos ding, vader en moeder krijgen voor de dertiende keer een cadeauverpakking zakdoek jes, 'n paar pakjes sigaretten of een kistje bolknakken. Toch zijn er best leuke alternatieven. Heeft u bijvoor beeld wel eens gedacht aan een ver grotingEen forse prent, die indruk maakt, die het echt doet op die ene wand van de woonkamer waar nog niets hangt? Waarvan 'n Vergroting waarvan, zult u vra gen? Van uzelf, waarom eigenlijk niet? Of van uw vrouw, uw kinde ren. U kunt naar de fotograaf gaan en' hem een prachtig kleuren- of zwart-wit portret laten maken. Dat is de duurste oplossing en vaak - maar niet altijd - de mooisteMet üw eigen cameta - en wie heeft er tegenwoordig nou géén Instamatic of een andere wat eenvoudiger camera - gaat het evengoed. U kunt onver wachte momenten, onvoorziene ge beurtenissen vastleggen. Wilt u, me neeruw vrouw een vergroting ca- Wegens het bereiken van de pen- sioèngei-echtigde leeftijd is door de provinciale kerkvergadei'ing van Zuid-Holland met ingang van 1 mei 1972 emeritaat verleend aan ds. H. W. Waardenburg, predikant van de wijkgemeente Prinsekerk II van de hervoi-mde gemeente van Rotterdam. Hermannus Wiardi Waardenbui-g werd op 28 januari 1907 in de her voi-mde pastorie van Bruinisse ge boren. Hij bezocht eerst de h.b.s. 'te Zierikzee, deed naderhand staatsexa men gymnasium A, waarvoor hij was opgeleid door zijn vader en studeei-- de vervolgens aan de rijks universi teit te Utrecht, waar hij in het voor jaar van 1930 zijn kandidaatsexamen theologie en ruim een jaar later in de zomer van 1931 ook zijn kerkelijk vooi'bereidend examen aflegde. Na dat de heer Waardenburg in novem ber 1931 door het px-ovinciaal kerk bestuur van Utrecht was toegelaten tot de evangeliebediening in de Ne derlandse Hei-vormde Kerk werd hij óp 1'3 maart van het daaropvolgend jaar (1932) door zijn vader, nu wijlen ds. C. Waardenburg, tpen nog predi kant van de hervormde gemeente van Bruinisse, bevestigd als predi kant van de hervormde gemeente van Hoogmade in de classis Leiden. Op 15 december 1935 verwisselde ds. Waardenbui-g deze gemeente met die van Streefkerk, vanwaar hij op 16 oktober 1938 naar die van Meppel vertrok en op 28 juni 1942 werd hij door dr. G. J. Streeder, toen nog predikant van de hervormde gemeen te van Leiden en thans nog emeritus predikant te 's-Gi-avenhage, beves tigd als pi-edikant van de hervormde gemeente van Rotterdam-Centrum. Ds. Waardenburg is in de Maasstad tot ongeveer een jaar geleden werk zaam geweest in de wijkgemeente „Blijdorp". Het vorige jaar is daai'bij gekopnen de wijkgemeente Bex-gpol- der én thans luidt de naam van zijn wijkgemeente Prinsekerk II. Naar wij vernemen zal ds. Waar- denbui-g zondagavond 23 april 1972 om zeven uur in de Grote of Lau- renskerk zijn ambtsbediening als dienstdoend predikant in de Neder landse Hervormde Kerk neerleggen en afscheid nemen Van de hervormde gemeente van Rotterdam, welke hij op twee maanden na dertig jaar ge diend heeft. Beroepen te Ederveen: C. v. d. Bergh, Katwijk aan Zee; te Voorthui zen: H. Veldhuizen, Lopik; te Har- dei-wijk: A. Gooijer, Delft: te Krim pen aan de IJssel b.g.w.w. en te Sprang: W. Verboom, Benschop; te Koudekerk aan de Rijn-Hazerswou- dc-Rijndijk (toez.): A. G. v. d. Lin den, Zevenhuizen (Gr.). Gcr. Kerken Beroepen le Warlena en le Wom- mels: dr. W. J. Eeltink, kand. te Am sterdam. deau doen van een van de kinderen, dan doet u er zelfs goed aan om de plaatjes zelf te maken. U immers heeft de tijd om op uw gemak in het gras te gaan liggen om uw zoontje of dochtertje nou net in die ene kod dige pose te „betrappen". Bij de foto graaf ligt dat veel moeilijker. Dat is één mogelijkheid. Maar u heeft misschien ook nog negatieven liggen van foto's, die er gens ver weg in het album zitten en eigenlijk een beetje vergeten zijn. Bij nadere beschouwing kunnen dte kleine kiekjes vaak de meest formi dabele vergrotingen opleveren. Vooral als bepaalde details worden uitvergroot. Al die momenten kun nen opnieuw beleefd worden: het eerste lachje van de baby, die toen pasgeboren was; het gelukkigste mo ment van uw eigen huwelijksinzege ning. Allemaal gebeurtenissen, die maar één keer spontaan voorkomen, die niet in scène gezet kunnen wor den zonder geforceerd, onecht te worden. Die oude negatieven zijn vaak goud wadrd. Uw fotohandelaar zorgt er binnen een paar dagen voor. Hetzelfde geldt ook voor - bijvoor beeld - Kodachrome dia's van Kodak. Er kunnen sprankelende vergrotin gen op papier mee gemaakt worden. Uw foto-handelaar zal u graag advi seren en om de prijs hoeft u het niet te laten. Behalve van kleurendia's, maar dat wist u misschien al - kun nen ook van kleurennegatieven ver grotingen in alle maten gemaakt worden. Aangenomen naar Ermelo: A. van Asselt, Doi'drecht. Chr. Ger. Kerken Bedankt voor Doi-drecht-Z. (gees telijke vex-z. schippers): A. Rebel te Dordrecht. Ger. Gemeenten Beroepen te Slikkerveer: J. C. Weststrate, Meliskerke. Bedankt voor Gouda: L. Blok, Beekbergen; voor Hoogvliet: Chr. v. d. Poel, Yerseke. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Opheusden: G. Veld- jesgraaf, Woutei-swoude; te IJssel- stein: J. Kooien, Werkendam; te Lunteren: A. Gooijer, Delft. Bedankt voor Nieuwerkei-k aan de IJssel: C. v. d. Bergh, Katwijk aan Zee; voor Heteren: L. v. d. Peut, Renswoude; voor St. Annaland: G. van Esti-ik, Genemuiden. Toegelaten tot evangeliebediening: J. D. Heybroek, Rietveldseweg 28 te Culemborg; G. H. de Graaf. Adm. v. Gentstraat 65 bis te Utrecht, die zich ook bei-oepbaar stelt. Ger. Kerken Vrijgemaakt Buiten Vei'band Beroepen te Baarn: H. Kiezebi'ink, Almkeik-Giessendam, die dit bei-oep heeft aangenomen. Chr. Ger. Kei-ken Beroepen te Doi-drecht-C: G. Bouw te Scheveningen; te Veenwouden: J. M. Visser, Broeksterwoude. Bedankt voor Middelburg: A. v. d. Veei-, Nieuwe Pekela. Ger. Gem. in Nederland Bedankt voor Alblasserdam: A. Wink, Veenendaal. Hulp voor V ietnam-vliichteliiigen UTRECHT, 19-4. De Wereldraad van Kerken in Genèvc heeft zich opnieuw tot de kerken in een aan tal landen gewend om extra gelde lijke steun te gevCn voor de ver schrikkelijke nood in Zuid Vietnam en Laos. De stichtingen Oecumenische Hulp aan Kerken en Vluchtelingen in Utrecht en Mensen in Nood in Den Bosch hebben hun bemiddeling hier voor toegezegd (hun gironummers zijn resp. 5261 te Utrecht en 111222 te Den Bosch). Men hoopt minstens 210 duizend gulden bijeen le krijgen om onmiddellijke hulpvei-lcning aan de zeer vele slachtoffers mogelijk te maken. 63. Eric voelt, dat zijn krachten hem gaan begeven. Het gonst en di-eunt in zijn hoofd en zijn armen worden zo zwaar, dat ze wel met lood gevuld schijnen te zijn. Wanhopig, poogt hij een grote krijgei-, een boom van een kerel, van zich af te houden. Doch dan, als hij alles verloren waant, stoi-mt plotseling een ruiter troep het strand op. Het gedreun van vele hoeven klinkt de Noorman als muziek in de oren. „Dappere kleine Erwin!" fluisterd Eric. Dan wankelt hij van uitputting doch net als hij valt, vangen twee sterke armen hem op en Eric ziet het gelaat van Svitjold. Een ge schreeuw van angst klinkt uit de Heruli op en mengt zich met de strijdkreten van de Noormannen. Eric ziet door een waas, hoe links en rechts de vijanden sneuvelen, terwijl de andei-en in wilde verwarring naar de zee kant vluchten. Eric ziet Svitjold aan. „Staak de strijd!" zegt hij. „Snel! De Heruli zullen zich opnieuw op stellen mijn bevel!" Dan verliest de koning het bewustzijn. Be vreemd ziet Svitjold op zijn vorst neer. Zijn gemoed komt in opstand, doch hij gehoor zaamt. Met onbewogen gelaat verheft hij zijn stem: „Verzamel U om de koning!" Met een verwondex-d gemompel houden de ruiters ïfnn paarden in en menig oog gaat arg wanend naar de Heruli, die het bevel ook ge hoord hebben en verlicht opademen. Ook Bo- gul, die zich bij de nadering van de ruiters snel achter dc rotsen verborgen heeft, neemt de verandering in do toestand waar. Hij springt tevoorschijn en geeft zijn onderaan voerder een wenk. „Aanvallen, mannen!" schreeuwt hij de Heruli toe. Slaat ze neer!" Bogul heeft in een oogwenk gezien, dat de ruiters verre in de minderheid zijn. „De over winning is ons!" brult hij. „Wreekt uw ko ning!" Er komt beweging onder dc Heruli. Zij be ginnen zich om Bogul te verzamelen, doch dan dondert een diepe stem over hun hoofden. „Stop!" De wapens neer! Er is reeds te veel gedood!" Bogul staat als aan de grond genageld, want daar als verrezen uit de dood. slaat Ro- bart, de Heer der Heruli en zijn arm i*ust zwaar op de tengere'schouder'van Erwin VOLLEYBAL Mevo-ploegen speelden verschillende wedstrijden LAND- EN TUINBOUW VOETBAL KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Bruinisse

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5