ERIC DE NOORMAN PORION De RJL-kerk en „de pil" De Franse exportsubsidies op aardappelen Schouiven-Duivelandse Sportspiegel j Voor Zierikzee staat zondag tegen Hontenisse veel op 't spel f DFS gaat de strijd aanbinden met IJzendyke Zonnemaire moet i Volharding de baas kunnen blijven Renesse gaat op bezoek by f Patrijzen Kans op kampioenstitel voor Zierikzee II o Zie- rikeze III gaat de competitie afsluiten. 1572-1972 Zeeuws Tijdschrift geeft Vlissingen-nuinmer uit VOETBAL K.N.V.B. In de 3e klas D gaat Zierikzee zondag in haar laatste competitie-wedstrijd van dii seizoen op bezoek bij Hontenisse, waar de rood-zwarten winst zullen moeten boeken om zich in de 3e klas te kunnen handhaven. Daar Honte nisse bij een nederlaag zelf ook nog in de moeilijkheden komt zal het een bijzonder zware opgaaf worden om op de begeerde puntjes beslag te kunnen leggen. Vogelwaarde, ook nog niet geheel veilig, gaat te Nis pen op bezoek, by NSV waar wij de Zeeuwsvlamingen wel een kansje geven op een puntenverdeling. Ter- neuzen kan op de kampioenstitel be- slag leggen als het de uitwedstrijd tegen METO in winst zal weten om te zetten. DOSKO, bij 'n misstap van Terneuzen nog een kansje op de ti tel, zal er alles aan doen om bij HVV '24 winst te boeken. Vosmeer zou het thuis tegen Breskens nog wel eens lastig kunnen krijgen, terwijl Zeeland Sport en RCS elkaar ie Vlissingen wel niet veel zullen ont lopen. AFD. ZEELAND. ZONDAGCOM PETITIE. In de le klas komt DFS op het sportpark Van Zuijen binnen de lijnen om het te gaan opnemen te gen Uzendijke. Voor de oranjehem den is zeker de kans aanwezig om beide puntjes thuis te houden. Graauw gaat op bezoek bij Patrijzen waar de naaste concurrenten van DFS op zware tegenstand kunnen rekenen. Philippine kan baas in eigen huis blijven tegen Lewedorpse Boys terwijl Aardenburg het thuis wel te gen Schoondijke zal klaren. Luctor, dat de puntjes nog broodhard nodig heeft, zal er wel alles aan doen in eigen omgeving tegen Hoofdplaat er beter van te worden. In de reserve le klas voor de reserves van Zierik zee ook al een belangrijke wedstrijd tégen Hontenisse II. Als Zierikzee II deze wedstrijd in winst zou weten om te zetten maken zij een goede leans om in het bezit van de kampi oenstitel te komen. Daar ook de thuisclub nog niet geheel kansloos is zal ook dit geen gemakkelijke op gaaf zijn. Axel 111 en Zeeland Sport 111 zullen elkaar niet veel ontlopen. Steen II heeft thuis de beste papie ren in handen in de ontmoeting te gen Vogelwaarde II, terwijl de re serves van Walcheren de puntjes wel aan het bezoekende Corn. Boys II zal moeten afstaan. Noormannen II heeft goede troeven in handen bij het bezoek aan Zeelandia III. In de 2e klas B moet Zonnemaire in staat worden geacht in de ontmoeting te gen Volharding baas in eigen huis te blijven. Renesse gaat op bezoek bij Patrijzen II, waar winst kauwor den geboekt als men weet te scoren. RCS III heeft een goede kans bij Kwadendamme, terwijl Cortgene het terreinvoordeel tegen Goes III kan uitbuiten. In de 3e klas E maakt Re- nesse II in eigen omgeving wel een kansje op de inzet. Zierikzee III gaat de competitie afsluiten met de thuiswedstrijd tegen 's Heer Arends- kerke III. Een kansje om het seizoen met een goed resultaat te gaan af sluiten zit er vqor de rood-zwarten beslist wel in. ZATERDAGCOMPETITIE. In de le klas staat er voor MEVO in de wedstrijd op het sportpark Bannink tegen Waarde bijzonder veel op het spel Beide elftallen staan met een gelijk aantal punten onder aan de ranglijst. Voor de verliezer gaat het er bijzonder donker uitzien, waar door het van het grootste belang is op beide puntjes beslag te leggen. WIK gaat op bezoek bij Middelburg V, dat ook nog lang niet veilig is. Hoewel WIK zijn uiterste best zal doen om revanche te nemen voor de 1-0 nederlaag in eigen huis zal het toch niet meevallen de Middelbur gers in eigen huis te verslaan. Meeu wen II maakt i?i de thuiswedstrijd tegen Arnemuiden II een kansje haar positie wat te verbeteren, 's Heer Arendskerke gaat het voor eigen pu bliek tegen Zaamslag niet gemakke lijk krijgen, terwijl Heinkenszand de puntjes wel aan het bezoekende Kloetinge zal moeten afstaan. Voor de bezetting van de onderste plaats in de 2e klas A gaan ZSC en Beve landers te Scharendijke de strijd met elkaar aanbinden. Als ZSC er niet in slaagt de baas in eigen huis te blij ven zal het niet meevallen zich in de 2e klas te handhaven. Bruse Boys is voor eigen publiek zeker niet bij voorbaat geheel kansloos in het tref fen met Serooskerke. Bijzonder las tig gaat SKNWK het ongetwijfeld krijgen bij het bezoek aan Oostka- pelle. Ook Colijnsplaatse Boys is nog lang niet zeker van de inzet nu het bij Borssele te gast is. Kloetinge II en Wolfaartsdijk 11 zullen elkaar wel niet veel ontlopen. In de 3e klas A gaan de reserves van MEVO als fa voriet op bezoek bij DFS III. WIK II mtakt thuis wel een klein kansje op een puntenverdeling tegen Wemel- dinge II terwijl Bruse Boys II voor geen gemakkelijke taak staat in de ontmoeting tegen Kro.bbendijke II. Hoedekenskerke heeft de beste pa pieren in handen bij Kloetinge IV, terwijl Schore en Apollo II wel na aan elkaar gewaagd zullen zijn. I?ï de 4e klas A zal de opgaaf voor Brou wershaven II tegen Colijnsplaatse Boys II wel wat te zwaar zijn. Dui- veland II gaat het te Oosterlandniet gemakkelijk krijgen tegen kampioen SKNWK II. Te Nieuwerkerk is SK NWK II favoriet in het treffen met MEVO III, terwijl WIK UI en ZSC II wel zonder veel hoop op bezoek zullen gaan bij Serooskerke III en Veere II. JUNIOREN. In groep A I morgen middag op het sportpark Bannink de belangrijke wedstrijd voor de bezet ting van een der degradatieplaatsen tussen Zierikzee A I en Bruse Boys A I. Ver van een puntenverdeling zal de uitslag wel niet liggen. In groep A X gaan DFS A I en Renesse A 1 het op het sportpark Van Zuijen te gen elkaar opnemen. Ook hier zal het krachtsverschil wel niet groot zijn. In groep B XVI heeft Zierikzee B Ui in eigen omgeving een goede kans op de inzet in de ontmoeting tegen Bruse Boys B II. VOETBAL Hontenisse I-Zierikzee I Zierikzee zal deze wedstrijd graag met een overwinning beëindigen, dan volgt nl. een beslissingswed strijd met Hontenisse en ev. Vogel waarde waarvan de verliezer degra deert naar de 4e klasse. Een belangrijke wedstrijd dus a.s. zondag. Er moet gewonnen worden en de kans daartoe is zeker aanwe zig. De verdediging is sterk genoeg en wij mogen toch aannemen dat het in de voorhoede niet iedere week tegenzit. Opgewekt gaan A. Stoutjesdijk d.; C. Lodewijk (aanv.), J. Klink, J. Ge- leynse, A. Kamp a.; A. v. Tiggelho- ven, J. Voets, W. v. d. Hoek m.; W. de Regt, H. Vermeulc, J. Krips v., de zware strijd tegemoet. Hontenisse II-Zierikzee II Hier geen degradatiewedstrijd doch een kampioenswedstrijd, in die zin dat als Zierikzee II wint, alleen Steen II bij 2 overwinningen nog ge lijk kan komen. Een sterk elftal treedt aan tw.: J. Hogerheide d.; A. Wiilemse, S. Kamp, C. Stz'Uyk, B. Wijsman a.; H. Berrevoets, R. Pie- ters, J. A. Berrevoets m.; J. Berre voets, A. Winkelman (aanv.), J. Jon ker v. Zierikzee III-'s-H.A'kerke Zierikzee III hoopt met: L. Jon ker d., J. v. Dienst, C. Dogger (aanv.) H. Pairoux, J. Schoonen a.; J. Pa- peveld, J. C. Struyk, J. Verkaart m.; C. Heyboer, W. Ravia, L. Stoel v. de overwinning te behalen. Advertentie Kant en klare universele kunsthars vulpasta met gebundelde hechtkracht op ELK materiaal, droog of vochtig, binnen of buiten. Krimpt of scheurt niet, zet niet uit. Onschadelijk voor handen. Onbeperkt houdbaar. Geen ver lies resten. Onmisbaar bij elk karwei: STOPPEN, PLAMUREN, HERSTELLEN van beton, houtrot, afdichten, enz. 1 kg ƒ8.55, 2 kg ƒ15.30, 5 kg ƒ29.95 bij winkels in hobby- en dhz-arfcikelen, verfwaren, ijzerwaren en bouwstoffen. MARKTBERICHTEN BARNEVELD, 6-4. Ccöp. Veluwse Eierveiling Aanvoer 2.134.830 stuks, stemming levendig. Prijzen (in guldens per 100 stuks): Eieren van 50-51 gram 8,90- 9,65; van 55-56 gram 11,90-12,50; van 60-61 gram 13,45-14,75; van 65-66 gram 14,30-16,90. Eierveiling Aanvoer 1.128.575 stuks, stemming levendig. Prijzen (in guldens per 100 stuks): Eieren van 46-47 gram 8,00; van 55-56 gram 11,80-12,00; van 60- 61 gram 13,25; 65-66 gram 14,20-14,45. Eiermarkt Aanvoer ca. 1.450.000 stuks, handel in grote eieren vlug, in kleine kalm. Eieren van 50-58 gram f 10,10-14,50 per 100 stuks, kg-prijs f 2,02-2,50; eieren van 59-64 gram f 14,85-16,50 per 100 stuks, kg-prijs f 2,52-2,58; eieren van 65-69 gram f 16,80-17,75 per 100 stuks, kg-prijs f 2,58-2,57. Witte eieren 0,50-1,50 per 100 stuks lager. Er werden 1200 kievitseieren aangevoerd, die 25 tot 45 cent per stuk opbrachten. Paardenmarkt Den Bosch DEN BOSCH, 6-4. Aanvoer 737 paarden. Prijzen per stuk: Luxe paarden f 1900-2750; vol jari ge f 1550-2150; jonge werkpaarden f 1700-2350; 2%-jarige (tuigpaard) f 1800-2500; 2 -jarige (ti-ekpaard) f 1700-2200; 1Y2-jarige (tuigpaard) f 1475-1975; 1%-jarige (trekpaard) f 1475-1975; 1%-jarige (trekpaard) f 1525-1825; veülens (tuigpaard) f900 -1400; veulens (trekpaard) f 1200- f 1475; hitten f 1000-1300; Shetlandse ponnies (ruins) f 300-550; Shetlandse ponnies (merries) f 450-975. Prijzen per kg. geslacht gewicht: jonge slachtpaarden f 4,85-5,35; oude slachtpaarden f 3,70-4,55; slachtveu- lens f 5,00-5,65. Overzicht (resp. handel en prijzen): luxe paarden willig, prijzen onver anderd hoog; voljarige tamelijk vlot, ruim prijshoudend; jonge werkpaar den levendig, prijzen vast; 2%-jarige vlug; prijzen stijf duur; 1%-jarige goed, prijzen stevig gehandhaafd; veulens redelijk vlot, goed prijshou dend; hitten goed, met weinig ver andering in prijzen; Shetlandse pon nies over de gehele linie gunstiger, stevig prijshoudend; slachtpaarden willig, prijzen vast; slachtveulens vrij vlot, prijzen duur. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen: te Noordeloos (toez.) en te Wekerom drs. A. de Reuver, kand. te Waddinxveen. Aangenomen: naar Kloosterhaar T. Robijn, v.h. pred. te Australië, wonende te Oostermeer. LANDBOUW EN VEETEELT DEN HAAG, 6-4. De Franse na tional e export-subsidies op con sumptieaardappelen moeten, naar de mening van landbouw-minister Lar- dinois, als discriminerend worden beschouwd. De minister zegt dit in antwoord op vragen van de VVD-kamerleden Tuijnman en Waalkens, hij wijst er op dat reeds diverse malen tegen de verstrekking van uitvoersubsidies op Franse aardappelen is geprotesteerd. VLISSINGEN, 6-4. Donderdag 6 april herdacht de stad Vlissingen de dag waarop het als eerste onder de steden van Holland en Zeeland in 1572 uit eigen beweging party koos voor Prins Willem van Oranje. Met dit historisch uitgangspunt heeft het Zeeuws Tijdschrift een Vlissingen- nummer gepubliceerd, vol histori sche bijzonderheden over deze Zeeuwse zeehavenstad. De inhoud van het jongste num mer van het Zeeuws Tijdschrift kreeg door deze historische Vlissing- se explosie een bijzonder waardevol dokumentair karakter. De journalist André Oostdijk schrijft een karakte- Geref. Kerken Bedankt: voor Mijdrecht J. van Wijngaarden te Tiel. Chr. Geref. Kerken Beroepen: te Hoogeveen Joh. Kruis te Zwaagwesteinde. Geref. Gemeente Bedankt: voor Apeldoorn E. Vene* ma te Zwijndrecht. Examens Aan de VU is geslaagd voor het doctoraal examen theologie H. M. Vroom te Amsterdam (cum laude). ROME, 7-4. In de Italiaanse kran ten is grote opschudding ontstaan over een Vatikaans geschrift waarin de banvloek van paus Paulus over de anti-conceptioncle pil in zyn roemruchte encycliek van 25 juli 1968, wordt afgezwakt. Als gevolg van het ontbreken van een marktverordening voor aard appelen kan de EEG-commissie op dit punt slechts niet-verbindende aanbevelingen doen. Uit het ant woord blijkt, dat voor het bedryfs- jaar 1971/1972 exportsubsidies zijn verstrekt voor exporten van 11.000 ton aardappelen naar Algerije en van 4.300 ton naar Irak. Naar Fran se opvatting zijn beide landen geen traditionele markten voor Neder landse consumptieaardappelen. ristiek uit het jaar 1572, onder het hoofd: „De bezem in de mast" (Proe ve van een verantwoording). De typische keus van Vlissingen „toen" wordt verantwoord in een ar tikel van N. Veldhuis, gemeentear chivaris van Vlissingen en Veere. Onder de fraaie illustraties bevinden zich repro's van de rede van Vlis singen in 1621 en 1635. Een herinne ring aan een heugbaar Vlissingen beschreef J. C. Verkerk "in: „Toen de mailboot langs kwam". Andere bijdragen Een knap verhaal: „Vlissingen 1585-1616" is van de hand van de heer M. P. de Bruin, gevolgd door: „Het wonder van Vlissingen" van P. J. Meertens, handelend over cultu- De Corriere Delia Sera gebruikte donderdag de kop: „Verbetering sinds „Humanae Vitae": de pil aan vaardbaar naar ieders geweten". Vier Italiaanse ochtend- en avond bladen wijdden een kommentaar aan het onlangs in het katholieke tijd schrift „II Regno" verschenen artikel waarin wordt gezegd dat het gebruik van de pil, hoewel „in objectieve zin afkeurenswaardig", onder „bepaalde omstandigheden, onschuldig of min der schuldig, of subjectief verdedig baar" is. Enkele kranten verbazen zich er over dat het bewuste artikel van de hand van kardinaal John J. Wright, prefect van de congregatie voor de geestelijkheid, pas een jaar na dag tekening - 10 maart 1971 - werd ge publiceerd. Ledenvergadering Gereformeerde Kerk Op maandag 10 april wordt in het vergaderlokaal aan de St. Domus- straat, de ledenvergadering gehou den van de Ger. Kerk. Op deze ver gadering komen de financiële jaar stukken aan de orde en het rapport: „Jongeren aan het Avondmaal". INGEZONDEN STUKKEN BRIEVENBUS II Als niet-permanent bewoner van het pand Haneweg 15 te Schudde- beurs acht ik mij verplicht het Staatsbedrijf der P.T.T. ernstig te waarschuwen voor de gevolgen, die het niet herplaatsen van een brie venbus op genoemde weg met zich brengt. Het geval wil nl. dat buurtbewo ners menen, dat de brievenbus, die zich sedert een jaar, ter vergemak kelijking van het werk der postbe- stellers, aan mijn hek bevindt, daar geplaatst is door de P.T.T. en hun post erin deponeren. Omdat ik niet langer deze post in een wel daartoe bestemde bus wens te gaan brengen, laat ik in hel ver volg niet voor mij bestemde post rustig in de bus liggen zonder daar voor ook maar enige aansprakelijk heid op mij te némen. Overigens moet het mij wel van het hart, dat ondanks een snelle schriftelijke rcaktie van het Staats bedrijf in de Zierikzeesche Nieuws bode, waarin spoedige voorziening werd beloofd, de Haneweg en omge ving het nu al ongeveer drie maan den zonder brievenbus moeten doen. H. de Roos Haneweg 15 Sehuddebcurs (Naar de directeur van hel P.T.T.- kantoor ons mededeelde, is het wachten ter plaatse op een brieven bus van oud model, die niet „zo maar" voorhanden zijn. In het al gemeen zegt genoemde directeur dat klachten als bovenstaan altijd een willig gehoor vinden bij de P.T.T. Het voordeel is dat er ook onmiddel lijk antwoord op kan worden gege ven. RED.) Zomerpostzegels: Floriade en Holland Festival Men schrijft ons: F,cn heel bijzondere serie Zomcr- zcgels dit jaar: twee 2crc1s (20 plus lOci en 25 plus 10 ot.) mei als onder werp „groei cn biocT'nianifcatatie Floriade in Amsterdam, en twee ze gels (30 plus 15 et. cn 45 plus 25 ct.) reel en letterkundig leven (Betje Wolff). Een fragment uit de Franse tijd is ontleend aan een in extenso afgedrukte brief van een Engelsman, die „Vlissingen zag branden". J. de Hoogh schrijft over „Twee stedehui- zen" en L. W. de Bree bespreekt diepgaand de staking bij De Schelde 1928. Dit zeer interéssante artikel is verlucht met talrijke foto's, mooie antiekelingetjes die vaak voor zich zelf spreken. Tj. Spanjer schrijft over het Vlissingse Loodswezen en drs. C. de Schipper over de planolo gie van de stad. „Eeuwfeesten in het licht van hun tijd" is een artikel van M. P. de Bruin. J. A. Trimpe Burger beschrijft het kasteel van West-Sou burg, het latere slot Aldegonde; Y. Meeter „De vesting Vlissingen". Voor een betere, vooral historische kennis, van deze Zeeuwse stad moet het hier besproken nummer wel vol strekt uniek en onmisbaar worden genoemd. gewijd aan het 25-jarige Holland Festival. Ontwerper Dick Elffers heeft er een harmonische, fleurige serie van gemaakt. Zomcrzegcls zijn postzegels, be stemd voer frankering, maar ze kos ten iets meer dan gewone postzegels. En om dat mcér gaat het nu juist. Daarmee kan geholpen worden waar het minder is. „Méér levensvreugde" is het motto van deze Zomerzegel- aktie: licht en vreugde brengen waar het onnodig donker en vreugdeloos is, meer levensvreugde voor blinden, culturele werkers, oud-verpleegsters, gehandicapten, voor veel landgeno ten die onze hulp nog nodig hebben. Zomerzegels op brieven aan vrien den in binnen- en buitenland zijn een genoegen voor de ontvangers, terwijl de verzenders er mécr dan één gced werk mee steunen. Er zijn ook kleurige Zomerzegel-prentbrlef- kaarten: vijf kaarten van Nederlands Natuurschoon. Voor bestellingen cn nadere inlich tingen kan inen terecht by: R. M. de Mcester-Bolt, Noordhavenpoort, Zie rikzee; S. Pomper-Kats, Touwbaan 3, Zierikzee. Voor 40 jaar ZIERIKZEE. Maandag a.s. geeft het „Neutraal Gemengd Koor" alhier een concert in de Concertzaal onder leiding van de heer M. H. F. H. Seer- den met medewerking van de heer M. Plooijer (tenor) en het pianokwar tet Van Bergen. BRU1N1SSE. In de nacht van za terdag op zondag is van achter de woning van de wed. P. alhier, enig wasgoed ontvreemd, hetwelk aldaar te bleken lag. De politie stelt een on derzoek in. ZIERIKZEE. - Het Departement Zierikzee van de Mij. tot Nut van 't Algemeen hield vrijdagavond in de Concertzaal een avond van algeme ne kunst, welke bijeenkomst zeer druk bezocht was. DREISCIIOR. - Maandagavond is alhier de eerste voorbereiding geno men voor het op a.s. tweede Pink sterdag te houden Bondscongres van Muziek- en Zangverenigingen op ons eiland. Een uitvoerend comité is sa mengesteld. BURGH. Dinsdagavond werd in een der lokalen van de openbare school een druk bezochte ouderavond gehouden, waarbij ook tegenwoordig waren de burgemeester en wethou der Boot. ELLEMEET. Naar wy vernemen iicbben vele vlassers, niet alleen van Ellemeet, maar ook van Eikerzee en Haamstede .zich als erkend vlasser laten inschrijven. HAAMSTEDE. Naar wordt be weerd tengevolge van het bekende „vuurtje stoken" door kinderen ont stond vrijdagmiddag buiten de kom van het dorp brand op de hofstede van A. de G. De brand werd spoedig geblust. ZIERIKZEE. Ons bereikten klach ten ,dat zo nu en dan op postduiven geschoten wordt, waardoor de duif gehavend in 't hok van de postdui- vcnliefh'ebber terugkeert cn deze de minder prettige ervaring opdoet, dat zijn dieren voor wedstrijden gehan dicapt zijn. De Heer der Heruli 56. Voordat Eric of Er win een woord van uitleg geven kan, springt Bogul naar voren. Hij voelt, dat dit zijn laatste kans is en in uiterste vertwijfeling grijpt hij die aan. „Een beer!" grauwt hij Eric in het gelaat. „Is dat het verhaal, dat ge verzonnen hebt? Zijt ge dan vergeten, hoe ge Allan neergesto ken hebt als een hond, gij Noorse schurk; De wraak van mijn Heer ontloopt ge niet!" Heer Robart kijkt besluiteloos van Bogul naar Eric, doch deze laatste Iaat Robart geen gelegenheid om tussenbeide te komen. „Ontken het eens!" daagt hij Eric uit. „Dat gij Allan met Uw eigen bloeddorstige klau wen „Zwijg!" bijt Eric hem toe. Hij kan zijn ver achting voor deze kerel niet langer bedwin gen en, ofschoon hij Heer Robart in geen enkel opzicht vijandig v/il bejegenen, wenst hij zich door deze woesteling niet te laten beledigen. „Verdwijn!" zegt Eric bevelend. „Of ik maak korte metten met U! Ik spreek tot de Heer der Heruliniet tot zijn voetkussen!" „Grootspraak!" schreeuwt Bogul weer. Heer Robart heft de hand op om iets le zeggen, doch de onderaanvoerder raast door: „Wat praten wij nog met deze moordenaar! Hier moet het zwaard spreken Voor Eric is de maat vol en met een snelle beweging krijpt hij naar zijn zwaard. Erwin doet een pas in de richting van Heer Robart en het heeft er de schijn van dat hij die ge weldige vreemdeling, die zijn vader beledigt, naar dc keel wil vliegen. Onwillekeurig wijkt de Heer der Heruli iets achteruit, doch zijn spieren spannen zichBogul ziet nu zijn kans schoon. „Kijk!" roept hij triomfantelijk. ,Kijk!" Hij grijpt naar zijn zwaard! „Pas op Heer! Zo heeft hij het ook met Allan gedaan! Tand om tand!" De bedriegelijke Heruli voelt dat hi.i nu de kans krijgt zich hier uit te redden. Nu moet het gebeurenMet een onverhoedse sprong tracht hij Erwin te bereiken. Doch de Noor man heeft hem geen seconde uit het oog ver loren en hij handelt met de snelheid van het licht. Zijn zwaard flitst uit de schede en met een snelle beweging van zijn voet doet hij Bogul struikelen, voordat de kerel Erwin heeft kun nen aanraken. En tegelijkertijd ziet Eric van uit zijn ooghoeken, dat. de Heer der Heruli zijn zwaard trekt en met een verbeten trek op het gelaat op hem toespringt

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5