Laatste vergadering zelfstandige Boerenleenbank Oosterland STREEKNIEUWS „Flitsen" uit het buitenland Stijlvol vocaal concert jeugdkoor „Sjaloom" ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 4 april 1972 Nr. 21059 Fusie met bank Bruinisse per 1 juni een feit OOSTERLAND, 3-4. Er heerste een wel enigszins weemoedige stem ming op de laatste vergadering van de Coöp. Raiffeisenbank „Ooster land", die vorige week werd gehou den in café: „Even Buiten". Niet al leen dat er iets afgebroken werd dat 58 jaar lang een zelfstandige instan tie was te Oosterland, maar ook het plotseling verscheiden van een litd van de bank, de 39-jarige heer Da niël Dooge was hiervan de oorzaak. De voorzitter, de heer H. J. van de Zande, verzocht enige ogenblikken stilte te betrachten en het overlijden te herdenken van de heer Dooge. Verder heette de voorzitter welkom de burgemeester van Duiveland de heer De Kam, rayon-inspecteur Oudkerk, ringvoorzitter Van de Zande uit Nieuwerkerk, en het be stuur en de Raad van Toezicht van de Raiffeisenbank te Bruinisse. De directeur van de Bank te Bruinisse, de. heer L. Ottens deed verslag van de'rekening en de balans over 1971. Zoals uit de verlies- en winstre kening bleek is het winstbedrag ten opzichte van het vorig jaar gedaald met f 12.000,-, wat ook zijn weerslag heeft óp de rentabliteit waarvan het percentage in het balanstotaal is uitgedrukt op 0,71 procent, wat 2eer behoorlijk is, en ruimschoots hoger dan de norm, die hiervoor wordt ge steld. Voor 1971 is dit rentabiliteits- percentage echter maar 0.54 procent zodat de bank onder de norm van 0.55 procent komt. Stügende kosten Sterk gestegen bedrijfskosten zijn hiervan de oorzaak. De liquiditeits overschotten daalden met f 160.000,-, de toevertrouwde middelen namen toe met f 367.000,-. De slechte uit komsten in de landbouw hebben ook een terugslag op de bankresultaten. Spaargelden daalden ten opzichte van 1 januari terwijl in 1970 nog een stijging van f 500.000,- was geboekt. Er is echter ook nog een positieve vooruitgang te vermelden. Het aan tal spaarders by de bank, dat steeg met 58, terwijl ook het aantal reke- nnghouders in de hoogte is gegaan Dit betreffen de bedrijfsrekenin- gen en de privé-rekeningen, die een stijging gaven te zien van 155. In 1971 stegen ook de uitzettingen. Er werden in het verslagjaar: 62 nieu we leningen verstrekt en 56 werden er afgelost. Op 31 december hadden 144 leden van de bank een lening ontvangen tot een totaal bedrag van f 3.498.031,04. Ruim 54 procent van alle spaargelden en rekeningcou- rantgelden zijn onder de leden uit gezet. Het percentage bedroeg voor 1970 49 procent. Hieruit blijkt dat de uitzettingen sterker gestegen zijn dan de toevertrouwde middelen. De algemene reserves namen toe met f 37.000,-, door bijschrijving van de winst over 1970 en 4 procent ren te over het saldo van de algemene reserves ultimo 1971. Overgeboekt werd van de algemene reserve naar de rekening reserve effecten, een bedrag groot f 25.000,-. Verder deelde de heer Ottense mee, dat thans een assurantiemedewerker aan de bank is verbonden, nl. de heer Hol leman. Besloten werd de gemaakte winst aan de reserve toe te voegen. Be stuursverkiezingen waren er niet, uiteraard door de fusie met Bruinis se. Hit de historie Het oud-bestuurslid de heer M. J. Zeijler deed een duik in de historie van de bank die in april 1914 werd opgericht. Op 12 oktober 1954 vond de eerste steenlegging plaats van het gebouw bij de toren, en het vol gend jaard werd het gebouw in ge bruik genomen. De bank was 41 jaar gestationeerd ten huize van de kas sier, de heer C. M. Zeijler. In. 1964 was het 50-jarig jubileum, in 1971 verbouwing van het bankgebouw, omdat men ruimte tekort kreeg, en in 1972 de noodzakelijke fusie met Bruinisse. Hoewel het verlies van dé zelfstandigheid wel tot weemoed stemt moet toch hier niet de nadruk op worden gelegd. Het bestuur komt waardering toe omdat het op tijd de bakens wist te verzetten. Zonder aan de anderen tekort te willen doen wees de heer Zeijler nog op de vele verdiensten van de voor zitter, de heer H. J. van de Zande, die bijna 20 jaar de bankvereniging op voorbeeldige wijze gediend heeft als voorzitter. Namens alle leden hoopte de heer Zeijler dat het ver trouwen in het nieuwe bestuur, met als voorzitter de heer Jac. de Jonge te Bruinisse, weer evengoed zal zijn als voorheen. Namens de leden bood hij de heer Van de Zande, die in het nieuwe be Het Haamsteeds zangkoor op het in 1935 gehouden zomerconcours van zanggezelschappen te Burgh. stuur van de bank „Oost Duiveland" voorzitter van de Raad van Toezicht en adviserend lid van het bestuur wordt, een enveloppe met inhoud aan. Namens het bestuur dankte de heer J. Kwaak de voorzitter voor alles wat hij gedaan heeft en bood hem eveneens een enveloppe met in houd aan. De Rayon-inspecteur, de heer Oudkerk bood vervolgens na mens de Centrale Bank te Utrecht gelukwensen aan met de fusie, die per 1 juni a.s. een feit gaat worden. Hij wees er op dat de bank Oos terland vaak in de centrale directie tot een voorbeeld werd gesteld. Spreker besloot zijn toesprak met de hoop dat deze samenwerking tot in lengte van dagen zal worden besten digd Afscheidswoord voorzitter Voorzitter Van de Zande was van mening dat hem wel wat te veel lof werd toegezwaaid. Dankbaar voor de geschenken deelde hij mee dat hij steeds heeft getracht het zo goed mogelijk te doen in de 35 jaar dat hij van het bestuur deel uit maakte, waarvan bijna 20 jaar als voorzitter. En nu komt er een einde aan de 58-jarige zelfstandigheid van de bank van Oosterland. „We heb ben nooit kunnen klagen over gebrek aan vertrouwen van onze cliënten, de ledenvergaderingen waren altijd zeer goed bezocht. Het waren hoog tijdagen voor onze bank. Toch moeten we niet teveel in het sentimentele vlak vervallen, aldus meende de voorzitter want de stap die we namen om met de zusterbank te Bruinisse te fuseren heeft het doel aan te passen aan de verander de tijdsomstandigheden. We kunnen nu de belangen der leden-cliënten beter behartigen dan we al heben kunnen doen. En dit is, meende de voorzitter, in aller be lang. De voorzitter dacht aan de dien sten en hulpverlenende taken van de organisatie, waar men als bestuur, Raad van Toezicht en directie met voldoening op mag terugzien. Mondelinge eindexamens R.S.G. „Professor Zeeman" De mondelinge eindexamens aan de Rijksscholengemeenschap Pro fessor Zeeman te Zierikzee worden dit jaar gehouden op de volgende data: Afdeling Gymnasium: 24 en 25 mei. Gecomitteerden: drs. J. Zwaan te Amstelveen en dr. R. L. Krans te Bilthoven. Afdeling H.B.S.-A: 27, 29, 30 en 31 mei. Gecommitteerden: dr. N. K. C. A. in 't Veld te Amsterdam-Osdorp, dr. J. L. van Marion te Rotterdam en mr. J. Kolkman te Middelburg. Afdeling H.B.S.-B: 12, 13, 14 en 15 juni. Gecommitteerden: C. Mars te Apeldoor, mevr. dr. E. B. Gisolf-Ve- nema te Haarlem en ds. D. J. Cou- mou te Winterswijk. Gecommiteerden deskundigen eindexamens Bij de mondelinge gedeelten van de eindexamens H.B.S. (B) van dé scholengemeenschap „Jansenius" te Hulst op 5, 6, 7, 8 en 9 juni a.s. van het Zeldenrust college te Terneuzen (dependance van het Christelijk Ly ceum voor Zeeland te Goes) op 12, 13, 14 en 15 juni a.s. en van het Rijks athenaeum en afd. H.A.V.O. te Oud Beijerland op 17, 19, 21, 22, 23 en 24 juni a.s. zal dr. W. Ploeg te Zierik zee, oud-directeur der Rijkshogere- burgersohool te Oud-Beijerland fun geren als door het Rijk aangewezen deskundige. Bij de mondelinge gedeelten van de eindexamens gymnasium (A* en B) van de christelijke scholengemeen schap voor V.W.O. en H.A.V.O. „Het Christelijk Lyceum" te Dordrecht op 15, 16, 17, 18 en 19 mei a.s., van de stedelijke scholengemeenschap te Middelburg op 24, 25, 26, 27 en 29 mei a.s. en van de Rijksscholenge meenschap „Koningin Wilhelmina" te Oostburg op 30 en 31 mei a.s. zal als Rijksgecommitteerde optreden mr. J. J. Beyerman te Burgh-Haam- stede (oud-archivaris der gemeente Dordrecht). Slreek-V.V.V. op Visma '71 De Streek V.V.V. Schouwen-Dui- veland is traditiegetrouw weer met een royale stand (40 m" vloeropper vlakte) vertegenwoordigd op de Vis ma '72 in de Rotterdamse Ahoyhal. De stand wordt permanent bezet door mensen van de Streek V.V.V. De nieuwe voorzitter wordt de heer Jac. de Jonge Czn. te Bruinisse. „Ik weet dat u in uw nieuwe voor zitter een man zal krijgen alleszins bekwaam tot deze taak. Ik doe dan ook een beroep op u allen hem uw vertrouwen te schenken, aldus de voorzitter. Ook de directeur de heer Poelman, in het vervolg „hoofd" van het kantoor „Oosterland" gaat in rang een stukje terug, zij het op ei gen verzoek. Toch meende de voor zitter dat de gewezen directeur met tevredenheid mag terugzien op wal hij heeft bereikt. Van een éénmans bank heeft hij kans gezien deze op te voeren to.t een vijfmansbank. Met grote waardei-ing gewaagde de voor zitter nog van de krachtige steun, die hij een aantal jaren heeft mogen ontvangen van de volijverige secre taris, de heer Adr. Bal. Tenslotte dankte de voorzitter de heer Oudkerk, die als rayon-inspec teur van de Raiffeisenbanken hem vaak met raad en daad bijstond. De nieuwe voorzitter, de heer De Jonge, sprak de höop uit dat hij evenveel vertrouwen zal mogen ontmoeten als de heer Van de Zande. Spreker hoopte op een prettige en zeer vruchtbare samenwerking. Burgemeester De Kam was geen „bankman", maar was naar de ver gadering gekomen in de ban van het gebeuren. De agrarische terugslag komt ook tot uiting in het bankle- ven, maar de burgemeester sprak de hoop uit dat er binnen niet al te lange tijd kan worden gezegd: „Fei telijk was de fusie* niet nodig ge weest met de Bank te Bruinisse". Want dat is dan een teken dat de agrarische sector zich heeft hersteld. Overigens hoopte de burgervader dat de genomen maatregelen goede resultaten zullen afwerpen en na mens het gemeentebestuur van Dui veland feliciteerde hij het bestuur van de nieuwe bank „Oost Duive land. Hierna vertoonde de employé van de bank, de heer T. Sinke, nog een aantal lichtbeelden waarop mooie natuurtaferelen uit Duitsland en Spanje. en de belangstelling is groot. Heel wat informatie over Schouwen-Dui- veland kan aan het publiek worden doorgegeven. Blikvanger in deze stand is de kielspant van een Mid deleeuws schip. ZIERIKZEE Kontaktorgaan Chr. Nat. Basisscholen Bladen van basisscholen groeien langzamerhand uit tot onmisbare in formatiebronnen en schakel tussen ouders en leerlingen. Het jongste nummer van het Kontaktorgaan van de Chr. Nat. Basisscholen te Zierik zee bewijst het. Het staat vol infor matie over de gang van zaken op school en wat in de toekomst te ver wachten valt. Een artikel is opgeno men van de directeur Chr. Mavo, de heer J. C. Spaans, die zorgvuldig uit de doeken doet hoe het moet/kan gaan met leerlingen, die straks de school verlaten en verder gaan stu deren. Verder informatie over: schoolzwemmen, schoolreizen, per sonalia (nieuwe leerkracht: mej. J. Dieleman per 1 mei), sport, verkeers- examens, leermiddelen, contactavond (23 maart), oud papier; samengevat twee scholen in een geschreven „nutshell". Het blad bevat ook de mededeling ,dat een destijds door de familie De Jonge geschonken bijbel, afkomstig van de stichter van de school jhr. J. L. de Jonge, in een vitrine in de hal is ondergebracht. Vergadering Winkeliersvereniging „Zierikzee" Op maandag 19 april wordt in ho tel Van Oppen weer een vergadering gehouden van de winkeliersvereni ging „Zierikzee". Paasavond Ger. Vrouwenvereniging De gereformeerde vrouwenvereni ging „De Lampen Brandende" houdt de Paasavond op woensdag 5 april a.s., in het Gereformeerd Vereni gingsgebouw, St. Domusstraat. Op deze avond een paasdeclamatorium, getiteld: „Is dit mijn Koning?" De meditatie wordt verzorgd door me vrouw T. E. Rotte-v. Luijk. Allen, leden en belangstellenden, zijn har telijk welkom. Politie doet goede vangst Op 3 april - tweede Paasdag - werden door de Rijkspolitie alhier als verdacht van diefstallen met braak en vernielingen,.aangehouden: P. M., A. de B. en G. A. de J. allen te Zierikzee en K. de B. te D. Een ingesteld onderzoek bracht aan het licht dat de verdachten zich hadden schuldig gemaakt aan 12 in braken te Zierikzee en 1 te Nieuwer kerk. Het grootste deel van de ont vreemde goederen kon worden in be slag genomen, evenals een deel van het bij de inbraken ontvreemde geld. WESTERSCHOUWEN Korte Paasdrukte Het is wel erg druk geweest met de Paasdagen en de zaterdag ervoor, doch het weer met af en toe dichte mistbanken aan zee noopte velen vroegtijdig huiswaarts te keren. Veel buitenlanders bevonden zich onder de gasten, voornamelijk Duitsers en Belgen. De meesten zochten een beetje zon achter hun caravan of tweede huis of wandelen in de Do meinen. Zondagavond was het al heel rustig in de Westhoek. HAAMSTEDE Personenauto's botsten Op de Serooskerkseweg bij Haam stede ontstond zaterdagmiddag een file, omdat een automobilist de Koe- tenisseweg in wilde slaan en hier voor zijn snelheid drastisch moest minderen. De heer J. J. M. K. uit Haamstede bemerkte cjit te laat en reed op een voor hem langzaam rij dende Morris, bestuurd door mej. J. C. A. de H. Uit Dinteloord. De Morris werd aan de achterzijde en de Fiat van de heer K. aan de voorzijde be schadigd. De rijkspolitie was tér plekke om de situatie op te nemen. MIDDENSCHOUWEN Botsing tussen twee auto's Zondagavond omstreeks 18 uur deed zich op de kruising Heuvelsweg Kakkersweelweg nabij Kerkwerve een botsing voor tussen een perso nenauto bestuurd door W. de Kok uit Kerkwerve en H. N. K. uit Zonne- maire. De K. kwam gereden van de Weelweg, links de Heuvelsweg op juist op het moment dat K. van de Kakkersweelweg de weg overstak in de richting Kerkwerve. De auto van K. werd bij de botsing onherstelbaar en de auto van K. zwaar beschadigd. De heer K. werd gewond aan beide knieën, dokter Vleugels Schutter ver leende eerste hulp. De politie stelt een onderzoek in. Drukte op de Dammenweg Het verkeer heeft de afgelopen paasdagen druk gebruik gemaakt van de nieuwe dammenweg. Zondag had de grote drukte zelfs file-vor ming tot gevolg, mede ook een ge volg van het feit dat de verkeers lichten niet op deze drukte waren afgestemd. Eén derlichten werd zon dagnacht na 03.00 uur door onbeken den kapot gemaakt. Dit licht op de baileybrug van de dammenweg, werd maandag weer hersteld. NIEUWERKERK Zangvereniging naar „Borrendamme" Vorige week bracht de Chr. Gem. zangvereniging „Eén Naam is onze Hope", een bezoek aan het nieuwe bejaardentehuis „Borrendamme" te Zierikzee. De directrice, mevr. De Kok sprak een woord van welkom. Hierna beklom de dirigent de heer Wessels, de catheder en bracht het zangkoor de geprogrammeerde lie deren ten gehore. De grote gezellige recreatiezaal was vol belangstellenden, die zicht- maar genoten van het gebodene. Na mens alle bejaarden bracht de di rectrice, dirigent en koor dank voor hun optreden. Vervolgens dronk men een kop koffie. Van die gelegenheid werd druk gebruik gemaakt voor een bab beltje met familie en bekenden. Tevens kreeg een ieder hierdoor gelegenheid, de prachtige zaal en de hal te bewonderen. (Van een medewerker) ZIERIKZEE, 3-4. De eerste Paas avond voor de bewoners van het Be jaardencentrum „Borrendamme" in een andere, voor hen nieuwe leefge meenschap kreeg zondagavond een byzonder accent door het luisteren naar een boeiend zangprogramma van het jeugdkoor „Sjaloom" o.l.v. dirigent de heer C. J. Groenleer. De fraaie rekreatiezaal was ei-vol met bewoners uit het tehuis zelf, be langstellende bejaarden uit de om liggende flatjes, ouders van koorle den, familie- en kennissen van de Borrendamme-bewoners en nog vele anderen o.w. ds. en mevr. Op den Velde. Het is zo langzamerhand bekend dat het de moeite waard is om naar. dit koor te luisteren. Het werd op de 'avond van Eerste Paasdag opnieuw bevestigd. Twaalf zangnummers werden gepresenteerd, door de diri gent keurig door de helft geknipt in tweemaal zes als onderbreking voor de droog gezongen kelen. De bedoe ling van de komst van deze groep jongens en meisjes (het koor telt momenteel ca. 40 leden) was bij de start al duidelijk. Het eerste lied droeg als titel „Ik wil zingen van mijn Heiland". Dit gegeven liep ver der als een rode draad door het ge hele programma. Liederen van deze tijd kenmerken Reumafondskollekte De in Nieuwerkerk gehouden reu macollecte heeft opgebracht f 285,18. Alle gevers en collectanten worden hierbij hartelijk dank gezegd.' Paasfeestviering zondagsschool Zondagmiddag werd in het kerk gebouw van de Ned. Herv. gemeen te te Nieuwerkerk het jaarlijkse Paasfeest gevierd, voor en door de kinderen van de zondagsschool. Het Paas-declamatorium ,*De dood heeft niet het laatste woord", werd op goede wijze gebracht. Met zang, afgewisseld met toelichting door de leidsters werd dit mooie programma afgewerkt. Hét Paasverhaal werd verteld door Mar ja de Valk. Het vrije Paasverhaal bracht deze keer Nella de Valk. Beiden hadden een aandachtig gehoor. Deze feestelijke bijeenkomst, die door verschillende ouders werd bijgewoond, getuigde weer eens van het mooie werk aan jongekinderen door middel van de zondagsschool. Het geheel stond onder leiding van mej. T. v. d. Wielen terwijl ds. H. v. d. Heuvel, Hervormd predikant, deze feestmiddag sloot met dankge bed. Het was weer een blij Paas feest. Na deze bijeenkomst werd door de grotere kinderen een fruit- bakje gebracht naar diverse zieken in de gemeente, wat uiteraard overal in dank werd aanvaard. Vele zieken mochten zodoende er varen ook op dit Paasfeest niet wor den vergeten. IDEALE „OOM AGENT" NEW YORK, 30-3. - Zonder hun dienstwapen en in licht zomertenue zullen volgende week 30.000 Newyorkse politie mannen op de weegschaal moeten. Vette, dikbuikige en te zware „ooms agent" zullen een verplichte vermageringskuur moeten volgen. Wie niet in ge wicht afneemt, krijgt een zwarte aantekening in zijn con duitelijst. Doel van de door Patrick Murphy, hoofdcom missaris van politie, gelaste actie is een „gezonde, vrolijke en goed-uitziende politieman". Aan de hand van een tabel worden de politiemannen, of ficieren inbegepen, gecontro leerd op ideale lichaamsbouw en -gewicht. Wie tien procent boven zijn ideale gewicht ligt, moet zich door de politie-arts een dieet laten voorschrijven. zich vooral door het ritme. Er waren vier liederen van W. Hardenbol/J. van Haeringen die de aandacht bij zonder trokken. „Dit, dit is de we reld; de wereld waar ik woon" - ,,'k Zou zo graag, als Maria „Een lied voor de Heer" en „Wij blijven geloven". Vier bestuursleden van het koor t.w. Anneke Hage, Heieen Kloet, Ard de Jonge en Sam van Leeuwen lazen van elk gezongen lied tevoren een deel van de tekst voor. Niet alle liederen kunnen genoemd worden, wel het Paaslied bij uitstek waar van G. F. Hëndel de muzikale maker is: „U zij dé glorie, opgestane Heer". Het koor liet jubelend in dit lied meerdere zelfstandige stemmen ge lijktijdig optreden. Jeugd 1 De directrice van het Bejaarden centrum „Borrendamme", mevr. L. de Kok kwam na het zangprogram ma met een hartelijk dankwoord na mens allen die hadden meegeluis terd. „Het moet heerlijk zijn voor jullie, jongens en meisjes, om in zo'n koor te mogen zingen en voor U als diri gent om zo'n koor te bezitten", merkte zij op. Het was haar opge vallen dat de krant meestal negatie ve berichten doorgeeft van de jeugd „Maar", zei mevr. De Kok, „er is ook nog een andere jeugd. De jeugd die hier vanavond voor U staat. En ik ben er van overtuigd dat deze posi tief ingestelde jeugd ook te vinden is VOUVRAY. Hana Maskova, de oud-Europese kampioene kunstrijden en winnares van de bronzen medaille tijdens de olympische winterspelen van Grenoble, is vrijdag in de om geving van Vouvray bij een ver keersongeluk om het leven gekomen. WASHINGTON. President Nixon heeft vrijdag een uitstel van 60 da gen gelast van twee spoorstakingen die te middernacht zouden beginnen. Er zijn commissies benoemd om de conflicten te onderzoeken. ROME. De Italiaanse Christende mocratische Partij heeft in haar ge publiceerde verkiezingsprogramma het aanbod met de Communistische Partij voor samenwerking in een re gering met kracht van de hand ge wezen. HAMBURG. Na Hannover is ook in Hamburg een pokkenalarm van kracht geworden. Een Zuidslavische gastarbeider die bij de ondergrondse in Hamburg werkt, Milan Tomit, nam vrijdag na een onderzoek door een medisch team van het Instituut voor de Tropen aldaar de benen. Later is hij thuis aangetroffen. WASHINGTON. President Nixon heeft besloten deze week Bangla Desj te erkennen, zo is van officiële zijde in Washington meegedeeld. BELGRADO. Het aantal mensen dat in Zuid-Slavië aan pokken is overleden is tot 18 gestegen, zo be richtte het dagblad „Politika" vrij dag. Elf van deze dodelijke gevallen werden geregistreerd in Kosovo, de haard van de epidemie. RAJKOT. Bij de West-Indiase stad Rajkot is een boot met 40 opvaren den gekapseisd. Zeker tien mensen zijn verdronken. MOSKOU. De Sowj et-Unie heeft een weersateliet van het type van de onbemande Meteor-Spoetniks ge lanceerd. Het belangrijkste doel is het verzamelen van inlichtingen ten behoeve van de weersvoorspellingen door de meteorologische dienst. BINGEN. De Rijn bevat nog on voldoende water om de Rijncrisis ongewijzigd te kunnen uitvoeren. De regenval van de laatste dagen heeft 'alleen een gunstige invloed gehad op de benedenloop. Hogerop blijken de drempels bij Kaub en Bingen in de Bondsrepubliek nog onoverkomelijke hindernissen. ANTWERPEN. Een 22-jarige Ant werpenaar die in het bezit was van tien kg gouden sieraden, welke hij in zijn koffer verborgen had, is bij aankomst op het vliegveld van Deur- ne gearresteerd. in bijv. Rotterdam in Amsterdam en dat lees je zelden in de krant". De direktricé wees er op enkele meisjes uit het koor te kennen die slechts één avond per week voor zichzelf hebben. De andere avonden worden vrijwllig gegeven ten behoe ve van kerk en samenleving. Na koffie en versnaperingen en nog wat gezellig napraten kwam er een eind aan deze hartverwarmende Paasavond in Borrendamme. Advertentie NUTSSPAARBANK.. Uw ideale gezinsbank U bent welkom bij uw Nutsspaarbank voor Buitenlands geld Reisclieques RENESSE: bij bar „De Luifel", woensdags van 9.00-10.30 uur. In bejaardencentrum „Borrendamme"

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 3