Reeds - zonder vergunning - gebouwde serre moet afgebroken STREEKNIEUWS Toerist omgekomen in woestijn 608de Staatsloterij Gemeenteraad Brouwershaven AFSCHEID TE BRUINISSE Zilver voor scheidende gemeente-ambtenaar A. Kik BROUWERSHAVEN, 27-3. Btf de aanvang van de jongste vergadering der gemeenteraad Brouwershaven deelde de voorzitter mede, dat dooi de P.C.G.-fraktie een drietal vragen is ingediend, die in een besloten ver gadering zullen worden behandeld. De heer Klaasse: „niet erg democra tisch". Aan de heer P. J. Geelhoed te Dreischor werd een tweetal stukken grond verpacht. Vooi-ts werd meegedeeld aan de raad dat van de 23 L.T.R. woningen te Brouwershaven ep nog vier te koop zijn; de rest is verkocht. Hamerstukken waren de wijziging gemeenschappelijke regeling Stich ting Rode Kruis ziekenhuis; wijzi ging gemeenschappelijke regeling schoolartsendienst garantie geldle ning Stichting Woningen en Woon gebouwen voor Bejaarden op Schou- wen-Duivelandgarantie geldlening deelnemer Bouwfonds Ned. Gemeen ten t.b.v. de heer F. Gorter te Sant poort voor een woning aan de Voor burglaan te Brouwershaven; opzeg ging recht van erfpacht met recht van opstal. Geweigerde vergunning Hierna kwam aan de orde een be slissing op beroep bouwvergunning C. J. Kristalijn te Brouwershaven. Betrokkene had op 8 december 1971 bij het college een verzoek om ver gunning ingediend voor een reeds gebouwde serre tegen de door hem bewoonde gemeentewoning aan het Bostonplein. B. en w. hebben de ver gunning geweigerd omdat het. bouw werk in strijd is met het uitbrei dingsplan in onderdelen (4 m2 on bebouwd achter achtergevel); arti kel 105 van de bouwverordening zegt: keukens moeten voor de toe treding daglicht zijn voorzien van aan de buitenlucht grenzende ramen en art. 114: in de keuken moet een doeltreffende mechanische inrichting voor luchtverversing aanwezig zijn. De heer Kristalijn had daarop een beroepschrift ingediend waarin hij aanvoerde, dat de serre van nieuw materiaal is gezet; deze vèel gemak ken biedt en de kosten ervan nogal hoog zijn. B. en w. merkten in hun toelichting op dat bij het college geen bezwaren zijn gerezen op grond van welstand en dat de kos ten van een bouwwerk niet van be lang kunnen zijn bij het al of niet afgeven van een bouwvergunning. Bovendien had de heer Kristalijn eerst schriftelijk toestemming van het college moeten hebben om het bouwwerk uit te voeren. Een ver zoek daartoe heeft b. en w. nooit be reikt. De heer Matthijsse zei het wel een prachtig pleidooi te vinden maar z.i. heeft het beroepschrift geen zin. Het is geen beroep op de bouwvergun ning maar tegen de regels der bouw verordening, welke niet te overtre den zijn. De voorzitter burgemeester Schouwenaar benadrukte, dat de bouwverordening notabene door de raad en door G.S. zijn goedgekeurd. „Dan zit er toch niet anders op dan dat we deze uitvoeren. Als b. en w. dingen doen, die niet zijn toegestaan, dan kan de raad hen op de vingers tikken of als b. en w. deze zaak an ders zouden interpreteren. We moeten nu eenmaal de artikels der bouwverordening naleven. Een eerste vereiste is dat er voldoende lucht en licht in de keuken kan bin nenkomen en dat is hier niet het ge val," aldus de voorzitter. De heer J. J. Klaasse veronderstel de als er een lichtkozijn en aanbren gen van een luchtkoker was aange vraagd er geen moeilijkheden waren geweest. „Er is helemaal niets ge vraagd", repliceerde de voorzitter. Waarom heeft men eerst niet aange klopt bij Gemeentewerken voor in lichtingen. De heer Klaasse zei dat hij de ge- dachtengang van b. en w. in deze goed kan volgen, hoe beroerd het ook voor betrokkene is. De bouw vergunning moet worden nageleefd. De voorzitter: „Wé zijn tegen elk willekeurig bouwsel dat ons doet te rugdenken aan 30 of 40 jaar terug". Voorstel aangenomen De heer Ph. v. Ast vond eveneens dat de heer Kristalijn fout is ge weest. „Ik krijg de indruk dat de mensen zeggen laten we maar bou wen, als dat eenmaal gebeurd is gaan we wel in beroep en wordt het toch niet afgebroken omdat de raad het dan wel goedkeurt." Hij gaf b. en w. in overweging om nog eens te bezien of er een kansje bestaat het bouwwerk te laten staan. De vooi-zitter zei dat men de raad toch serieus moet nemen anders worden de genomen besluiten ook niet meer au serieux genomen. „U als raad stond vierkant achter de bouwverordening. Moeten b. en w. hier dan maar van afstappen en langs zijwegen maar links en rechts gaan goedkeuren zonder aanvragen voor bouwvergunning? Deze artikels zijn juist een schildwacht tegen uit spattingen in de woningbouw". De heer J. A. v. d. Bijl vond het sneu voor de betrokken mensen, „maar we moeten toch konsekwent durven stellen dat ze fout zijn ge weest. Ze hadden eerst informatie moeten inwinnen en orde op zaken stellen opdat er niet zomaar links en rechts raak wordt gebouwd. Onze fraktie kan in deze geheel met het college meegaan". Uiteindelijk werd het voorstel om de serre te doen afbreken in stem ming gebracht, met 7 stemmen voor en 4 leden van de P.v.d.A. tegen (M. Matthijsse, F. Dooge, C. de Munnik en A. Kommer) aangenomen. Geen munitieschepen naar Zeeland In antwoord op vragen van het statenlid J. Roodenburg hebben ged. staten van Zeeland medegedeeld dat bij navraag bij het ministerie van defensie gebleken is dat er op dit moment geen plannen bestaan om munitieschepen, welke ten anker lig gen op het Zwartemeer in de prov. Overijssel, over te brengen naar Zee land. RENESSE Bijzonder programma bejaardensociëteit Dinsdagmiddag had de bejaarden- sociëteit van Renesse een wat ander programma dan gewoonlijk. Na de opening door ds. De Wit werden door mevr. Van Sluijs te Haamstede dia's getoond over tuinen in Philadelphia, van de grootste.en één van de mooi ste tuinen uit Amerika „Long Wood Garden", een tuin die in 1925 aan de staat werd geschonken. Deze tuin is voor het publiek geopend en geniet veel belangstelling. De bijna 83-ja- rige dame voorzag "zelf de dia's van commentaar. Na de pauze werd de door de heer J. H. Blom geschreven musical opgevoerd door leerlingen van de hogere klassen van de o.b. school ,,'t Staepel'of". De bejaarden beleefden veel plezier aan deze voor stelling Ds. De Wit dankte de jeug dige medewerkers namens alle aan wezigen. Déze middag werd ook be zocht door mevr. Everwijn, echtge note van de burgemeester van Wes- terschouwen en door een deel van de leden van de sociëteit van Noord- welle. Bouw bej'aardciiwoningen Voor de toekomstige bouw van be jaardenwoningen te Brouwershaven werd een perceel grond aangekocht in de Zuiddijkstraat van de heer J. Gast voor f 3510,.-. Op een vraag van de heer Matthijsse of door het hei werk deze woningen meer huur zul len gaan doen dan de bejaardenwo ningen, welke in de Poortdijkstraat zullen worden gebouwd deelde de raadsvoorzitter mede, dat de huur prijs dezelfde zal zijn. Tot de heer v. d. Bijl die bang was voor trap- penklimmen door de bejaarden, daar aan een dijk wordt gebouwd zei de voorzitter dat de grond wordt ver hoogd tot het niveau van de Zuid dijkstraat zodat er geen trappen be hoeven te komen. Plaatsing lichtmast De raad ging verder akkoord met de 4e wijziging der begroting 1972 betreffende het plaatsen van een lichtmast bij de oude openbare ba sisschool te Zonnemaire. De raad gaf het college de be voegdheid pogingen in het werk te stellen een technisch-ambtenaar A aan te trekken, die zowel op de se cretarie als bij gemeentewerken dienst kan doen. De secretaris zou hiermede, vooral bij de woonforensenbelasting, wor den ontlast terwijl ook de toenemen de werkzaamheden in de toekomst bij de inrichting van het Grevelin- genbekken in handen van deze amb tenaar gelegd zullen worden. Na sluiting der vergadering bleef de raad nog bijeen om zich te bera den over de gestelde vragen door de PCG-fraktie. De inhoud hiervan werd niet aan de pers vrijgegeven. SCHARENDIJKE Wegverkeer over Brouwersdam In verband met de openstelling van de weg Brielle-Haamstede-Mid- delburg, zijn verkeersmaatregelen mogelijk voor het gedeelte tussen de Westnieuwlandse dijk (Goedereede) en de provinciale weg (Serooskerke- Renesse (Westerschouwen). Deze maatregelen kunnen zijn een maxi mumsnelheid van 90 km, aandui ding voorrangsweg (en voorrangs kruising'), gesloten verklaring in beide richtingen voor alle verkeer behalve voetgangers, verplichte rij richting, geslotenverklaring voor voertuigen boven een bepaalde as- druk, een inhaalverbod, een verbod doorgaan bij nadering verkeer uit tegengestelde richting, een verbod naar links en naar rechts af te slaan, een verbod stil te staan en de aan duiding „autoweg". DREISCHOR NOORDGOUWE Ned. Bond v. Plattelandsvrouwen afd. Noordgouwe e.o. In café „De Drie Schapen" te Drei schor werd de voorjaarsvergadering gehouden van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen afd. Noordgou we e.o. Mevr. I. E. v. d. Waarden opende deze vergadering. Uit het jaarverslag bleek dat het ledental van 72 naar 98 is gestegen, een uit zonderlijk groot aantal nieuwe leden trad toe. Mevr. v. d. Waarden heette de nieuwe leden op deze avond dan ook van harte welkom. Na een kop koffie, aangeboden door de nieuwe eigenaars van „De Drie Schapen", de heer en mevr. Slachter, kreeg de heer J. P. C. Boot het woord, de voorzitter van de Vogel- en Natuur- wacht. Hij vertoonde fraaie dia's van Schouwen van vogels en vlinders, waarbij hij op interessante wijze vertelde. Na afloop dankte de pre sidente hartelijk voor de interessan te avond. De volgende bijeenkomst is op 25 april a.s., ook weer in „De Drie Schapen" te Dreischor. Het wordt een vlees-fondue avond, aangeboden door de keurslager Quist te Noord- gouwe. Het komend reisje van de af deling zal zijn op 25 mei a.s., naai de Flevo-hof. OUWERKERK Aanleg trottoirs Het gedeelte Phoenixstraat vanaf hoek Noorse straat tot het wandel pad bij camping-Wijnen is dezer da gen voorzien van een trottoir; hier was namelijk nog een aarden baan. Hetzelfde werk geschiedt ook aan de Koningin Julianastraat van de Noor se straat tot de ingang van het sport veld. Laatstgenoemde werkzaamhe den zijn nog in uitvoering. NIEUWERKERK Ouderavond Chr. Nat. School Woensdag werd te Nieuwerkerk de jaarlijkse ouderavond gehouden van de Chr. Nat. School. Het eerste gedeelte van de avond vond plaats in „Ons Dorpshuis". De bijeenkomst werd op de gebruikelijke wijze ge opend, waarna de heer W. C. de Waal, medewerker van het Reg. Pe dagogisch Centrum te Middelburg, een inleiding hield over het onder werp „Welke veranderingen zijn er in het onderwijs te verwachtenNa dit interessante gedeelte van de bij eenkomst volgde het praktische ge deelte, namelijk bezichtiging van het" werk van de leerlingen in het schoolgebouw aan de Schoolstraat. Het werk van de jeugd werd met bijzondere aandacht bekeken. De aandacht trokken vooral de resulta ten van handwerken en handenar beid en de vele tentoongestelde te keningen. Intussen konden de ouders praten met de leerkrachten. BRUINISSE, 29-3. Spontaan en hartelijk was woensdagmiddag de huldiging van de heer A. Kik, die afscheid nam als eerste ambtenaar ter secretarie van de gemeente Brui- nisse na een diensttijd van 38 jaar. Dit afscheid werd gehouden in de Madurodamzaal van ,,'t Durps'uus", waar burgemeester G. Hokken en het bijna voltallige gemeenteperso- neel, wethouder Jumelet en enkele leden van de gemeenteraad aanwe zig waren. Hij schetste de heer Kik als een man, die met zijn colle ga's prettig omging, die zich had doen kennen als een ijverig en nauwgezet werker en iemand met verantwoordelij kheidsgevoel. Als ambtenaar va nde Burgerlijke Stand heeft hij vele huwelijken ge sloten; als ambtenaar van Sociale Zaken veel veranderingen zich zien voltrekken, terwijl oorlog en wa tersnood ook op de gemeentesecreta rie niet ongemerkt waren voorbij gegaan. De heer Kik heeft onder vijf bur gemeesters en evenzoveel gemeente secretarissen gediend, waarbij hij was opgeklommen tot de hoogste rang. Mevrouw Kik-van den Berge werd een bloemstukje aangeboden en het echtpaar, namens de gemeente, een drietal tuinstoelen. Klap op de vuurpijl was de mede deling van burgemeester Hokken, dat de heer Kik is toegekend de me- dalje in zilver verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Gemeentesecretaris B. de Groot herinnerde aan de veelheid van ge- Leerlingen openb. school „speelden" voor bejaarden De leerlingen van de openb. basis school, die vorige week voor de ou ders een zeer geslaagde opvoering gaven van het vlotte stuk „Ssssst", gaven woensdagmiddag hiervan een opvoering voor de bejaarden. Deze geste werd door de bejaarden bijzon der op prijs gesteld. Zoals vorige week de ouders, genoten nu de be jaarden van dit leuke spel. De jeugd werd getracteerd op limonade en koeken, zodat deze middag zowel jong als oud met elkaar volop geno ten. OOSTERLAND „Dorp-van-papier" Nog vóór de Paasvakantie had in de „Conferentiekamer" alhier een „kijkavond" plaats van de openbare kleuterschool, hoofdleidster mevr. Anita de Roos, waarvan door vele ouders der leerlingen gebruik ge maakt werd. Het was aan de wanden één zee van kleux-en van door de leexiingen gemaakte tekeningen, waaraan spoe dig te zien is of de maker of maak-^ ster enig tekentalent bezit. Sommige schetsen waren heel aardig. Een nieuwe techniek is het kleui'en of verven met de vingers, waaxmee sommigen heel mooie x-esultaten we ten te vei-ki'ijgen. Hoofdmoot van deze „tentoonstelling" was wel een maquette van een dorp, compleet met kei'k en toren in het midden en win kelstraten met tx'ottoirs en tal van woningen en schuren. Ook het agra- ï-isch karakter van dit dorp is te zien daar de landbouwtx*ekker niet ont breekt. Ongeveer drie weken is er door de kindei'en aan dit dorp-van papier gewerkt met een mooi resul taat. Mevr. De Roos heeft heel wat uurtjes aan dit object moeten spen deren om de kinderen dit allemaal te lei-en. Al met al is deze ..kijkavond" bijzonder goed geslaagd. Werkzaamheden aan begraafplaats Op de algemene begraafplaats al hier hebben de gemeentewei'klieden van Duiveland, voor zover het het oude gedeelte betreft waar eerst is begraven bij de stichting van dit kerkhof omstreeks 1850, toen men i-ond de Ned. Herv. Kerk er mee stopte, betonranden aangebracht tus sen de grintpaden en het gras. om de voortwoekering van dit gras op de paden wat te beteugelen. Verder is bij dc ingang van de begraafplaats aan de rechterkant van de dampalen een tegelstraatje aangebracht zodat de voetganger, die dc graven wil be- meentelijke taken, die de heer Kik heeft vervuld. Salarisberekening' Intern was de heer Kik de man van de salarisberekeningen, tot dat een andex-e ambtenaar meende dat de computer het beter zou kunnen, maar dit bleek slechts ten dele waar en na een jaar was weer de oude vex'trouwe taak in handen van Kik terug. Vele vakantiedagen werden in de loop der jaren niet opgenomen, wan van voor de tweede we reld oorlog, toen het opnemen van vakantie niet gebruikelijk was op Bruinisse (noch bux-gemeester, noch gemeentesecretaris hadden er be hoefte aan), was Kik altijd gebleven. Hij neemt thans, met een tamelijk goede gezondheid afscheid. Een lig stoel was het cadeau van het ge- meentepersoneel. Wethouder Jumelet somde als vriend, over een periode van 46 jaar een aantal gebeurtenissen op, als hex-innex'ingen aan de loopbaan van de scheidende funktionaris. Gex-oerd dankte de heer Kik allen die deze middag voor hem tot een onvergetelijke had gemaakt, vooral de toekenning van de onderscheiding waarvoor hij H.M. de Koningin dank bracht, had hem getroffen. Tijdens de x-eceptie kwamen voor al veel oud-collega's het echtpaar Kik de hand drukken op de door de gemeente aangeboden afscheidsre ceptie. Onder de aanwezigen bevond zich behalve burgemeester C. H. van de Linde van Nieuwerkerk a.d. IJssel, gedeputeerde J. van den Bos, die in hetzelfde jaar als de heer Kik (1934) zijn ambtelijke loopbaan begon. zoeken, niet meer door de zware ijzex-en hekken hoeft te gaan die nu gesloten kunnen blijven. Op zich zelf een flinke verbetering, al zouden sommigen nog wel gx-aag ook een bi- tumenplaveisel op de looppaden zien aangebracht. „Open huls" Chr. Basisschool Na opening van het scholencom plex overdag, hield de Chr. Basis school - hoofd de heer J. D. Bart - in de avondux'en „open huis", waar van velen gebruik maakten. Het publiek was opgetogen over de nieuwe schoolaanwinst. Men spx'ak zich uit over de degelijke bouw, het comfort en de inx-ichting, met name over de sets, want de banken zijn vex-dwenen. De wanden van de loka len waren met tekeningen van de leerlingen gesierd. In het lokaal van klas 4 en 5 is een harmonium ge plaatst, voor de zangbegeleiding. Een aantal leex'lingen speelt op school blokfluit. In de aula kregen bezoe kers (sters) een kop koffie aangebo den. BRUINISSE Paasvergadering Hervormde Vrouwenvereniging Dinsdagavond vergaderde de her vormde vrouwenvereniging te Brui nisse onder leiding van de wnd. presidente mevr. A. van Oeveren- Zondervan, die, nadat gezongen was Psalm 118 11, voorging in gebed. De bijbelinleiding werd gehouden door mevrouw M. Jumelet-van Ree, on derwerp Marcus 1:1-11. Tot slot werd gezongen Gez. 52 1 en 4. Door het bestuur werd een Paas- liturgie gelezen, waarbij door de le den verschillende gezangen werden gezongen uit de gezangenbundel, de bundel van Joh. de Heer enz. Mevr. Bal-van Heik declameerde „De ze ven kruiswooi'den". mevr. Verspoor- Stoel „Handen", „Het is volbracht" en „Vang uw werk aan met Jezus". Een bijzondere declamatie was die van mevr. J. de Ronde-Duson, na melijk een 100 jaar oud gedicht „Het Kruis", terwijl mevr. B. dc Waal- Jumelet een gedicht „Gethsemané" voordroeg. Mevr. Jumelet-van Ree zong het bekende „Kruis van Jezus, stille kracht" en nadat gezongen was Gezang 50 3. werd de vergadering door mevr. Kesteloo-Schraver ge sloten. Kantoor Alg. Bank Nederland N.V. Op woensdag 12 april zal het kantoor van de Algemene Bank Ne derland N.V. (Oudestraat 23) offici- H1LVERSUM. Op 5 mei a.s. zendt de NOS het programma „We'll meet again" via de televisie uit. Deze uit zending zal staan in het teken van de bevrijding in 1945. Hierin zal de bekende zangeres Vera Lynn optre den (foto), die bij enige nummers zal worden ondersteund door het Haags Mannenkoor. eel worden geopend door bux*gemees- ter G. Hokken. Poppenkastvoorstelling Ruim 150 kinderen vonden on danks het mooie weer de weg naar het Hervox-md Verenigingsgebouw te Bruinisse, om daar (dat bleek uit de reakties) intens te genieten van de poppenkastvoorstelling, georgani seerd door de Jeugdraad te Bruinisse die zich door deze aktiviteiten snel populair weet te maken onder de jeugd en de oudex-s. De voorstelling werd verzorgd door de heer en me vrouw Van den Bex-g uit Hulst, die met het poppentheater „De Krieke- putte" langzamerhand naam krijgen in Zeeland en daarbuiten. NIAMEY, 29-3. Een Westduitser die met vijftien vrienden de woestijn in de Afrikaanse staat Niger was in getrokken, is daar om het leven ge komen. Op x'uim 1500 km ten noox'doosten van Niamey kréég het gezelschap dat in drie auto's reed panne. Kort na elkaar deden de drie wagens het niet meer. Zes man kon te voet de stad Bilma bereiken en de autoriteiten waarschuwen die onmiddelijk een reddingsploeg naar de vastgelopen toeristen stuurden. Een van hen een man die aan suikei-ziekte leed, was echter door watergebrek omgekomen De groep had geen inheemse gids meegenomen en ook niet genoeg wa- De Rooniskatliolieken in (le wereld VATICAANSTAD, 29-3. Ongeveer 18 procent van de wex'eldbevolking - of 630 miljoen van de 3,593 mil jard mensen is Rooms-Katholiek gedoopt, aldus een statisch onder- zoek dat op initiatief van de Vati caanse staatssecretariaat is ingesteld. Het percentage Rooms-Katholie- ken is in Noord-, Midden- en Zuid- Amerika het hoogst met 55 procent. Daarna volgen Europa met 38 pro cent, Oceanie met 23 procent, Afri ka met elf pi-ocent en Azië met twee pi"ocent. DODELIJKE ONGELUKKEN AMSTERDAM. De 51-jarige A. J. Snel uit Amsterdam is woensdag, 16 dagen nadat hem een verkeersonge luk was overkomen, in een zieken huis overleden. AMSTERDAM. De 52-jarige J. W. Bobbink is woensdagmorgen in dc Lijnbaansgracht te Amstei'dam ver- di'onken. De man, die geen vaste woonplaats heeft, verbleef in een te huis van het Leger des Hcils in de hoofdstad. TIEL. De 21-jai-ige Clara van Ro den uit Rumpt bij Tiel, die vorige week met haar bromfiets was geval len, is woensdag aan haar verwon dingen overleden. Kop in kledingzaak VENLO. 29-3. Een koe, bestemd om voor de Pasen te worden geslacht ontsnapte dinsdagmiddag bij het slachthuis te Venlo en rende de stad in. Toen het dier in de drukke win kelstraat, de Vleesslraat was, zocht het eeh heenkomen in een herenmo demagazijn. Daar trof het dier een andere koe, waarin het een vijandin meende te herkennen. Een stoot met de horens bracht de ontknoping: een grote passpiegcl ging in gruzelemen ten. Inmiddels was de v>oorhoede van de achtervolgers in de winkel aange komen, die de koe aan een pilaar vastbond. Kort daarna kwam ook een slachthuisemployé met zijn schiettuig. De koe werd in de mode zaak doodgeschoten. Advertentie Eerste klasse 29 maart 1972 Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van Prijzen van 10,- 50,- 50,- 100,- 100,- 200,- 400,- 1.000,- zijn gevallen zijn gevallen zijn gevallen zijn gevallen zijn gevallen zijn gevallen zijn gevallen zijn gevallen op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: eindigende op: 5 50 38 041 358 844 179 eindigende op: 7629 Een prijs van 2.000,— is gevallen op het nummer: 023005*) Een prijs van 2.000,— is gevallen op het nummer: 027185*) Een prijs van 2.000,— is gevallen op het nummer: 059344 Een prijs van 2.000,— is gevallen op het nummer: 054406 Een prijs van 2.000,— is gevallen op het nummer: 073139 De prijs van 5.000,— is gevallen op het nummer: 063440 De prijs van 25.000,- is gevallen op het nummer: 050003 Een extra prijs van 50.000 is gevallen in serie B op nummer 039383 en een troostprijs van 1.000 op nummer 039383 van elk van de andere series; Een extra prijs van 50.000 is gevallen in serie R op nummer 099581 en een troostprijs van 1.000 op nummer 099581 van elk van de andere series. LET WEL: Op de met een prijzen gevallen. gemerkte nummers is tevens een van de lagere

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4