FEESTAVOND VER. OPENBAAR ONDERWIJS ZIERIKZEE STREEKNIEUWS MODESHOW VOOR LEDEN VAN C.P.B. Leerlingen openbare basisschool excelleerden in stuit „Ssssst" ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 27 maart 1972 Nr. 21055 Opkomst van tie leden liet te wensen over ZIERIKZEE, 26-3. De afdeling Zierikzee van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs gaat er wat bet ledental betreft de laatste jaren behoorlijk op vooruit maar dat betekent nog niet dat de jaarlijkse feest avond voor dit groeiende aantal leden nog voldoende wervingskracht heeft om een zaal behoorlijk bezet te krijgen. Dat bezoek aan deze propaganda-feestavond wordt immers elk jaar wel wat minder en was zeker zaterdagavond jl. in de grote zaal van „Concordia" niet voldoende om van een geslaagde opkomst te kunnen spreken. Het werd niettemin een gezellige en ook wel wat merkwaardige feest avond. Het voornaamste deel van het programma bestond namelijk uit een nogal tamme van de beeldbuis overgenomen en lang durende kwis, waarin het recept van „Eén van de acht" breeduit gemeten werd naar plaatselijke en eilandeljjke omstan digheden. De heer Cor Berrevoets, debute rend als presentator, slaagde er ove rigens'in dit vraag- en antwoordspel op geestige en vlotte wijze, gesteund door een spontane inzet van de kan didaten, tot een goed slot te bren gen. Uiteraard geen stortvloed van prijzen over de rollende band maar wel leuke attenties voor de deelne mende dames en heren. Bovendien: een elektrische messenslijper voor de man die na felle strijd met mevrouw Van Vessem-Dijkman de „stoelprijs" bemachtigde: de hèer W. Sphell. Liedjesreeks Er werd gedurende het spelen van dit spel geen pauze gehouden. In plaats daarvan werd tussen de be drijven door een tweetal bijzondere attracties geboden waarmee de avond alsnog een niveau en afwis seling werd gegeven die het geheel tot een genoegen maakte. En dat was dan te danken aan de vocale bijdra gen van mevr. C. Kort-van Meurs uit Renesse en Ed Leeflang uit Zierik zee, die beiden enige zeer goed ge slaagde liedjes met gitaarbegeleiding uit eigen repertoire vertolkten. Bij zonder aansprekend waren vooral ook de eigen teksten van Ed Leef lang in zijn liedjes met betrekking tót de opvoeding, zoals „Jan de Bruin", ,,'t Stempeltje" en ook „De Geschiedenisles", afgesloten met een gevoelvol en indringend vers, door de maker zelf gerekend tot wat men bekentenisliteratuur zou kunnen noemen. Totstandkoming wegen Donderdag zal de oostelijke paral lelweg op de dam door het Brou- wershavense Gat vrijgegeven wor den voor het verkeer. De aansluiten de verbindingen op Goeree-Over- flakkee en Schouwen-Duiveland zijn op deze datum eveneens gereed. Op Schouwen-Duiveland wordt er een verbinding tot stand gebracht met de provinciale weg Serooskerke-Renes- se. Er zullen echter in dit wegvak nog enkele provisorische overgangen voorkomen, zoals de kruising met de Kuyerdamseweg bij Scharendijke en een Bailybrug over de waterloop bij Serooskerke. De aansluitende ver binding op Goeree-Overflakkee leidt het verkeer naar het lokale wegen net. Op de dam door het Brouwers- havense Gat wordt op dit moment tevens gewerkt aan de voltooiing van de oostelijke rijbaan van de auto snelweg die op het hoge gedeelte van de binnenberm is gelegen. Deze auto snelweg zal in de toekomst 2 maal 2 rijstroken tellen. Tenslotte is men bezig aan een parallelweg met par keerplaatsen op de buitenberm van de dam. Zowel de oostelijke hoofd rijbaan als deze parallelweg zullen naar verwachting op 1 juli voor het verkeer gereedkomen. ZIERIKZEE Winkeliersvereniging Zierikzee" Vandaag maandag 27 maart a.s. vergadert de winkeliersvereniging ZIERIKZEE, 23-3. De leden van de C.P.B. kwamen deze week in verga dering bijeen in het Ned. Herv. Ver. gebouw alhier. De presidente mevr. C'. M. Boot-Dicleman opende de ver gadering op de gebruikelijke wijze. Een hartelijk welkom werd toege zegd aan alle aanwezigen, maar in het bijzonder aan mevr. Dominicus met haar helpsters Joukje en Joke, die deze avond een modeshow hiel den van stoffen, tienerconfectie en bruidskleding, uitgaande van ,,'t Mo dehuis" en ,.Het Stoffenpaleis" te Goes. Mevr. Dominicus vertelde eerst enige bijzonderheden over de talrij ke tentoongestelde stoffen. De ro mantiek is weer teruggekomen in de vorm van pofmouwtjes, strookjes en volants. Er zijn veel combinaties mogelijk met effen, gebloemde en geruite stoffen. Hierna volgde een pauze waar druk gebruik van werd gemaakt om de stoffen eens van dichtbij te bekijken. Na de pauze werd een quiz gehouden. De dames moesten een zevental actuele vragen beantwoorden. De winnares kreeg een waardebon aangeboden. Vervol gens toonden Joukje en Joke een col- De door mevrouw Kort gezongen versjes stamden uit een geheel ander repertoire: vrolijke en leuk gezongen volksliedjes, van zowel binnen- als over de grenzen. Deze aantrekkelijke liedjesreeks oogstte een goed succes en noodde tot-een opgewekt meezin- „Zierikzee" in hotel „Van Oppen". Op deze vergadering wordt de mo gelijkheid besproken tot samenwer king met de Stichting Ondernemers Centrale en de V.V.V.-toeristenda- gen. Mosselkwekers bijeen De regering zal niemand dwingend voorschrijven zijn mosselbedrijf te beëindigen. Dit verklaarde de heer Th. J. Tien stra, hoofdinspecteur der visserijen, vrijdag op de vergadering van de Zevibel (Zeeuwse Visserij belapgpn) in Zierikzee. Met deze woorden stak hij de vele mosselkwekers die in angst leven dat de regering hen zou dwingen hun bedrijf op te geven, een riem onder het hart. Op de vergadering werden de ver schillende aspecten van de Delta schadewet behandeld. E)e uitvoering van de Delta schadewet is een ma terie waarover nogal wat onzeker heid bestaat, zo bleek tijdens de ver gadering. Vele kwekers zouden wel van de mogelijkheid gebruik willen maken, als zij daarvoor een bevre digende schadevergoeding zouden ontvangen. De hoogte van dit bedrag is te berekenen uit de gemiddelde winst in de vijf jaar, voorafgaande aan het jaar waarin de schade is ont staan, vermenigvuldigd met de factor acht. Voor deze vermenigvuldiging wordt echter een bedrag in minde ring gebracht voor de waarde van de vrijkomende arbeid en de rente van vrijkomend kapitaal. Mr. W. A. Emeis, die door het mi nisterie is aangesteld voor de be handeling van de schadezaken, gaf de belangrijkste bepalingen van de Deltaschadewet weer, evenals drs. G. Plaisir. Deze maakte duidelijk dat alle bedrijfswinst in de zin van de Delta schadewet is. Taxatie van vaartuigen en netwerk werden besproken door de heren K. Bottema en A. P. R. Rammelo. Ook voor de mosselkwekers, die het be drijf willen voortzetten, werd meer perspectief geboden dan op de ver gadering in september van het vo rig jaar in Goes. De vervangende percelen zullen worden toegewezen in rangorde aan hen die het meest gedupeerd zijn door het verlies van hun percelen in Zeeland. BURGH De gemeente-perebomen Het gemeentelijk fruitteeltbedrijf in de vorm van de perebomen in de kern Burgh profiteerde even hard van de milde temperaturen die de natuur de laatste weken schonk en de bloei zal zeker vroeger komen te liggen dan in voorgaande jaren het geval was, maar intussen is het weer omgeslagen en men weet dus maar nooit. De gemeente heeft overigens een tiental open plaatsen tegenover slagerij De Koning opnieuw doen be planten met perebomen. Het sterke ras St. Remy zal het hier, geënt op hoogstam zeker doen. Het is te ho pen dat ze zich tegen het verkeer dat daar zeer veel parkeert, weten te weren. Een vreugdevol bericht, dat reeds eerder in een „geboorte advertentie" werd opgenomen. lectie tienerkleding. Ze toonden een matrozen- en blazerpak. De jurkjes waren gemaakt van gemakkelijk te wassen materiaal. Een geweldig ap plaus steeg op, toen Joukje ver scheen in een snoezig bruidstoilet en waarbij Joke als bruidsmeisje fun geerde, gekleed in een prachtig wit geborduurd jurkje. Modekleuren De modekleuren voor bruidstoilet ten zijn zacht groen, lila, creme en ook het klassieke wit. De hoofdtooi werd drieërlei getoond, eerst het klassieke sluiertje, verder een dia deem met gekrulde linten en ten slotte een grote flatteuze hoed. Als blijk van waardering bood de presi dente mevr. Dominicus en de beide mannequins een kop en schotel op gemaakt met bloemen aan. De volgende vergadering is op 26 april. Dr. P. Kleinepier uit Goes zal dan spreken over „Homoeopatische geneeswijze". Na het zingen van Ps. 118 14 besloot de presidente deze prettige en zeer goed bezochte ver gadering met dankgebed. gen van het publiek bij bekende teksten eh melodieën. Bij de aanvang van de avond sprak de voorzitter, de heer H. M. van der Post, een kort begroetingswoord, in het bijzonder tot de wethouder van onderwijs de heer H. Asma, diens ambtsvoorganger mr. K. A. Keuning, en de heer L. van Vessëm, regisseur van vele in 't verleden, voor de toen nog „Volksonderwijs" geheten ver eniging gehouden toneelavonden. De voorzitter herinnerde verder aan de geslaagde ledénwerfaktie en de verspreiding van de huis-aan- huis-propagandakrant. Dank voor de samenstelling werd gebracht aan al le medewerkers. Aan 't slot van de avond waren er attenties voor de programmamedewerkers. Bovendien vond er een verloting plaats van een flink aantal goed uitziende taarten. Men bleef hierna nog enige uurtjes bijeen voor een dansje op de uitste kende muziek van „The Gold Stars" uit Bergen op Zoom. HAAMSTEDE Vergadering N.C.V.B.-afdeling Onder leiding van de preisdente mevr. Hack, hield de N-C.V.B.-afde- ling een vergadering, die op d<2 ge bruikelijke wijze wérd geopend. De bijbellezing was het Lijdensevange lie, waarover werd gemediteerd. Hierna sprak de heer P. Kleine- pier, apts te Goes over het onder werp: „wat is homopatie". Het blijkt een vooral op de mens gerichte ge neeswijze te zijn; behandelingen hebben dan pok een sjerk indivi dueel karakter. De medicijnen wor den voornamelijk uit natuurprpduk- ten bereid, maar ook chemische ver binden kpnneh dienst doen. Er zijn in Nederland eeri zestigtal ho- mopatiscjip artsen; na hun artsexa men specialiseerden zij zich in de homopatie. Vooral onder medische studenten is er thans weer een her nieuwde belangstelling voor homo patie en een derde van de artsen schrijft wel homópatische genees middelen voor. Na de pauze was er gelegenheid tot vragen stellen. De heer Kleine- pier kreeg een dankwoord van de presidente, waarna mevr. Van Sluijs, eindigde met dankgebed. Muziekvereniging in kleuterschool Vanavond (maandag) betrekt de Kon. Muziekvereniging „Witte van Haemstede" voor het eerst het oefen lokaal in de voormalige kleuterschool aan de Weststraat. De leden hebben hier zelf zeer veel werk verricht om het lokaal in een acceptabele staat te brengen. Vergadering Sfrandreddingsbrigade De Strandreddingsbrigade "Wester- schouwen houdt op woensdag 29 maart in het wijkgebouw van het Groene Kruis te Haamstede een al gemene vergadering. Gezien de be langrijkheid van de werkzaamheden van deze brigade is het bijwonen van de vergadering voor de leden ver plicht. SCHARENDIJKE Ledenwerfaktie K.W. Fonds Voor het wetenschappelijk onder zoek voor de kankerbestrijding is ieder jaar veel geld nodig. Onderzoek naar de oorzaken van deze gevrees de ziekte is dringend nodig. Het Ko ningin Wilhelmina Fonds verschaft voor onderzoek en bestrijding ieder jaar de nodige middelen, doch daar voor is veel geld vereist. Daarom heeft zich voor Scharendijke en om geving een comité gevormd, dat wil trachten leden te werven voor het K.W. Fonds. Een circulaire wordt hiertoe onder de bevolking ver spreid. Een week later zullen de co mitéleden komen vernemen of me dewerking verleend wordt door lid te worden. NOORDGOUWE Zilveren jubileum Vrouwenvereniging NOORDGOUWE, 22-3. De Her- vormde Vrouwenvereniging „Wees een Zegen" vierde op feestelijke wij ze het zilveren jubileum, onder lei ding van de presidente mevr. v. d. Ouden-Quaak, die een generaal welkomstwoord sprak, maar in het bijzonder tot ds. Geers, aanwezig met echtgenote, de kerkeraad en de be jaardenclub. Verder mevr. Schouwe- naar, mevr. Dalebout, de heer en mevr. Van Sluis te Brouwershaven, de pas verhuisde leden. Na opening op de gebruikelijke wijze volgde een bijbeloverdenking n.a.v. Hand. 10 34-38. De secretaresse mevr. Kasteele gaf hierna een overzicht van de afgelo pen vijf en twintig jaar, waarna de heer Van der Sluis dia's vertoonde van de regio en een winterlandschap in Duitsland. Dc dames v. d. Bosse cn v. d. Ouden droegen een stukje voor; ook mevr. Korstanje had een bijdrage, evenals mevr. v. d. Sluis. Een dankwoord werd gesproken door de presidente en tot slot werd ge zamenlijk gezongen Gez. 280 1 en 2. Collecte Reumafonds De alhier gehouden collecte ten bate van het Reumafonds heeft f 205 opgebracht. Eerl dankwoord aan de burgerij is hier zeker op zijn plaats. NIEUWERKERK Reumafondscollecte De door de Nieuwerkerkse pad- vindsters gehouden reumacollekte bracht alhier op een bedrag van f 285,15. Aan alle gevers en collek- tanten wordt dank gebracht. Geslaagden typexamen Dezer dagen slaagden voor het ty- pediplQïpa onze plaatsgenoten: mej. Saar Foimer, mej. Joke Kooijman en de heren Joh. Schiettekate, C. L. Rotte en Coos van der Maale. Het type-examen werd afgenomen in „Het Turfschip" te Breda. De ge slaagden werden opgeleid door de heer K. Koetsdijk in Zierikzee. Aangifte leerlingen Christelijke School Deze week zal er gelegenheid £ijn nieuwe leerlingen op te geven voor het aanstaande cursusjaar '72-'73. De aangifte van de leerlingen kan plaats vinden donderdagavond aanstaande (30 maart). Verkeersproef De onlangs gehouden verkeers proef op de Christelijk Nat. „School met de Bijbel" te Nieuwerkerk, is een groot succes geworden. Alle 24 leerlingen die hieraan deelnamen, slaagden. In totaal waren er acht deelnemers met nul fout. De ge slaagden zijn: met 40 punten: Joka van Sluis, Kees Kooijman, Krijn van Klinken, Chris Flikweert, Jan Piet Flikweert, Aerriout de Molenaar, Rien Goudzwaard en Bea Kik. Met 38 punten slaagden: Jan van Driel, Jan Kik, Sjanie Bal, Jan de Wit, Tanja van der Wekken. Met 36 punten: El len Rentier, Jan Kooijman, Elma Geuze, en Rien Hage. Met 34 punten: Jan Willem de Valk, en Ad van Klinken. Met 32 punten: Leunesvan Klinken, Kees Verboom en Wilma IJzelenberg. Met 30 punten: Ineke van Klinken en met 28 punten Kees Rentier. Ouderavond Chr. School Woensdag 29 maart houdt de christelijke school te Nieuwerkerk een ouderavond. In „Ons Dorpshuis" wordt een bijeenkomst gehouden, waarin de heer W. C. de Waal, mede werker van het Regionaal Paedago- gisch Centrum te Middelburg, een inleiding houdt over het onderwerp „Welke veranderingen zijn er in het onderwijs te verwachten?" Vanaf 9 uur zal in het schoolgebouw aan de Schoolstraat, het werk van de leerlingen te bezichtigen zijn. Veel aardige dingen, gemaakt tijdens de handenarbeids- en handwerklessen, zullen worden tentoongesteld. BRUINISSE Vergadering gemeenteraad De gemeenteraad van Bruinisse hoopt op donderdag 30 maart in openbare zitting bijeen te komen, waarbij dan een 12 punten bevatten de agenda zal worden afgewerkt. De voornaaamste punten zijn: Bestemming omranding ijsbaan; sloop krotwoningen Molenstraat 15 en 17; aanbieding rapport afvoer en zuivering van afvalwater van de ge meenten Duiveland en Bruinisse; wijziging gemeenschappelijke rege- NIEUWERKERK, 24-3. Het - ze ker niet op een landkaart te vinden - dorpje Fluisterveen, stond in het middelpunt van de belangstelling op de jaarlijkse feestavond van dc openbare basisschool, die in „Ons Dorpshuis" werd gehouden. „Fluis terveen", onder leiding van zijn bur gemeester Rjnkeldingen,. had de ab solute stilte als voornaamste maat- schappij deugd verheven; het ging lang goed met die fluisterende stilte, maar op de duur liep het natuurlek mis. Fluisterveen met zijn door de bur gemeester tot stilte gedwongen men sen, was hoofdmotief van een door het onderwijzers, de heren A. P. Provoost en F. Bastiaanse geschreven stuk „Sssssst" - waarin alle leer lingen van de school een rol hadden. Het stuk was bijzonder geestig ge componeerd en werd vlot uitgevoerd. Er werd door het publiek naar har telust gelachen en met de pedagogi- ling schoolartsendienst; salarismaat regelen gemeentepersoneel; de aan koop van een schrijf machine voor de bijzondere lagere school volgens art. 72 der L.O.-wet. Besloten wordt met verder voorkomende zaken, de comp tabiliteit en de rondvraag. Opbrengst collecte De te Bruinisse gehouden reuma collecte bracht f 719,41 op. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND AMSTERDAM. Het landelijk over- leg van de grondraden (L.O.G.), waarin studentenorganisaties van de Nederlandsè universiteiten verte genwoordigd zijn, wijst in een open brief aan de vertegenwoordiger van het Franco-regime in Nederland met kracht „de gewelddadige repres sie af, die generaal Franco meent te moeten voeren tegen het Spaanse volk". AMSTERDAM. Burgemeester en wethouders van Amsterdam willen een slaapverbod voor een gedeelte van het Vondelpark instellen. Het verbod zou moeten gelden voor het gedeelte tussen de Stadhouderskade en de Van Baerlestraat, inbegrepen de ruimte onder de brug in de Van Baerlestraat. Bovendien zouden in het overblijvende deel-van het park slaapgebieden moeten worden aan gewezen. LEEUWARDEN. Minister Engels is van mening dat er een plan moet komen om de Waddeneilanden te be schermen tegen een al te grote stroom toeristen. Vorig jaar waren er 2Vi miljoen overnachtingen. Hij was in dit opzicht blij met het besluit van do Friese statenleden om geen dam naar Ameland aan te leggen. HILVERSUM. De kamerdebatten over de drie van Breda zijn op de televisie door ongeveer 6,6 miljoen mensen gevolgd. Ruim 74 procent van de bevolking van 15 jaar en ouder heeft er op 29 februari iets van op het scherm gevolgd. De recht streekse radioreportages zijn geheel óf gedeeltelijk door 1,7 miljoen men sen gevolgd. Dit blijkt uit een enqête van de afdeling studie en onderzoek van de NOS. Advertentie NUTSSPAARBANK.. Uw ideale gezinsbank U bent welkom bij uw Nutsspaarbank voor SPAARBUSJES in bruikleen BROUWERSHAVEN: Markt, donderdags van 9.00- 10.30 uur. sche bedoelingen als achtergrond, was dat natuurlijk ook wel bedoeling van schrijvers en executanten. Er komt als gezegd - in Fluister veen een moment van verbroken stilte. Oorzaak: de bewering van een professor dat men eerst echt van stilte kan genieten, als het tevoren levendig is geweest. Welnu, de jeugd neemt de handschoen op en organiseert een circusvoorstelling, met talrijke artiesten; een mooie kans voor jong schooltalent om te tonen wat het kon. Het geheel werd nog verlevendigd door talrijke lied jes, begeleid door Arjan van der Spek (piano) en Piet van Dongen (slagwerk). Hoofden wisseling De - traditioneel geworden feest avond - werd geopend door de voor zitter van de Oudercommissie de heer R. J. Visser, die een volle zaal mocht begroeten. Hij deed medede- Rietbrand in Limburg ARCEN, 25-3. Door onbekende oor zaak is zaterdag een rietbrand uitge broken in de uitgestrekte rietvelden gelegen nabij de Duitse grens, onder het gehucht Hanick, horende tot de gemeente Arcen en Velden in Lim burg. Door het aanleggen van tegen vuren wist de Venlose beroepsbrand weer het vuur tot staan te brengen. Enkele hectaren riet zijn door het vuur verloren gegaan. Tientallen fa zanten stoven uit de rietvelden om hoog en zochten evenals talloze ha zen en konijnen, in deze wildrijke streek een veilig heehkpmen. z.v.u. Utrechts Blaaskwintet Weinig belangstelling bestond vrij dagavond voor een - overigens zeer geslaagd - concert van het Utrechts Blaaskwintet, samengesteld uit de leden van het Utrechts Symphonie Orkest. Voor Zierikzee betekende het een eerste kennismaking. Het kwintet is samengesteld uit vijf Utrechtse musici: Karin Kwant, fluit; John Schreuder, hobo; Wim Vink, klarinet; Anton Franken, hoorn en Joost Westerveld, fagot. Stellig voor het eerst te Zierikzee klonk een compositie van Willem Pijper (1894- 1947). Een vierdelig kwintet, een dui delijk specimen van 'muzikaal abso lutisme', dat de Nederlandse compo nist voorstond en waarvan hij com positorisch belijdenis aflegde. Het vierdelig werk kon in de toch wat ongevilde zaal niet meer dan wel willende nieuwsgierigheid wekken, al was een hartelijk applaus teken van dankbaarheid voor de confron tatie met deze contemporaine muziek van eigen bodem. Een duidelijk me- lodieuser - zij het ook een modern werk - volgde na de pauze; het kwin tet in D grote terts opus 95 van J. B. Förster (1895-1951), een eveneens vierdelig muziekstuk, waarmede het blaaskwintet zijn sterk interpreatief vermogen en onderlinge homogeni teit demonstreerde. Het tweede deel, andante sostenuto, kenmerkte zich door een welluidende harmonie; het derde deel - allegro scherzando - was doortrild van een arcadische liefelijkheid. Ieder voor zich bleken de musici meester op hun instrument maar wisten eigen inbreng te voegen in een evenwichtig klankpatroon, dat bij de aanwezigen duidelijk aan sloeg. Een inspeler voor de pauze was het kwintet in e kleine terts opus 67 nummer 2 van de Duitse fluitist-componist F. Danzi (1763- 1826), eveneens een vierdelig werk, met als derde beweging een licht voetig menuetto en een allegretto tot slot. Een langdurig applaus beloonde aan het slot de executanten uit de Domstad. Een vraag is intussen of de be langstelling voor vormen van ka mermuziek te Zierikzee toch niet wat al te gering is geworden, want ook vorige uitvoeringen waren niet goed bezocht. In Z.V.U.-kring is men uiteraard ook hierop geattendeerd en gedacht wordt aan „iets nieuws" in een volgend seizoen, in de vorm van bijvoorbeeld „zondagmorgen-koffie concerten", een idee dat ook elders schijnt aan te slaan. Overigens is hét van andere zijde met dergelijke con certen ok al eens geprobeerd, maar toen was het succes niet opvallend groot. B.d.V ling van de hoofdenwisseling en fe liciteerde het nieuwe schoolhoofd - de heer A. P. Provoost- met zijn be noeming. Verder kondigde hij per 1 januari 1973 een contributieverho ging aan. Na het spel was de heer Visser gul met dankwoorden. Mevr. C. Tiele- man-Tanis kreeg een presentje aan geboden voor het schminken van de spelertjes. Voorts ontvingen de he ren N. A. Lievense en gebr. Radwalt dankwoorden voor hun aandeel in de voorbereiding van het spel. De heer Buyse - het straks scheidende school hoofd - toonde zich gelukkig met de benoeming van de heer Provoost. Laatstgenoemde sprak een dank woord voor de vele blijken van be langstelling ontvangen naar aanlei ding van zijn benoeming. Enkele spelers uit „Sssssl". De voorjaars- en zomermode Geslaagd jeugdfeest Nieuwerkerk

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 3