HERZIENING STREEKPLAN IN RAAD WESTERSCHOUWEN Gemeenteraad Middenschouwen STREEKNIEUWS ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Dinsdag 7 maart 1972 Kr. 21041 Kanttekeningen p.p.c. bij raadsbe/.ware» Aversie tegen in Streekplan gedachte recreatieverdeelweg WESTERSCHOUWEN. 7-3. In de maandagavond gehouden raadsver gadering kwam als punt 10 de be spreking ontwerp 2e herziening Streekplan Schouwen-Duiveland aan de orde. De commissie voor de Ruim telijke Ordening kon zich in hoofd zaak wel aansluiten bjj de zienswijze zoals die in het voorstel van b. en w. is neergelegd. De commissie wenst in punt 9 van het voorstel (gebied om geving Groenewoudsweg-Groen- oordsweg-Vertonsweg dat eerst als parkgebied was aangeduid doch door de onvoldoende ontwikkelingsmoge lijkheden is veranderd in ten dele verMjjfsaccommodatie en ten dele landhuizen) uitdrukkelijk te stellen: „dat het niet in de bedoeling van de raad ligt om in dit gebied noemens waardige uitbreiding te geven aan de bestaande kampeerterreinen. De bestaande kampeerterreinen in dit gebied, zijn bestemmingsplanma- tig toegestaan uit de periode van de voormalige gemeente Haamstede, dienen in een nieuw plan voor dit gebied te worden overgenomen en afgerond met wellicht enkele klei nere aangrenzende teiTeinen, doch voor het resterende deel dient te worden gezocht naar die bestemming welke de structuur van het land schap vraagt. En dat is niet in de eerst plaats een landhuizengebied. Andere vormen van bebouwing te vergelijken met gebied Zeebad Nieuw Haamstede zou hier meer van toepassing kunnen zijn". Over het dorp Serooskerke en de ontwikkeling van het Schelphoekgat tot jachthaven adviseert de commis sie om een mogelijkheid tot uitbrei ding van Serooskerke te scheppen ten behoeve van het creëren van ver- bljjfsvoorzieningen ten behoeve van de recreatie. De meerderheid van de commissie is van mening dat de aanleg van een verkeersweg met parkeerterrein door of langs het dominale bos ten behoe ve van verdere strand ontsluiting, ongedaan gemaakt moet worden. De inbreuk op dit natuurgebied is niet verantwoord en de toerist moet er wat voor over hebben een stuk strand te bereiken dat minder druk Opmerkingen P.P.C, In de vorige vergadering maakte de raad een aantal bezwaren welke nu door de Provinciale Planologische Commissie zijn weerlegd. 1. Voorstel raad tracé van aan te leggen weg vanaf Dammenweg naar Stoofweg zoveel mogelijk zuidelijk houden. P.P.C.Dit is maar een glo bale aanduiding op de kaart. 2./3. Verkeersproblemen Renesse. P.P.C. zegt dat het Streekplan het principe aangeeft, namelijk een ver- deelweg met aftakwegen en slagen ter ontsluiting van recreatie en woongebieden. Later zal. blijken waar deze moeten komen. 4. Een globaal tracé voor een noor delijke ontsluitingsweg wordt niet in het ontwerp opgenomen. Advertentie NUTSSPAARBANK Uw ideale gezinsbank U bent welkom bij uw Nutsspaarbank voor SPAARBUSJES in bruikleen NOORD WELLE: tegenover Dorpshuis, woens dags van 11.00-12.00 uur. ZIERIKZEE, 6-3. Op dinsdag 14 maart vergadert de gemeenteraad, onder voorzitterschap van burge meester Th. H. de Meester. De agen da telt niet minder dan 26 punten. De gemeente zal een rente ver goeden van 7xk procent per jaar over de koopsom van en oppervlakte grond als aanvulling op een perceel grond, voorheen eigendom van de diakonie der hermvormde gemeente te Zierikzee, dat krachtens uitspraak van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg aan de gemeente in ei gendom kwam. De aanvullende grond (de oppervlakte was niet vol doende voor het doortrekken van de riolering langs de ontworpen straat aan de zuidzijde van plan West I) is van eigenaren, die aan de gemeen te hun medewerking verleenden. Voorgesteld wordt der halve aan te kopen een perceel bouwgrond, gele gen aan de Miercweg te Zierikzee, groot 1.86.50 ha voor de koopsom van f 41.350. De koopsom blijft ge durende vijf jaar schuldig cn gedu rende die periode zal de op het mo ment van het transport geldende dagrente worden vergoed. Rouw woningen Bouwbedrijf Boogert N.V. te Oosterland verzocht om acht ka vels bouwterrein in bouwplan Wcsl voor de doorverkoop. De totale op pervlakte van de te verkopen grond bedraagt plm 2080 m- tegen een grondprijs van f 38,75 per m- (cxcl. b.t.w.). De kavel-grootte voor iedere koper bedraagt plm 260 m2. Voorge steld wordt deze grond te verkopen. In verband met pachtafstand van 5. Betreft de aansluiting wegen aan verkeersknooppunt Serooskerke zegt de P.P.C. dat de situatie globaal is aangegeven en later gedetailleerd wordt. 6. De raad maakte bezwaar tegen weg in Westenschouwen welke aan sluiting zou geven aan de zeezijde van de Oosterscheldedam. In het thans voorgelegde streekplan is het tracé van de weg iets gewijzigd (oor spronkelijk aangegeven tot de Kampweg, nu tot de Westerseweg). Het college stelt voor opnieuw be zwaar te maken en voor te stel len het aan gegeven weggedeelte tussen het parkeerterrein nabij de Punt en de Kraaijensteinweg te la ten vervallen. De toeristische weg aan de zeezijde kan door middel van een verbinding met de toeristische- weg aan de oostzijde van de Dam menweg een verbinding krijgen met de Kraaijensteinseweg. Hierdoor zou een veel duidelijker splitsing ont staan tussen het dag- en het ver- blij fstoerisme. 7. De grens van het natuurgebied in de omgeving der rotonde te Wes tenschouwen is verlegd en de ge wenste bestemming kan worden ge realiseerd. 8. De bestemming „landhuizen" in een deel van het gebied tussen Ho- gezoom en Lagezoom zou het college veranderd willen zien in verblijfs- recreatie met de restrictie dat een aflopende bebouwingsdichtheid zal worden geregeld en wel van oost naar west en van ca. 17 tot 0 wonin gen per ha. Punt 9 werd reeds hiervoor behan deld. 10. Inlaagpolder Burghsluis wordt geheel recreatiegebied. 11. Destijds is bezwaar gemaakt tegen de bestemming „natuurgebied" voor een perceel gelegen tussen Mai- reweg en camping „De Duinhoeve". Bezien zal worden in hoeverre dit terrein in het gemeentelijk bestem mingsplan kan worden ingepast. 12. De weg Bruinisse-Sirjansland- Dreischor-Zonnemaire-Scharendijke werd door de raad niet urgent ge acht. In het ontwerp is deze tegemoet gekomen met het voorstel om het oostelijk deel van deze weg niet te realiseren en een verbinding te ma ken met de zuidelijke ontsluitings weg van Schouwen-Duiveland. 13. De P.P.C. bevestigde voorts dat n.a.v. de door de raad gemaakte opmerking dat aangenomen wordt dat in gebied „verblijfsvoorzieningen voor de recreatie" de bouw van vrij staande woningen kan worden toe gestaan, mits deze voldoen aan de bouwverordening. Bestemming „Natuurbehoud" B. en w. stellen verder voor be zwaar te maken tegen de bestem ming „natuurbehoud" bestemd voor een gebied bij het vliegveld, bij de Grèvelingenlaan, bij de Kabbelaars- weg en ten zuiden van de Rampweg. Tevens tegen de bestemming „na tuurgebied" voor de Westenschouen- se inlaag, de Meipacht en enkele perceeltjes bij de Juliana- en de Wïl- helminahoeve. Aan Prov. Staten zal verzocht worden de bestemming „natuurbehoud" te geven aan de on bebouwde bufferzone tussen Renesse en de zomerhuisterreinen van de Stichting Renesse. Man dood voor woning gevonden TUBBERGEN, 6-3. De rijkspolitie Tubbergen stelt een diepgaand on derzoek in naar de omstandigheden die hebben geleid tot de dood van de 32-jarige G. H. Sieltjes uit Slagha ren. Maandagochtend vroeg werd deze door.zijn vader na een avondje uit in Oldenzaal levenloos voor de deur van de ouderlijke woning aan getroffen. De man bleek toen al en kele uren dood. een perceel grond, groot 59,40 aren, wordt voorgesteld aan de pachter( de heer H. J. van Dijke een bedrag uit te keren van f 5227,20, zulks na goedkeuring van de Grondkamer voor Zeeland. In verband met de aanstelling van een direkteur, wordt een wijziging voorgesteld van de statuten van de Stichting Zweedse Rode Kruis ziekenhuis. Voorgesteld wordt een woonwagen-opvangcen trum „De Val" te stichten, waar plaats dient te komen voor acht woonwagens. Gevraagd wordt de garantie voor een geldlening t.b.v. de Stichting Woning- en Woonge bouwen. Na de vaststelling van enkele on- derwijsvergoedingen, komt een om- slagaonvraag in behandeling van de heer P. J. Noordermeer, onderwijzer aan de Beatrixschool i.v.m. diens benoeming tot pedagogisch-didak- tisch werker aan het internaat „De Ravenhorst" te Losser, per 1 maart jl. Tariefswijziging Een nieuw tarief komt er voor het ledigen van septic-tanks (inhoud tank 2 ms: f 80,-; voorheen f 50,-) en f 25.- voor elke volgende kubieke meter meer. Dc Verhoging komt neer op 60 procent. De Federatie van Junior Kamers in Nederland heeft het voornemen om - in samenwerking met de inter nationale Junior Kamer - tijdens de Paasvakantie, samen met de Neder landse schooljeugd, een landelijke schoonmaakaktie op touw te zetten. Hiervoor is f 0,25 per leerling nodig, hetgeen voor de gemeente neerkomt op f 118.25. Voorgesteld wordt dit bedrag beschikbaar te stellen. Een correctie wqrdt voorgesteld voor het gebied ten westen van dc vuurtoren. Gelet op de verwikke lingen zou het college dit terrein als natuurgebied met eventueel beperk te mogelijkheden willen bestempe len. Ernstig bezwaar maakt het college tegen op de streekplankaart aange brachte straalverbinding welke over de dorpsbebouwing Renesse en Burg'h Haamstede loopt. De strook van deze verbinding is 200 meter breed en de toelaatbare bouwhoogte bedraagt te Haamstede 4 meter boven N.A.P, Haamstede ligt al enkele meters boven N.A.P., zodat bebouwing in die strook niet meer mogelijk zou zijn. CHICAGO. Een grote vuurfabriek in Orland Park, een voorstad van Chicago, is maandag door een reeks enorme ontploffingen volledig ver woest. Er is één dode gevallen. Min stens 17 mensen liepen verwondin gen op. Twee mensen worden ver mist. Men vreest dat ook zij zijn om gekomen. Van de fabriek is niets meer over dan één rokende puinhoop. ZIERIKZEE, 8-3. Damesmodehuis „Magnetti" en Herenmodehuis „Ele gant" (Deurloo) presenteerden maan dagavond jl. in de concertzaal een modeshow. Hier werd de voorjaar zomercollectie van deze twee mode huizen geshowd. Dit werd gedaan door drie mannequins en drie dress- men en twee dresman in spé. De mannequins en dressmen toonden modellen voor verschillende maten en verschillende leeftyden. De presentatrice was mevr. C.1 van Hijfte en de muziek werd verzorgd door Bert Scheffert. Voor de dames zal het komende voorjaar en de zo mer veel blazers en stropdassen brengen. De kleuren zijn zeer fel zoals rood blauw, geel, oranje, ook wel gecombineerd met wit. De ja ponnen zullen veel in de marine- look verschijnen. Roest is ook één van de modekleuren Dressmen René toont hier een cor- duroy-pnk. SCHARENDIJKE, 6-3. De raad van Middenschouwen kwam maan dagmiddag j.l. in openbare vergade ring bjjeen onder voorzitterschap van burgemeester S. Francke. Onder de ingekomen stukken be vond zich een rapport van de ge meentesecretarissen van Bruinisse en Middenschouwen over de organisatie van bouw- cn woningtoezicht en ge meentewerken i.v.m. de aanstaande opheffing van de Centrale Dienst „Noord-Zeeland". Mededeling werd gedaan van een brief van het college van burgemees ter en wethouders van Brouwersha ven, dat niet gevoeld werd voor het instellen van een onderzoek naar de mogelijkheid van een gezamenlijke dienst voor bouw- en woningtoezicht en gemeentewerken voor de gemeen ten Brouwershaven, Bruinisse en Middenschouwen. De voorzitter deel de mede, dat aan het gemeentebe stuur van Bruinisse om een volgend gesprek gevraagd is ten einde tot een standpunt te komen. De heer I. C. Padmos was van me ning, dat het standpunt van het ge meentebestuur van Brouwershaven niet goed strookt met het streven naar één gemeente voor Schouwen- Duiveland. De voorzitter verklaarde niet zeker te weten of hetr gemeentebestuur wat betreft de bestuurlijke indeling van Schouwen-Duiveland nog dezelfde Voor de heren veel costuums in Vicco-stijl. Arthur, die veel model len showde uit de jongens-boetiek, ontving een geweldig applaus tqen men hoorde dat hij rolschaatskam- pioen van Nederland was, wat hij ook bewees toen hij een corduroy- pak showde op rolschaatsen. Men ziet zowel voor dames en voor he ren veel strepen en ruiten. De schoe nen die de mannequins en dressmen droegen waren van Verton's schoe nenzaak. Binnenkort zullen er in modehuis „Magnetti" ook modellen verkrijgbaar zijn uit het modehuis Rodier. De lengte van de japonnen kan gedragen worden zoals men het zelf wenst. Er is voor het komende voorjaar en zomer geen vaste lengte. Voor de costuums van de heren wordt veel suèdine en corduroy ge bruikt. Tot slot brachten de manne quins en dressman een toast uit op de voorjaarscollectie van modehuis „Magnetti" en modehuis „Elegant". Mevr. C. van Hijfte dankte alle aan wezigen voor de opkomst. Deze avond kan als een zeer goed geslaag de worden genoemd, daar de zaal uitstekend bezet was. Voor de vrouio leuke blouse met rok. (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode). opvatting huldigt als een aantal ja ren terug. De heer M. Boot vond het stand punt van het gemeentebestuur van Brouwershaven opmerkelijk, gelet op recente uitspraak van de burgemees ter van deze gemeente, dat wanneer men van goede wil is, veel bereikt kan worden. De voorzitter wees er op, dat het afwijzend standpunt een besluit is van het college van b. en w. van Brouwershaven en niet van de bur gemeester. Meergelegenheid De vorige vergadering was het voorstel tot het maken van een meergelegenheid voor zeil- en mo torjachten in de haven Kloosternol aangehouden, daar hierover nader advies zou worden gevraagd van de directeur van de Centrale Dienst „Noord-Zeeland". De directeur, de heer P. A. Boot, gaf hierna een na dere toelichting op het plan. De aan legsteiger aan de oostzijde van de haven zou volgens hem bij de aanleg van de jachthaven gehandhaafd kun nen worden voor passanten. Uitvoering van het door de heer Otto uit Rotterdam ingediende alter natieve plan voor verschuiving van de meergelegenheid naar de korte loswal aan de noordwestzij de van de haven, zal tot gevolg hebben, dat een gedeelte van de lange loswal voor de scheepvaart niet gebruikt kan wor den. Een verder bezwaar zal zijn de steile trap, welke toegang zal geven tot de steiger. De raad besloot vervolgens met al gemene stemmen het voorstel van b. en w. te aanvaarden tot het maken van een steiger voor zeil- en motor jachten aan de oostzijde van de ha ven Kloosternol te Scharendijke. De voorzitter deelde nog mede, dat voor de visbootsteiger over ongeveer een week toestemming tot aanbeste ding kan worden verwacht van de dienst A.C.W. De raad besloot de aanbesteding van beide projekten op uitnodiging te doen plaats vinden. In verband met de aanleg van een visbootsteiger en trailerhelling aan de noordwestzij de van de haven Kloosternol besloot de raad het bin- nentalud van de hav^idijk in erf pacht te nemen van het waterschap Schouwen-Duiveland. „Bouw bejaardenwoningen" In verband met het bouwen van 8 bejaard en woningen aan de Middel- plaatstraat en Kloostemolstraat te Scharendijke besloot de raad tot ver koop van 1390 nT- bouwgrond aan de Stichting Woningen en Woonge bouwen voor Bejaarden op Schou wen-Duiveland voor f 40.810,53 inch B.T.W. Voor het bouwen van eveneens acht bejaardenwoningen in 'het be stemmingsplan „Kerkwerve-West" zal aan genoemde stichting worden overgedragen 1474 m- bouwgrond voor f 40.656,96 incl. B.T.W. Op voorstel van b. en w. besloot de raad hierna tot het garanderen van een tweetal geldleningen van eerdergenoemde stichting voor resp. f 70.800.— en f 631.504,—. De laatste lening is bestemd voor de bouw van (je zestien bejaardenwoningen in de gemeente; de eerste wegens een te klein geleend bedrag voor vorige be jaardenwoningen Ontwerp - S treekpl a n Burgemeester en wethouders had den een voorstel aan de raad gedaan bezwaar te maken tegen ènkel'e pun ten van het ontwerp-streekplan Schouwen-Duiveland Voorgesteld was bezwaar te maken tegen aanwijzing van de voormalige begraafplaats te Eikerzee als cul tuurmonument, daar de waarde van deze begraafplaats, welke al ver schillende jaren geheel is beplant, niet wordt ingezien in vergelijking met andere oude begraafplaatsen, welke niet als cultuurmonument zijn aangewezen Ernstig bezwaar bestaat tegen de opvatting van gedeputeerde staten, dat aan de gronden bij het dorp Elle- meet, ten zuiden van de recreatie verdeelweg geen recreatieve bestem ming dient te worden toegekend Volgens het college dienen de gronden tot aan de Kuqerdamseweg en de Moolweg een recreatieve be stemming te krügen De recreatieve ontwikkeling op de ze gronden kan niet meer worden te ruggedrongen De verste afstand tot het strand is 1,5 km. Het bezwaar van het kruisend verkeer van de Nieuweweg met de recreatieverdeel weg is niet aanwezig, daar een onge lijkvloerse kruising mag worden ver wacht, mede in verband met het feit dat ten noorden van EUemeet een nieuwe strandontsluiting is gepro jecteerd. Verder heeft het college ten aan- zièn van het gebied tussen de Dam menweg en dorpsbebouwing van Scharendijke gesteld, dat het in zijn algemeenheid wel juist kan zijn, dat hier aan zomerhuizen op ruime per celen wordt gedacht. De bouwperce len dienen echter niet zo ruim te worden gesteld, dat de bouw van zomerhuizen in dit gebied niet kan worden gerealiseerd. Ook bestaat be zwaar tegen dc bepaling, dat kam peerterreinen in het agrarisch mid dengebied bereikbaar zouden moeten zijn langs wegen van de derde orde of gelijke breedte. Tot slot bestaat bezwaar tegen de geprojecteerde recreatieverdeelweg ten oosten van de Elkerzeeseweg. Ze ker de eerstkomende jaren bestaat geen behoefte aan de aanleg van dit weggedeelte. De ontwikkeling van het recreatieverkeer dient te worden afgewacht. De Delingsdijk kan een veel belangrijker funktie vervullen, wanneer goede aftakkende wegen naar de Grevelingen zullen leiden. De voorzitter wees er nog op, dat de Zwaardweg als aftakkende weg van de toevoerweg naar de Westhoek een belangrijke funktie kan gaan vervul len voor het verkeer naar de Greve lingen. Door de aanleg van de recreatiever deelweg zou een goed verkaveld landbouwgebied doorsneden worden. Verdeelweg niet nodig De heer M. Boot kon de bezwaren van het college volledig onderschrij ven. Volgens hem dienen aan de re creatieve ontwikkeling rond EUe meet geen belemmeringen in de weg te worden gelegd. Aanleg van de re creatieverdeelweg ten oosten van de Elkerzeeseweg is volgens spreker niet nodig, daar gebruik kan worden gemaakt van bestaande wegen, zij het dat aanpassing dient plaats te vinden. Ook uit landbouwkundig oogpunt bestaan ernstige bezwaren tegen aanleg van de weg. De heer I. C. Padmos verklaarde dat aanleg van de recreatieverdeel weg, vooral ten zuiden van de De lingsdijk uit agrarisch oogpunt een moeilijk te verteren zaak is. De raad besloot, dat de door het college naar voren gebrachte bezwa ren tegen het ontwerp-streekplan bij de Provinciale Staten van Zeeland zullen worden ingediend. Andere zaken Besloten werd vervolgens tot wij ziging van de gemeenschappelijke regeling voor de Stichting Rode Kruis Ziekenhuis i.v.m. wijziging van de statuten voor deze stichting. De verordening op de verontreini- gingsbijdrage zal een kleine aanvul ling ondergaan. De raad besloot tot toekenning van een eenmalige subsidie van f 25 aan de Stichtnig Het Vierde Prinsen kind i.v.m. het 25-jarig jubileum van deze stichting. Aan de Prov. V.V.V. zal een jaar lijkse subsidie van 2ct per inwoner worden toegekend. Vastgesteld werd de Bezoldigings verordening gemeentepersoneel 1972, per 1-1-1972. Voor de gemeentebegroting voor 1972 werd de 3e wijziging vastgesteld Tijdens de rondvraag stelde de heer Wessels aan de orde een ver zoek bij de PTT in te dienen tot het plaatsen van een telefooncel te El- lemeet. De voorzitter weer er op, dat het plaatsen van een telefooncel te Scharendijke eerder geweigerd werd door de PTT, zodat van een verzoek voor EUemeet niet veel verwacht werd. Niettemin werd besloten een ver zoek in te dienen tot het plaatsen van een telefooncel te Scharendijke en Ellemeet. De watersport in Zeeland Uit een deze week verschenen pu- blikatie van de Prov. Raad voor de Recreatie in Zeeland blijkt dat het afgelopen jaar de belangstelling voor de ^Zeeuwse watersportgebieden sterk is toegenomen. De gezamenlij ke capaciteit van de Zeeuwse jacht havens steeg van 365 ligplaatsen in 1960 tot 3744 in 1971. Het ligplaat senbestand nam overigens in 1971 in bescheiden mate toe en kwam voor rekening van Brouwershaven (plm. 70),Delta Marina te Kortgene (120) en Schorhaven te Wolphaartsdijk (40). Het Veerse meer bezit Zeelands grootste jachthaven. Het is Delta Marina in Kortgene, met een capa citeit voor 500 boten. De op één na grootste ligt eveneens in de water sportgebied: de jachthavens Oranje- plaats te Arnemuiden (354 ligplaat sen). ZIERIKZEE R.K. basisschool Morgen (woensdag 8 maart) houdt de R.K. basisschool te Zierikzee „schriftenmiddag- en avond". Tij den: 2 uur en 6.30 uur n.m. Bouw nieuwe chr. school Blijkens de ingekomen stukken i.v.m. de dinsdag 14 maart te hou den vergadering van de gemeente raad, zond het bestuur van de Vere niging Chr. Schoolonderwijs een verzoek aan het gemeentebestuur medewerking te verlenen tot de bouw van een vierklassige school (glo) in plan West V. De aanvraag is naar het inzicht van het college voldoende gemotiveerd. Wanneer en precies waar de school komt, is nog niet bekend. Het college denkt aan een plaats zover mogelijk in noord westelijke richting in plan West. Over de grootte van de school zal nog nader overleg nodig zijn. Vrouwenkonlakt in de P.v.d.A. Het Vrouwcnkontakt in de P.v.d.A. houdt op donderdag 9 maart a.s. de maandelijkse bijeenkomst in het Huis van Nassau. Als spreker treedt op de heer J. Gelderblom, over het onderwerp: „De Bijstandswet". De bijeenkomst wordt bijgewoond door de gewestelijke presidente mevr. Boersma-Hofman te Middelburg. Be langstellende niet-leden zijn welkom op deze bijeenkomst. Plannen voor „jeugd-soot" Zeer ernstige plannen bestaan om ook te Zierikzee tc komen tot een jeugd-soos. Verschillende kerkelijke groeperingen, verenigingen cn uit dc sector werkende jeugd, staan achter deze plannen. Het voornemen be staat op ciondcrdag 9 maart a.s. in het gymnastieklokaal van de voor malige u.l.o. aan het Kerkplein, een vergadering te beleggen, waarop de jeugd welkom is. Men kan daar meer horen over de plannen. De gemeente staat positief hier tegenover en deed reeds toezegging voor genoemd gym nastieklokaal. dat permanent onder komen voor de jeugd-soos kan wor den. Gemeenteraad Zierikzee „Dikke" agenda voor vergadering van 14 maart Voor dames en heren Twee Zierikzeese huizen toonden nieuwe modellen Twee jeugdige dressmen in aktie.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 3