Jaap ten Oever's nieuwe leven Talrijke interessante aktiviteiten van Jeugdsoos „Big S" Wat biedt de BEELDBUIS? Ook overschakelen op serieuze toer HAAMSTEDE, 4-3 Het Soosge- bouvv ,,'t Praathuis" van de Jeugd- sociëteit „Big S" werd de laatste twee weken heel druk bezocht, zowel door de oudere- als door de jongere jeugd. Zo bezocht de bekende schrijver Cees Buddingh de soos; hij werd op gewacht door een zestigtal leden. De heer Buddingh begon met een lezing over eigen werk dat voornamelijk uit poëzie bestaat. Na de pauze kon den vragen gesteld worden over de literatuur in het algemeen en na tuurlijk over het door hem zelf ge publiceerde werk. De aanwezigen luisterden aandachtig en reageerden op de goede momenten, zoals de schrijver na afloop aan het bestuur mededeelde. Hij vond het een zeer geslaagde en interessante avond. Het verheugde het bestuur dit te horen omdat hieruit bleek dat er behoef te bestaat aan dergelijke avonden. Het bestuur zal dan ook meer van deze aktiviteiten gaan organiseren. Verder verscheen de „multi-instru- mentalist" Eelco Tamminga in de soos, vergezeld van de zangeres Jacky Erwich. Dit duo bracht een aantal folk-songs ten gehore. De aan wezigen waardeerden dit optreden ten zeerste hoewel het veel verschil de met wat er anders overduidelijk uit de "luidsprekers klinkt. Dit was dan het tweede succes in de reeks van aktiviteiten die toch wel uniek genoemd mogen worden voor Schou- wen-Duiveland. Het derde succes volgde later op dezelfde zondag toen de kunstschil der Rein Dool een inleiding hield over de schilderkunst in het alge meen, waarbij hij tevens dia's ver toonde van eigen werken. Opnieuw veel belangstelling en een drukke discussie. Het volgende weekend stond in het teken van de film. 's Zaterdags morgens werd begonnen met een filmvoorstelling voor de jeugd uit de klassen 1 en 2 van de basisscholen en later volgde een film voor de kleuterschool. Na de middag waren er voorstelingen voor de klassen 3, 4, 5 en 6 van de basisscholen. De be langstelling en de waardering waren groot, zodat hier nog verder aan ge werkt zal worden. Des avonds draaide de projector opnieuw, nu voor de oudere .leden. De film Mr. Vlubber, de vliegende schoolmeester werd met groot suc ces vertoond. Na een korte pauze voltooiden „De kanonnen van Na- varone" het filmprogramma van die dag. De soos zat des avonds zo vol, dat zelfs de gang gebruikt moest worden om ieder een plaatsje te ver schaffen. Op een heel ander terrein lag het 5 maart n.l. een film over Angola. Dit aktueel punt werd zondagavond ook in de soos aangesneden. Eerst werd de film vertoond die in geleid werd door enkele leden van het medisch comité Angola. Zij wa ren ook aanwezig bij de discussies die na de film volgden. Dit met be trekking tot 't in aanbouw zijnde lo kaal dat in de toekomst dienst zal gaan doen als: informatieruimte, bi bliotheek, expositiezaal en leeszaal. Dit plan is gerezen n.a.v. de hieraan voorafgaande programmapunten. Het bestuur acht het van zeer groot be lang dat de' jongeren vanaf zestien jaar best eens geconfronteerd mogen worden met de kunst in de meest al gemene zin van het woora en met diverse problemen. Vandaar dat zij een lokaal van het huidige gebouw hebben omgebouwd zodat dit aan dergelijke behoeften kan voorzien. Informatiemateriaal In deze ruimte vindt men informa tiemateriaal van allerlei aard over ^qrschill^nde onderwerpen. Voorts zullen er diverse leden van de Zeeuwse Kunstkring hun werk, b.v. pentekeningen, etsen, olieverfschil derijen enz. achtereenvolgens expo seren met als doel de Kunst onder de jongeren te brengen. De biblio theek wordt uitgerust met literaire werken en weténschappelijke boeken die als achtergrondinformatie kun nen dienen voor de zojuist genoemde problemen. Deze ruimte is voor alle leden toegankelijk op vrijdagavond, zondagmiddag en eventueel zondag avond. Er kan gelezen en gediscus sieerd worden. Om di talles nog meer te aktiveren zal er een commissie in gesteld worden die het beheer over deze ruimte krijgt. Zijn taak is naar de mening van het bestuur om de jongelui die geïnteresseerd zijn in een bepaald onderwerp zoveel mo gelijk in kontakt te brengen met de diverse facetten dat een onderwerp, b.v. door een film te vertonen, door een bezoek te brengen aan het even tueel bewuste gebied (wanneer dat mogelijk is), en door" in kontakt te treden met.de hoofdfiguren. Om dit KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN BOSCH. De voormalige ge meentesecretaris van de Brabantse plaats Hedel, de 39-jarige J. K., is door de rechtbank te Den Bosch we gens verduistering veroordeeld tot zes maanden gevangenisstraf met af trek van voorarrest, waarvan drie maanden voorwaardelijk. Met een proeftijd yan drie jaar. UTRECHT. In verband met geluid en stankoverlast voor de omwonen den hebben Gedeputeerde Staten van Utrecht in nauw overleg mét b. en w. van De Bilt besloten, hét oor spronkelijke (en al gedeeltelijk aan gelegde) tracé van de Randweg in De Bilt grotendeels te wijzigen. HEERLEN. In een brief aan mi nister Langman van economische za ken stelt het bestuur van de bond van mijntechnici voor, om de 500 miljoen gulden, die de regering voor het veilig stellen van de mijnwer kers pensioenen overweegt uit te trekken, ter beschikking te stellen aan het-algemeen mijnwerkersfonds (AMF) en aan het beambtenfonds mijnindustrie (BFM). UTRECHT. De importeur van het Franse automerk Peugeot, gebr. Nef- kens automobiel maatschappij N.V. te Utrecht, heeft eind februari de prijzen van haar automobielen met gemiddeld vier procent verhoogd. De prijsstijgingen variëren van f 200,- tot f 600,- voor de standaardmodel len in de reeks 204, 304, 404 en 504. AMSTERDAM. De afdeling fabri kanten en importeurs van bromfiet sen van de Rai heeft er bij het mi nisterie van verkeer en waterstaat op aangedrongen nieuwe maatrege len te nemen ter verbetering van de doorstroming en de veiligheid van het fiets- en bromfietsverkeer. Vol gens de Rai zijn belangrijke moge lijkheden tot verdere verhoging van de veiligheid nog onbenut gebleven. DORDRECHT. Honderden uit al le delen van het land hebben de rouwdienst in de Wilhelminakerk te Dordrecht bijgewoond die vooraf ging aan de teraardebestelling van mr. G. Chr. Aalders landelijk voor zitter van de vereniging van ex-po litieke gevangenen. Mr. Aalders is zaterdagavond op 59-jarige leeftijd overleden. alles te vergemakkelijken ligt het in de bedoeling om daarnaast, wanneer hiervoor genoeg belangstelling be staat, een cursus te geven over bijv. Hoe discussieer ik, of spreken in het openbaar. Dit lokaal wordt geopend op zondagmiddag 12' maart. Zaterdagavond 18 maart komt de Dutch Rythm Steelband naar Burgh om voor de soos een optreden te ver zorgen in Het wapen van Burgh. Dit is uniek voor Schouwen want nog nimmer bezocht een dergelijke band deze streek. Voorts wordt er binnenkort gestart met de aktiviteiten op de zolder van het soosgebouw. Deze ruimte zal vrijdagavond in beslag genomen worden door een groep jongelui die hier onder deskundige leiding han denarbeid zullen verrichten. Op de zondagmiddagen wordt de zolder gebruikt voor verschillende spelen, zoals dammen schaken, tafeltennis, enz. Het ledental van de soos stijgt nog steeds en de stemming bij de leden en in het bestuur is opperbest. AMSTERDAM. De 16-jarige bromfietser Anton Limberger uit Amsterdam is in het Wilhelmina gasthuis overleden aan de verwon dingen, die hij had opgelopen bij een botsing met een tram. VENLO. Duitse douanebeambten hebben bij een controle op het grens station te Venlo in de internationale trein naar Duitsland de 27-jarige kantoorbediende J. J. uit Dordrecht aangehouden, die in zijn koffer acht kilo hasjiesj had verpakt. DEN HAAG. Twee Joegoslaven hebben voor zeker f 22.000 schade aangericht doör met een in Den Haag gestolen splinternieuwe auto van 18 mille tegen een van de poli tieauto's op te rijden, welke zij over een afstand van twintig kilometer door Rotterdam en Schiedam werden achtervolgd. DEN HAAG. Staatssecretaris Oos tenbrink van economische zaken kan op dit ogenblik niet beloven dat er voor het midden- en kleinbedrijf in Limburg een specifieke bedrijf sbe- eindigingsregeling in het leven zal worden geroepen. LUNTEREN. De gereformeerde synode heeft besloten in het kader van de Raad van Kerken bij de re gering aan te dringen op een ver ruiming van de wet op de militaire dienstweigering. AMSTERDAM. Het kringbestuur Amsterdam van de KVP heeft er te lefonisch bij minister Van Agt van justitie op aangedrongen zijn minis terszetel niet te verlaten. AMSTERDAM. De Amsterdamse politie zoekt naar drie uit Suriname afkomstige mannen, die rond één uur in Amsterdam-Zuid met een mes een 24-jarige vrouw in haar rug en de naast haar lopende 33-jarige vriend in zijn hoofd zouden hebben gestoken. CULEMBORG. In Culemborg is de eerste paal geslagen voor de vesti ging van het Centraal Boekhuis, dat tot dusverre in Amsterdam is geves tigd. Het nieuwe complex zal be staan uit een vervoerscentrale, kan toren, centraal depot en een reken centrum. Het gaat f 8,5 miljoen kos ten en zal begin 1973 gereed zijn. ROTTERDAM. De directie van de Zuidhollandse Koffie- en Theehan del N.V. te Rotterdam heeft de aan koop van Angolakoffie gestaakt, om dat zij veel goede contacten heeft met de wereldwinkels en omdat zij onder haar klanten veel kantines van overheidsinstanties telt. JOURE. - De koffiebranderijen Douwe Egberts, Van Nelle en Nie- meyer hebben in een gezamenlijk communiqué medegedeeld dat door hen vanaf vrijdag geen nieuwe aan kopen van koffie uit Angola worden gedaan. DEN HAAG. De commissie-van Rijckevorsel, die op verzoek van de regering o.m. een onderzoek instelt naar de omvang van de defensieuit gaven, zal „tegen het einde van maart" het rapport van de commis sie aan premier Biesheuvel en mi nister De Koster (defensie) overhan digen. DEN HAAG. De oorlogsgraven stichting heeft dit jaar vijf groeps reizen voor nabestaanden georgani seerd naar oorlogsgraven van Ne derlanders en naar voormalige con centratiekampen in de Bondsrepu bliek Duitsland en in Oostenrijk. In totaal zullen 331 nabestaanden aan die reizen deelnemen. LEIDEN. Het ongeveer honderd negentig personen omvattende per soneel van de Philips-vestiging in Leiden heeft in een open brief aan de raad van bestuur van het con cern meegedeeld met verbijstering kennis te hebben genomen van de beslissing die vestiging te sluiten. ARNHEM. De auditeur-militair bij de Arnhemse krijgsraad mr. J. H. Bekkering heeft tegen de 23-jarige dpi. soldaat Wim Schul, een gevan genisstraf gecist van eenvmaand we gens ondermijning van de krijgs tucht en aanranding van de eer en goede naam van de generaals Brac- kel en Smits. Dit naar aanleiding van een artikel in de ..Soldaten krant" van december 1971 dat als ti tel droeg „Bericht uit Nieuwersluis". AMSTERDAM. De officier van justitie mr. H. E. van Renesse, heeft bij de Amsterdamse rechtbank twee jaar en zes maanden gevangenisstraf met aftrek van voorarrest, geëist te gen de Zuidafrikanen A. R. N. (60) en J. A. L. (44) wegens oplichting door een partij ruwe diamanten te betalen met valse bankbiljetten. DINSDAG 6 MAART NED. I: Het menu voor vanavond is vastgesteld uit bekende gerechten. Allereerst om zeven uur Dier en Vriend. Vervolgens deel vijf uit de serie de Jonkvrouwe van Avignon. Prinses Kristine heeft als au -pair- girl de zorg over een tweeling, voor haar verre geliefde Frangois komt het moment dichtbij dat hij zijn ge loofsbrieven moet aanbieden aan koning Erik, die de jonge diplomaat voor een heel vreemde opdracht plaatst. Na het joxirnaal veilt pre sentator Gerrit den Braber weer een reeks curieuze voorwerpen in het programma Eenmaal andermaal. Een van de te veilen artikelen is een paar voetbalschoenen van Johan Cruyff. Vervolgens treden de man nen van Hier en Nu aan om ons de gebruikelijke portie aktualiteiten en achtergrondinformatie te presente ren. Rest nog: Socutera, het laatste nieuws, de voorlichtingsspot over schooltelevisie en de herhaling van les zes in de Teleac-cursus voor ar cheologie. NED. II: Het is ongebruikelijk dat op de dinsdagavond een speelfilm op het beeldscherm wordt geprojec teerd. Vanavond is dat wel het ge val. De VARA zendt om kwart voor negen de film Pepe le Moko van Ju- lien Duvisier uit van 1936. De hoofd figuur wordt gespeeld door Jean Gabin. Hij speelt een Parijse onder wereldfiguur, die om bepaalde rede nen in Algiers terecht is gekomen. De politie zit achter hem aan, maar ze kunnen hem niet te pakken krij gen. Als gereedschap gebruiken ze een vrouw op wie Pepe verliefd wordt. Maar eerst om zeven uur een aflevering uit de Volgende patiënt. Ook voor achten nog het amusante raadspelletje Tik Tak Tor. Na het journaal het filmpje Kom maar bin nen uit de serie My World and wel come to it. De rubriek Achter het Nieuws komt uit Den Haag en dat betekent aandacht voor de binnen landse politiek. Tot slot nog Simon Carmiggelt, Den Haag en de herha ling van les zes in de cursus Beton van Teleac. DINSDAG 7 MAART NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 14.00 schooltelevisie; 18.45 Fabels (K); 18.55 Nieuws (K); 19.05 Dier en vriend (K); 19.28 De jonkvrouw van Avignon (K); 20.00 Journaal (K); 20.21 Eenmaal, andermaal (K); 21.45 Hier en nu; 22.25 Emmeloords Chr. 20 Hoewel hij zelf ook wel eens een avontuurtje had gehad met een schone uit het dorp of omgeving, was tot nog toe geen der jongevrou- wen er in geslaagd hem in vuur en vlam te zetten. Hetzelfde was het geval met zijn zuster. We zijn geen van beiden knap, wist hij. Beertje heeft een lief gezicht, maar haar fi guur heeft ze niet mee. Desondanks vroeg hij: „Wanneer kom jij eens met een aardige snuiter thuis?" „Na de andere week," antwoordde ze, een geliefde uitdrukking van hem bezigend. Want na de andere week kon van alles betekenen. Over drie jaar bijvoorbeeld was ook na de andere week. Ze nam de koffiekan en verliet het kantoor. Langs de on derhanden zijnde vrachtauto lopend, bleef ze even staan om te kijken naar het werk van de monteur. Jaap's handen zaten alweer onder de olie en de smeer, hetgeen Beren dien deed opmerken: „Vuil werkje, meneer Ten Oever." „Zegt u maar gewoon Jaap, juf frouw. En een motor is nu eenmaal geen koffiekan". Ze schoot in een lacht. „Stel je voor. Lustte niemand meer koffie." „Dat zit er wel in, ja". „Ik hoop, dat u hier prettig zult werken". Hij wees op de kan, die ze in haar hand hield. „Het koffiekwartiertje in aanmerking nemende, had ik het slechter kunnen treffen." „Dat is maar tijdelijk," antwoord de ze. „Er komt hier een koffieauto- maat." „Dat is dan jammer, want de kof fie daaruit zal niet kunnen tippen aan de uwe." Ze begon te blozen. „Dat is vrien delijk gezegd. Jaap". „Het is de waarheid, nietwaar?" Het meisje keek nog even, waarna ze doorliep. Jaap keek haar niet na. Mannenkoor (K); 22.35 Socutera (K); 22.50 Nieuws (K); 22.58 Teleac (K). NED. II: 18.45 Fabels (K); 18.55 Nieuws (K); 19.05 Volgende patiënt (K); 19.30 Tik Tak Tor (K); 20.00 Journaal (K); 20.20 Kom maar bin nen (K); 20.45 Pépé le Moko; 22.15 Simon Carmiggelt (K); 22.20 Achter het nieuws; 23.00 Nieuws (K); 23.05 Den Haag vandaag; 23.10 Teleac (K). WOENSDAG 7 MAART NED. I: Het kinderprogramma om vijf uur wordt door de KRO ver zorgd, dat de kijkertjes eerst een spannend avontuur van de club van zes en half voorschotelt. Na de fa beltjeskrant krijgen we van Gewest tot Gewest, de tips van het Natio naal Bureau voor Toerisme. De pro jector voor de vertoning van de film Duel in de Zon wordt om half negen, na het journaal en de politieke zendtijd (Boerenpartij) in werking gesteld. In verband met twee be langrijke voetbalwedstrijden voor de Europa-cup is het mogelijk dat de hoofdfilm moet wijken. Is dat niet het geval dan kan men samenvattin gen van de wedstrijden om half elf verwachten. Jeniiifer Jones speelt een hitserig halfbloedmeisje, rond wie de haat en de passie die in de film zitten tot explosie komen. De film heeft alles in zich voor een goed stuk dramatiek. Na Studio Sport kan men kijken naar het laat ste nieuws en Den Haag vandaag. NED. II: De KRO start na het eerste nieuws met Mik, een klein uur vrolijkheid met o.a. Gait Jan Kruutmoes, Drika en Corry en de Rekels. Terug van weggeweest is Paul Vlaanderen. Paul, geassisteerd door zijn Ina, vermoedt dat de dood van een professor geen zuivere kof fie is. Vanavond o.m. fragmenten uit de Russische films van Poedowkin, Dowzjenko en Eisenstein. De film werd een sterk wapen in de revolu tionaire strijd. Over het ontstaan van de Russische film en haar ont wikkeling kan men vanavond een eerste indruk krijgen. Daarna zet ten CVK/IKOR/RKK het program ma voort met Kenmerk, de rubriek over kerk en samenleving. Na het laatste nieuws een herhaling van de eerste les van een nieuwe Teleac- cursus die over filosofie gaat. WOENSDAG 8 MAART NED. I: 11.35 Schooltelevisie; 17.00 De Klub van zes en een J/4 (K); 17.20 Kijk zelf maar naar 18.45 Fabels (K); 18.55 Nieuws (K); 19.05 Van gewest tot gewest (K); 19.50 Tips Nat. Bur. v. Toerisme (K); 20.00 Journaal (K); 20.20 Politieke partij en; 20.30 Duel in de zon (K); 22.35 Hij was alweer verdiept in het werk. Die morgen bediende hij twee keer de benzinepomp. Het ging hem goed af. Aan de andere kant, dacht hij, een vertrekkende auto nakijkend, is het maar goed, dat hier een pompbe diende komt. Het is eigenlijk geen stijl om met zulke smerige handen te bedienen. Binnen enkele dagen wist Jaap: Het zal me hier best bevallen. Brink is een aardige kerel. Hij zit niet ach ter je te jakkeren en als ik iets niet weet, legt hij het geduldig uit of helpt. Die man weet alles van mo toren af. Het zal nog wel even duren voor ik zo ver ben. Met de baas kan ik goed overweg en niemand heeft tot nog toe ook meer met één woord g&zinspeeld op mijn verleden. Henk Garreveer weet het en zijn zuster zal waarschijnlijk ook wel op de hoogte zijn. Brink komt niet uit deze contreien, zodat het niet waarschijn lijk is, dat hij van de historie op de hoogte is. Volgende week komt er in het kantoortje een sekretaresse en buiten een bediende voor de pomp. De laatste is een gepensioneerde ge meente-ambtenaar, heeft Brink ver teld. En volgende week is ook de of ficiële opening. Dat doet de burge meester. Henk heeft wel goede rela ties. Hij is maar een geluksvogel met zijn mooie, nieuwe bedrijf. Ik heb gehoord, dat er ook nog een takel wagen komt en een ambulance. Dan zullen ze er nog een mannetje bij moeten hebben. Neem het uiterste: de takelwagen weg en de ambulance ook. Dan is er enkel nog de pompbe diende en de baas zelf. Maar die kan ook lijden. Bovendien wil hij wagens gaan verhuren en taxirijden en dan komt hij toch zeker nog een man te kort. Datzelfde zei Henk op een avond tot zijn zuster. „Overmorgen kan ik Donderdag 9 maart, 22.10 uur: Joop van Tijn in gesprek met drs. J. M. den Uyl. Studio Sport; 23.00 Nieuws (K); 23.05 Den Haag vandaag. NED. II: 18.45 Fabels (F); 18.45 Nieuws (K); 1905 MIK; 20.00 Jour naal (K); 20.21 Paul Vlaanderen (K); 21.10 De geschiedenis v. d. Russische film; 22.10 Kenmerk; 22.35 Nieuws (K); 22.40 Teleac. Vogelkers-plaag in Drenthe HOOGEVEEN, 4-3. De bossen in Drenthe dreigen langzaam maar ze ker te worden overwoekerd door de Amerikaanse vogelkers. Incidentele bestrijding van deze struik die der tig jaar geleden uit Amerika werd geïmporteerd, heeft onvoldoende re sultaat gehad. In de boswachterij Ruinen van het Staatsbosbeheer gaat men binnen kort intensief de strijd aanbinden te gen de vogelkers (prunus serotina). In het kader van de werkloosheids bestrijding heeft de regering een miljoen gulden voor dit project be schikbaar gesteld. Volgens het Staatsbosbeheer is de Amerikaanse vogelkers een plaag aan het worden. De plant overwoe kert alles. Veel bomen, zoals eiken, hebben er zwaar onder te lijden. De prunus serotina verstoort het biologisch evenwicht omdat natuur lijke vijanden ontbreken. De struik kan zich dus ongebreideld voortplan ten. De zwarte bessen vormen in het najaar voedsel voor de vogels die voor verspreiding van de pitten zor gen. Z.L.M. wil krachtige maatregelen GOES, 4-3. Als de Europese Com missie haar prijsvoorstellen voor ak kerbouw- en veehouderij-produkten niet drastisch herziet en het Neder landse ministerie van landbouw zich niet achter de prijsvoorstellen van het Landbouwschap stelt, zal de Zceuws-Noordbrabantse Landbouw- maatschappij (ZLM) zich samen met andere landbouworganisaties gaan beraden over de wijze waarop volgens hen gerechtvaardigde eisen en wensen krachtdadig naar voren gebracht kunnen worden. Het be stuur van de ZLM heeft hiertoe be sloten. DOOR GERRIT FRANSSEN de takelwagen halen in Amersfoort. En met een dag of tien is de ambu lance er ook. Ik zal er nog een man bij moeten hebben." Ze keek hem bezorgd aan „Kun je het allemaal financieren, Henk?" Hij knikte. „Dat is geen probleem. Ik heb nog wat achter de hand. Maar waar haal ik een goede chauffeur, die ook bereid is mee te werken in de garage, als het moet?" Ze opperde: „Misschien weet Brink er een. Of die ten Oever.' De man dacht een poosje na. „Ik kan het ze wel eens vragen." „Zijn die twee naar je zin? Ver staan ze hun vak?" „Best. Ik heb met die Brink en die Ten Oever goed gegokt. Nu ja. Brink heeft alle diploma's, dus je mag van hem verwachten, dat hij het vak kent. En die Ten Oever komt cr ook wel." „Hoe staan ze met het huis?" „Een week of drie, dan kunnen we verhuizen. Zoek onderhand datgene maar bij elkaar, wat je mee wilt ne men. De rest kopen we wel nieuw." „Welke slaapkamer is voor mij?" Hij begon te lachen. „Beertje, je zoekt maar uit. Mij is het om het even. De voor. en achterslaapkamer boven zijn even groot." „Dan heb ik liever de achterkamer. Als die snelweg in gebruik is, gaat het natuurlijk dag en nacht door. Daar wen ik vast nooit aan." „Kom. kom, dat zal wel loslopen. O ja. Beertje, ik wil dat je goed weet, dat er ruimte is voor twee ge zinnen. Als je in de toekomst eens wilt trouwen, dan heb je in elk ge val een huis.' Ze liefkoosde hem even. „Dat weet ik, broer. Maar dat zien we te zijner tijd wel. Voorlopig bevalt het me zo uitstekend." (Wordt vervolgd). AMSTERDAM. Voorjaarsmode 1972 van Edgar Vos. Een lange gastvrouwen- japon van geschoren fluweel met vogeltjes en bloemen van goud.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 4