bmhü AGENDA Mr. J. F. G. Schlingemann sprak over het prijsbeleid in de E.E.G. Woning aan het Rode Dorp werd ontruimd Kunstdiefstallen in Italië houden aan Ziekten in Portugal Zorgen in de W.-Duitse coalitie Plattelandsvrouwen bezochten Meubelcentrum te Zonnemaire Twee militairen om 2> :'^x1 het leven gekomen Kabinetsberaad minimumprijzen Gemeente Zierikzee OCHTEND Nieuwe terugtrekking van Amerikaanse troepen uit Z.-Vietnam Algemene vergadering kring Sch.-Duiveland Z.L.M. ZIERIKZEE, 3-3. „Thans komen de gevolgen van de E.E.G. langzaam over ons heen maar we mogen in de huidige moeilijke situatie voor de akkerbouwsector zeker niet verge ten, dat Nederland van de enorm grotere markt uitermate veel heeft geprofiteerd". Aldus een uitspraak van de vice-president van het K.N. L.C. mr. J. F. G. Schlingemann in een inleiding over het prijs- en structuurbeleid in de E.E.G. tijdens de woensdagavond gehouden alge mene vergadering van de Kring Schouwen-Duiveland van de Z.L.M. Mr. Schlingemann wees er op dat vooral de zg. veredelde produkten, en in het algemeen de produkten waar „Nederland goed in is" een enorme vlucht hebben genomen in do E.E.G., en de markten van buren hebben veroverd. Omdat de han delsbelemmeringen weg vielen kon van de grote markt profijt worden getrokken. De Nederlandse levens middelen, d.w.z. voor een belangrijk deel de agrarische produkten, be liepen niet minder dan 28^ procent van de totale uitvoer. De landbouw zorgt dan ook, aldus mr. Schlinge mann, voor een behoorlijk overschot op de betalingsbalans, in tegenstel ling bijv. met de industriële sector. „Zonder de E.E.G. zou de situatie er thans veel somberder hebben uitge zien", aldus onderstreepte mr. Schlingemann, die vervolgens een overzicht gaf van de Nederlandse produkten die het slecht hebben ge daan. In de eerste plaats kan dan worden genoemd de fruitsector, prooi van een ontzaglijke crisis, voor een belangrijk deel veroorzaakt dooi de Franse en Italiaanse fruitsoorten. „Maar als we heel eerlijk zijn", aldus spreker, „zullen we moeten toegeven dat onze fruitteelt nog veel zwakke punten heeft". Die zwakke punten komen vooral naar voren bij de afzet. Als voorbeeld van het feit dat Nederland de boot heeft gemist kan o.a. worden gewezen op het be staan van drie veilingen in Zeeland alleen al, voor een omzet die te klein is. Slecht gaat het ook voor een ge deelte van de akkerbouwsector, al meende spreker er voor te moeten waarschuwen „niet al te zwartgal lig te zijn", Eigenlijk is er. immers nog nimmer sprake geweest van „een normaal aardappeljaar". Er was met dit produkt altijd wel wat; aardappelen vormen nu eenmaal een speculatief gewas. Toch meende mr. Schlingemann dat men met de afzet thans weer wat op de goede weg is en in dit verband noemde hij het ve le werk door CEBECO op dit terrein verricht. De suiker Over het derde moeilijke produkt, de suikerbieten, doen vele verhalen de ronde die door mr. Schlingemann als onzin werden bestempeld. Er is bepaald geen suikeroverschot maar eerder een enorm tekort in de we reld. De angst voor overproduktie en de kreten van de heer Mansholt dienaangaande kunnen naar fabel- Waterdamp op maan zou afkomstig zijn van urine van astronauten HOUSTON, 2-3. De waterdamp die vorig jaar op de maan werd waargenomen is wellicht afkomstig van de urine van de astronauten van het Apollo-14-ruimteschip die tij dens de omwentelingen op de maan. is uitgestoten. Tot deze ontdekking is men geko men na het bestuderen van met be hulp van elektronische breinen ge maakte analyses. De bekendmaking van onderzoe kers van de universiteit van Hous ton, die vorig jaar oktober zeiden ontdetk te hebben dat de maanbo- dem waterdamp loslaat, baarde toen veel opzien. Sindsdien is het een on derwerp van disputen geweest tus sen maanexperts van wie de mees ten van mening waren dat er geen druppel water op deze planeet is. De gegevens waren afkomstig van een op de maan geplaatste ionenmeter. De strijd gaat echter verder, want andere geleerden hebben inmiddels al verklaard het onmogelijk te ach ten dat waterdruppels van een om de maan draaiend ruimteschip de planeet zouden kunen bereiken. Zij zouden zich naar hun mening in de ruimte verspreiden. tjesland worden verwezen, maar hebben intussen veel kwaad aange richt. De suikercxperl's zyn nl. van me ning dat gestreefd dient te worden naar een veel grotere produktie. Desondanks heeft de Europese Com missi e de prijzen vrijwel niet hoger gesteld, hetgeen mr. Schlingemann uitermate betreurde. Wat betreft de granen vond mr. Schlingemann de stelling.„er is geen plaats voor de graanteelt in Neder land" bepaald overdreven, maar niettemin verkeert deze sector in moeilijkheden omdat de bedrijven voor deze teelt in feite toch te klein zijn. Voor de graanteelt zit men in Nederland eigenlijk in de verkeerde hoek; er zijn weinig mogelijkheden tot verbetering al bestaat natuurlijk de mogelijkheid tot samenwerking of grotere bedrijven. Frankrijk ert Italië willen niets weten van hogere graanprijzen. Nederland heeft wat de granen betreft maar één bondge noot en dat zijn de Duitsers. De prijsvoorstellen akkerbouw zo als die in Brussel worden gepresen teerd achtte mr. Schlingemann zeer teleurstellend en bovendien komt hier nog bij de herwaardering van de gulden en de Belgische franc, hetgeen een ongunstige zaak kan worden genoemd. Enig voordeel kan mogeijk worden verwacht van de zg. „ontwikkelingsregeling" waarmee er misschien een kans komt voor een Nederlands Instituut voor rente-subsidies. Na de inleiding van mr Schlinge- man werd onder leiding van kring voorzitter J. G. Doeleman nog gerui me tijd over tal van agrarische pro blemen gediscussieerd. Als lid van de financiële commis sie werd gekozen de heer J. Deïst te Eikerzee. De financiële rekening sloot met een goed slot van f 2.144,-. De kringcontributie werd ook voor 1972 weer vastgesteld op f 0,30 per ha. ANCONA, 2-3. De spectaculaire reeks kunstdiefstallen in Italië blijft aanhouden. Uit een kerk in de ha venstad Ancona werden donderdag twee schilderijen ontvreemd met een totale geschatte waarde van 8,5 mil joen gulden. Het kostbaarste schilderij was een kruisiging, in 1562 vervaardigd door de Venetiaanse meester Titiaan. Het andere, voorstellende Maria Bood schap, was van de hand van de.17de eeuwse meester Guercino. LISSABON, 2-3. „Het is moeilijk geworden in Portugal gezond te zijn" zo luidt de conclusie van een don derdag gepubliceerdcommuniqué van het Portugese genootschap van artsen. In het communiqué worden een reeks ziekten opgesomd, waaronder infectieziekten „die in Portugal heersen, maar in de rest van Europa niet meer voorkomen". De artsen noemen een reeks oor zaken voor de bedreigde volksge zondheid in Portugal: „ondervoeding en gebrek aan hygiëne bij een groot deel van de bevolking, de hoge prijs van medicijnen (die de duurste zijn van Europa), onvoldoende uitrusting van de "ziekenhuizen en achteruit gang van de artsenstand door ver volging van talrijke artsen." Malafatti treedt af BRUSSEL, 2-3. De Italiaanse voorzitter van de Europese commis sie, Franco Maria; Malfattie, heeft of ficieel meegedeeld dat hij 7 mei zijn functie zal neerleggen om terug te keren in de Italiaanse politiek. Na de verkiezingscampagne zal ik ongeacht de uitslag, mijn functie neerleggen", aldus Malfatti. Van 22 maart tot het einde van de campagne 1 op 6 mei zal hij niet deelnemen aan het werk van de Europese commissie. Muntsorteerautomaten in. postkantoren DEN HAAG, 2-3. Staatssecretaris Van der Stee (financiën) heeft don derdagmiddag in het hoofdpostkan toor in Den Haag een sorteer- en telautomaat voor munten in gebruik gesteld. Tegelijk werden ook in de hoofd postkantoren van Amsterdam, Eind hoven, Rotterdam en Utrecht derge lijke automaten in gebruik genomen. Op deze kantoren kunnen munten nu ongesorteerd en ongeteld voor omwisseling worden ingeleverd. Volgens staatssecretaris Van der Stee zijn de wel eens gehoorde klachten over gebrek aan wisselgeld terug te voeren op onvoldoende cir culatie van de pasmunt. Sinds 1948 zijn er zoveel munten in omloop ge bracht dat per hoofd van de bevol king van 13 miljoen zielen 4 rijks daalders, 15 guldens, 31 kwartjes, 60 dubbeltjes, 36 stuivers en 120 centen beschikbaar geweest moeten zijn. Totaal is dat per Nederlander f 41,75 De diefstal komt op een moment dat de politie in Ancona nog druk bezig is de stad weer een normaal aanschijn te geven na een serie aardschokken die leidden tot een massale evacuatie en veel schade aanrichtten. BONN, 2-3. Binnen de Westduitse regeringscoalitie van socialisten en liberalen is nog meer verzet gerezen tegen de politiek van Bondskanselier Willy Brandt tegenover de landen van het oostelijk blok die steunt op de verdragen met Warschau en Mos kou. Na het overlopen van het socialis tische parlementslid Her-bert Hupka naar de christen-democraten oppo sitie in verband met deze politiek, heeft nu ook de liberale afgevaar digde Von Kühlmann-Stumm kritiek op de verdragen uitgeoefend. Von Kühlmann-Stumm die tot de rechtervleugel van de liberale parle- mentsfraktie behoort, heeft zijn be denkingen in het openbaar naar \ro- ren gebracht. Hierdoor is de kans groter geworden dat de coalitierege ring van Brandt nog maar op de kleinst mogelijke meerderheid van 249 stemmen kan rekenen bij de be slissende stemming over de verdra gen in de Bondsdag. Bijdrage voor Fonds Milieubeheer TOKIO, 3-3. Japan zal 20 miljoen dollar bijdragen aan het fonds van de Verenigde Naties voor Milieube heer. Dit is in regeringskringen in Tokio vernomen. President Nixon deed het voorstel tot de vorming van dit fonds, dat voor de komende vijf jaar honderd miljoen dollar zou moeten omvatten en waaraan de V.S. ca veertig pro cent zouden bijdragèn. Het voorstel zal worden voorgelegd aan de V.N.- conferentie voor milieubeheer, die van 5 tot 16 juni in Stockholm zal worden gehouden. Ongeregeldheden op Cyprus ATHENE, 2-3. Op Cyprus is het donderdagavond tot ongeregeldheden gekomen nadat drie bisschoppen het heengaan van aartsbischop Makarios als president hadden gevraagd, zo meldt het Atheense persbureau. In Kyrenia bezetten aanhangers van Makarios het bisschoppelijk pa leis waar zij bisschop Kyprianos vasthouden, één van de drie. In de omgeving van de paleizen van de twee anderen, in Paphos en Kytion houden zich ook aanhangers van de president op. Zeer geslaagde voorlichtingsavond ZONNEMAIRE, 1-3. Deze week bezochten de Plattelandsvrouwen- bond afd. Noordgouwc het Meubel- centrum Paauwe te Zonnemaire. In zijn wclkomswoord kon de heer J. C. Pflauwe een kleine honderd dames begroeten. „U moet deze avond niet zien als een verkoopstunt, maar echt als een voorlichtingsavond", aldus dc heer Paauwe. Hierna hield de heer P. C. Tiele- man, binnenhuisarchitect te Nicu- werkerk een causerie over het in terieur, waarin hij twee punten cen traal stelde, namelijk I. wat is inte rieur en 2. wat is de taak van de binnenhuisarchitect. De heer Ticle- man merkte op dat een interieur een zeer persoonlijke aangelegenheid is. Het is die samenvoeging van be paalde materialen, stoffen cn vormen die als eenheid een bepaald leefkli maat crecëren. Bij de inrichting Van een interieur gaat men van één geaccentueerd ge geven uit, b.v. een sterk in het oog lopende muur, vloer, plafond of een fel gekleurd bankstel. Deverdere in deling van het interieur dient aan dit ene gegeven aangepast. Het samen voegen van allemaal afzonderlijk mooie geaccentueerde dingen kan in een bepaalde ruimte een onleefbaar klimaat scheppen. In het tweede punt van zijn betoog trachtte de heer Ticleman het misverstand uit de weg te ruimen, wat bij velen oimtrent het beroep van bnnenhuisarchitect bestaat. Het is zijn taak informatie cn voorlichting tc geven, wat dus geen kwestie mag en kan worden van moeten en smaak opdringen ten aanzien van de klant. Dia's en Causerie Na deze boeiende uiteenzetting volg de een dia-serie met gesproken tekst over de produktie van tapijt. De aan wezigen waren getuige van het sterk opkomende synthetische produkt, zoals nylon, acril on polyestergarens, dat gebruikt wordt ter vervaardiging van de „nylon tapijten". Hierna volg de een pauze, waarin de dames een kopje koffie werd aangeboden. Na deze onderbreking volgde een cause rie over methodes en vitrages, waarin de dames kennis konden nemen van de nieuwste snufjes op dit gebied. Onder leiding van dhr. Paauwe was een forum samengesteld, waarop vanuit do zaal verschillende vragen konden worden afgevuurd over ta pijten, onderhoud, het verwijderen van vlekken enz. Aan het eind van de avond werd nog een verloting gehonden, waarin men een aantal waardebonnen kon winnen. Hierna dankte de presidente mevrouw v. d. Waarden en de heer cn mevrouw Paauwe heel hartelijk voor deze geslaagde avond en bood als dank mevrouw Paauwe een bloemstukje aan. Onder het genot van een drankje bestond voor de dames nog ruime gelegenheid de showroom te be zichtigen om de nieuwste creaties op meubelgcbied in ogenschouw te ne men. ZIERIKZEE, 3-3. Gisteren (donder zich aan het Rode Dorp een voor Zi af toen het woonhuis nummer 44 c aantal mensen van gemeentewerker bewoners, twee jongemannen in de een meisje van 19 jaar, werd uit het de gemeente geladen en vervolgens Naar wij van officiële zijde verne men moest tot deze ontruiming worden overgegaan omdat de wo ning destijds onbewoonbaar was verklaard. De eigenaar van het huis was hiervan op de hoogte en had nadat de woning door de vorige be woners was verlaten het pand niet opnieuw meer mogen verhuren. De recente bewoners, afkomstig uit Den Haag en zonder werk, verbleven nog slechts korte tijd in het huis. AMERSFOORT, 2-3. Twee mili tairen, W. Hoogvliet uit Rotterdam en J. Wortel uit Maartensdijk, bei den 20 jaar, zqn donderdag om het leven gekomen bij een botsing op de Dcornseweg in de gemeente Leusden. De dienstplichtige huzaren eerste klas waren gelegerd in de Dumoulin- kazerne te Soesterberg. Bij de bot sing waren, behalve de militaire drie tonner, geladen met jerrycans met irenzine, twee vrachtauto's en een personenauto betrokken. Enige in zittenden uit deze auto werden licht gewond. Een chauffeur van een be stelauto werd ernstig gewond opge nomen in het ziekenhuis te Utrecht. De drietonner, die in de richting Uniforme rechtspositie regeling werknemers Kruisverenigingen UTRECHT, 2-3. De drie Kruis- verenigingen het Groene Kruis, het Oranje-Groen Kruis en het Witte- Gele Kruis zqn het eens geworden over een algemeen rechtspositiere geling voor alle werknemrs binnen de totale Kruisorganisatie. De rege ling-geldt in principe voor ca. 10.000 werkenden in meer dan 60 beroepen. Het leeuwendeel van het pesoneel wordtvanzelfsprekend gevormd door de wij kverpleegsters en kraamver zorgsters, maar daarnaast werken er bij de Kruisverenigingen artsen (kinderartsen en artsen sociale ge neeskunde), diëtisten, fysiotherapeu ten, sociologen, pasychologen, peda gogen, juristen, adminstratief en huishuodelijk personeel, gespeciali- sqerdé verpleegkundigen, zijeknvr- ect. Veiligheidsglas voor auto's DEN HAAG, 2-3. De Europese commissie zal binnen enkele maanden de ministerraad een ontwerp-verordening voorleg- 11 gen betreffende veiligheids- glas voor auto's. Een techni sche werkgroep heeft de laat ste tijd onderzoekingen ver- richt naar de kwaliteiten van 1gelaagd glas voor voorruiten, V aldus heeft de commissie mee- gedeeld in antwoord op vra gen van het lid van het Euro- pees parlement Fellermaier (een Duitse socialist). SAIGON, 1-3. Het Amerikaanse opperbevel in Saigon heeft woensdag bekendgemaakt dat 4.940 Ameri kaanse militairen naar huis zullen vertrekken. Het is de op een na grootste troe pen terugtrekking sinds dc de-esca latie cn de Vietnamisering in 1969 begon. De vertrekkende militairen komen f y v (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). ag)middag omstreks 13.30 uur speelde rikzee bepaald ongebruikelijk tafereel der toezicht van de politie door een werd ontruimd. De Inboedel van de eeftijd van ongeveér twintig jaar en uis gedragen, op een vrachtwagen van Iders opgeslagen. Zoals gebruikelijk werd voordat tot ontruiming werd overgegaan eerst een waarschuwing gegeven en ook het bordje „onbewoonbaar ver klaarde woning" aangebracht, dat echter door de bewoners in eerste instantie werd verwijderd. Intussen gaf de ontruiming geen aanleiding tot conflicten; een en ander verliep dan ook zonder grote moeilijkheden. Amersfoort reed, is terhoogte van het militaire kamp Waterloo op on verklaarbare wijze naar links ge zwenkt en tegen een tegemoetko mende vrachtauto gebotst. Daarna is de militaire wagen gaan slingeren en ramde op de linker weghelft een tweede vrachtauto door de. klap is de drietonner omgeslagen. DEN HAAG, 2-3 De vraag „wel of geen minimumprijzen voor brood, melk en suiker" zal in april onder werp zijn van kabinetsberaad. Dit is donderdag bekend geworden in de bestuursvergadering van het pro ductschap voor granen, zaden en peulvruchten. Dit schap heeft een verordening, op grond waarvan zijn voorzitter voor een vrij groot aan tal gemeenten een uniforme mini mum-prijs voor consumtiemcik uit vaardigt, maar heeft van die be voegdheid tot nu toe geen gebruik gemaaakt. Inschrijving en Keuring Dienstplicht De burgemeester van Zierikzee maakt bekend, dat: a. aan hen die voor de dienstplicht, lichting 1974 (geb. in 1954) zijn in geschreven een dezer dagen de persoonlijke kennisgevingen zijn verzonden b. eveneens zijn verzonden de op roepingen voor de keuring voor de dienstplicht, lichting 1973 (geb. in 1953) op donderdag 13 april 1972 te Delft. Vertrek vanaf RTM- station om 5.45 uur. De vertrektijd na afloop van de keuring vanaf Rotterdam C.S. is gesteld op 16.30 uur. Zij die om de een of andere reden geen kennisgeving als bovengenoemd hebben ontvangen worden verzocht zich ten stadhuize, afdeling militaire zaken, te melden. Zierikzee, 3 maart 1972. De burgemeester, TH. H. DE MEESTER. uit 32 legereenheden cn een lucht macht-eenheid. De Amerikaanse troepensterkte in Zuid-Vietnam komt hiermee op 124.100 man. dat is vol gens Amerikaanse inlichtingen 80.000 man minder dan de geschatte sterkte van de tegenstander. Er zijn nog maar negen Amerikaanse gevechts- fcataljons in Zuid-Vietnam. De ak- ties op de grond zijn overgenomen door de ruim 250 Zuidvietnamese bataljons, die elk 650 man tellen. Vrijdag 3 maart Zierikzee Huis van Nassau, (bovenzaal), 7.30 uur, vergadering C.B.T.B. Lutherse kerk, 8 uur, bijeenkomst t.g.v. de Wereldgebedsdag. Huis van Nassau, jaarvergadering, h.s.v. „Oosterschelde". Concertzaal, (foyer), 8 uur, lezing over Java en Bali (Z.V.U.) Haamstede Winterkerk Herv. gem., 19.30 uur, Wereldsgebedsdag. Renesse Hotel Broekhoven, 7.30 uur, leden vergadering „L. et E". Noordgouwe Verenigingsgebouw, 7.30 uur, We reldgebedsdag. Bruinisse Kamp Stoofpolder, uitvoering „Nj met Hope". Ger. kerk, 8 uur, Wereldgebedsdag. Zaterdag 4 maart Zierikzee Concordia, 8 uur, grote avond P.J.Z. Aula R.S.G.-gebouw Manhuisstraat, 7.45 uur, filmavond „Ziejook". Zondag 5 maart Zierikzee-Westerscschouwen 9.00 uur vertrek Zierikzee, bussta tion, voor jeugd-natuur-excursie. Maandag 6 maart Zierikzee Concertzaal, 8 uur, mode-show. Haamstede Raadszaal, 7.30 uur, gemeenteraad Westerschouwen. Dreischor „De Drie Schorren", 7.30 uur, quiz avond Veilig Verkeer. Kerkwerve Verenigingsgebouw, ouderavond openb. kleuterschool. Dinsdag 7 maart Zierikzee Stadhuis, 8 uur, vergadering ge meenteraad. Huis van Nassau, 8 uur, vergadering Ver. van Oudle erlingen. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis, uitvoering zangver enigingen. Goes Prins van Oranje, agrarische studie dag Plattelandsjongeren. Donderdag 9 maart Zierikzee R.K. centrum, 7.30 uur, U.V.V.-con- tactbij eenkomst. Tot de raadselachtigste verschijn selen in het leven, behoren mijns in ziens de vroege radiopraters, die ons dag in dag uit begeleiden bij het ochtendkrieken. Het valt aan te ne men dat hun pratende aanwezigheid berust op de ernstige massa-psycho logische misvattingen, die er be staan, want als elfde punt in de „Verklaring van de Rechten van de Mens" wilde ik wel opgenomen zien: het recht om met rust gelaten te worden. Met rust, vooral 's mor gens; vooral bij grauw of mistig weer, maar de programmaleidingen van onze etherzuilen houden daar kennelijk geen rekening mee. Ze brouwen - zelf toch ook waarschijn lijk net uit bed - een grape fruit- coktail van ellenden uit de gehele wereld, die de luisteraars in de nog nuchtere maag wordt gegoten. Het mengsel wordt nog extra gekruid met wasmiddelen en aanverwante zaken, die ten onrechte worden aan geprezen als dienstig te zijn voor ons menselijk welzijn. Toegegeven er zit een knop aan een radioapparaat en „men hoeft dus niet", maar niet ieder is zo vlot dat hij de pyamajas uitsmijt en zich waagt aan honderd vijf en twintig diepe kniebuigingen of zich opstelt voor het open raam, om de dag vol ozon en zuurstof te beginnen. Er moet tenslotte thee gezet en er moet geschoren, tenzij men de intelektuele kriebelbaard als non plus ultra van mannelijkheid heeft geopteerd. Tij dens deze rituele handelingen wil wil men toch nog wel wat anders en dan gaat het kastje aan, met boven gemeld moedontnemend resultaat. De zaak bij mg thuis wordt trou wens nog gecompliceerd door aan wezigheid van de poes, die na zijn nachtrust, zijn vleselijk begeren niet onder stoelen of banken steekt en zijn hartstocht voor Kittekat uitjam- mert. In zo'n sfeer valt „onze Bon ner correspondent" slecht en wil ik eigenlijk ook niets horen uit Parijs of Bogota, niets uit Addis Abeba, want ik weet dat de negus oud, maar nog fit is. De (eerder) geïnterviewde vak bondssprekers met hun cripitsche marges en inbouwscls in de loon schaal, slaan ook niet aan en zelfs met de ochtendoverdenkers heb ik de grootste moeite. Soms (gelukkig) is er nop een ver station dat heel zacht Vivaldi brengt en - eren later - komt het zoete Vlaanderen met een, al jaren be staand, programma en ze geven daar de lijd zo mooi goed aan. „Luiste raars, het is nu precies zestien en een halve minuut voor acht". Zo kan men de dag toch nog een beetje ge troost beginnen. Op kantoor geeft men een kruisje door de vorige ka lenderdag en wacht de vreugden en vooral het wee af. want men weet hel nooit. Het leven - en dus elke dag - is een „beetje" een raadsel! SCHIERE1LANDMAN

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 2