Jaap ten Oever's nieuu/e leven Grevelingendagen in 1971 door allerlei oorzaken geen succes De werkloosheid Conflict over grondprijzen Sloegebied Advies tot verhoging wetliouderswedden AM. Rriiiuisse V.V.V. Straks duidelijker oriëntatie op Flakkee BRUINISSE. 18-2. De in het re creatieoord Stoofpolder te Bruinisse gehouden vergadering van de afd. Bruinisse van V.V.V. was slechts ma tig bezet. De voorzitter de heer C. Jumelet, hield een openingsrede te vens jaaroverzicht, waarbij hij her innerde aan het toch eigenlijk te leurstellende bezoek, tijdens de Gre velingendagen die de traditionele mosselfeesten moesten vervangen. Daarbij was toch weer de gebruike lijke vaartocht ingeschakeld, maar ook dit evenement was maar gema tigd geslaagd te noemen. Nu waren er wel enkele tegenwer kende factoren. Er konden geen mos selen worden gegeten, omdat die toen z.g. besmet waren, iets wat sterk overdreven was. Er bleek onder hen die toch gekomen waren ook minder animo te zijn, om opgewekt feest te vieren. De muziekprogramma's sa men met „Nu met Hope" gebracht, trokken wel belangstelling, maar ook hier was sprake van een zekere mat heid. Straks een Evangelische Volkspartij? HOOGEVEEN, 19-2. Arjos-voorzit - ter G. van Dongen heeft gepleit voor een radicale evangelische volkspartij. De contactraad die nu de kansen on derzoekt van een nauwe samenwer king van K.V.P., A.R. en C.H.U. zou het platvorm kunnen zijn voor zo'n partij, als de gesprekspartners hun exclusieve klub openstellen voor christenen buiten hun organisaties. Een radicale evangelische volks partij kan volgens de heer Van Don gen niet opgaan in welke progres sieve combinatie dan ook. De Arjos- voorzitter sprak op een bijeenkomst van de Drentse Arjos in Hoogeveen. „Het moet om meer gaan dan alleen het weghalen van tussenschotten uit drie bouwvallige woningen. Gebeurt dat niet, dan zal er binnenkort spra ke zijn van een onbewoonbaar ver klaarde woning", aldus de Arjos- voorzitter. Fransen stalen bij V. D. AMSTERDAM, 19-2, In het ge- bouw van Vroom en Dreesman aan de Kal verstraat in Amsterdam zijn drie jeugdige Fransen aangehouden. Zij bleken hun zakken vol met hor loges te hebben. De verdachten, on der wie een meisje, hadden zich na de koopavond laten insluiten. Terwijl zij op de horloge-afdeling bezig wa ren ging het alarm op het hoofdbu reau over. De politie omsingelde daarna het gebouw. In de Bijenkorf aan het Damrak werd ook een Fransman gearres teerd. Hij had even tevoren op de boekenafdeling f 800 uit de kassa ge grist. 1 De Sowjet-schulden aan de V.S. WASHINGTON, 19-2. De Sowjet- Unie heeft ermee ingestemd de be sprekingen te hervatten over terug betaling vr.n haar schulden uit de Tweede Wereldoorlog aan de Ver enigde Staten. Dit heeft de voorzitter van de sub commissie van het Amerikaanse congres, William Moorehead, don derdag bekendgemaakt. De subcom missie begint vrijdag hoorzittingen over de miljarden dollars belopende schulden van de Sowjet-Unie en een groot aantal andere landen aan de Amerikaanse schatkist. Eerdere onderhandelingen over de ze kwestie zijn in 1960 afgebroken. De Verenigde Staten wilden toen een schikking treffen op een bedrag van 800 miljoen dollar, doch de Sow jet-Unie wilde niet verder gaan dan 300 miljoen. Toch krijgt Bruinisse meer be kendheid. De reclame begint zijn uit werking te doen gevoelen. Er waren in 1971 47.200 overnachtingen, zon der de campings. In de Gemeente haven meerden 765 jachten van pas santen, in de Vluehthaven 2924, in de Jachthaven. De begroting voor 1972 en de reke ning over 1971 werden goedgekeurd. De aftredende bestuursleden me vrouw Van den Berg-Paape en de heren D. W. Bal en Jan Braber wer den met algemene stemmen herko zen. Visma De heer Holm bestuurslid van de Streek V.V.V. gaf een toelichting op de jaarlijks gehouden Visma, de gro te Visserstentoonstelling te Rotter dam, die opnieuw gehouden staat te worden. Er bleek voor het meedoen aan de Visma, met een stand van V.V.V. in combinatie met de hengelsport vere niging „Het Zijpe" wel animo, vooral bij de sportvissers van het Zijpe. De voorzitter J. de Koning wilde de zaak dan echter wel grondig aan pakken en zich niet bepalen bij het alleen verstrekken van foldertjes. Besloten werd de mogelijkheden en hetseventuele nut van het deelnemen aan de Visma nader te onderzoeken. De heer Jumelet lichtte daarop de evenementenlijst 1972 nader toe. Op nieuw zal deze zomer aan het pu bliek een aantal concerten worden aangeboden in de muziektent, door het plaatselijk muziekgezelschap, zo wel als door andere fanfare- of har- moniekorpsen. Op 6 juli wordt de wielerronde verreden, terwijl op 8 juli de hengel sportvereniging „De Grevelingen" weer haar internationale concours houdt, dat al landelijke bekendheid geniet en ook over de grenzen aan dacht trekt. Met het oog op de aanvoer van de mosselen en de kwaliteit daarvan worden de Grevelingendagen niet begin juli gehouden, maar eind juli of begin augustus. Men denkt hierbij ook .aan het organiseren van een openlucht mosselmaaltijd. „V.V.V. nieuwe vorm'* De heer De Regt, directeur van de Provinciale V.V.V. hield daarna een causerie over het onderwerp „V.V.V. nieuwe vorm". Men wil nieuwe steunpunten voor de V.V.V. allen in contact staande met de A.N.V.V. stichten, overal in het land. De provinciale V.V.V. wordt een soort propagandistische centrale. De plaatselijke V.V.V. krijgt meer na druk als informatiebron, terwijl de A.N.V.V. met haar steunpunten or ganisatorisch meer moet g'aan func tioneren. Spreker verzette zich ertegen, dat Bruinisse zou breken met de Streek V.V.V., of dat de Streek V.V.V. zou worden opgeheven. „Geef deze organisatie nog een kans. Bezint eer u dingen opheft of contacten verbreekt, waarvan u later spijt hebt", aldus de heer De Regt. De voorzitter haakte hierop in, door er op te wijzen, dat het contact met de Streek V.V.V. vrijwel nihil is. Van het begin af, heeft men als streek V.V.V. Bruinisse eigenlijk ge negeerd en gediscrimineerd. Brui nisse kreeg namelijk direkt al geen zetel in het streekbestuur, terwijl men geen profeet behoefde te zijn om te voorspellen dat Bruinisse een rol zou gaan spelen bij de Grevelin gen-recreatie. Ook gemeentelijke vertegenwoordigers werden uit het bestuur van de Streek V.V.V. ge weerd. Flakkee Als we gaan samenwerken, dan liever met Flakkee, want ook aan de overkant mikt men op recreatie met betrekking tot het Grevelingenbek- ken", aldus de voorzitter. Alleen aan de waterkant c.q. de Grevelingen heeft Bruinisse toeris tisch iets te bieden. De belangen met Flakkee lopen dus veel meer paral lel dan die met Westelijk Schouwen. Uitvoerig werd gesproken over een door de vergadering gelanceerd voorstel om een streek V.V.V. nieu we stijl te vormen, waarvan het da gelijks bestuur uit V.V.V. mensen zou moeten bestaan, terwijl gemeen tebesturen zitting zouden kunnen ne men in het algemeen bestuur. Ook over het nieuwe streekplan kwamen vragen ter tafel, terwijl de verplichte winkelsluiting niet door allen bleek te worden gewaardeerd, althans niet tijdens de zomermaan den (toeristenmaanden). Uitkeringen voor niet gewerkte nietaaluren DEN HAAG, 19-2. De besturen van de werkgeversorganisaties in de me taalindustrie en de directies van de ondernemingen waar is gestaakt, hebben het verzoek van de Indu striebond ingewilligd geen bezwaar te maken van het doen van uitkerin gen door deze bond aan zijn leden. De besturen van deze werkgevers organisaties en de directies van die ondernemingen hebben als algemene gedragslijn vastgesteld, dat de niet- gewerkte uren niet worden betaald. Vee] geld voor Suriname en fle West DEN HAAG, 19-2. De ministerraad heeft besloten om voor de periode 1972-1976 f 400 miljoen ter beschik king te stellen voor Suriname en de Nederlandse Antillen elk afzonder de sociaal-economisch ontwikkeling lijk in het bijzonder ten behoeve van in di landen. De f 400 miljoen voor Suriname zal bestaan uit een schenking van zestig procent van dit bedrag en een lening op uiterst gunstige voorwaar den van veertig procent. Voor de Nederlandse Antillen zal de lening tegen dezelfde gunstige voorwaarden zestig procent van het bedrag belo pen en de schenking veertig procent. Zwijgende waakhonden HAERDE, 19-2. Twee waakhonden hebben een oogje dichtgeknepen toen bij hun baas, een juwelier in Heerle Gld), voor enkele duizenden, guldens aan sieraden en hor loges uit de vitrine is weggehaald. De inbrekers konden in de winkel komen door het vernielen van een rolluik en het forceren van een raam. De juwelier, de heer Kok, had kort geleden de twee waakhonden ge kocht om zijn zaak tegen inbraak te beschermen. Eenvoudige spelling j[ moeilijk VE NLO, 19-2. Het Dagblad voor Noord-Limburg is voor één keer in de vereenvoudigde spelling uitgekomen. „Veel wijniger jauten met vereen voudigde spelling" vermeldt een toelichting in de krant, maar er waren toch lezers die het niet goed begrepen. Zij meenden dat de krant vol fou ten stond. Scholen lieten ex tra nummers ophalen om de spelling in de praktijk te zien. De meerderheid van de reac ties op de nieuwe spelling was negatiefzo verklaarde een van de redacteuren vrijdagavond. Pompidou Twee doden hij hotsing p' met gestolen tank KOBLENZ, 19-2, De beide inzit- tonden van een personenauto zijn in de Wcstduitse plaats Allendorf nabij Koblenz, om het leven gekomen toen hun lichte autootje door een gestolen tank te pletter werd gereden. De zware Leopard-tank was door onbekenden ontvreemd op de niet bewaakte parkeerplaats Van een ka zerne. De dieven waren met de on verlichte tank door het stadje gere den. Daarbij kwamen zij in botsing met de uit de tegenover gestelde richting komende personenauto. Na het ongeval hebben zij de vlucht ge nomen. De politie is een uitgebreide speuraktie begonnen. Grote juwelen- en DEN HAAG, 19-2. De werkloosheid (afgezien van de scizoens werkloosheid die nu xai gaan dalen) zal in de eerstkomende maan den wellicht nog wat sty gen, maar in april/april zal mogelijk een sterke afzwakking van de werkloosheidsstijging intreden. De direc teur van het Centraal Planbureau, prof. C. A. van den Beid, heeft dit vrijdagochtend in een persconferentie in Den Haag meegedeeld. Het Centraal Planbureau is ten aanzien van 1972 „niet ai te zwaar pessimistisch" gestemd, zei prol'. Van den Beid. In de vrijdag gepubliceerde samenvatting van het centraal eco nomisch plan 1972 wordt de verwachting uitgesproken, dat mogelijk in de tweede helft van dit jaar een zekere stabilisatie van de werkloosheid zie li zal voordoen, daar dan een uitbreiding van de wereldhandel is te verwachten. «elddiefstal in Parijs „Toerist moet meer slapen bij de boer" PARIJS, 19-2. Drie gewapende en gemaskerde mannen hebben een Parijse juwelier beroofd van juwe len en contanten voor een bedrag van in totaal lVz miljoen ffrancs (ca. 1 miljoen gulden). De drie mannen kwamen de juwelierswinkel binnen en eisten daar edelstenen en geld. Zij hielden de eigenaar en zijn vrouw onder schot en maakten zich meester van juwelen ter waarde van 380.000 fr. en een bedrag van 120.000 fr. Daarop dwongen zij de juwelier hun de sleutel van zijn werkplaats in een ander deel van Parijs te geven. Een van hen ging daarheen en stal edelstenen ter waarde van 1 miljoen francs. j Muskusossen voor Tsjoe en Lai SAN FRANCISCO, 19-2. President Nixon is van plan de Chinese pre mier Tsjoe En Lai twee jonge mus kusossen aan te bieden. Dit heeft de dierentuin van San Francisco don derdag bekendgemaakt. Muskusossen zijn runderen, die al leen worden aangetroffen in de toen dra's van de poolgebieden in Canada, Alaska en Groenland. Het vlees van deze dieren, vooral van de volwas sen ossen ruikt naar muskus. Joodse jeugd legt bloemstuk bij het Nationaal Monument AMSTERDAM, 19-2. Namens de gezamenlijke Joodse jeugd- en stu dentenorganisaties heeft een tiental jongeren een bloemstuk gelegd bij het nationaal monument op de Dam. Op de linten stond de tekst „Aan hen die geen leven meer hebben '40- '45, de Joodse jeugd". De bloemleg- ging vormde de inleiding tot prik- akties die „De Joodse Jeugd" tot het Kamerdebat op 29 februari wil gaan voeren tegen de voorgenomen vrij lating van de drie van Breda. Dronken man voer de Waterweg op ROTTERDAM, 19-2. Een onbe- kende beschonken man heeft in de nacht in de Berghaven in Hoek van Holland een motorvlet gestolen en is daarmee de Waterweg opgevaren. Een vaartuig van de Rijkshaven dienst zette de achtervolging in. Men kreeg de man te pakken, nadat hij met zijn vaartuigje aan de andere kant van de Waterweg ter hoogte van het restaurant „Eurorama" le gen een stenen kade was gevaren. Hij werd overgegeven aan de poli tie van Hoek van Holland, waar hij in een cel zijn roes uitsliep. De po litie is er nog niet achter, wat de man heeft bewogen de nachtelijke vaartocht te maken. UTRECHT, 19-2. Een zesde van alle toeristische overnachtingen in Oostenrijk vindt plaats op boerderij en. Ook in andere landen gaat de boerdery een steeds belangrijker rol spelen voor de toeristen, maar in Nederland is deze vorm van recrea tie nog nauwelijks op gang gekomen. In een recreatiegebied bij uitstek als de Veluwe nemen de boeren nog maar 6 procent van het aantal re creatie-slaapplaatsen voor hun reke ning. Dit zei de voorzitter van de Chris telijke Boeren- en Tuindersbond drs. R. Zijlstra, in Utrecht op een verga dering van de Utrechtse C.B.T.B. Hij meent, dat de boerenorganisaties het verblijf op een boerderij veel meer zouden moeten stimuleren. Daardoor zou een goede verbinding kunnen worden gelegd tussen de land- en tuinbouw en de recreatie. Volgens hem zal er op dit gebied een grotere vrijheid moeten komen. „Het vader tje en moedertje spelen door de overheid moet iets minder uitbundig worden". Overleden na elf jaar coma TORONTO. 19-2. In een ziekenhuis in Toronto is op 29-jarige leeftijd overleden John Ellwood na 11 jaar en 115 dagen in coma te hebben ge legen. Op 26 oktober 1960 raakte hij in coma toen hij gewond werd tijdens een rugby-wedstrijd op school. MIDDELBURG, 19-2. In de Zeeuwse siatenvergadering hebben enkele statenleden vrijdag een motie ingediend, waarin er bij het college van G.S. op wordt aangedrongen vol ledige opening van zaken te geven over de procedures en de achter gronden van het gevoerde beleid bij de onteigeningen in het Zeeuwse Sloegebied. De landeigenaren daar zouden in het kader van de onteigeningsproce dure niet de prijzen voor hun land krijgen, waarop zij aanvankelijk hadden gerekend. Volgens twee af hankelijke taxatiecommissies was de adviesprijs bepaald tussen f 3,- voor ongepachte en f 3,25 per m2 voor ge pachte grond. Door een koninklijk besluit van 5 oktober 1971 blijkt dat het rijk niet verder wil gaan dan f 2,-, resp. f 2,25 per vierkante me ter. Volgens gedeputeerde Schlinge- mann zou het koninklijk besluit de wettelijke procedure niet doorkrui sen. Door dit besluit wordt het ech ter mogelijk de gronden te onteige nen in het geval dat geen minnelijke schikking tot stand komt. Volgens het oordeel van het rijk en van de provincie zijn de schattingen van f 3,- en f 3,25 voor gronden in het Sloegebied, gelet op de algemeen in het land door de overheidsinstanties betaalde prijzen, te hoog. Het college van G.S. is van me ning dat de eerder gedane aankoop van gronden in het Sloegebied voor zeer hoge bedragen niet behoeft te betekenen dat voor alle andere daar gelegen gronden dezelfde bedragen geboden en betaald moeten worden. „De overheid moet ervoor waken dat de algemene marktsituatie door de betaling van te hoge prijzen in nadelige zin wordt beïnvloed. Het college is dan ook niet van mening dat hier van ernstige rechts-ongelijk- heid kan worden gesproken". De landeigenaren hebben verklaard zich in deze zaak tot de rechter te zullen wenden. Over de ingediende motie zullen provinciale staten later stemmen. DEN HAAG, 19-2. Een interpro vinciale commissie heeft de minister van binnenlandse zaken geadviseerd de wedden van wethouders in ge meenten tot 60.000 inwoners te ver hogen. Volgens de commissie is de taak van de wethouders ten opzichte vr.n de burgemeesterstaak in de laatste tien jaar verzwaard. De wethouderswedden variëren nu van tien procent van de buz-gemees- terswedden in de gemeenten tot dui zend inwoners tot 55 procent daar van in de gemeenten boven de 60.000 inwoners. De adviescommissie stelt voor het percentage voor de kleinste gemeenten te brengen op vijftien procent van de burgemeesterswed- den, ook de percentages voor de ge meente tot 30.000 inwoners te ver hogen, en de 55-procentregeling toe te passen voor alle gemeenten met meer dan 30.000 inwoners. Presentiegeld De commissie heeft voorts gead viseerd de wethouders presentiegeld te blijven uitkeren voor het bijwo nen v an gemeenteraadsvergaderin gen, maar hun dat niet toe te ken nen voor het. bijwonen van raads commissievergaderingen. DEN HAAG. Omstreeks Pasen zal de film Wiltardin Nederland worden vertoond. Net als in Alfred Hitchcock's The Birds" heeft de film een ge welddadige confrontatie van de mens met een agressieve horde dieren als centraal thema. In Willnrdvullen duizenden ratten het doek, die een aan val doen op de mensen. De titel Willard staat voor de naam van de hoofd persoon. gespeeld door Bruce Davidson (fbto), die de ratten frnint en daarna opzet tegen zijn vijanden. niet naar Engeland LONDEN, 19-2. President Pompi dou van Frankrijk is zaterdag niet naar Engeland gegaan. Zijn bespre kingen met premier Heath zijn afge last omdat Heath het te druk heeft met de mijnwerkersstaking, zo is in Londen bekendgemaakt. Regeringskrediet voor kranten DEN HAAG, 19-2. Het dagblad Trouw en het Rotterdammer Kwar tet zullen een lening van 1,6 miljoen gulden van de regering ontvangen voor de financiering van de reorga nisatieplannen. Minister Engels van C.R.M. heeft de Nationale Investe ringsbank gemachtigd aan deze dag bladbedrijven een krediet van deze omvang aan te bieden ten laste van het bedrijfsfonds van de pers i.o. Russische bisschop niet welkom in Australië BRISBANE, 19-2. Tijdens een be zoek van de Russische orthodoxe aartsbisschop Boris Rotov Nikodim aan Brisbane is het daar zaterdag tot felle demonstraties gekomen. Toen de metropoliet van Lenin grad en Novgorod op het vliegveld arriveerde moest de politie hem te gen woedende demonstranten be schermen. Niettemin wist een vrouw van middelbare leeftijd hem een klap met een demonstratiebord te verkopen. De prelaat is in Australië als Rus sisch vertegenwoordiger op de 25ste algemene vergadering van de Aus tralische raad van kerken. In Australië wonende Russen had den de regering gevraagd de aarts bisschop de toegang tot het land te Weigeren omdat hij huns inziens een agent van het Kremlin is. Op een persconferentie ontkende aartsbis schop Nikodim lid van de Russische geheime politie te zijn. 12 Er zaten slechts een paar mensen in de bus. Hij vroeg een retour en betaalde. De chauffeur kende hij goed. Een paar jaar geleden werkte hij ook nog bij Walhuis. Samen had den ze menige wagen onderhanden gehad. Maar nu deed-ie net, of hij Jaap ten Oever niet meer kende. Zo je wilt, meneer Vink. Doe maar braaf mee met de goe-gemeente in de stad. In Bergevoort besloot hij eerst maar wat rond te lopen. Het was nauwe lijks één uur en die man zat natuur lijk aan de maaltijd. Vóór twee uur had het waarschijnlijk geen zin om aan te bellen. Hij drentelde wat door het dorp en zag, dat ook hier het een en an der veranderd was. Men was bezig met een nieuwe, brede weg en daar voor waren heel wat oude huisjes aan de rand van het dorp afgebro ken. Terwijl in het centrum enkele niéuwe winkels stonden. Deden be slist niet onder voor de winkels iö de stad. In elk geval was het hier veel rustiger. Bergevoort lag in een uithoek, dus het doorgaande verkeer kwam hier niet door. En hier deden de mensen ook niet lelijk.,Iedereen groette elkaar en Jaap kreeg menige hoofdknik, die hij vriendelijk be antwoordde. Na een poosje ging hij op een bankje bij de beek zitten en rookte een sigaret. Enkele eenden scharrel den in het water, zwommen naderbij in de stille hoop, dat er bij die me neer op de bank wat te halen was. doch toen ze geconstateerd hadden, dat er geen brood in het water werd gegooid, zwommen ze langzaam verder. Heerlijk rustig was het hier. Eigen lijk vroeger nooit geweten. Wat kwam hij eigenlijk in Bergevoort? O ja, een jaar of vijf geleden had hij er een poosje een meisje, maar de naam was hem alweer ontschoten. Had haar vader geen smederij? Er stond iets in zijn geheugen. Maar tij dens zijn wandeling nu had hij geen smederij meer gezien. De reclasseringsambtenaar bleek een vriendelijke man te zijn. Jaap schatte hem op een veertiger. Ter stond bij zijn binnenkomst in de ka mer werd hij op zijn gemak gesteld, kreeg een sigaret aangeboden, zodat hij terstond sympathie voelde voor de man. „U bent er al spoedig, meneer ten Oever, dat mag ik wel. Overigens, als u pas na een week was gekomen, zou ik het best kunnen billijken, hoor. Tenslotte moet u min of meer opnieuw acclimatiseren, nietwaar? Uw zuster zal wel blij geweest zijn, veronderstel ik, toen u gisteren plot seling voor de deur stond. Ze is een flinke vrouw, meneer, houd haar in waarde. Ik heb haar een paar keer opgezocht: alle respekt. Zoals zij zich er doorheen geslagen heeft. Maar dat zult u intussen zelf wel ge merkt hebben. Zo. meneer ten Oever, nu wat anders. Als u wilt, heb ik werk voor u". Jaap keek geïnteresseerd op. „Zo? Dat is vlug". De man glimlachte. „Mede met het oog hierop is waarschijnlijk uw ver vroegde invrijheidstelling in orde gemaakt. Ik weet niet. of u het al gezien hebt. maar er komt een nieu we weg langs ons dorp. Die zal ver binding geven met de beide grote autowegen tussen het oosten en de grens. U weet wel. dat je vanuit de stad altijd min of meer een omweg DOOR GERRIT FRANSSEN moest maken. Als deze nieuwe weg gereed is - en dat is een kwestie van hooguit enkele weken - scheelt dat een kleine vijftien kilometer. Dat is één. Aan die nieuwe weg komt even buiten ons dorp een groot benzine station. Annex reparatie-inrichting, een ambulance-wagen en een kraanwagen. Dat wordt van meet af aan vrij groots opgezet. Het is de jonge Garreveer, die dit gaat ex ploiteren. Misschien hebt u wel eens van die naam gehoord. Zijn vader had tot zijn dood een flinke smederij in het dorp. De laatste tijd repareer de hij ook landbouwwerktuigen. Dat wil zeggen: dat deed zijn zoon, die verschillende diploma's bezit. Deze Henk Garreveer heeft na de dood van zijn vader de smederij verkocht. Inplaats daarvan heeft hij een stuk grond in zijn bezit gekregen, precies grenzende aan de nieuwe weg. Han dig als hij is, heeft hij de medewer king verkregen van alle betrokken instanties, zoals Waterstaat, de pro vincie, de gemeente hier en ook het Waterschap. Vooral Waterstaat zag er wel wat in. Op die grond is hij nu al aan het bouwen. Ik zou zeggen: loopt u er straks maar eons langs. Als u de oude weg neemt en dan een kilometer buiten het dorp rechtsaf slaat in de richting van de nieuwe weg. ziet u vanzelf dc nieuwe garage Hij is al zo goed als gereed. Het ben zine station schiet ook al aardig op. Naar ik heb vernomen worden in de komende week de pompen al ge plaatst Ik ken de jonge Garreveer zeer goed. Hij heeft straks een paar mensen nodig, in de eerste plaats een pompbediende en verder een volslagen monteur. (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 5