Jaap ten Oever's nieuu/e leven Tinoccfïïo Verton's Schoenen Wat biedt de BEELDBUIS Buitengebied-Oost en nieuw plan Zeebad Nieuw-Haamstede inam krijg ik ook schoenenf Miljoenen voor ideeën uit het Mosselfonds Verkoop van mosselen te Yerseke ZIF.RIKZF.ESCHE NIEUWSBODE Vrüdag 11 februari 1972 Nr. 21030 B('sli'iniiiin«s]»lannon in rand Wostersclioiiwon Zondag 13 februari, 20.35 uur: Elisabeth R. Een ouder wordende ko ningin Elisabeth wordt steeds meer geconfronteerd met een oorlog tegen Spanje. HAAMSTEDE. 10-2. De raad van Westerschouwen vergadert woensdag a.s. in het gemeentehuis te Haamste de. Voorbereidingsbesluiten zullen genomen worden voor de gebieden: Haamstede Zuid. Hogeweg-VVesten- Schouwen en J. J. Boeyesweg-Kloos- terweg. Vastgesteld zullen worden de bestemmingsplannen Noordwelle en Serooskerke. Aanleiding tot het plan Noordwel le is de wenselijke aanpassing van het geldende wederopbouwplan uit 1956. Deze aanpassing heeft zowel betrekking op de juridische vorm in verband met het in werking treden van de wet op de R.O., als op de be grenzing, die nauwkeurig dient aan te sluiten aan de grenzen van het in voorbereiding zijnde bestemmings plan voor het oostelijk deel der ge meente (plan buitengebied-Oost). Uitbreidingsmogelijkheden voor de kern Noordwelle worden op dit mo ment niet begonnen en het onderha vige plan moet dan ook als een con- solidatieplan worden gezien. De grens van dit plan en van Buitenge bied-Oost ligt vrij strak om de be- Advertentie Verkrijgbaar bij: Havenplein 13, Zierikzee Telefoon 2488 EINDHOVEN, 10-2. De Pihlipsbe- d rij ven in Nederland hebben in 1971 f 12.8 min. bespaard als gevolg van 13.500 ingezonden inventieve ideeën. Een bedrag van f 1,2 min. aan belo ningen werd uitgekeerd voor 5.100 daarvoor in aanmerking komende ideeën. Van de inzendingen in 1.971 bleek 2 pet. meer toepasbaar dan van de inzendingen in 197.0-, - ZIERIKZEE/BRUINISSE, 10-2. Op viödag 25 en zaterdag 26 februari woiden in hotel Nolet in Yerseke de mosselen verkocht, die in het Mosselfonds zijn geleverd, totaal 300.000 tonnen. De mosselen worden echter niet te koop aangeboden in hoeveelheid maar in kavels elk groot plm 2Vz ha liggend op de Yersekse Bank (32 per celen op de gronden in de Ooster- schelde oostelijk deel en in de Em in de nabijheid van Strijenham (31 per celen). Potentiële kopers zijn: mosselkwe kers, mosselhandelaren, cn be- en verwerkers van mosselen. Van 14 tot 24 februari kunnen de kavels worden bezichtigd, (na af spraak met het agentschap van hel Productschap voor Vis en Visproduc ten te Yerseke. Kopers moeten ui- bouwing doch de mogelijkheid is opengehouden om, indien hier be hoefte aan bestaat, aan de kern uit breiding te geven. Voor Serooskerke is dezelfde aan leiding, die van wederopbouw 1955, van kracht. De grenzen van het in voorbereiding zynde plan Buitengebied-Oost wor den grotendeels bepaald door aanwe zige elementen in het terrein, t.w. de Dorpsweg, de Stoofweg, de Seroos- kerkseweg en de Delingsdjjk, terwyl de oostgrens wordt gevormd door de bebouwing van het dorp. In principe wordt aan de bebou wing niet veel uitbreiding gegeven. Slechts op enkele plaatsen waar reeds een aanzet aanwezig is, (Dijk weg, Frederikstraat). Op de bebou wing die de zuidelijke kant van het Dorpsplein vormt, is een gemengde bebouwing gelegd, (woondoqleinden, detailhandel en bedrijven). De overi ge ringbebouwing heeft een be stemming woondoeleinden verkre gen, zij het met een wijzigingsbe voegdheid voor bt en w. om een ge mengde bebouwing mogelijk te ma ken. Beide plannen lagen vanaf 15 de cember 1971 ter inzage en er zijn geen bezwaren ingediend. Zeebad Nieuw-Haamstede Heel anders ligt het met het be stemmingsplan Zeebad Nieuw- Haamstede, waartegen 33 bezwaar schriften werden ingediend. Voor het gebied omgeving vuurtoren, Toren- weg en de Bad- en Strandweg geldt het bestemmingsplan Zeebad Nieuw- Haamstede, daterende uit 1958 en de gedeeltelijke herziening van dit plan. genaamd Nieuw-Haamstede I uit 1968 daterende. Voor dit gebied is nu een nieuw plan ontwikkeld en daarin is het gel dende bestemmingsplan Nieuw- Haamstede I praktisch zonder wij zigingen overgenomen. De belang rijkste wijziging is het toestaan van bebouwing op de voormalige invlieg- strook ten noordwesten van het vliegveld, omdat deze strook voor de luchtvaart geen betekenis meer heeft. Een andere belangrijke wijzi ging is de verandering van de be grenzing t.o.v. de geldende plannen en wel: a. Aan de Strandweg waar in het duingebied een drietal parkeer terreinen en een horecabedrijf zijn geprojecteerd. b. Ten zuidwesten van de vuurto ren, waar een stuk duingebied bij het plan is betrokken. Versnippering Het duingebied ten zuidwesten van de vuurtoren is bij het plan betrok- terlijk 3 maart hun koopsom hebben gestort, vermeerderd met 4 procent B.T.W. De oplevering der gekochte kavels zal plaatsvinden op 27 maart. Van die dag af mag de kavel worden be vist, op 7 april moet de grond geheel schoongevist worden opgeleverd. De termijn om de kavels schoon te vissen is toch wel uiterst kort als men rekent, dat 31 maart Goede Vrijdag, 1 april Stille Zaterdag en 2 en 3 april Pasen is. De opgeviste mosselen moeten werden uitgezaaid op percelen in Zeeland. Ze mogen dus niet naar de Waddenzee worden vervoerd. Indien een koper, aan wie een kavel mos selen is toegewezen, niet voldoet aan de gestelde voorwaarde c.q. de ge kochte kavel niet schoon vist, wordt dat gedaan door het Productschap op kosten van de koper. De koper zal dan geen recht meer op de mosselen kunnen laten gelden, ze worden dan gestort op een door het Bedrijfschap aangewezen plaats. ken, omdat in dit gebied een snipper, verkaveling heeft plaatsgevonden en de kopers van de ontstane perceel tjes zijn overgegaan tot het plaatsen van caravans e.d. op hun grond, zon der dat de gemeente hiertegen in voldoende mate heeft kunnen optre den. Dit gebied is nu bij het plan be trokken, enerzijds om door middel van de bestemmingsplanvoorschrif ten een verdere versnippering van het gebied tegen te gaan en ander zijds om voor de historisch gegroei de situatie ter plaatse een regeling te kunnen treffen middels de in de voorschriften opgenomen afwijkings bevoegdheid voor b. en w. De meeste bezwaren zijn gericht te gen de bestemming duingebied ach ter de vuurtoren (beschermd natuur gebied) met een bevoegdheid voor b. en w. om deze bestemming te ver vangen door een bestemming ten be hoeve van de plaatsing van sta-ca- ravans. De bezwaren zijn als volgt verdeeld: a. bestemming biedt te weinig mogelijkheden, b. gebied moet natuurgebied blijven, c. bezwa ren tegen een b. en w.-brief welke 2 augustus is gericht aan de eige naren van gronden in dit duingebied en waarin een uiteenzetting is gege ven over de opzet van de voorschrif ten en de regeling welke hiermede wordt voorgestaan en d. van eigena ren van percelen in dit gebied welke niet in het plan zijn opgenomen en waarvoor gelijke mogelijkheden worden verlangd. Indien het als beschermd natuur gebied aanggegeven gedeelte van het plan losgekoppeld wordt van de rest van het plan, ontstaat er gelegenheid voor nader beraad en tot het houden van besprekingen met de bezwaar den, zonder dat het overige gedeelte van het plan hierdoor wordt opge houden. Indien de raad hiermede akkoord gaat, kunnen voorshands alle het duingebied betreffende bezwaar schriften buiten behandeling blijven. Reclamanten zullen hiervan in ken nis gesteld worden en kunnen even tueel tegen de niet-vaststelling in beroep gaan bij G.S. van Zeeland. De bezwaarden Bezwaren onder a. genoemd kwa men van de volgende personen: W. H. v. d. Graaf, Rotterdam; A. W. Wandel, Nieuwerkerk, F. S. Hulst en J. Monster te Rotterdam; mr. J. J. P. de Mul, Nijmegen namens P. Wan del, Gosterbeek; B. W. Schot, Zie rikzee; C. M. Schot te Zierikzee; F. W. Verhaar, Bergambacht; J. J. G. v. d. Sluijs, Geertruidenberg en ir. L. W. Lievense te Breda. Bezwaren aangeduid met b had den: J. A. D. van Weelderen te Pa- pendrecht, mr. J. ter Horst, Ooster beek; J. A. Langelaan, 's-Gravenha- ge; N.V. Watermaatschappij Zeeland, Goes en Staatsbosbeheer, 's-Graven- hage. De c-bezwaren kwamen van J. de Boer, Eindhoven, A. van Malde, Ber- kel en Rodenrijs; B. W. Schot, Zie rikzee, C. M. Schot, Zierikzee, F. W. Verhaar, Bergambacht, ir. J. Kleve- ring, Delft en ir. L. W. Lievense te Breda. D.-bezwaren waren van mevr. C. J. van Everdingen-Eggens te Dor drecht, K. Mostert, Hoogvliet; J. Lanse, Bergen op Zoom; C. J. Vi'ijen- hoek, Rotterdam; F. S. Hulst, Rotter dam. G van Ballegoijen, Middelburg; A. Rothman, Rotterdam en mr. W. C. v. d. Brink te 's-Gravenhage namens N.V. „Verzicht" te Leidsendam. Tegen het overige plangedeelte hadden bezwaren: W. Thomas, Rot terdam (ongegrond); G. J. de Wolf, Burgh (ongegx-ond); mr. G. E. K. A. Roskott te Rottex-dam tezamen mei Staatsbosbeheer, Watex-maatschappij Zeeland en prof. dr. J. H. Oort, Oegstgeest (tegen aanleg pax-keer- terreinen, ongegrond verklaax'd), mr. Roskett, Staatsbosbeheer en 23 eige naren van percelen in de omgeving Strandweg waren tegen bouw hox-e- cabedrijf. College verandert dit in subbestemming „restaurant". Mr. Roskott ageerde tevens tegen gewij zigde aansluiting Badweg/Klooster- weg. Wox'dt ongegx*ond verklaard. Eveneens mr. Roskott tegen het ver vallen van bouwmogelijkheid op per ceel sectie C no. 914. Ongegrond ver- klaard. Mr. Roskott tegen brengen van de rooilijn langs Badweg van 15 op 18 meter. College geeft mr. Roskott gelijk en rooilijn blijft 15 m. Mr. Roskott tegen niet-aanbrengen van fundamenten bouwsel uit we reldoorlog II in ontwerpplan. Onge grond verklaaxd. Mr. Roskott tegen afstaan van zijn grond voor verbete ring Badweg/Strandweg. Ongegrond verklaard. Mr. Roskott bezwaar te gen geprojecteerd voet- en rijwiel pad dat gedeeltelijk over zijn grond loopt en wil touw van drie woningen aldaar voorkomen. Ongegxond ver klaard, doch slechts twee woningen. Bezwaren hadden fa. P. J. Bakker, Vclsen, ir. G. M. Key te Rottei"dam en J. J. van Monsjou, Arnhem tegen parkeertei'reintjes oostelijk en weste lijk van b.ebouwingsstrook langs de Klaproosweg en vragen hiervoor openbaar groen. Gegrond verklaard.-, Bezwaar van A. v. d. Ban te Dub beldam tegen bestemming perceel sectie C 668 (gezamenlijke opper vlakte van de bouwpercelen niet meer don 60 procent van het bestem- mingsgebied). Handhaving voorstel. Bezwaar K. Mostert. Hoogvliet te gen feit dat zijn perceel, ten zuiden Oostenrijkse woningen niet in het plan is opgenomen. Ongegrond ver klaard. Bezwaarschrift Expl. Mij. van der Graaf/Expl. Mij, Den Haag Noord- Cost tegen horecabestemming ten noorden van „Schouwse BoerOn gegrond verklaard. Verder zal vastgesteld worden de Vcrordenirg Commissie voor de ruimtelijke ordening en een wijziging van de I.egesverordenïng 1971. Eervol ontslag zal verleend worden aan de gemeentewerkman de heer M. F. Bom. Een voorstel tot verkoop oud schoolgebouw in de Noordstrnnt besluit de agenda. ZONDAG 13 FEBRUARI. NED. I. Vanmiddag rond half tioee de laatste beelden van de Olympi sche Winterspeleneen balans opma ken van bepaalde titels, terugblik ken op wat geweest is en pas over vier jaar weer terugkomen, 's Mor gens is er dan al een eucharistievie ring van uit de Haagse Jeroenkerk geweest t.m. Bugaloos en oude bios coopjournalen t.m. de Woord voor woord vertelling en de Esperanto- vorderingen van het Teleac-duo Vilhelmo en Kornelio. Maken we een overstapje naar de avonduitzendin gen, dan zien we achtereenvolgens de met een niet onbelangrijke TV- onderscheiding bekroonde „Gehei men der Zee"-aflevering „De trage die der zalmen", het maandelijkse Rendez-vous met Jan Brusse in Pa rijs, aflevering nummer 5 van Elisa beth R en een gesprek dat Simon van Collem had met Vitorio de Sicca de bekende filmregisseur. Om over de Elisabeth R aflevering niet teveel ie vertellen: de koning van Spanje neemt wraak nu Elisabeth koningin Mary van Schotland heeft laten te rechtstellen. Er dreigt een oorlog, die Elisabeth koste wat het kost tracht te voorkomen. Wat niet lukt. Ter op luchting: Engeland wint de slag. NED. II. We beginnen de avond met Pip pi Langkous, die om vakan tie te krijgen naar school gaat, maar alras tot de ontdekking komt dat het vrije leventje dat ze voorheen leidde heel wat aantrekkelijker was dan door een schooljuffrouw te wor den beziggehouden met sommetjes en taal. Twee Studio Sport-programma's met o.m. beschouwingen gewijd aan de gebeurtenissen in Sapporo en een Dubbeldekkers-aflevering. Wat die bus betreft: de chauffeur van het monster op wielen, Stan, zit in de puree, hij heeft z'n kostgeld vergokt, krijgt een uitbrander van Blakey en de aanzegging een testrit te moeten maken en hij wordt door Iris ge vraagd haar te helpen bij haar ver huizing. Later op de avond een te rugkijken naar die spannende juli dagen van vorig jaar tijdens welke de Apollo-15 en het landingsvaar tuig de Valk stoute stukjes in het heelal en op de maan uithaalden en dat terwijl de Sojoez-11 kort te vo ren uit het heelal was teruggekeerd met een levenloze bemanning. Voor de samenstelling tekenen Hans En gelman, Rzidolf Spoor en Chriet Ti- iulaer. ZONDAG 13 FEBRUARI. NED. I: 11.00 Eucharistieviering; 13.27 Schooltelevisie; 13.30 Sapporo; 15.00 Journaal; 15.02 Weekjournaal; 15.22 Openbaar Kunstbezit15.37 Zondagmiddagmagazine; 17.00 IKOR 18.20 Teleac18.55 Fabeltjeskrant; 10.00 Filmportret; 19.30 Geheimen der zee; 20.20 Journaal; 20.25 Hier Parijs; 20.35 Elisabeth R; 22.05 Avroskoop22.40 Humanistisch Ver bond; 22.50 Journaal. NED. II: 18.55 Fabeltjeskrant19.00 Journaal19.05 Pippi Langkous; 19.30 Studio. Sport I: 20.20 Panoramiek; 20.45 Dubbeldekkers; 21.10 Studio Spori II; 21.35 Apollo 15; 22.35 Jour naal. MAANDAG 14 FEBRUARI. NED. 'I. Met de Heinz Rühmann- films is het gedaan en in de daar door vrijgekomen zendtijd wordt een klein uur lang een carnavalsfeest vanuit Oldenzaal geduwd. Het be treft een rechtstreekse uitzending, voorafgegaan door een filmportret van de in Oldenzaal regerende Prins Appie en filmbeelden van de carna vals-optocht vanuit de tot immens feestpaleis omgebouivde ruimten van restaurant De Kei, het vaste grond gebied van de carnavalsverenigingen 7 Ze liep terug naar haar stoel, ging zitten en at verder. De jongen keek haar aan. „Dat je niet meer op school bent, was zeker om.om.dat, he?" Pleunie haalde haar sehoudei-s op. „Och. zoveel schik had ik er toch niet. Een mooi excuus om weg te ko men. Ik had binnen een maand werk in de taxigarage. Ben zowat m'n eigen baas. Niemand, die er ooit op zinspeelt. En ik vex-dien meer als schooljuf. Het werk bevalt me, dus wat wil ik meer?" Ze vex'zacht het voor me, wist hij, want ze wilde immers al heel jong onderwijzeres worden? Ze beschouw de het als haar roeping. Hij wist, dat ze een pi'ima juffrouw was voor die eerste klassertjes. Nu ja, als ze het er werkelijk naar haar zin heeft. Misschien x*aadde ze zijn gedach ten en met een doox-dringendc blik op haar gezicht keek ze hem aan. terwijl ze vervolgde: „Werkelijk Jaap ik heb een reuze baan. geloof me als jeblieft. Baas Piet bemoeit zich haast niet meer met de zaak. Hij is tegen de zeventig. En baas Kees - je kent hem toch wel? Kees Plantema? - die reist doorgaans en verkoopt wagens. Ik heb daardoor meestal enkel te maken met baas Evert en die is ge weldig voor me. De eerste dag al zei hij tegen me: „Juffrouw ten Oever, als er klanten zijn. die zinspelen op wat er gebeuid is. roept u mij. Dan schop ik ze persoonlijk van het kan toor. Ik wil niet. dat ze er u om dis crimineren. Op mij kunt u rekenen". ..Is Evert tegenwoordig baas?" „Ze zijn het alle drie. maar baas Evert zorgt voor de taxi's en de re- paratics en de stalling". „Wat voor werk doe je eigenlijk?" „Ik neem de telefoon aan, voor taxiritten in de eerste plaats en voor de reparaties. En verder verzorg ik de hele boekhouding. Ja, daar heb De Oelewappers en Kadolstermen- nekes. De KRO begint de avond met de in musicalvorm gebrachte avon turen van de Graaf van Monte Chris- to. Vanavond komen de papieren op tafel waar de schat inm Monte Christo zich zou moeten bevinden. Na het journaal een documentaire van Albert Gols over de Waddenzee, het stuk natuurschoon, dat ondanks allerlei protesten toch met de ver nietiging wordt bedreigd en een af levering uit de serie Alias Smith and Jones. In Smith en Jones probeert Heyes een even mooi als rijk meisje heel wat geld uit de zakken van haar modieuze kleding te kloppen. NED. II. Ook hier een uur lang carnaval, voorafgaand aan het leut- gebeuren op het eerste net. De AV RO schotelt het voor onder het motto Kleintje Carnaval. Sjakie Schram treedt op als gastheer. Hij ontvangt o.m. de Twee Pinten, Ria Valk, het Cocktail Trio, Hannie Meister en de Krakers. In de vooravond'ziet men AVRO's Toppop en hei' vrolijke spel letje Wie van de drie? Na het nieuws Peyton Place, waar Rachel flink on der handen wordt genomen na de ontvoering van Matthew. Goed, Ra chel had het allemaal heel anders bedoeld, gehoopt door haar wan hoopsdaad liefde en begrip te zullen ondervinden, maar het pakt voor haar allemaal zo heel anders uit. De AVRO besluit de uitzendingen met AVRO's Televizier Magazine. MAANDAG 14 FEBRUARI. NED. I: 10.45 Schooltelevisie; 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 De graaf van Monte Christo; 20.00 Journaal; 20.21 De Waddenzee, wat doen we ermee; 21.10 Alias Smith en Jones; 22.00 Carnaval in Oldenzaal; 22.50 Journaal; 22.55 Teleac. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Toppop; 19.30 Wie niet?; 20.00 Journaal; 20.21 Peyton ik voor gestudeerd. Drie weken ge leden was de accountant er. Hij was er de hele dag en heeft alles gecon- ti'oleei'd. Toen hij klaar was, kreeg ik een pluimpje, omdat alles zo goed in orde was. Een week later had baas Evert het rapport. Hij liet het me le zen. Daar stond ook in, dat ik de boekhouding voortreffelijk beheerde. Ik kreeg meteen een tientje meer in de maand. Nee, ik had het echt niet beter kunnen treffen". Ze aten enige tijd zwijgend, lot hij zacht zei: „Hoe kom ik weer aan werk? Zou Walhuis me weer terug nemen?" Het meisje wist al lang, dat daar geen sprake van was. Een paar we ken na het gebeurde had hij persoon lijk tegen haar gezegd: Ik kan z'n plaats niet openhouden. Pleun, dat gaat nu eenmaal niet. Spijtig, dat het gebeurd is, maar ja. ik moet reke ning houden met m'n klanten en de andex-e jongens. - Maar dal zou ze hem nooit vertellen. Inplaats daar van antwoordde ze op nonchalante toon: „Het gaat de laatste tijd niet zo best bij Walhuis. Hij rijdt met minder wagens. Maak je daarover maar geen zorg. De De eerste weken ga je van je vrijheid genieten. In die tijd kijk je rustig uil naar een baan. die je lijkt. Forceer nou niets. Je zit mij niet in de weg. We hebben in elk geval nog een paar kamers in ons huis en wc eten samen. Morgen zet je je handtekening op de bank cn als je geld nodig hebt, haal je het maar van je boekje. Overigens, je kunt van mij ook wat krijgen, als je het nodig hebt. Ik zei al: de lijd van zorgen en moeilijkheden is in elk ge val voor ons voorbij". Na het eten hielp hij afdrogen in het keukentje. Daarna omhelsde hij zijn zuster en drukte een zoen op haar wang. „Fijn, Pleun, dat ik jou nog heb". Place; 21.10 Kleintje Carnaval22.00 Televizier Magazine; 22.50 Journaal; 22.55 Teleac. Advertentie KOUWENBERG i voor uw gasverwarming Poststraat 48 tegenover het postkantoor Zierikzee Werkplaats: Meelstraat 46. AMSTERDAM. Aan het einde van een door het bouwvakactiecomité Amsterdam belegde „mobilisatiebij eenkomst" hebben de Amsterdamse bouwvakarbeidex-s woensdagavond hun instemming betuigd met de wil de stakingen in de metaalsector. Er werd een geldinzameling gehouden. DOOR GERRIT FRANSSEN Ze pakte hem bij beide ax-men. „We hebben elkaar, broer en we zullen elkaar verder helpen. Voor mij blijf je de ridder, die me beschermde, toen het nodig was. Dat.... dat zal ik nooit vergeten. Laten de mensen denken en zeggen, wat ze willen, ik ben trots op je, versta je? Ik ben trots op m'n broer!" Hoofdstuk 3. De kamer is leeg. Precies volgons Pleunie's voor spelling was Piet Spanhuis al om zes uur naar boven gegaan om de rommelkamer te ontruimen. Zijn vrouw was hem gevolgd en vanuit hun kamer konden broer en zus het commentaar van de vrouw horen: had-ie maar van te voren moe ten zeggen, dat-ie vandaag thuis kwam. Kon jij het weten? Doe maar kalm aan. als jevanavond niet klaar komt. gaal-ie vanavond maar haar. een hotel Af en toe klonk de nauwelijks vei'staanbare bromstem van Span huis zelf er tussendoor. En daarna de vrouw weer: „Waarom laat je dat jong niet een handje heipen? Mankeert er wat aan zijn handen of is-ie daar het werken verleerd? Zal ik 'm roepen?" Waarschijnlijk protesteerde haar echtgenoot ertegen, want er werd niet op de deur geklopt Zelf kwam Jaap overeind, zijn zuster aankij kend „Zal ik 'n gaan helpen?" Ze schudde haar hoofd „Zeg. je zult toch zeker niet zo gek zijn? Óf wel? Drie weken geleden wist ik, dat je gauw thuis zou komen en heb ik Spanhuis gewaarschuwd Daarna heb ik het nog een paar keer tegen hem gezegd Hij heeft tijd genoeg ge had om je kamer te ontruimen, laat- ie het nu maar alleen doen" (Wordt vervolgd). Een hoekje bij de toenmalige kerk te Brulnlsse op een vroeg winterse dag. De foto dateert uit de dertiger jaren. De mosselarij

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 7