I iSport en wec ERIC DE NOORMAN J. L de Hooge wint verrassend kampioenschap le klasse libre Millith i r 1111 n iTiiiiiiiMtiiitiitttiiiiiiitiiiiiiitititiiiiiiiitiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiffi RIL.TARTEN Ondanks het feit dat het algemeen gemiddelde van de deelnemers aan het toernooi om het persoonlijk kam pioenschap 1 klasse libre van het district Schouwen-Duiveland der KNBB, dat in het afgelopen week end in het Huis van Nassau te Zie rikzee plaats vond, wel wat te wen sen over liet mag desondanks toch van een voortreffelijk geslaagd toer nooi worden gesproken. Zoals gezegd was het algemeen gemiddelde van de deelnemers nu niet bepaald zoals men dit van ie klassers mag verwachten. Dit neemt evenwel niet weg dat de biljartlief hebbers, die in behoorlijke getale aanwezig waren beslist ruimschoots aan hun trekken zijn gekomen. Spanning was er in ruime mate aan wezig terwijl er daarnaast toch ook nog wel een aantal partijen van uit stekend gehalte op het groene laken werden gelegd. Twee outsiders J. L. de Hooge van de organiserende vere niging VOG en M. Lems van de bil- jartvereniing GKK te Nieuwerkerk, die zich nog op het aller laatste mo ment hadden aangemeld waarmee het aantal deelnemers op vijf werd gebracht waardoor het toernooi meer inhoud kreeg en ook aantrekkelijker werd, hebben wel in ruime mate hun stempel op dit kampioenschap ge drukt. De man die eigenlijk niemand verwacht had routenier De Hooge, die toonde het nog lang niet verleerd te zijn, wist tot ieders verrassing be slag op de kampioenstitel te leggen. Hoewel hij zich ter elfder ure onder de deelnemers had geschaard liet hij direct duidelijk blijken dat hij aller minst van plan was om een onder geschikte ról te gaan spelen. De eer ste drie partijen, tegen Den Haan Geelhoed en Hector, leverden hem evenveel overwinningen op. Lems scheen voor hem roet in het eten te gaan gooien door hem in de vierde ronde te kloppen. Naar later zou blijken was dit de enige nederlaag voor De Hooge daar hij de nog twee resterende partijen in zijn voordeel wist te beslissen. Toch was hij met 10 pnt. nog niet zeker van de titel daar zijn clubge noot, A. Geelhoed, ook één nederlaag maar een veel beter algem. gem., het nog in de finale partij moest opne men tegen Lems. Deze had in zijn voorlaatste partij, tegen Hector, zijn kansen op de titel geheel verspeeld door te verliezen waarbij hij genoe gen moest nemen met een gem. van 2.50. Kans voor Geelhoed Het zag er bij de aanvang van deze beslissende partij dan ook naar uit dat de kansen voor Geelhoed, vorig seizoen kampioen van de 2e klasse, wel bijzonder gunstig waren. Lems, die nu niet meer de druk voel de van ook nog kandidaat te zijn voor de titel, revancheerde zich in deze partij volkomen. Tot aan de negende beurt ging de strijd gelijk op, 46-43 in het voordeel van Geel hoed. Lems trok het initiatief vol- VOLLEYBAL Intermezzo IIICluzona 22 Zaterdagmiddag moest het heren team van Cluzona in Middelharnis aantreden tegen het in de onderste regionen vertoevende Intermezzo 3. Juist dit soort wedstrijden schijnen voor Cluzona de moeilijkste te zijn. In de eerste set scheen er voor Clu zona geen vuiltje aan de lucht te zijn, via rustig aanvalsspel greep men de eerste set met 6-15. In de tweede set waren de rollen omgekeerd. Een ongeïnspireerd en lakoniek Cluzona incasseerde een 15-11 set-nederlaag. Driftig begon Cluzona de derde set flinker aan te pakken, hetgeen re sulteerde in een 1-7 en een 3-10 voorsprong. Toen greep de Intei~mez- zo coach in via een time-out en be gon zich de afgang van Cluzona af te tekenen. Hoog serverend bracht In termezzo de verdediging van Cluzo na in paniek. De passes mislukten en komen naar zich toe en in de 24e beurt, 174-129 in het voordeel van Lems, was de strijd reeds prakties beslist. Drie beurten later maakte hij de 200 carambol's vol, Geelhoed 141, waardoor De Hooge in het bezit kwam van de titel. Toch kan men al lerminst stellen dat Geelhoed in deze beslissende partij met een gemiddel de van 5.22 heeft gefaald. Hij trof het evenwel niet dat Lems zich zelf met een gemiddelde van 7.40 overtrof wat hem uiteindelijk de titel heeft gekost. Als pleister op de wonden zal hij evenwel deel kunnen nemen aan het gewestelijk kampioenschap te Ouwerkerk door De Hooge van deel neming hieraan afzag. Geelhoed De eindstand: verkrampt aanvalsspel eindigde in het net. De rust uit de Cluzona-ploeg was verdwenen en het goed opbou wende Intermezzo naderde Cluzona met rasse schreden. Cluzona was nergens meer en incasseerde „glim lachend" een 17-15 nedex'laag. Dat het anders kon bleek wel in de vierde set. Resoluut nam Cluzona via flitsende smashes en rustig aan valsspel het heft in handen. Even leek het er op dat het bij de stand 1-9 scheef zou lopen. Nu liet de spe lers het echter niet te ver komen en met 6-15 haalde Cluzona nog net de halve winst binnen, en handhaafde zodoende met veel pijn en moeite de ongeslagen positie. ZAALHANDBAL Dames: SluiskilDelta Sport 33 In de Terneuzense sporthal hebben bracht met een score van 58 caram bol's ook de hoogst in dit toernooi gescoorde serie alsmede het hoogste partij gemiddelde 7.69 op zijn naam. Aan het slot overhandigde de dis trictsbestuurder de heer J. Hagestein aan de kampioen de bondsmedaille en de districts wisselbeker terwijl daarnaast ook alle overige deelne mers van hem een prijs in ontvangst mochten nemen. Namens de deelne mers sprak de heer J. L. de Hooge woorden van dank tot de organisato ren voor de bijzonder voortreffelijke wijze waarop zij het toernooi hadden georganiseerd waarbij de lokaalhou der een enveloppe in gesloten cou vert werd aangeboden. 10 1188 274 32 5.00 4.34 8 1128 211 58 7.69 5.34 8 1052 225 52 7.40 4.67 4 1013 249 30 5.41 4.06 n 900 251 21 3.97 3.54 de Delta-Sport dames tegen Sluiskil een 3-3 gelijk spel weten te behalen. Door dit gelijk spel hebben de Zie- rikzeese dames zich definitief in de hoogste klasse van de Zeeuwse zaal handbalcompetitie gehandhaafd. Uit de lage score blijkt wel dat de ver dedigingen overheersten. Delta-Sport was, omdat het niet volledig kon aantreden, met de opdracht om ver tragend te spelen het veld ingegaan. Voor de rust slaagden zij daar vol komen in. Alleen bij reële kansen werd er op doel geschoten. Door op deze wijze te spelen werd er echter pas na ongeveer een kwartier ge scoord. Jannie 'de Jonge schoot Delta Sport naar een 0-1 voorsprong. Nel Verheij vergrootte de voorsprong met een sprongbal op 0-2. Delta- Sport ging door en aanvoerster, Ria Schaalje zorgde voor 0-3. Vlak voor rust kwam Sluiskil op 1-3. Na de rust werd Sluiskil sterker, terwijl Dclla-Sport vooral in de verdediging de teugels wat liet vieren. Sluiskil kwam op 2-3. Direct daarna keerde keepster Els van Zwieten een straf- worp. Vijf minuten voor tijd scoorde Sluiskil de gelijkmaker. Delta-Sport probeerde nog de overwinning uit het vuur te slepen. Dat lukte bijna. Op het eindsignaal van de scheids rechter maakte Ria Schaalje nog een doelpunt. Dit doelpunt werd, wegens het overschrijden van de tijd afge keurd. De stand bleef 3-3, en gezien de verhouding in het veld een goede uitslag. Heren: Fortuna IIIDelta Sport 812 Ondanks een overwinning heeft Delta-Sport geen beste wedstrijd ge speeld. In de veilinghal te Bergen op Zoom werd met 12-8 van Fortuna gewonnen. Vooral voor de rust klop te het in de Zierikzeese verdediging helemaal niet. Het zwakke Fortuna kon eenvoudig uitlopen tot 3-0. Del ta-Sport ging de zaken wat energie ker aanpakken en via Joop Goed hart en Anton Nuyens werd het 3-2. Fortuna maakte 4-2, maar Jaap Con- semuldcr zorgde voor 4-3. Delta-Sp. dacht dat het wel zou gaan. Het kwam anders uit. Fortuna liep uit tot niet minder dan 7-3. Dit werd de Zierikzeese formatie echter te bar. Door Joop Goedhart, Anton Nuyens en Henk Verheij werd dé ruststand bepaald op 7-6 voor Fortuna. Na de rust trok Delta-Sport feller van leer. Zonder dat Fortuna daar iets tegen over kon stellen liep Delta-Sport uit tot 7-12. Joop Goedhart 3 x, Hans van Urk 2 x en Jaap Consemulder 1 x, waren de makers van de doel punten. Tegen het einde van de wed strijd zorgde Fortuna nog voor de eindstand 12-8. FINANCIEEL NIEUWS Dividend Ainrobank 3,40 in contanten AMSTERDAM. De Amrobank stelt voor over 1971 over het van f 215 min. tot f 245,9 min. vergrote kapi taal een slotdivident in contanten uit te keren van f 1,80 per gewoon aan deel van f 20, waardoor het totale dividend over 1971, f 3,40 zal bedra gen per gewoon aandeel van f 20. (1970: f 3,40 waarvan naar keuze f 1 in contanten of in de vorm van nieu we aandelen ten laste van de agio- reserve" onder gelijktijdige aanvulling van het reservefonds). De winst is hoger dan die over het voorafgaande jaar, doordat de in, het laatste kwartaal opgetreden verbe tering van de rentemarge gedurende de eerste negen maanden van 1971 in stand bleef, zo deelt de bank mee. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Ede (toez.)J. Kooien, Werkendam; te Dirksland en te He- del (toez.): kand. J. E. de Groot, Zeist. Aangenomen naar Rijnsburg: H. van Niel, Scheveningen. Bedankt voor Maarssen: N. Kleer maker, Rotterdam. Preekbevoegdheid: theol. kand. H. Nap, J. Roeckplantsoen 32-IÏ te Vee- nendaal voor de provincies Utrecht, 'Gelderland en Zuid-Holland. Ger. Kerken Beroepen te Winschoten: A. Prins, 's-Gravenhage-West; te Heerde (Gld.): A. A. Zwaai, Westmaas; te Strijen: kand. H. den Boer, Veenen- daal; te Westzaan (tevens voor de Herv. Kerk): kand. W. H. Duker, IJmuiden. Beroepbaar: kand. A. E. N. de Bruin, Engweg 75, Driebergén. Ger. Kerken Vrijgemaakt Bedankt voor Schildwolde: G. Zo mer, Groningen-Zuid. te Uithuizen: M. M. Sliggers, Avereest-Dedems- vaart. Chr. Ger. Kerken Beroepen te Zeist: M. Vlietstra, Werkendam; te Elburg; kand. A. v. d. Weerd, Apeldoorn. Ger. Gemeenten Tweetal te Terneuzen: A. Hofman, Scheveningen en J. C. van Raven- swaay, Arnhem. Bapt. Gemeenten Bedankt voor Enschedé: Jac. Schouten, Eindhoven. Chr. Geref. Kerk Beroepen te Kerkwerve: ds. G. Bilkes, Westzaan. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Mnister-president Biesheuvel - heeft na afloop van de wekelijkse kabinetsvergadering de wilde stakingsacties „hoogst onge wenst" genoemd. In het kabinet is niet gesproken over een mogelijkheid tot bemiddelen in het conflict, zo deelde de premier mee. ZAANDAM. Een samenloop van ongunstige omstandigheden heeft de prijzen van in Nederland te bouwen schepen onder druk gezet. De inflatie leidt tot hogere loon en materiaal kosten daar komt bij dat er tevens reele loonsverhogingen overeengeko men zijn. UTRECHT. Uit solidariteit met de vakbeweging en het studentenverzet in Spanje hebben circa 100 Spaanse werknemers in ons land en Neder landse studenten zaterdagmiddag een demonstratieve mars gehouden door het centrum van Utrecht. DEN HAAG. Koningin Juliana zal op dinsdag 18 april een bezoek bren gen aan de gemeente Drachten. Des middags wordt de volkshogeschool „Allardsoog" bij Bakkeveen bezocht. DEN HAAG. Een nota over een herzien begrotingsbeeld over 1971 zal zeer binnenkort aan de Tweede Ka mer worden aangeboden. Daarin worden de gegevens per eind decem ber verwerkt, die in het algemeen begin februari beschikbaar komen. HASSELT. De 28-jarige E. H. Schotman is maandag tijdens werk zaamheden in een betonfabriek in zijn woonplaats Hasselt (Overijssel) bekneld geraakt tussen een trans portband en een trechter. De man overleed op weg naar het zieken huis. DEN HAAG. De produktiecapaci- teit van de Nederlandse steenkolen is in 1971 met 506.000 ton vermin derd, die van de gehele steenkolen- industrie van de E.E.G. met 4,1 mil joen ton. Dit wordt medegedeeld in een statistisch overzicht van de E.E. G.-commissie. SCHIPHOL. De K.L.M. heeft lan dingsrechten verkregen om de Aus tralische stad Melbourne in het rou tenet op te nemen; tot dusverre vloog de K.L.M. naar Australië uitsluitend op Sydney. Flitsen uit het buitenland CALSUTTA. De Indiase troepen in Bangla Desj zullen voor 25 maart worden teruggetrokken. Ze hebben hun taak voltooid, aldus een gemeen- schappelijk communiqué dat in Cal cutta is uitgegeven na; afloop van het bezoek van de Oostpakistaanse pre mier sjeik Moedjiboer Rachman. BOGOTA. In het noorden van Co lumbia is het wrak van een vlieg tuig van de Columbiaanse maat schappij „TAC" gevonden. De 22 in zittenden zijn naar alle waarschijn lijkheid allen omgekomen. MADRID. In 1971 hebben 10,64 procent meer buitenlandse toeristen Spanje bezocht dan in 1970. Dit blijkt uit gegevens van het ministerie- van voorlichting en toerisme in Madrid. JERUZALEM. De Israëlische pre mier, mevrouw Golda Meir, heeft bondskanselier Willy Brandt uitge nodigd voor een officieel bezoek, zo is officieel in Jeruzalem bekend ge maakt. PARIJS. Een honderdtal Fransen dat het niet eens is met de maat schappelijke structuur in Frankrijk heeft in een maandag aan de pers verstrekt document getiteld „Het le ger tegenover de bevolking" verzet aangetekend tegen de „militaireon derdrukking" in Frankrijk. WASHINGTON. Pireaus zal de thuishaven worden voor eenheden van de Amerikaanse zesde vloot. Dit blijkt uit een principieel akkoord dat volgens het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken tussen de V.S. en Griekenland is gesloten. MARKTBERICHTEN Coop. Veluwse eierveiling Barnevcld Aanvoer 579.850 stuks, stemming kalm. Prijzen per 100 stuks: eieren van 50-51 gram f 9,60; van 56-57 gram f 1085-11,05; van 60-61 gram f 12,00-12,40; van 65-66 gram f 13,25- 13,75. Aardappelen ROTTERDAM, 7-2. Prijzen (excl. o.b.) vastgesteld per 100 kg af-bedrijf op auto volgens kwaliteitseisen bin nenland cq. export. Klei-aardappelen binnenland Bin tje 35-50 of 35-55 mm f 7,75-8,25; Bintje 40 mm opwaarts f 8,50-9,25; Bintje 50 of 55 mm opwaarts f 8,75- 9,25; Eigenheimers 40 mm opwaarts f 13,00-16.00. Zandaardappelen binnenland: Bin tje 35 mm opwaarts unquoted. Klei-aardappelen export: Bintje 35-50 of 35-55 mm f 7,75-8,00; Bintje 40 mm opwaarts unquoted; Bintje 45 mm opwaarts bestemd voor Italië unquoted: Bintje 50 of 55 mm op waarts f 8,75-9,00. Zand-aardappelen: Bintje 35 mm opwaarts f 8,50. Vocraardappelcn f 4,25-5.00. Stemming: binnenland rustig, export flauw. Paardcmarkt Utrecht UTRECHT, 7-2. Op de paarden markt in Utrecht werden maandag 273 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor: luxe paarden f 1750- 2250, werkpaarden 1350-1850, oude paarden f 1150-1650; 3-jarige paarden f 1100-1350, 2-jarige paarden f 950- 1100; veulens f 675-875; hitten f 800- 1000. Slachtpaarden per kg geslacht ge wicht f 3,20- f 4,15; jonge slachtpaar den per kg geslacht gewicht f 4,15- f 5,25. De handel was lui. Wat biedt de BEELDBUIS? WOENSDAG 9 FEBRUARI. NED. I. Vanmorgen om kwart over zes beelden van de Olympische win terspelen 1500 m. hardrijden op de schaats voor dames. Ook 's middags om half één nieuws van hel Olym pisch front. Het kinderprogramma wordt door de KRO verzorgd. In „Kijk zelf maar" opnamen die ge maakt zijn in het jeugdcentrum „De Rosmolen" in Sliedrecht en een licht spel door de mime-lcunstenaar Rob van Reyn. Een samenvatting van de vandaag gehouden Olympische win terspelen is om half zes te verwach ten. Na de gebruikelijke woensdag avond rubrieken is de hoofdfilm die de NOS vanavond op het scherm brengt de rolprent „Forty pounds of Troubles". Deze film uil 19G3, die in hel Nederlands de titel Liever lus ten dan lasten, draagt, is een werk stuk van de regisseur Norman Jewi- son. Liever lusten dan lasten, waar in bekende acteurs als Tony Curtis en Phil Silvers spelen, draait voor namelijk om het beroemde Disney land, waar een serie amusante voor vallen plaats hebben. De hoofdfiguur is een klein meisje wier grootste wens het is een kijkje te nemen in Disneyland. Na de hoofdfilm Studio Sport, die zeker ook nog aandacht zal schenken aan de Olympische spe len. Daarna volgt nog Interpellatie, hel laatste nieuws en Den Haag van daag. NED. II. De KRO begint haar uit zending op het tweede net op de vrolijke toer. Vanuit Den Helder komt het programma Mik, dat kan bogen op een grote kijkdichtheid. Met het carnaval voor de deur zal dit hos-, zing- en drinkfestijn zeker de aandacht krijgen in Mik. De zendtijd die resteert na het journaal wordt helemaal opgesoupeerd door het pro gramma: „Studio Vrij". Vanavond o.m. hierin: de laatste schaatsles van Huiskes, plantenvoorlichting, tips voor de automobilist, Raden maar, aandacht voor de komende Karwei- beurs in Utrecht en een rechtstreeks verslag van de schaakwedstrijd lus- sen de Nederlandse schaakkampioen en een computer. Voordat de zender de lucht uitgaat kan men nog kijken naar de informatierubriek over kerk en samenleving Kenmerk en het laatste nieuws. WOENSDAG 9 FEBRUARI. NED. I: 6.35 Sapporo; 10.45 School televisie; 12.30 Sapporo; 17.00 Kin derprogramma; 17.30 Sapporo; 18.45 Fabeltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Van gewest tot gewest; 19.50 Toeris tische tips; 20.00 Journaal; 20.20 Po litieke partijen; 20.30 Staatsloterij; 20.35 Socutera; 20.40 40 pounds of trouble; 22.20 Studio Sport; 22.45 In terpellatie; 23.15 Journaal; 23.20 Den Haag vandaag. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant: 18.55 Journaal; 19.05 Mik; 20.00 Journaal; 20.21 Studio Vrij; 22.05 Kenmerk; 22.30 Journaal. DONDERDAG 10 FEBRUARI. NED. I. Ook vanochtend om kwart over zes weer een rechtstreekse uit zending vanuit Sapporo. Nog meer Olympisch nieuxvs is om half één te zien. Vanavond na het eerste jour naal brengt de VPRO een Frans- Poolse poppenfilmserie. Voor achten nog VPRO-muziek, een nieuwe ru briek met ditmaal een directe uit- zending van een optreden in Eindho ven van de Amerikaanse popgroep Poco, met daarop aansluitend weer een tekenfilmpje over de matroos Popeye. Na het journaal tijd voor Berichten uit de samenleving en een aflevering uil de Laurel en Hardy- serie, ivaarin men het komische duo als ontvluchte gevangenen ziet. Van avond op hel scherm te zien het Duitse televisiespel „Rotmord". Het spel van Tankred Dorst en Peter Zadek, dat bekroond werd om zijn originele vormgeinng, heeft na de première in 1968 in Stuttgart voor flinke opschudding gezorgd. Het spel is geschreven rond de dichter en to neelschrijver Toller en diens onder gang in het korte bestaan van de Beierse Radenrepubliek. CVK-1KOR neemt daarna het programma over met Leerhuis, ivaarin ingegaan wordt op de verhoudingen binnen de kerk zelf. NED. II. Aan het begin van de avond komt het kuikentje Calimero opdraven. Daarna weer een spannend verhaal rond Zorro. Voor acht uur ook nog het programma Omnibus, waarin weer een gevarieerd aantal zaken de aandacht krijgt. Na het journaal zet de TROS haar uilzen ding voort met het spellenprogram- ma „Dxibbel en Dwars", dat beoogt iets te doet] aan de nood van do geestelijke, lichamelijke gehandicap ten. Mission Impossible ontbreekt vanavond niet op het menu. Het Mis sion team krijgt te maken met Ame rikaanse atoomgeheimen. Een fraaie overspelige vrouw wordt als werk stuk gebruikt om kapers op een dwaalspoor ie brengen. Het pro gramma Tros-sportis er ook weer. Met muziek van het trio van Roelof Stalknecht gaat dc club van meneer Landré de ether uil. Daarvoor in de plaats komt dan hel parlementaire nieuws in de rubriek Ter Visie. DONDERDAG 10 FEBRUARI. NED. I: 6.15 Sapporo: 10.45 School televisie; 12.30 Sapopro: 14.00 School televisie; 18.45 Fabeltjeskrant: 18.55 Journaal19.05 Beertje Colargol; 19.18 VPRO-muziek19.48 Popeye; 20.00 Journaal20.21 Berichten uit de samenleving: 20.35 Laurel en Har dt/: 20.50 Rotmord; 22.20 Leerhuis. 22.50 Journaal. NED. 11: 17.30 Sapporo; 18.45 Fa beltjeskrant; 18.55 Journaal; 19.05 Calimero; 19.10 Zorro: 19.35 Omni bus: 20.00 Journaal: 20.21 Dubbel en dwars: 20.55 Mission Impossible: 21.45 Tros-sport; 22.25 Roelof Stal knecht; 22.40 Ter visie; 23.05 Jour naal. De Heer der Heruli 23. ..Hij krijgt mij niet!" prevelt Allan opge wonden, die veel vlugger vooruitkomt dan zijn zwaarbewapende achtervolger. Doch di rect daarop bemerkt hij hoezeer hij zich ver gist. Een andere wapenknecht duikt eensklaps voor hem. De vluchteling ziet de boog in dc hand van deze nieuwe tegenstander en houdt meteen zijn vaart in. Het is nutteloosGe laten wacht hij af tot de beide mannen hem bereikt hebben. „Ziezo!" zegt dc eerste Noorman, nog hij gende van de achtervolging, „kom maar mee, knaap! Met stropers weten we wel raad!!" „Waar brengt ge mij heen?" vraag Allan, die zijn best doet om niets van zijn vrees te laten blijken. „Ik leid u voor onze vorst" luidt het ant woord. „Koning Eric zal over u oordelen!" Die naam werkt op de jonge Heruli als een zweepslag. Met een wilde ruk poogt hij los tc komen, doch vergeefs. De beide mannen ge ven hem geen schijn van kans. Wanhopig rukt en trekt Allan om zich tc bevrijden, maar het mag hem niet baten. Getweeën kunnen ze hem gemakkelijk de baas. Langs een smal pad wordt Allan mecgeduwd en meegetrokken, tot ze een kruispunt bereiken van verschillende wegen en paden. Daar ziet Allan dat de twee krijgers niet alleen zijn in het woud. Hij ziet een jongeling, gezeten op een kleine Noorse ponny, en daarnaast is een zonderling klein mannetje met ccn groot hoofd, die een ezel berijdteen dwerg met bolronde ogen en geweldige flaporen. J. L. de Hooge, VOG, Zierikzee A. Geelhoed, VOG, Zierikzee M. Lems, OKK, Nieuwerkerk C. Hector, Entre Nous, Zierikzee J. de Haan, Haamstede

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1972 | | pagina 6